Konferencja, o której media będą milczeć

I Ogólnopolska Konferencja Technologii Keshe 21-23 kwietnia, Skaryszew k. Radomia.
Zapewniam was, że już niedługo większość instytucji naukowych będzie się zajmować tą technologią i wiedzą przekazywaną przez Mehrana Keshe.
W Ghanie powstaje potężne Centrum Kosmiczne, finansowane przez anonimowego miliardera. Pierwsza donacja to 25 milionów dolarów. Nikt nie wykłada takiej kasy na oszusta, jakiego próbuje z Mehrana Keshe zrobić mafia pedofilska – powiązana z rządami, mediami, służbami (wiemy o kogo chodzi).

Przedstawiam najnowszą rozmowę z współorganizatorami, studentami-wykładowcami Instytutu Kosmicznego Technologii Keshe.

Gansy mają wręcz cudowne właściwości. Prosta mieszanka wody z gansów i każdy rodzaj raka ustępuje w ciągu kilku dni, max 2 tygodni! Cukrzyca, nadciśnienie, w kilka dni! Ustępują choroby wirusowe z AIDS-em włącznie.
Nadciśnienie sprawdziłem na własnym przykładzie, poprawia mi się też wzrok – nie potrzebuję już okularów do czytania stron internetowych na smartfonie.
Badania wody z gansów urządzeniem Quantec potwierdzają, że jest to plazma niskotemperaturowa o niesamowitych właściwościach. Ich działanie potwierdził Andrzej Nikodemowicz, zupełnie nie wiedząc co trzyma w dłoniach:

Najlepsze jest to, że możecie to sobie zrobić sami w domu w ciągu tygodnia.

Uważam, że technologia i wiedza jaką prezentuje Mehran Tavakoli Keshe wywoła przełom w losach ludzkości. Uwolnimy się od dominacji satanistycznych kapłanów. To dlatego media milczą – sądząc, że uda się zamknąć sprawę działalnością dezinformacyjną w mediach alternatywnych.

Tak się jednak nie stanie. Tylko w Polsce działają tysiące ludzi, większość po cichu, robiąc gansy i MaGravy, które wbrew sianej dezinformacji faktycznie dają duże oszczędności w zużyciu energii. O ile są wykonane prawidłowo. Niestety, wiele osób robi je popełniając błędy, które przypuszczam celowo są rozsiewane w filmikach i innych publikacjach w internecie.

Konferencja ma na celu m.in. takie ukierunkowanie rozwoju technologii by tych błędów nie popełniać.

101 komentarzy Konferencja, o której media będą milczeć

 • greg2014

  Zapraszamy do ITCCS.ORG i Międzynarodowego Trybunału do Zbrodni Kościoła i Państwa

  Impending child killings by Ninth Circle exposed: International Common Law Court to invoke Papal Nullification Order to halt Beltane murders

  http://itccs.org/

  https://youtu.be/FLEoDjS8p7s

  Brussels:

  Children in nine cities will be ritually tortured and killed by the Vatican-led Ninth Circle sacrificial cult on April 30, the Satanic festival of Beltane or Walpurgis Night.

  According to ITCCS sources, all of the top leaders of the Ninth Circle will officiate at the rituals, which will occur in Catholic churches or facilities in Rome, Montreal, Washington (DC), London, Paris, Brussels, Geneva, Frankfurt and Tara, Ireland.

  “This is one of the biggest gatherings of the Ninth Circle in years” comments one of these sources. “We’ve been told that top political, business and church figures will be participating, including from Russia and China, areas not normally associated with the Circle. Something very big is afoot.”

  In response to these impending crimes, the International Common Law Court has today invoked its Papal Nullification Order of April 20, 2014 that disestablished the Vatican and its authority. ( https://www.youtube.com/watch?v=1zvtuHT7Cl4&feature=youtu.be ) This Order empowers citizens and police to arrest suspected or convicted criminals in the Roman Catholic church and its affiliates like the Church of England. According to the ITCCS central office, specially-trained teams working with the Court will target and disrupt the impending Ninth Circle rituals and arrest the participants.”
  (…)

 • Ditka

  Nie dodal tylko ze Bogdan Swieczkowski, spasiona swinia jest mezem sedziny w Sosnowcu wydzialu karnego.
  http://www.sosnowiec.sr.gov.pl/dzialalnosc_sadu/LISTA_SEDZIOW_i_ZAKRESY_CZYNNOSCI.html

 • Ditka

  [nie promuję człowieka, który jak się okazało, oszukuje. M.P.]

 • ki

  Ktoś pisał tu o „ludziach bestiach” w garniturach. Dodałbym jeszcze członków arytokracji i wysokich rangą duchownych. W 100% prawda. Ciekawe, bo empatycznie można szybko takie jednostki zidentyfikować, mimo ich „ludzkiego” wyglądu, który jest tylko nakladką. Gdy już wejdzie się głębiej w emocje, widać u takich „ludzi” zimno i ułożone dokładnie programy odpowiedzialne za ich zachowywanie się w danych okolicznościach. Takie schematy bez uczuć wyższych. Część z nich nie jest w ogóle ludźmi, część to zombie w pełni kontrolowani.
  Co do odżywiania się plazmą, jest to możliwe. Ona jest fundamentem różnych rodzajów znanych i nieznanych typów materii. Takie rzeczy, jak konsumowanie barw, dźwięków, ciepła i światła słonecznego, uczuć pozytywnych (i negatywnych w przypadku pasożytów) są powszechne we Wszechświecie. Np. uczucia to plazma. Można tym kierować wg własnej woli, jeśli jesteśmy tam, gdzie nie ma czasu. Można świadomie kazać odejść od nas każdemu obcemu bytowi z jego pluskwami, gdy jesteśmy w tym odpowiednim trybie tzn. LD lub hipnoza. Elektryczność, magnetyzm, plazma – na nich opiera się wszystko, co się dzieje z nami i wokół nas. Nie znam szczegółów pracy Keshe ale jak ten koleś coś dobrego kombinuje, niech mu watr w żagle wieje. Może Pan Marek krótko odpowie mi, czy Keshe przy pomocy technologii namierza obce instalacje w ciałach u ludzi te nie tylko fizyczne ? Bo jak gość siedzi w plaźmie, to powinien nie mieć z tym problemów.

  • Boru

   @ki Podpisuję się tak pod 3/4 tego co napisałeś. Chciałbym jednak odnieść się do fraagmentu dotyczącego „czerpania energii słonecznej przez pasożyty”. Nie ma ani jednej negatywnej energii, która w sposób bezpośredni czerpałaby energię ze Słońca. Odbywa się to w sposób pośredni. Krew ludzka jest taką naturalną baterią słoneczną, ale pasożyty karmią się nią nie w sposób bezpośredni, lecz pobierają energię „otuloną” negatywną energią, by była dla nich czymś pryzswajalnym. Stąd życie w cierpieniu, nieustannym stresie, religijne rytuały w stylu „jedzenie ciała i picie krwi”, nie tylko w katolicyźmie ale i w innych kulturach (aztekowie – składanie serca w ofierze bo inaczej „słońce zgaśnie” podobnie jak w ewangelii „słońce zgasło” podczas śmierci Jezusa).

   • ki

    @Boru
    Masz rację, bo tak jest. (Mi chodziło tam o jedzenie przez pasożyty tylko negatywnej, słonecznej bezpośrednio nie są w stanie znieść ani trochę). Dla nich energia powstała w trakcie śmierci w cierpieniach jest najwyższej jakości w ich mniemaniu. To jest chyba jedna z najbardziej chorych patologii Kosmosu. Poza tym ciemne gogle, czarne ubrania, takie jednakowe, jednolite, jak pliki programów. Men in black 🙂 Mnie zastanawia, jak to jest z binarnym układem naszego Słońca, czy te doniesienia dotyczą drugiej, niewidocznej gwiazdy, czy Saturna. Oni są czcicielami „Czarnego Słońca”. Ja przypuszczam, że to przenośnia i ona dotyczy jakiegoś sztucznego świata, mechanizmu, który daje im paliwo, żeby robili na Ziemi ferment. A i tak sterują nimi pasożyty. Wg badań insekty i gady są najczęściej wymienianymi z najeźdźców. Te pierwsze często pięknie świecą oczekując na ludzi z filmami z ich żyć i instrukcjami, co mają dalej robić. Nazywają się „Panami” bez imion.

    • Boru

     Wkraczamy w rejony gdzie trudno jest coś udowodnić. To co mogę powiedzieć to wyrażenie moich wewnętrznych przeżyć, czegoś do czuję poprzez swoją podświadomość oraz relacji ludzi, którzy mieli pewne doświadczenia w tzw. „OOBE”, którzy doszli do rejonów gdzie owe manipulacje mają miejsce. Suma tego wszystkiego składa się na mój światopogląd, że Saturn, a konkretnie jego pierścienie są miejscem, gdzie pozaziemskie, wrogie naszej planecie i całemu układowi słonecznemu energie, mają swoje „centrum dowodzenia”. Od dziecka czytałem relacje dotyczące „śmierci klinicznej” i śledziłem ten temat, aż zacząlem stykać się z opiniami, że owe przeżycia „światełka w tunelu”, wizji „boga i jezusa”, albo „członków rodziny” są sprytnie skleconymi hologramami by człowieka utryzmać w nieustannym cyklu narodzin i śmierci w zmanipulowanym przez owe negatywne energie świecie.

     Słońce i jego światło jest oryginalnym, naturalnym wzorcem, do którego dostrojenie się naprowadza człowieka (i każdą inną istotę) na naturalną ścieżkę ewolucyjną. Jeśli przyjrzeć się obecnemu człowiekowi, to żyje on praktycznie w ciemnych lochach całe życie. Żyje zahipnotyzowany obcymi wzorcami wgranymi mu przez „trupie światła” które widział pod koniec poprzedniego życia.

