Konrad Stachnio o programie dezinformacji CIA w Polsce

NOWOŚĆ WIDEO: Dr Zbigniew Kękuś zakłada sprawy kłamcom sądowym
Slawa SlawianomPrzez około 25 lat byłem dziennikarzem. Uczono mnie jak kłamać, oszukiwać i nie mówić ludziom prawdy. „Byłem wspierany przez Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA). Dlaczego? Dlatego, że byłem proamerykański.
„Media w Niemczech i w Ameryce starają się sprowadzić na ludzi w Europie wojnę i doprowadzić do konfrontacji z Rosją. Doszliśmy do punktu, z za którego nie ma już odwrotu i dlatego mam zamiar głośno powiedzieć, że to co robiłem w przeszłości, manipulując ludźmi żeby siać antyrosyjską propagandę było niedobre”. To słowa Udo Ulfkotte, w przeszłości redaktora Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Tak zwani zwykli ludzie nie wiedzą na ogół gdzie znaleźć wiarygodne źródło na temat wydarzeń na wschodniej Ukrainie. Powyższy cytat daje być może odpowiedź na pytanie dlaczego tak się dzieje.

Jakakolwiek informacja rzucająca pozytywne światło na Rosję czy wschodnią Ukrainę jest ośmieszana, oczerniana, ignorowana albo przedstawiana jako inspirowana przez rosyjski wywiad. Dostrzegam to niezwykle wyraźnie z perspektywy mojego kraju – Polski, gdzie podawanie w wątpliwość amerykańskiego punktu widzenia jest uznawane za kremlowską propagandę.

Prowadzi to do sytuacji, w której nikt nikomu nie ufa. Sam proces niezależnego myślenia staje się bardzo podejrzany i wprawiający w zakłopotanie. Mamy wspólną, słuszną wersję wydarzeń na Ukrainie i każdy kto choćby zadaje jakiekolwiek pytania, jest automatycznie nazywany agentem Kremla.

Jeszcze dziwniejsza jest zaciekłość tych, którzy bronią jedynie słusznej prawdy. Podejrzana jednomyślność i furia z jaką broni się obowiązującej wersji wydarzeń przypomina mi rok 1984 George’a Orwella i 2 minuty nienawiści – codzienny seans, w czasie którego członkowie partii Oceanii oglądali film przedstawiający jej wrogów (w szczególności Emanuela Goldsteina) i manifestowali wobec nich swoją nienawiść.

W moim kraju – Polsce następujące tematy nie istnieją: neonaziści na Ukrainie, niedawno odkryte masowe groby cywilów w obszarze działania prokijowskich batalionów, bombardowanie cywilów przez bataliony Azow i Ajdar, masakra w Odessie. Nawet jeżeli w mediach głównego nurtu pojawiają się wzmianki o tych faktach, to zawsze przedstawiane są jako przykład propagandy Putina, która rzekomo preparuje fakty niczym w czasach stalinowskich. Tak naprawdę nie rozumiem dlaczego tak się dzieje.

Być może przyczyną jest wiek większości polskich komentatorów politycznych, którzy pamiętają okupację sowiecką w Polsce? Być może stoi za tym zwykła głupota? A może przyczyną jest program dezinformacji realizowany w Polsce amerykański wywiad, podobnie jak zostało to opisane przez byłego redaktora Frankfurter Allgemeine Zeitung?

Wielu polskich czytelników oburzy się prawdopodobnie na samą wzmiankę o działaniach amerykańskiego wywiadu w Polsce. To niemożliwe. Przecież wszyscy wiemy, że jeżeli działa tu jakiś wywiad to jest to tylko diabelska machina spadkobierców KGB i ZSRR.

W ten sposób dochodzimy do kwestii najbardziej istotnych. Otóż w panującym klimacie sam proces niezależnego myślenia stał się czymś „niebezpiecznym”, niepopularnym, zasługującym na oczernienie, a co najważniejsze automatycznie kojarzonym z działaniami Kremla. Sytuacja w której samo myślenie i zadawanie pytań jest z góry określane jako coś złego, oznacza pojawienie się także przewidzianej przez Orwella policji myśli (mój dodatek – O.S.) i czegoś co nazwałbym reżimem mentalnym.

W takiej rzeczywistości tym kto rozdaje karty są służby specjalne, które zza kulis, za pośrednictwem mediów kontrolują opinię publiczną tak jak opisał to w swoim wystąpieniu Udo Ulfkotte.

Współczesne ruchy polityczne tworzone są przez ludzi, którzy mentalnie przypominają tych, którzy zabijają się w supermarketach walcząc o nowego iPhone’a, na którego przedtem czekali dwa dni w kolejkach pod sklepem. Ruchy polityczne tworzone są dla idiotów. Ta sama stadna mentalność jest głęboko zakorzeniona w tak zwanych ruchach prodemokratycznych i oddolnych.

Umrzeć za telefon?

W dobie Internetu tak zwane swobody obywatelskie i idee społeczne są jak produkty w supermarkecie, a ogłupieni nimi ludzie podążają raz w jedną, raz w drugą stronę niczym kury na farmie.

Kto kontroluje to wszystko? Ten kto to finansuje. The National Endowment for Democracy zwane centrum dowodzenia „zmiany reżimów” wykonuje swoją robotę na Ukrainie, tak samo jak od znacznie dłuższego czasu jest zaangażowane w Chinach.

