Koniec „żydowskiego raju”.

Dzisiaj w nocy przez Ziemię przeszła najsilniejsza jak dotąd tzw. fala X – fala skalarna o bardzo szerokim zakresie, która dokonała kolejnego oczyszczenia ludzkości. Sprawdziłem na nanowahadełku jak wygląda obecnie sytuacja.  Najbardziej dotknęła ona oczywiście żydów, na nic nie pomogły im podziemne schrony ze ścianami z ołowiu, ze złota czy nawet z pierwiastka transuranowego kovalium. Fala skalarna w odróżnieniu od innych przechodzi przez wszystko i słabnie liniowo, nie do potęgi trzeciej odległości. Oczyściła ona DNA z elementów „żydowskich” – jeśli ktoś miał więcej niż 75 genów z Antywszechświata, to musiał odejść. Fala zabiła też wszystkich tych, którzy do swojego DNA wprowadzili „geny zła” – a to dokonało się poprzez co najmniej 7-krotne powtarzanie złych czynów, jak mordy rytualne, morderstwa, działanie dla mafii, działanie destrukcyjne w urzędach itp.

Wszyscy mogliśmy się źle czuć w nocy, ale dolegliwości powinny minąć w ciągu kilku godzin. Nie widzę już żadnego żywego żyda z żydowskim DNA powyżej 75%. Z pozostałych odeszło ok. 60%, ocaleli ci, którzy nie wprowadzili dodatkowych genów zła, a więc „sprawiedliwi żydzi”, u których fala X oczyściła DNA ze składnika żydowskiego i są już 100% ludźmi. Mogą się czuć bardzo źle, nawet przez jeszcze kilka miesięcy – jeśli ktoś z czytających ma poważne dolegliwości, to szczerze polecam wodę ze smartfona, która bardzo wzmacnia – 4 szklanki dziennie minimum przez tydzień, potem stopniowo zmniejszać dawkę. Nanowahadełko pokazuje, że nie będzie już więcej fal oczyszczających DNA ze składnika żydowskiego, a więc nie ma obawy że to ich dobije. Wręcz przeciwnie, pójdą fale wzmacniające geny ludzkie i otwierające zamknięte dotąd przez Annunaki helisy DNA. Wszyscy poczujemy co to znaczy być Człowiekiem.

Informacja dla tych, którzy nadal mają zamiar czynić zło, jak np. pracować dla instytucji, które czynią krzywdę ludziom. Jeśli już dzisiaj nie zaniechacie takiego działania, to nie dożyjecie jutra. Idzie kolejna inteligentna fala skalarna, która będzie wyłapywać intencje i ludzi przesiąkniętymi złem będzie po prostu zabijać. Nawet ci, którzy posługują się telefonami by nękać innych tej fali nie przeżyją. Szczególnie dotyczy to urzędników państwowych, lekarzy, sędziów i prokuratorów, policjantów, żołnierzy – z tych ostatnich na „misjach” nie widzę nikogo kto by mógł przeżyć.
W nocy odeszło 89% członków Parlamentu Europejskiego, 80% pozostałych też ryzykuje biorąc dalej udział w tej parodii. To samo dotyczy parlamentów poszczególnych państw, z wyjątkiem może Węgier (70% posłów jest ok), rosyjskiej Dumy (89% jest ok po ostatniej nocy) czy Kongresu USA (69% jest ok). Z Polską nie jest źle, w nocy odeszło 40% posłów, ale 50% z pozostałych też może odejść kolejnej nocy jeśli mają zło za uszami – tym radził bym od razu rzucić legitymacją posła i zająć się normalnym życiem. Mieli by jeszcze szansę, bowiem takie rzucenie legitymacją jest pozytywną traumą, która bardzo szybko oczyszcza „geny zła”. Przypominam, że to są informacje z nanowahadełka, konieczna jest weryfikacja.