     Nasze oczy są tutaj głównym celem ataku. Oczy, spośród wszystkich części ciała są najbardziej święte, bo nikt nie ma prawa ich dotykać, poza samym światłem. Wszystkie pozostałe nasze zmysły doświadczają rzeczy ziemskich – słyszymy dzięki ziemskiej atmosferze, tak samo ze zmysłem powonienia, dotykamy tylko rzeczy ziemskich, ale poprez oczy mamy połączenie z kosmosem, poprzez samą możliwość podniesienia swojego oblicza by zobaczyć tarczę słoneczną. Oczy nasze mają kształt kuli, podobnie jak i główna siła napędzająca życie na tej planecie – Słońce.

     Polecam bardzo tego pana:

     https://www.youtube.com/watch?v=-dPnzhXMY08

    • Boru

     Co do „men in bleck” to automatycznie myślę o jezuitach. Czytałem te rewelacje niejakiego Kobry i jezuitach i on tam pisał, że oni są na szczycie tej piramidki, że ci bankierzy wszyscy im podlegają i takie tam historie. Dla mnie jezuici to inna wersja templariuszy. Templariusze podlegali patriarchom Jerozolimy, służyli „świątyni Salomona”. Dzisiaj taką świątynią Salomona są banki, jerozolimskich patrioarchów mamy wszędzie na świecie. Hitlerowskie SS było zorganizowane na wzór zakonu jezuitów, działali na rzecz utworzenia Izraela, później to się wszystko przeniosło do USA i tak to się wszystko zakręciło, że mamy takiego osiłka, templarisuza w postaci USA, który siłą przywróci Izrael do pełni chwały. Trump ostatnio jako posłuszny, „ubogi rycerz świątyni Salomona” pokazuje do czego zmierza.

   • ki

    @Boru
    Ciekawie piszesz o tych rzeczach. Gościa z linka nie znam, jutro go posłucham i powyczuwam.
    Jest wiele sygnałów, że coś panoszy się w Układzie Słonecznym i to coś jest syntetyczne. Dla jednych to wielki byt nieorganiczny, dla innych maszyna, zależy od zmysłów widzących i metod „szamanistycznych”. Ja śledzę sesje hipnozy Calogero Grifasi, sam poddam się takiej w wakacje. Chcę wreszcie sklecić to w jakąś sensowną całość. Trzymajcie się, do następnego.

    • Boru

     W pierwszym twoim poście faktycznie napisałeś coś innego. Teraz jak czytam drugi raz to nie widzę tam tego o czym myślałem wcześniej. Byłem trochę zmęczony i tak płynnie przeszedłeś od tych „bestii” do „odżywiainia się plazmą”, że mi się to pomieszało i wyszło tak a nie inaczej. W każdym razie i tak coś wniosłem dalej do tematu.

     Słońce. To „zwykłe”, codzienne Słońce. Tak nam spowszedniało, że mało kto zdaje sobie sprawe czym oni jest. Można iść dzień za dniem nie zdając sobie sprawy z tego, że system w którym żyjemy to jak jedne wielkie okulary przeciwsłoneczne, które mają nas trzymać w ciemnych lochach.

     Oczy są jedynym oknem przez które światło może przedostać się do naszego móżgu. Oczami karmimy nasze umysły, dzięki nim dokonuje się „oświecenie umysłu”. To nie jest żadna metafora, ale coś dosłownego. Religie każą nam modlić się ze spuszczonymi głowami i z zamkniętymi oczami. Tak samo z new-ageowymi medytacjami i wizualizacjami „wzniesionych mistrzów”.

     Od jakiegoś czasu szukam kontaktu ze Słońcem. Brakuje mi nieco dyscypliny w tym, prowadzę się średnio. Pozostaje jednak we mnie pewne czyste pragnienie. Często bywa tak, że prognoza pogody wskazuje na deszcz i pochmurny dzień, a ja pomimo tego idę na spacer na swoje stałe miejsce i kiedy tylko tam docieram to jak na zawołanie robi się dziura w niebie i widzę całą tarczę Słońca. Może to kwestia synchronizacji, że po prostu wiem kiedy wyjść, a może skupienie intencji w danym miejscu to sprawia. Siedzę w temacie „sun gazingu” i czuję, że mogę coś napisać na ten temat. To mój niedawny komentarz:

     „Siedzę od jakiegoś czasu w temacie tzw. „sun gazingu” i co prawda nie jestem jakimś wielkim mistrzem w tym, ale mam pewne spostrzeżenie. Im dłużej słucham o tych „bezpiecznych godzinach” tym bardziej odczuwam, że to jest w tym samym duchu co te całe biadolenie o „chronieniu skóry filtrami UV by nie dostać raka”. Słońce to pełnia spektrum światła i do tej Pełni człowiek powinien się dostrajać by wejść na wyższy poziom świadomości. Jeśli niewidzialne promienie są „zbyt silne dla oczu”, to znaczy to jedynie to, że trzeba stopniowo się do nich dostrajać, a nie żeby zamykać się w „bezpiecznych godzinach”. Wielokrotnie patrzyłem w Słońce w południe, w lecie, i to jako nowicjusz, który będąc spragnionym światła chce zachłannie wszystko od razu pochłonąć, używając zielonych liści drzew jako filtra, albo bez żadnego filtra, spoglądając po kilka sekund co jakiś czas. Promienie UV oddziałują wtedy z oczami i jednocześnie można decydować o tym jaką ilość jest się w stanie znieść. Kiedy mówi się o patrzeniu w Słońce, to automatycznie pojawia się pan o inicjałach HRM. Tak jakby był ostatecznym autorytetem w tej kwestii bo przecież „NASA potwierdza jego zdolności”. To już powinno sprawić, że w umyśle zapala się czerwona lampka, bo NASA jest ważnym elementem tego świata pogrążonego w spiskach. „Znaczek jakości od NASA” sprawia, ze zaczynam szukać gdzie jest ukryta ściema w tym wszystkim. Uważam, że jest to powiązane z chemtrailsami, których zadaniem jest blokowanie wysokoenergetycznego promieniowania. Mamy więc grupę ludzi spragnoinych Słońca i poprzez promowanie takiego HRM ci ludzie patrzę w Słońce wtedy kiedy wpływ chemtrailsów jest największy. Później, kiedy Słońce jest wyżej, chemtrailsy mają problem, ale wtedy „nie można” już patrzeć w Słońce, bo mamy „niebezpieczne godziny”.. Dla mnie ten cały HRM sprowadza patrzenie w Słońce do takiej nijakości, do takiego czegoś co ma po prostu poprawić samopoczucie, pomóc w schudnięciu, żeby wyleczyć się z depresji, a później to sobie ściągnijcie buty i chodźcie boso. I to koniec. Chcieliście Słońce, to macie Słońce, czego tu jeszcze szukać? Żyjemy w świecie, gdzie wszystko jest na opak, nic więc dziwnego że większość promotorów „sun gazingu” działa jak okulary przeciwsłoneczne.”

    • ki

     Co do Cobry 🙂 🙂 🙂 migiem zareagował na news o ataku na Syrię, 2 wpisy, szybki jest, ostatnio 3 🙂 Fulford podał swoje wersje tego, co się stało, w następnej analizie 🙂 Corey Goode też zapewne się wypowie u wyznawcy starożytnych pasożytów, insektów Ra i ich hybryd atlantydzko–egipskich z programowaniem STS i STO 🙂 Ja nie wiem, jak oni mogą ciągnąć te bajki o Plejadanach, których wymyślili ci sami spece od propagandy New Age-Golden Era, co Galactic Federation of Light. Cobra daje zdjęcia pokrywek od patelni, brytfanien, gęsiarek i innych naczyń zmontowanych na modele UFO, które robili w sekcie FIGU brodatego proroka Billy Meyera w Szwajcarii, (słynny statek tort weselny z bulajami) (Coreya Goode odwiedzają w nocy piękne, półnagie, dobre i złe kosmitki podobne do Semjase Meyera 🙂 Po tym, co się stało w Syrii, Cobra natychmiast wzywa do zbiorowej medytacji i to już! 🙂 Cobra ma za kulisami bardzo dużo wspólnego ze środowiskami zakażonymi mitem dobrych Plejadan, kontynuuje wg planu przekazy Meyera, rycerzy Jadczyków i Marciniak, którzy chyba wypadli z obiegu, bo się wypalili albo raczej ich role w praniu mózgów wymaganych 144.000 pracowników–zasilaczy światła dobiegły końca 🙂 Jedyne w czym można się z nimi zgodzić, to newsy o kosmicznym monstrum i „Archontach” w Systemie Słonecznym, którzy nakładają kwarantannę, kontrolę wcieleń, chipy eteryczne. Intel Cobry dopasowuje się do wydarzeń, zdawkując od niechcenia lakoniczne „wyjaśnienia” przy użyciu łopatologicznej formy, czyli bez obrazy – dla trzody. Cobra nie pisze najważniejszego – jak świadomie śnić, żeby nauczyć się rozpoznawać wrogów i przyjaciół, żeby zrywać układy i umowy zawarte w strefach bezczasowych z pasożytami przed wcieleniami, co daje wyzwolenie. Parkers z kolei, podobnie, jak Fulford wspomina o tzw.”Czarnym Słońcu”, które jest w układzie binarnym z naszym Słońcem. To jest prawda podobno, że coś takiego jest z tym, że „Czarne Słońce” to raczej nazwa potoczna sztucznego obiektu, stacji, który zasila matriks i jego wyznawców. Jakby człowiek zobaczył, jak wygląda nasz System Słoneczny na serio i co tam lata, to by chyba zwariował 🙂
     Patrząc na to wszystko, co się teraz rozgrywa, widać ewidentnie walkę o wpływy na tej planecie, nic więcej. Jeszcze nigdy nie było takich bzdur, że przybędą jakieś dobre byty z Kosmosu i będą ratować tę część ludzkości, która zbiorowo medytuje o pokój. Nie ufam tym „wybawicielom”. Wg mnie to ściema totalna, a coś takiego, jak zbiorowe medytacje to nic innego, jak karmienie czegoś, co ich pragnie. Jeśli ludzie nie wiedzą, o co w wogóle chodzi w sytuacji Ziemi, niepotrzebnie angażują się w te rzeczy, oddając energię, jak bateryjki do niewidzialnego źródła. W sesjach hipnozy wychodzą całe masy przekrętów z wykorzystywaniem miłości przez przebrane pasożyty dla swoich celów. Trzoda udaje się mentalnie tam, gdzie jest zaganiana przez hodowców.
     Podaję jeszcze raz dla za tych, co chcą sami do czegoś dojść bez plejadańskich złudzeń. http://nagual.yuku.com/forums/37/Jzyk-polski-Nagual-Forum-Polish/Jzyk-polski-Nagual-Forum-Polish#.WPHr3fmLSUk

