Koszerna impreza na Wiejskiej. Celem wkroczenie obcych wojsk do Polski?

zydowski-przewrotBardzo mi się spodobało to określenie użyte w jednym z komentarzy na to co się dzieje w okolicach Sejmu. Dla mnie nie ulega wątpliwości, że to hasbara i kilkuset użytecznych idiotów dają popis swoich możliwości. Nie zgodzę się jednak z twierdzeniem popularnym w mediach alternatywnych i propisowskich, że przyczyną jest odsunięcie dotychczasowych beneficjentów III RP od koryta. Sądzę, że ten zamach „stanu został” ukartowany przez wszystkie strony „konfliktu” i że rozróba w Sejmie i pod Sejmem jest realizacją planu B albo nawet C. Społeczeństwo jest już na tyle świadome obecnej w Polsce V syjonistycznej kolumny, że nie dało się wpuścić w rękoczyny zaplanowane na 10 grudnia, a potem na 13-tego. Widać też wyraźnie, że ta V kolumna nie jest taka mocna w Polsce, jakby się zdawało.

Dr Zbigniew Kękuś: posrańcy przygotowali nas
na wprowadzenie stanu wyjątkowego.

Bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=eC9SmIf2-kI

Odebranie sowitych emerytur esbekom było zaplanowanym ruchem, którego konsekwencje były do przewidzenia. Wsparcie hasbary ubecją skutkuje tym co widzimy. Stanisław Michalkiewicz słusznie obawia się interwencji obcych wojsk w Polsce, z tym że niekoniecznie muszą to być wojska europejskie. W nowelizacji ustawy o zasadach pobytu i przemieszczania się wojsk obcych na terytorium RP, podpisanej przez prezydenta Andrzeja Dudę, jest wprost mowa o wojskach NATO.
„Nowa ustawa umożliwia obcym wojskom użycie polskiego terytorium lub przestrzeni powietrznej do podjęcia działań mających na celu „udzielenie pomocy Rzeczypospolitej Polskiej lub innemu sojusznikowi w sytuacji konieczności”, pisze Dziennik Narodowy. Wojska może wezwać Prezydent lub Minister Obrony Narodowej, i Sejm nie ma tu nic do gadania! Należy sobie zatem zadać pytanie – czy Prezydent i Minister Obrony Narodowej faktycznie reprezentują polski interes stanu?

Michalkiewicz przypomina o ustawie 1066 o „bratniej pomocy”, podpisanej przez prezydenta Komorowskiego w 2014 roku, nie pyta jednak dlaczego tej ustawy Sejm nie anulował, mimo że od 10 miesięcy w szufladach zalega projekt ustawy znoszącej 1066 autorstwa Roberta Winnickiego z Kukiz’15. Potwierdza to zmowę konspiracji przeciwko Polakom przez decydentów z wszystkich partii, może z wyjątkiem Ruchu Kukiza. Ale politycy Kukiza dziwnie milczą na ten temat, a założę się, że dużo wiedzą, będąc u koryta.

Już na styczeń zaplanowane jest rozmieszczanie amerykańskich wojsk w Polsce i krajach bałtyckich. Media o tym milczą, wspominają o tym jedynie portale wojskowe jak Polska Zbrojna.
„To wcześniej niż zapowiadało dotąd dowództwo US Army, które mówiło o wiośnie przyszłego roku. Przyspieszenie tych planów ogłosili dziś w Żaganiu dowódca sił USA w Europie gen. Frederick „Ben” Hodges i szef MON Antoni Macierewicz” – pisze Polska Zbrojna. Z wojskami amerykańskimi przyjedzie kilkaset sztuk ciężkiego sprzętu bojowego, a pamiętajmy że dużo sprzętu bojowego pozostało na terenie Polski po manewrach „Anakonda 2016”. Jeśli nie chodzi o wojnę z Rosją, to czemu ma służyć obecność tak znaczących oddziałów wojsk obcych? A może właśnie pacyfikacji polskiego społeczeństwa, by np. bez oporu przeprowadzić masowe ludobójcze szczepienia tubylców?

Obie opcje są dla nas złowrogie – jeśli dojdzie do wojny z Rosją, to nie sądzę by po nas było co zbierać. Niepokojące są doniesienia o nagłym wzmocnieniu arsenałów amerykańskich w Europie, do holenderskiego Eygelshoven transportowanych jest obecnie 1600 czołgów Abrams, pojazdów Bradley i dział Paladin. A to tylko część zatwierdzonego przez amerykański Kongres na 3,4 miliarda dolarów arsenału.

