List do aktywistki ruchu pro-imigranckiego ROZSĄDNY HUMANITARYZM

Mam rodzinę na wyspie Kos, w Atenach i na Peloponezie – jedna moja kuzynka jest żoną greckiego policjanta, a mąż drugiej pracuje w Urzędzie Miejskim (pracownik samorządowy). Mam także rodzinę w Rzymie.

Mnie kitu się nie da wepchać. Mam wiadomości z pierwszej ręki. Kuzynki mi opisują, co mają pod oknami.
Znam języki obce i umiem czytać ze zrozumieniem, także po polsku.

W takiej sytuacji nie dam się wziąć na zmanipulowane zdjęcia „uchodźców”, na których są głównie kobiety. Porażająca większość tych ludzi – w realu – to młodzi faceci, którzy zachowują się roszczeniowo oraz agresywnie.

W ich kulturze takie zachowanie jest przyjęte, a nawet pożądane – bo islam – czy w ogóle tamten rejon świata – tak kształtuje postawę męską. W zderzeniu z naszą kultura – może być tylko bum!

Jeżeli więc pani chce pomagać – to przecież może pani zaprosić na swój koszt z 10 syryjskich rodzin i się nimi zająć we własnym domu. Jest pani wolnym człowiekiem, wie pani co pani robi – proszę bardzo, śmiało, nasze prawo pozwala pani zapraszać gości z Afryki czy Bliskiego Wschodu i ich utrzymywać. Proszę ogłosić zbiórkę darów w internecie, mam dwa wolne koce, to wesprę pani inicjatywę.

A tak ogólnie: protestuję, ponieważ pani działalność jest niebezpieczna dla moich interesów. Nie życzę sobie nieopanowanych, poza kontrolą, przemian w moim otoczeniu – zwłaszcza że naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin, który zaczął marsz na Zachód. Czego ani pani ani Europa nie życzycie sobie widzieć.

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjęcia u nas tych ludzi, których pani nazywa „uchodźcami”.
Miałabym jednak znacznie mniej uwag na ten temat, gdyby zwolennicy przyjęcia tych uchodźców nie operowali kłamstwem historycznym np. na temat Iranu w 1942 (a może po prostu nie znacie historii waszego kraju, i opowiadacie te głodne kawałki w dobrej wierze?) – oraz nieprawdą na temat stanu polskiej gospodarki, a także nazywali rzeczy po imieniu: to są imigranci ekonomiczni a nie uchodźcy.

Nie należy szermować kłamstwem, tylko postawić sprawy jasno, uczciwie.
A w tej sprawie łgarstwo goni łgarstwo.
Za bardzo państwo się przyzwyczailiście do manipulacji. Albo działacie w dobrej wierze lecz w niewiedzy jak jest tzn. ktoś wami manipuluje.

Bez względu na powody, państwo nie szanujecie inteligencji oraz wiedzy i doświadczenia życiowego tych, z którymi rozmawiacie.

Dlaczego nie mówicie o akcji łączenia rodzin? – przecież prawodawstwo europejskie to zaleca – to jest obligatoryjne, co oznacza że jak przyjmiemy jednego człowieka – to on ma prawo ściągnąć rodzinę.
To jest dalszych 10 osób, takie rachunki są zrobione we Francji.

Jeżeli więc teraz zgodzimy się wziąć 20 tysięcy ludzi – to jest REALNA zgoda na 200 tysięcy ludzi. A z tego co słyszałam, mowa o 81 tysiącach wyjściowo.
Podobno uchodźców ma być co najmniej 2 x więcej niż już jest, a jest ich 800 (osiemset) tysięcy – z czego nasza kwota to ok. 5,6%.
Czyli po akcji łączenia rodzin mówmy o prawie milionie obcych, w większości muzułmanów w ciągu 3-5 lat (od razu ich przecież nie ściągną, trochę to zajmie, w przeciwieństwie do pani myślę dalekowzrocznie oraz systemowo tzn. umiem operować kilkoma wskaźnikami naraz).

Jak on się utrzymają w kraju, który jest w ekonomicznej zapaści, zadłużony na 3 biliony, nie ma na emerytury dla własnych obywateli, nie ma własnego majątku narodowego oprócz lasów – i po wyjeździe 3 milionów własnych emigrantów ma kilkanaście procent bezrobocia – w tym także strukturalnego (powyżej 20%). My NIE POTRZEBUJEMY PRZECIEŻ LUDZI DO PRACY. Niech jadą tam, gdzie jest praca.