    • Boru

     Jak to dobrze jest nie potrzebować żadnych plejadan, „kóbr”, nie pokładać nadziei w żadnych organizacjach. Tu na tej planecie mamy tak zróżnicowane formy życia, że żaden kosmita z pleJudejskiego panteonu nie jest ciekawszy, a żaden blask anielski nie jest piękniejszy niż promieniujące światłem i ciepłem Słońce. Móc podnieść głowę wysoko, otworzyć oczy, napełnić się zachwytem i nabożną czcią. Mogę powiedzieć, że sympatyzuje ciągle z tymi, którzy sprzeciwiają się monoteistycznym religiom, wierze w jakiegoś oderwanego od świata stwórcę, którzy chcą przywrócić pogańskie tradycje, ale dla mnie te wielobóstwo to też takie dekoncentrowanie uwagi. Rozumiem ideę, że ci bogowie to personifikacje sił natury, ale to później odrywa się rzeczywiście od natury i żyje swoim własnym życiem jako istota, której jest się podległym. Wszystkie siły i zjawiska natury potrafię sprowadzić do dwóch istot: Ziemi i Słońca. Wsszystkie zjawiska pogodowe to interakcja Ziemi z promieniami słonecznymi, więc mam jedną istotę od której zależy wszystko. Nie jestem jednak monoteistą, bo Słońće to nie jest mój „bóg”. Nie stworzyło świata materialnego z jakiegoś oderwanego, świętego świata duchowego, lecz jest tym światem. Mój świat jest jeden, wszystko jest połączone, lecz nie wszystko jest jednością, bo nie wszystkie rzeczy mają jednakową wartość. W promieniach Słońca okazuje się co jest prawdą a co fałszem. Mam więc w moim życiu świętość, lecz jest ona doświadczana fizycznie. Nie jestem monoteistą, nie jestem politeistą, nie jestem też ateistą, bo wiem o istnieniu innych poziomów rzeczywistości i że śmierć ciała to nie koniec. Materialistą też nie mogę być, bo materia dla mnie to nie po prostu materia, lecz pewien poziom wibracji energii, jeden spośród wielu innych, niewidzialnych dla ludzi, których uwaga utknęła w jednej wibracji. Wszystkie wymienione wyżej „izmy” to dla mnie jak okulary przeciwsłoneczne, filtry różnego rodzaju wgrywane ludziom na przestrzeni wieków przez wrogie tej planecie i człowiekowi siły.

 • Tomisław

  PLAZMA(orgon, eter, prana) czy to właśnie od jakiegoś czasu widzę na własne oczy a teraz kolejne dwie osoby którym to wytłumaczyłem powtórzyły to doświadczenie.By móc ją zauważyć potrzebne jest ładne , niebieskie naturalne niebo, jak to robimy?
  Patrzymy się w błekit w jeden punkt (będą wam migać i łzawić oczy ale trzeba próbować by móc dostosować wzrok) a słońce musi być poza zasięgiem naszego pola widzenia i już po jakiś 10 sekundach zaczynają się wyjawiać mikro świecące lub odbijające światło kropeczki lub punkciki które tańczą wokół siebie wirując wokół własnej osi.Nie można skupić wzroku na jednej z nich bo od razu tracę z pola widzenia całą resztę, patrzę się w jeden punkt w taki sposób jak by zamarł wzrok i już po chwili one się pojawiają wokół i ich liczba nieustannie rośnie.
  Teraz już wiem że to jest właśnie ta darmowa energia z której korzystał np.N.Tesla.
  Może komuś z Was uda się ją wykorzystać po wskazówkach wyżej wymienionych.

  • Boru

   Gdy widziałem świetliste istoty od strony, która w fizycznym ciele byłaby profilem, jajowaty kokon wyglądał Jak ogromne, asymetryczne jojo stojące na czubku albo Przewrócony na bok, niemal doskonale okrągły garnek z pokrywką. Ta część kokonu, która przypominała pokrywkę, to był przedni pancerz; stanowił on mniej więcej Jedną piątą grubości całego kokonu.
   Mógłbym wpatrywać się w te istoty bez końca, ale don Juan kazał mi z kolei przyjrzeć się im od przodu. Miałem wpatrywać się w nie nieruchomo, aż przełamię barierę i zacznę widzieć emanacje.
   Zrobiłem, co mi kazał, i prawie od razu zobaczyłem olśniewająco jaskrawy splot żywych, nieodparcie przyciągających włókien światła. Ten oszałamiający widok sprawił, że straciłem równowagę. Upadłem na bok na betonowy chodnik i leżąc w tej pozycji widziałem, jak włókna światła powielają się. Pękały i wychodziły z nich miriady nowych włókien. Ale choć tak mocno przyciągały one uwagę, jakoś nie przeszkadzało mi to dostrzegać zwykłych rzeczy. Tłumy ludzi wchodziły do kościoła i przestawałem ich widzieć. Tuż obok naszej ławki stała grupa kobiet i mężczyzn. Chciałem skupić na nich spojrzenie, ale wcześniej zauważyłem, że jedno z włókien światła coraz bardziej puchnie, aż upodobniło się do ognistej kuli o średnicy około siedmiu stóp. Kula potoczyła się w moją stronę. W pierwszym odruchu chciałem się odsunąć i zejść jej z drogi, ale zanim zdążyłem wprawić mięśnie w ruch, kula mnie dosięgnęła. Poczułem jakby lekkie uderzenie w żołądek. W chwilę później trafiła mnie następna kula, tym razem znacznie mocniej, a potem don Juan z całej siły uderzył mnie otwartą dłonią w policzek. Odruchowo zerwałem się na nogi i straciłem z oczu włókna światła i nacierające na mnie balony.
   Don Juan powiedział, że udało mi się przetrwać pierwsze, krótkie zetknięcie z emanacjami Orła, ale kilka uderzeń lawiny niebezpiecznie rozszerzyło moją szczelinę. Wyjaśnił, że kule, które na mnie nacierały, nazywane są siłą toczenia lub lawiną.
   Wróciliśmy do domu, choć nie pamiętam jak ani kiedy. Spędziłem wiele godzin w stanie przypominającym półsen. Don Juan i inni widzący z jego grupy dali mi dużo wody do picia i od czasu do czasu zanurzali mnie na chwilę w wannie z lodowatą wodą.
   – Czy te włókna, które widziałem, to były emanacje Orła? – zapytałem.
   – Tak. Ale prawdę mówiąc jeszcze ich nie widziałeś – odrzekł don Juan. – Ledwie zacząłeś widzieć, lawina cię zatrzymała. Gdybyś pozostał tam jeszcze chwilę dłużej, zmiotłaby cię z powierzchni ziemi.
   – Czym właściwie jest ta lawina?
   – To siła pochodząca z emanacji Orła, która napiera na nas nieustannie, przez całe życie. Jest śmiercionośna, gdy sieją widzi, ale poza tym, w zwyczajnym życiu, nie zauważamy jej, bo mamy tarcze ochronne. Pochłonięci jesteśmy sprawami, które angażują całą naszą świadomość. Nieustannie martwimy się o naszą pozycję i stan posiadania. Te tarcze nie utrzymują lawiny z dala od nas, lecz po prostu sprawiają, że nie dostrzegamy jej bezpośrednio, i w ten sposób chronią nas przed szkodami, jakie wyrządziłby nam strach na widok nacierających na nas ognistych kuł. Tarcze są wielką pomocą, a jednocześnie wielkim ograniczeniem. Uspokajają nas i zarazem ogłupiają, gdyż dają nam fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

   (Carlos Castaneda – Wewnętrzny Ogień)

  • Majestic

   „mikro świecące lub odbijające światło kropeczki lub punkciki które tańczą wokół siebie wirując wokół własnej osi.” ja to widzę niemal codziennie ,widzę to jako złociste spiralki kilku centymetrowe , daje to obraz jakby deszczu tego .

   • Tomisław

    Majestic, te spiralki kilku centymetrowe wyglądające jek deszcz też widzę ale tylko na tle dachu w odległości +-50metrów nawet przy bardzo ciemnej pogodzie.
    A to zjawisko wyżej wymienione nie wygląda jak deszcz , te objekty mają jakby swoje stałe pozycje.Wiatr np.nie ma na nie żadnego wpływu z tego co zaobserwowałem , wydaje mi się że to właśnie za pomocą nich wiatr może się przemieszczać.

