Koszerna impreza na Wiejskiej. Celem wkroczenie obcych wojsk do Polski?

zydowski-przewrotBardzo mi się spodobało to określenie użyte w jednym z komentarzy na to co się dzieje w okolicach Sejmu. Dla mnie nie ulega wątpliwości, że to hasbara i kilkuset użytecznych idiotów dają popis swoich możliwości. Nie zgodzę się jednak z twierdzeniem popularnym w mediach alternatywnych i propisowskich, że przyczyną jest odsunięcie dotychczasowych beneficjentów III RP od koryta. Sądzę, że ten zamach „stanu został” ukartowany przez wszystkie strony „konfliktu” i że rozróba w Sejmie i pod Sejmem jest realizacją planu B albo nawet C. Społeczeństwo jest już na tyle świadome obecnej w Polsce V syjonistycznej kolumny, że nie dało się wpuścić w rękoczyny zaplanowane na 10 grudnia, a potem na 13-tego. Widać też wyraźnie, że ta V kolumna nie jest taka mocna w Polsce, jakby się zdawało.

Dr Zbigniew Kękuś: posrańcy przygotowali nas
na wprowadzenie stanu wyjątkowego.

Bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=eC9SmIf2-kI

Odebranie sowitych emerytur esbekom było zaplanowanym ruchem, którego konsekwencje były do przewidzenia. Wsparcie hasbary ubecją skutkuje tym co widzimy. Stanisław Michalkiewicz słusznie obawia się interwencji obcych wojsk w Polsce, z tym że niekoniecznie muszą to być wojska europejskie. W nowelizacji ustawy o zasadach pobytu i przemieszczania się wojsk obcych na terytorium RP, podpisanej przez prezydenta Andrzeja Dudę, jest wprost mowa o wojskach NATO.
„Nowa ustawa umożliwia obcym wojskom użycie polskiego terytorium lub przestrzeni powietrznej do podjęcia działań mających na celu „udzielenie pomocy Rzeczypospolitej Polskiej lub innemu sojusznikowi w sytuacji konieczności”, pisze Dziennik Narodowy. Wojska może wezwać Prezydent lub Minister Obrony Narodowej, i Sejm nie ma tu nic do gadania! Należy sobie zatem zadać pytanie – czy Prezydent i Minister Obrony Narodowej faktycznie reprezentują polski interes stanu?

Michalkiewicz przypomina o ustawie 1066 o „bratniej pomocy”, podpisanej przez prezydenta Komorowskiego w 2014 roku, nie pyta jednak dlaczego tej ustawy Sejm nie anulował, mimo że od 10 miesięcy w szufladach zalega projekt ustawy znoszącej 1066 autorstwa Roberta Winnickiego z Kukiz’15. Potwierdza to zmowę konspiracji przeciwko Polakom przez decydentów z wszystkich partii, może z wyjątkiem Ruchu Kukiza. Ale politycy Kukiza dziwnie milczą na ten temat, a założę się, że dużo wiedzą, będąc u koryta.

Już na styczeń zaplanowane jest rozmieszczanie amerykańskich wojsk w Polsce i krajach bałtyckich. Media o tym milczą, wspominają o tym jedynie portale wojskowe jak Polska Zbrojna.
„To wcześniej niż zapowiadało dotąd dowództwo US Army, które mówiło o wiośnie przyszłego roku. Przyspieszenie tych planów ogłosili dziś w Żaganiu dowódca sił USA w Europie gen. Frederick „Ben” Hodges i szef MON Antoni Macierewicz” – pisze Polska Zbrojna. Z wojskami amerykańskimi przyjedzie kilkaset sztuk ciężkiego sprzętu bojowego, a pamiętajmy że dużo sprzętu bojowego pozostało na terenie Polski po manewrach „Anakonda 2016”. Jeśli nie chodzi o wojnę z Rosją, to czemu ma służyć obecność tak znaczących oddziałów wojsk obcych? A może właśnie pacyfikacji polskiego społeczeństwa, by np. bez oporu przeprowadzić masowe ludobójcze szczepienia tubylców?

Obie opcje są dla nas złowrogie – jeśli dojdzie do wojny z Rosją, to nie sądzę by po nas było co zbierać. Niepokojące są doniesienia o nagłym wzmocnieniu arsenałów amerykańskich w Europie, do holenderskiego Eygelshoven transportowanych jest obecnie 1600 czołgów Abrams, pojazdów Bradley i dział Paladin. A to tylko część zatwierdzonego przez amerykański Kongres na 3,4 miliarda dolarów arsenału.

Owszem, może się to zmienić po inauguracji Prezydenta Trumpa, stąd być może też przyspieszenie tych drapieżnych ruchów syjonistów, którzy do tej pory rządzili Stanami i nadal rządzą Europą. Należy więc przetrzymać ten ciężki okres do 20 stycznia 2017 r. i nie dawać się sprowokować. Dużą rolę do odegrania mają media alternatywne i zwykli internauci, którzy powinni przystąpić do akcji informacyjnej na blogach nie tylko po polsku, ale i w różnych językach europejskich.

Materiały:

144 komentarze Koszerna impreza na Wiejskiej. Celem wkroczenie obcych wojsk do Polski?

 • Tomisław

  Piotr „Liroy” Marzec – świetna wypowiedź (19.12.2016)
  https://www.youtube.com/watch?v=fckOuRgDQHs

 • Tomisław

  Bang, bang…you’re dead! Now roll over…. Fałszywa flaga?
  https://www.youtube.com/watch?v=J9rMUu0p8is

 • greg2014

  (…)
  O czym jednak Grzegorz Braun nie mówi?

  Głoszenie idei wolnościowych, postulatów obniżenia podatków, własności itd. nie ma żadnego znaczenia i jest niemożliwe do realizacji tak długo, jak Naród Polski nie ma prawnej możliwości emisji własnej waluty. Konstytucja Kwaśniewskiego vel Stolzmana z 1997 r. oddała emisję złotówki w ręce żydowskiej lichwy. Art. 220 konstytucji zabrania finansowania deficytu budżetowego przez „zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”. Innymi słowy Narodowi Polskiemu odebrano możliwość emisji pieniądza i oddano ją w ręce żydowskie. W istocie jest to główna przyczyna ucisku fiskalnego i jak długo Polska będzie miała związane prawem ręce w emisji złotówki, tak długo nie ma możliwości obniżenia czy likwidacji ucisku fiskalnego. Dlatego wszelkie postulaty Korwina czy Brauna odnoście obniżenia podatków i likwidacji biurokracji nie mają żadnego znaczenia. Działając w myśl zasady Mayera Amschela Rothschilda „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa” temat ten jest przemilczany przez wszystkich kandydatów w wyborach i przez wszystkie partie polityczne.
  (…)
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/26/metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad/

  • Poganka

   Ten cholerny cytat Rotschilda to obłudny manewr, bo „sądy” czyli też żydowskie prywatne firmy są właśnie ze swoich bezprawiem ( prawo handlowe) zajęte geszeftami, a nie jakąś tam sprawiedliwością !!!

   „Głupie” goje miały się o tym nigdy nie dowiedzieć, ale jednak „szydło” wyszło z worka i drukuje kolejne papiery imitujące pieniądze.

   Nic tylko brać się za drukarki do drukowania lokalnego pieniądza na którym żaden parch nie może położyć chciwej macki.Nie trzeba nam żadnych „pośredników” czyli złodziei i szkodników społecznych, zawodowych łgarzy powołujących się na „prawo” z niedomówieniem, że chodzi tu o „prawo” czyli bandyckie bezprawie ponadnarodowej mafii drukujących fałszywe pieniądze !!!

   • nemo

    Wiara w to, że rolą sądów jest sprawiedliwość, to kolejna iluzja. Sądy służą do wydawania wyroków – tylko tyle i aż tyle. To naiwni ludzie w swej nieświadomości dopowiadają sobie słowo „sprawiedliwych” przed słowem wyroków… Przeczytaj sobie jakąkolwiek babilońską definicję czym jest sąd i znajdź w jakiejkolwiek babilońskiej definicji choćby jedno słowo „sprawiedliwy”…

 • greg2014

  https://www.facebook.com/greenpeacepl/photos/a.118639734789.103037.32104614789/10154352821454790/?type=3

  Wczoraj wieczorem Sejm uchwalił ustawę, która wyszła z Ministerstwa Środowiska, a do Sejmu weszła jako projekt poselski (dzięki temu pominięto etap konsultacji społecznych). To jedna z pakietu trzech ustaw katastrofalnych dla polskiego systemu ochrony przyrody. W przypadku lasów oznacza ona, że prowadzenie gospodarki leśnej w oparciu o „kodeks dobrych praktyk”, nie będzie wymagało uzyskiwania osobnych pozwoleń od Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska na działania mające wpływ na gatunki chronione. Przy uchwalaniu tej ustawy nie wysłuchano głosu obywateli, tymczasem istnieje ryzyko, że część jej zapisów jest niezgodna z prawem UE.==

  Coś nowego?

 • ktos

  Sprawdzilo sie to, co osoba jasnowidzaca mowila w rozmowie Z Markiem Podleckim na you tube, ze jarmark, swieta I masakra !!!

  • Xellos

   Faktycznie, ta laska o tym mówiła.

  • P

   Nie wypowiadam się, czy ten a.tak był ustawiony, czy nie, bo nie mam wiedzy… ale chyba nie trzeba być jasnowidzem w tv, aby samemu także dojść do tego typu „prognoz”.

   Zresztą zarówno w mainstreamie, jak i poza nim, cała masa różnego typu „ekspertów” głosiła, że należy spodziewać się coraz więcej tego typu „akcji”.

   W „przewidywaniach” tych dość często pojawiał się Berlin (albo inne duże niemieckie miasto). A sam okres przedświąteczny wydaje się też jakby naturalny – efekt rażenia – także psychiczny – jest większy.

   W Nicei wybrano święto narodowe (14/07) i szczyt sezonu turystycznego w turystycznym mieście-kurorcie…

   • greg2014

    Ciekawe co u nas wymyślą..?