Neonaziści, masowe groby, masakra w Odessie, ataki na cywilów we wschodniej Ukrainie są tylko elementami putinowskiej propagandy, uprawianej w celu legitymizacji ataku na Kijów i zamachu na nieodległość Ukrainy, a następnie ataku na Polskę i Europę.

Taki właśnie jest sens przekazu najważniejszych stacji telewizyjnych i opiniotwórczych dziennikarzy w rodzaju Bronisława Wildsteina, który w jednym z artykułów napisał: „Jestem Polakiem i dlatego pomagam Ukrainie.”

Jest w tym wyznaniu sugestia, że ci którzy nie „pomagają” w pacyfikacji Donbasu i reszty Ukrainy, nie są prawdziwymi Polakami. Natomiast bajki o banderowcach i krwiożerczych faszystach to elementy putinowskiej propagandy. W moim kraju „pomaganie” Ukrainie stanowi imperatyw, którego zasadności się nie dyskutuje; powinniśmy pomagać, niezależnie od rachunku politycznego, ponieważ taki jest imperatyw moralny.

Jest jeden powód takiego stanowiska – za wszystkim stoi Putin i jego żołnierze oraz moskiewska machina propagandowa, która to wszystko wymyśliła. Ci z moich kolegów, którzy wiedzą co się dzieje, nie mówią tego publicznie z obawy przed ostracyzmem „jedynie słusznego obozu”, który chce „niepodległości” Ukrainy za wszelka cenę. Nie chcą także narażać swoich przyjaciół, ponieważ te „straszne poglądy” nie są zgodne z potrzebami rynku.

W sprawie Ukrainy nie istnieje coś takiego jak debata publiczna. Zamiast niej mamy do czynienia z jedynie słuszną prawdą, tak samo jak miało to miejsce w czasach zimnej wojny; po jednej stronie byli nasi chłopcy z wolnego, demokratycznego świata, a konkretnie z USA, a po drugiej czarne charaktery z Rosji. Taka sama linia podziału przebiega w tej chwili przez mój kraj.

Konrad Stachnio

Konrad Stachnio

Na podst. artykułu Konrada Stachnio
NEO – Two Two Minutes Hate – Emmanuel Goldstein in Eastern Ukraine | Veterans Today http://www.veteranstoday.com/2014/10/23/neo-two-minutes-hate-emanuel-goldstein-in-eastern-ukraine/
Tytuł „Konrad Stachnio o programie dezinformacji CIA w Polsce” – Monitor-Polski.pl

[ Nadesłał Sir Julian Rose, ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside, 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl, www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl ]

Komentarz M.P.: Można się tylko cieszyć, że są w Polsce młodzi ludzie, którzy nie boją się pisać prawdy. Można mieć nadzieję, że Konrad Stachnio nie jest pierwszym i ostatnim, który się odważy na niespaprane syjonazistowską propagandą teksty.
Choć można mieć jeszcze do zarzucenia, że ominięty tu został wątek syjonistyczny – wszak to syjonistyczni żydzi próbują zdepopulować świat wszczynając wojny gdzie się da i eliminując tam opozycję – to jednak tekst Polaka w Veterans Today, znacznie dłuższy niż przedstawione tu fragmenty, i tak nie pozostanie niezauważony i nieco podniesie naszą reputację w USA.


186 komentarzy Konrad Stachnio o programie dezinformacji CIA w Polsce

 • Kłamstwo Urzędu Pracy w Szczecinie na zamówienie polityczne, czyli tuba propagandy rodem z PRL-u o pracy Polaków w Niemczech po 1 maja 2011 roku
  http://www.infoekspres.pl/2014/11/10/klamstwo-urzedu-pracy-w-szczecinie-na-zamowienie-polityczne-czyli-tuba-propagandy-rodem-z-prl-u-o-pracy-polakow-w-niemczech-po-1-maja-2011-roku/

  Oszustwa w stylu znanym od lat wielu, bowiem dzieci i wnuki zakonspirowane w instytucjach państwa polskiego niczym się nie różnią od rodziców z NKWD, UB, SB, WSI etc.

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Badanie USG brzucha kobiety w ciąży i badanie USG kości – zastosowanie tej samej precyzyjnej technologii – Edukacja Zdrowotna w Infoekspres.pl
  http://www.infoekspres.pl/2014/11/10/badanie-usg-brzucha-kobiety-w-ciazy-i-badanie-usg-kosci-zastosowanie-tej-samej-precyzyjnej-technologii-edukacja-zdrowotna-w-infoekspres-pl/

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Co dalej z majątkiem zrabowanym Piotrowi Moskwa przez Krzysztofa Gajewskiego, Ryszarda Hańć i Marcina Krukowskiego z Urzędu Miasta i Gminy Szczecin ? – Zwiastun Tematu
  http://www.infoekspres.pl/2014/11/10/co-dalej-z-majatkiem-zrabowanym-piotrowi-moskwa-przez-krzysztofa-gajewskiego-ryszarda-hanc-i-marcina-krukowskiego-z-urzedu-miasta-i-gminy-szczecin-zwiastun-tematu/

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Co drugie dziecko w Polsce ma niedobory wapnia. Potwierdza to Program OBGK i mówili o tym specjaliści w Rzymie na specjalnym Kongresie
  http://www.infoekspres.pl/2014/11/10/co-drugie-dziecko-w-polsce-ma-niedobory-wapnia-potwierdza-to-program-obgk-i-mowili-o-tym-specjalisci-w-rzymie-na-specjalnym-kongresie/

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Kim jest Piotr Moskwa ? Kilka słów o mnie – uzupełnienie autobiograficzne http://www.infoekspres.pl/2014/11/10/kim-jest-piotr-moskwa-kilka-slow-o-mnie-uzupelnienie-autobiograficzne/ Polska dla Polaków !

