Krystyna S – wiersz o chemtrailsach

Chemitrailse

Na błękitnym niebie
chemitrailse latają ,
a co one robią
truciznę rozrzucają

Sypią nam na głowy
przeróżne mikroby ,
a efektem tego są
niezliczone w ludziach choroby

Kto daje przyzwolenie
na takiej plagi szerzenie
która niszczy nam organizmy
przez zrzucanie tej trucizny

W białych rękawiczkach to robią
ludzi niszczą i skrobią
Wielka Farma się raduje ,
że tyle ludzi, w Polsce choruje

W jakich czasach my żyjemy
że o niczym, nie decydujemy
Wielka Sfora się nam sprzysięgła
i cały czas działa za węgła.

Krystyna S.

11 komentarzy Krystyna S – wiersz o chemtrailsach

 • Roma

  to pasuje do Bożego Narodzenia, oby się narodził także w Waszych sercach !

  Marek Grechuta = Ta ziemia taka czysta

  Ta ziemia taka czysta, jakby umieciona skrzydłem aniołów.
  Cicha i równinna, tyle już wycierpiała, a zawsze dziecinna.
  Ufa, że dobroć jest tylko dobrocią,
  a prawo tak jest prawem, jak pola się złocą,
  kiedy żyto dojrzewa, jak zimą śnieg pada.
  Tu wierzą wciąż, że sąsiad szanuje sąsiada,
  że chleb jest święty, jeszcze świętsza praca.
  Ta ziemia wielkiej myśli, kiedy ją zdeptano
  jak ogień tysiąc iskier – tysiąc wielkich ludzi rozrzuciła po świecie.
  Kto pustynię budził, kto gasił żar równika
  kto topił lodowiec, jeśli nie iskry jej – wielcy synowie współumarli z tęsknoty.
  Teraz powróceni w jedno wspólne ognisko
  zbudują na ziemi więcej, niźli ktokolwiek – widzę to ja ślepy.
  Ta ziemia taka czysta, jakby umieciona skrzydłem aniołów.
  Cicha i równinna, tyle już wycierpiała, a zawsze dziecinna.
  Ufa, że dobroć jest tylko dobrocią,
  a prawo tak jest prawem, jak pola się złocą,
  kiedy żyto dojrzewa, jak zimą śnieg pada.
  W dalekich ziemiach za to umierali moi ojcowie.
  Za gniazdo bociana, za chleb, za tę równinę, co niepokalana.
  Za to powietrze ze wszystkich mądrości najzdrowsze,
  za ludzi zgodnych, mądrych i cierpliwych,
  za najwierniejszych z wiernych, uczciwych z uczciwych.
  Za mą Ojczyznę – Polszczyznę, Mazowsze.
  W dalekich ziemiach za to umierali.
  Tu wierzą wciąż, że sąsiad szanuje sąsiada,
  że chleb jest święty, jeszcze świętsza praca.
  W dalekich ziemiach za to umierali moi ojcowie.
  Za gniazdo bociana, za chleb, za tę równinę, co niepokalana.
  Za to powietrze ze wszystkich mądrości najzdrowsze,
  za ludzi zgodnych, mądrych i cierpliwych,
  za najwierniejszych z wiernych, uczciwych z uczciwych.
  Za mą Ojczyznę – Polszczyznę, Mazowsze.
  W dalekich ziemiach za to umierali.

 • sowizdrzał

  Prof. Maria Majewska

  Życzę wszystkim Państwu zdrowych, spokojnych, radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku 2018.

  Stale pojawiają się wokół nas i w świecie nowe zagrożenia. Trzeba mieć nadzieję, że ludzkość będzie dostatecznie mądra, by zapobiec globalnej wojnie czy innej światowej tragedii. Z tym mamy jednak poważny problem, bo inteligencja ludzi stale się obniża wskutek masowego zatrucia toksycznymi, chorobotwórczymi szczepionkami, chemicznie i genetycznie zmodyfikowaną żywnością, zanieczyszczonym środowiskiem, i ogłupiającym działaniem zafałszowanej pseudonauki oraz ignoranckich lub zakłamanych mediów. Wyraźnie widzimy to ogłupiane w kwestii wiedzy o NOPach. Dla zainteresowanych jest ona dostępna w Internecie, lecz jej zdobycie wymaga czasu, wysiłku intelektualnego oraz umiejętności wyszukiwania danych ukrywanych przez establiszment farmaceutyczno-medyczny i media. A wykorzystanie wiedzy o NOPach do ochrony dzieci i siebie przed poszczepiennym kalectwem lub śmiercią wymaga determinacji i odwagi stawiania oporu lub walki z korporacyjną, skorumpowaną medycyną. Mimo wielu przeszkód, coraz więcej rodziców zdobywa niezbędną wiedzę o szczepieniach i umiejętnie broni się przed medyczną tyranią. Oby ta wiedza szybciej dotarła do wszystkich rodziców, bo zdrowotne i społeczne konsekwencje ignorancji w tym zakresie są tragiczne.
  W USA stale rosną liczby dzieci autystycznych i upośledzonych, będących ofiarami toksycznych szczepień. Wg ostatniego raportu CDC, w 2016 wśród amerykańskich 3-17 latków autyzm zdiagnozowano już u jednego dziecka na 36 (1 na 28 chłopców). (http://www.ageofautism.com/2017/12/autism-1-in-36-asd-rate-set-a-new-record-high-in-2016.html). (https://www.cdc.gov/nchs/data/databriefs/db291.pdf).

  Liczby dzieci autystycznych są zapewne zaniżone, bo tylko cięższe przypadki i zwykle starsze dzieci zostały formalnie zdiagnozowane. Nauczyciele oceniają, że takich dzieci jest ok. 1 na 20 i trend wzrostowy epidemii autyzmu się utrzymuje. Podobnie wzrósł odsetek dzieci opóźnionych w rozwoju. Wg prognoz dr Stefanie Seneff z MIT w 2025 r aż 50% amerykańskich dzieci, w tym 80% chłopców, będzie autystycznych. Nietrudno się domyślić, jaka będzie przyszłość tak upośledzonego społeczeństwa i jakie zarażenia dla ludzkości mogą z tego wynikać.
  Wobec korupcji i ignorancji polityków, którzy nie potrafią, nie chcą lub boją się przeciwstawić się masowemu okaleczaniu i zabijaniu dzieci szczepionkami dla zysków karteli farmaceutycznych, cała odpowiedzialność za ratowanie młodych pokoleń przed biologicznym i neurologicznym upośledzeniem spoczywa na rodzicach, dziadkach i rozszerzonej rodzinie.

  I tego Państwu życzę w nowym roku. Ponadpokoleniowej solidarności w ochronie tego, co najcenniejsze dla każdego narodu – młodych pokoleń.
  W czerwcu 2017 na warszawskim marszu o wolność wyboru szczepień lub nieszczepienia pojawiło się 10 tys. do 15 tysięcy uczestników. Korporacyjne media całkowicie go przemilczały i rząd nie zrobił praktycznie nic, żeby odnieść się do żądań rodziców.

  W przyszłym roku na podobnym marszu powinno pojawić się 100 tysięcy ludzi i powinien on przemaszerować przez całe centrum Warszawy. Może wtedy władze zareagują demokratycznie i Polacy wreszcie wywalczą sobie prawo do decydowania o swym życiu i zdrowiu, którym od dekad cieszą się narody Europy zachodniej. Miejmy nadzieje, że po koniecznych reformach sądownictwa będzie to ułatwione.

  Swoją drogą ciekawe, dlaczego wysocy urzędnicy UE, którzy agresywnie atakują Polskę za reformy sądów, nigdy nie krytykowali polskiego rządu za szczepienny totalitaryzm i stosowanie nielegalnego przymusu szczepień. Czyżby dlatego, że polski medyczny poligon doświadczalny przynosi zachodnim kartelom farmaceutycznym wielkie zyski?

  • Stanisław

   Dziękuję za życzenia, daj Bóg by nadchodzący 2018 rok w końcu był przełomowy w walce z trucicielami, mam też nadzieję że ciągle będzie nam Pani pomocna w szerzeniu wiedzy jaką zdradziecka ( obca nam kulturowo ) władza z Wiejskiego koryta chce przed nami Narodem Polskim ukryć i doprowadzić nas do stopniowego wyniszczenia.

  • Btr55

   Droga pani Mario (mam nadzieje ze pani wie o tym ze pani opinie sa cytowane na tym blogu) , Drogi panie Marku (adminie) , Drodzy blogerzy, youtuberzy i wy wspaniale ludzkie istoty ktore widzicie ze ten swiat jest popierdolony i wladany przez ciemne moce dla ktorych najwazniejsza jest mamona. Mam dla was wspaniala wiadomosc.

   W marcu 2017 powstala platforma blogowa oparta na technologii blockchain (steemit.com). Zero cenzury, zero zamordyzmu i totalna niezaleznosc (rowniez finansowa) dla wszystkich ludzi ktorzy chca glosic prawde . Kazdy autor na steemit zarabia pieniadze za pisanie postow, zarobic moga rowniez ci co komentuja. Tutaj przyklady:

   https://steemit.com/trending/pl-artykuly
   https://steemit.com/trending/polish

   Dla wideo tworcow tez jest dobra wiadomosc: z platforma steemit jest polaczona https://d.tube/ . Amerykanscy wideoblogerzy zarabiaja nawet po 1500 dolarow za jeden filmik. Polski przyklad to pan ktory uzywa brzydkich wyrazow i byl wywalany 3 razy z youtuba. Na d.tube ma tylko 453 subskrybentow a jego filmy zarabiaja po 3 -50 dolarow (niesamowite)

   https://d.tube/#!/c/carrioner

   Dlatego tez pozwole sobie zwrocic sie z apelem
   do pana Marka Podleckiego:

   Marek zakladaj swoje konto na steemit. Wrzucaj filmy na d.tube (filmy przede wszystkim dlatego ze masz wspanialy warsztat dziennikarski ktoremu nie doruwnuja tak zwani profesjonalisci z mainstreamu. Film o GMO ktory zrobiles kilka lat temu wywrocil do gory nogami cale moje zycie: https://www.youtube.com/watch?v=pdvxdC9NPB8 ).
   My, pragnacy prawdy wspomozemy cie finansowo poprzez (upvoting) tak bys juz sie nigdy nie martwil o jakies niezaplacone rachunki czy inne tam duperele. Twoim zadaniem jest gloszenie wiedzy ktora posiadasz.

   Do pani Mari:
   Pani komentarz jest niezwykle wartosciowy. Z takimi ludzmi jak pani chce rozmawiac i zadawac im pytania. Pani rowniez jest oczekiwana na steemit

   Do wszystkich:

   Wlaczcie sie jak najszybciej do grona wolnych ludzi na steemit. Niech rok 2018 bedzie rokiem prawdy i rokiem smierci cenzury