Konfrontacja DUSZE – SZTUCZNA INTELIGENCJA nastąpi już niedługo.

8 żydowskich szefów firmy UPC – za 8 godzin będziecie trupami, jeśli nie odblokujecie usług 58 osobom, z których 8 chcieliście zamordować. Pierwszy z was pierdolnie w kalendarz za 15 minut.
Jeśli zmądrzejecie i uda się wam przeżyć, to macie 2 dni na zmianę bandyckich planów, którymi obrabowaliście 78 tysięcy ludzi. Macie oddać wszystkie zagrabione pieniądze na rzecz Skarbu Państwa. Jest to 8 miliardów złotych. Państwo powinno poinformować o rabunku i przekazać pieniądze poszkodowanym. Jeśli ktokolwiek będzie wstrzymywał tę informację, a potem przekaz pieniędzy będzie musiał odejść jak satanista Krauze (ten potwór miał ponad 9 tysięcy lat i setki tysięcy zgładzonych ofiar). Terlecki, jesteś kolejny do piachu, to chyba już wiesz.

W 60% blog nadal jest blokowany. W nocy odeszło 782 osoby, które brały udział w blokadzie. 2 się wycofały, pozostało jeszcze 5. 7 osób, które za tym wszystkim stoją zostaną potraktowane w sposób specjalny. Ich dusze zostaną zamknięte do całkowicie czarnego pudła na 4 miliardy lat. Sami tego chcieliście.
Ważna informacja od Enki: 6 czarnych magów, którzy myśleli, że mogą przejąć intencje naszych medytacji idzie na 600-krotne pożarcie lwom. Podobny los czeka innych 5 czarnych magów, którym się wydawało, że mogą manipulować medytacjami pod kierownictwem Stanisława G. I podobnie w przypadku dziewięciu innych grup medytacyjnych, które przygotowywały ludzkość do sprawnego funkcjonowania w 5D – tam mieszało 45 czarnych magów. Może kara jest okrutna, ale ci ludzie muszą sami doznać czym jest okrucieństwo, by nie czynili tego innym. Takie są zasady Wszechświata.

A tu informacja dla pozostałych ok. 678,000 ludzi systemu, którzy mają w planie kontynuowanie złej drogi życia:

Na nic się wam już nie przyda czarna magia, technologia, blokowanie takich stron jak moja, wredne komentarze, dyskredytowanie, wprowadzanie zamętu i wątpliwości, propagowanie złych ludzi, czy perfidna i obłudna gra jak udawanie przyjaciół po to by dowalić w odpowiednim momencie. Nie trzeba być mordercą by mieć pewność, że się z 5D zostanie wykopanym. Do jutra ponad 89,000 z was opuści 5D, w różny sposób. Ten blog jest papierkiem lakmusowym – ci co tu mącą, blokują go, i robią wszystko co opisałem powyżej, są skrupulatnie analizowani przez specjalną komisję Enki. Dzięki temu wyprowadzane są algorytmy wyszukiwania takich jak wy – dusz niedojrzałych do współdziałania z ludźmi w wibracjach 5D.

Algorytmy będą wspierały specjalne urządzenia indukujące w wytypowanych obiektach reakcję wzniesienia duszy. To dusze złych ludzi usuwają ich z 5D, nie ataki psychotroniczne czy innego typu morderstwa.  Najczęściej jest to zawał mięśnia sercowego – jest to najszybsza i najmniej bolesna śmierć.

Zapominacie o tym, że Enki nie znają za bardzo naszych realiów – widzą w was tylko nienawistne, brutalne istoty, które potrzebują jeszcze bardzo długiego procesu inkarnacyjnego, by ich dusze mogły zostać uznane za ludzkie. 99,9% czytelników tego bloga nie należy do tej grupy. Zadajecie sobie pytanie jak długo mogę tolerować te wredne komentarze i uparte negowanie zaistniałych zmian. Przecież każdy komentarz na mój temat typu, że nadaję się do wariatkowa, że jestem agentem itp. jest z gruntu pisany z intencją nienawiści. Co złego w tym, że walczę z systemem? Co złego z wytykaniem zbrodniarzom ich zbrodni? Co złego z ujawnianiem ludobójstwa i planów kolejnych takich działań?

Enki też nie widzą powodu by taka działalność mogła być dalej tolerowana. Ich algorytm ocenił, że 20% dezinformatorów będzie w stanie się zmienić i przejść na drogą dobra i prawdy. Dają więc każdemu tylko jedną możliwość działalności destrukcyjnej. Powtórka oznacza dla nich natychmiastową śmierć.

