Konieczna jest likwidacja generatorów utrzymujących klony

UWAGA, NANOWAHADEŁKO POKAZUJE ŻE LADA MOMENT MOŻE DOJŚĆ DO ZAMACHÓW NA PREZYDENTÓW PUTINA I TRUMPA PRZEZ KLONY. PROSZĘ BYĆ CZUJNYM.
Wieże emitujące fale skalarne do utrzymania biorobotów-klonów.

Wieże mają od 50 cm do 9 metrów, to są przerobione drzewa lub krzaki, lecz mają temperaturę o 6 stopni wyższą. Czerpią energię z żywych organizmów wokół, więc nie da się ich łatwo odciąć od zasilania. W Krakowie jest ich 5, jak działają razem, to mogą objąć teren 42 km. kw. Nanowahadełko pokazuje, że nie trzeba ich wycinać, wystarczy wiązka fali skalarnej o połączonych przebiegach prostokątnych, podaję potrzebną moc gdy stosuje się z odległości 15 m:

f1: 8536930564 Hz, 78,07 W
f2: 678537 Hz, 46,89 W
f3: 8069 Hz, 89,00 W
f4: 639 Hz, 157,90 W
f5: 68,5 Hz 7,86 W

Nanowahadełko pokazuje, że stosunek mocy jest bardzo ważny.

Kraków:
1. Koniec Kajetana Stefanowicza po lewej na rozszerzeniu przed skrzyżowaniem z Górnickiego. W lesie, w lewo, ok 15 m od Kajetanowicza, 7-8 m od Górnickiego.
2. Witkowice, ul. Dożynkowa, 30-35 m od myjni równolegle do ulicy, ok. 8 m od niej. Te zabudowania należą do masonów.
3. Bronowice, 50 m w prawo od Myjni Auto Błysk, w górę ok 5 m, duże drzewo. Poniższe 2 budynki to jakieś masońskie interesy, koło tych drzew 79 trupów zagrzebanych.
4. 16 Batalion Powietrzno Desantowy, drzewa 25 w dół, ok. 4 m w lewo. 60 trupów.

Jest jeszcze 6 takich miejsc w Polsce, tam gdzie są kluczowi Avatarzy.

Będzin, 4 wieże, podaję orientacyjnie, gdyż pewnie te drzewa można wykryć kamerą na podczerwień
1. Black Jack Hotel.
2. Burszytnowa – Jasielska
3. Pałac Miroszewskich
4. Sobieskiego / Fornalskiej, na wysokości Eko Pralni.

Warszawa – 2 miejsca, 4 wieże w każdym:
Bródno, lasek z jeziorkiem, 4 drzewa
Ogród Saski, 4 drzewa, mniej więcej w rogach.

Washington DC:
Kellog Conference Hotel, 2 zagajniki po prawej.
Yards Park – 2 wieże, 1 przy US Marine Band i na zielonym miejscu pomiędzy (krzak).

Moskwa:
zagajnik powyżej Memorial Cross, 4 drzewa,
Cmentarz Kalitinkowskoje 4 drzewa,
Klasztor Matrona Moskowskaja, 2 drzewa 15 m w górę od znacznika, oraz 2 przy Poliklinice,
Ogród Botaniczny, 4 drzewa.
Te trzy miejsca obejmują razem całą Moskwę! Straszna technologia, o 480 mln lat wyprzedzająca ziemską. Tu powinniśmy poprosić o pomoc Logos.