No a przecież podstawowy problem z tą ludnością jest taki, że oni nie pracują. Nie pracują jako grupa społeczna (procentowo) w żadnym europejskim kraju, w którym mieszkają od lat. To nie jest inwestycja społeczna tylko rozsadnik przestępczości oraz klienci opieki społecznej – syndrom wyuczonej bezradności. Nasze wsie postpegierowskie nie zostały nauczone odpowiedzialności za własny los – w ciągu 26 lat – a pani chce socjalizować ludzi innej narodowości i religii, których zasady ZAKŁADAJĄ HERMETYCZNOŚĆ i NIEASYMILOWANIE? Chce pani być lepsza od Francuzów – z ich kolonialnymi doświadczeniami z Algierii i Senegalu? – czy od Brytyjczyków?

Jaki jest odsetek dzieci i młodych kobiet w tej grupie, która do nas jedzie, niech mi pani powie?
Bo w tej grupie, którą rzekomo pani Miriam wyrwała bohatersko spod kul (część tych ludzi już WRÓCIŁA DO SYRII czyli pod te straszne kule) – było 27 procent dzieci (osób poniżej 18 roku życia, małych dzieci było bardzo mało – to są dane oficjalne Straży Granicznej).

Dziwna sprawa jak na wielodzietne rodziny syryjskie – i uchodźców, którzy chronią co mają najważniejszego.

W Iranie – w 1942, jak już jesteśmy przy tym – były takie proporcje: 3 cywilów (gł. kobiety lub dzieci) na 1 faceta w wieku poborowym, zdolnego do noszenia broni.

Tak wyglądają prawdziwi uciekinierzy, proszę pani, zawsze i na całym świecie.

Ci nasi to nie byli uchodźcy tak nawiasem, tylko ludność cywilna sojusznika (rząd polski) przejęta przez Brytyjczyków od drugiego sojusznika (ZSRR) w ramach międzynarodowej umowy anglo-polsko-rosyjskiej.

Tak to formalnie wyglądało: nikt nie uciekał przez Morze Kaspijskie łódkami, zarzynając po drodze innych.
Arabowie, Persowie (czy Syryjczycy) nie byli stroną w sprawie.

Nic nie zawdzięczamy tamtemu światu czy rejonowi, innymi słowy. Nie mamy też żadnych rachunków z Afryką.

Brytyjczycy zrobili bardzo dobrą statystykę w Iranie – wręczyli nam zresztą za to rachunek – w 1945 roku. To nie była żadna pomoc humanitarna, tylko usługa.

I Polska dostała rachunek za koszta naszego rządu w Londynie oraz koszta armijne. Nie tylko krwią zapłaciła swoich żołnierzy oraz pilnowaniem pól roponośnych w Iranie ( – bo o to chodziło Brytyjczykom, którzy rządzili wtedy na 90% powierzchni Iranu, to był zdaje się nawet protektorat – tylko dlatego nas w ogóle wzięli z ZSRR, że od roku mieli bunt tubylców na pokładzie – i potrzebowali naszych mężczyzn pod broń – brakowało im sił, a Anders umiał się targować i wytargował, że żołnierze wyjdą z rodzinami – i tak uratował tysiące wojennych sierot oraz samotnych kobiet).

Polecam, żeby pani coś przeczytała na temat Iranu, zanim zacznie sadzić innym niedouczonym tę tanią propagandę o naszych zobowiązaniach wobec świata.

Proszę poczytać o tysiącach ludzi – kobiet i dzieci, które via Iran trafiły (tam ich Angole osiedliły) na terenach, gdzie szalała mucha tse-tse: nie było wody za to, chleba ani lekarstw – i na terenach byłego obozu koncentracyjnego dla Burów.

Chyba że pani się zgadza, żeby w identyczne warunki u nas trafili teraz ci Syryjczycy. Ale z kolei ja się na to nie zgadzam.

Nie zgadzam się na katastrofę humanitarną w Polsce.

Bo pani działania tym się właśnie skończą: katastrofą humanitarna – taki będzie pierwszy efekt. A potem będzie niechęć przyjezdnych do nas – i rozbuchana roszczeniowość. Tak działa ludzka psychologia.

W tej sprawie mieszają ludzie, którzy być może mają wielkie serce, ale mały rozum. Gdzie pani da mieszkanie – tylko tym 20 tysiącom ludzi? Przecież wielu Polaków nie stać na własne mieszkanie – wsadzi pani tych uchodźców do namiotów i da im łopatę do odśnieżania okolicy oraz walonki, czy jak?

A jak w zimę będziemy mieli mrozy po minus 25 stopni – to co pani zrobi z tymi ludźmi? – pójdzie im parzyć rumianek, jak dobra ciocia w tych ich blaszanych barakach, bo tylko favele można postawić na szybko? Będzie pani bronić dobrego imienia naszego kraju, gdy zaczną pisać o polskich obozach koncentracyjnych dla nieszczęsnych uchodźców? – będzie się pani poczuwać do obowiązku? – bo ja mam roboty po pachy z rozsupływaniem kłamstw dotyczących II wojny i komunistycznej okupacji.