    • Majestic

     Tomisław . oczywiscie tło uwidocznia to zjawisko ,ale jak wspomniałeś przy krótszym dystansie i bezgranicznym tle dystans się zmniejsza i forma widzialna dla ludzkiego oka , ponadto to indywidualna kwestia percepcji , ostatnio widziałem ufo , którego nikt inny nie dostrzegał , nawet zrobiłem serie zdjęć i filmik obiekt był widoczny cały czas , a kamerka zrobiła jedynie jedno zdjęcie idealne na drugim wyszedł ciemny punkt a na pozostałości można powiedzieć że nic , dnia następnego spojrzałem w to miejsce intuicyjnie i znowu taki obiekt z tym że zatoczył jakiś krąg ,pułap i odleglosc wskazywały na szybkość jakie osiągają rakiety bojowe ale zwrotność zaprzeczała trajektorii rakiety oraz niesamowita płynność manewru , wspomniałem o tym dlatego aby zwrócić uwagę na percepcje oraz kompatybilność widzianych oglądanych zdarzeń . ORGON jest rodzimym budulcem i nośnikiem energii , reszta energii i jej projekcja jest sztucznie naniesiona , W Reich gdy testował albo oczyszczał otoczenie z DOR , widział obcych w swoich kapsułach ja to nazywam (kosmosach) dlatego daje to efekt zmiennokształtności , co niekurzy sugeruj jako istoty demoniczne , tak to wygląda ale to jest totalna pomyłka , oczywiscie zawartość kapsuły to co innego .

 • Nt. protestu przeciw GMO: wspólnicy biuroqrevsko-żondowych spisków z bio-bronią zwaną GMO są współzbrodniarzami w zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim.
  Konwencja o Ludobójstwie nie pozostawia co do tego wątpliwości. Podobnie jest w ustawkami i przepisami dot. szczepionek — piszę o tym u siebie na blogu od lat, począwszy od współredagowanej Grypy666 Marka Podleckiego w 2009.

 • gość

  Złagodzono wyrok za spalenie kukły Żyda

  Za publiczne spalenie kukły Żyda Piotr Rybak miał pójść do więzienia na dziesięć miesięcy. Z wyroku nie był zadowolony ani on, ani prokuratura i sprawę rozpatrywał sąd drugiej instancji. W rzadkiej jednomyślności obie strony chciały złagodzenia werdyktu i tak też się stało.

  Odpowiedzialny za spalenie kukły jednak pójdzie do więzienia, i to od razu. „Na takie zachowania nie ma pozwolenia” – powiedział sędzia Robert Zdych. On również, podobnie jak skład orzekający w listopadzie ubiegłego roku, nie dał się przekonać, że zniszczona na wrocławskim rynku postać nie była symbolicznym stereotypowym Żydem, a Georgiem Sorosem.

  https://youtu.be/aeJtH0v0ikY

  https://wolnemedia.net/zlagodzono-wyrok-za-spalenie-kukly-zyda/

  • greg2014

   „Na takie zachowania nie ma pozwolenia”

   Na takie wyroki nie pozwolenia!
   Zaraz za palenie Marzanny będą sadzać, bo jakiemuś
   psycholowi katolibańskiemu skojarzy się z ”matko bosko”.

  • Szmul

   Jeszcze nie raz kukla zyda bedzie palona.

 • ciekawe

  Aleksander Jabłoński o Judeopolonii w Radiu Maryja MOCNE https://www.youtube.com/watch?v=OU8F93D_41A

  • Robert Brzoza wyrósł na temacie na Bohatera Narodowego, Wielkiego Polaka i Przykładnego Patriotę buhaha

   http://wp.me/pzHyp-6rA
   PB: gratuluję Robercikowi :))) to było do przewidzenia, ADL Polin za chude w uszach albo swego nie rusza… w kazdym razie „wiarygodnosci” se nadales u polactfa durnego, wychodzisz czysty jak gnida wyszorowana dziegciem :)))
   Szubert przegral powazniejsze sprawy bo to twoja neo-ubecja rzadzi w dintojri
   Beina zabili ale ucikł czeczencowi :))) no to mu antyzydlackie referata gotowe do publikacji zniszczyli…

   Andrzej Dziaba ukrywa sie w Puszczy Bialorus… znaczy bialowiejskiej, scigany ale „nie” scigany za 17 spraw zalganych jak ty
   wiec z czego radosc tfa?
   sprawa banalna, setki blogerow pisza o Judeopolonii, np. Bein nascie razy, wsadzil to tysz w referata naukowe w jezykach obu narodow i poszly w swiat… i co? tylko uzyteczne durnie i gnidy neo-ubeckie brzozowo-wiechciowe nabraly sie na agit-porno Staszewskiego, syna zydoubeckiego stalinowskiego propagandysty
   sie tak nieciesz, bo moj mecenas jeszcze zadnej sprawy nieprzegral buhaha uwielbia tasmociagi branzowo-srodowiskowe… nie bedziesz mial kiedy ani na czym powiadomic o „wygranej” LOL

   dzieki za linka, do mosiadowej neo-ubecji nie wchodze, dzis przyslali mi mejlem robala co mi pożera edytora poczty jewhoo — z wscieklosci ze nie dali rady wlamac sie na moj blog, totez zostali na blogu Ks. Miedlara gdzie w twoim zalganym stylu pofalszowali moje komenty odurniajac Ksiedza az do ‚suspendy’ Beina na forum bloga Miedlara

   ale czelnosc masz, przesraszylem sie srasznie, ze „bezpodstawnie szkalowalem” buhaha
   jolopie „polski”, szkalowanie z definicji jest bezpodstawne, myslalem ze wiesz buhaha
   masz pacanie wykaz gnid sobie podobnych na Pralnia — jeszczes niewidzial? „cierpliwosci” to ci do konca zycia wystarczy… zauwazył Bizoń za późno: Bein pamie/tliwy LOL

   pozdrovka dla kolesiów mamońskich u papug.pl no i dla srodowiska rzecz jasna LOL LOL LOL

   zapomniałem… czy widziałeś jak fama tfa i tfoich błyskawicznie się niesie, dościgłeś Międlara :))) Górski obiecał uwzględnić w uchu prezesa buhaha PS czy to nieciekawe, że samodzielny mejl bez gnidowego połączenia wolny jest od robalowych problemów, dziś zaszczepionych mi na jewhoo?

   Robert Brzoza: Witam. Panie Bein i Panie Szubert: Wiem, że Pan Bein wypisuje po redakcjach tam gdzie publikuję, oszczercze teksty na mój temat. Bardzo proszę tego zaniechać. Wygrałem pierwsze starcie z Otwartą Rzeczpospolitą, która szykanuje mnie za artykuł o Judeopolonii. Na stronie umieściłem w dziale „Procesy z robertbrzoza.pl” aktualne sprawy sądowe. W tym artykule są ostanie popisy obu panów, którzy szkaluję nie tylko mnie ale wiele portali. Na dole artykułu umieściłem wypowiedzi obu panów. Panie Bein i Szubert, Bardzo proszę nie szkalować mojej osoby. Cierpliwość ma swoje granice… Bardzo proszę wszystkie osoby, które szkalowali, obrażali i wyzywali panowie Bein i Szubert o zgłaszanie się do mnie z dokumentacją. Dokumentem jest otrzymana wiadomość email. Serdecznie Pozdrawiam — Robert Brzoza

 • denuo

  O UKRAIŃCACH DO UKRAIŃCÓW W POLSCE OSTRO I BEZ CENZURY !
  https://www.youtube.com/watch?v=0vQ9TtOc52E

 • lolarz

  Wy ludzie nie rozumiecie, że nadchodzi nowa era keszego a Tomasz Dubij jest ma równą wiedze co Keshe rozumiecie?

  • Ja rozumiem, tym bardziej wyczekuję na konferencję, zwłaszcza na pokazy niezależnie skleconych ustrojstw, działających wg obietnic Keshe. A gdyby była z tym nieszachrajska oferta handlowa, to jeszcze lepiej :)))

 • ninanonimowa

  ————-ŻYDOSKA PAJĘCZYNA , która oplotła Polskę. Gminy żydoskie PAŃSTWO w polskim Państwie. Poczytajcie sobie ludzie. Nadali sobie prawa……..

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_Gmin_Wyznaniowych_%C5%BBydowskich_w_RP

  • Ty nina masz anoniową pustkę pod sufitem?
   Jesteś trollem żydłackim, napędzasz do bezmyślnego antysemityzmu na fałszywe barykady — czy klaksztajn, singer itd. należą do tych gmin?
   Podasz jak zorganozwani są Tatarzy polscy, prawosławni Białorusini polscy? Z jakim wrednym do-piskiem, hę?
   Adminie, proszę przejrzeć tfurczość tego indywidudum na forum, wiecie że miałem nosa odnośnie wielu tu artystuf.

