Linki i e-maile; wolna dyskusja, 30 czerwca 2012r.

Zasłużone honory dla Putina
Konto Zbigniewa Juźków na YouTube zlikwidowane
OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH!

Konto Zbigniewa Juźków na YouTube zlikwidowane

Szanowni Państwo – po kilkudniowej nieobecności w internecie sprawdzam swoje konta na youtube – i co widzę? Jedno z moich kont zostało zlikwidowane. No cóż – zawierało ono tak drastyczne filmy (wymową głoszonej prawdy), że służby tajne wiadomych sił w świecie wywarły nacisk, aby konto to unicestwić. Niech jednak nie myślą sobie, że tych filmów nie będzie w internecie dalej – mam je na szczęście zarchiwizowane i w pocie czoła i z benedyktyńską dokładnością umieszczę je w sieci. Nawet nie napisano do mnie wyjaśnienia, mało tego – zlikwidowano konto pocztowe e-mail z którym konto na youtube było skojarzone.
Wyjaśniam, że chodzi o konto na youtube pod adresem:

Po wejściu pod ten adres widzimy napis: „Konto użytkownika JuzkowZbigniew zostało usunięte z powodu licznie zgłaszanych przez osoby trzecie roszczeń dotyczących naruszenia praw autorskich przez materiał opublikowany przez użytkownika.”

Otóż: w styczniu postrzelił się w Poznaniu pułkownik prokuratury wojskowej Przybył. Ja wtedy zamieściłem dwa filmy z pułkownikiem Przybyłem, wzięte z internetu, nie wiedząc nawet, że były one filmowane przez TVN. Tenże TVN zgłosił to do youtube, filmy usunięto z mojego konta, dostałem dwa ostrzeżenia oraz karę w postaci możliwości wgrywania filmów jedynie o długości do 15 minut. Przy trzecim ostrzeżeniu miałem mieć konto zablokowane. W związku z tym, na to konto prawie nic nowego nie wgrywałem, aby nie dawać pretekstu do jego likwidacji.
No cóż – złowrogie siły nie mając żadnych możliwości uzasadnienia tego aktu, wymyśliły sobie bajeczkę o „osobach trzecich zgłaszających naruszenie praw autorskich). Takie ich zbójeckie prawo, a moim prawem i obowiązkiem jest głosić prawdę. Mam drugie konto na youtube, którego adres jest następujący:

Nie wiem jeszcze, czy wszystkie filmy ze skasowanego konta będę wgrywał na to konto, czy też utworzę drugie. Tak, czy owak filmy które były na skasowanym koncie nie zaginą. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, życząc wszystkiego dobrego i zapewniam, że filmy wrócą do sieci.
Zbigniew Juźków

Zasłużone honory dla Putina

Z Izraela, Israel Shamir (e-mailem)

Żydzi i Palestyńczycy rzadko są zgodni ale przyjazd rosyjskiego prezydenta spotkał się z czcią rzadką dla krótkich wizyt.

Putina przyjmowano tak jak nielicznych królów wizytujących Ziemię Świętą,a gazeta Haarec porównała wizytę do wizyty bizantyjskiego cesarza.Przecież Palestyna była częścią Bizantyjskiego Cesarstwa którego blask do dziś nie zgasł w Jerozolimie i Betlejem.

Jak szybko ostatnimi laty zmieniło się położenie Rosji na świecie! W dziewiędziesiątych latach skromne próby Rosji zachowania niezależnej polityki w sprawach bliskowschodnich spotykały się z kpiną i pogardą izraelskich polityków.

Pamiętam; Szymon Peres obecny prezydent a w tamtych czasach premier,wyniośle prychał mówiąc Co oni w Moskwie sobie myślą? Kto ich pyta o zdanie? Komu oni są potrzebni?

Minęły lata i ten sam Peres radośnie „podtrzymuje strzemię” rosyjskiego prezydenta,biegnie obok i ledwie nie całuje jego buty namawia do poddania Syrii i Iranu.

