Koniec podsłuchiwania Marka Podleckiego

Dla tych, którzy się zastanawiają ile osób to czyta – dzisiaj ponad 47,000 odsłon, wzrost 5-krotny w stosunku do wczoraj. Do jutra przeczyta to 400,000 ludzi. Na Facebooku do tej pory 37,000, do jutra ponad 360,000.

Aktualizacja, godz. 19:00
Zostały tylko 2 agencje podsłuchowe, żydowska w Rosji i żydowska w USA z 16 osobami na pokładzie. Od jutra wszyscy będą wyłączeni z czynności, z ich szefami na czele. Grozi im śmierć w ciągu miesiąca jeśli nastąpi z ich strony jakakolwiek próba podsłuchiwania mnie. Choroby się cofną, jeśli oficjalnie podadzą w Gazecie Wyborczej i Naszym Dzienniku na 1 stronie spis wszystkich agentów, miejsca nasłuchu, ilość podsłuchów i ich rodzaj. Jeśli nie, to pierwsi na tamtą stronę pójdą decydenci w liczbie 17 osób, a pracownicy (razem 795 osób) tak ucierpią, że nigdy więcej nie chwycą się tej brudnej pracy. Tyle z wahadełka na dzisiaj.

Aktualizacja, godz. 13:30
Widzę, że 3 agencje państwowe już rozważają odpuszczenie podsłuchiwania mnie dzisiaj i 3 agencje detektywistyczne w Polsce. Bardzo mądrze, oszczędzicie cierpienia swoim ludziom.
Niech żyje Syria, Rosja i USA! Choć w USA jest jeszcze jedna, która nie ma takiego zamiaru, ale tam nie pracują Amerykanie. Pozostają 3 państwa: Izrael, Wielka Brytania i USA (żydowska część CIA).
Watykan nie podsłuchuje, bowiem dostaje informacje od tych wszystkich agencji na bieżąco.
————————————————

Nanowahadełko pokazuje mi, że podsłuchiwany jestem przez 59 agentów z 6 różnych agencji. Mam dla was złe informacje. Jeśli nadal to będziecie kontynuować to zleceniodawcy, a jest ich 8 z USA, 7 z Izraela, 6 z Rosji, 3 z Polski i 14 z innych krajów odpowiedzą za to zdrowiem. Najcięższą jednostką chorobową będzie rak, a średnio rozpocznie się u was 7 chorób naraz, z bardzo widoczną brodawicą. Jeśli podsłuch nie ustąpi, to nie przeżyjecie 7 tygodni.
Wykonawcy będą cierpieć na średnio 5 jednostek chorobowych z brodawicą i rakiem na czele, choć nie z takimi bólami jak zleceniodawcy. Choroby ustąpią jeśli tylko natychmiast zrezygnują z tego zadania – niezależnie od konsekwencji. Inaczej grozi im śmierć, też w ciągu 7 tygodni.
To samo dotyczy podsłuchu internetowego – maili, czatów itd, gdzie działa 78 osób z 8 różnych agencji. Każdy zleceniodawca i każda osoba, która wykonuje to zadanie ciężko zachoruje i umrze w ciągu 8 tygodni, jeśli nie zrezygnuje z tego natychmiast. Ilość podsłuchów będę monitorował wahadełkiem, będę też podawał nazwiska tych, którzy nadal to robią.
Tyle nanowahadełko o podsłuchiwaniu mnie.

26 myśli na temat „Koniec podsłuchiwania Marka Podleckiego

 1. —————nano wahadełko Pana Marka Podleckiego i ? PRZEPOWIEDNIE w które wszyscy wierzą .

  Jaka jest różnica pomiędzy klątwą kościelną, w którą KRÓLOWIE wierzyli , przepowiedniami Nostrodamusa i innych świętych i nie świętych a nano wahadełkiem Pana Marka ?. ŻADNA !!!.

  Panie Marku ! CZYŃ WAŚĆ SWĄ POWINNOŚĆ oby z dobrym skutkiem dla – NAS Polaków !!.

 2. Panie Marku dużo WYTRWAŁOŚCI i SIŁY w tych wszystkich atakach na Pana. Dziękuję za wszystkie udostępnione przez Pana ważne informacje.Pozdrowienia

  • Jutro będzie spokój. Po prostu ci, którzy dzisiaj mącili, jutro nie będą już w stanie tego zrobić. A potem pojawią się przeprosiny, informacje o nazwiskach, adresach – wszyscy ich poznacie.