 • Bon Ton

  Zdaje się że finansowo-bankstersko-mafijna klika wykorzystuje okres przedświąteczny, kiedy ludzie są zajęci robieniem zakupów na święta i….. podczas nocnej zmiany przemycają „swoich” do zarządu w Grupie PZU SA (35% udziałów ma Skarb państwa). Czy powinniśmy się obawiać? Chyba raczej tak…

  Poniższy artykuł „Morawiecki kontra Ziobro!? Wojna bankstersko-polska o Grupę PZU SA?! Polska przegrywa??!!” ze strony: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/14/morawiecki-kontra-ziobro-wojna-bankstersko-polska-o-grupe-pzu-sa-polska-przegrywa/

  „Jakiś czas temu podczas podróży rozmawiałam z pewnym nieznajomym, rzekomo pracującym w jednym z banków szwajcarskich. Powiedział mi on, że w Niemczech istnieje pewna firma (mój przypis: banksterska? mafijna? ubezpieczeniowa?), działająca niejako w cieniu rządu niemieckiego, która wysysa wszelkie profity z działalności niemieckich firm i z całej niemieckiej gospodarki…… Czy jest to prawda? Nie wiem, bo nie znam na tyle niemieckiego żeby to sprawdzić. Ale zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem w Polsce nie powstaje i nie konsoliduje się właśnie tego typu firma… skierowałam swój tok myślenia na Grupę PZU SA. Dlaczego? Zanim przejdę do dalszej części artykułu zapoznajcie się Państwo z poniższą informacją: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/michal-krupinski-prezes-pzu-dymisja,205,0,2285517.html

  „W środę wieczorem (mój przypis: 12 marca 2017 r.) niespodziewanie odwołany został prezes największego polskiego ubezpieczyciela firmy PZU. Decyzję taką podjęła rada nadzorcza, w której decydujący głos mają przedstawiciele państwa, do którego należy prawie 35 proc. wszystkich udziałów. Michał Krupiński żegna się z posadą.. (…) Uchwała rady nadzorczej nie zawiera informacji o przyczynach odwołania,(…) Można (…) wnioskować, że od dłuższego czasu mogło dochodzić do konfliktów w kierownictwie firmy. Do tego Krupiński do tej pory kojarzony był głównie z otoczeniem ministra sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą. Po likwidacji ministerstwa skarbu państwa i przejęciu kontroli właścicielskiej nad PZU przez resort rozwoju Mateusza Morawieckiego, widać, że pomysł na obsadzenie tego ważnego stanowiska jest inny.”

  UWAGA NA NIEBEZPIECZEŃSTWO!!

  Już od jakiegoś czasu Grupa PZU SA stale się konsoliduje i staje się według mnie wielkim, monopolistycznym tworem, bardzo niebezpiecznym dla Polskiej gospodarki i dla każdego polskiego obywatela. 65% udziałów PZU SA jest w rękach prywatnych i to najprawdopodobniej zagranicznych!!! To że decydujący głos ma skarb państwa polskiego (35% udziałów), nie znaczy wcale że spółka ta będzie działać w interesie POLSKICH obywateli i w interesie polskiej gospodarki…. szczególnie jeśli zarządzającymi będą „przedstawiciele” działający w interesie banksterów i giełdowych spekulantów! Wg mnie na to się właśnie zanosi!

  W mojej opini ta konsolidacja i nabywanie przez Grupę PZU SA coraz to nowych gałęzi działalności takich jak bankowość, usługi medyczne, przedsiębiorstwa produkcyjne, ubezpieczeniowe, fundusze, może być podstawą to stworzenia takiej firmy, której celem będzie LEGALNE wyprowadzanie za granicę profitów z całej polskiej gospodarki i od każdego polskiego obywatela. Nie tylko poprzez wyprowadzanie za granicę dywidendy ale choćby na przykład za pomocą podwyższania cen ubezpieczeń za samochody osób prywatnych, czy za samochody firmowe, co z kolei spowoduje podniesienie kosztów działalnosci gospodarczej i utratę konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Spowoduje to kolejny etap zubożenia i tak już biednego społeczeństwa polskiego, które w dalszym ciągu będzie harowało na zachodnich graczy i spekulantów giełdowych.

  Jeśli nie zostanie zastopowana ta konsolidacja lub zarządzanie nie przejdzie DEFINITYWNIE w ręce PRAWDZIWYCH PATRIOTYCZNIE nastawionych Polaków, to RYZYKUJEMY POWSTANIE PAŃSTWA W PAŃSTWIE!!! Ta firma będzie miała dostęp da danych każdego obywatela polskiego i do danych każdej polskiej firmy. Będziemy traktowani jak dojne krowy… będą nas strzygli jak owce ze wszystkich możliwych stron!

  Czy Grupa PZU SA jest narzędziem w rękach banksterów i wszelkiej maści międzynarodowych manipulantów finansowych?! Czy budowa Grupy PZU SA to jest takim właśnie bankstersko-mafijno-masońskim projektem NWO??

  Ze skąpych przecieków wydostających się bardzo opornie do opinii publicznej można się domyślać iż w ostatnim czasie, przy nieświadomości społeczeństwa, trwają w PISie walki pomiędzy obozem banksterskim? (Morawiecki?) a obozem polskim ?(Ziobro?) w celu przejęcia zarządzania Grupą PZU SA??!!

  Jeśli tak jest to trzymam kciuki że wygra frakcja wg mnie polska czyli Ziobry!

  Z OSTATNIEJ CHWILI!!!

  Czyżby wygrała opcja banksterska??!…. spójrzmy na życiorys nowego prezesa…

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/547358,pawel-surowka-nowy-prezes-pzu-powolany-michal-krupinski.html

  „PZU ma nowego prezesa! Paweł Surówka w miejsce odwołanego Michała Krupińskiego”

  „Zarząd Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń Spółki Akcyjnej (PZU SA, Spółka) informuje, że w dniu 13 kwietnia 2017 roku Rada Nadzorcza Spółki powołała z dniem 13 kwietnia 2017 roku Pana Pawła Surówkę w skład Zarządu PZU SA i powierzyła mu pełnienie funkcji Prezesa Zarządu PZU SA” – napisano w raporcie bieżącym spółki w czwartek nad ranem.”

  (…) „Surówka kierował spółką zależną PZU od czerwca ub.r. Wcześniej pracował w banku PKO BP, gdzie m.in. odpowiadał za uruchomienie oddziału we Frankfurcie (krótko był jego pierwszym szefem). W latach 2013-2015 pracował w grupie Boryszew kontrolowanej przez znanego inwestora giełdowego Romana Karkosika, a od 2007 do 2013 r. był doradcą finansowym w Bank of America Merrill Lynch. „Reprezentował bank w regionie CEE (Europy Środkowowschodniej – red.)” więcej:: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/14/morawiecki-kontra-ziobro-wojna-bankstersko-polska-o-grupe-pzu-sa-polska-przegrywa/

  • Bon Ton

   UAKTUALNIENIE.Premier Szydło wsparła Ziobrę! Wszystko rozegrało się błyskawicznie! http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zbigniew-ziobro-odzyskal-kontrole-nad-pzu/fq9ceec

   “Jeszcze niedawno wyglądało na to, że Morawiecki weźmie PZU dla swoich ludzi. Doprowadził przecież do odwołania Michała Krupińskiego (36 l.), prezesa związanego z Ziobrą. Ale ministra sprawiedliwości wsparła premier! Oświadczyła, że wszyscy kandydaci zgłoszeni do Rady Nadzorczej PZU mają jej błogosławieństwo. Otwarta wojna z szefową rządu nie wchodziła w grę. Wybrał więc wyjście z twarzą – zgodził się na fuchę prezesa PZU dla kogoś spoza grona swoich zaufanych ludzi, byleby tylko nie był to Krupiński. Tyle że Surówka to także bliski współpracownik Ziobry. I gwarantuje utrzymanie posad przez ludzi ministra sprawiedliwości w spółkach grupy PZU. Co ciekawe, Ziobro i Szydło nie przepadają za sobą, ale w tej sprawie połączyła ich niechęć do Morawieckiego. Zgodnie z zasadą, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.”

  • Pilot

   W alternatywnych niemieckojezycznych mediach internetowych ktore od lat sledze pojawily sie od kilku dni glosy ze od wtorku po Swietach Wielkanocnych Banki w EU nie beda otwarte i to na dluzszy okres czasu. Wiele takich alarmow w przeszlosci bylo, wiec oceniam prawdopodobienstwo na jakies 30 %. Ale warto w tych dniach miec w domu troche zywej gotowki a nie tylko „karte”.

   • podobnie zaczął się banksterski rabunek kont na Cyprze kilka lat temu, tzw. bailin

    • Pilot

     Nie, nie podobnie. Na Cyprze ukradziono po prostu z kont wszystko powyzej 100 000 Euro . A reszte udzielano po kawaleczku , chyba po 100 Euro dziennie i wstrzymano przelewy zagranicznie. Kukulkom – TV wmowiono ze to Ci niedobrzy i zli Rosjanie z Putinem na czele byli tymi ktorzy tam mieli ponad 100 000 Euro na koncie.

     Teraz bedzie kradziez bez tego limitu , tzn i Babcia Helga ze swoimi 10 000 Euro na pochowek i ktos kto sklada na Audi piekne jak sen wszystkim ukradna. Glosy sa ze bedzie waluta oparta na zlocie i wymiana do jakiejs sumy ( jak w NRD gdzie w 1990 r na DM wymieniano tylko do 20 000 Ostmark w stos. 1:1 a reszta de facto przepadala bo kurs byl chyba 1:4).
     Teraz tylko potrzebny jest znowu motyw zlego Putina, albo „Kim-Ir-Sena” albo muzulmanow terrorystow i Kukulki – TV z pelnym zrozumieniem przyjma ta kradziez i nikt nie bedzie protestowal. Sa glosy ze Bundeswehra chce po Swietach rezerwistow zawezwac i uzbroic. Ja sam wyciagnalem z ATM 2000 Euro no bo kurwa od lat jest limit 1000 Euro na dzien.

     Nawet jak to nie bedzie we wtorek po Swietach to system trzeszczy i jeszcze w tym roku powinien byc reset. To tak w wielkim skrocie.

    • greg2014

     wyciagnalem z ATM 2000 Euro no bo kurwa od lat jest limit 1000 Euro na dzien.”

     na krótkie odcinki, jak zrobią inflację, z torbą papieru po chleb będziemy chodzić, bo na zupę do auta już nie starczy.