Co do polskiego rządu – nanowahadełko pokazuje mi, że w nocy fala X „sprzątnęła” 50% członków. Pozostali z min. Ziobro i Antonim Macierewiczem na czele stworzą nowy rząd i nie ma żadnego ryzyka by ktoś z nich odszedł. Nie ma już prezydenta i 70% jego rodziny, nie ma prawie żadnego sędziego Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego (ocalało trzech sprawiedliwych), z sędziów i prokuratorów to w ogóle przeszło niecałe 5%. Z zakładów karnych zniknęło 89% więźniów, ze szpitali zostało 45% lekarzy – a było ich już tylko 10% początkowej ilości. Lepiej jest z przychodniami i pogotowiem ratunkowym – tam ocalało 78% początkowej ilości lekarzy, bowiem do tej ciężkiej pracy lekarskie żydostwo wysyłało „gojów”. Najgorsi mordercy, czyli lekarze domowi zostali niemal w całości wybici. Zostało ok. 4%, sami starsi lekarze, którzy jeszcze nie odeszli na emeryturę. Ta funkcja była żydowskim pomysłem wprowadzenia terroru – przymusu leczenia dla wszystkich. Lekarze domowi mieli jedno zadanie – przepisywać trucizny i rozliczali się z ilości zamordowanych pacjentów. W najbliższym czasie planowano implantowanie wszystkich obywateli by móc kontrolować spożywanie „leków”. Każdy kto nie zgłosił by się do lekarza domowego na wezwanie miał być odstawiany na „kwarantannę” czyli miano go uśmiercać zastrzykiem, a organy na sprzedaż.

Niestety, tak miał wyglądać „żydowski raj” i ich „ziemia obiecana”. Zamiast tego mają dawno przepowiedzianą Apokalipsę.

Dla nas pozostało tylko czekać aż się wszystko unormuje. Owszem, możemy wspierać medytacją Ziemię w oczyszczeniu jej, szczególnie w oczyszczeniu z ludzi niedorosłych duchowo do życia w wymiarze 5D. Średnie minimum wieku dusz, które przejdą dalej to ok. 3 mln lat, ale mogą się znaleźć i o wiele młodsze, nawet z pół milionami lat istnienia duszy. Mogą odejść do dalszych inkarnacji dusze znacznie starsze, nawet z przeszłością 8 milionów lat. Bardzo dużo zależy od stanu umysłu człowieka, który posiada daną duszę.

71 komentarzy Koniec „żydowskiego raju”.

 • POTUS Donald Trump

  I am worried about the activity of imposters on this information exchange channel – I trusted you to keep it clean! Step it up. In the meantime, our intelligence reports the detection of a massive kovalium vein located at Zakrzowek. We desparately need these resources for the realization of our operation. However, our geologists, who were sent to investigate, were taken by an unknown group of abductors. We will appreciate you taking interest in these matters. You know what to do. Stay strong!

 • Stanisław

  Zauważyłem ciekawą rzecz , osoby u których wahadełko wskazuje jakieś zaburzenia (zdrowotne), (mniejsze wskazania ruchu prawoskrętnego) gdy trzymają na kolanach swojego domowego zwierzaka zaczynają być doładowywane jego polem energetycznym co przekłada się na wskazania od 100 do 150 procent wychylenia w ruchu prawoskrętnym w tym samym punkcie pomiaru. U zwierzaka pole nie spada (identyczny odczyt gdy nie jest na kolanach)

  • Turkus

   Ciekawe… może zwierzak działa, jak antena zbiorcza i ładuje chorego człowieka – energią z zewnątrz.

   • Turkus

    Metoda B.S.M. – Bioemanacyjne Sprzężenie z Mózgiem http://www.samoleczeniebsm.pl/
    *Bioemanacja oznacza promieniowanie żywych organizmów.
    DZIAŁANIE METODY BSM
    Polega na wyrównywaniu pola elektromagnetycznego, które zaczyna słabnąć w chorych organach. Pole to zostaje zasilone energią, którą organizm i tak stale wypromieniowuje na zewnątrz. A ponieważ BSM działa na mózg, czyli centralny układ nerwowy, będący swoistym akumulatorem i anteną organizmu, dlatego ta ilość promieniowania, którą każdy wydziela, jest wystarczająca dla wyrównania pola.

    Wychodzi na to, że obecność kota działa tak samo, jak trzymanie dłoni lub ramienia przy metodzie samoleczenia B.S.M.

   • Tomek

    Zwierzątko to też zagrożenie niestety. Oni was podglądają i podsłuchują, wykorzystując oczy kotka jak kamery, a mózg jako antenkę.

  • Stasiu kot zbiera bardzo dużo prany orgonu itp , to podnosi licznik ale nie wyleczy , jedynie pies moze uleczyć nie lądowaniem energia ale jej równoważeniem czyli ściąganiem negatywnej energii , w znacznym stopniu bierze te energie na siebie i cierpi puzniej im bardziej jego świadome działanie tym więcej kumuluje w sobie .Czyli kota warto mieć w fazie gdy jest się zdrowym a taki stan kot wspomoże utrzymać lądując ciągle akumulator , znam ludzi co śpią razem z kotami . zapewne chodzilo o Twojego” tygrysa ” ?!