Owszem, może się to zmienić po inauguracji Prezydenta Trumpa, stąd być może też przyspieszenie tych drapieżnych ruchów syjonistów, którzy do tej pory rządzili Stanami i nadal rządzą Europą. Należy więc przetrzymać ten ciężki okres do 20 stycznia 2017 r. i nie dawać się sprowokować. Dużą rolę do odegrania mają media alternatywne i zwykli internauci, którzy powinni przystąpić do akcji informacyjnej na blogach nie tylko po polsku, ale i w różnych językach europejskich.

Materiały:

144 komentarze Koszerna impreza na Wiejskiej. Celem wkroczenie obcych wojsk do Polski?

 • Majestic

  POLACY zmasakrowali Jarmark Świąteczny w Berlinie ,setki zabitych !!!!

 • Peryskop

  Kryśka L. skazana ale niekaralna.

  French judges convicted IMF chief Christine Lagarde on Monday of negligence for a state payout made while she served as France’s finance minister in 2008, but imposed no punishment, citing her preoccupation at the time with the global financial crisis.

  It was unclear whether the verdict would force Lagarde from her position as managing director of the Washington-based International Monetary Fund, a job she started in 2011. The IMF said its executive board was meeting on Monday to consider the implications of the ruling.

  The board has consistently voiced confidence in her ability to lead the crisis lender effectively as the case wound its way toward trial over the past five years.

  But a shift in its view could prompt a new IMF leadership crisis. Lagarde’s predecessor, Dominique Strauss Kahn, resigned in 2011 over a sexual assault scandal.

  The French government, which controls about 4 percent of the IMF board’s voting power, said it had complete confidence in Lagarde’s ability to carry out her responsibilities…

  więcej:
  http://www.reuters.com/article/us-france-lagarde-idUSKBN1481HE

 • skandal roku

  Ciężarówka na polskich numerach dokonała zamachu w Berlinie tak podają media.

  • w 2000 roku buzek oddał za psie pieniądze Polską strategiczną firmę za stołek w ue… Ciekawe gdzie byli wtedy ci wielcy polacy z pis czy psl lub innych partii bo nie pamiętam aby któryś coś wspomniał o tpsa w jej obronie.

 • czaro

  Teraz mamy „dobrą zmianę” i jak było łatwo przewidzieć, mamy nową, „dojną” zmianę. Kaczyński doskonale zdaje sobie sprawę, że Polacy nie zagłosowali na na PiS z miłości do prezesa tylko z głębokiej niechęci i rozczarowania PO/PSL.

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/135791,przedbiegi-sorosa-czyli-rozgrzewka-przed-majdanem

 • lincz

  MAGRAV naprawdę działa! Urządzenia do produkcji wolnej energii.
  1)https://www.youtube.com/watch?v=uXGrYCzhIpM
  2)https://www.youtube.com/watch?v=7DSpzzPzE9Y

 • Majestic

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowy-atak-grzyb-zabojca-powszechny-i-smiertelnie-niebezpieczny tylko Nunczako z napięciem 9 V dosięgnie tego parcha od parchatych .

 • skandal roku

  FIFA ukarała Polskę i Rumunię po meczu obu reprezentacji w eliminacjach mistrzostw świata. Biało-Czerwoni muszą zapłacić 35 tys. franków szwajcarskich za „różnie incydenty dotyczące niesportowego zachowania kibiców, zawierającego homofobiczne pieśni”. Na Rumunię nałożono zaś karę w wysokości 98 tys.http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/fifa-ukarala-polske-i-rumunie/6k5hcn
  Dla mnie to skandal roku pamiętamy to co zrobiono Lewandowskiemu ale ta homofobia to jest odwet lewactwa na Polakach.

 • kk7qq

  No wlasnie w zwiazku z ta katastrofa podawanych bylo sporo sprzecznych informacji ze juz niewiem ktore prawdziwe 😉 czekam na ostateczne

 • kk7qq

  W katastrofie samolotu na Syberii ,w godzinach ranynch w poniedzialek 16 rosyjskich zolnierzy zostalo powaznie rannych. Jak rosyjskie agencje prasowe podaja powolujac sie na Ministerstwo Obrony, na pokladzie samolotu bylo 32 pasazerow i siedmiu czlonkow zalogli . Samolot musiał awaryjnie ladowac w regionie syberyjskim Sacha .

 • dd

  ambasador Rosji w Turcji dostal kulke ……

 • kk7qq

  „Nie chodzi o PiS i Kaczyńskiego, gra idzie o destabilizację Polski i skłócenie Polaków… tak jak kiedyś!!!

  Polska już to w historii przerabiała. „Fałszywa Flaga” to tajna operacja prowadzona przez rząd, korporacje lub inne organizacje.

  https://wzzw.wordpress.com/2016/10/04/%e2%96%a0%e2%96%a0-nie-chodzi-o-pis-i-kaczynskiego-gra-idzie-o-destabilizacje-polski-i-sklocenie-polakow-tak-jak-kiedys/

  Gra chodzi o wielkie wpływy i pieniądze, które dotychczasowe środowiska pragną zachować dla siebie.

  Polska i jej aktualny rząd są prezentowane w zachodnich mediach jako „faszystowskie” i „rasistowskie” . Wyjątkowym zestawem bredni wydawało się to, co o rządzie PiS napisał Chris Hedges, były dziennikarz „New York Timesa”. A napisał wprost, że to rząd neofaszystowski, rasistowski i ksenofobiczny, więc nie dziwi, iż zakłamuje prawdziwą historię, a tą prawdą ma być współudział Polaków w Holokauście.

  Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju … który stoi na przeszkodzie interesom wielu grup.

  • Majestic

   „Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju … który stoi na przeszkodzie interesom wielu grup.” Dokładnie !

 • Bon Ton

  Nadzieja w nas. Dużo zależy od nas. Jeśli na siłę będą chcieli wcielić nas do wojska i wysłać na wschodni front to nie trzeba tego akceptować. Nasi żołnierze powinni bronić naszego kraju w naszych granicach. Myślę że raczej trudno będzie zmusić Polaków aby szli walczyć poza granice naszego kraju np. na Ukrainę albo na Białoruś czy do Rosji.

 • Jak do tego doszło?Pod koniec Gierka zaczęli organizować się do przejęcia
  władzy.Mieli wiedzę,która jeszcze teraz jest ukrywana i niedostępna ogółowi
  Poznali tajne ustalenia jałtańskie,że sowieci podpisali układ okupacyjny
  na 50lat,USA na 100.Było dla nich jasne,że jest okazja do przejęcia władzy
  i zarazem uwłaszczenia się na majątku zabranym Polakom przez ich tate.
  Nie ma głupich.Jak władza to i kasa.Potem wystarczyło przy wsparciu
  obcych sił stworzyć solidurność i po różnych teatralnych ekscesach przejąć
  po tate władzę i zagarnąć majątek narodowi.A naród nie miał swojego mózgu,
  w przyprawionej głowie był obcy,implantowany.”Ten nie czuł ciała,a ciało
  jego.Stąd nienawidzi i zwalcza jedno drugiego”.A gdzie mózg narodu?
  Został wytrzebiony w niezliczonych katowniach,lasach .Pozostał tylko obcy
  mózg i bezrozumne ciało. Zaczął jakby odradzać się rodzimy rozum,ale
  jego wrogowie nieustannie czuwają aby nie zaistniał.
  Bez oparcia w sojuszu wrogów, naszych odwiecznych nie ma szans na narodowe
  odrodzenie.Cała nadzieja w Ameryce.Chinom takie sprawy są obojętne.
  Wróg wschodni znowu chciałby się z zachodnim uściskać, miażdżąc Świętą.
  Dlatego polityka wschodnia obecnego rządu na osłabienie wschodniego jest słuszna.
  Nie byłoby obaw,gdyby nie ten najgorszy wróg, wewnętrzny.Może doprowadzić
  do rozpadu państwa.W związku z niestabilną sytuacją na świecie wszelkie
  scenariusze z rozbiorowym są możliwe.Rozpleniło się niezmiernie wszelkie
  judaszostwo spod ciemnej gwiazdy i ich tej ziemi, księcia.
  A te wszystkie i jeszcze inne sprawy tego świata zostały przewidziane
  już dawno temu na
  MIASTO ZAKAZANE na fredroman.blogspot.com

 • ja

  Bioenergoterapia,jako zjawisko o zasięgu społecznym, pozostaje ponadto dziedziną działania wielu oszustów.
  http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
   Zamiast dawać energię, bioenergoterapeuta może ją zabrać od pacjenta i w ten sposób bardzo go osłabić.
  Ludzi bezwzględnie wykorzystujących rozpacz osób nieuleczalnie chorych i
  ich rodzin, zbijających fortuny na dawaniu fałszywej nadziei.
  Ogłaszając swą wszechmoc w leczeniu każdej choroby, odciągają chorych od normalnych terapii, które mogłyby zakończyć się wyleczeniem. Dziesiątki świadectw osób poszkodowanych przez nieznanego pochodzenia „bioenergię” pokazują, że poddanie się zabiegowi „energetycznemu”, szczególnie, gdy w trakcie zabiegu lub po nim wystąpiły jakieś somatyczne odczucia, owocuje groźnymi następstwami.
  Są to negatywne skutki psychoduchowe: między innymi nie dające się
  leczyć farmakologicznie depresje, skłonność do wchodzenia w okultyzm.
  Destrukcji ulegają więzi z rodziną i osobami bliskimi, wzmagają się niewytłumaczalne seryjne niepowodzenia życiowe, które, co
  najbardziej tajemnicze, mogą dotykać całej rodziny, nawet w kolejnych pokoleniach.
  [Mówione słowa hipnozy mogą być również przesyłane poprzez modulowaną
  energię elektromagnetyczną, bezpośrednio do tych części ludzkiego mózgu, które reprezentują podświadomość – na przykład, bez użycia jakiegokolwiek urządzenia technicznego dla odbioru i kodowania przesłania i osoba, wyeksponowana do takiej influencji, nie ma szansy na kontrolę wejścia tych informacji.] http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
  Zamiast dawać energię, bioenergoterapeuta może ją zabrać od pacjenta i w ten sposób bardzo go osłabić.
  Kołataniei szybsze, bolesne bicie serca, może zrobić się słabo, zrobić ciemno przed oczami (mroczki), wywołują napięcia mięśni którymi dodatkowo drżą lub wywołują ból drżących mięśni, bardzo silne częstotliwości sygnałów, które się zapętlają jak rekursja, dotyczące nieświadomego post-hipnotycznego nakazu np. o pilnym powrocie do domu.
  Broń psychofizyczna może zabić z daleka, produkować lub powodować
  przewlekłą chorobę, zamieniają ludzi w przestępców lub szaleńców i nieodpowiedzialnych ludzi, powodują ich upadek na ziemię lub potknięcie, katastrofe lotniczą, kolejową lub samochodową w kilka sekund, powoduje każdy wstrząs klimatyczny, uszkodzenie urządzeń.

  ENERGIA ELEKTROMAGNETYCZNA Jedna z głównych metod manipulacji wykorzystuje enegię
  elektromagnetyczną Psychotroniczny generator przesyła fale dźwiękowe słyszalne wyłącznie przez osoby na które zostały one nakierowane wytwarzają one w mózgu człowieka wrażenia słuchowe z możliwością przekonania kogoś, że jest psychicznie chory. Manipulowanie ludzkim umysłem i jego zachowaniami przy pomocy programu HAARP dokonują operatorzy HAARPa w Krakowie Mały Rynek 4. Operatorzy HAARP-a mówią bezpośrednio do mojego mózgu za pomocą fal
  ultradźwiękowych przez 24 h./dobę, komentują odczytane przez nich moje myśli i to na co patrzę, krytykują, grożą i szantażują, ja ich słucham i odpowiadam, ataki słowne i ataki falą elektromagnetyczną dokonane przez operatorów HAARP-a opisuję
  Atak w narząd płciowy falą elektromagnetyczna dokonuje
  bioenergoterapeutka Lidia Mironhttp://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
  Atak wytrącenie równowagi fizycznej falą elektromagnetyczną dokonuje
  operator HAARP-a Zdzisław Stochmal
  Atak w ścięgno kolana lewej nogi falą elektromagnetyczną” dokonuje
  ww Lidia Miron
  Atak w system nerwowy falą elektromagnetyczną dokonuje ww Lidia Miron
  „przypomniała sobie wypadek samochodowy kiedy kierowca uciekał z miejsca wypadku a tak naprawdę to uciekał przed falą elektromagnetyczna nakierowaną na niego bo doznał bólu i słyszał w mózgu mój głos zrób to, a policja uznała że jest winny i nie prowadzi dochodzenia pod kątem fal elektromagnetycznych” mówi ww Lidia Miron
  „i tak k…będziesz robić wswzystko w nerwach nic sobie nie kupisz bo ci będę kojarzyć z c… „lecz się zboczona bioenergoterapeutko Lidio Miron
  „i takie kurwo będziesz miała święta, nic nie zrobisz bo cię jebie w cipę i nerwy ” mówi żydówka bioenergoterapeutka Lidia Miron
  „Mataka Boska kurwa cię chyba uchroniła przed zwariowaniem bo ci daję w cipę i w nerwy” mówi ww Lidia Miron

 • zbig

  …to znaczy przyjaciele władzy a nie Rosjan,

 • zbig

  Z 16/17 „zepsuły się” wszystkie radary od ruchu powietrznego.Czy przypadkiem nie była to „sprawka” Rosjan aby na wieść o zamieszkach w sejmie nie przylecieli z odsieczą „ich przyjaciele”?

 • Peryskop

  Dziś wskutek protestów elektorzy w USA PONOWNIE mają głosować w sprawie Trump vs Clinton. Ponieważ nie udało się przekabacić lub zastraszyć grupki elektorów wystarczającej aby odwrócić wyniki rzekomo demokratycznych wyborów z 9/11 – clintoniarze pogrywają na zwłokę postulując odłożenie dzisiejszej powtórki do czasu aż elektorzy zapoznają się z „dowodami” na rycie pod wyborami przez Putina. Czyli FORNEVER !

  ===

  GERMAN POLITICIANS WANT €500K FINES OVER FACEBOOK “FAKE NEWS”
  December 19, 2016

  Politicians admit they want to control public opinion
  RT – DECEMBER 17, 2016 255 Comments

  The parliamentary chairman of Germany’s Social Democratic Party (SPD), Thomas Oppermann, has asserted that social media giants like Facebook should be required to remove fake news and illegal posts within 24 hours or face fines up to €500,000 ($522,000).
  “Facebook has not used the opportunity to effectively regulate the issue of complaint management itself,” Oppermann said in an interview with Der Spiegel on Friday. Therefore, “market dominating platforms like Facebook will be legally required to build a legal protection office in Germany, available 24 hours a day, 365 days a year,” he added.
  German politicians fear that hate speech and ‘fake news’ could influence public opinion ahead of the federal elections next year, with far-right parties gaining momentum on growing discontent with Angela Merkel’s open-door refugee policy.

  http://www.infowars.com/german-politicians-want-e500k-fines-over-facebook-fake-news/

  • Peryskop

   Peryskop
   Twój komentarz czeka na moderację
   19 grudnia 2016 at 15:05 · Odpowiedz

   Dziś wskutek protestów elektorzy w USA PONOWNIE mają głosować w sprawie Trump vs Clinton. Ponieważ nie udało się przekabacić lub zastraszyć grupki elektorów …

  • Peryskop

   Mon Dec 19, 2016

   Trump wins U.S. Electoral College vote; a few electors break ranks

   Republican Donald Trump prevailed in U.S. Electoral College voting on Monday to officially win election as the next president, easily dashing long-shot hopes by a small movement of detractors to block him from gaining the White House.

   Trump garnered more than the 270 electoral votes required to win, even as at least half a dozen U.S. electors broke with tradition to vote against their own state’s directives, the largest number of “faithless electors” seen in more than a century.

   A core of Democratic activists around the country had hoped to convince Republicans to cross lines and vote for Democratic nominee Hillary Clinton, who won the nationwide popular vote on Nov. 8.

   In the end, however, more Democrats than Republicans split with their party. Four Democratic electors voted for someone other than Clinton, while two Republicans turned their backs on Trump…

   With nearly all votes counted, Trump had clinched 304 electoral votes to Clinton’s 224, according to an Associated Press tally of the voting by 538 electors across the country…

   http://www.reuters.com/article/us-usa-election-electoralcollege-idUSKBN1480FQ?il=0

 • greg2014

  Dave Murphy – Płaska ziemia – napisy PL

  https://youtu.be/qZemxDG3lgo

 • greg2014

  President Trump: How & Why…

  https://youtu.be/GLG9g7BcjKs

 • Tomisław

  Coś w tym jest, obserwuje to z punktu Syrii, tam już jest pozamiatane a u nas się może zacząć o czym świadczą wydarzenia i przygotowania w 2016.