Od Rosji zależy rozkład sił na Bilskim Wschodzie- o tym mówili i Żydzi i Palestyńczycy mając oczywiście na myśli sprzeczne interesy.Jak upragniony narzeczony odwiedzający dwie rywalki,Putin wypowiadał się powściągliwie ale zachował równowagę,mówił miarowo ale nie chłodno.

Putin wezwał Izraelczyków do zgodny z Palestyńczykami a nawet wziął ze sobą wyrażający gotowość do negocjacji list Netaniahu do Mahmuda Abbasa.

Zachwytu u Palestyńczyków ten list nie wywołał,negocjacje z Izraelem są praktycznie bezużyteczne.Jak mówił diabeł z poematu Puszkina gramy nie dla pieniędzy ale żeby spędzić wieczność

Jak przewidywaliśmy izraelscy liderzy chcieli zapewnić sobie rosyjską zgodę na bombardowanie Iranu.Ale ich aluzje tyczące ewentualnego ataku na Iran spotkały się z zimnym prysznicem.

Nie należy wszczynać awantur których będziecie potem żałować.Przypomnijcie sobie Irak i Afganistan,nic dobrego z tych wojen nie wyszło -powiedział (Putin)

W kwestii Syrii Putin powiedział że choć Rosja nie jest strażnikiem Basara Assada to między państwami istnieje strategiczny związek a to znaczy że Rosja nie odda Syrii i wam to nie potrzebne bo nie wiadomo kto przyszedłby do władzy w Damaszku -powiedział.

W światyni Grobu Pańskiego Putina przyjmowali jak prawosławnego monarchę – z wyjściem Patriarchy i nabożeństwem.

Pod wieczór Putin przybył pod Ścianę Płaczu znów podkreślając że Rosja chce pokojowego i spokojnego życia izraelskich Żydów.

W odróżnieniu od większości amerykańskich i europejskich polityków,Putin nie podlizywał się ani Izraelowi ani własnemu żydowskiemu lobby,zachował przyjazny ale nie pochlebczy ton.

W Betlejem jedną z ładniejszych ulic nazwano imieniem Putina.

„Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domu” – mógłby napisać w swym pamietniku Putin i Ławrow.

http://ufa.kp.ru/daily/25905/2862313/

PS. przypominam że powodem wizyty Putina w Izraelu było zaproszenie go na uroczyste odsłonięcie pomnika na cześć zwyciestwa Armii Czerwonej nad nazizmem. (kto by pomyślał że w Europie są tendencje wręcz odwrotne )
===========================================================
Poniższy temat będę wałkował aż do obrzydzenia. Bo obrzydzenie budzi ludobójstwo planowane z udziałem polskich (?) posłów i rządu.

OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH!  CZYLI PREZENT RZĄDU PO DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ KOSZTEM PODATNIKÓW! 

“Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

Więcej informacji:

http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/7BEE578C6AAB0E76C12579DD004EA0D4/%24File/293.pdf

440 komentarzy Linki i e-maile; wolna dyskusja, 30 czerwca 2012r.

 • FILMY PRAWDY – WOJNA INFORMACYJNA

  Źródło: http://filmyprawdy.wordpress.com/

  “Wszystko to czego nie mówią Ci , którym opłacasz abonament”

  “CELNY RYK NASZYCH WROGÓW JEST NAJWIĘKSZYM SPRAWDZIANEM SŁUSZNOŚCI NASZYCH DZIAŁAŃ”

  -W Polsce ruszyła pierwsza tego typu inicjatywa-

  Polega ona na tym, iż wysyłamy bardzo ciekawe płyty z wykonanym nadrukiem w oryginalnych opakowaniach.

  Wiemy, iż płyty z opracowaną pełną grafiką szybciej rzucają się w oczy i znajdują większe zainteresowanie osoby, która je otrzyma, a siła przekazanej informacji wzrasta.