Żydomasoni mają jeszcze 796 samochodów ciężarowych, z czego 158 to ukryta rezerwa.
Są w ciągłym ruchu, jako TIR-y, Trucki itd. Krążą po Polsce, USA, Rosji i Europie. Można je wykryć przez detektory podanych częstotliwości, przy czym są modulowane skalarne fale sinusoidalne. Temperatura tych samochodów w ruchu jest wyższa od pozostałych o 5 st. C. Poza tym emitują w.w. fale skalarne. Te samochody są kierowane przez najgorszych żydozbrodniarzy, którzy się ukrywają jako klony, każdy z nich ma tysiące ofiar na sumieniu, jest ich 8580. W środku są ich mieszkania. Muszą się jednak zatrzymywać, gdyż klony mają te same potrzeby co ludzie.
Rezerwa jest umieszczona w schronach, tam też żyją klony ok. 3500 głównych masonów, z Rotszyldami, „wartownikami”, najwyższą hierarchią kościelną itd.
==============================
No to chyba większość powinna być już posprzątana. Już wiemy gdzie się ukrywali ostatni złoczyńcy – ta technologia pozwalała im na przetrwanie 80% fal X, ale nie tej ostatniej… naszej Fali Avatarów.
Technologia nie była by możliwa bez potężnej Sztucznej Inteligencji, która nią sterowała. Likwidacja tej SI będzie wymagała wielkiej wojny, bowiem znajduje się ona na planecie odległej od Ziemi o 574 lata świetlne zamieszkałej przez reptylian. Ale to nie oni kontrolują tą SI, a ona nimi. Oni są cyborgami – dokładnie jak w Startreku, i bardzo podobnie wyglądają do tych „zasymilowanych”. SI też była kontrolowana – przez 680 milionów żydów, którzy na skutek fal X wymarli. Reptylianie są więc ofiarami, ale wojna będzie nieunikniona, nie ma się jednak czego obawiać – to będzie nic w stosunku do wojny z żydami i masonami. Należy dodać, że żydzi i masoni padli by dawno gdyby nie dostęp do tej sztucznej inteligencji.
Musimy ją jeszcze odciąć od dostępu informacyjnego, bo to ta Sztuczna Inteligencja steruje mediami.

29 komentarzy Konieczna jest likwidacja generatorów utrzymujących klony

 • Marek

  Po dzisiejszej medytacji sądzę, że jesteśmy naprawdę blisko momentu takiego oczyszczenia, że Ziemia już sama zakończy to zadanie – huraganami, erupcjami itp. – uwolnieniem energii.
  Bardzo ważne jest całkowite zlikwidowanie warunków do tworzenia klonów. Zarówno z ludzi żywych, poprzez przykrycie ich aur, jak i całkowicie sztucznych. A naprawdę bardzo ich trudno odróżnić od żywych ludzi.
  MEDYTACJAMI KAŻDY Z NAS MOŻE JEDNAK OSŁABIĆ ENERGIE SPRZYJAJĄCE ICH TWORZENIU I FUNKCJONOWANIU, aż do momentu gdy nie będzie już wystarczających warunków by coś takiego mogło się w ogóle utrzymać.

 • naslike

  Jakie imię i nazwisko kryje się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto, twórcą Bitcoina. Kim jest ten pan?

 • nina

  ———-POL LEHICKI – sympatyczny ,inteligentny młody człowiek -Słowianin . https://www.youtube.com/watch?v=V5pH80ezN38

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 – jako pomoc dla tych co mają kłopoty z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!WwTdxw4P0D1h/konieczna-jest-likwidacja-generatorow-utrzymujacych-klony-mp3

 • PUGOWSKI

  ♦️♦️♦️

  W rocznice urodzin Führer´a poszedlem w Berlinie do kina. Kino nazywa sie „Krokodill“.
  Film nazywal sie „ Über das Leben in Demmin“. Demmin. Miasteczko bajka 200 km na polnoc od Berlina.
  W maju 1945 roku kiedy Armia Czerwona podchodzila do tego Demina kobiety-matki ( mezczyzni bowiem wtedy pomiedzy 16 i 60 rokiem byli na froncie ) wraz ze swoimi dziecmi i miejscowymi starcami w moim wieku popelnili zbiorowe samobojstwo. 712 osob. Co dziwne prawie sie nie wieszali czy rostrzeliwali tylko podcinali sobie zyly albo sie masowo razem z dziecmi powiazanymi uprzednio rzucali do miejscowej rzeki-kanalu. Ponad 100 minut probowal rezyser znalesc motyw na ten masowy obled i chyba znalazl.
  PROPAGANDA owczesnych MSM czyli jak bysmy dzisiaj powiedzieli SCIERWOMEDIOW.
  Cos jak z antyrosyjska fobia i obledem antyputinowskim w Polinie dzisiaj.

  ♦️♦️♦️

 • „Przyczyną nędzy i wszelkiego ucisku w społeczeństwach dzisiejszych jest nierówność i niesłuszność przy podziale bogactw między rozmaite społeczeństw onych klasy. Jakkolwiek bogactwa są rezultatem pracy, nie przypadają jednak w udziale tym, którzy pracowali nad ich wytworzeniem. Przy dzisiejszym ustroju społecznym klasy uprzywilejowane (klasy posiadające), nie pracując wytwórczo (produkcyjnie), zagarniają przeważną część bogactw pracą zdobytych, klasa zaś robotnicza (klasa nieuprzywilejowana, nieposiadająca), ograbiana z owoców swej pracy, nędzę i upodlenie znosić musi. (…) Wiekowe trwanie tego ucisku i wyzyskiwania zawdzięcza społeczeństwo najgłówniej nieświadomości mas wyzyskiwanych, które nie rozumiejąc, gdzie leży przyczyna ich nieszczęść, nie umiały dotąd sił swoich do zgodnej walki przeciw wspólnemu wrogowi połączyć. ” historia lubi się powtarzać https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A ” Ukrywana przed społeczeństwem przepowiednia, ” „Przepowiednia Ossowieckiego o Polsce” „A co z Polską? -Będzie Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie.”