    • ...ech

     Osobiście obstawiam że szykuje się Wielka zmiana sojuszy na świecie. Prędzej US dogada się z Rosją niż pozwoli na dogadanie się UE. Najciekawszych spraw nie wiemy lecz możemy się domyślać. Chodzi o rozmowy Kaczora z wysłannikiem Trumpa i rozmowy szydło w Iz_raelu. To początek nowego ładu i podziału kolonii w EU w jakiej jest Polska. Jest to też czas że mądry rząd w PL (gdyby takowy był)mógłby również zmienić sojusze i weszlibyśmy do elity rozgrywającej. Realnie niestety wpadamy w WIELKIE GÓWNO!!!

 • greg2014

  Decydujące zwarcie – nieuchronne

  Sytuacja w Polsce jest jasna i klarowna. Trzy wywiady obce – rosyjskie GRU, niemieckie BND i izraelski Mosad, w ścisłej współpracy, dążą do obalenia rządów PiS/Kukiz 15. Posługują się Komitetem Obrony Demokracji ,Platformą Obywatelską i „Nowoczesną”. Szeregi tych trzech ugrupowań zasilają byli funkcjonariusze komunistycznych Wojskowych Służb Informacyjnych i byli funkcjonariusze komunistycznej Służby Bezpieczeństwa.Jest tej swołoczy w Polsce obecnie raptem ok.130 tysięcy.

  Nad Komitetem Obrony Demokracji pieczą sprawuje głównie izraelski Mosad, przy współpracy z żydowskim lobby politycznym w Polsce; nad Platformą Obywatelską czuwa niemiecki wywiad, BND, wespół z byłymi funkcjonariuszami komunistycznej bezpieki (założycielami PO był m.in. generał SB –Gromosław Czempiński i Andrzej Olechowski, TW „Must”); „Nowoczesną” opiekuje się kadra b. funkcjonariuszy komunistycznych WSI. Rosyjski GRU współpracuje ściśle z wszystkimi tymi ośrodkami celem destabilizacji sytuacji w Polsce.

  Tak mniej więcej wygląda „podział pracy” nad przygotowywanym rozbiorem Polski.

  Nie chodzi, rzecz jasna, o podział terytorialny Polski, ale o podział polskiego majątku narodowego i państwowego – także majątku obywateli – między współpracujących ze sobą wrogów Polski.

  Podział ten przybrać ma – w ich jawnych już niemal zamysłach – postać najpierw ukraińskiego „Majdanu” (burd, zamieszek, skrytobójczej strzelaniny) celem obalenia legalnych władz polskich siłą ulicznej tłuszczy skrzykniętej przez KOD, PO, „Nowoczesną”, a niewykluczone – że przy wsparciu części armii: tej jej niebagatelnej części, której wodzusiem był Jaruzelski.

  Po obaleniu rządów PiS/Kukiz 15 – wedle realizowanego ściśle scenariusza – rządy w Polsce objęłoby żydowskie lobby polityczne, wspierane przez b.bezpieczniaków z komunistycznych WSI i SB, wysuwając na stanowiska państwowe jako swe posłuszne marionetki takie kreatury, jak Kijowski, Petru, Schetyna… Takich chętnych kreatur nigdy nie brak… Byłaby to znana już z historii PRL nowa koalicja rządząca: „Żydów” z „chamami” (patrz: paryska „Kultura”, nr 12/182 rok 1962) w edycji już nie tyle moskiewskiej, co „unijnej”, więc berlińskiej.

  Sytuacja w Polsce jest więc jasna i klarowna: Naród stanął po raz kolejny wobec wspólnoty rozbójniczej, wspieranej przez obce służby tajne. Tę wspólnotę rozbójniczą – co jest określeniem historyczno-socjologicznym – w języku politologicznym nazywam żydokomuną. Istniała ona już przed wojną, ale trzymana była w ryzach (Komunistyczna Partia Polski została w wolnej przedwojennej Polsce zdelegalizowana); 45 lat komunizmu w Polsce powojennej pozwoliło jej okrzepnąć, nakraść się i nabrać apetytu na wieczne rządzenie Polską.

  Tego konfliktu między Narodem polskim z wspólnotą rozbójniczą żydokomuny nie da się już wygasić.

  Ewentualne kompromisy ( nader wątpliwe) będą tylko pozorne lub krótkotrwałe.

  Trzeba być zatem gotowym na zwarcie decydujące.

  Marian Miszalski

  Źródło: marianmiszalski.pl

  Post Scriptum

  Znakomity przyklad do powyższego podaje na FB nieoceniony Leszek Żebrowski:

  MICHAŁ BRONIATOWSKI – autor „MAŁEJ INSTRUKCJI” dla KOD-omitów, która pokazuje, jak w Polsce przeprowadzić krwawy Majdan, jest postacią szerzej nieznaną. Ale na przykładzie tej rodziny widać doskonale, jak wymieniono nam elity w Polsce po 1944 roku. On sam jest wysokim funkcjonariuszem międzynarodowych potęg medialnych (TVN, Grupa Onet, polskie przedstawicielstwo Reuters, wiceszef rosyjskiej agencji Interfax International Information Group, redaktor naczelny miesięcznika Forbes – niemiecko-szwajcarski kapitał RASP).
  Jego ojciec Misza Bronstein był działaczem międzynarodowej organizacji syjonistycznej Haszomer Hacair (już jako dorosły człowiek, w l. 1927-1930), a po otrzymaniu gruntownego podkładu ideologicznego trafił do struktur międzynarodowej komuny. Kariera podobna do bardzo wielu funków KPP i następnie PPR-PZPR. Informacje o jego zawrotnej karierze w strukturach (nie)bezpieczeństwa w Polsce Ludowej można znaleźć w internecie, tam jest podstawowa faktografia.
  Stolarz z zawodu, do 1939 r. bezpaństwowiec, następnie przynależność… sowiecka – w sumie nie wiadomo, czy w ogóle miał polskie obywatelstwo. Żonaty z Simą Klein, również działaczką „międzynarodowego ruchu robotniczego”, która była m.in. funkiem PPR i PZPR.
  Na zdjęciach: komunistyczny pułkownik Misza vel Michał Bronstein vel Bron; pierwsza strona własnoręcznie wypełnionego przez niego kwestionariusza; sowiecka „sprawka” (zaświadczenie) z 1944 roku (warto zwrócić uwagę na kategorię: „ściśle tajne”!).

  ——————–

  No cóż, jabłko pada niedaleko od jabłoni.

  Źródło: X.Isakowicz: Czyim synem jest Michał Broniatowski, autor instrukcji KOD „Majdan w Warszawie”?

  Od siebie dodam, że „są w Ojczyźnie rachunki krzywd”, PiS jaki jest, każdy widzi i chciałbym, by zastąpiły go w kolejnej kadencji siły konserwatywno-narodowe, ale na pewno nie żydokomuna, która ma demokrację i praworządność w takim samym poważaniu, w jakim zawodowe fenimistki mają normalne kobiety, żony, matki i kochanki.

  Za: http://macgregor.neon24.pl/post/135788,marian-miszalski-decydujace-zwarcie-nieuchronne
  ==============================

  1. Te same siły, które mieszały w kwietniu 2010.
  2. A za Pis-em CIA?..

  • ...ech

   …e tam, pochopne wnioski, a może jest taki scenariusz: chodzi tylko o powrót PL do niemieckiej(brukselskiej) strefy wpływów. Amerykańskie czołgi do PL przyjadą ale mogą zawsze obrócić lufy na zachód (to jest prawdziwy cel). PL ma być buforem by nie powstało imperium zachodnie + Rosja po zmianie rządów w D i F. Polska byłaby wtedy w centrum nowego imperium. Moglibyśmy nareszcie bogacić się a tak zawsze będziemy przeszkodą do rozszarpania.

   • greg2014

    My bogacić? My?

   • Graża

    raczej centrum poligonu, a bogaci jesteśmy w Ludzi! w Ludzi z Człowieczeństwem w sercu, pracowitych, mądrych, z wysoką inteligencją, w ziemię urodzajną i zasobną, w piękne krajobrazy, w odbudowaną po zgliszczach II wojny infrastrukturę, tylko pasożytniczego grzyba który toczy nasz Naród nie możemy się pozbyć, pasożytniczego systemu, że niby za czyje pieniądze te zbrojenia na świecie, wojny, badania pseudonaukowe w firmach farmaceutycznych itp itd – to ile z nałożonych na nas podatków zostaje w Polsce na cele Społeczeństwa?! my jesteśmy bogaci ale też systematycznie z tendencją wzrostową odsysani z naszego bogactwa.

    • greg2014

     Ograbiani w świetle prawa:

     https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2015/02/kwac59bniewski-borowski.jpeg?w=640&h=350

     Konstytucyjny szwindel Kwaśniewskiego, czyli Polaków zdążymy wydoić, zanim się połapią, o co w tym wszystkim chodzi…

     Aleksander Kwaśniewski oskarżany jest przez różnych dziennikarzy o udział w aferach gospodarczych. Nikt z nich nie mówi o jednym z największych przekrętów w historii Polski, którego ojcem i twórcą jest były prezydent Polski. Za ten jeden występek powinien być doprowadzony na ławę oskarżonych.

     Przypomnę, w jaki sposób Aleksander Kwaśniewski przyczynił się do bilionowego zadłużenia kraju.

     Zakaz konstytucyjny Kwaśniewskiego

     W 1997 roku Aleksander Kwaśniewski przy uchwalaniu Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej wprowadził następujący zapis: „Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa” (rozdział 10, art. 220, ustęp 2).

     Powyższy zapis mówi o zakazie finansowania deficytu budżetowego przez Narodowy Bank Polski (NBP). Co w tym złego? Deficyt budżetowy jest to dziura budżetowa, która pojawia się, gdy wydatki państwa przewyższają dochody. Przewidywane dochody państwa polskiego na 2015 rok to około 297 miliardów złotych, a wydatki – ponad 343 miliardy złotych. Kwotę około 46 miliardów złotych musimy pożyczyć. W przeciwnym wypadku zabraknie pieniędzy na dofinansowanie ZUS-u, służby zdrowia czy wojska.