  Pragniemy podkreślić iż filmy które wysyłamy są w całości, a nie tak jak większość na youtube podzieolone na party.

  Płyty, które umieszczamy do przekazu posiadają domenę publiczną i nie pobieramy żadnych opłat za film, lecz jedynie za koszty produkcji płyt w co wchodzi: pudełko, płyta do nadruku, kartka fotograficzna A4 do okładki, tusz do nadruków.

  Jest to idealny prezent dla swojego znajomego, bądź też nauczyciela, lekarze, prawnika, polityka, profesora, księdza, sędziego i wielu innych osób, gdyż wyszkolone informacyjnie społeczeństwo stanowi siłę, zwłaszcza w czasach gdy na różne sposoby jesteśmy uczeni bierności i zrażani do działania.

  Pragniemy zaznaczyć iż filmy te w większości są dostępne w Internecie i każdy może je obejrzeć wyszukując pod daną nazwą odpowiedniego materiału.

  Płyty zawierają wiele bardzo istotnych i ważnych informacji, które powinny być znane szerokiej społeczności ludzi.

  Na płytach znajdują się również różnorodne dodatki informacyjne pozwajające głębiej zrozumieć tematy poruszane w konkretnych filmach.

  Staramy się dodawać do listów z płytami różne ciekawe dodatki w tym znaczki, bądź naklejki do rozdawania.

  ZRÓB KOPIĘ I PODAJ DALEJ

  CENNE FILMY W WYJĄTKOWEJ CENIE!!

  JAKIKOLWIEK “Dochód” ze SPRZEDARZY PŁYT PRZEZNACZAMY NA DALSZY ROZWÓJ AKCJI I TWORZENIE NOWYCH SPOSOBÓW DZIAŁANIA I INFORMOWANIA SPOŁECZEŃSTWA!

  FILMY NAGRYWANE SĄ NA PŁYTY DVD W FORMACIE AVI, DZIĘKI CZEMU MOŻNA JE ODTWORZYĆ ZARÓWNO NA KAŻDYM KOMPUTERZE JAK I ODTWARZACZU DVD PRZY TELEWIZORZE.

  —-KAŻDY FILM JEST W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ.—-

  O informacjach zawartych na płytach powinien wiedzieć każdy z nas i właśnie z tego powodu powstała ta inicjatywa.

  Poświęć choć chwilę na materiały zawarte na tych nośnikach, ponieważ być może jest to twoja jedyna okazja, aby zobaczyć i zapoznać się z informacjami, które nigdy nie zostaną wyemitowane w telewizji, radiu i prasie.

  Płyty te nie powstały po to, aby umilić nam czas, ale by móc przekazać nam coś bardzo cennego – wiedzę, która jest przed nami ukrywana przez klasy rządzące, a której brak dotyka bezpośrednio każdego z nas.

  Źródło: http://filmyprawdy.wordpress.com/

 • genP

  (1.464.565.393,00 + 1.464.565.393,00 ) – 1.915.000.000,00 = 1.014.130.786,00

  2 dni

 • Stop godzeniu w dobro Narodu Polskiego
  – godzeniu w prawa człowieka i pacjenta.

  Szanowne Panie i Panowie Senatorowie Rzeczypospolitej Polskiej,

  Na posiedzeniu Senatu RP w dniu 5 lipca 2012 r. – w pkt. 3 porządku obrad – wejdzie pod obrady ustawa o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416).
  …………
  …………

  Stanowczo protestuję przeciwko wprowadzaniu projektu nowelizacji ustawy, które łamie podstawowe prawa człowieka i pacjenta szczególnie w państwie gdzie nikt nie ponosi odpowiedzialność za powikłania, które wystąpiły po przymusowych szczepieniach.
  Data:
  Podpis:
  ————————————————————————-
  Wstawiajmy datę, swój podpis i wysyłajmy e-maile do senatorów.
  Niech wiedzą, że wiemy co upichcono pod osłoną igrzysk EURO 2012.
  Nasza reakcja musi być bardzo szybka. Informację tę przekazujmy błyskawicznie innym osobom.