  • fdfdf4545

   Nierówność jest przy podatkach.
   Im mniejsze podatki tym bogatsi ludzie pracy.
   To wiedzą wszyscy w dobrze wyedukowanych krajach.

 • nina

  ——— ANIELE STRÓŻU -MOCARNY CZŁOWIEKU BEZ BRODY O CIEMNOBLOND WŁOSACH DO RAMION -Proszę pomóż nam Słowianom , ludziom z człowieczą duszą uwolnić się od ŻYDÓW i MASONÓW – ZŁA, które zatruło świat. NIECH TAK SIĘ STANIE .

 • Turkus

  Mam nadzieję, że w końcu media zostaną przejęte z „łap karaluchów”. Poza tym blogiem nie ma nic ciekawego – prawdziwego. Same bla, bla, bla i zero konkretów. Straszenie wojną i rozmowy o niczym… i tak bez końca.

 • janusz

  Na ile możliwe jest wytworzenie fali 8.5THz? Z punktu widzenia aktualnej fizyki jest to bardzo trudne i nie wiem czy naszą aktualną technologią osiągalne.

 • „generatorów utrzymujących klony” czy ktoś myśli że jest inaczej ? Matrix o wszystkim pomyślał , znaczna cześć chorób wynika z czestotliwosci nie kompatybilnych z prawdziwym czlowiekiem z prawdziwym środowiskiem , nawet bakterie z natury są kompatybilne te autentyczne, ale te matrixowe jadące na innych częstościach z reguły to zabójcy jak epidemie ubieglych stuleci to nic innego jak bron biologiczna , fizycznym sposobem byłoby usuwanie DORU z otoczenia z jednoczesnym neutralizowaniem i przemiana na ORGON . Dawne tereny Lechii posiadały takie neutralizatory w postaci ekranów ORGONU , wszyscy obcy pasożyty nie mogli dlugo przebywać na terenach Lechitów , efekt był taki jaki można jeszcze spotkać na strefach anomalnych , chyba każdy za uwarzył co zostało wybudowane na miejscach mocy i czakramach są to modulatory energetyczne z jednoczesnym dodatkowym poborem energii i jej wzmacnianie , na marginesie można powiedzieć że są to miejsca poboru wolnej energii właśnie z oceanu orgonu wszechobecnego .

  • ZWIEDZENIE I OSZUSTWO „Święte Światło ” Mike S https://www.youtube.com/watch?v=zUt_sdrJXLo czysta technologia fakt powstawania światła i ognia wynikającego z tego jest oczywisty ,w wielu podobnych Budowlach uzdatnia się wodę energetyzacja , uzdrawia się ludzi itp , na tej podstawie zabroniono kobietom wchodzić bez nakrycia głowy , te „boskie cuda ” były obecne w wszystkich odłamach religii do czasu gdy przestano instalować te technologie ze wzgledu na ilosc takich instalacji oraz na możliwość odkrycia tego ze wzgledu na liczbę zatrudnionych przy takich instalacjach „wolnych murarzy ” nie było w nadmiarze aby cały świat obsłużyli swym serwisem oszustwa . ponadto musieli zniszczyć podobne instalacje poza religia które już istniały dzisiaj nazywamy to „wolna energia „

  • Marek

   Taka wiedza będzie bardzo potrzebna. Oczyszczenie Ziemi z żydowskiego syfu zajmie miliony lat.

  • Michael

   Co sądzicie o ORGONITACH, które na blogu Zenobiusza były kiedyś intensywnie reklamowane? Kiedyś miałem kilka, ale wyrzuciłem, bo miałem wrażenie, że mi raczej szkodzą.

   • MM

    Wszystko zależy od tego kto je robi i z jaką intencją. Orgonity można programować, a w zasadzie ich „serce” z kryształu górskiego i dodatki innych minerałów
    Ja kupiłam od osoby sprawdzonej i świetnie się z nimi czuję. Dodatkowo jeszcze je „doprogramowałam” na harmonizację przestrzeni moją energią

 • Ala

  A Ty ciagle walczysz ehhh

 • Kera

  Panie Marku czy ja żyję czy jestem hologramem?