 • „Wieści ze świata duchów – Rozmowa z Adą Edelman i Krystyną Maciąg” niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=6u51_CS0Ms0

 • R.B.

  Panie Marku, wahadełko wskazuje mi miejsce niedaleko Tybetu. Sprawdziłem dwa razy i pokazuje mi, że chowa się tam sześciu zbrodniarzy, którzy przyczynili się do uwięzienia szefa Wikileaks, Juliana Assange’a. Wahadełko podaje mi tylko pięć nazwisk: Ruben Grecker, Jose Horovitz, Milo Altmann, Anja Frisch, Uwe Flessig. Niestety nie mogę odczytać ostatniego. Mógłby mi pan pomóc?

  • Marek

   Świetnie! Roza Mitapu. Natychmiast paraliżujemy i oślepiamy tych ludzi naszą energią – jest ich łącznie 24.
   Miejsce nazywa się Piogudinu. Jeśli wyzwoliciele będą chcieli bym podał dokładne miejsce to proszę o info. Ale wahadełko pokazuje mi, że wiadomo gdzie to jest.
   Oprócz Assange’a jest tam jeszcze 56 osób.

 • Ania

  Czy oni jedzą to samo, co my ?
  https://youtu.be/wvVSh83xuuM

 • „Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego co się zbliża” Killuminati https://www.youtube.com/watch?v=1yV2NFP1z9w „ZA MIESIĄC ZAGŁADA GLOBALNA ! TO NIE ŻART ANI WIZJA !! ” jack caleib https://www.youtube.com/watch?v=wChhRoVAaEM ” gdy spadnie mieszkanie z kosmosu „

 • Leszek

  ja znam dwóch masonów i dwóch żydów i muszę powiedzieć że mają się bardzo dobrze, żydzi w Polsce wręcz „rozkwitają”, apokalipsa dotyczy mam nadzieję komuchów i ubeków, ci najgorsi mieli zwykle ruskie nazwiska, bardzo mnie cieszy ich apokalipsa bo latami nękali ludzi jak mafia i pozostali do dzisiaj bezkarni, to jest dopiero banda skurwysynów

 • Cieslicki

  DOSYC TEGO GOWNA MAREK, TRZEBA CIE ZAMKNAC W PSYCHIATRYKU ZANIM WYRZADZISZ KOMUS KRZYWDE W JAKIKOLWIEK SPOSOB.
  JESTES OSOBA NIEPOCZYTALNA, KTORA POWINNA SIEDZIEC NA ODDZIALE ZAMKNIETYM.
  SKLADAM POWIADOMIENIE DO PROKURATURY I ZACHECAM INNYCH DO TEGO SAMEGO.

  • Marek

   Ciekawe kto ci to przyjmie, che che. Dzisiaj jak mnie widzieli na mieście to uciekali. 🙂
   Wsłuchaj się dobrze w nocy w dźwięki dochodzące od sąsiada.

  • Waldek

   Jak ci nie pasuje to musisz odwiedzać tej strony, to może ty się wybierz do psychiatry bo strasznie się katujesz jak to czytasz.

   • Vismaya

    Tu się nikt o zdrowych zmysłach nie katuje … ma bekę śmiechu …
    katują się idioci, którzy biorą ten teatrzyk na poważnie …
    a jakie będzie ich rozczarowanie kiedy się z tego cudownego letargu przebudzą?

  • Leszek

   po co, za parę dni nie będzie już prokuratury,

   a w ogóle to kto wtedy będzie pisał nam dalej tego bloga?

   może Ty? Ha Ha :))

 • Sofia

  Tyle fal, tyle wydarzeń, a jacyś ONI jak sypali z nieba tak sypią dalej. Dzisiaj niebo zasmużone od rana.

 • Wójt Stefan

  Żadko mnie boli głowa ale po dzisiejszej nocy bolała i to bardzo.
  Coś jest na rzeczy.

 • Scientist

  W telewizji też zaczną mówić o tej zmianie czy nie?

  • Marek

   Z tym pójdzie powoli. Ludzie są tak zniewoleni telawizją, że szybkie podanie im prawdy może doprowadzić do zbyt dużego szoku. I tak bardzo wielu nie przeżyło fali X.