  Autobiografia skrócona – przeredagowana: Rok 2014
  Kim jestem, do czego zmierzam i co robię przez całe życie ?

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Na studiach medycznych w Polsce nie naucza się o Osteoporozie i o nowoczesnych metodach….. http://www.infoekspres.pl/2014/11/10/na-studiach-medycznych-w-polsce-nie-naucza-sie-o-osteoporozie-i-o-nowoczesnych-metodach-jej-diagnozowania-i-zapobiegania/comment-page-1/#comment-7

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Komunikat: Trwa trzeci atak na Infoekspres.pl i wszystkie serwery Media PMN ! Serwery w restarcie ! Brak dostępu !
  https://twitter.com/InfoekspresNGI/status/531419649779716096

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Tajna broń masonów – emitery infradźwięków, nowe fakty – Monitor Polski demaskuje ! http://www.infoekspres.pl/2014/11/09/tajna-bron-masonow-emitery-infradzwiekow-nowe-fakty-monitor-polski-demaskuje/ Skomentuj

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Nowa Polska – Państwo Suwerenne

  W Polsce trwa OKUPACJA, dlatego Polacy muszą ten stan zmienić: Jednocząc się, Protestować, Wspierać Finansowo, Uruchomić Radio etc. – Weź udział w naszej Sondzie
  http://www.nowa-polska.pl/2014/11/03/w-polsce-trwa-okupacja-dlatego-polacy-musza-ten-stan-zmienic-jednoczac-sie-protestowac-wspierac-finansowo-uruchomic-radio-etc-wez-udzial-w-naszej-sondzie/

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Komunikat: Jest już drugi atak na Infoekspres.pl i wszystkie serwery Media PMN ! Serwery w restarcie ! Brak dostępu !
  https://twitter.com/InfoekspresNGI/status/531333078225272833

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Ekspres Polski – Polska Racja Stanu

  Polska nie potrzebuje imigrantów obcokrajowców ! – Polska potrzebuje powrotu 22 milionów rdzennych Polaków do wolnego państwa, w którym nie będzie OKUPACJI !
  http://www.ekspres-polski.pl/2014/11/08/polska-nie-potrzebuje-imigrantow-obcokrajowcow-polska-potrzebuje-powrotu-22-milionow-rdzennych-polakow-do-wolnego-panstwa-w-ktorym-nie-bedzie-okupacji/

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Komunikat: Przed paroma minutami zaatakowano Infoekspres.pl i wszystkie serwery Media PMN. Warszawa, 9 listopada 2014
  https://twitter.com/InfoekspresNGI/status/531326927672729601

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Ekspres Polski – Polska Racja Stanu: Strona internetowa otwarta – Komentowanie treści dozwolone
  http://www.ekspres-polski.pl/

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Ekspres Polski – Polska Racja Stanu adres serwisu http://www.ekspres-polski.pl/ Konkretnie na temat w interesie Polaków !
  https://twitter.com/InfoekspresNGI/status/531324417591476224

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Edward Snopek czyta: Żydo – masoneria i postęp… Żydzi, masoni, kler, iluminaci / FILMNYGUS http://www.youtube.com/watch?v=kpE97KD08f8&list=PLPDxFt8lA0wTY4NPlsM2uCTx5JIBCkYpI&index=2 Plan podboju Świata !

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Peryskop

  OTO kolejny przykład dezinformacji w celu podburzania polskiego społeczeństwa przeciwko Rosji:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjski-il-20-nad-lotwa-nato-podrywa-mysliwce/xc7wk

  wczoraj 19:42

  Rosyjski Ił-20 nad Łotwą. NATO podrywa myśliwce

  NATO po raz kolejny poderwało w powietrze swoje myśliwce F-16, po tym jak rosyjski samolot zwiadowczy pojawił się w pobliżu wód terytorialnych Łotwy – poinformowali przedstawiciele łotewskiej armii na Twitterze.

  Wzmożona aktywność rosyjskiego lotnictwa ma związek z konfliktem na Ukrainie i napiętymi stosunkami pomiędzy krajami Europy Zachodniej a Moskwą.

  Łotewskie radary zarejestrowały samolot wojskowy Ił-20 nad wodami neutralnymi w pobliżu wód terytorialnych Łotwy. Rzecznik rosyjskiej armii nie był w stanie skomentować tego wydarzenia. To kolejny tego typu incydent.

  NATO twierdzi, że już po raz setny uruchamiało swoje siły powietrzne w 2014 roku – to trzykrotnie więcej niż w całym zeszłym roku. Ma to związek z konfliktem na Ukrainie i ochroną wschodnich granic Unii Europejskiej.

  Według sił NATO, rosyjskie samoloty wojskowe latają bez uruchomionych przekaźników, które umożliwiają ich identyfikację. Stanowi to zagrożenie dla lotnictwa cywilnego, ponieważ kontrola lotu nie jest w stanie wykryć wojskowych samolotów na radarach. W marcu tego roku samolot SAS Group, lecący z Kopenhagi do Rzymu, musiał zmienić kurs, by uniknąć kolizji z IŁ-20.

