Koniec operacji „nanowahadełko” i APOKALIPSA.

Informacja z ostatniej chwili, bardzo proszę o potwierdzenie. Trzy godziny temu, na środku Atlantyku pojawił się cyklon, który ma ogarnąć całą Ziemię. Wzmocnijmy go by stało się to co było dawno zapowiadane. http://www.meteoearth.com  

Jedyny polski utwór muzyczny z poziomu 16-tego:
Budka Suflera „Jest taki samotny dom”
To nie jest ten sam utwór, który znacie z Wszechświata 4D!.

Uderzył deszcz, wybuchła noc,
Przy drodze pusty dwór,
W katedrach drzew, w przyłbicach gór,
Wagnerowski ton.Za witraża dziwnym szkłem,
Pustych komnat chłód,
W szary pył rozbity czas,
Martwy, pusty dwór.Dorzucam drew, bo ogień zgasł,
Ciągle burza trwa,
Nagle feeria barw i mnóstwo świec,
Ktoś na skrzypcach gra,
Gotyckie odrzwia chylą się
I skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich
W brylantowej mgle.Zawirował z nami dwór,
Rudych włosów płomień,
Nad górami lecę, lecę z nią,
Różę trzyma w dłoni.A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nagle ptaki budzą mnie
Tłukąc się do okien
A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nagle ptaki budzą mnie
Tłukąc się do okienZnowu szary, pusty dom,
Gdzie schroniłem się
I najmilsza z wszystkich, z wszystkich mi
Na witraża szkle,
Znowu w drogę, w drogę trzeba iść,
W życie się zanurzyć,
Chociaż w ręce jeszcze tkwi
Lekko zwiędła róża…Lecz po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nagle ptaki budzą mnie
Tłukąc się do okien
A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nagle ptaki budzą mnie
Tłukąc się do okien

Koniecznie tego wysłuchajcie jak chcecie ocaleć.

W tej chwili huragan niszczy Nowy Jork.

120 komentarzy Koniec operacji „nanowahadełko” i APOKALIPSA.

 • LUCCILLA

  Zamordowano Joannę Smacką, jej matkę, siostrę i ich znajomego

 • LUCCILLA

  Łukasz Ostrowski – rozpierdalam cię ŻYDOWSKI SKURWYSYNU!!!

  Pierdolony szef Mossadu w Krakowie. Wreszcie cię kurwo dorwałem. Podmieniłeś mi matkę jebany chuju!

 • LUCCILLA

  Paweł
  3 marca 2018 at 22:40 · Odpowiedz
  Joanna żyje, proszę nie publikować nie prawdziwych informacji.

  Marek
  3 marca 2018 at 23:29 · Odpowiedz
  Miały, droga prosto w górę, drugie przecięcie z leśną drogą. 50 m w prawo przed polaną.
  3 samochody, 4 osoby, dzielą łupy.

  Paweł
  4 marca 2018 at 00:15 · Odpowiedz
  No nie, Ty jesteś nienormalny.

  Marek
  4 marca 2018 at 00:22
  Odpowiedź od Asi: „Powiedz mu, że jeśli nie wyniesie się z tej Ziemi, to sama go zamorduję. Nie widzę powodu by tego nie zrobić”. Masz niecałe 8 godzin. Masz popełnić samobójstwo albo przeżyjesz koszmar. Zacznie się to zaraz.

 • Królowabłona

  no nareszcie Marek
  przestaniesz piertolić POd wpływem nanowahadełka
  ale czy w ogóle
  to zobaczymy

 • Ciekawyyy

  Łee… szkoda 🙁
  Wieści od Enki były ciekawe , może gdy będziemy przelatywać obok Proxima Centauri wydarzy się coś istotnego wartego opisania.