Jak zapewni pani szkołę dzieciom?
Jak pani te dzieci chociaż nauczy polskiego? – ma pani program takiej nauki? – a dziewczynki będą się uczyć razem z chłopcami czy osobno? – skąd pani weźmie nauczycieli? Przecież PO zlikwidowała szkoły: samorządy nie mają pieniędzy. Sześciolatki mają naukę na ZMIANY – jak w latach 50-tych. Szkoły są przepełnione.

Jak pani uzupełni wykształcenie dorosłych? – które ich arabsko-afrykańskie umiejętności nam się przydadzą? Do czego wykorzystamy ten Kapitał Ludzki? Uruchomimy fabryki produkujące tam-tamy? – raczej nie, bo nie mamy know-how. A może kebaby? A może zaczniemy eksportować dżihad?
Bo co my poczniemy z 20 tysiącami ludzi bez kwalifikacji, przydatnych w Europie: zrobimy z nich zamiataczy ulic? – przecież u nas ulice zamiatają samochody-polewaczki. To może hodowców kóz? – fajny pomysł, tylko ziemie muszą kupić – a ziemia u nas droga. Jeszcze ma być podatek katastrastralny: ciekawe, czy na kozim serze da radę zarobić na podatki, ZUS-y i kataster?
Bo to będzie razem z 95% dochodów każdej małej firmy rodzinnej…

Skąd pani weźmie opiekę lekarską? – także specjalistyczną?
Przecież nasz system opieki medycznej jest niewystarczający dla nas samych (po wyjeździe 3 milionów ludzi!) – nikt nie marzy o poziomie europejskim w tym względzie dla własnych obywateli. Ludzie czekają na operacje po 2 lata – teraz mają czekać po 2,5 – bo pani jest młoda, zdrowa i ma dobre serduszko dla małych dzieci z Afryki?

Jak pani będzie zwalczać lokalne choroby, które ci ludzie ze sobą przywiozą? – na całym świecie z tym jest problem, o czym tacy dobrzy ludzie jak pani – nie informują, bo i po co.
A wie pani może, jak jest koszt leczenia amebozy – oraz koszt diety po amebozie? Bo ja wiem. I wiem, ilu lekarzy od takich chorób mamy w Polsce.

Aaaaa…. – a może to prawda, co słyszałam, że opiekę medyczną i filtr epidemiologiczny mają zbudować prywatne firmy, ludzi powiązanych z WSI, którzy mają już europejskie kontrakty medyczne na sumę rzędu 30 milionów złotych?! – to znaczy, że „litościwi ludzie martwiący się o uchodźców” to są płatne trolle, propagandyści i naganiacze?
To znaczy, że ci przyjezdni biedacy wszystko dostaną na tacy… Więcej niż polskie głodne dzieci, lepiej niż nasi starzy i chorzy kombatanci, Powstańcy Warszawscy, tak? A przez jaki czas będą na wykwintnym garnuszku Europy? – i co potem? – gdy już się przyzwyczają do dobrego życia? Co będzie POTEM?

Jak pani to zamierza zrobić?

Jak pani będzie zwalczać obrzezanie kobiet – zabójstwa honorowe – i przemoc wobec kobiet kobiet w tej kulturze?
Da im pani do poczytania „Wysokie obcasy”? Czy powachluje pani tych ludzi konwencja antyprzemocową? A może pozamiata pani temat poprawnością polityczną? – ograniczy mi pani wolność słowa – zamknie mnie pani a klucz wyrzuci w Śródziemne Morze?

Czy pani opiekowała się kiedyś chociaż psem ze schroniska? – czy pani wie ile zachodu kosztuje wyprowadzenie go na prostą? Ucywilizowanie?

Pani nie ogarnia realnych kosztów społecznych, nie mówię nawet o zwykłych materialnych – tej operacji. PRZECIEŻ TO SĄ LUDZIE.
Na Boga, to ludzie. Mają znacznie więcej sfer do wyprostowania niż półdziki pies, którego ktoś bił – pies który spędził życie przywiązany do budy.

To jest problem z wyobraźnią przestrzenną.
Ludzie to nie są kawałki papieru ani bity – te głupoty, które pani wypisuje nic nie kosztują, ale my mówimy o LUDZIACH, którym nie jesteśmy w stanie realnie zaoferować NAWET takich warunków pobytu, jakie ma u nas domowe bydło.

Ja szanuję ludzi, w przeciwieństwie do pani.
Wiem cokolwiek o ich potrzebach. Wiem co to jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ za drugiego człowieka.