  • Klika już wykorzystała. Bombą na efekt psychologiczny GBU-43 w Afganistanie, zagłuszyła ludziofcom zgiełk wokół ataku chemicznegi „Assada”, podcza gdy kompletna cisza nt. ataku w Syrii sojuszu USraela na obiekt broni C w łapskach wiadomych pupilków:

   Koalicja USA zbombardowała magazyn broni chemicznej Al Kaidy (Daesh) w Deir ez-Zor
   https://sputniknews.com/middleeast/201704131052598995-coalition-daesh-chemical-weapons-syria/

   • Pilot

    To jeszcze za malo aby TV-kukulki przyjely ze spokojem zamkniecie bankow na jakis okres czasu.
    To musi byc event duzo wiekszego kalibru. Jak mu zamkna „Galerie” , Banki i Bankomaty to ona musi taka kukulka dostac wytlumaczenie aby siedziala spokojnie . Taki 11 September (zum Beispiel).

    • Pilot

     Panie Greg 2012,

     my tu mowimy o zamknieciu Bankow na jakis czas do czego nieodzowny jest EVENT aby kukulki-„suwereny” to „zrozumialy”.
     Na inflacje nawet szybka czasu juz nie maja. Grano na zwloke od 2008 to sie nawarstwilo tak lawinowo i osiagnelo takie dymensje ze uratuje ich tylko zamkniecie Bankow i „reforma” walutowa czyli rabunek nas wszystkich .
     Benzyna do jakiegos gownianego mniej czy wiecej samochodu jest wiecej niz irrelevant w obliczu tego co nam szykuja.
     A pieniadze wybralem aby kupic za wiekszosc konserw i zup oraz dzemow i makaronu do spizarni.

     Ja jako rusycysta wiem az nadto dobrze co zrobili „rosjanie” w 1917-1923 „suwerenowi” . Ci sami „Rosjanie” szykuja nam powtorke, tak jak wtedy z wiekszoscia „suwerenow” oglupionych i zindoktrynowanych. Wtedy nie bylo TV , wiec dzis jest i bedzie duzo latwiej a i „Franciszek” to poswieci i wytlumaczy a wtedy w Rosji „glupi” popi i mnichowie dali sie za idee wyrzynac w ilosciach przy ktorych mord Katynski polskich jencow wojennych to maly epizod.

     Z informacji ktore do mnie docieraja tak to wyglada. Oby Ci ludzie sie mylili i ja z nimi tez.

    • Pilot

     https://www.youtube.com/watch?v=AuGGS69foQo

     i niech ktos powie sluchajac tego 5 minutowego videoclippa, ze Rosjanie nie maja poczucia humoru i duzej dozy samokrytycyzmu 🙂 🙂 🙂

  • Debilna grafika!
   Czemu Watykan prawie u szczytu, a nic o islamie, judaizmie… WSZYSTKIE religie wierchuszka manipuluje, włącznie z judaizmem na użytek mas współplemiennych…
   masoneria i syjonizm podlegają banksterii…

   Abstrahując od jaszczurów D. Icke ponad szczytem piramidy, moim zdaniem powinno być od góry:
   1. Banksteria z jej chorą ideologią-religią talmudycznego supremacjonizmu
   2. Korporacje (banksteria kontroluje 150 korporacji, które kontrolują 80% gospodarki globalnie (dane kilka lat temu,teraz jest gorzej) http://piotrbein.wordpress.com/2012/02/12/147-transnationals-run-the-world-economy/
   3. CFR, bilderbergi itp.
   4. Służby banksterii np. CIA, MI6… i podległe np. BND w dojczlandii, neo-ubecja w Polin…
   5. Religie świata oraz ścierwomedia
   6. Instytucje międzynarodowe takie jak ONZ, NATO,WHO IAEA…
   7. Krypto-, spadpchroniarze itp. oraz szabas goje we władzach państwowych
   8. Szabas goje pomniejsi (urzędy państwowe itp.)
   użyteczni idioci tj. ludziofce
   9. Uczciwi i mądrzy goje — panują nad nimi ludziofce m.in. w głosowaniach, opinii publicznej, konsumenckich upodobaniach, które wyznaczają kulturę, profil żywnościowy (np. niedostępność żywności innej niż GMO w Am. Płn, obojętność na skażenie z Fuku) i konsumencki w ogóle (np. pęd do określonego statusu, wycieczek zagranicznych, „nowinki” choćby szkodliwe dla zdrowia i środowiska…)

   http://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

   Proszę o korekty, to b.ważne, byśmy zdali sobie sprawę z hierarchii. Wtedy łarwiej się poruszać,np.ruch narodowy kompletni eignorujew stratyfikację dołów, co banksteria wykorzystuje do podziałów.

 • ciekawe

  Jak podaje portal otoboleslawic.pl nocą 9 kwietnia o 1.15 trzej żołnierze z 3. Brygady Pancernej stacjonującej w Żaganiu mając dzień wolny wracali z baru w centrum miasta do koszar na terenie brygady. W drodze do koszarów spotkali Justynę M. (19 l.), która wracała sama z dyskoteki do domu, Nagle trzech ciemnoskórych mężczyzn zaczęło ją zaczepiać. Po chwili schwycili ją za ręce i próbowali zaciągnąć do ciemnej uliczki. Na szczęście w tej chwili od przyjaciela wracał Mirosław R., który wyszedł z bramy najbliższego domu i usłyszał hałasy. Od razu tam poszedł aby obronić dziewczynę. Lecz prawie od razu jeden ze sprawców uderzył go w głowę, a później wszyscy trzej napastnicy kopali leżącego.

  Mieszkaniec jednego z pobliskich bloków w usłyszał kryki dziewczyny i zadzwonił na policję. Lecz po przybyciu funkcjonariuszy żołnierze wciąż zachowywali się agresywnie, próbowali również napaść na policjantów, dlatego funkcjonariusze użyli gazu i zakuli awanturujących się w kajdanki. Wszyscy Amerykanie byli pijani, mieli od 1,5 do 2,3 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

  W czasie pobicia Mirosław R. doznał rozległych obrażeń w tym wstrząśnienia mózgu. Pobity mężczyzna przebywa w szpitalu, a zaatakowana Justyna pozostaje pod opieką psychologa.

  Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze poinformowała, że żołnierze przebywający na terenie Polski podlegają prawu Stanów Zjednoczonych, dlatego w Polsce sprawę umorzono.
  PTANIE CZ TO PRAWDA? BO W NECIE SĄ RÓŻNE OPINIE NA TEN TEMAT KTO Z WAS ZNA SPRAWĘ.

 • Majestic

  Nie umieraj na raka człowieku – metoda dr George’a Ashkara https://www.youtube.com/watch?v=G4yq6ftrbUw Odtruwanie z terapią Gersona [PL] https://www.youtube.com/watch?v=qxhO5Q58b2A

 • ———Z DALEKA WIDAĆ WIĘCEJ.Proszę wysłuchać dyskusji : Chińczyka spojrzenie na świat i Polskę.

  https://www.youtube.com/watch?v=n-IBj5PezH4

 • takie tam...

  Nie wszyscy będą mogli być na tej konferencji, nie wszyscy mnogą JESZCZE ROZUMIEĆ jak ważna jest to konferencja, ale chyba wszyscy ZDROWI NA UMYŚLE wiedzą, JAK WAŻNE JEST ZDROWE JEDZENIE dla naszego istnienia, jako LUDZKIEJ POPULACJI.

  Bez zdrowego jedzenia, zdrowe życie jest WYKLUCZONE! Jednak ŻYJĄ POMIĘDZY NAMI CZŁEKOKSZTAŁTNE, LUDOBÓJCZE POTWORY, które poubierały się w gajery i krawaty, nauczyły si mówić, więc – UDAJĄC LUDZI – próbują UNICESTWIĆ NAS!
  Te człekokształtne BE.SS.TIE są TAK PEWNE SIEBIE że OŚMIELAJĄ SIĘ BEZWZGLĘDNIE NARZUCAĆ NAM tzw. „PRAWO”, za pomocą którego chcą nas WYMORDOWAĆ: https://www.youtube.com/watch?v=qoYyec5n_FY !!!

  • Admin

   No, są już członkowie Fundacji,którzy nie jedzą. Odżywiają się plazmą z gansów. O tym też będzie na konferencji.

   • Wojox

    Bóg człowiekowi dał poczucie smaku, mnóstwo owoców i warzyw oraz wszelakich ziaren. Później dodał też mięso . Więc odżywianie się czarami i innymi gansami jest nienormalne. Dobrze że czas tego systemu rzeczy mija. Wiem że mam wpływ na to się dzieje dookoła. I w mojej rzeczywistości nie przewiduje gansow, czarów i spirytyzmu.

    Ziemia oddycha i pulsuje podobnie jak silnik czterosuwowy. I każdy suw widać gołym okiem. Główna rola to ciągły obieg w przyrodzie O2 i CO2 i nikt tego nie zmieni.

    Po potopie zbyt duża ilość CO2 została uwięziona pod Ziemią. I nasza cywilizacja uwalnia te zasoby aby starczyło materiału na pustostany jakie nigdy się nie zalesily. Sahara i inne pustynię oraz mnóstwo stepów. Zle siły szatańskie to wiedziały dlatego ta cała walka z CO2. Trump spowrotem uwolnił górnictwo od tych chorych przepisów. W Polsce także widać zielone światło dla węgla . Jeszcze muszą mnóstwo węgla uwolnić aby potem ziemia odetkala się.