Jeśli o mnie chodzi, to jestem jak najdalej od zabijania. Enki znają doskonale realia 5D i wiedzą co się dzieje z niedojrzałymi duszami, którym się pobłaża. 8- krotnie kończyło się to katastrofą dla planety, która była przenoszona z 4D do 5D. Nie stać nas na taki luksus tym razem, gdyż istnieje bardzo poważne zagrożenie ze strony sztucznej inteligencji – cała dojrzała ludzkość musi się w ekspresowym tempie przystosować do poziomu duchowego mieszkańców Wszechświata 5D, by wzmocnić wibracją armie mentalistów. Konfrontacja DUSZE – SZTUCZNA INTELIGENCJA nastąpi już niedługo.

—————————–
Niedługo wrócę do szacowania wieku waszych dusz, przepraszam ale jest to co nieco energochłonne, a ja ciągle jestem pod atakiem ze strony tych psycholi. Dzisiaj postawili kilka samochodów z tzw. gąbkami energetycznymi, które dosłownie wysysały energię ze mnie i mojej matki. Chyba podobnie z całym osiedlem, bo tak spokojnie to tu jeszcze nie było. Już posprzątane, 12 osób się wyniosło z tego poziomu Wszechświata, zobaczymy ilu będzie jutro chętnych. Im szybciej to pójdzie tym lepiej dla nas wszystkich.

126 komentarzy Konfrontacja DUSZE – SZTUCZNA INTELIGENCJA nastąpi już niedługo.

 • nina

  ———————-CZORTKÓW województwo Tarnopolskie. Tam moja Mama chodziła do szkoły powszechnej.Mieszkała przy szosie na Zaleszczyki w Białobożnicy. Na moje pytanie czy chce tam pojechać , odpowiedziała : jak usłyszę ukraiński na granicy to umrę.Nie zawiozłam jej tam, pomimo,że warszawska rodzina wraz z innymi odremontowała tam kościół. Mojego dziadka, który był na BANDEROSKIEJ liście jako nr 1 do zamordowania ostrzegł Ukrainiec. Mamy przyjaciółkę z ławy szkolnej Żydówkę zamordowała Policja żydoska. Sztab niemiecki, rosyjski w zależności od zmian na froncie mieścił się zawsze w domu mamy.Tam też pewnej siarczystej zimowej nocy zajechał CAŁY BANDEROSKI SZTAB !! .Radzili do białego rana -GDZIE BĘDĄ MORDOWAĆ !.
  —————–moja Mama była MORALNYM Człowiekiem -wiedziała KTO ! jest twórcą całego zła , które wżarło się w Słowiańskiego człowieka . https://treborok.wordpress.com/popatrzcie-rosjanie-jak-ukraincy-honoruja-swoich-martwych-bohaterow-18/?preview=true

  • nina

   ————zapomniałam -mojego Ojca AKowca zakatowało żydoskie UB.

   • Vismaya

    … mojego ojca ak-owca też ścigało UB … wrócił po wojnie do Polski z Dachau, czego dorobił się za AK … a po wojnie miał nowy życiowy horror – UB … i fruwał po całej Polsce od gór aż po Bałtyk szukając schronienia…

 • Rambo

  Niektórzy twierdzą że grzech nie istnieje. Według takiego myślenia Hitler i Stalin powinni być w niebie. Żydzi też przecież nic złego nie robią.Skoro Bóg kocha wszystkich bez względu na zło to my też powinniśmy czynić zło?

  • nina

   ——— zło to jest !! BRAK MORALNOŚCI !!.

   • Nina moralność to obyczajowość to środowisko SUMIENIE jego brak stymuluje cale zło , jeszcze kiedyś egzystowało powiedzenie „nie czyn komuś co tobie niemile ” sumienie generowało współczucie , współczuwanie to projekcja pełnego DNA znającego destrukcje jak i ewolucje, tylko pełne DNA jest w stanie wygenerować pełnie współczuwania poniewarz pierwotny Czlo—-wiek był esencją stworzenia i kreacji .

   • Rambo

    Nina ,zło jest owocem łamania prawa Bożego. Brak moralności to tylko cząstka prawdy. Brak moralności jest właśnie owocem buntu przeciwko prawu Bożemu. Problem zła jest bardziej skomplikowany niż się tobie wydaje. Zanim przyjdzie koniec świata będziemy musieli jeszcze zjeść owoc buntu przeciwko prawu Bożemu.

  • „Niektórzy twierdzą że grzech nie istnieje” jest to na tyle dyskusyjne na ile jest twierdzących tak , bo definicja grzechu powinna się opierać na wolnej woli, wszystko zaś co wymuszone i bazujące na tym jest dyskusyjne bo wysuwa łańcuch nastepstw wkomponowanych w moralność , moralność zaś to pietra uwarunkowań przyzwoleń tolerancji nietolerancji agresji dominacji itd Grzech istnieje w formie energetycznej , co zasiejesz to zbierzesz tolerując zło doznasz jego , bo energia musi się zrównoważyć , jak wspomniałem sprawa wielce dyskusyjna aby całość ogarnąć , a wypośrodkowanie tego nie jest proste bo jest manipulacja nieświadomość zabobon dogmat , można to wszystko porzucić i zdać się na sumienie zakladajac że się je ma w pełni otwarte? wtedy sprawa jest prosta .