  (MP;JS)

  Czyli Rosjanie latają nad wodami neutralnymi, czyli tam gdzie nikogo nie muszą pytać o zgodę, a NATO sobie podrywa F-16 (jeśli w tym „polskie” to podwójnego śmiechu warte, bo nie są one „combat ready” jako że nie dostaliśmy jeszcze uzbrojenia !).

  Ale tytuł KŁAMIE jakoby Rosyjski Ił-20 [przeleciał] nad Łotwą

  I po to także dezinfo w dacie: „wczoraj”.

  Mogę wyliczyć, że to goowno wrzucono 7.11.2014, ale później ustalenie daty będzie trudniejsze.

  Nie dajmy się nabierać ani na orety bzdety onety ani na evarosa-leszek-zenorańce-zIrladii.

 • Prośba o wsparcie finansowe dla Marii Ziemiańskiej z Krakowa http://www.infoekspres.pl/2014/11/07/prosba-o-wsparcie-finansowe-dla-marii-ziemianskiej-z-krakowa/ … Na pomoc dla ofiary „psychuszki”

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Prośba o wsparcie finansowe dla Marii Ziemiańskiej

  Zainteresowanych problemami Marii Ziemiańskiej Polaków – prosimy o wsparcie finansowe. Potrzebne są jej pieniądze na podłączenie prądu w domu, opłaty, jedzenie etc. Maria Ziemiańska ma zadłużenie, które jej się zwiększyło, kiedy bezprawnie porwano ją z ulicy – na jeden miesiąc czasu do „stalinowskiej psychuszki” w Krakowie.

  Pieniądze dla Marii Ziemiańskiej można wpłacać na jej konto o numerze:
  1814 7000 0225 0077 9780 0000 01

  Kontakt telefoniczny w sprawie pomocy w dniu 7 listopada od godziny: 17:00 – 20:00
  Tel. 792 878 969, 792 646 848

  Pozdrawiam, Piotr Moskwa

 • Do Lily i internautów:

  Witam !

  Maria Ziemiańska jest w domu. Zainteresowanych jej losami Polaków prosimy o wsparcie finansowe. Potrzebne są jej pieniądze na podłączenie prądu w domu, opłaty, jedzenie etc. Maria Ziemiańska ma zadłużenie, które jej się zwiększyło, kiedy bezprawnie porwano ją z ulicy – na jeden miesiąc czasu do „stalinowskiej psychuszki” w Krakowie.
  Kontakt telefoniczny w sprawie pomocy w dniu 7 listopada od godziny: 17:00 – 20:00
  Tel. 792 878 969, 792 646 848

  Pozdrawiam, Piotr Moskwa

 • Cybernetyczny atak od godziny 4 rano 7 listopada 2014 roku zlecony przez satanistyczno-talmudyczną bandę zbrodniarzy zakłócił działanie serwerów Media PMN
  http://www.infoekspres.pl/2014/11/07/cybernetyczny-atak-od-godziny-4-rano-7-listopada-2014-roku-zlecony-przez-satanistyczno-talmudyczna-bande-zbrodniarzy-zaklocil-dzialanie-serwerow-media-pmn/

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Sądowe dewiantctwo sięgnęło zenitu, bowiem zbrodniarze sądowi posługują się pieczęcią Szatana ! – To są fakty !
  https://twitter.com/InfoekspresNGI/status/530629290090831872

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Informacje bieżące z Infoekspres.pl w serwisie https://twitter.com/InfoekspresNGI

  Dr Zbigniew Kękuś zakłada sprawy kłamcom sądowym http://www.youtube.com/watch?v=um_nnqMhU18 Sądy posługują się pieczęcią Szatana. Sprawiedliwość szatańska !

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Nie widzisz jeszcze serwisu Infoekspres.pl ? – Trwa Zmasowany atak cybernetyczny zlecony przez SATANISTÓW – talmudczyków, chcących wymordować GOJÓW na całej Ziemi !
  Zobacz wszelkie informacje na ten temat w naszym serwisie na stronie https://twitter.com/InfoekspresNGI

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • ABC Serwis Linux jest przydatny zawsze, kiedy bandyci atakują Polskę i Polaków ! http://www.abc-serwis-linux.ovh.org/index.php Siła Prawdy !

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Piotr Moskwa: Pijar, pijarowiec i pijawka , czyli: dziel i rządź – Wszystko zgodnie z „Protokołami Mędrców Syjonu” – http://www.abc-serwis-linux.ovh.org/index.php

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Nauki Talmudu http://www.youtube.com/watch?v=Zr75XP3zErY „Protokoły Mędrców Syjonu” – oparte są o te szatańskie nauki ! – NOWY PORZĄDEK ŚWIATA – NWO wg TALMUDU

 • Pomoc Domowa, czyli gosposia w akcji !