  Całość tekstu wraz z LISTĄ SENATORÓW DO PROGRAMU POCZTOWEGO do pobrania tu:

  http://jozefbizon.wordpress.com/2012/07/03/stop-godzeniu-w-dobro-narodu-polskiego-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/

 • wacpan

  Prosba.Potrzebuje jakiegos obszernego materialu nt.rodziny krolewskiej(UK),moze ktos podac linka???z gory dziekuje

 • Peryskop

  W największej ugodzie dot. oszustwa w historii USA GlaxoSmithKline zapłaci karę 3 miliardy dolarów za promowanie 2 specyfików Paxil i Wellbutrin do niedozwolonych zastosowań, a także za nie przedstawienie FDA raportu z danymi o bezpieczeństwie użycia leku Avandia na cukrzycę.

  Częścią ugody jest zobowiązanie GSK do poddania się ścisłej kontroli rządowej dla wyrugowania łapówkarstwa i innych zakazanych praktyk.

  http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-18673220

  2 July 2012

  GlaxoSmithKline to pay $3bn in US drug fraud scandal

  Drug giant GlaxoSmithKline (GSK) will pay $3bn (£1.9bn) in the largest health care fraud settlement in US history.

  The company is to plead guilty to promoting two drugs for unapproved uses and to failing to report safety data about a diabetes drug to the Food and Drug Administration (FDA).

  The settlement will cover criminal fines as well as civil settlements with the federal and state governments.

  The case concerns the drugs Paxil, Wellbutrin and Avandia.

  Deputy US Attorney General James Cole said at a news conference in Washington the settlement was „unprecedented in both size and scope”.

  As part of the settlement, GlaxoSmithKline agreed to strict oversight of its sales force by the US government to prevent the use of kickbacks or other prohibited practices.

  GSK said in a statement it would pay the fines through existing cash resources.

  Chief Executive Andrew Witty said the company’s US unit has changed procedures for compliance, marketing and selling.

  „When necessary, we have removed employees who have engaged in misconduct,” Mr Witty said.

 • wacpan

  HISTORIA WITOLDA PILECKIEGO W NEW YORK TIME….DZIWNE NAWET BARDZO BYM POWIEDZIAL

  http://www.nytimes.com/2012/06/24/books/review/the-auschwitz-volunteer-by-witold-pilecki.html?_r=3&pagewanted=all

 • […]   zenobiusz on 2 lipca 2012 at 10:31 said: […]

 • wacpan

  no i stalo sie 25 tys durni podpisalo czekamy na reakcje USraela

  • monitorpolski

   Większość ludzi jest udurnionych przez media. Jak można było pisać petycję do Hitlera?
   Pytanie: kto to wszystko sprowokował? Można podejrzewać, że ci, którzy chcą wojny z Rosją.

   • kosiardeyablos

    bo potrzebna jest implozja, prowokacja do działania a na razie takiej niema bo wszelkie dowody skłaniają przeciw i tu mają problem. Dlatego kombinują drzwiami i oknami na wszelkie możliwe sposoby by do konfliktu doprowadzić bo to oni wietrzą w tym interes, oczywiście nie nasz. Wszyscy POLITDEBILE są umoczeni.

  • kosiardeyablos

   To jest naiwność, głupia naiwność wobec mordercy który trzyma na naszym gardle nóż a wszystkim się wydaje że odpuści…to jest naiwność do potęgi entej. To tak jakbym miął wierzyć żę krokodyl mnie nie ugryzie i głaskać go po dupie…..bo ma fajnie…szczyt naiwności…sorry memory ale pachnie mi to ciemnogrodem na skale kosmiczną (komiczną)

 • WSZYSTKICH PODPISÓW NA PETYCJI,25.029

  Czytelnikom bloga ,którzy podpisali petycję,dziękuję,

  apeluję o dalsze składanie podpisów,by okazać ,nasze poparcie

  dla inicjatywy Polonii amerykańskiej.