 • Rzecz oczywista

  —–Marek
  20 lutego 2018 at 11:37
  Czepiaku, wszystko się kalkuluje. Za pierwszym razem oni nie nazywali się jeszcze Enki, a Puwynu. Dopiero po manipulacjach genetycznych jakie dokonała na nich inna, jeszcze bardziej zaawansowana rasa, stali się Enki. Zaraz po tej „poprawce” tamta rasa, Lotosin, przeszła do innego Wszechświata – światła, gdzie dokonuje swojej ewolucji jako istoty świetlne. Też będziemy ich od czasu do czasu widzieć. Enki mają w nich inspirację. Czasami pokazują się ludziom w snach.—–

  ROZUMIECIE?
  Puwynu?
  Lotosin?

  так этот человек бредит и имеет копья

 • Ania

  Już wiem, czemu żydłactwo wszelkiego autoramentu atakuje ten blog.

  To gęste i wciąż gęstniejące opary absurdu ich tu przywabiają.

  Przecież to dokładnie ich klimaty…

  Nie moje.

 • Rzecz oczywista

  =8 żydowskich szefów firmy UPC – za 8 godzin będziecie trupami, jeśli nie odblokujecie usług 58 osobom, z których 8 chcieliście zamordować. Pierwszy z was pierdolnie w kalendarz za 15 minut.—

  raczej kalendarzem to się nikt w 15 minut nie zabił. co innego płytą chodnikową … 🙂

 • Luna

  No nie wiem, ale codziennie nowe klepsydry się pojawiają … że tak powiem, masowo u mnie na dzielnicy … umierają nagle, ci co nie chorowali …

 • Rambo

  51 Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. A zatem trwajcie w niej i nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli!
  2 Oto ja, Paweł, mówię wam: Jeżeli poddacie się obrzezaniu, Chrystus wam się na nic nie przyda. 3 I raz jeszcze oświadczam każdemu człowiekowi, który poddaje się obrzezaniu: jest on zobowiązany zachować wszystkie przepisy Prawa. 4 Zerwaliście więzy z Chrystusem; wszyscy, którzy szukacie usprawiedliwienia w Prawie, wypadliście z łaski. 5 My zaś z pomocą Ducha, na zasadzie wiary wyczekujemy spodziewanej sprawiedliwości. 6 Albowiem w Chrystusie Jezusie ani obrzezanie, ani jego brak nie mają żadnego znaczenia, tylko wiara, która działa przez miłość.
  7 Biegliście tak wspaniale! Kto przeszkodził wam trwać przy prawdzie? 8 Wpływ ten nie pochodzi od Tego, który was powołuje. 9 Trochę kwasu ma moc zakwasić całe ciasto.
  10 Mam co do was przekonanie w Panu, że innego zdania niż ja nie będziecie. A na tym, który sieje między wami zamęt, zaciąży wyrok potępienia, kimkolwiek by on był. 11 Co do mnie zaś, bracia, jeśli nadal głoszę obrzezanie, to dlaczego w dalszym ciągu jestem prześladowany?1 Przecież wtedy ustałoby zgorszenie krzyża. 12 Bodajby się do końca okaleczyli2 ci, którzy was podburzają.

  O WŁAŚCIWEJ WOLNOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

  Miłość i wolność

  13 Wy zatem, bracia, powołani zostaliście do wolności. Tylko nie bierzcie tej wolności jako zachęty do hołdowania ciału, wręcz przeciwnie, miłością ożywieni służcie sobie wzajemnie! 14 Bo całe Prawo wypełnia się w tym jednym nakazie: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego3. 15 A jeśli u was jeden drugiego kąsa i pożera, baczcie, byście się wzajemnie nie zjedli.

  Napięcie między „duchem” a „ciałem”4

  16 Oto, czego uczę: postępujcie według ducha, a nie spełnicie pożądania ciała. 17 Ciało bowiem do czego innego dąży niż duch, a duch do czego innego niż ciało, i stąd nie ma między nimi zgody, tak że nie czynicie tego, co chcecie. 18 Jeśli jednak pozwolicie się prowadzić duchowi, nie znajdziecie się w niewoli Prawa.
  19 5 Jest zaś rzeczą wiadomą, jakie uczynki rodzą się z ciała: nierząd, nieczystość, wyuzdanie, 20 uprawianie bałwochwalstwa, czary, nienawiść, spór, zawiść, wzburzenie, niewłaściwa pogoń za zaszczytami, niezgoda, rozłamy, 21 zazdrość, pijaństwo, hulanki i tym podobne. Co do nich zapowiadam wam, jak to już zapowiedziałem: ci, którzy się takich rzeczy dopuszczają, królestwa Bożego nie odziedziczą.
  22 Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, 23 łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa6.
  24 A ci, którzy należą do Chrystusa Jezusa, ukrzyżowali ciało swoje z jego namiętnościami i pożądaniami. 25 Mając życie od Ducha, do Ducha się też stosujmy. 26 Nie szukajmy próżnej chwały, jedni drugich drażniąc i wzajemnie sobie zazdroszcząc.