  Pomoc Domowa jest przydatna, kiedy bandyci atakują Polskę i Polaków ! http://pomoc-domowa.ovh.org/index.php?option=com_content&task=view&id=477 … Siła Prawdy – Wyzwolenie

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • Piotr Moskwa: Pijar, pijarowiec i pijawka , czyli: dziel i rządź – Wszystko zgodnie z „Protokołami Mędrców Syjonu” – http://pomoc-domowa.ovh.org/index.php?option=com_content&task=view&id=477

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

 • I tak oto trwa III Rzeczpospolita – demagogii, zdrady, oszustwa, złodziejstwa, cynizmu i obcych zafajdanych rządów, która to sytuacja o pomstę do Boga się prosi i o rozum dla ludu Polski ku obudzeniu i zjednoczeniu się Polaków przeciwko tym, którzy realizują plan na naszych oczach żywcem wzięty z „Protokołów Mędrców Syjonu” – pod hasłem: dziel i rządź.”

  Legenda*
  „Protokoły Mędrców Syjonu” to zapis realnego działania w czasie rzeczywistym zbrodniarzy według Talmudycznej wizji szatańskiej. Według Talmudu eksterminacja chrześcijan jest konieczna, bowiem stanowią oni główny bastion na drodze „Wybrańców” do osiągnięcia władzy nad Światem w Zbrodniczym Totalitarnym Systemie pn. Nowy Porządek Świata – NWO.
  Talmud mówi o Gojach, czyli Nie-Żydach iż są zwierzętami, które można zabijać, część z nich zaś należy zostawić przy życiu, aby służyli swoim Panom, czyli „Wybrańcom” jako niewolnicy.
  Więcej na ten temat dowiemy się czytając TALMUD, a też z filmu pod tytułem: Nauki Talmudu http://www.youtube.com/watch?v=Zr75XP3zErY

  „Protokoły Mędrców Syjonu” – opisał w sposób jasny Henry Ford producent znanej marki auta Ford, na łamach swojego pisma THE DEARBORN INDEPENDENT, odkrywając zbrodniczy plan realizowany przez syjonistów.
  Pisał on m. in. tak:
  „Metodą – jest tu `metoda rozbicia´. Rozbijcie naród na partie i sekty. Rzucajcie posiew najponętniejszych i najbardziej utopijnych idei, a osiągniecie dwa cele: znajdziecie zawsze grupę, gotową zebrać się dokoła każdej idei, jaką rzucicie, a następnie ujrzycie, że jej stronnicy rozbiją się sami na różne grupy. Autorzy protokołów wskazują szczegółowo, jak ma to być przeprowadzone. Trzeba rzucić nie jedną ideę, lecz mnóstwo rozbieżnych idei. Zadanie polega nie na tym, aby wszyscy myśleli jedno, ale aby myśleli tak różnie o tak wielu różnorodnych rzeczach, iżby nie było między nimi jedności. Wynikiem tego będzie ogólne rozprężenie, ogólny niepokój – czyli wynik, do którego dążono.
  Gdy już zostanie złamana solidarność nieżydowskiego społeczeństwa, – a nazwa „społeczeństwo nieżydowskie” jest zupełnie poprawna, gdyż społeczeństwo ludzkie jest w olbrzymiej większości nieżydowskie, – wówczas wbije się w nie klin innej idei, nie zarażonej panującym chaosem i przebije się sobie drogę do steru władzy. Wiadomo dobrze, że oddział 20 wyćwiczonych policjantów może dokonać więcej, niż bezładny tłum tysiąca osób. Tak samo mniejszość wtajemniczona w plan, może dokonać więcej w narodzie lub społeczeństwie rozbitym na tysiąc wrogich partii, niż jakakolwiek partia. „Dziel i rządź” – oto motto protokołów.”
  „Goje to stado baranów… Zamkną oni oczy na wszystko, bowiem obiecamy im zwrot wszystkich odebranych swobód po zwyciężeniu wroga pokoju i pokonaniu wszystkich partii. Czy warto wspominać o tym, jak długo oczekiwać będą tego zwrotu? W jakimże innym celu wymyśliliśmy i narzuciliśmy, gojom całą tę politykę, nie dając im możności zbadania jej treści, jeżeli nie w tym, żeby drogą okólną osiągnąć to, co jest prostą drogą niedosięgłe dla naszego rozproszonego plemienia?”
  „We wszystkim, o czym wam dotychczas mówiłem, starałem się szczegółowo zarysować przed wami tajemnicę faktów obecnych i minionych, doniosłych zdarzeń w niedalekiej już przyszłości, oraz tajniki zasad nowych stosunków z gojami i operacji finansowych.”

  Więcej informacji o tym jak traktują nas „Wybrańcy” w naszej Polsce – ojczyźnie Polaków i innych krajach – znajdą Państwo w artykule pt. Henry Ford: „Żydowska” ocena natury nieżydów – THE DEARBORN INDEPENDENT oraz innych tego publicysty.

  Szczerze mówiąc Henry Ford był już blisko 100 lat temu Super Demaskatorem, czyli z języka ang. muckrakers, a nawet Demaskatorem – Gwizdkowym, czyli z języka ang. whistleblower, który jest „gwizdkowym” – człowiekiem dmuchającym w gwizdek, jest sygnalistą, demaskatorem, który w pełnym słowa znaczeniu bije na alarm, który zdradza konspirację, który w końcu ostrzega wszystkich Amerykanów i cały Świat.