 3. Witam serdecznie panie Marku. W związku z tym iż pracuję na swym ego nie będę oceniał.
  Oto informacja dla pańskich niedowiarków.
  Dr Masaru Emoto przeprowadzając eksperyment z wodą, ryżem i czynnikiem ludzkim udowodnił, że myślą, mową i intencją potrafimy wpływać na procesy zachodzące w wodzie. To doświadczenie każdy z was może powtórzyć w domu, zalewając wodą 3 słoiki z ryżem i pisząc na nich lub mówiąc do nich odpowiednio kocham cię (powstawanie procesu fermentacji), jesteś zły (powstanie procesów gnilnych czyli rozkładu), ignoruje cię (powstanie czarnej breii) i odpowiednio kilka razy dziennie emanując na nie tymi emocjami. Wniosek – jeśli w 80% zbudowani jesteśmy z wody, to co nasze myśli potrafią zrobić z ciałem człowieka? Dodając do tego odkrycie przez Dr Davida R. Hawkinsa mechanizmu kinezjologicznego naszego ciała opisane w książce „Siła czy moc” odkryjecie, że potrafimy tymi stanami operować. Czy mamy boską moc tworzenia i niszczenia sprawdźcie na słoikach. Błogosławieni którzy uwierzyli. Pamiętajcie o najważniejszym można służyć tylko jednemu bogu. Nie da się tworzyć i niszczyć jednocześnie, wybór należy do was. MYŚL-MOWA-UCZYNEK czakra 3oka-czakra gardła-5 komora serca (emocje) podnoszą waszą moc wibracji wystarczy przebudzić grasicę, uderzając ją w tempie 1,2,3 (ponad mostkiem) przy jednoczesnej wizualizacji uczucia miłości lub radości lub błogości (to może być nawet wspomnienie tych uczuć). Teraz już wiecie czego boja się „ELYTY” . Wszyscy nikczemni już mogą się bać.
  Pokój ludziom dobrej woli.

 4. Monitor, dobiłeś się sam własną ręką … i to w taki głupi sposób … żal mi cie człowieku, bo twoja kariera i jako dziennikarza śledczego i jako cudownego „maga” jest skończona ….. przedawkowałeś rozwój duchowy ….. ostrzegałam …..
  ale modlę się za ciebie … i żal mi tych naiwnych ludzi, którzy jak zahipnotyzowane owce idą za tobą na manowce …..
  i aby było jasne – nie boje się twojego raka wymion i innych twoich klątw, nie z takimi demonami się zmagałam.

 5. Jakaś cząstka starego umysłu próbuje produkować zwątpienie, ale w sercu tyle radości i ekscytacji, tyle nadziei w ten Program Sprawiedliwości 🙂
  To tak, jakby obudzone/oczyszczone sumienia same przyciągały energie, mające moc powstrzymywania właścicieli zaimplantowanych umysłów przed sianiem zła i manipulacjami.. Choćby i strach, jeśli on może nakierować we właściwą stronę; niektóre ego- umysły rozumieją tylko język strachu.
  Panie Marku, ma Pan moje 100% wsparcie i mnóstwo radosnej pasji dla wsparcia wszelkich działań, które mogą powstrzymać złoczyńców/obcych i przywrócić normalność dla wszystkich Ludzi

 6. Dobrze, że mi tą kuracje sraczkową zaleciłeś od przyszłego tygodnia,
  chociaż weekendu mi nie zepsułeś ….
  bo już za godzinę jadę na gorące źródła ….

  oj nanoświrusie …..
  ty lepiej sam zadbaj o swoją dupusie…
  bo ci sperma zalała mózg ….
  i wywaliło twój złoty dekiel … 🙁

  • a nie mozna inaczej to samo powiedziec, bo forma przerasta treść. Pewne rzeczy niestety wynosimy z domu, tego sie nie kupi i nie sprzeda. Cham ze wsi wyjdzie, ale wies z niego nigdy!

 7. Proszę podać jak mój ojciec ma na imię to uwierzę, na razie wygląda mi to
  na nasilającą się paranoję.

  • „Wiara tym różni sie od wiedzy, że można przestac wierzyc, ale nie można przestać wiedzieć” /sentencja taoistyczna? Widzial Pan kiedy kolwiek wiatr czy wierzy Pan, ze on istnieje?

 8. to jest juz bardzo zalosne

  Nie przepusci pan ale napisze bo i tak pan przeczyta .

  Czy nie zagalopowal sie pan zbytnio ?

  to juz graniczy z obledem – jest pan SZALONY !

  Czy agentura tak kaze motac nano-owce ?

 9. Panie Marku i niech jaja zgniją tym co zabierają nam słońce poprzez opryski.
  Niech ich szlag nagły trafi.
  Tego samego życzę wszystkim którzy działają na szkodę ludzkości

 10. Panie marku jako prawdziwy Polak i stały czytelnik nie rozumiem dlaczego Pan blokuje moje posty na blogu…?

  • Nie blokuję, zmiany w silniku WordPressa spowodowały, że niemal wszystkie komentarze lądują w moderacji

Możliwość komentowania jest wyłączona.