 • Mira

  Rzeczywiście w nocy dało się odczuć reakcje ciała na falę energii – ten proces wciąż trwa. I to nie musi być przyjemne, zwłaszcza, kiedy umysł nie rozumie co się dzieje. A złoczyńcy starają się zapobiec temu, co nieuchronne – znów rozpylili zasłonę dla światła i całe niebo białe. Oby nam starczyło entuzjazmu – za tych, którzy nie chcą widzieć i wiedzieć, pomimo ich żałosnego „życia” w matrixie.
  Pozdrawiam wszystkich „nienormalnych” 🙂

  • Marek

   Wszystko będzie ok, bo to o czym piszę dotyczy przeszłości, a więc już się stało. Tylko my jesteśmy co nieco do tyłu.

  • ki

   Pojedyncze lub „wymieszane” z chmurami frontowymi zawiesiny chemiczne regularnie napływają nad Europę od Atlantyku, od strony Azorów. Ostatnio często zawiesiny lecą nad północnym wybrzeżem Afryki, nad Morzem Śródziemnym. Skandynawia jest rzadziej spryskiwana. Dziś Europa Środkowa, w tym Polska była i jest pokryta chemią. Prawie zawsze, jak idzie naturalny front deszczowy, jest nad nim zawiesina chemiczna.
   To jest tak, że najpierw pojawia się ona mglista (chemiczne halo wokół Słońca) przed frontem i po jakimś czasie naturalne chmury. Wiadomo, jaki deszcz wtedy pada, ludzie ciągle mają suchy kaszel, zwłaszcza ci bez wiedzy odnośnie podnoszenia odporności. Co prawda ostatnio nieco rzadziej są rozpylane smugi ale są. Ciekawe, jak to lato będzie wyglądało…

 • Michael

  Marku, jakiś czas temu pisałeś, że Duda jest awatarem, a teraz zniknął?

  • Marek

   Przedwczoraj chyba wyjaśniłem, że to była dezinformacja, której padłem ofiarą. Zaburzenia w przekazie do wahadełka.

 • w resztkach pokładów astrala pokazują swoja złość i nienawiść , na mentalnym poziomie założyłem kamery bo wyczułem ich obecnosc , po odtworzeniu nagrania nie było różnicy kontakt był w originale złowieszczy ich energetyka , przestrzeń ich jest ciemno szara niesamowita konsternacja odcięcia od pożywienia , dlugo swiadomie nie bylem w tej przestrzeni ale dzisiejsza noc wezwała mnie do walki z przenikającym złem , jeszcze rok temu operowali niemal cala przestrzenią ale były to początki ich końca , stałem wtedy obok ich pojazdów , a przestrzeń zniknęła domy jakby zawisła w powietrzu oni już wiedzieli że to koniec , to co teraz jeszcze jest to bezduszna powiem bitumiczna masa zła demoniczne stwory .cdn ,

  • Marek

   No tak… Na mnie był w nocy zamach,, we śnie ich pozabijałem z wyjątkiem jednego, który rano zaczął jęczeć w hologramie, tak że to usłyszała nawet moja matka. Ja też zresztą, dźwięk jakby od sąsiada. Szybko go dobiłem machając wahadełkiem.

   • ten ich firer miał ponad dwa metry , szczerze mowiac to mnie nieco przeraził ale nie dziwi bo to była najbardziej podła kondensacja zła . ale te postury były wątle widać było że to personifikacje ludzkiej postury. .

   • „Na mnie był w nocy zamach” nie tylko na Ciebie Marku, mnie się już za dnia oberwało , wyczowalem coś dlatego postanowilem oczyścić i uwolnić swoje pokłady energetyczne zaraz po tym wyemitowali kilka wiązek , czuje się jakbym był kilka godzin prześwietlany retgenem . to już drugi raz ostatni taki skomasowany był w lecie ubiegłego roku .

    • Marek

     Więcej nie będzie, zapewniam cię. W tej chwili jak to przeczytałem zostali zabici. Nie wiem co to było, ale po prostu wyparowali. Być może samo wyświetlenie komentarza na tym blogu to spowodowało.

  • Prusu

   W pracy jak szli i mowili o patrz obiad. I ciagneli do ludzi ktorzy bali sie i czyms sie przejmowali. A tu gosciu chodzi i mowi precz. Koniec zerowiska. Jebac ich trzeba wpierw miloscia a jak sie nie da to prosty wpierdol. Energie sa bardzo niespokojne. Nie wiem co moj duch robi ale wykancza mi fizyczna powloke. Ale wie ze sie zregeneruje. Mimo to ciezko

   • „Nie wiem co moj duch robi ale wykancza mi fizyczna powlokę. ” oczyść energetykę odrzuć wszystkie ślubowania przysięgi zobowiązania na niemal wszystkich powłokach itd .i tego unikać (nie ) zwlaszcza w odrzucaniu czegoś negatywnego .

 • kryspus

  Panie Marku, to wszystko o czym Pan pisze stało się na tej ziemi stało się na tej ziemi, która znamy czyli hologramie czy na tej ziemi, na którą się dostaniemy gdy hologram upadnie?

  • Marek

   5D i nasz hologram są połączone w 90% za pomocą tzw splątania kwantowego. 10% różnicy wynika z niemożności całkowicie dokładnego odzwierciedlenia rzeczywistości i różnic, które są potrzebne byśmy byli bezpieczni.

  • znieczuleniem tego zabiegu będzie najprawdopodobniej czynnik zapomnienia czyli wymazania pamięci nie tej czysto osobistej ale tej należącej do starej czasoprzestrzeni , bylem już w takich anomaliach i je badałem , jako obserwator powiem że to straszne ale tylko dla obserwatora bo ma skale porównawcza , zjawisko to najczęściej występowało po zachodzie slonca oraz przed wschodem , niekiedy pochmurne i mgliste dni o podobnych porach ale były to przypadki w wiekszosci działań ufo , mgła jest dobrym katalizatorem energetycznym ,ale na jedno wychodzi ten sam efekt czasoprzestrzenny .

 • Marku tak było niesamowita niestabilność energetyczna ci co swiadomie rezonują odczuwają każde odstępstwo ,ujścia energetyczne spowodują dużo zaburzeń , nawet temperatury będą odczuwalne jakby były poza czasem odczuwalna 5 stopni faktyczna 20 , to energetyka wymiany plazmy w polu eteru , zwróciłem uwagę na moja wizje wchodząc w czas i wyszło mi 16-21 Maj tylko czy bieżącego roku ? klimat energetyczny z wizji się nie zmienił i zmierza do obecnych odczuć . cdn ,

 • byk

  To co znowu nanowahadlo nie zawodzi? ze znowu sie nim poslugujesz? jeden artykul ze wahadlo zawodzi a drugi ze juz jest ok. coraz szybciej blakasz sie ze swoimi artykulkami fantazji!

  • Marek

   byku, nie rozpaczaj. Może byś się dołączył swoimi diagnozami? Wielokrotnie prosiłem o weryfikację tego co mi pokazuje wahadełko. Podziękowania od Prezydenta Donalda Trumpa ci nie wystarczają?

   • Prawda Objawiona we śnie

    Hahaha, to ja pisałem debilu. Niezły mam ubaw z Ciebie świrze

   • Kaczor Donald

    Marku, to nie były autentyczne podziękowania od Donalda Trumpa. Każdy może tutaj sie tak podpisać, przykładowo ja teraz podpiszę się „Kaczor Donald”, ale równie dobrze mogę wpisać cokolwiek.
    Pewnie to cię nie przekona i tak.

 • Igi721

  Aha a ustawa rozdawnictwa paszportów Polskich Ukraińca to dobry rząd ? Podnoszenie podatków też znaczy oczyszczenie ? Wpakowanie z Izraela do Polski ich Imigrantów z Afryki też jest ok ? Super to oczyszcanie idzie

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych, co mają kłopoty z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!gQpNn43MoQ8D/koniec-zydowskiego-raju-mp3

  • Donald Trump

   Stanisław czy ty leczysz się psychiatrycznie?

   • Marek

    No to masz koleś problem. Nawet nie wiesz z kim zadarłeś.

    • Donald Trump

     Wiem z kim, ze starym kapusiem TW Januszem, ojcem Jezusa, obserwatorem-wyzwolicielem i z jego schizo kumplem Staszkiem z kotem.