Poza tym, jak mawiają Chińczycy, jeżeli komuś uratowałeś życie – jesteś do końca życia za niego odpowiedzialny. Tak właśnie jest w tym przypadku, przecież oni tu zostaną, bo w Afryce wojna jest CIĄGLE. Od lat 60-tych. I NARASTA. My nie mówimy o akcji humanitarnej typu zawieźć wodę i pampersy – my mówimy o implantowaniu setek tysięcy przyszłych obywateli.

Dlaczego pani oszukuje – choćby sama siebie – w tym względzie? Czas spojrzeć na fakty, zamiast snuć chore nieodpowiedzialne rojenia o uratowaniu Aryki, która musi to zrobić sama i na własny koszt. Takie jest życie proszę pani. Nam Polakom nikt nie pomagał.
NIGDY. Za wszystko płaciliśmy słone rachunki.

Pomiędzy tymi ludźmi są dżihadyści.
To nie bajka tylko fakt: to widać i na Peloponezie i na wyspie Kos. Jak ich pani chce wyłapać, jeżeli nie macie wspólnego języka? A wystarczy taki jeden, żeby się rozerwał w warszawskim metrze w imię Allaha, iżby zrobiło się pani bardzo przykro. To że pani zresztą się zrobi – to nie problem, ale moje dziecko i dziecko sąsiadów też jeździ metrem.

Ja nie chcę ponosić odpowiedzialności za cały głodny świat.
My mamy własne problemy geopolityczne: Europa się nie spieszy, żeby je rozwiązywać – wręcz odmawia nam pomocy, więc niech się problemami basenu Morza Śródziemnego – i swoim postkolonialnym rachunkiem zajmie sama.
Nie było uczciwości wobec Polski nawet w głupiej sprawie odszkodowań za skutki rosyjskich sankcji: dostaliśmy najmniej, a straciliśmy najwięcej. No a kwota energetyczna? Teraz zwrotnie mogę ogłosić brak zainteresowania dla problemów innej części Europy.

Polacy zawsze byli w porządku wobec uchodźców, których nikt im nie wciskał gwałtem, jak w tym przypadku.

Brytyjski Iran to był zresztą bodaj jedyny przypadek w naszej tysiącletniej historii tego rodzaju. Zawsze było odwrotnie np. przez ileś wieków uciekali do nas Żydzi – z całej Europy. To my mamy tradycje faktycznej tolerancji, także religijnej i obyczajowej – chyba szkoda, że zna pani bartoszewski wariant naszej historii, a nie ten prawdziwy.

W XX wieku przyjmowaliśmy Ormian, Greków, że rzucę spod palca – bo te historie znam najlepiej. Ostatnio przyjęliśmy jako społeczeństwo nieznaną, ale wielotysięczną, liczbę Ukraińców. Ach, sami sobie to załatwili – to dzielni ludzie – nie są uchodźcami formalnie, bo tyrają jak woły. Im nie przysługuje wsparcie ani zasiłek 3 tysiące na rodzinę czy osobę (w końcu nie wiadomo). Niemniej znaleźli u nas schronienie przed wojną.

Teraz NIE jesteśmy przygotowani do przyjęcia i obsługi takiej liczby ludzi jak 20 tysięcy – już nie mówię o 81 tysiącach, bo taka jest procentowo polska kwota, a tym bardziej o przyjęciu ich rodzin (czyli docelowo 200-800 tys.).

Nie ma nawet dostatecznej liczby TŁUMACZY, już nie mówię o asystentach kulturowych – żeby się zająć tymi analfabetami (to ważne, bo będą niesamodzielni), którzy swoje muzułmańskie porządki zaprowadzają wszędzie, gdzie trafią (polecam opowieści nieszczęsnych Ukraińców, którzy zostali zmuszeni w naszych ośrodkach dla uchodźców zamieszkać z Czeczenami – i to nie jest dowcip, że w krajach skandynawskich masywnie wzrosła liczba gwałtów: ci „uchodźcy”, jak ich puścić luzem – gwałcą – na wyspie Kos też gwałcą, nawet własne miłosierne opiekunki).

Proszę mi nie opowiadać, że przyjadą do nas Syryjczycy – i że to chrześcijanie. Bo nie pani o tym decyduje, kto gdzie pojedzie, tylko Europa.

Pani nam tutaj chce przehandlować Niderlandy + Inflanty; to są kocopoły i pani chciejstwo a nie realia.

A Europa hojnie obdziela czarnoskórymi muzułmanami. Bo, po pierwsze, ich jest przeważająca liczba – a po drugie: Syryjczyków którzy są najmniej kłopotliwi dostana lepsi od Polski. Tak samo lepsi jak byli lepsi przy podziale kasy za skutki sankcji: kraje skandynawskie, Niemcy oraz Francja.