  W ważnym interesie:
  Dla dobra narodowego Polaków i obywateli innych państw

  Piotr Moskwa
  Demaskator, czyli whistleblower z Polski

  ***************************
  „Polityczne pijawki to zakonspirowani Żydzi krwiopijcy, dzieci i wnuki zbrodniarzy stalinowsko-komunistycznych, którzy niszczą Polskę. Żydo-Prawica, czy też Żydo-Komuna z czasu wcześniejszego PPR, PZPR, UB, SB, WSI i z Magdalenki etc. – udaje Polaków i polską prawicę.” – Piotr Moskwa

 • Piotr Moskwa: Pijar, pijarowiec i pijawka , czyli: dziel i rządź – Wszystko zgodnie z „Protokołami Mędrców Syjonu” – Przedwyborcze OSTRZEŻENIE !

  Przeredagowany artykuł z Archiwum NTBIX: Po raz Pierwszy ukazał się w roku 2008 pod tytułem: Pijar, pijarowiec i pijawka . Przeczytało go 97 milionów ludzi z całego Świata.

  „Pijar jest środowiskową, niestaranną wymową skrótu PR – to jest wg public relations – kształcenie dobrego, publicznego wizerunku firmy, partii, polityka, osoby etc.”

  W Polsce ma inne supermodne znaczenie.
  Pijar lub pijarowiec etc. to bardzo modne słowo w ustach szczególnie antypolskich polityków lubiących pomanipulować ludźmi, przy pomocy mediów lub specjalnie do tego przygotowanymi firmami własnymi, w stylu np: Obok lub Pestor itp. dla osiągnięcia dobrych wyników sondażowych.

  Inaczej mówiąc: „pokażmy, co chcemy, a nie pokazujmy tego, co chcą zobaczyć nasi wyborcy”.
  Idąc w rozważaniu nieco dalej, możemy to też ująć tak: „mówmy ludziom to, co chcą usłyszeć”.

  Na myśl samą przychodzą odniesienia z polityki propagandy HITLEROWSKICH Niemiec, jaką się parał dr Joseph Paul Goebbels.
  Poparcie narodu murowane, choćby i w program partii żadnej i cuda polityków ludzie nie wierzyli wcale.

  Lansowanie negatywów

  Poza prawdziwym okaleczeniem przez polityków znaczenia Public Relations, zachowanie tzw. pijarowców nie ma nic wspólnego z wizerunkiem publicznym.
  Polityczny pijar należy raczej kojarzyć z wizerunkiem negatywnym.

  Na myśl człowiekowi wykształconemu przyszło by raczej skojarzenie pijaru z pijawką, niekoniecznie o znaczeniu politycznym, która się skutecznie przyssie i nie spadnie z organizmu – dopóki jej sami nie zrzucimy.

  Wnioski końcowe – Przedwyborcze

  Ludzie, którzy udają Polaków są przebierańcami z obywatelstwem polskim, zaś obcym pochodzeniem. Na usługach swoich mają cale sztaby psychologów, psychiatrów i innych ludzi, którzy działają dla nich w mediach głównego nurtu, w Polskim Towarzystwie Psychologicznym i tym podobnych „instytucjach” związanych ściśle z lożą tylko dla Żydów pod nazwą Synowie Przymierza, czyli B’nai B’rith, którą zdelegalizował Prezydent Ignacy Mościcki w roku 1938 za działalność wywrotową zmierzającą do przejęcia państwa polskiego i władzy nad Ziemią. To ci „współpracownicy dla mediów niepolskich” mają za zadania przygotowywać programy telewizyjne i radiowe przy współpracy ze służbami specjalnymi – tak samo antypolskimi i innymi tajnymi organizacjami zakonspirowanymi w państwie polskim.
  Tak więc trwa ten „teatrzyk polityczny”, antypolski, antynarodowy. Czasami sobie politycy i po gębach dadzą, do sądu się pozwą – przed sędziów pochodzenia żydowskiego, aby lud widział iż każdy „cham i łajdak” – stanie przed „niezawisłym sądem”, bo to „gwarantuje Konstytucja RP” itd. Wiadomo, kto potajemnie rządzi w sądach ?! Ja to nazywam „togową rodziną o obcym zabarwieniu”, która procesy ustawia pod publikę, na zlecenia itd. Tajną „rodzinę sprawiedliwości”, czyli konspirację antypolską tworzą też wtajemniczeni: adwokaci, biegli – „przebiegli”, notariusze, komornicy, prokuratorzy, policjanci, szpicle, posłowie i inna reszta zbrodniarzy. W końcu ten rządzi, kto ma IMMUNITET ?! Ten co ma immunitet – może zabrać dzieci rodzicom, może umieścić zdrowa osobę w „psychuszce”, praktycznie zrobić, co chce, aby w ten sposób pozbyć się przeciwnika, demaskatora, oportunisty, który Głosi Prawdę – NIEWYGODNĄ dla „WYBRAŃCÓW”, którzy się sami wybierają w Wyborach, jak głosi ich mentora – Józefa Stalina powiedzenie: „Nie jest ważne, kto głosuje; ważne, kto liczy głosy.”

  Na salonach „politycy łajdacy, zdrajcy, złodzieje i przebierańcy” się śmieją z Polaków do rozpuku, jak ich wodzą za nos od czasu końca II Wojny Światowej i przez ostatni czas pseudo demokracji 25-cio letniej – utworzonej w Magdalence, choć Prawdą jest, że jeszcze w innym czasie i innym „szacownym gremium”, którego to łajdacy są poddanymi. Nie postąpią zaś inaczej, bowiem wtedy skończą jak Andrzej Lepper, Jerzy Popiełuszko, Sławomir Petelicki i inni.