     Od kogo pożyczamy pieniądze? Aby pokryć deficyt budżetowy, musimy wydać obligacje, albo zaciągać kredyt w Banku Światowym/MFW. Obecnie mamy otwartą linię kredytową na kwotę 33,8 miliardów dolarów w MFW. Koszt obsługi linii wynosi 114 mln dolarów rocznie! I to jest jeden z największych problemów obecnej polityki i ekonomii.

     Dlaczego polski rząd nie może pożyczyć pieniędzy na pokrycie dziury budżetowej od banku polskiego, jakim jest Narodowy Bank Polski? Jest to kompletnie niezrozumiałe.

     W zdrowym i uczciwym systemie powinny być opracowane mechanizmy, które pozwalają pokryć deficyt budżetowy z NBP. Czym różni się MFW od NBP? Niczym. Obie instytucje są bankami emisyjnymi. MFW wytwarza SDR-y, a NBP złotówki.

     Pytanie brzmi: dlaczego politycy godzą się płacić odsetki od kredytów, zamiast zmienić prawo i pożyczać bezprocentowo z NBP? Polski bank powinien udzielać bezprocentowej pożyczki rządowi polskiemu.

     Podkreślam: bezprocentowej. Ponieważ, to procenty-odsetkowość są istotnym elementem psującym polską i światową ekonomię.

     Kim są kartele finansowe, czyli MFW i Bank Światowy?
     (..)
     https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/02/24/konstytucyjny-szwindel-kwasniewskiego-czyli-polakow-zdazymy-wydoic-zanim-sie-polapia-o-co-w-tym-wszystkim-chodzi/

 • Graża

  koreańska firma mająca fabrykę w południowej Polsce postawiła obok firmy hotel dla Ukraińców, niedługo w tej miejscowości poza językiem polskim, czeskim, w obiegu codziennym pojawi się ukraiński.
  Niestety tragedia w Berlinie poza tragedia osób zamordowanych i okaleczonych, Ich rodzin i bliskich osób, dała powód do wprowadzenia na ulice poza policją także żandarmerii wojskowej, niestety, nawet gdybym nie chciała, trudno nie skojarzyć tego faktu z step by step – wprowadzaniem stanu wyjątkowego a dalej skorzystania z 1066. Mam jeszcze pytanie do Polaków żyjących i pracujących w Polsce – czy odczuwacie fakt wysysania pieniędzy, zatrzymywania przez różnego typu instytucje? czy tak się dzieje w innych krajach?

  • Poganka

   To nie jest przecież żadne „wysysanie” pieniędzy tylko rozbój w bialy dzień uzasadniony „prawem”, którego wcale nie ma ! Wszelkie podatki łącznie z tzw. VAT oraz WSZYSTKIE ubezpieczenia socjalne to wielka grabież bazująca na niewiedy nie tylko Polaków !!!

   To co te obrzezane huje nazywają „prawem” (Kalkstein vel Kaczyński) to pic na wodę i fotomontaż na wyprane odwieczną propagandą i kosmicznymi kłamstwami mózgi zastraszonych Polaków!

   Ludziom wmówiono, że będą mieć na starość rentę i tu moja szydercza uwaga – o ile tej marnej renty doczekają, bo mafia farmaceutyczna uskutecznia chemiczny holokaust za ich haracz składek na też prywatną firmę ZUS, z którą nikt bezpośrednio nie ma HANDLOWEJ UMOWY czyli haracze ściągane są BEZPRAWNIE ! (wymuszenia rozbójnicze !!! )
   Zrozumcie, że jesteście „rządzeni” czyli mordowani czy okradani przez całe źycie przez towarzystwo handlowe zwane „sejmem” plus cała ta pasożytnicza hierachia administracyjno-rządowa i kościelna !!!
   Tak zwany „skarb państwa” to też prywatna firma okradająca i niszcząca terytorium rdzennych Polaków na wszystkie możliwe sposoby !!!

 • Zaczyna się !!!!! szwaby szykują pretekst aby napaść na Polskę jak w 1939 roku
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-msw-brandenburgii-na-miejscu-zamachu-znaleziono-zastrzeloneg,nId,2324678

  W tej ciężarówce był Polak tylko, że zastrzelony ! ale to już mało kogo będzie obchodzić bo informacja o polaku poszła w świat. Poruszani się tego tira wyglądało jakby był zaprogramowany przez GPS !!!

  Polski nie będzie zobaczycie.

  Polacy zostaną wyrżnięci w pień niemiec z ruskim już się dogadał teraz tylko czekają na dobry pretekst aby tu wejść. Nawet rydzyk już głośno o tym mówi, że zrobią nam drugą Jugosławię.

  Jest źle będzie gorzej kwestia dni… może miesięcy.

  • greg2014

   Coś w tym jest, do dymisji podali się generałowie
   optujący za zachodnią flanką.
   Jest co najmniej dynamicznie.

   -”Grzegorz Górski: „Kilka dni temu podano harmonogram rozmieszczania w Polsce i w krajach bałtyckich wojsk amerykańskich. To najważniejsze wydarzenie dla naszej części Europy z XXI wieku. Połączone siły niemiecko-rosyjskiej agentury robią wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Bałagan w Polsce ma być argumentem za wstrzymaniem wzmocnienia wschodniej flanki NATO”.==
   Zaufany wysłannik nowego prezydenta USA Rudolf Guliani przybył do Polski i spotkał się z tylko z Jarosławem Kaczyńskim. Może to oznaczać upadek rosyjskich nadziei, że Donald Trump wycofa się z trwałego wsparcia polskiego bezpieczeństwa.
   Jednocześnie do dymisji podało się kilku generałów, którzy… blokowali plan Ministra Obrony Narodowej przeniesienia ciężkiego sprzętu na polskie granice wschodnią i północną. Owi generałowi są zdania i taką strategię realizowali, że główne siły polskiego wojska powinny nadal pozostać w zachodniej części Polski. Przy granicy niemieckiej. Więc ktoś się musiał bardzo zdenerwować, że już nie będą polską armią dowodzić.
   (…)
   http://wpolityce.pl/polityka/319970-to-jest-na-serio-moga-zaczac-sie-prowokacje-antysemickie-moga-zaczac-strzelac-snajperzy

   http://trybun.org.pl/wp-content/uploads/2016/12/gorsk.jpg

   • greg2014

    (…)
    Zaufany wysłannik nowego prezydenta USA Rudolf Guliani przybył do Polski i spotkał się z tylko z Jarosławem Kaczyńskim. Może to oznaczać upadek rosyjskich nadziei, że Donald Trump wycofa się z trwałego wsparcia polskiego bezpieczeństwa.
    Jednocześnie do dymisji podało się kilku generałów, którzy… blokowali plan Ministra Obrony Narodowej przeniesienia ciężkiego sprzętu na polskie granice wschodnią i północną. Owi generałowi są zdania i taką strategię realizowali, że główne siły polskiego wojska powinny nadal pozostać w zachodniej części Polski. Przy granicy niemieckiej. Więc ktoś się musiał bardzo zdenerwować, że już nie będą polską armią dowodzić.

    http://trybun.org.pl/2016/12/18/to-jest-na-serio-tego-komentarza-nie-mozna-bagatelizowac/

 • greg2014

  Przejście graniczne w Medyce – tłumnie do Jewropy
  Film z początku tego roku ale ilustruje pęd Ukraińców do UE. Sytuacja gospodarcza nieprędko tam się ustabilizuje.

  https://youtu.be/0uL4-O2DZy8

 • sowizdrzał

  Kaczyński postawił na „mandat” i olał poparcie.

  http://nikander.neon24.pl/post/135803,to-sie-musi-utrzec

 • Irol

  Widzieliście ryj tego „tureckiego zamachowca”. To był na bank 100% jewrej z Moϟϟadu. Typowy jewrejski ryjek z wysoko umieszczonymi małymi uszkami, wystającymi wielkimi dwoma górnymi siekaczami.

 • greg2014

  Wymyślili nowego grzyba, ponoć nie do likwidacji 😉

  (..)
  W ostatnich latach coraz głośniej słychać ostrzeżenia o tzw. superbugs – mikrobie chorobotwórczym, odpornym na wiele (lub nawet wszystkie) antybiotyki. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że supergrzyb występuje obok nas – i zabija. Candida auris jest niepodatny na wiele leków i staje się poważnym zagrożeniem dla zdrowia ludzkiego w skali globalnej.

  Mikroby C. Auris zostały zidentyfikowane po raz pierwszy w Japonii w 2009 roku w uchu pacjenta, który skarżył się na infekcję (Auris po łacinie – ucho). Od tamtej pory zdarzały się przypadki zakażeń ran, krwi, uszu i układu oddechowego w krajach na czterech kontynentach, w tym w Indiach, Kuwejcie, RPA, Korei Południowej i Ameryce Południowej. W Szpitalu Royal Brompton w Londynie w Wielkiej Brytanii od kwietnia 2015 roku do lipca 2016 roku odnotowano 50 przypadków zakażenia C. auris. W Stanach Zjednoczonych w centrach leczniczych i profilaktycznych od maja 2013 do sierpnia 2016 zidentyfikowano 13 osób zakażonych, z których czworo zmarło i, choć nie jest jasne, w jakim stopniu przyczyną śmierci było zakażenie C. auris, konieczne jest podjęcie pilnych działań w związku z rozprzestrzenianiem się zagrożenia.
  (..)
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowy-atak-grzyb-zabojca-powszechny-i-smiertelnie-niebezpieczny

 • kk7qq

  Grecja -silne trzesienie ziemi nawiedzilo wyspy ,epicentrum w Aegean

  Magnitude: 5.3

  glebokosc : 133 km

  http://juskis-erdbebennews.de/2016/12/starkes-erdbeben-erschuettert-griechische-inseln/

  ( dzis tez b.lekkie odczuwalne w rejonie Monachium )

 • kk7qq

  Rezygnacja dr Angela Merkel – Teraz – To ona jest odpowiedzialna za przemoc w Niemczech!

  https://www.change.org/p/deutscher-bundestag-abtritt-von-frau-dr-angela-merkel-jetzt-sie-verantwortet-die-gewalt-in-deutschland?recruiter=125535940&utm_source=share_for_starters&utm_medium=copyLink

  Petycja List do:

  niemieckiego Bundestag

  Zadamy dymisji Dr. Merkel i natychmiastowej reelekcji rzadu federalnego.