  • monitorpolski

   Dobra dobra, zwolenniku Hitlera i nazizmu światowego. Jak można było pisać petycję do ludobójczego rządu? To tak jakby się napisało do Hitlera.
   Przypomnę:

   „wszystkie agencje wywiadowcze już wiedzą, że zamach na WTC był zrealizowany przez Mossad i CIA z pomocą syjonistów” – b. Prezydent Włoch Francesco Cossiga w wywiadzie w Coriere Della Sera z 30 listopada 2007 roku.

   http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/archive.cgi?read=114778
   I takich ludzi prosi się o powołanie komisji? Pierwsza bomba atomowa, która padnie na Polskę będzie wynikiem działalności Twojej i ludzi, którzy pisali petycję do terrorystów.

   • „Dobra dobra, zwolenniku Hitlera i nazizmu światowego. Jak można było pisać petycję do ludobójczego rządu? To tak jakby się napisało do Hitlera.”

    Marku ,masz zły dzień,właśnie dokonałeś zniesławienia ponad 25.000 ludzi w tym mojej skromnej osoby.Proces o zniesławienie,krótki i prosty dowodowo.
    Czy ty pod byle jakim pretekstem chcesz być zasłużonym bojownikiem za sprawę Putina. ???

    • wacpan

     ZENIU choooj z putynem,ze tak powiem to toze jest frajer ktory chce rzadzic,wracajac do temnatu…dzieki tej petycji moze dojsc do czegos bardzo dla nas(POLSKI) bardzo nieprzyjemnego np.USrael oskarzy ruskich o zestrzelenie i co wtedy????Nasza armia liczy 60 tys zolnierzy,sprzet mamy przestazaly itd…a w kaliningradzie stacjonuje okolo 1,5mln zolnierzy rosyjskich,zakladam ze przelamanie granicy nasstapilo by bardzo szybko i ruskie w ciagu 2 tyg znalezli by sie nie dalej jak 100km od granicy niemieckiej(I RACZEJ NIKT BY NAM NIE POMOGL,ZOSTALISMY JUZ DAWNO SPRZEDANI USA+GER+RUS,TAK JAK TO JUZ KIEDYS Z NAMI NIESTETY BYWALO) a jak sam napisales kiedys ta swolocz gwalci od 4 do 84 lat,wiec sie zastanow czy tego chcesz,po drugie PiS nie raz juz nas sprzedal(TRAKTAT LIZBONSKI)i masa innych „kwiatuszkow”,lepiej niech ta sprawa bedzie wyjasnina tak jak jest i nie mieszeajmy sie do tego,ci ludzie ktorzy zgineli w Smolensku na 100% za nas by zycia swego nie oddali.peace

    • wacpan

     przestarzaly mialo byc

    • kosiardeyablos

     no i tu masz racje, bo za nas nie oddali by nawet ępki kłąków z krocza. My tu świzdu gwizdu o bohaterskości ofiar smoleńskich a tak naprawde olali by nas ciepłym moczem. Nadstawiamy karku za kogoś kto i tak miał na nas wyjebane, no przeca my GOJE co nie ?
     Martwmy się i ratujmy nasze społeczne dupy, wszyscy za wszystkich bo tamci nie oddali by za nas złamanego grosza !!! To tu walczymy o polskość. No nie do pomyśłenia jest by dali się tak łatwo odjebać jak stado dałnów. Gdzieś jest inteligencja i zdrowy rozsądek. Na pierwszy rzut oka, kto pakuje się do jednego samolotu naraz – no chyba jakieś pojeby, takie sytuacje to są rano na przystanku autobusowym jak trzoda walczy o wolne miejsce do siedzenia. NO chyba nie byli by taki mi głąbami i debilami by dać sie wydymać tak w dupala. Dlatego ta sprawa śmierdzi i śmierdzieć będzie. A co do ofiar to jedno jest pewne, gdy by to nas chcieli odjebać to nie mrugnęła by im powieka !!!