Co jeszcze? – pani nie ma pojęcia zielonego na temat katolicyzmu – wyśmiewa pani religię albo zwalcza – a obecnie posługuje się nią pani instrumentalnie: uważa ją za łom do walenia mnie po głowie.

Nie okazuje pani szacunku katolikom, nie zadawszy sobie trudu, żeby sprawdzić, dlaczego ta paskudna ubeczka Krwawa Luna Brystygierowa (kumpelka z pracy mamy i taty byłej pani prezydentowej Komorowskiej tak nawiasem), nawróciła się na stare lata.

Mówi mi pani „kochaj bliźniego swego” – a ja przecież kocham moją rodzinę, moich rodaków i mój kraj – to jest mój podstawowy chrześcijański obowiązek, zadbać o ich potrzeby, wykonać swoje obowiązki. Poza tym regularnie płacę na misje, od lat, jak mnie stać.

Nie szermujcie katolicyzmem jako argumentem. Bo to śmieszne. Nie wiecie nawet co powiedział Jezus na temat prawa do samoobrony.

Mamy takie prawo. A kilkadziesiąt tysięcy ludzi – w większości młodych facetów, którzy stanowią forpocztę muzułmańskiej nawały w kraju, który na podstawie Układu Poczdamskiego jest właściwie jednonarodowy – wymaga samoobrony.

Przy samoobronie nikomu nie wolno przesadzić.
Najmniejszy koszt to zamknięcie granic i nie przyjęcie tych ludzi.

Jeżeli ich weźmiemy – to z Afryki runie lawina emigrantów. Tym pani pomoże, a tamtym – nie?

Przecież ten problem musi być rozwiązany lokalnie, naprawdę tego nie widać?

PS. Nie protestuję przeciwko wydaniu na to jakichś pieniędzy – pod warunkiem, ze projekt pomocy na miejscu będzie trzeźwy – i da gwarancję że 3/4 nie zostanie rozkradzione.

PS 2. Ci ludzie nie dorośli do demokracji – mają inny system – antydemokratyczny – ich kultura taka jest. Pani chyba naprawdę nic nie czytała – pani nie wie, co to społeczeństwo patriarchialno-feudalne, w dodatku zarządzane przez imamów i oparte na zasadach religijnych, które odrzucają tolerancję – i promują wojnę z niewiernymi.

Albo ich pani wynarodowi – JAK? (czy prawo europejskie pozwala polonizować obcych?) – i wtedy mogą być obywatelami demokratycznego państwa, albo oni zabiją pani kulturę – a co gorsza MOJĄ. Ja nie chcę takich problemów, dość mi kłopotów z pani niedojrzałym podejściem do naszej rzeczywistości oraz historii.

PS 3. 20 tysięcy Polaków mieszka w Kazachstanie. ONI MAJĄ PIERWSZEŃSTWO.
Pani nie obchodzi ich los, bo pani nie zna historii własnego kraju: to są potomkowie tych, których nie udało się Andersowi zabrać ze sobą do Iranu.
Dla mnie to są jedyni ludzie warci zainteresowania. REPATRIANCI.

A tak w ogóle, to najbardziej interesują mnie 3 miliony, w tym miliony wykształconej za moje pieniądze młodzieży, które wyjechały za chlebem. Ja ich chcę REPATRIOWAĆ, zamiast się szarpać z cywilizowaniem muzułmanów.
To droga zabawa i zbędna. I wcale nie zapobiegnie katastrofie demograficznej w naszym kraju – odwrotnie, akurat pogłębi problem – załamie nasz budżet, zmusi nas do walki szerokim frontem z problemami, których nie znamy – a z którymi cała Europa sobie nie radzi od wielu lat.

Polska miała problem z przyjęciem 100 (stu) uchodźców – Polaków z Donbasu. Premier Kopacz miała to w nosie, nie mieliśmy możliwości i pieniędzy. Gdyby prawica, która pani uważa za NIETOLERANCYJNĄ I NIEHUMANITARNĄ – nie narobiła rabanu pod niebiosa, to ci ludzie byliby sczeźli w Donbasie.

A teraz nagle astronomiczne wielkości nie wiadomo kogo, nie wiadomo skąd i po co? – za moje pieniądze? Pani chce być dobrą ciocią za moje pieniądze?

PS. 4 Ktoś zapytał, skąd wzięłam liczby, bo on słyszał że bierzemy tylko 2 tysiące uchodźców. Proste jak konstrukcja cepa.

W Europie JUŻ jest 800 tysięcy wniosków o azyl (a to początek).
http://prawo.money.pl/…/uchodzcy-w-europie-juz-800-tys-wnio…

Polska kwota wynosi 5,65 procenta.
https://www.google.pl/search…

Proszę wziąć kalkulator i obliczyć, czy to są 2 tysiące.
Bo mnie wychodzi, że 5% od 800 tysięcy to 40 tysięcy JUŻ TU I TERAZ, na wejściu.