 • Xellos

  (kiara, całość
  http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=51&p=85020#p85020 )
  .
  .
  Syntetyczna inteligencja żyje na Ziemi od wielu tysiącleci, nie było ich nigdy aż tak dużo jak teraz ,ale byli obok nas do bardzo dawna.
  .
  Są nie do odróżnienia od LUDZI DUCHOWYCH .. rzec można zwykli ludzie.. nie są zwykli, są niebezpieczni, bo bez dusz i bez uczuć,ludzie, to ludzie bez skrupułów zdolni do wszystkiego ( w granicach swojego programu ) co przynosi im korzyść, bezwzględni kalkulatorzy opłacalności.
  .
  W grupie LUDZI są nie identyfikowalni dla przeciętnego CZŁOWIEKA! Bo są idealnymi kopiami LUDZI tworzonymi na podstawie naszego DNA… fizycznie mogą nas przewyższać wieloma perfekcyjnie zaprogramowanymi cechami, aparycją , budowa ciała, głosem, wzrokiem, czy węchem, wszystkimi umiejętnościami fizycznymi , mogą być o wiele bardziej wytrzymali, na zmęczenie, choroby, głód , temperatury niskie i wysokie, a nawet na niekorzystne składniki chemiczne w powietrzu i jedzeniu.
  Mogą szybko i o wiele więcej zapamiętywać oraz identyfikować topografię przestrzeni wedle wkodowanych w ich system pamięci wzorów … zwyczajnie bardzo dobre PROGRAMY… W ODPOWIEDNIEJ DO CELU „OBUDOWIE” CIELE KOBIETY ,MĘŻCZYZNY LUB DZIECKA.
  .
  Naprawdę są miedzy nami… są bardzo niebezpieczni dla życia biologicznego nie tylko na Ziemi, ale najbardziej zagrażają życiu LUDZI!
  .
  Zidiocieli naukowcy prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej doskonałych wersji syntetycznej inteligencji .. doszli do nowej linii DNA , ( już od dawna stworzone prototypy) które bez problemu łączą tkankę biologiczną z syntetyczną… chodziło o przeszczep LUDZKICH MÓZGÓW DO SYNTETYCZNYCH SKLONOWANYCH CIAŁ.
  .
  EKSPERYMENTY W TAJNYCH LABORATORIACH… SĄ PROWADZONE OD WIELU LAT!
  Błyskotliwy wytrzymały , na nic nie wrażliwy i nie czuły .. super żołnierz…
  .
  Stanęliśmy na krawędzi upadku LUDZKOŚCI .. UNICESTWIENIA BIOLOGICZNEGO GATUNKU NIE TYLKO LUDZKIEGO… ZNISZCZENIA ZIEMI.
  .
  PRAMATKA WSZYSTKICH ŻYĆ… PODJĘŁA OSTATECZNĄ I NIE ODWOŁANĄ DECYZJĘ ….
  .
  TOTALNY, NIEODWOŁALNY BEZ ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI POWTÓRKI .. RESET CAŁEJ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI.. ABSOLUTNIE WSZYSTKIEGO CO JEST ZWIĄZANE I POŁĄCZONE Z JEJ ISTNIENIEM.. RESET, DEMATERIALIZACJA I SPALENIE WSZYSTKICH MATRYC INFORMACYJNYCH O TWORZENIU ICH , WSZYSTKICH MATRYC ICH ŻYCIA WE WSZYSTKICH PRZESTRZENIACH CZASOWYCH.
  .
  .
  Ponieważ na Ziemi cały ten program istniał ożywiany już TYLKO z zasilania awaryjnego, które włączone było określonym kodem dostępu.
  .
  TEN SAM KOD MOŻNA BYŁ UŻYĆ DO WYŁĄCZENIA AWARYJNEGO ZASILANIA…
  .
  CO STAŁO SIĘ DOKŁADNIE w nocy z 10 na 11. marzec 2018. między 24h. a 1.h. …. to jest K O N I E C …. syntetycznej inteligencji….. bez aktywnej matrycy oni nie mogą istnieć, nie mogą być ponownie ożywieni.
  .
  Cała procedura resetu awaryjnego zasilania wszystkich matryc syntetycznej inteligencji trwa 48.H tj. do północy z 12/13 marca 2018.
  .
  Od godziny 1. 13.03.2018. syntetyczna inteligencja ma do dyspozycji TYLKO TYLE ENERGII ŻYCIA ile zgromadzili w swoich ciałach fizycznych.
  .
  Jak przełoży się ta sytuacja na zdarzenia fizyczne na naszym planie życia…. nie wiem.
  .
  Myślę że będzie więcej odejść ludzi poprzez naturalną śmierć… zwyczajnie wyczerpie im się energia życia i jak w każdym jednym przypadku następuje zgon materii… natura biologi.. nieuchronność procesów istnienia.
  .
  .
  Z jednym małym wyjątkiem …. ta opcja JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE POJAWI SIĘ W ŻADNYM SYSTEMIE ŻYCIA NIE TYLKO NA ZIEMI, A NA ŻADNEJ PLANECIE..
  .
  TO DOŚWIADCZENIE JEST ZAKOŃCZONE DEFINITYWNIE BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO ZAISTNIENIA.”