  • nina

   ——————-MORALNOŚĆ SZEROKO POJĘTA !!!!!!!!!!!!!!!!!
   Męczysz jak cholera tymi cytatami: a ten powiedział , a tamten powiedział . Od gadania nikt nie staje się lepszym ,Świat też nie.MORALNE CZYNY !! / JESTEM PRZEKONANA/ prowadzą tam gdzie chcemy się znalezć.

 • Jacek

  „Przecież każdy komentarz na mój temat typu, że nadaję się do wariatkowa, że jestem agentem itp. jest z gruntu pisany z intencją nienawiści”

  Nadajesz się do wariatkowa, byłeś tajnym współpracownikiem SB i pracowałeś pod pseudonimem „Janusz”. Patrząc na to co robisz można dojść do wniosku że kontynuujesz misję duraczenia społeczeństwa. Nie piszę tego z intencją nienawiści tylko z intencją prawdy . A prawda jest też taka że jak patrzę na twoją zakazaną, kłamliwą, manipulatorską faciatę TW Januszu to aż mnie mdli. Już dawno nie powinno mnie być na świecie z powodu ataku serca którego mi życzyłeś świrze ale jak widzisz jestem i mam się dobrze.
  Twoje miejsce podlecki jest w psychiatryku na oddziale przypadków beznadziejnych.
  _∆⌂∆_
  ‛(•̀ᴗ•́)’
  ╚▒▒═ ▄︻̷┻̿═━一 ~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
  _▒▒_______ŚWIROM TW JANUSZOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!___

  • Rambo

   Ty kupo możesz
   mówić NIE tylko w kiblu. Ja Marka lubię i w dupie mam twoje rady.

   • Jacek

    Podobieństwa się przyciągają on świr, idiota, debil, ty świr, gównojad, kretyn, jesteście podobni do siebie dlatego się nawzajem tak lubicie, panie rambo szambonurku.
    _∆⌂∆_
    ‛(•̀ᴗ•́)’
    ╚▒▒═ ▄︻̷┻̿═━一 ~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
    _▒▒__________________________________
    Luccilla uczy, luccilla radzi, Luccilla nigdy was nie zdradzi.

 • Ania

  Wyrażając swoją opinię do władz na Ukrainie, Marianna redaktor miejscowej gazety wydała w „Czortkіwskim wіsniku” artykuł „Żydzi czy jewreje?”, pragnąc zapewne, jak to wynika z nazwy, uściślić poprawną nazwę dzisiejszych władców Ukrainy — żydów czy jewrejów?!

  Swoją odezwę do ukraińskiego narodu Mariana Polańska rozpoczęła od słów: „Być może, po opublikowaniu tego artykułu zostanę oskarżona o szowinizm, antysemityzm lub inne śmiertelne grzechy, ale jestem patriotka, nacjonalistką (nie mylić z nazistą!). Zebrawszy się na odwagę, chcę zapytać: „Dlaczego rządzi nami tak wielu żydów?” Nie musicie odpowiadać na moje pytanie. Sama to wyjaśnię… ”

  Dalej Marianna Polańska wylicza głównych ukraiński żydów po nazwisku: „Piotr Poroszenko (Walcman) — czołowy przedstawiciel narodowości żydowskiej, który jak widać nie myśli o kraju a o własnych korzyściach. Tymoszenko (Kapitelman) jest żydówką, Jaceniuk – żyd, Groysman – Żyd. Jeśli chodzi o Rabinowicza jego nazwisko mówi samo za siebie…”

  Czytając tekst gazety zacząłem obrazować twarz każdej z wymienionych postaci i zapragnąłem w swoim artykule zilustrować słowa Marianny Polańskiej. Wszedłem do Internetu w poszukiwaniu niezbędnych portretów i znalazłem wiele plakatów i obrazów, którymi wielu ludzi od dawna próbuje obudzić umysły 99,9% Ukraińców, którzy nie są w stanie zrozumieć tego, co dzieje się na Ukrainie. Oto tylko dwa z wielu zdjęć dostępnych w sieci WWW:(…)

  Dalej Treborok dzisiaj