 • ciekawe

  Piąta kolumna lewacko niemiecka w Świnoujściu sabotuje budowę terminala kontenerowego .
  Władze nadmorskiego Świnoujścia – wywodzące się z Sojuszu Lewicy Demokratycznej – opóźniają realizację strategiczne inwestycji wartej miliardy złotych – ujawnia „Gazeta Polska Codziennie.
  Zarząd Portu Szczecin Świnoujście planuje wybudowanie terminalu, który przeładowałby 1,5 miliona kontenerów rocznie. Inwestycja warta 2 miliardy złotych stworzy w Świnoujściu około tysiąca miejsc pracy, a przede wszystkim będzie strategicznym przedsięwzięciem dla polskiej gospodarki.
  „Obecne władze miasta z SLD robią wszystko, aby inwestycję opóźnić” – informuje „Codzienna”.
  http://niezalezna.pl/89254-niemcy-nie-chca-polskiego-terminalu-wladze-swinoujscia-opozniaja-strategiczna-inwestycje
  Taka inwestycja godzi w interesy Niemców, a w Świnoujściu mamy klasyczny przykład kondominium rosyjsko-niemieckiego
  – uważa Stanisław Możejko, były prezydent Świnoujścia i legendarny opozycjonista antykomunistyczny.

  • Pilot

   Alternatywny znany niemiecki dziennikarz niedawno uzyskal termin na wywiad ( 20 Minut) u Zirinowskiego – wiceprzewodniczacego parlamentu rosyjskiego. W koncowce tego wywiadu mowi Zirinowski calkiem otwarcie ze Rosja chce oddac Niemcom ziemie zajete po II WS przez Polakow Niemcom w zamian za wspolprace gospodarcza obu krajow jak to w przeszlosci wiele razy bywalo .
   W wspomnieniach Gorbaczowa pisze on , ze w 1990 sam on zaproponowal Kohlowi i Genscherowi oddanie Prus Wschodnich ale oni tego nie chcieli i sami odrzucili ta propozycje.
   Glosy ale o jeszcze niezakonczonej II WS i braku Traktatu Pokojowego z Niemcami sa coraz czesciej podnoszone w coraz szerszych , nie tylko alternatywnych kregach niemieckich.
   W traktacie tym beda Alianci decydowac o nowych granicach Niemiec. Bo w momencie reaktywowania NOwych Niemiec , przestana obowiazywac traktaty graniczne z Polska uznajace granice na Odrze i Nysie z 1991 r. tak jak w 1990 r przestal obowiazywac traktat z 1955 r z DDR o uzmaniu tychze.
   Trzeba tez przypomniec, ze w momencie zjednoczenia Niemiec w 1990 to USA i Anglia postawily jako warunek danie „zielonego swiatla” na Zjednoczenie Niemiec pod warunkiem uznania granicy zachodniej z Polska. RFN bardzo dlugo sie bronil przed tym warunkiem ale w koncu ulegli.
   I nie jest przypadkiem ze z wyjatkiem Warszawy „.. malego zydowskiego miasteczka na wschodzie Rosji ..” tendencje Antypolskie i Antypanstwowe finansowane przez Niemieckie Fundacje najsilniejsze sa we Wroclawiu, Poznaniu i Gdansku a teraz widac i w Stettin. Jestem przekonany ze gdyby zrobil znow Plebiscyty jak w 1921 ? na Gornym Slasku i w Prusach , te w/w osrodki z ich elektoratem glosowaly by po „europejsku” na Wielkie Europejskie Cesarstwo Niemieckie.

   P.S. Od tych wszystkich „legandarnych” Solidarnosciowcow to jak mowia Rosjanie „… rwat´hotschjetsia…”.
   Bardzo nieliczne wyjatki uczciwych i prawych potwierdzaja tylko moja teze.

  • echa Narodowych Gawędziarzy Michalkiewicza i Brauna — kondonminium :)))
   jakieś dowodziki proszę

   • Boru

    Gdyby ktoś przed poczęciem owych panów nałożył na swoje obrzezane członkki owo „kondominium” nie mielibyśmy takiego „patriotycznego” bałaganu. Sam swego czasu dałem się nabrać na dobre intencje Braunów i innych Michalkiewiczów, za co teraz mi wstyd.

   • Pilot

    Dowodziki to mozna w piekarence jak pieczywko.. Zenada.

    Istnieje obfita literatura zarowno niemieckojezyczna jak i rosyjskojezyczna. Fakty ktore podalem sa ogolnie dostepne
    i to nawet w poprawnych politycznie mediach tych krajow.
    A co do Pana Stanislawa i jego pietnowania jurgieltlnictwa bezposrednio i posrednio czyli zdrady narodowej przez duze czesci tzw. polskich politykow to nic nowego w calej polskiej historii jak i czasach nam wspolczesnych.

    To jakze mozna inaczej okreslic bojkotowanie panstwa polskiego przez „Prezydentow” Posen, Breslau i Danzig i ich „inicjatywy autonomiczne” idace w kierunku tzw. „Euroregionow” ?

    Niech Pan Noga-Bein nie saczy faryzejskiego jadu na moj wpis. A sugerowanie mi ze znam jakiegos Brazowego-Brauna jest wciaganiem mnie w jakies rozgrywki beinowo-braunowskie.

    – ” Prowokacjom tym mowimy stanowcze NIE ” 🙂 🙂 🙂

   • ciekawe

    Proszę bardzo rurociąg nord stream inaczej zwany rurociągiem solidarności niemiecko rosyjskiej , najciekawsze jest to w tym ,że Niemcy domagają się od polski solidarności w przyjmowaniu emigrantów podczas gdy sami nie byli solidarni z nami odnośnie tego rurociągu , oj Piotrze starzejesz się nie wszystko jesteś być może już logicznie ogarnąć , pozdrawiam ciebie i życzę miłego dnia.

 • denuo

  MSZA PO UKRAIŃSKU W POLSKICH KOŚCIOŁACH K.R.K CO NIEDZIELE !
  https://www.youtube.com/watch?v=vPMaJiXI0fA

  • greg2014

   To może święta przeniesiemy od razu na styczeń??

   • Pilot

    W okresie Reformacji w Niemczech i nie tylko, polski KK w tzw. Unii Brzeskiej chyba 1525 r pod patronatem Watykanu „przeciagnal” czesc prawoslawnych duchownych i wiernych na swoja strone tj. stali sie tzw. Greko-Katolikami uznajacymi Papieza jako nastepce sw. Piotra . W zamian za to zachowali swoja liturgie prawoslawna i prawa (m.in. mozliwosc wejscia przez kaplanow w stan malzenski i posiadanie rodziny) . Na Bialorusi tzw. Unitow bylo stosunkowo malo a po upadku Rzeczpospolitej duza czesc ( chocby Bialostoczzyzna) wrocila znow na lono Prawoslawia.
    Ukraincy natomiast bardzo masowo przeszli na Uniactwo. I dzis na tzw. Ziemiach odzyskanych i nie tylko gdzie po Akcji Wisla przesiedlono Ukraincow jest wiele parafii greko-katolickich , glownym Zwierzchnikiem jest Bp. Juszczak chyba z Wroclawia. A ze sa czescia KK to i uzywaja od II Soboru Watykanskiego jezyka danego narodu tj. w tym wypadku ukrainskiego- W Cerkwi Prawoslawnej jezykiem liturgii jest Staro-Slowianski zwany rowniez Staro-cerkiewno-slowianskim.
    Wiec nie widze w tym zadnej sensacji. W latach 80-tych jak przyjechalem do RFN to Niemcy tez nam udzielali swoich kosciolow w roznych miastach na msze w jezyku Polskim i bylo to normalne i nikt nie protestowal.

  • Wojox

   W moim miescie, koledzy donoszą że jest kilka kościołów w których mszę odprawia się po polsku. No i jakos Anglicy nie protestują. Bo po prostu nie chodzą do kościołów. Wody Babilonu odpływają. Jeszcze trochę i kościoły opustoszeja jak zapowiada biblia a wtedy spokojnie się je zlikwiduje….. Co też przepowiada biblia.

 • denuo

  Fajna laska o MULTI-KULTI w Niemczech – multilkulti to ZAGŁADA narodów
  https://www.youtube.com/watch?v=mBqQ_OQMBJw

 • petrygon

  Jeśli chodzi o raka, to nie ma żadnej oficjalnej pracy naukowej w tym temacie.
  Skoro nie ma, naukowego opracowania, to o czym lekarze mówią?

  • Majestic

   mówią ile kasy wyssać z ofiary ,jak do końca zdrowie zrujnować , same zyski na potencjalnym trupie .

 • adam

  kosmosu nie ma

  • ciekawe

   A co ktoś lampki zapalił zamiast gwiazd?

   • PONADSWIETLNY

    To jeden z najlepszych ‚blogów’ …
    Po co na siłę chcesz kogoś przekonać…
    __________________
    Pełen szacun ADMIN
    __________________
    PS
    Wyluzujcie, dajcie Im czas …
    BTW naszego ‚specjalistę’ od Na-sA dobrze
    wyćwiczą i nam wszystko jeszcze jaśniej wyjaśni
    (oryginał z jego filmiku 😉
    http://i.imgur.com/kQ0VEJX.jpg
    ______________________________
    0ni to nam niszczą 🙁
    https://www.youtube.com/watch?v=5WxKk3wUZvI
    b3pzdr0

   • Świętowit

    „Gwiazdy-planety” zarejestrowane przez aparat Nikon p900, zoom optyczny 83x.
    https://www.youtube.com/results?search_query=nikon+p900+stars
    „Kosmos” pozamiatany.

    • Admin

     Niby czego ma to dowodzić?
     Zniekształcenia atmosferyczne? Dlatego też teleskopy stawia się na wysokich górach gdzie atmosfera jest cienka.

    • Świętowit

     Księżyc zarejestrowany tym samym aparatem nikon p900. Ciekawe dlaczego w przypadku obserwacji księżyca, atmosfera nie zniekształca obrazu.
     https://www.youtube.com/watch?v=4SC_2yD6wKk

    • Admin

     Bo jest bardzo jasny! Człowieku, widzę, że ty kompletnie nie kumasz!