  .
  .
  .
  BYŁO WYBRAĆ OPCJĘ DZIZJA LAHOM….. A TAK MACIE POZAMIATANE…… robaczki ;p
  .
  .
  WOJOWNICZE ZMUTOWANE TASIEMCE NINJA RULEZ….. ;D
  .
  .
  PS.
  Ostatnio wiele się słyszy o ZAGINIONYCH TERAWATACH…. one nie giną w „Kosowie” a w PROMIENNIKACH jakimi nazi stara się utrzymać przy życiu swój pejsaty astralny świat…. grzejąc „ETER”…
  .
  niestety NADAREMNIE…. niach niach niach… ;p
  .
  A teraz pora na bonusowy taniec… MISS ERASE…. co by dopełnić zbawienia… 😉
  .
  .
  niach niach niach niach…..
  .
  .

  • Xellos

   Bystry już dostrzegli iż NIE TYLKO ta MATRYCA została WYŁĄCZONA… ale i inne w tym ta UTRZYMUJĄCA TEN ŚWIAT PRZY ISTNIENIU….. To jaką ją BYŁO MOŻNA WŁĄCZYĆ napiszę 1 kwietnia….. jak już CYKNIE ZEGAR….. ;D

 • Luke Slovian

  Marku nie przejmuj się trollingiem. Trole zawsze muszą wsadzić swój post po to aby zostawić swój ślad. Z głębi pola mego serca Słowiańskiego przesyłam Ci dobrą energię harmonii i dobrostanu Podpisano Luke Slovian

  Wierzę w lepszy świat wierzę w odczyty nano-wahadełka.

  Z serca Ci dziękuję za przesłanie info jak zrobić system balansujący 🙂

  Dziękuję za info o klasach wody plazmowej – osobiście odczuwam działanie plazmy na sobie. Wiem że nie którzy powiedzą co tu mówisz nie ma czegoś takiego jak wolna energia itd… Marku tak będą mówić bo sceptycy i Trole zawsze się znajdą po to aby pokazać że są sceptykami i Trolami. Idziemy dalej tutaj nawet Jezus takiemu sceptykowi nic by nie zdziałał bo On nie wierzy w oddziaływanie wolnej energii Plazmy według Szanownego Pana Keshe. Do wszystkich którzy odbierali niektóre odczyty nano-wahadełka jako straszenie itd… Coś Wam powiem Szanowni sceptycy i Trole. Wy sobie myślicie że w dzisiejszych czasach łatwo jest utrzymać energetykę na wodzy i oczyszczenie na takim poziomie na jakim by chciała osoba posługująca się nano-wahadełkiem ? Trole mają w głowie jedno napiszę posta aby tylko pozostawić ślad. Sceptycy myślą z niedowierzaniem. No to skoro Wy Szanowni sceptycy nie do wierzacie to sprawdźcie sami – przecież tez możecie a wy Trole zamiast Trolować to też sprawdźcie na nano-wahadełkach. Z głębi pola serca mam nadzieję że blog będzie nadal prowadzony pod tym adresem i że wszystkie info pozostaną na nim.

  Podpisano Luke Slovian

  Luke Slovian Pozdrawia

  • LUCCILLA

   ty też zdaje się wymagasz pomocy medycznej jak pan mareczek

  • Jędrek

   Nie kompromituj Słowiańszczyzny, pajacu. Z głębi swej dupy, lepiej się w nią cmoknij i nie pajacuj. Słowianin taki jesteś, kurwa, co to nawet po „słowiańsku” nie potrafi się podpisać… Doradzam przenieść świadomość z poziomu dupy, na poziom głębi mózgu, jeżeli takowy posiadasz i wnikliwiej spójrz na odczyty nanosradełka, które nigdy się nie potwierdziły z rzeczywistością. A jeżeli celowo kompromitujesz „Słowiańszczyznę”, to wiedz, że karma jak zwykle czeka, coby się wyrównać…

  • Korniszon

   Luke Slovian czy pomodlisz się o wzmocnienie cyklonu, aby pozabijał trochę ludzi?

 • LUCCILLA

  TW Januszu czyżbyście zatrzęśli portkami hihi, no bo jak TW Januszu jesteście w bąblu 6D i jesteście niewidzialni i nikt wam nic zrobić nie może to co was tak wystraszyło TW Januszu że żeście towarzyszu usunęli tyle wpisów?

  Nie martwcie się TW Januszu wspaniała Luccilla przewidziała taką ewentualność  i kopia twojego popierdolonego bloga włączając w to wpisy które skasowałeś jest bezpiecznie zarchiwizowana a to dowód:

  …miał piąchę jak bochen, powiększoną jakąś technologią – nią zabijał ludzi. Mnie zabił nią dwa razy, kolesie byli zdziwieni, że wychodziłem nago z kostnicy.

  Dzisiaj skurwysyna zatłukłem własnymi rękami. Uzbrojony w 50-kilogramowe mega – wahadełko obciążone kovalium rozpieprzyłem mu czachę i mózg. Policja nie wie co się stało, jeśli ktoś ma jakieś wąty to też mu czachę rozpierdolę.

  TW Januszu ty jesteś za słaby na głowę żeby mierzyć się ze wspaniałą LUCCILLĄ. hiiiiiiiiii 🙂 🙂 :).

 • „Tematyka bloga będzie różnoraka” i bardzo dobrze , ale duchowość- zdrowie- środowisko -powinno być priorytetem . a to co Marek prezentował moze przyjść w najmniej oczekiwanym czasie i momencie ludzkość już takie rzeczy przerabiała, Ściema no to raczej „””Ściema”””

 • Wahadło

  Życzę powrotu czyli do nas ludzi tu rzeczywistych i dobrze pan robi. Lepiej słuchać własnego rozsądku niż wahadeł. Niech pan panie Marku porzuci ta fantastykę i przestanie straszyć ludzi. Kiedyś pan robił bardzo ciekawe reportaże proszę do tego wrócić 🙂

  • LUCCILLA

   TW Janusz i rozsądek dobry żart. Przecież on dalej leci statkiem kosmicznym i odbiera w radiu muzykę z „poziomu osiemnastego” z wszechświata którego „nie ma, nigdy nie było i nigdy nie będzie”.

 • psychiatra

  nagrode zgarnąłeś za podanie zabójcy dziennikarza na Słowacji cieciu? Może pochwal się i pokaż wszystkim, żeby uwierzyli w twoja moc debilu. Ty naciągaczu. Teraz już nie będziesz nanowahadełkować ? To co ty teraz wymyslisz, może sprzedawaj ludzia podróże w 9wymiar.

 • LUCCILLA

  TW Januszu wizyta w psychiatryku i tak was nie ominie.

 • Ad

  Cieszę się Marku, że najgorsze mamy za sobą !!!

 • ad

  Marku, to nanowahadełko rozłóż na czynniki pierwsze i spal, albo do huty na wsad do pieca.

 • nina

  ———–Panie Marku,wyniósł Pan zwykłych zjadaczy chleba w rejestry, których nigdy nawet by nie wymyślili.Odsłonił Pan wiedzę nie znaną masom,dzięki temu WYOBRAZNIA zjadacza chleba sięgnęła kosmosu.KTO BYŁ W KOSMOSIE już nigdy nie będzie patrzeć na świat z perspektywy 1,75 cm.Zapłacił Pan cenę,którą zna tylko Pan. DZIĘKUJĘ – Życzę zdrowia ,spokoju i MIŁOŚCI.

  PROSZĘ ODPOCZĄĆ -należy się Panu. https://www.youtube.com/watch?v=nnVKedTG7k0&t=5419s

  • Mira

   Podpisuję się pod tym obiema rękami! :)Spełnienia, Panie Marku, sporo nas tu – czujących, niech ta energia płynie do Pana zawsze.

  • Korniszon

   Nina uważasz, że Marek był w statku kosmicznym, gdy nagrywał wideo o jego nano-wahadełku jak się buja w jego domu?

   • Marek

    Tak Korniszon, bujałem wahadełkiem, żeby Korniszon miał radochę.

    • Korniszon

     Nie powiedziałem, że bujałeś wahadełkiem, tylko, że się bujało w twoim domu, czy statki kosmicznym, obecnie ciężko stwierdzić 😉

 • Jędrek

  Eee tam, maruś. To 50-cio kilogramowe wahadełko, którym rozjebałeś, jak sam twierdziłeś, komuś łeb nie może się mylić 😀 Spróbuj zrobić odczyt, tylko najpierw zetrzyj z niego krew i fekalium 😀

 • Rambo

  Nie wiem ale wydaje mi się że ty Marek autentycznie tęsknisz za prawdziwym pokojem i prawdziwą wolnością,jak każdy człowiek. Dlatego powiem wam wszystkim,przestańcie pokładać swoje nadzieję w ludziach,historia wiele razy udowodniła że w tych w których pokładaliśmy nadzieję,w decydującym momencie zawiedli nas. Ani Tramp ani Putin ani Merkel ani Duda nie przyniosą światu pokoju. Dlaczego nie pokłacie nadziei w Chrystusie? Przecież to on jest dawcą pokoju. Daliście się omamić zwodzicielom myśląc że sami będziecie w stanie stworzyć swój raj . Chcecie zniszczyć kościół który przetrwał już wiele burz a sami się chwiejecie przy najmniejszych podmuchach.

 • imp

  Psychozy i manie bardzo opierają się o cykle. Mamy cykl psychotyczny a następnie cykle względnego spokoju i stonowania. Jeśli myślicie, że Marek właśnie cudownie ozdrowiał z choroby psychicznej i „wraca stary dobry MP” to jesteście jak dzieci.

 • Jędrek

  A kiedy będzie koniec operacji pod kryptonimem „Avatar Podlecki”? Nie chcesz skierować się do psychiatry – Twoja sprawa. Ale idź se chłopie na ryby, czy gdzieś zamiast naiwniaków tu naciągać i obsrywać innych ludzi, którzy psychiatryk mogą Ci w trymiga załatwić (o czym pewnie się przekonałeś, skoro usunąłeś ohydne wpisy i wyraziłeś skruchę…)

 • Smith

  Czego dokładnie możemy spodziewać się jutro?

 • Maryśka

  Mareczku, nawet jak obraziłeś, to wybaczam Ci, bowiem, dorośli mają swoje urojenia. A Ja wolę być takim „Małym Księciem” jedynym w swoim rodzaju, który dba o swoją Różę. Dbaj o Siebie.

 • Xellos

  Czyli OPERACJE – „GANS” „KE$$E”, „NANOHADEŁKO”, „ŻYDZI, ENKI i spółka”
  .
  zostały ZAKOŃCZONE…. a teraz sobie dzieci odpowiedzcie na pytanie
  .
  co swoim medialnym szumem MIAŁY one UKRYĆ PRZED WASZYM WZROKIEM….
  .
  i jak TO COŚ was WKRÓTCE zajudishy PO KIESZENIACH…..
  .
  .
  Swoją drogą patrząc po „blogu cobry” to gdzieś tam trwa właśnie OPERACJA NORMANDIA w jakiejś bazie….
  .
  .
  Dziś też podobno skończył się kolejny TYMCZASOWY termin ŁATANEGO dolarowego…. BUDŻETU…. a w Korei para-olimpiada powoli też dogasa…. a wraz z nią zacznie się zaraz kolejna MASH’owa….. zwłaszcza iż w Chininach też już wybrano WIECZNIE RZĄDZĄCEGO „lenina’….
  .
  .
  A w ogóle to jest fajnie na niebie, tylko pytanie ilu naiwnych WYSIADŁO z „pociągu” w NIE TEJ GĘSTOŚCI ;D
  .
  i ilu jeszcze nadąża za „przeskokami” tej właściwej…. by być w jej obrębie…. ;p
  .
  .

 • robson

  Czyli to wszystko co pisales,cala ta apokalipsa to sciema ehhh

  • Marek

   Sciema? To się okaże.

  • Artur

   Bo to była apokalipsa której nikt nie widział i nikt nigdy nie zobaczy.
   Apokalipsa rozgrywała się tylko w umyśle Pana Marka.

  • Ewa Zygmunt

   No nie wiem czy to taka ściema.Po to są okna czasowe żeby dzięki medytacji i świadomości obudzonych ludzi przenosić zdarzenia nisko energetyczne na inne linie czasowe.Wszyscy się śmieli z opóżnień czasu na zegarkach a tu proszę media holenderskie informują o różnicy 6 minut na zegarkach w 24 krajach europejskich.

   • Korniszon

    Sprawdzałaś Ewa jakie jest wyjaśnienie tego opóźnienia zegarków? W necie wszystko dokładnie jest wyjaśnione. Podpowiem, ma to coś wspólnego z 50Hz.

 • Rambo

  Marek widzę że się zmęczyłeś a twoja wiara w to gówno wahadło wreszcie się zachwiała. To wszystko doprowadziło cię niemal do obłędu. Przyjedź do mnie a ja ci pomogę stanąć na nogi.

 • Ryszard Ochódzki

  blog się zmienił w ostatnich miesiącach – i to bardzo się zmienił. Wiem, że należy szczególnie teraz uważać co się pisze, ale jakże daleko od tego co było – a szkoda. Życzę najlepszego i wytrwałości.

 • Jędrek

  Cóż za skrucha, Maruś. Czyżby skontaktował się tobą ktoś, kogo posądzałeś o straszliwe rzeczy nie mając żadnych dowodów? Może np. Pan Gadowski itp.? Dlatego usunąłeś ostatnie wpisy, w których oznajmiłeś, że zabiłeś człowieka 50-kg nano-cepem i obsrałeś wielu ludzi bez dowodów? Czy po prostu psychoza zelżała i dostrzegłeś w końcu co odjebałeś w ostatnim czasie?

 • Hmm, Marek, i to wszystko? Naprawdę? Trudno Ci będzie wyjść z tego zachowując twarz..

 • Ves

  Marku, poszedłeś wreszcie po rozum do głowy i koniec z wahadełkowaniem? Super, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że wraca stary i poczciwy MP! Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

 • Wisznu

  Hahaha jasne nie wyszło to trzeba się zwijać w jakiś sposób