    • Peryskop

     Kosiar, nie przesadzasz ?

     Po pierwsze – tam byli różni ludzie, zatem na pewno nie zasługują en bloc na uproszczoną opinię: wszyscy bee !

     Po drugie – skąd wiesz, że wszyscy weszli, bo może zostali zapakowani ?

    • kosiardeyablos

     sami nie weszli ale pisze umownie że weszli gdyż krytykuje ich dotychczasowe postawy i forme walki o Polske. Były wyjątki ale to tylko wyjątki, niczym kaczki nawietrze do odstrzelenia, łatwy cel, no kurna tak łatwy jak sikanie na trawe, a czemu ? Powiem dosadniej – zbyt łatwy. Dlatego caly ten zadym niczym zbiorowe morderstwo jest po prostu fenomenalne. Fenomenalne z racji wykonawstwa, w biały dzień, w zaciszu hangaru – jeb ! NIe byle frajerów, ale oficjeli, no to jest przegiećie. Ale co do wartości to czy oni faktycznie oddali by za nas żywot swój tak łatwo ? No frajerczyzna na maksa. Jak odejść to przynajmniej jednego zabrać ze sobą !!! Bez uraz…

 • Annah.

  Radosław Sikorski przyznał, że urzędnicy MSZ zniszczyli rzeczy Tomasza Merty. Resort zamierza jednak ograniczyć się zaledwie do pisemnego wyjaśnienia wdowie, jak do tego doszło. Dlaczego dopiero po tym, jak sprawą zajęła się prokuratura i dziennikarze?http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/2730,przepraszamy-za-spalenie.html

 • kosiardeyablos

  Uwaga !!! z ostatniej chwili, przeklejka z ZnZeta :
  Wszystkie kosmiczne obserwatoria słoneczne nie działają
  admin, ndz., 2012-07-01 15:23
  Widok Słońca z dziurą koronalną – SDO

  Większość czytelników interesująca się aktywnością słoneczną zapewne zauważyła, że nagle przestały działać praktycznie wszystkie dostępne online narzędzia do obserwacji zachowania naszej gwiazdy. Efekt jest taki, że strony nie odpowiadają.

  W tej chwili „leży” strona SOHO oraz SDO. Nie działa strona umożliwiająca podgląd tego, co przekazują satelity STEREO. Nie funkcjonuje również strona internetowa Helioviewer. Wszystko wskazuje na to, że przyczyna awarii jest przerwa w dostawie prądu elektrycznego, która wystąpiła dzisiaj w USA. Najprawdopodobniej data center w Goddard zostało bez prądu. Potwierdza to fakt, że dane solarne są dostępne z poziomu belgijskiej strony internetowej http://sdodata.oma.be/latest/

  Wyłączenie popularnych obserwatoriów Słońca spowodowało spore zamieszanie w Internecie, powstają rozmaite teorie. Niektórzy twierdzą, że przyczyna rozległego blackoutu w USA oprócz apokaliptycznej burzy tkwi właśnie w aktywności Słońca. Nie ma na to jednak przekonujących dowodów, chociaż portal spaceweather.com zwraca uwagę na to, że w atmosferze Słońca powstała wielka dziura koronalna, która emituje strumień cząstek skierowany w Ziemię.

  Oczywiście dziura koronalna jest w stanie spowodować burzę magnetyczną i takową spodziewamy się w ciągu 24 godzin, jednak jest mało prawdopodobne, aby to właśnie Słońce przyczyniło się do masowej awarii prądu, jakiej doświadcza USA.