    • Boru

     Chodzą tacy pejsaci, przybierają słowiańskie nicki i gadają kompromitujące rzeczy żeby ludzie myśleli „poganie to idioci, patrzcie, oni wierzą w płaską ziemię i że nie ma kosmosu”. Jezuicka ciemnota i perfidia. Wśród katolików katolicy, wśród protestantów protestanci, wśród pogan poganie, wśród żydów najbardziej żydowscy. Wiedzę astronomiczną starożytnych Majów też pewnie NASA spreparowało. Żerujecie na tym, że ludzie nie wierzą tym wszystkim organizacjom, że nas okłamują zewsząd i wydaje się wam, że wystarczy powiedzieć, że NASA preparuje kulistą ziemie i gwiazd i ludzie to łykną. NASA nie służy temu by ludzi okłamywać w sprawie płaskiej ziemii. Już katolicy i żydzi wciskali to ludziom wcześniej, ale nie da się tak w nieskończoność. NASA służy temu by człowieka odrywać od tej planety, by człowiek marzył o zasiedlaniu innych planet, by siłą napędową człowieka była technologia a nie natura i w tym wszystkim zapomniał, że Planeta Ziemia jest żywą istotą, jest jak nasza Matka, a nasze ciała i serca są z nią jednością. NASA wyewoluowała z biblijnej idei żeby „czynić sobie ziemię poddaną”, tylko, że teraz przekłada się to na inne planety. NASA służy też temu by człowieka okłamywać w sprawie tego co dzieje się poza naszą planetą, że kosmos jest pełny życia. Inne formy życia istnieją na każdej z planet. Nas karmi się jednak idiotyzmami o „szukaniu bakterii na Marsie”, podczas gdy za kulisami mamy do czynienia z pozaziemskimi wpływami. Manipulacja na tej planecie sięga dalej niż tylko do żydowskich bankierów. Finanse, bankowość, systemy polityczne to tylko pewna trójwymiarowa rama, ale za sznurki pociągają siły spoza tego świata.

    • Boru

     Płaska ziemia pojawia się wszędzie tam, gdzie jest tzw. cywilizacja. Cywilizacja w sensie pewna pajęczyna systemowa, która organizuje życie ludzi według pewnej hierarchii, w której całym sensem życia jest służenie systemowi. Jeśli jedynym celem życia jest służenie cesarzowi/papieżowi/rabinowi/fuhrerowi itd. to po co jakiś kosmos? To tylko niepotrzebnie zwraca uwagę niewolnika ku czemuś nieograniczonemu. Cywilizacja wbrew pozorom nie zwiększa możliwości intelektualnych ludzi. Mózgi przykładowo neandertalczyków były większe niż u ludzi współczesnych. Ludzie pierwotni co prawda nie potrafili by żyć w tym świecie, ponieważ ten świat jest urządzony dla ludzi ułomnych i kalekich. Człowiek współczesny jest „inteligentniejszy” jedynie jeśli chodzi o poruszanie się w niewolniczym systemie, ale nie jest inteligentniejszy jeśli chodzi o postrzeganie świata, natury, kosmosu, swiata ducha.

    • psychiatra

     jak to qrwa jest z tymi pseudo planetami i pseudo kosmosem, że niby „dookoła” gleby lata tysiące satelitów a przy podglądaniu żarówek, yyyy planet, żaden satelita nie przelatuje przed obiektywem???

     to retoryczne pytanie dla ogrągło-głowych;)))

    • greg2014

     Jest ekspertyza od fachowców z zespołu smoleńskiego!

     http://img.wiocha.pl/images/7/d/7dc7d47f58828198684dfc8fe24e0bc6.jpg

    • Boru

     Drogi @psychiatro jeśli jesteś kompetentny w swojej dziedzinie, spójrz na samego siebie i wyciągnij daleko idące wnioski. Jesteście w większości ofiarami, a częściowo celowymi promotorami nadjordańskich ideologii dotyczących tego czym ta planeta jest. Przerasta was to, że życie to nie tylko żydowski bożek Jahwe (personifikacja pieniądza, złota, materialistycznych celów), ale coś więcej, nieograniczony kosmos. Już nie wiecie jak czepić się tych pogan, jak się pod nich podszyc, jakich nicków uzyć żeby wyglądało to wiarygodnie. Jesteście żałośni i skończycie marnie, jeśli nie odwrócicie się od swoich kłamstw. Słońce, które świeci nad wami jest czymś więcej niż wam się wydaje. Wystarczy jeden większy rozbłysk i cały ten globalistyczny, żydowski matrix zostanie rozłożony na czynniki pierwsze. Ludzie prawdziwi przetrwają to, ale macie problem – wy, celowi, „wybrani” słudzy zła.

    • Majestic

     Boru pisze ” NASA służy temu by człowieka odrywać od tej planety, by człowiek marzył o zasiedlaniu innych planet, by siłą napędową człowieka była technologia a nie natura” Kłamstwo lądowania na Księżycu ma być tego świadectwem ? ostatni transfer księżyca uchwycony przez satelitę na tle ziemi gdzie ziemia jest kilka razy większa a powinna być mniejsza , kilka zdjęć ziemi z orbity, kosmosu, retuszowanych ??? a technologia zabije wszystko i wszystkich ,powrót do Natury moze uratować Ludzkość , bo w naturze jest wszystko ,czlowiek moze wszystko, technologia to celowy zamiennik aby zniewolić , podobnie jak elektroniczna wersja pieniądza pomijam sam fakt pieniądza ,niech sobie każdy już teraz wyobrazi że nie dysponuje gotówka aby mięć przedsmak technologi . a ona będzie wszechobecna , w przeciagu ,pociągu , na drągu .

    • Boru

     @Majestic powiem ci szczerze, że ja nie wiem do końca co wtedy się odj**ało, ponieważ nawarstwienie manipulacji i spisków na tym świecie czasami mnie przerasta. Jedno co mogę powiedzieć to to, że nie żyję w jakimś płaskim świecie zarządzanym przez jakiegoś szowinistycznego bożka znad Jordanu, ale na ciele żywego organizmu pośród nieskończonego kosmosu. To jest coś, co wiemy poprzez nasze ciała. Jesteśmy poddani kontroli umysłów, która oddziela umysł od ciała spajanego przez inteligencję zwaną potocznie „podświadomością”. Albo jesteśmy nieograniczeni albo jesteśmy sługami jakiegoś boga. Albo to się czuje w biciu serca, albo nie czuje.

    • Majestic

     @ Boru , to zostaw ten „dysk ” odsuń na bok , zaznaczam że nie chodzi tu o wojnę zwolenników , chodzi tu o fakty i argumenty, nic więcej, inaczej to debilizm dogmat i zabobon , samych „””podroży na księżyc””” było więcej od ilości zdjęć ziemi rzekomych , a o dziwo każde inne i retuszowane z „fotobudy ” to tak jakbyś jeździł samochodem nigdy nie widząc go z zewnatrz . to ma być teoria spisku ? to jest czysty spisek .

    • greg2014

     Wiedzę astronomiczną starożytnych Majów też pewnie NASA spreparowało. ”

     🙂

    • Majestic

     greg2014 pisze „Wiedzę astronomiczną starożytnych Majów” nie było żadnej wiedzy Majów ani kultury , Majowie to nieudolni naśladowcy wszystko odziedziczyli po zagładzie atomowej ostatniej ziemskiej cywilizacji z czasów Atlantydy , a obecni oczywiscie że manipulują ukrywają niszczą wszystkie dowody i wiedze po części zachowując ja sobie w 3D https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs The Giant Builders Of Ancient Cusco Peru https://www.youtube.com/watch?v=qZOIjYy8uL8 Puma Punku And Tiwanaku In Bolivia: The Definitive Analysis https://www.youtube.com/watch?v=AtbjqA49p8c

    • Świętowit

     Zdjęcia planet w/g NASA.Pięknie wypolerowane i wycentrowane.Pierścienie Saturna idealnie wycentrowane.
     https://www.google.pl/search?q=nasa+photo+of+planets&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwju39WPjKfTAhUBXSwKHc7XA-0Q_AUIBigB&biw=1680&bih=913
     To jakiś kiepski żart. Grafika na poziomie przedszkolaka.
     Boru i Admin wrzucajcie swoje Zdjęcia plan.E.T.

  • greg2014

   Dlaczego?
   A co się stało z kosmosem?

   • Wojox

    Widok nieba jest tak skonstruowany że im głębiej sięgasz tym dalej jest dno. Coś a,la fraktalowe struktury.

 • sowizdrzał

  PRL. Zamieszki. Wódka. Tajniacy [WIDEO]http://wolnosc24.pl/2017/04/13/stonsi-w-warszawie-dokladnie-50-lat-temu-szary-prl-zamieszki-wodka-tajniacy-wideo/

 • lolarz

  Czy będzie Tomasz Dubij? Bo to on jest najważniejszym polakiem zajmującym się systemami w technologii Keshe.

  • Franek

   Tomasz Dubij jest Polakiem. Nie wiem czy najważniejszym, niemniej Polakiem.

  • Admin

   Fundacja stara się nie wartościować ludzi -ważniejszy, mniej ważny. Będzie wielu studentów – wykładowców Instytutu Kosmicznego Keshe.

  • KineskopPolski

   Może jestem szalony,ale ten Tomasz D.jest cholernie jakiś taki nie nasz,no po prostu jak rasowy czosnek.

 • ciekawe

  Niewyjaśnione zgony na Przystanku Woodstock https://www.youtube.com/watch?v=3L4gkN6ay6Q