  Choćby Wyborcy w Polsce chcieliby cokolwiek zmienić obecnie w ramach Wyborów, to i tak nie zmienią. Polska znajduje się pod OKUPACJĄ i to oni OKUPANCI „rozdają karty”, to oni pozorują iż w kraju panuje sprawiedliwość i porządek prawny, oni mówią iż nie ma przekrętów i afer. Oni mówią iż tu jest „Zielona Wyspa”, Polacy są wolni, a nad nimi roztacza się gwarancja praw i obowiązków wynikających z Konstytucji RP.

  Rzecz jasna takich bzdur się słuchać nie chce i nie da, kiedy wszystko zostało zrabowane, przemysł zniszczony, plądruje się Polskę i niszczy rodziny polskie, po to, aby zniszczyć cały polski naród i przejąć państwo na własność. W instytucjach państwa siedzą zbrodniarze i ich spadkobiercy. Opanowali podstępnie władze przy pomocy mordów w ramach NKWD, potem UB i SB, rzecz jasna też przy pomocy mediów – głównego nurtu.

  I tak oto trwa III Rzeczpospolita – demagogii, zdrady, oszustwa, złodziejstwa, cynizmu i obcych zafajdanych…

 • Potężny cybernetyczny atak na Infoekspres.pl i inne serwisy Media PMN – zlecili zbrodniarze przebierańcy – udający Polaków, po publikacji w nim w dniu 6 listopada 2014 roku artykułu pt. Piotr Moskwa: Pijar, pijarowiec i pijawka , czyli: dziel i rządź – Wszystko zgodnie z „Protokołami Mędrców Syjonu” – Przedwyborcze OSTRZEŻENIE !

  Polskie Media Niezależne (Media PMN)
  Kampania Edukacyjno-Informacyjna dla narodów Świata
  System Global Infoekspres – 1998-2014

  • sprawdzam

   pokazywałam juz na blogu protesty Francuzów, ale dawno temu to już było

   Dzięki Pyrek.

   A tak protestują Belgowie:

   http://fakty.interia.pl/swiat/news-100-tys-protestujacych-na-ulicach-bruksela-sparalizowana,nId,1548583#iwa_item=4&iwa_img=0&iwa_hash=17039&iwa_block=facts_news_small
   100 tys. protestujących na ulicach. Bruksela sparaliżowana
   1 godz. 37 minut temu 06.11.2014

   Co najmniej sto tysięcy ludzi przeszło w czwartek ulicami Brukseli w demonstracji przeciwko planom oszczędnościowym nowego rządu Belgii. Protest sparaliżował na kilka godzin komunikację w centrum miasta. Więcej osób przesiadło się na rowery.

   http://i.iplsc.com/protesty-w-belgii/0003MR4WTNQRO282-C116-F4.jpg
   Protesty w Belgii
   /PAP/EPA

   Demonstracja zorganizowały trzy belgijskie związki zawodowe – chadecki CSC, socjalistyczny FGTB i liberalny CGSLB. Zapoczątkowała ona kampanię protestów przeciwko centroprawicowemu gabinetu premiera Charlesa Michela, który stanął na czele belgijskiego rządu 11 października.

   Protesty mają potrwać do 15 grudnia. Na ten dzień zapowiedziano strajk generalny.

   Protestujący sprzeciwiają się planom rządowym dotyczących m.in. podniesienia wieku emerytalnego z 65 do 67 lat, począwszy od 2030 roku. Nie podoba się im również, że od 2015 r. płace i świadczenia społeczne nie mają być jak co roku indeksowane, co przyczyni się do wzrostu kosztów utrzymania. Manifestujący są też przeciwni planom przewidującym niższe dodatki na dziecko, droższą edukację i opiekę nad dziećmi, a także droższy transport publiczny i wyższe ceny energii.
   […]
   Jak podaje AFP, belgijskie koleje sprzedały ponad 80 tys. zniżkowych biletów, aby zachęcić do udziału w manifestacji.
   […]
   W trakcie marszu słychać było hasła w języku francuskim i flamandzkim: „Ręce precz od indeksacji!”. Protestujący nieśli też transparenty z hasłami: „Ciężkie czasy dla pracowników, zła pogoda dla Belgii”, „Praca do 67 lat – nie ma mowy”.

   Jeden z uczestników był przebrany za klauna i trzymał napis: „Jestem smutnym klaunem, żyję w biedzie, a bogaci dzięki kryzysowi stają się bogatsi”.
   […]

   • sprawdzam

    … i komentarze pod artem:

    ~a – 1 min temu
    Jednak inni potrafia sie postawic. Zazdroszcze. A my z usmiechem popracujemy do 67 albo 72… O reszcie podwyzek nie wspomne

    ~ewer – 1 godz. 13 min temu
    A Polacy jak barany-najniższe place,najwyższe opodatkowanie,najniższa kwota wolna od podatku,najdroższe kredyty,ceny europejski,corocznie okradani emeryci – Polacy siedzą cicho pod stołem bo stracą pracę za 1 euro/godz hi hi hi.W Europie ludzie maja honor,a w Polsce tylko strach i zawiść. Zielona Wyspa stała się wyspą samobójców. Padł niechlubny rekord liczby osób, które odebrały sobie życie… W ciągu 2013 roku drastycznie wzrosła liczba popełnionych w Polsce samobójstw. Jeszcze w 2012 było ich 4177, by w ciągu kolejnego roku ich liczba wzrosła o 46 proc. do poziomu 6100. Jeszcze nigdy w historii III RP tak wiele osób nie odebrało sobie życia. Efekt Tuska i żydowskiego okupanta?