  Źródło:
  http://thewatchers.adorraeli.com/2012/07/01/solar-monitors-offline/

  Czyli co ? Jest wielki misz masz ! Chemitraile choć som „złe” nie osłonią nas przed promyczkami więc lepiej zaopatrzyć się w czapeczki lub tudzież parasole. Jeśli dojdzie do groźniejszych burz jakie nawiedzają ostatnio naszą kraine to należy spodziewać się wszystkiego co możliwe ale nie bójmy nic. Bo po Nas chodźby potop…przeżyjemy ! tak że luzik. Mam tylko nadzieje że tornado przejdzie po wiejskiej i wszedzie tam gdzie przebywają POLITDEBILE.
  Wyobraziłęm se takiego pOsła kretyna który ucieka przed tornadem, oczywiście superautem kupionym za pieniądze podatników, no i tak czmychał ile fabryk dała. Tornado za nim…wjechał w tunel a tornado po drugiej stronie czekało na niego, ledwo sie wywinął…nagle wjechał do miasta…tornado zanim…gdy wjechał do podziemknego parkingu, wysiadł z auta i pobiegł do windy, wjechał na pieterko gdzie mieszka, wpadł do chaty zdyszany jak pies myśliwego, gdy nagle do drzwi ktoś zapukał. Gdy nerwowo otworzył drzwi dalej pełen trwogi, zbladł jak ściana prosektorium, zobaczył stojące na wycieraczce do jego domu…Tornado.
  Tak że jełopy !!! A pije do wszystkich POLITDEBILI którzy prawdopodobnie odwiedzją bloga, do wszystkich agenciórów i inny patałachów – PRZED NATURĄ NIE UCIEKNIECIE !!! NIE DA RADY!!! TO BEDZIE POMSTA ZA WSSZYSTKIE KRZYWDY NAM WYRZĄDZONE – NAM POLAKÓM I POLKOM ORAZ RESZCIE ŚWIATA !!! JESTEŚCIE ZBYT MALI ROBACZKI !!! MATKA NATURA I OJCIEC KOSMOS ZROBIĄ Z WAMI PORZĄDEK !!!! BYUHAHAHAHA…..PO WIECZNOŚĆ !!! NA TO NIE MA RADY !!! MACIE PRZERĄBANE !!! RATUJE TYLKO SPOWIEDŹ i POKUTA ZA GRZECHY !!! TAK ZĘ ŻAŁOWAĆ MNIE TU !!! HAHAHAHA
  Mam nadzieje że do nich to dotrze ….ale jak jadą na psychotropach to wątpię, zostaje tylko mega detox !!! A później kac ……

 • http://polskaodzysk.wordpress.com/2012/07/01/stanowiska-politykow-wobec-gmo/
  Stanowiska polityków wobec GMO

  !!! Atamańczuk Cezary, poseł

  !!! Ciemniak Grażyna, posłanka

  !!! Czuma Andrzej, poseł
  Czytaj dalej:
  Link

 • slvrk

  Wybaczcie, że zbaczam z tematu ale chciałbym pokazać coś ciekawego. Na pewno większość z Was zna tą chińską reklamę Euro 2012. Przed meczem finałowym zawarta symbolika nabiera głębszych barw, spójrzcie:

  http://illuminaci.pl/chinykijow.jpg

  Na drugim zdjęciu wyraźnie widać tylko dwie flagi na kijach, Włoch i Hiszpanii…
  A jak wiadomo Włochy i Hiszpania grają dzisiaj nieszczęsny finał.
  Kolor koszulek jednej z drużyn też jest ciekawy, według autora tej interpretacji mogą one przedstawiać kraj, w którym rozegra się finał. W tle widzimy stadion w Kijowie.
  Co o tym myślicie??

  • hjk

   trochę przesadziłeś z tymi lotami do „przyjaciół z gwiazd” na końcu 😉
   Ale historyjka interesująca z gatunku przepowiedni, tylko trochę naciągane niektóre interpretacje…

   No i koalicja chiny Iran atakujaca europę oznaczałaby też i Rosję, (bo tej chyba nie przeskoczą, no chyba, ze nad nią przelecą) ktora mogła zawrzeć pakt z USA i Izraelem w takim razie…