Rząd pani Kopacz, a wcześniej Tuska – nie potrafił postawić się Europie w żadnej istotnej sprawie. Myśli pani, że teraz się skończy na 2 tysiącach? Wetkali im 2 tysiące – to wetkają cała kwotę. To jest prawo znane w negocjacjach – a nasz rząd już pękł: już zgodził się wziąć ileś tysięcy (są różne dane od wyjściowo 2 do 10 tysięcy, ludzi z Erytrei – proszę sobie sprawdzić na mapie, gdzie to jest).
Podjęto za mnie zobowiązanie, na które mnie – i nas jako państwo oraz naród – NIE STAĆ.

I niech mi pani nie wciska kitu o solidarności i humanitaryzmie; NIGDZIE TYCH PRZYBYSZY NIE CHCĄ. Bo mają coś w głowie, oprócz propagandy – a przede wszystkim wiedza, że koegzystencja kultury zachodniej i muzułmańskiej NIE JEST MOŻLIWA
http://wpolityce.pl/…/259953-unijne-kwoty-dla-uchodzcow-to-…

Na koniec – ktoś mi zarzucił w komentarzach filozofię Kalego.

A skąd, nie jestem Kali. Ja tylko wyrosłam z cierpienia za miliony, w przeciwieństwie do niego oraz pani. I nauczyłam się asertywności: to współczesna cnota. Dlaczego pani mnie wpycha w średniowiecze?

Kiedy Jan Karski prosił o bombardowanie torów do obozów koncentracyjnych – świat miał to głęboko. Kiedy płonęła Warszawa – świat miał to głęboko. Teraz ja z głębokim smutkiem popatrzę jak tonie Afryka, pociągając za sobą Europę – bo jestem mądrzejsza o miliony umarłych.

Proszę mi nie zawracać głowy humanitaryzmem.
To jest Idea, która polega na zawiezieniu wody i pampersów, a nie sprowadzaniu ludzi do siebie, na swoją zielona, zbankrutowaną wyspę i użeraniu się z muzułmanami na własnym gruncie.
Nie mam ochoty na Dzikie Pola na warszawskiej Ochocie ani na wsi pod Gdańskiem tj. na konsekwencje faktu, że pani nie potrafi przewidywać skutków własnego działania. Nie.

Gdyby mnie zdjęli/zbanowali za rasizm oraz ksenofobię – to odnajdziemy się także tutaj: http://blogpublika.com/aut…/murzynskosc-dla-poczatkujacych//

*Powyższy tekst znalazłem na profilu Iwony L. Koniecznej: https://www.facebook.com/455618261277625/photos/a.455636701275781.1073741826.455618261277625/455636674609117/?type=3

108 komentarzy List do aktywistki ruchu pro-imigranckiego ROZSĄDNY HUMANITARYZM

 • Boru

  Ciekawe zestawienie „prawicowców” z „lewicowcami” na przykładzie Norwegii. U nas jest bardzo podobnie z tymi wszystkimi „ruchami narodowymi”, anty-rosyjskimi i pro-izraelskimi i tak zwanymi „lewakami” jak np. Piskorski z partii „Zmiana”.

  https://www.youtube.com/watch?v=rgEKWvMUwG4

  Wcale nie dziwi mnie to, że chrześcijanie są syjonistami, ponieważ chrześcijaństwo samo w sobie jest syjonizmem. To wiara w to, że ziemią świętą każdego wierzącego jest Izrael. To gloryfikowanie izraelskich mitów jak „Wielkie Królestwo Salomona”, które właśnie jest w budowie, a którego powstanie poprzedza masowa imigracja do Europy.

  Lewicowe poglądy w rzeczywistości utrudniają syjonistom realizowanie swoich planów, dlatego lewicę się obrZydza równając ją z promowaniem zboczeń. Idea równości, na którą tak alergicznie reagują prawicowcy, to całkowite przeciwieństwo rasizmu żydowskiego. Nacjonalizowanie banków i kluczowych gałęzi gospodarki mogłoby być pierwszym krokiem do odczepienia od siebie tych syjonistycznych macek. W takiej wspólnotowej gospodarce nie mają prawa istnieć żadne Rotszyldy czy Rockefellerowie.

  • Ania

   Masz rację.
   Pejsy przeniknęły ruch lewicowy i feministyczny obracając te ruchy w ich własne przeciwieństwo.

   Kim jest teraz lewicowiec?
   Idiotą krzyczącym o prawach ” uchodźców”, którzy przecież są najeźdźcami.
   Bandytą zamykającym usta pokrzywdzonym kobietom i dzieciom , oraz ich rodzinom.

   Kim jest dzisiejsza feministka ?
   Zidiociałą cipą ,niepodobną nawet do kobiety, solidaryzującą się z dziwadłami o płci bógwiejakiej i walczącą o prawa tych dziwadeł, tylko nie wiadomo o jakie prawa chodzi.Kretynką walczącą o ściągnięcie do Europy kilkumilionowego stada półzwierząt nie nadających się do życia pośród ludzi.

   Trzeba odróżniać XIX i XX wieczną lewicowość i feminizm, dzięki którym ludzie wiele zyskali, od ich obecnych, fałszywych, strywializowanych żydowskich kopii.

   Różnica jest taka sama, jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym.

   • Boru

    Dziwnym trafem te wszystkie feminizmy, homoseksualizmy i inne tak zwane „lewackie pomysły” rozwijają się w krajach gdzie chrześcijaństwo było silne. Niemcy, USA, Brazylia itd.

    Nie jest to dziwne, bo religie które wyrosły z judaizmu są anty-naturalne. Nie uczą życia w zgodzie z przyrodą, tylko uczą, że człowiek modyfikuje przyrodę dla swoich własnych korzyści. „Czyńcie sobie ziemię poddaną”. No to czynią .. zmieniają płeć, chociaż natura zdecydowała inaczej. Penetrują sobie otworki inne niż natura przewidziała, bo nie interesuje ich zdanie natury na ten temat.

    Tam gdzie wariacje judaizmu nie dotarły, tam jest normalność.

    Poza tym, jeśli to lewicowe poglądy to promowanie zboczeń to polecam wybrać się na paradę równości do Korei Północnej, Białorusi albo na Kubę albo obejrzeć archiwalne zdjęcia z takich parad z Rosji Radzieckiej. Na pewno jakieś są albo były, bo to przecież skrajne lewactwo.

    • Ania

     Ta zbieżność ma swoje uzasadnienie.
     Chrześcijaństwo było forpocztą żydostwa. Tam gdzie dotarło, a zwłaszcza gdzie dotarł KK, w ślad za nim docierał pejs.
     Pejsy i koziarze to stwory sumeryjskie.
     Oni zboczenie mają po tatusiach w genach.
     Ich religia i prawo zwyczajowe to akceptuje, choć czasem pozornie jest przeciw.
     A pedofilia jest normą zwyczajową i religijną.

     Ludzie powinni się od tego trzymać jak najdalej, albo i kijem od siebie gonić.

    • Boru

     „Tam gdzie dotarło, a zwłaszcza gdzie dotarł KK, w ślad za nim docierał pejs.”

     To jest takie proste, ale w swoim zaślepieniu chrześcijanie zawsze będą twierdzić, że ten pejs za nimi idzie, bo są ich przeciwieństwem i ich wrogiem. To są przeciwne bieguny judaizmu i w zetknięciu razem okazuje się, że ich siła kieruje się ku sobie i przyklejają się do siebie jak dwa magnesy. Dwa przeciwieńśtwa stają się jednym i tym samym i już nie ma jak tego rozdzielić. Chrześcijanie nazywają to później „agenturą w kościele”. Infiltrowanie chrześcijaństwa przez agentów Izraela to jest naturalna konsekwencja rozrastającego się chrześcijaństwa.

    • Boru

     Z tym, że ja bym nie brnął w to, kto jest jakim tworem, bo problemem jest infekcja umysłowa a nie fizjologiczna. Tutaj jest namieszane bo w judaizmie mamy do czynienia z infekcją umysłową, która tworzy wyobrażenie i wyższej rasie. Ciała nasiąkają tym jak gąbki żyjąc w zaburzonym umysłowym środowisku, ale ciała same w sobie nie powodują nic. Pochodzenie nie gwarantuje tego, że ktoś jest dobry albo zły. Gdyby tak było, to każdy jeden przedstawiciel „wybrakowanej” rasy byłby zły. Nie jest tak w przypadku żydów, ponieważ są to po prostu ludzkie istoty, które uległy nieludzkim ideologiom (może i nawet pozaziemskim/demonicznym), ale nie w stu procentach ponieważ nie każdy umysł pracuje tak samo i lgnie ku tym samym iluzjom.

     Osobiście uważam, że umysł jest ponad materią. Problem z judaizmami wszelkiego rodzaju jest taki, że umysł jest uwięziony w materii i jest przystosowany tylko do życia w świecie materialnym i dążenia nie wybiegają poza to. Stąd się bierze ich rasizm i każdy inny rasizm.

     Kiedy ludzie zaczynają mówić o problemie żydowskim jako o żydowskiej rasie samej w sobie, to wtedy myśli się w sposób w jaki oni myślą. Oni jako rasa, oni jako materialiści, utożsamiający się z ciałem, chcą być problemem dla innych.