    • Marek

     Tym razem przesadziłeś. 5D, tam gdzie mieszkam. Kraków Białoprądnicka 22B nr 1,2,3 i 4. 49 osób, założyli astral na moje mieszkanie i mnie podpatrują, szczypią, trują… Mają wzmacniacze mocy dusz. Zaraz wszyscy dostaną masowego krwawienia, bo zamiast ich to ten wzmacniacz mnie wzmocni.
     Jakaś szmata Unyz Łogowicz i jego kamraci.

   • Vismaya

    Donaldzie Trumpie… mimo tych Stanisława wysiłków, ci którzy mieli problem ze wzrokiem nadal go maja … a wydaje się, że jeszcze bardziej oślepli …
    słaby z niego okulista…. ale nie przeszkadzaj mu w jego misji …. bywają chłopcy, którzy nigdy nie wyrastają z krótkich spodenek.

    • Marek

     Wiesiu, nie sprawdzasz dobrze na wahadełku. Tu nie chodzi o tysiące niewidomych, ale o kilka osób z niesamowitymi zdolnościami mentalnymi. Stanisław wraz z nimi wykonał ok. 40% całej ciężkiej pracy mentalnej.
     SKUPMY SIĘ NA TYM BY CO LUDZIE SZYBKO ODZYSKALI WZROK. Zostali oślepienie przez żydów – odcięli im w astralu połączenie mózgu z nerwami wzrokowymi. To można łatwo przywrócić, tylko trzeba sobie wyobrazić, że to połączenie odrasta. Ja już to widzę.

    • Vismaya

     Marku,
     wyjaśnijmy to po raz enty – Wiesia w ogóle nie sprawdza nic na wahadełku… to nie jest ani moje narzędzie na życie ani moja profesja, jestem ponad tym… wyszłam już dawno z piaskownicy i rządzę się własnym rozumem.
     To, że tu kiedyś się zabawiłam, aby ci coś udowodnić … ale ty i tak przekręciłeś kota ogonem w stronę, która tobie bardziej pasowała…. tak, że nie możemy się wspólnie bawić bo bawimy się innymi zabawkami i na innym poziomie… ja gram na misach tybetańskich, uwielbiam kamienie naturalne, oleje i zioła …. a ty wiosłujesz wahadełkiem …. ale jak lubisz, to wiosłuj dalej … lecz mnie w to nie wciągaj ….

 • Nie usuwaj niewygodnych komentarzy. Tylko narzekasz że strona ci się wiesza. Za nic nie odpowiem, Podledzki. Ty odpowiesz z kolei za to, że za komuny byłeś TW Janusz, za grożenie ludziom śmiercią, za nakłanianie do samobójstwa i szerzenie nienawiści. Ten rząd przyciśnie wkrótce IPN i będzie pozamiatane. Psychuszka i lobotomia, co ty na to? BYDLAKU. Postbecki.

  P.S. Już niedługo okaże się, kto był tzw. „bestią z Krakowa”, hłe hłe hłe 😀 xDDD

  • Marek

   Piotrze Tymochowiczu. Sam ci ukręcę mentalnie łeb. Za tych 7950 polskich patriotów, których zamordowałeś w esbeckich kazamatach. Będzie to powoli codziennie więcej co 4 minuty za kolejnego zamordowanego – aż przestaniesz chodzić. Musisz poczuć co to jest pokora zanim się zaczniesz dalej rozwijać jako człowiek, a nie żyd. To ty mnie skurwysynu katowałeś swoją wielką piąchą. Vel „Lechowski”.

  • bolo

   po co wchodzisz na blog Podleckiego skoro podobno prowadzisz swoj ? zeby sie nawzajem obrazac? jesli ci nie odpowiada to tu nie wchodz .poza tym dodam na marginesie ze w ostatnich latach gdy przyjezdzalem do Polski zupelnie obcy ludzie informowali mnie ze jest taki blog kefira i ze to jest dezinformator i skurwysyn i zeby tego bloga nie czytac ,tak wiec nie czytalem .Nie mam nic ani do ciebie ani do Podleckiego ale dobrze abys wiedzial co inni o tobie mysla.

  • Malena

   Panie von Yogurt ! Nie lepiej spotkac sie na ubitej ziemi ?

 • Turkus

  Panie Marku, przyjemnie się czyta tak dobre wieści. Oby potwierdziło się to w realu. Czy statki kosmiczne z „karaluchami”, które kryły się w przestrzeni słońca, też zostały zlikwidowane falą X?

  • Marek

   Myśmy ich osłabili naszą „falą X”, tak że nie mogli się ukryć. Reszty dokonała właściwa fala X.