  Dr Merkel jest nieodpowiedzialna nie tylko wobec Niemiec, ale takze UE i calej Europy …

 • nina

  —ZNAKOMITY KOMENTARZ — devingo pisze:
  19 Grudzień 2016 o 03:53

  o to to mi sie podoba droga KRysiu. ;”Manipulacja Polakami doszła do szczytu. Żydostwo, Watykan i Bruksela(czyt. Berlin).”Jestesmy pod okupacja dokladniej korporacyjnych nemrodystow watykanskich ,ktorzy religijnie narkotyzuje Polako-katoli. Cos tu przytocze z tej okazji protestow owych partyjek i przepychanek .W tym wszystkim brakuje jeszcze nam snajpera bo swiecie wierze ze episkopat czujnie obserwuje sytuacje i zaciera rece.

  „”Komunizm Wojenny został przyniesiony ze Związku Sowieckiego i zaprowadzony przez chazarskich Żydów, (którzy także od rewolucji wymordowali kilkadziesiąt milionów Rosjan i osób innych narodowości, zniewalając tamte narody), którzy wymordowali od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy obywateli Polski w granicach powojennej Polski; w tym ucierpieli duchowni Kościoła, ale w procentowo do populacji, znacznie mniej, niż pozostali Polacy, zwłaszcza zaangażowani politycznie.

  Kościół Katolicki do 1949 r. miał zbliżone warunki do obecnych i wykorzystywał „rząd dusz” do swoich celów.
  Dopiero w latach 1949 – 1956 te warunki funkcjonowania pogorszyły mu się trochę, ale nie zniknął jak w Związku Sowieckim, czy nie był tak osłabiony jak w innych krajach.

  Ale proponujemy Panu nieco łamigłówki umysłowej odnośnie historii, że nie jest czarno-biała, jak ta znana podawana powszechnie „papka”, proponujemy PORÓWNANIE ZE SOBĄ DWÓCH RÓWNOLEGŁYCH KARIER DWÓCH SPOKREWNIONYCH ZE SOBĄ OSÓB Z, WYDAWAŁOBY SIĘ, DWÓCH PRZECIWSTAWNYCH STRON ‚BARYKADY’;
  za Wikipedią ( o pokrewieństwie nie ma w tym źródle, które ma też inne niedopowiedzenia):
  1. Prymasa Stefana Wyszyńskiego i
  2. Andrieja Wyszyńskiego w ZSRR:
  ***
  ad 1. Prymas Stefan Wyszyński: ” …Po śmierci prymasa Augusta Hlonda w 1948, gdy najpoważniejszy kandydat na jego następcę biskup łomżyński Stanisław Kostka Łukomski zginął w wypadku samochodowym, Wyszyński niespodziewanie został mianowany arcybiskupem metropolitą gnieźnieńskim i warszawskim oraz prymasem Polski.
  – 12 stycznia 1953 na konsystorzu w Rzymie został nominowany przez papieża Piusa XII kardynałem, członkiem kolegium kardynalskiego.
  – Brał udział w czterech konklawe: w 1958, 1963 oraz w sierpniu i październiku 1978.
  – W 1958, kiedy oddano na niego kilka głosów, i w 1963 był jedynym przedstawicielem Europy Wschodniej.
  – Był inicjatorem zawarcia 14 lutego 1950 porozumienia z władzami komunistycznymi.

  Wyszyński był pierwszym w historii Kościoła katolickiego hierarchą, który zdecydował się na układ z państwem rządzonym przez komunistów.
  Na wieść o jego podpisaniu papież Pius XII, prowadzący politykę antykomunistyczną, miał zagrozić cofnięciem uznania Wyszyńskiemu.
  W zamian za zagwarantowanie nauczania religii w szkołach i funkcjonowanie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego polski Kościół uznał granice Ziem Odzyskanych Polski Ludowej. Punkt 8-my porozumienia głosił, że:
  „KOŚCIÓŁ KATOLICKI, potępiając zgodnie ze swymi założeniami każdą zbrodnię, ZWALCZAĆ BĘDZIE RÓWNIEŻ ‚ZBRODNICZĄ’ DZIAŁALNOŚĆ BAND PODZIEMIA oraz będzie piętnował i karał konsekwencjami kanonicznymi duchownych, winnych udziału w jakiejkolwiek akcji podziemnej i antypaństwowej”.

  Represje
  We wczesnych latach 50-tych, w okresie napięć między państwem a Kościołem, polityka władz PRL zależnych od ZSRR zmierzała do złamania opozycji i wszelkich niezależnych instytucji.
  Sprawą zajęło się Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego, powstałe na bazie Resortu Bezpieczeństwa Publicznego przy Polskim Komitecie Wyzwolenia Narodowego, internując go (S. Wyszyńskiego) 25-go września 1953 w ramach represji komunistów wobec Kościoła katolickiego. Przetrzymywany był w katolickich klasztorach z siostrą zakonną Marią Leonią Graczyk i księdzem Stanisławem Skorodeckim.
  (więcej na: wikipedia.org pod hasłem: Stefan Wyszyński)
  ***
  Andriej Wyszyński w ZSRR:
  – Od 1931 prokurator Rosyjskiej FSRR, a w lipcu 1935 Wyszynski, przyszły główny oskarżyciel w procesach moskiewskich, został awansowany na stanowisko prokuratora generalnego ZSRR, zastępując Nikołaja Krylenkę.
  Ten wczorajszy wróg bolszewików, który w 1917 roku żądał aresztowania Lenina jako niemieckiego szpiega i zdrajcy, oskarżał teraz o zdradzenie Lenina i szpiegostwo… zwycięskich wodzów partii bolszewickiej. Tym razem skutecznie – wszystkich rozstrzelano.

  Oskarżyciel w głównych procesach politycznych w ZSRR, m.in. w tzw. procesie szachtyńskim (1928), oskarżono wówczas o sabotaż pięćdziesiąt osób: wiele z nich „przyznało się”. Jedenastu z nich skazano na śmierć i na pięciu z nich wyroki wykonano. Był to debiut Wyszynskiego w roli oskarżyciela publicznego; tzw. prompartii (1930) – zarzuty były groteskowe, ale winę oskarżonych uznano za przesądzoną jeszcze przed rozpoczęciem rozprawy.
  Wśród organizacji, domagających się kary śmierci, znalazła się Akademia Nauk ZSRR, a półmilionowy tłum robotników, który w trakcie procesu przewinął się przed salą rozpraw, wznosił okrzyki: „Śmierć! Śmierć! Śmierć!”

  – (…)Uznawany za najbardziej krwawego prokuratora w historii ZSRR.
  Twórca teorii, iż przyznanie się oskarżonego może stanowić decydujący dowód winy (za co otrzymał Nagrodę Stalinowską).
  Także w latach trzydziestych sformułował nową teorię prawa, która miała je zastąpić. Prawo – wyjaśniał – musi odzwierciedlać wolę klasy panującej, popartej siłą. W państwie socjalistycznym odzwierciedlało ono wolę proletariatu i zamiast zanikać, było wyrazem woli całego narodu, popartej siłą państwa.

  – Wyszynski był też autorem masowej czystki (1937), przeprowadzonej w centrum i terenowych oddziałach Prokuratury Generalnej.
  – Przygotowując grunt do likwidacji Jeżowa (1938), Stalin powołał specjalną komisję, która miała przeprowadzić śledztwo w szeregach NKWD. W jej skład weszli sekretarz KC Georgij Malenkow, przewodniczący Sownarkomu (Rady Komisarzy Ludowych) Wiaczesław Mołotow, prokurator generalny ZSRR Andriej Wyszynski i Beria.
  – Wiosną 1939 Wyszynski stracił posadę prokuratora generalnego ZSRR, co nie było zaskakujące, ponieważ to on prowadził najbardziej spektakularne procesy pokazowe. Miał jednak sporo szczęścia, gdyż nie został aresztowany, lecz po prostu przeniesiony na niższe stanowisko.
  – (…)W latach 1939–1944 wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych, a jednocześnie od 1940 wicekomisarz spraw zagranicznych.(…)
  – W latach 1945 – 1949 był Wiceministrem Spraw Zagranicznych.
  – (…) W latach 1949–1953 minister spraw zagranicznych. Po śmierci Stalina ministrem spraw zagranicznych ZSRR ponownie został Mołotow, a Wyszynski objął stanowisko szefa delegacji ZSRR przy ONZ, na którym pozostał do śmierci; (…)
  Zmarł w Nowym Jorku w 22 listopada 1954 r.
  (więcej na: wikipedia.org pod hasłem : Andriej Wyszynski )
  ***
  Proszę skorelować wiele kluczowych dat w życiorysach.
  Dodamy tu jeszcze dwa uzupełnienia:
  1. po zamordowaniu 5-go marca 1953 r. Stalina przez Berię i Kaganowicza Andriej Wyszyński, związany ze Stalinem, został usunięty ze stanowiska Ministra Spraw Zagranicznych na znacznie niższe stanowisko ambasadora w ONZ i odsunięty od ogromnego wpływu na sprawy Kraju Rad (jego śmierć w w Nowym Jorku była samobójstwem.)
  2. Po usunięciu Andreja Wyszyńskiego z Szefa MSZ ZSRR powiązana z Berią i Kaganowiczem grupa chazarożydów w Polsce (Berman, Bierut, Zambrowski, Minc) dopiero wtedy internowała Kardynała Stefana Wyszyńskiego 23 września 1953 r. mimo, że był to już czas „odwilży politycznej” i w ZSRR i w Polsce.
  ***
  Pisze Pan, że „Nawet w czasach postalinowskich zamordowano księdza z inspiracji władzy ludowej – księdza Popiełuszkę”.
  Jest to NIEPRAWDA, tak jak wiele innych spraw, które Pan pisze, ponieważ to zabójstwo miało na celu zdestabilizować ówczesną władzę i podnieść wśród społeczeństwa sympatię dla Solidarności, która dogorywała.
  Decydentami byli ludzie zza oceanu i z kręgów hierarchii KRK – ślady i faktyczne kulisy zabójstwa znajdzie Pan w książce znanego dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego pt. „Tajemnicza zbrodnia otoczona zmową milczenia w III RP”, która ukazała się w 2015 r.