  • Marek

   Przecież ja nie napisałem, że hologramy nie żyją. Odsyłam do wykładów prof. Leonarda Susskinda nt. holograficznego Wszechświata. Niestety, nie ma chyba po polsku. Sporo mówi o tym także Nassim Haramein, on zresztą jest pod wpływem Susskinda.
   Hologram jest jakby kopią świata rzeczywistego i jest z nim połączony na zasadzie splątania kwantowego. To splątanie można regulować, w zależności od potrzeb. Hologramy świata rzeczywistego robi się w różnych celach – tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Ale żyć, to my żyjemy, tylko że nasze oryginalne ciała są gdzie indziej. Ale jak się tu zranisz, to i tam będzie rana, tylko że 25 razy mniejsza.

   • PUGOWSKI

    ♦️♦️♦️

    Uprzejmie donosze, ze SÜSSKIND jest to stare zydowskie nazwisko z „dobrymi“ korzeniami.
    W okresie kanclerstwa Herr Hitler jego minister Göbbels pokazywal w kinach film propagandowy antyzydowski ktorego glowny „bohater“ byl zydem i nazywal sie SÜSS.

    ♦️♦️♦️

    • Marek

     Tak, ale Leonard jest znakomitym przykładem tego, że nawet 40% zabrudzenie duszy nie ma znaczenia, jeśli ktoś ma silną wolę i jest prawym człowiekiem. Ale Leonard jest Avatarem 🙂 Żydzi próbowali go przez to zabrudzenie zniszczyć – dokonano manipulacji czasowej na jego rodzinie.

 • Kera

  Żydów już nie ma.
  Teraz Wzniesienie tuż za progiem.

 • Kera

  Witam trójmiasto cały czas intensywne opryski .
  Jak na innych terenach?

  • Krzysztof

   W Katowicach 3 tygodnie było spokoju. Dzisiaj siali kratownice jak w szachach. To samo w Krakowie, też mają 2 klony.
   W opryskach chemicznych są mikronadajniki fal skalarnych, które są konieczne do wytworzenia klonów.

   • Marek

    To było im potrzebne do utrzymania 2 klonów, które miały mnie zabić. Nanowahadełko mi wszystko powiedziało, pojechałem gdzie indziej. Totalne kretyny.

 • Michael

  Marku, założyłem mentalną ochronę od Najwyższego obu Prezydentom, odmawiając w intencji każdego z nich Psalm 91. To samo zrobiłem dla mojej rodziny, gdyby wrogowie próbowali w nią uderzyć. Jeśli potrzeba, będę to powtarzać codziennie. Co ciekawe, nawet w oficjalnych mediach (Onet) już piszą, ze Trump i Putin chcą ze sobą rozmawiać, żeby utrzymać pokój na Ziemi.

  • Marek

   Media są już w 96% przejęte. Ale nie można ludziom od razu zmienić tego co im wpajano przez lata. Poza tym weź pod uwagę to, że u nas, w hologramach, czas płynął średnio 8 razy szybciej niż w rzeczywistości! Tego nie wiedziałem, dopiero teraz na to wpadłem i wahadełko mi to potwierdza. Dlatego tak to wolno idzie. Ale to jest bardzo dobry pomysł jeśli chodzi o naszą siłę rażenia. Jesteśmy co najmniej 8-krotnie mocniejsi w medytacjach!

 • Marek

  Lokalizacja 1 schronu Restauracja Dworek Myśliwski, Brynek k. Twaróga
  8678 m pod ziemią.
  Drugi Ostrów Mazowiecki, duży biały dom na ul Sikorskiego, po lewej na krańcu miasta.
  Trzeci Mc Cook k. Cubertson 8680 m. Norris Ave / EH Street, powyżej Norris Park 2 wejścia w górnej prawej stronie kwadratu
  Czwarty – Yellowstone, powyżej Lake, od 30-40 m. 47 m, Chcą wysadzić superwulkan
  Moskwa Holiday Inn Lesnaya, 858453 m
  Moskwa Borisowskij Prud, górne uwypuklenie jeziorka po prawej na zielonym pasie jest wejście. 9607 m
  Rosja, Tugusowo, Narga biala brązowa plama (mniejsza) szer: 24,68 dł 36,49, 8693 m