 • Peryskop

  PROWOKACJA :

  symulant – TVP Kultura – Krytyka Polityczna – sponsors

  … Z informacji zamieszczony na portalu TVP wynika, że jeszcze w zeszłym roku Diduszko był redaktorem prowadzącym w Redakcji Filmu Fabularnego i Dokumentalnego TVP Kultura.

  Żona Diduszki jest kierowniczką działu promocji Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego. Jest ono wydawcą skrajnie lewicowego [= żydowskiego – adm^in] periodyku „Krytyka Polityczna”. Niedawno redaktor naczelny tego pisma Sławomir Sierakowski [Żyd – adm,in] przyznał, że jego inicjatywy są utrzymywane głównie przez zagranicznych sponsorów [Żydów – ad.min]…

  https://marucha.wordpress.com/2016/12/18/symulant-spod-sejmu-udajacy-rannego-to-byly-redaktor-prowadzacy-w-tvp-kultura/#comment-638632

 • Xsanadoo

  Rosja ma rozmawiać z NATO o obecności 4 tys. żołnierzy w Polsce. O swoich 330 tys. na zachodniej flance nie wspomina…

  Ambasadorowie krajów NATO spotykają się w Brukseli z wysokimi urzędnikami rosyjskimi w ramach Rady NATO-Rosja.

  Odbywające się z inicjatywy Niemiec spotkanie ma na celu rozwiać rosyjskie obawy związane z planowaną obecnością 4 wielonarodowych batalionów NATO w Polsce i państwach bałtyckich.

  Ambasador Rosji przy NATO Aleksander Gruszko wyraził zaniepokojenie „konsekwencjami wzmacniania wschodniej flanki” Sojuszu Atlantyckiego, ale nie wspomniał, że naprzeciw około 4 tysięcy żołnierzy NATO stać będzie około 330 000 żołnierzy rosyjskich stacjonujących na zachodniej flance Rosji.

  Agencja Reuters ocenia, że dzisiejsze spotkanie zapewne nie przyniesie poważniejszych rezultatów, gdyż Moskwa czeka na zmianę administracji w Waszyngtonie.

  To esbecja powiązana z rosyjskim WSI i Niemcami kombinują, jak wprowadzić Polskę do rosyjskiej strefy wpływów. Dla Rosji i Niemiec Polska jest przeszkodą, dlatego USA dobrze zdaje sobie z tego sprawę i wprowadza swoje wojska do Polski. Wystarczy poczytać tezy Dugina i wszstko stanie się jasne.

  • Admin

   Chyba się zgodzicie z tym, że to jest normalne, że w danym kraju przebywają wojska tegoż kraju, i na wypadek zagrożenia są gromadzone w określonym terenie?
   Chyba się zgodzicie z tym, że nie jest to normalne by w warunkach pokojowych na terenie niepodległego kraju przebywały wojska obcego kraju?
   Ale faktycznie zagrożeniem jest wprowadzenie Polskie do rosyjskiej strefy wpływów, tym bardziej, że taki podział był ustalony przez Klub Rzymski. Co jak widać jest realizowane…
   https://radtrap.files.wordpress.com/2012/04/0_kingdoms.gif?w=593

  • Majestic

   „Dla Rosji i Niemiec Polska jest przeszkodą, dlatego USA dobrze zdaje sobie z tego sprawę ” przecież to jakieś szaleństwo ? w czym ta niby przeszkoda stawiała opór ? w czym ma stawiać ? jaki miałby być to problem dla Niemiec Rosji albo US ? Jałta, Poczdam , najpierw idioci szczekają na Rosję a puzniej się jej obawiają ,nic i nikt nie zmieni w teorii zostanie Księstwo Warszawskie albo nic ,priorytetem miało być zakończenie 2 wojenki przynajmniej na Polskich granicach niema tego ! Wszyscy to skrzętnie wykorzystali oprócz Polski , jestesmy w globalnej strefie wplywow i rozgrywek przy Rosji jest to już dawno bardzo dawno temu ustanowione ,Bezpośrednimi rozgrywającymi są u Nas Niemcy i Rosja nikt tego nie zmieni !!! bo w pierwszej kolejności chodzi o terytoria , gwarantem granic mogla być jedynie Rosja ale prowokatorzy i malowani Patrioci zrobili wszystko abyśmy byli zajadłym idiotycznym psem szczekającym na wschód , scenariuszy jest kilka i mogą być realne karzdego dnia , gdy Ukraina upomni się o swoje co wtedy ?a się upomni , będzie wojenka z Ukraina , i oczywiscie ona przegra ale Pies który ujadał opuści tereny zachodnie i pomorze , w zamian dostanie z powrotem cześć tego co utracił po Jałcie na wschodnich rubieżach .