  Zresztą coraz więcej prawdy z zakłamanej historii wychodzi na światło dzienne. ”

  Nagle mozna zauwazyc iz wiekszosc KOD ziarzy to potomkowie i spadkobiercy NKWDziarzy dzialajacych preznie i biegajac z karabinami za Polakami nie zgadzajacymi sie na owa szatanistyczna sowietyzacje.TO dzis potomkowie tych zbrodniarzy powoluja sie na chrzescijanstwo,prawo rzymskie,moralnosc i zasady.A gdzie one byly po 1945 roku dla Polakow w Polsce.?Ile to litrow krwi ojcowie dzisiejszych KODziarzy oplacanych przez bandy sorosa ,musialy ulac w katowniach na posadzke aby mogli swobodnie dzis ich potomkowie omamiac Polakow. I nawet owe ofiary katowni ub-eckich zostaly wyklete przez swoj kosciol,zapomniane a wczesniej potepione.Czyz wszystkie drogie nie prowadza do Rzymu?

  Tajne Archiwum Watykańskie ulokowane w podziemiach ma długość według różnych danych: od 20-90 kilometrów. Zawarta jest tam wiedza nie tylko z Biblioteki w Aleksandrii, następnie spalonej, ale także ze starożytnych cywilizacji, w tym z Atlantydy. Wiedza tam zawarta jest dostępna dla nielicznych, według stopnia wtajemniczenia, a powinna być udostępniona całej ludzkości, ponieważ jest to jej dorobek z przeszłych pokoleń. Czyżby Bóg – istota doskonała – na którego powołuje się Kościół Katolicki, zainteresowany był trzymaniem ludzkości w ciemnocie ?

  Wiele wojen mających często podłoże religijne ( np. między religiami abrahamowymi) mają często ukryty cel: niszczenie wiedzy, artefaktów, ksiąg i innych przekazów wiedzy z przeszłości, np. ostatnio w Iraku, Syrii, czy ciągle planowana wojna z Iranem ( Persją ), gdzie zgromadzona jest ogromna biblioteka wiedzy starożytnej, chyba niewiele mniejsza w zasobach od Tajnego Archiwum Watykańskiego. Przy podbojach kolonialnych na wszystkich kontynentach w pierwszej kolejności przejmowano i usuwano ich wiedzę podbijanych ludów oraz eksterminowano depozytariuszy tej wiedzy.

  Establiszment świeckiej religii, jaką jest materialistyczna zdogmatyzowana nauka, zachowuje się podobnie, blokuje lub „zakopuje” wszelkie odkrycia i wiedzę ze starożytności, która by mogła zmienić istniejący dominujący światopogląd naukowy. Także stara się blokować najnowsze odkrycia w wielu dziedzinach wiedzy, które by naruszały istniejące „status quo”. Uczonych, którzy naruszają te zasady swoimi odkryciami i wynalazkami, eliminują z grona nauki, uniemożliwiając kontunuowanie swoich badań i zniesławiając ich.

  Prawie wszystkie religie świata, w tym zwłaszcza monoteistyczne, są zainteresowane wycofywaniem z obiegu wszelkiej zaawansowanej wiedzy z przeszłości poprzez:

  jej niszczenie ( wojny, rebelie, palenie ksiąg i „czarownic”, zabijanie szamanów, kapłanów i mędrców podbijanych ludów itp.),
  gromadzenie i ukrywanie dostępu do niej dla nielicznych ( np. tajne archiwum watykańskie ),
  lub fałszowanie (np. historii, Starego i Nowego Testamentu).
  Polacy-slowianie maja juz od lat 70 swoja wersje starego testamentu aby lepiej mogli zrozumiec boga i swiat ,niestety zmanipulowany piorem benedyktynskiej 5 kolumny watykanskiej. Biblia Tysiac lecia okazuje sie jedyna wizja na swiat polako-katolika ,takim abc-adlem malego Polaka ,ktory ma w imie zasad kosiola i politkow dzialac ;”Bog,honor,ojczyzna” Dochodzimy do czasu gdzie wszystkie te dogmaty nie moga juz funkcjonowac a spoleczenstwa musza sie ocknac jesli nie chca sie cofac w sredniowiecze,kontrolowane rekoma religijnych oszolomow.Jesli ludzkosc zaczyna sie orientowac w swoim polozeniu ,ze wszystkie dzialania mialy charakter rasowy wtedy dokonuje sie na nich wojen na tle religijnym.

  • MajaWalia27

   Bardzo ciekawy komentarz. Dziékuje CI za publikacje. Ja takze jestem zdania,ze mafia Watykanska jest jedna z tych najbardziej groznych na swiecie. Dla odmiany napisze,ze wedlug ostatnich informacji jakie podaje Benjamin Fulford to nie zyje bardzo niebezpieczny przedstawiciel tej mafii i przywodzcca Opus Dei – Javier Echevaria- ponoc Jego smierc nie byla do konca przypadkiem, jak podaje Pentagon i CIA.

   https://www.youtube.com/watch?v=DpvZLe79o-E

  • Peryskop

   Nina, podaj proszę link do tego znakomitego komentarza o dwóch Wyszyńskich.

   Czy rzeczywiście byli spokrewnieni ?

  • Peryskop

   Skąd pochodzi ten „ZNAKOMITY KOMENTARZ” @devingo ?

 • Ditka

  Dobra. Niech mi ktoś powie co tu się odpierd..la. Ta cala afera z Berlinem. Bo czuje ze ktoś to wszystko w najdrobniejszych szczegółach przemyslal

  • sowizdrzał

   Policja w Berlinie uruchomiła numer telefonu, pod którym udziela informacji osobom o bliskich poszkodowanych: 49 30 4664 4664

  • Xellos

   O wymuszeniu na Niemcach realizacji ustawy 1066 i wkroczeniu do Polski przed armią z usa przez co wkroczą też i ruskie i zydzi z ukrainy zwani banderowcami i dokonają ROZBIORU Polski i WYMORDOWANIA Polaków….

   To jest plan…. a żeby się „opinia bałwanów” nie pultała w przerwie między gapieniem się w srajfoina a gapieniem się w dużego srajfona zwanego tv Polakom jako narodowi żydostwo dorabia gębę TERRORYSTÓW czy WICHRZYCIELI by żaden inogadny srajfonowiec się nie oburzył jak SS będzie zamykać Polaków w obozach czyniąc miejsce izraelskiej rasie panów jaka się już nie może doczekać swoich mieszkań i domów jeszcze zajmowanych przez Frankowiczów.

   Innymi słowy realizowany jest hitlerowski plan WIELKIEGO OTWARCIA o jakim ciągle mowa na blogu Moje Riese.

  • Irol

   Jaka afera, imigrant z Pakistanu zamordował Polskiego kierowce i pojechał polować na imigranckich miłośników w Berlinie. Gdzie tutaj wina Polaka? Wina należy obarczyć Angele (jewrejke) Kaϟϟner aka Merkel.

  • Graża

   17:50

   Przedstawiciele państw Unii Europejskiej uzgodnili dziś stanowisko w sprawie nowych unijnych przepisów, które mają pomóc w walce z praniem brudnych pieniędzy i odcięciu terrorystom źródeł finansowania

   http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/atak-terrorystyczny-w-berlinie-ciezarowka-wjechala-w-tlum-na-jarmarku-relacja/8bqhv99

  • Irol

   Spokojnie, niech się jewreje tłuką nawzajem. Jeszcze trzeba ich po kolei dopingować, żeby za wcześnie nie skończyli. Dopóki się tłuką, jest szansa na Wolną Rzeczpospolitą. Po raz pierwszy chyba od magdalenki jewrejstwo się bije o stołki. Dla nas to pikuś, ale dla jewrejstwa to być albo nie być. Bo bez pasożytowania na nas nie są w stanie do niczego dojść.

   • PanSmetek

    Jeszcze zyja te scierwa Petru Schetyna Sikorski I inna Swolocz na uslugach ;NWO

   • Peryskop

    „Nasie” tego wzajemnego tłuczenia się nie wymyślili.

    Przykład przyszedł z góry – czyli from the Capitol Hill.

    Wczoraj Trump oficjalnie elektorami rozłożył Hillarię, która mimo nacisków dostała teraz mniej głosów niż 9/11.

    …In November’s presidential election, Hillary Clinton won the popular vote by a margin of nearly three million, however she only gained 232 electors after losing crucial swing states.

    With nearly all votes counted, Trump had clinched 304 electoral votes to Clinton’s 224, according to an Associated Press tally of the voting by 538 electors across the country…

    Ale to jeszcze nie koniec tamtej szopki.

    http://www.tvn24.pl/ameryka-wybiera-wybory-prezydenckie-2016,145,m/trump-wygral-w-glosowaniu-elektorow,701105.html

    …Co dalej? Amerykańscy ustawodawcy z Izby Reprezentantów i Senatu zbiorą się 6 stycznia w Waszyngtonie, gdzie podczas wspólnej sesji Kongresu poznają wyniki głosowania elektorów ze wszystkich stanów. Będzie tam też możliwość ewentualnego zakwestionowania ich ważności…

    A że uroczyście podającym w dniu 6.01.2917 wyniki wczorajszej dogrywki będzie sam Joe Biden, to jeszcze różne scenariusze mogą przepowiadać Ania Irma Jackowski.

 • Ania

  Gry i zabawy ludów Afrykańskich.

  Tragiczne konsekwencje rytuału.
  Trzej Afrykańczycy z RPA zginęli, gwałcąc krokodyla. Rytuał, który miał pomóc trzem młodym mężczyznom z wioski Limpopo w Południowej Afryce przerodził się w tragedię. Rodzina, w której od pokoleń mężczyźni mieli problemy z osiągnięciem satysfakcji podczas stosunku seksualnego, otrzymała od miejscowego uzdrowiciela środek zwany Muthi i polecenie zgwałcenia samicy krokodyla….
  Ojciec, który stracił trzech synów, wyjaśnia, że Muthi miał działać jak tarcza – po rozpuszczeniu w stojącej wodzie osłabić krokodyla, umożliwiając młodym mężczyznom jego złapanie i wykonanie rytuału w postaci gwałtu. Członkowie rodziny zaufali miejscowemu Sangoma, ponieważ jest on znany w okolicy ze skutecznego leczenia problemów z męskością za pomocą podobnych praktyk. Jak podaje serwis mzansilive.co.za, nie wiadomo, dlaczego niektóre z krokodyli nie zostały osłabione i zaatakowały chłopców.

  Źródło: http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/trzej-afrykanczykow-stracilo-zycie-gwalcac-krokodyla-836.html © http://www.prawdaobiektywna.pl

 • Ania

  Dużo się dzieje w ostatnich dniach.
  Ktoś coś wyraźnie mota.
  Oby się przepowiednia Tarasiewicza nam w te święta nie spełniła.

 • skandal roku

  Wszystko już jasne polski kierowca zastrzelony przez Pakistańczyka ,który dokonał zamachu.

 • kk7qq

  Nalezy chyba z rozwaga do tego podchodzic …

  bowiem na jednej stronie z niektorzy sie ciesza ,ze to jakas super pozytywna energia a na innej martwia i zloszcza twierdza ze to wyjatkowo niezwykle silne fale EMF ?!

  https://techseite.wordpress.com/tag/emf-strahlung/

  • Majestic

   dzięki, jak w scierwa tv nic o tym to znaczy że to złowieszcza energia dla ludzi , ostatnio intensywnie pryskali tylko patrzeć jak się zaczną ludzie smażyć , i o dziwo w sobotę i wczoraj dużo ludzi się skarżyło na przeróżne dolegliwości ?!

   • Xellos

    Ostatnio ta od Hel jest bardzo aktywna…..
    niektórzy wołają na nią jahwe/jehowa/ jezus (nie mylić z Chrystusem).

 • kk7qq

  19.12.2016 – Duża fala energii pochodzącej z nieznanego źródła uderza Ziemię – Możliwe działania?

  https://www.youtube.com/shared?ci=FW7tpqkB1qc

  • Nie tylko ustawa 1066

   Chciałbym zwrócić uwagę na podobną umowę – tym razem zawartą pomiędzy Polską a Izraelem – która w efekcie powoduje, iż obce (konkretnie: izraelskie) służby specjalne panoszą się po kraju, chroniąc obcych (konkretnie: izraelskich) chuliganów, którym nic nie można zrobić – bo mają uzbrojonych strażników, chronionych paszportami dyplomatycznymi.

   Cytat ze strony http://www.fzp.net.pl/opinie/zle-wychowani-goscie

   „Wspólna Deklaracja Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej i Ministerstwa Spraw Zagranicznych Państwa Izrael w sprawie przyjazdów edukacyjnych izraelskiej młodzieży do Polski”. Punkt dziewiąty owej deklaracji mówi, że „sprawy bezpieczeństwa będą dla obu stron priorytetowe”, że „każdej grupie izraelskiej towarzyszyć będzie pracownik polskich agencji ochrony oraz oficerowie oficjalnych izraelskich służb bezpieczeństwa”, że „w razie konieczności interwencji lokalnych służb policyjnych, towarzyszący grupom pracownicy polskich agencji ochrony skontaktują się bezpośrednio z właściwą jednostką policji”, że wreszcie
   „funkcjonariusze izraelskich służb bezpieczeństwa zostaną pouczeni, aby unikali niepotrzebnych konfrontacji z osobami nienależącymi do grup, którym funkcjonariusze ci towarzyszą”. Najważniejszy jednak wydaje się być podpunkt „g” tej umowy, który mówi: „wszelkie nieobjęte niniejszą Deklaracją kwestie
   zostaną rozwiązane przez strony w późniejszym czasie”. W wolnym tłumaczeniu ten punkt brzmi: „Nie dogadaliśmy się w wielu istotnych sprawach dotyczących kompetencji agentów izraelskich służb bezpieczeństwa, towarzyszących grupom młodzieżowym i mamy nadzieję, że nie wynikną z tego żadne problemy, a jak wynikną, to będziemy udawać, że nic się nie dzieje”. Całe zamieszanie polega na tym, że się dzieje i będzie się działo, dopóki sprawa nie zostanie rozwiązana, raz na zawsze.

 • Majestic

  ▻▻Terror in Berlin: LKW rast in Weihnachtsmarkt auf Breitscheidplatz (mehrere Tote) https://www.youtube.com/watch?v=hj-EPTiM0_U

 • kk7qq

  Przeciez to smierdzi na kilometr ! Podla prowokacja , co sie dzieje ? cos przyspieszaja 🙁

  —————

  Ciężarówka wjechała w tłum na jarmarku w Berlinie

  Co najmniej 9 osób zginęło, a kilkadziesiąt zostało rannych po tym, jak w odwiedzających bożonarodzeniowy jarmark w Berlinie wjechała ciężarówka. Siły bezpieczeństwa zakładają, że był to zamach – powiedział agencji dpa rzecznik policji. Ciężarówka miała polską tablicę rejestracyjną.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ciezarowka-wjechala-w-tlum-na-jarmarku-w-Berlinie,wid,18646406,wiadomosc.html?ticaid=1184ae#

  • Ciekawyyy

   Może nazbyt wcześnie na tak daleko idące hipotezy lecz parę dni temu pocztą pantoflową zasłyszałem iż pewna grupa liczebnie dokładnie nie ustalona wojsk USA ma za zadanie wzmocnić flanki wschodnie Polski, problem w tym że docelowo mają nią być obręb Zielonej Góry.
   Oby to były tylko jakieś plotki.

   • Majestic

    to niby tam gdzie maja „terroryści” wyjść z tunelu obok Zgorzelca !? o dziwo tych emigrantów jest coraz mniej !?

 • Majestic

  POLACY zmasakrowali Jarmark Świąteczny w Berlinie ,setki zabitych !!!!

 • Peryskop

  Kryśka L. skazana ale niekaralna.

  French judges convicted IMF chief Christine Lagarde on Monday of negligence for a state payout made while she served as France’s finance minister in 2008, but imposed no punishment, citing her preoccupation at the time with the global financial crisis.

  It was unclear whether the verdict would force Lagarde from her position as managing director of the Washington-based International Monetary Fund, a job she started in 2011. The IMF said its executive board was meeting on Monday to consider the implications of the ruling.

  The board has consistently voiced confidence in her ability to lead the crisis lender effectively as the case wound its way toward trial over the past five years.

  But a shift in its view could prompt a new IMF leadership crisis. Lagarde’s predecessor, Dominique Strauss Kahn, resigned in 2011 over a sexual assault scandal.

  The French government, which controls about 4 percent of the IMF board’s voting power, said it had complete confidence in Lagarde’s ability to carry out her responsibilities…

  więcej:
  http://www.reuters.com/article/us-france-lagarde-idUSKBN1481HE

 • skandal roku

  Ciężarówka na polskich numerach dokonała zamachu w Berlinie tak podają media.

  • w 2000 roku buzek oddał za psie pieniądze Polską strategiczną firmę za stołek w ue… Ciekawe gdzie byli wtedy ci wielcy polacy z pis czy psl lub innych partii bo nie pamiętam aby któryś coś wspomniał o tpsa w jej obronie.

 • czaro

  Teraz mamy „dobrą zmianę” i jak było łatwo przewidzieć, mamy nową, „dojną” zmianę. Kaczyński doskonale zdaje sobie sprawę, że Polacy nie zagłosowali na na PiS z miłości do prezesa tylko z głębokiej niechęci i rozczarowania PO/PSL.

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/135791,przedbiegi-sorosa-czyli-rozgrzewka-przed-majdanem

 • lincz

  MAGRAV naprawdę działa! Urządzenia do produkcji wolnej energii.
  1)https://www.youtube.com/watch?v=uXGrYCzhIpM
  2)https://www.youtube.com/watch?v=7DSpzzPzE9Y

 • Majestic

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowy-atak-grzyb-zabojca-powszechny-i-smiertelnie-niebezpieczny tylko Nunczako z napięciem 9 V dosięgnie tego parcha od parchatych .

 • skandal roku

  FIFA ukarała Polskę i Rumunię po meczu obu reprezentacji w eliminacjach mistrzostw świata. Biało-Czerwoni muszą zapłacić 35 tys. franków szwajcarskich za „różnie incydenty dotyczące niesportowego zachowania kibiców, zawierającego homofobiczne pieśni”. Na Rumunię nałożono zaś karę w wysokości 98 tys.http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/fifa-ukarala-polske-i-rumunie/6k5hcn
  Dla mnie to skandal roku pamiętamy to co zrobiono Lewandowskiemu ale ta homofobia to jest odwet lewactwa na Polakach.

 • kk7qq

  No wlasnie w zwiazku z ta katastrofa podawanych bylo sporo sprzecznych informacji ze juz niewiem ktore prawdziwe 😉 czekam na ostateczne

 • kk7qq

  W katastrofie samolotu na Syberii ,w godzinach ranynch w poniedzialek 16 rosyjskich zolnierzy zostalo powaznie rannych. Jak rosyjskie agencje prasowe podaja powolujac sie na Ministerstwo Obrony, na pokladzie samolotu bylo 32 pasazerow i siedmiu czlonkow zalogli . Samolot musiał awaryjnie ladowac w regionie syberyjskim Sacha .

 • dd

  ambasador Rosji w Turcji dostal kulke ……

 • kk7qq

  „Nie chodzi o PiS i Kaczyńskiego, gra idzie o destabilizację Polski i skłócenie Polaków… tak jak kiedyś!!!

  Polska już to w historii przerabiała. „Fałszywa Flaga” to tajna operacja prowadzona przez rząd, korporacje lub inne organizacje.

  https://wzzw.wordpress.com/2016/10/04/%e2%96%a0%e2%96%a0-nie-chodzi-o-pis-i-kaczynskiego-gra-idzie-o-destabilizacje-polski-i-sklocenie-polakow-tak-jak-kiedys/

  Gra chodzi o wielkie wpływy i pieniądze, które dotychczasowe środowiska pragną zachować dla siebie.