    ~Janek – 8 min temu
    Rzad tylko wtedy ma respekt jak wie ze ludzie moga wyjsc na ulice. My potrafilismy kiedys ale co teraz? Czy zgadzamy sie byc niewolnikami za grosze a POrzadny rzad oszukuje nas, okrada i omawia swoje ciemne interesy przy obiadkach za 1400zl? ( a to nasza miesieczna pensja) Tez NA ULICY powiedzmy NIE!

    ~Patriota – 5 min temu
    Gdyby te dzieciaki z Brukseli miały takie życie jak w Polsce to doprowadzili by do wojny domowej. Na szczęście Polskiego urzędnika w Polsce młodych już od małego wychowuje się na niewolników państwa i trudniej im się przeciwstawić.

    • sprawdzam

     i jeszcze:

     ~Jonek – 52 min temu
     INTERIA, zablokowała dodawanie głosów. Po co? Czego się aż tak rząd w Polsce boi? Sprawiedliwości?!

 • Eva

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/4-kroki-wyleczenia-nieszczelnego-jelita-choroby-autoimmunologicznej-2014-11
  jesli juz jest to sorry,zle jest tam mowa o kombusze,
  jesli ktos mieszka w Irlandii z czytelnikow,to na -gazeta.ie kobieta
  dzieli sie kombucha bez oplat tylko za wysylke,lub odebrac od niej osobiscie,posiada tez algi,starter chlebka ,
  samo zdrowie ,a jaka radosc z wlasnej hodowli….

 • czaro

  Telewizory Samsung Smart TV nagrywają “prywatne rozmowy” i wysyłają je do osób trzecich.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/telewizory_samsung_smart,p1808945562

 • Tradycja palenia tęczy na jesień to jak topienie Marzanny na wiosnę.

  http://klubreportera.wordpress.com/2014/11/06/tradycja-palenia-teczy-na-jesien-to-jak-topienie-marzanny-na-wiosne/

  Plac Zbawiciela w Warszawie to różne światy. Ten pierwszy to świat ludzi z godnością modlących się aby ognie piekielne znowu na 11 listopada pochłonęły pedalską tęczę. Byłaby to już tradycja, że 11 listopada płonie na Placu Zbawiciela w Warszawie symbol judeo-satanizmu tak jak coroczne topienie Marzanny. Jak zwykle w odwróconej symbolice bywa zamiast na wiosnę tak jak Polacy topią Marzannę to judeo-sataniści palą tęczę na jesień.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Marzanna

  Właściwie gdy jest brak dokumentacji adminstracyjno-prawnej tego haniebnego obiektu to zaszczytem dla każdego normalnego obywatela powinna być sytuacja w której przywraca On stan prawny zanim uzbrojone hordy najemników władzy ustawiły ten obiekt.
  Zatem Polacy czy godzicie się na szydzenie przez władzę z prawa ustanowionego przecież w celu jego przestrzegania ? Władza szydzi z prawa ale także z Polaków, których judeo-sataniści z Niemiec zamordowali w tym szczególnym miejscu podczas Powstania Warszawskiego.

  Drugi świat to najemnicy judeo-satanistów z antify, którzy robili dzisiaj rekonesans na Placu Zbawiciela. Niby normalni ale widać, że mają wiele do powiedzenia psychiatrom w kwestii poglądów i sposobu postrzegania cywilizacji.

  Ten trzeci świat to tajemna zmowa milczenia władzy czyli kto może nic nie robić poza siedzeniem w samochodzie terenowym i być sowicie wynagradzany. Najlepiej jak się ma garbaty nos, krucze włosy, oraz stopnie pokrewieństwa niewidomego pochodzenia to śmiało można uchodzić za przedstawiciela okupanta, a z tym wiążą się przecież znaczne gratyfikacje finansowe.

 • rev

  Basti – „Non-Stop”
  ttps://www.youtube.com/watch?v=GwbdSbPPb0Q

 • czaro

  Gdzie nas doprowadzi obecna sytuacja – Trader21 – 5.11.2014

  Opublikowany 5 lis 2014
  Paweł Nogal i Janusz Zagórski rozmawiają z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego o rozwoju sytuacji na świecie w aspekcie finansów i globalnego zadłużenia.

  http://www.youtube.com/watch?v=jHcgkBAJxTs&index=3&list=UUqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw

  • czaro

   O kreacji pieniądza – Trader21 – 5.11.2014

   Opublikowany 6 lis 2014
   Drugą część rozmowy Janusza Zagórskiego i Pawła Nogala z Traderem21 z Niezależnego Portalu finansowego poświęcono świeżemu tekstowi Ellen Brown z kwartalnika Banku Anglii o kreacji pieniądza. W tekście znajduje się cytat z tegorocznej publikacji Banku Anglii, o współczesnej formie kreacji pieniądza. We wspomnianym tekście jest też mowa o fałszywie podawanej wiedzy w podręcznikach

   http://www.youtube.com/watch?v=O5Cy0TCY6JU&list=UUqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw