Kryzys uchodźców jest sztucznie przygotowaną operacją fałszywej flagi dla utworzenia Wielkiego Izraela i zniszczenia Europy

REWELACYJNY MATERIAŁ ZE ZBIGNIEWEM STONOGĄ:

1Caveman pisze: Fala imigracji pt. ‚uchodźcy’ rzeczywiście wygląda na zorganizowaną.

– Europejskie MGN [media głównego nurtu] wyraźnie promują to wydarzenie, próbując pokazać dowody na to, że większość lokalnej społeczności chce przyjąć wszystkich tych obcokrajowców, podczas gdy sprawa wygląda zupełnie inaczej. Jednocześnie Węgry i Serbię pokazuje się w sposób negatywny za ich słuszne próby kontrolowania tej inwazji.

– MGN ograniczyły swoje artykuły do przypadków imigrantów opuszczających kraje Maghrebu, próbują pomniejszać główny ogromny zalew wysp greckich Kos i Lesbos. Te wyspy znajdują się bardzo blisko (1 godzina motorówką) od wybrzeża Turcji.
Większość imigrantów musiała przejść przez Grecję, w przeciwnym wypadku nie wylądowaliby na Węgrzech / Bałkanach.

Biorąc pod uwagę liczbę imigrantów, turecki rząd (NATO) musiał ułatwiać tę masową emigrację.

Ci imigranci w żaden sposób nie mogliby zorganizować tego sami.

– Amerykański rząd, który jest całkowicie odpowiedzialny za tych wszystkich przesiedlonych ludzi, odmawia przyjęcia nawet ich części.
– Nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja uchodźców w Syrii pogorszyła się tak bardzo ostatnio, by tłumaczyć ten masowy ruch ludzi.
– Jak mówią MGN, wszyscy ci ludzie chcą jechać do Niemiec i Szwecji?

Oni nie proszą o azyl w Austrii albo Szwajcarii, co pokazuje, że wykonują wyraźne instrukcje tajnego planu.

– Witryna Fluchthelfer.in usiłuje czynnie zwiększyć napływ imigrantów do Europy zachodniej. (Mówi się, że jest spokrewniona z Ayn Rand (żydowską) organizacją)  (zob. http://www.info-direkt.at/page/3/ (art. trzeci) albo tutaj https://www.whois.net/)

19

Tak mają wyglądać granice nowego Wielkiego Izraela

Anonimowy komentarz:

Z pewnością dzieje się coś bardzo złego. Postawiłbym na to, że kryzys imigracyjny jest zamachem amerykańskiej administracji by zdestabilizować Europę, po tym jak się nie udał zamach na Ukrainę i euro.

CIA ma dwa cele:

a) chaos na Bliskim Wschodzie, by ułatwić ich ziomkom w Izraelu działania w regionie w celu utworzenia Wielkiego Izraela.b) podzieleniu Europy, by USA nie miały konkurencji w dominacji, używając w tym celu niekompetentnych polityków oraz oczernianie tych, którzy nie chcą masowej imigracji jako „rasistów”.

Gra Merkel jest trudna do rozeznania, prawdopodobnie jest to wynik ciężaru „winy” jaką Niemcy mają wobec Izraela, lub też czysta próżność.

Ria Roberts komentuje:
Teraz mamy 3 osoby które mówią, że znalazły ciało małego chłopca. Miejscowy rybak, który odkrył ciała na brzegu morza powiedział „podszedłem do morza i się przestraszyłem.  Załamało mnie to.  Z 23 osób na pokładzie dwóch łodzi ponoć tylko 9 ocalało – niektórzy dopłynęli do brzegu dzięki kamizelkom ratunkowym”.
Zob. video Fergal Keane, BBC. Ok. 1:15 min. mówi, że ciało znalazł miejscowy rybak.

Tajemniczy barman z Bodrum?

5

Adil Alp Demirtaş na Facebooku

3

Tajemniczy barman, który naprawdę jest właścicielem sklepu jubilerskiego w Marmaris?

Adil Demirtaş, 18, (po lewej), który rzekomo wyciągnął ciało dziecka z morza, to rzekomy barman i kucharz w hotelu Woxxie, Bodrum, Turcja (po prawej). Ok. 6:30 przyjaciel Adila zobaczył ciało Alana, jak również ciało małej dziewczynki. „On i przyjaciel wyciągnęli ciała z wody na piasek”, zanim wezwali pogotowie. „Wyglądali na żywych, jakby spali, uśmiechając się trochę” – mówi Adil.

Zob.:  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3220992/Their-eyes-open-closed-softly-Turkish-barman-body-toddler-Aylan-Kurdi-beach-relives-horror.html

Kim jest / był Adil – tajemnicza postać?

Profil na Facebook: Adil Alp Demirtaş
The owner of this frofil died – właściciel tego profilu zmarł. Trudno mieć więc wątpliwości, że profil był stworzony na użytek operacji fałszywej flagi. Każdy może sobie zrobić zdjęcie z butelkami w tle…

Nilüfer Demir z tureckiej Doğan News Agency (DHA) zauważyła Alana Kurdi (dziecko) ok. 6:00?
„Demir włączyła kamerę 2 września ok. 6:00”. Zob: link  Czy ktoś może wyjaśnić co się dzieje?

Alan Kurdi, kryzys uchodźców, Izrael
http://aanirfan.blogspot.co.uk/2015/09/refugee-crisis-jews.html

Wiele opowieści to fałszywki.

7Szwedzkie media otrzymały informację od Kurdów, że próbował dostać się do Szwecji (Historia ojca jest pełna niejasności). [link]
Izrael i Kurdowie są sprzymierzeni. „Tel Awiw i Kurdowie mieli owocne relacje – wojskowe, wywiadowcze i biznesowe – od lat 1960”.  Alan Kurdi był Kurdem.
Zob: Dlaczego Izrael jest zakochany w Kurdystanie / Jak Izrael i USA kochają Kurdów.

Abdullah Kurdi mówi, że łódka zaczęła nabierać wodę ok. 500 m od Bodrum, skąd wypłynęli. „Próbowałem dopłynąć do brzegu… ale kiedy tam dotarłem nie mogłem znaleźć żony i dzieci. Myślałem, że wystraszyli się i uciekli. Kiedy nie mogłem ich znaleźć w punkcie naszych spotkań w mieście (Bodrum) gdzie zwykle się spotykaliśmy, poszedłem do szpitala”.

Zob: Aylan Kurdi: przyjaciele i rodzina relacjami uzupełniają wstrząsające zdjęcia.

W powyższej historii Abdullaha są 2 problematyczne sprawy:

1. Wcześniej napisano, że Abdullaha Kurdi znaleziono półprzytomnego.
„Ojca Alana i Galipa znaleziono półprzytomnego i zabrano do szpitala koło Bodrum, jak pisze dziennik Sabah”.  Zob: Szokujące zdjęcia dziecka

2. Wcześniej napisano, że: „kiedy Abdullah zdał sobie sprawę z tego, że jego 5-letni syn Ghalib był martwy ‚w lewe ramię’, zajął się 3-letnim Alanem… Kiedy zrozumiał, że Alan także nie żył, próbował ratować żonę, też bez sukcesu…”

‚Chcę powiedzieć reszcie świata w tym miejscu, żeby się zaangażowała’

Wczoraj Abdullah opisał jak błagał swoich synów by oddychali, mówiąc im, że nie chciał by umierali. Dopiero kiedy spojrzał na ich twarze i zobaczył krew w oczach Aylana, zdał sobie sprawę z tego, że chłopcy zmarli w jego ramionach i musiał pozwolić im odejść. Rozglądając się po wodzie, zauważył ciało żony Rehan ‚pływające jak balon’. Ona również utonęła”. Zob: Dailymail.

Historia Alana Aylana / Alana Kurdi wygląda na operację psy-op?

„Wcześniej CBC poinformowała, że rodzina Alana Kurdi złożyła wniosek o status uchodźcy w Kanadzie. Faktycznie nie złożono wniosku w tej sprawie”. Zob: Ciotka Alana Kurdi, utopionego syryjskiego chłopca, nie wnioskowała o sponsorowanie rodziny w Kanadzie.  Tak więc część tej historii jest nieprawdziwa.

Aylan Kurdi to w rzeczywistości Alan Shenu.
Zob: Ojciec utopionego chłopca planuje powrót do Syrii: http://www.theguardian.com/world/2015/sep/03/father-drowned-boy-aylan-kurdi-return-syria

10

Tima Kurdi

9

Abdullah Kurdi

Rodzina Kurdi mieszkała w Turcji od 3 lat. Pochodzą z Damaszku. Tak więc nie groziła im ISIS, kiedy rzekomo wybrali się łodzią. Część rodziny – siostra Abdullaha Kurdi – Tima Kurdi – mieszka w Kanadzie od 20 lat.
„Do Kanady przybyła w 1992 po zawarciu związku małżeńskiego z Rocco Logozzo” (nazwisko wiążące się z Neapolem). Tima ma 2 siostry i 2 braci w Turcji (w tym ojciec Alana – Abdullah).
Zob: Niejasne czy rodzina utopionego chłopca w British Columbia (Kanada) składała podanie o azyl w Kanadzie.

Jak wynika z profilu na Facebook, Tina Kurdi ma bogatych saudyjskich przyjaciół:  https://www.facebook.com/tima.kurdi. Natomiast strona Abdullaha Kurdi na facebooku (link)  nie pokazuje żadnych zdjęć jego żony i tylko 2 zdjęcia jego z dziećmi.

Problem jest taki, że cała ta historia wygląda na oszustwo.

„Łódź pontonowa, która jeszcze nie płynęła przez 5 minut, już nabierała wodę. Przemytnik ludzi (kapitan) rzucił się z burty i nadal próbowałem utrzymać ster, ale nadeszła kolejna fala i łódź się przewróciła” – mówi Abdullah, ojciec Alana. http://www.cmjornal.xl.pt/ultimos.html

„Abdullah powiedział, że przeładowana łódź wywróciła się chwilę po tym kiedy kapitan, opisany jako Turek, spanikował i porzucił łódź, pozostawiając Abdullaha jako de facto sternika małej łodzi, nie nadającej się na pełne morze. Później w zeznaniu policji, który „wyciekł” do tureckiej agencji informacyjnej Dogan, relacja Abdullaha była inna, zaprzeczył by szmugler był na pokładzie’.

15Chłopiec który poruszył świat

8Obok Alan Kurdi na jednej z plaż w Bodrum, Turcja.  Ciało nie wygląda na opuchnięte czy sztywne. Nikt nie wydaje się próbować reanimować chłopca, czy są zbyt zajęci robieniem zdjęć?
Pol lewej Brat Alana, Galip, 5 lat, „znaleziony ok. 100 m przed Alanem”.
„Ojca Aylana i Galipa znaleziono półprzytomnego i zabrano do szpitala koło Bodrum, jak pisze dziennik Sabah”.
Zdjęcia i nagrania wideo wyglądają na psy-op.  Robiła je Nilüfer Demir z Dogan News Agency. Europejskie media i politycy byli wszyscy gotowi na ich relacje o wydarzeniu.

Która grupa ludzi może chcieć by wielu uchodźców przyjeżdżało do albo wyjeżdżało z Europy?

Jeśli ma powstać Wielki Izrael, to żydzi nie będą chcieli być tam w mniejszości. W interesie Izraela jest to by Syryjczycy i inni Arabowie emigrowali do Europy. Do tej pory zrobiło to co najmniej 4 miliony Syryjczyków. Z Izraela wyjechało już 5 milionów Palestyńczyków. Izrael będzie wzniecać w Europie i Ameryce antysemityzm, by spowodować by Żydzi opuszczali je i zasiedlali Wielki Izrael.

Jednym z narzędzi działania syjonistów jest ISIS, zob: Twenty-six Things About the Islamic State (ISIL) that Obama Does Not Want You to Know About

Jakie jest rozwiązanie? Należy uznać, że Izrael i jego sprzymierzeńcy jest wrogiem.

W jaki sposób udało się wierchuszce żydowskiej wymordować tak wiele ludzi? Otóż żydowska mafia kontroluje wszystko – Kościół Katolicki, Kościół Protestancki, a także Islam. Islam jest oparty przede wszystkim na religii żydowskiej. Na początku Mahomet uznawał żydów i chrześcijan za przyjaciół. Ale wkrótce żydzi wdali się w wojnę z muzułmanami. Czołowi Islamiści pracują teraz dla Izraela. Monarchowie saudyjscy i ich odłam wahhabitów / salafitów to są religie żydowskie.

Jak pisze Wayne Madsen: Rozumiem i chcę to kontynuować – „Donmeh (krypto żydzi) i ich powiązania z Domem Saudów” (link wymazany) :
Na terytorium Imperium Otomańskiego, w którego skład wchodziły kluczowe tereny Arabii Saudyjskiej, mieszkało wielu krypto-żydów (udających muzułmanów). Rodzina Saudi praktykuje wahhabizm. Założyciel tego odłamu Muhammad ibn Abdul Wahhab, był krypto-żydem.
Wywiad iracki w raporcie z 2002 roku, ujawnionym w 2008 roku przez US Defence Intelligence Agency, zaznaczono, że wahabizm ma korzenie żydowskie. Celem tego odłamu jest stworzenie ekstremistów muzułmańskich, by stworzyć drogę do żydowskiego państwa w Palestynie.

tłum. Ola Gordon, uzupełnienie M.P.

Z uwagi na brak czasu ograniczyłem się do częściowego tłumaczenia artykułu – znających angielski zachęcam do przetłumaczenia na język polski. Autor dalej podaje szokujące dla niektórych fakty odnośnie papieży, którzy w dużej ilości byli krypto-żydami (z Pawłem VI i Janem Pawłem II włącznie!). Po nazwisku ujawnia klikę żydowską, która opanowała świat, włączając w to Hitlera.

162 komentarze Kryzys uchodźców jest sztucznie przygotowaną operacją fałszywej flagi dla utworzenia Wielkiego Izraela i zniszczenia Europy