  Polska i jej aktualny rząd są prezentowane w zachodnich mediach jako „faszystowskie” i „rasistowskie” . Wyjątkowym zestawem bredni wydawało się to, co o rządzie PiS napisał Chris Hedges, były dziennikarz „New York Timesa”. A napisał wprost, że to rząd neofaszystowski, rasistowski i ksenofobiczny, więc nie dziwi, iż zakłamuje prawdziwą historię, a tą prawdą ma być współudział Polaków w Holokauście.

  Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju … który stoi na przeszkodzie interesom wielu grup.

  • Majestic

   „Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju … który stoi na przeszkodzie interesom wielu grup.” Dokładnie !

 • Bon Ton

  Nadzieja w nas. Dużo zależy od nas. Jeśli na siłę będą chcieli wcielić nas do wojska i wysłać na wschodni front to nie trzeba tego akceptować. Nasi żołnierze powinni bronić naszego kraju w naszych granicach. Myślę że raczej trudno będzie zmusić Polaków aby szli walczyć poza granice naszego kraju np. na Ukrainę albo na Białoruś czy do Rosji.

 • Jak do tego doszło?Pod koniec Gierka zaczęli organizować się do przejęcia
  władzy.Mieli wiedzę,która jeszcze teraz jest ukrywana i niedostępna ogółowi
  Poznali tajne ustalenia jałtańskie,że sowieci podpisali układ okupacyjny
  na 50lat,USA na 100.Było dla nich jasne,że jest okazja do przejęcia władzy
  i zarazem uwłaszczenia się na majątku zabranym Polakom przez ich tate.
  Nie ma głupich.Jak władza to i kasa.Potem wystarczyło przy wsparciu
  obcych sił stworzyć solidurność i po różnych teatralnych ekscesach przejąć
  po tate władzę i zagarnąć majątek narodowi.A naród nie miał swojego mózgu,
  w przyprawionej głowie był obcy,implantowany.”Ten nie czuł ciała,a ciało
  jego.Stąd nienawidzi i zwalcza jedno drugiego”.A gdzie mózg narodu?
  Został wytrzebiony w niezliczonych katowniach,lasach .Pozostał tylko obcy
  mózg i bezrozumne ciało. Zaczął jakby odradzać się rodzimy rozum,ale
  jego wrogowie nieustannie czuwają aby nie zaistniał.
  Bez oparcia w sojuszu wrogów, naszych odwiecznych nie ma szans na narodowe
  odrodzenie.Cała nadzieja w Ameryce.Chinom takie sprawy są obojętne.
  Wróg wschodni znowu chciałby się z zachodnim uściskać, miażdżąc Świętą.
  Dlatego polityka wschodnia obecnego rządu na osłabienie wschodniego jest słuszna.
  Nie byłoby obaw,gdyby nie ten najgorszy wróg, wewnętrzny.Może doprowadzić
  do rozpadu państwa.W związku z niestabilną sytuacją na świecie wszelkie
  scenariusze z rozbiorowym są możliwe.Rozpleniło się niezmiernie wszelkie
  judaszostwo spod ciemnej gwiazdy i ich tej ziemi, księcia.
  A te wszystkie i jeszcze inne sprawy tego świata zostały przewidziane
  już dawno temu na
  MIASTO ZAKAZANE na fredroman.blogspot.com

 • ja

  Bioenergoterapia,jako zjawisko o zasięgu społecznym, pozostaje ponadto dziedziną działania wielu oszustów.
  http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
   Zamiast dawać energię, bioenergoterapeuta może ją zabrać od pacjenta i w ten sposób bardzo go osłabić.
  Ludzi bezwzględnie wykorzystujących rozpacz osób nieuleczalnie chorych i
  ich rodzin, zbijających fortuny na dawaniu fałszywej nadziei.
  Ogłaszając swą wszechmoc w leczeniu każdej choroby, odciągają chorych od normalnych terapii, które mogłyby zakończyć się wyleczeniem. Dziesiątki świadectw osób poszkodowanych przez nieznanego pochodzenia „bioenergię” pokazują, że poddanie się zabiegowi „energetycznemu”, szczególnie, gdy w trakcie zabiegu lub po nim wystąpiły jakieś somatyczne odczucia, owocuje groźnymi następstwami.
  Są to negatywne skutki psychoduchowe: między innymi nie dające się
  leczyć farmakologicznie depresje, skłonność do wchodzenia w okultyzm.
  Destrukcji ulegają więzi z rodziną i osobami bliskimi, wzmagają się niewytłumaczalne seryjne niepowodzenia życiowe, które, co
  najbardziej tajemnicze, mogą dotykać całej rodziny, nawet w kolejnych pokoleniach.
  [Mówione słowa hipnozy mogą być również przesyłane poprzez modulowaną
  energię elektromagnetyczną, bezpośrednio do tych części ludzkiego mózgu, które reprezentują podświadomość – na przykład, bez użycia jakiegokolwiek urządzenia technicznego dla odbioru i kodowania przesłania i osoba, wyeksponowana do takiej influencji, nie ma szansy na kontrolę wejścia tych informacji.] http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
  Zamiast dawać energię, bioenergoterapeuta może ją zabrać od pacjenta i w ten sposób bardzo go osłabić.
  Kołataniei szybsze, bolesne bicie serca, może zrobić się słabo, zrobić ciemno przed oczami (mroczki), wywołują napięcia mięśni którymi dodatkowo drżą lub wywołują ból drżących mięśni, bardzo silne częstotliwości sygnałów, które się zapętlają jak rekursja, dotyczące nieświadomego post-hipnotycznego nakazu np. o pilnym powrocie do domu.
  Broń psychofizyczna może zabić z daleka, produkować lub powodować
  przewlekłą chorobę, zamieniają ludzi w przestępców lub szaleńców i nieodpowiedzialnych ludzi, powodują ich upadek na ziemię lub potknięcie, katastrofe lotniczą, kolejową lub samochodową w kilka sekund, powoduje każdy wstrząs klimatyczny, uszkodzenie urządzeń.

  ENERGIA ELEKTROMAGNETYCZNA Jedna z głównych metod manipulacji wykorzystuje enegię
  elektromagnetyczną Psychotroniczny generator przesyła fale dźwiękowe słyszalne wyłącznie przez osoby na które zostały one nakierowane wytwarzają one w mózgu człowieka wrażenia słuchowe z możliwością przekonania kogoś, że jest psychicznie chory. Manipulowanie ludzkim umysłem i jego zachowaniami przy pomocy programu HAARP dokonują operatorzy HAARPa w Krakowie Mały Rynek 4. Operatorzy HAARP-a mówią bezpośrednio do mojego mózgu za pomocą fal
  ultradźwiękowych przez 24 h./dobę, komentują odczytane przez nich moje myśli i to na co patrzę, krytykują, grożą i szantażują, ja ich słucham i odpowiadam, ataki słowne i ataki falą elektromagnetyczną dokonane przez operatorów HAARP-a opisuję
  Atak w narząd płciowy falą elektromagnetyczna dokonuje
  bioenergoterapeutka Lidia Mironhttp://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
  Atak wytrącenie równowagi fizycznej falą elektromagnetyczną dokonuje
  operator HAARP-a Zdzisław Stochmal
  Atak w ścięgno kolana lewej nogi falą elektromagnetyczną” dokonuje
  ww Lidia Miron
  Atak w system nerwowy falą elektromagnetyczną dokonuje ww Lidia Miron
  „przypomniała sobie wypadek samochodowy kiedy kierowca uciekał z miejsca wypadku a tak naprawdę to uciekał przed falą elektromagnetyczna nakierowaną na niego bo doznał bólu i słyszał w mózgu mój głos zrób to, a policja uznała że jest winny i nie prowadzi dochodzenia pod kątem fal elektromagnetycznych” mówi ww Lidia Miron
  „i tak k…będziesz robić wswzystko w nerwach nic sobie nie kupisz bo ci będę kojarzyć z c… „lecz się zboczona bioenergoterapeutko Lidio Miron
  „i takie kurwo będziesz miała święta, nic nie zrobisz bo cię jebie w cipę i nerwy ” mówi żydówka bioenergoterapeutka Lidia Miron
  „Mataka Boska kurwa cię chyba uchroniła przed zwariowaniem bo ci daję w cipę i w nerwy” mówi ww Lidia Miron

 • zbig

  …to znaczy przyjaciele władzy a nie Rosjan,

 • zbig

  Z 16/17 „zepsuły się” wszystkie radary od ruchu powietrznego.Czy przypadkiem nie była to „sprawka” Rosjan aby na wieść o zamieszkach w sejmie nie przylecieli z odsieczą „ich przyjaciele”?

 • Peryskop

  Dziś wskutek protestów elektorzy w USA PONOWNIE mają głosować w sprawie Trump vs Clinton. Ponieważ nie udało się przekabacić lub zastraszyć grupki elektorów wystarczającej aby odwrócić wyniki rzekomo demokratycznych wyborów z 9/11 – clintoniarze pogrywają na zwłokę postulując odłożenie dzisiejszej powtórki do czasu aż elektorzy zapoznają się z „dowodami” na rycie pod wyborami przez Putina. Czyli FORNEVER !

  ===

  GERMAN POLITICIANS WANT €500K FINES OVER FACEBOOK “FAKE NEWS”
  December 19, 2016

  Politicians admit they want to control public opinion
  RT – DECEMBER 17, 2016 255 Comments

  The parliamentary chairman of Germany’s Social Democratic Party (SPD), Thomas Oppermann, has asserted that social media giants like Facebook should be required to remove fake news and illegal posts within 24 hours or face fines up to €500,000 ($522,000).
  “Facebook has not used the opportunity to effectively regulate the issue of complaint management itself,” Oppermann said in an interview with Der Spiegel on Friday. Therefore, “market dominating platforms like Facebook will be legally required to build a legal protection office in Germany, available 24 hours a day, 365 days a year,” he added.
  German politicians fear that hate speech and ‘fake news’ could influence public opinion ahead of the federal elections next year, with far-right parties gaining momentum on growing discontent with Angela Merkel’s open-door refugee policy.

  http://www.infowars.com/german-politicians-want-e500k-fines-over-facebook-fake-news/

  • Peryskop

   Peryskop
   Twój komentarz czeka na moderację
   19 grudnia 2016 at 15:05 · Odpowiedz

   Dziś wskutek protestów elektorzy w USA PONOWNIE mają głosować w sprawie Trump vs Clinton. Ponieważ nie udało się przekabacić lub zastraszyć grupki elektorów …

  • Peryskop

   Mon Dec 19, 2016

   Trump wins U.S. Electoral College vote; a few electors break ranks

   Republican Donald Trump prevailed in U.S. Electoral College voting on Monday to officially win election as the next president, easily dashing long-shot hopes by a small movement of detractors to block him from gaining the White House.

   Trump garnered more than the 270 electoral votes required to win, even as at least half a dozen U.S. electors broke with tradition to vote against their own state’s directives, the largest number of “faithless electors” seen in more than a century.

   A core of Democratic activists around the country had hoped to convince Republicans to cross lines and vote for Democratic nominee Hillary Clinton, who won the nationwide popular vote on Nov. 8.

   In the end, however, more Democrats than Republicans split with their party. Four Democratic electors voted for someone other than Clinton, while two Republicans turned their backs on Trump…

   With nearly all votes counted, Trump had clinched 304 electoral votes to Clinton’s 224, according to an Associated Press tally of the voting by 538 electors across the country…

   http://www.reuters.com/article/us-usa-election-electoralcollege-idUSKBN1480FQ?il=0

 • greg2014

  Dave Murphy – Płaska ziemia – napisy PL

  https://youtu.be/qZemxDG3lgo

 • greg2014

  President Trump: How & Why…

  https://youtu.be/GLG9g7BcjKs

 • Tomisław

  Coś w tym jest, obserwuje to z punktu Syrii, tam już jest pozamiatane a u nas się może zacząć o czym świadczą wydarzenia i przygotowania w 2016.

 • Peryskop

  PROWOKACJA :

  symulant – TVP Kultura – Krytyka Polityczna – sponsors

  … Z informacji zamieszczony na portalu TVP wynika, że jeszcze w zeszłym roku Diduszko był redaktorem prowadzącym w Redakcji Filmu Fabularnego i Dokumentalnego TVP Kultura.

  Żona Diduszki jest kierowniczką działu promocji Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego. Jest ono wydawcą skrajnie lewicowego [= żydowskiego – adm^in] periodyku „Krytyka Polityczna”. Niedawno redaktor naczelny tego pisma Sławomir Sierakowski [Żyd – adm,in] przyznał, że jego inicjatywy są utrzymywane głównie przez zagranicznych sponsorów [Żydów – ad.min]…

  https://marucha.wordpress.com/2016/12/18/symulant-spod-sejmu-udajacy-rannego-to-byly-redaktor-prowadzacy-w-tvp-kultura/#comment-638632

 • Xsanadoo

  Rosja ma rozmawiać z NATO o obecności 4 tys. żołnierzy w Polsce. O swoich 330 tys. na zachodniej flance nie wspomina…

  Ambasadorowie krajów NATO spotykają się w Brukseli z wysokimi urzędnikami rosyjskimi w ramach Rady NATO-Rosja.

  Odbywające się z inicjatywy Niemiec spotkanie ma na celu rozwiać rosyjskie obawy związane z planowaną obecnością 4 wielonarodowych batalionów NATO w Polsce i państwach bałtyckich.

  Ambasador Rosji przy NATO Aleksander Gruszko wyraził zaniepokojenie „konsekwencjami wzmacniania wschodniej flanki” Sojuszu Atlantyckiego, ale nie wspomniał, że naprzeciw około 4 tysięcy żołnierzy NATO stać będzie około 330 000 żołnierzy rosyjskich stacjonujących na zachodniej flance Rosji.

  Agencja Reuters ocenia, że dzisiejsze spotkanie zapewne nie przyniesie poważniejszych rezultatów, gdyż Moskwa czeka na zmianę administracji w Waszyngtonie.

  To esbecja powiązana z rosyjskim WSI i Niemcami kombinują, jak wprowadzić Polskę do rosyjskiej strefy wpływów. Dla Rosji i Niemiec Polska jest przeszkodą, dlatego USA dobrze zdaje sobie z tego sprawę i wprowadza swoje wojska do Polski. Wystarczy poczytać tezy Dugina i wszstko stanie się jasne.

  • Admin

   Chyba się zgodzicie z tym, że to jest normalne, że w danym kraju przebywają wojska tegoż kraju, i na wypadek zagrożenia są gromadzone w określonym terenie?
   Chyba się zgodzicie z tym, że nie jest to normalne by w warunkach pokojowych na terenie niepodległego kraju przebywały wojska obcego kraju?
   Ale faktycznie zagrożeniem jest wprowadzenie Polskie do rosyjskiej strefy wpływów, tym bardziej, że taki podział był ustalony przez Klub Rzymski. Co jak widać jest realizowane…
   https://radtrap.files.wordpress.com/2012/04/0_kingdoms.gif?w=593

  • Majestic

   „Dla Rosji i Niemiec Polska jest przeszkodą, dlatego USA dobrze zdaje sobie z tego sprawę ” przecież to jakieś szaleństwo ? w czym ta niby przeszkoda stawiała opór ? w czym ma stawiać ? jaki miałby być to problem dla Niemiec Rosji albo US ? Jałta, Poczdam , najpierw idioci szczekają na Rosję a puzniej się jej obawiają ,nic i nikt nie zmieni w teorii zostanie Księstwo Warszawskie albo nic ,priorytetem miało być zakończenie 2 wojenki przynajmniej na Polskich granicach niema tego ! Wszyscy to skrzętnie wykorzystali oprócz Polski , jestesmy w globalnej strefie wplywow i rozgrywek przy Rosji jest to już dawno bardzo dawno temu ustanowione ,Bezpośrednimi rozgrywającymi są u Nas Niemcy i Rosja nikt tego nie zmieni !!! bo w pierwszej kolejności chodzi o terytoria , gwarantem granic mogla być jedynie Rosja ale prowokatorzy i malowani Patrioci zrobili wszystko abyśmy byli zajadłym idiotycznym psem szczekającym na wschód , scenariuszy jest kilka i mogą być realne karzdego dnia , gdy Ukraina upomni się o swoje co wtedy ?a się upomni , będzie wojenka z Ukraina , i oczywiscie ona przegra ale Pies który ujadał opuści tereny zachodnie i pomorze , w zamian dostanie z powrotem cześć tego co utracił po Jałcie na wschodnich rubieżach .

 • PanSmetek

  Niema Petru niema schetyny niema kumorowskiego niema walesy.
  To koniec demonstracji ;;;kodu;;;to wrescie NASTAPI PORZADEK .
  WOJSKO ZLOZONE Z CZYSTYCH ETNICZNIE POLAKOW.
  NIEMAMY ;;;;NWO W POLSCE.TO KONIEC zydowskich oligarchow w POLSCE.
  KONIEC inwigilowania ;POLSKICH OBYWATELI TO KONIEC zlodziejskich podatkow. TO KONIEC manipulacji wrogich nam panstw ‚niemiec ameryki anglii televivu itd.

 • takie tam...

  To zrozumiałe, że to, co się dzieje, może budzić obawy, jednak – uwierzcie – że problem tego obłąkanego, ludobójczego żydostwa, panoszącego się w całym świecie i próbującego w Polsce „coś” zorganizować, jest już ROZWIĄZANY, co pokazuje nam INTELIGENCJA NAJWYŻSZA, czyli kreujące nas wszystkich źródło, wykorzystując w tym celu jedno ze swoich „narzędzi”, którym posługuje się w tym celu: https://www.youtube.com/watch?v=-VV8SqkhZ7o

  To, co widzimy – ten żydoSSki TEATR – to jest świadome DOPUSZCZENIE działania tych wypierdów belzebuba, w celu OTWORZENIA POLAKOM (i światu) OCZU na to czego-śmy NIE DOSTRZEGALI! 🙂
  Ludzie „śpią” i trzeba nimi „potrząsnąć”, aby się „obudzili” i zobaczyli, że w taki właśnie sposób żydoSStwo zaczynało WSZĘDZIE swoje ZBRODNIE na NIEWINNYCH NARODACH.
  Tak parchy wszczynały rewolucje, konflikty, wojny, „majdany” czy inne „arabskie wiosny” – to jest TEN SAM SCENARIUSZ DZIAŁANIA i ludzie MUSZĄ TO DOSTRZEC, żeby ich wreszcie „KOPNĄĆ” WSZYSTKICH w te ich DIABELSKĄ DUPĘ!:)

  Wszystko, co kiedykolwiek się dzieje – ZAWSZE dzieje się w oparciu o ŚWIADOMOŚĆ, bo kiedy jej BRAK, wtedy dziać się nie może. Więc NAJPIERW w społeczeństwie musi pojawić się ŚWIADOMOŚĆ tego, czego społeczeństwo dotąd nie widziało, aby mogło ono ZAREAGOWAĆ we WŁAŚCIWY sposób.
  Można więc powiedzieć, że jest to „szkoła życia”, której zadaniem jest NAUKA dla społeczeństwa.

  Pamiętać należy przy tym, że aby COKOLWIEK móc zrobić w skali społecznej, czyli „przemieścić” sytuację społeczeństwa z punku „A” do punku „B”, to w tym celu KONIECZNE jest tzw. „paliwo społeczne” i żydoSStwo usiłuje je właśnie „wyprodukować”, aby zmienić sytuację w Polsce.

  Jednak to jest JUŻ KONIEC żydoSSkiego panowania nad światem i wygenerowanie energii do tego, co planują te parchy, jest po prostu WYKLUCZONE.
  Jest „blokada” na poziomie źródła, która to WYKLUCZA, natomiast „działania” tych ludobójczych beSStii są DOPUSZCZONE w celach EDUKACYJNYCH dla społeczeństwa – WYŁĄCZNIE EDUKACYJNYCH

  Dlatego ZERO POWODU DO OBAW, gdyż problem obłąkanego żydoSStwa jest już ostatecznie rozwiązany, jak nam to PRZEKAZUJE w „dowcipny” sposób BÓG, który „widzi do przodu” i informuje nas o tym, co „widzi” i przekazuje nam tę informację poprzez swoje „narzędzie”, które chyba nie za bardzo jest tego świadome, co NAPRAWDĘ przekazuje społeczeństwu 🙂