 • PanSmetek

  Niema Petru niema schetyny niema kumorowskiego niema walesy.
  To koniec demonstracji ;;;kodu;;;to wrescie NASTAPI PORZADEK .
  WOJSKO ZLOZONE Z CZYSTYCH ETNICZNIE POLAKOW.
  NIEMAMY ;;;;NWO W POLSCE.TO KONIEC zydowskich oligarchow w POLSCE.
  KONIEC inwigilowania ;POLSKICH OBYWATELI TO KONIEC zlodziejskich podatkow. TO KONIEC manipulacji wrogich nam panstw ‚niemiec ameryki anglii televivu itd.

 • takie tam...

  To zrozumiałe, że to, co się dzieje, może budzić obawy, jednak – uwierzcie – że problem tego obłąkanego, ludobójczego żydostwa, panoszącego się w całym świecie i próbującego w Polsce „coś” zorganizować, jest już ROZWIĄZANY, co pokazuje nam INTELIGENCJA NAJWYŻSZA, czyli kreujące nas wszystkich źródło, wykorzystując w tym celu jedno ze swoich „narzędzi”, którym posługuje się w tym celu: https://www.youtube.com/watch?v=-VV8SqkhZ7o

  To, co widzimy – ten żydoSSki TEATR – to jest świadome DOPUSZCZENIE działania tych wypierdów belzebuba, w celu OTWORZENIA POLAKOM (i światu) OCZU na to czego-śmy NIE DOSTRZEGALI! 🙂
  Ludzie „śpią” i trzeba nimi „potrząsnąć”, aby się „obudzili” i zobaczyli, że w taki właśnie sposób żydoSStwo zaczynało WSZĘDZIE swoje ZBRODNIE na NIEWINNYCH NARODACH.
  Tak parchy wszczynały rewolucje, konflikty, wojny, „majdany” czy inne „arabskie wiosny” – to jest TEN SAM SCENARIUSZ DZIAŁANIA i ludzie MUSZĄ TO DOSTRZEC, żeby ich wreszcie „KOPNĄĆ” WSZYSTKICH w te ich DIABELSKĄ DUPĘ!:)

  Wszystko, co kiedykolwiek się dzieje – ZAWSZE dzieje się w oparciu o ŚWIADOMOŚĆ, bo kiedy jej BRAK, wtedy dziać się nie może. Więc NAJPIERW w społeczeństwie musi pojawić się ŚWIADOMOŚĆ tego, czego społeczeństwo dotąd nie widziało, aby mogło ono ZAREAGOWAĆ we WŁAŚCIWY sposób.
  Można więc powiedzieć, że jest to „szkoła życia”, której zadaniem jest NAUKA dla społeczeństwa.

  Pamiętać należy przy tym, że aby COKOLWIEK móc zrobić w skali społecznej, czyli „przemieścić” sytuację społeczeństwa z punku „A” do punku „B”, to w tym celu KONIECZNE jest tzw. „paliwo społeczne” i żydoSStwo usiłuje je właśnie „wyprodukować”, aby zmienić sytuację w Polsce.

  Jednak to jest JUŻ KONIEC żydoSSkiego panowania nad światem i wygenerowanie energii do tego, co planują te parchy, jest po prostu WYKLUCZONE.
  Jest „blokada” na poziomie źródła, która to WYKLUCZA, natomiast „działania” tych ludobójczych beSStii są DOPUSZCZONE w celach EDUKACYJNYCH dla społeczeństwa – WYŁĄCZNIE EDUKACYJNYCH

  Dlatego ZERO POWODU DO OBAW, gdyż problem obłąkanego żydoSStwa jest już ostatecznie rozwiązany, jak nam to PRZEKAZUJE w „dowcipny” sposób BÓG, który „widzi do przodu” i informuje nas o tym, co „widzi” i przekazuje nam tę informację poprzez swoje „narzędzie”, które chyba nie za bardzo jest tego świadome, co NAPRAWDĘ przekazuje społeczeństwu 🙂