     Później okazuje się, że sam fakt bycia europejczykiem sprawia, że najgorszy przedstawiciel białej rasy jest lepszy od najlepszego przedstawiciela rasy żydowskiej. Wszystko już jest odbierane z perspektywy umysłu uwięzionego w materii, co było celem judaizmu. Tak oto w niezauważalny sposób umysły tych, którzy chcą sprzeciwić się rasizmowi żydowskiemu, same stają się „made in Israel”.

     Widać to świetnie u nawiedzonych turbo-słowian, którzy kopiują wszystko dokładnie z biblii tylko zmieniają nazwy na słowiańskie. Wielkie Królestwo Salomona zamieniają na Imperium Lechitów, biblię na „Wedy słowiańsko-aryjskie” spisane na złotych tablicach niczym Księga Mormona.

    • Boru

     Może to się wydać mało patriotyczne, ale ja sam dla siebie jestem przede wszystkim świadomością, która nie ma rasy, nie jest związana szczególnie z żadnym krajem i nie wiążę całego swojego istnienia z tym, że jestem „białym europejczykiem”. Żyję tutaj chwilowo, a mój kolor skóry służy jedynie temu by w taki a nie inny sposób oddziaływać z promieniowaniem słonecznym. Wartością dla mnie jest doświadczenie i rozwijanie świadomości, a fizjologia jest dostosowaniem się do środowiska w którym mam rozwijać swojego ducha i umysł. Kultura jest chwilowa, zależy tylko od środowiska w którym mam się rozwinąć, by następnie to środowisko opuścić. Robiąc wartość z ciała, z kultury samej w sobie, jestem skazany na nieustanne odradzanie się i więzienie mojej świadomości.

     Taki jest ostateczny cel judaizmów wszelakich. Utrzymywać ludzkość w nieustannym cyklu narodzin i śmierci w materialnych ciałach bez możliwości ucieczki z tego i bez możliwości połapania się, że w ogóle taka pułapka jest.

     To, że te religie są krwawe, to jest element tej pułapki. Ludzie mają ginąć milionami i to w stanie dezorientacji, pomieszania, rozemocjonowania ziemskimi sprawami. To przyciąga ich znów ku tym samym wydarzeniom. Mają ginąć albo milionami i niespodziewanie, albo mają żyć długo w stanie kompletnej ignorancji, poświęcając życie na oglądanie telewizji.

     Syjonistyczne sny o potędze, o Wielkim Izraelu wcale nie muszą się wypełnić. Liczy się to, by ktoś próbował to uczynić, by ginęło jak najwięcej ludzi w pragnieniu realizowania tego. Syjonizm, dla mnie, nie jest celem ostatecznym, ale to jedynie narzędzie ku temu by zapewnić temu światu stały recycling uwięzionych dusz.

    • Boru

     Podam link do dalszej mojej wypowiedzi, bo poszło tradycyjnie w moderację:

     https://www.minds.com/newsfeed/714117695380922368

    • Boru

     Naprawdę zachęcam do tego, by zastanowić się nad tym gadaniem o „stworach”, że jakieś rasy są tworem demonicznym. „Koziarze” w swoim największym rozkwicie tworzyli kulturę co najmniej dorównującą „białej europie”, więc czemu nie dorzucisz do tego worka stworów białasa-wampira, którego cechą charakterystyczną jest zamiłowanie do kanibalistycznych rytuałów chrześcijańskich? Islam i arabowie w rzeczywistości narobił mniej bałaganu i przelał mniej krwi niż chrześcijański białas.

     Gadanie o nie-białych jako o gorszych zawsze sprowadza się do tego, że białas ma nic nie robić, bo już jest w porządku i już jest wartościowy, bo po prostu jest.

     Chyba sam fakt, że biali zostali podbici przez te „stwory” świadczy o tym, że jego pochodzenie kompletnie nic mu nie daje? Jakby coś dawało, to stwory zostałyby odepchnięte jakimś rasowym polem siłowym, ale nic takiego się nie dzieje. Manipulatorzy światowi kontrolują przede wszystkim umysły i w nich szukają słabych punktów. Pusta duma ze swojego pochodzenia jest takim słabym punktem europejczyków niestety.

     „Biali przeciwnicy żydów” nie dają absolutnie niczego, poza wskazaniem przeciwnika i poza pustą dumą z tego kim się jest z urodzenia. Chodzi tylko i wyłącznie o karmienie swojego ego. Nie ma tu żadnej ścieżki, żadnego rozwoju, żadnego pragnienia zmiany samego siebie. Nie jest przewidziana krytyka, tylko wymyślanie sposobów na gloryfikowanie samego siebie, zupełnie bezpodstawnie.

    • Ania

     „Pochodzenie nie gwarantuje tego, że ktoś jest dobry albo zły.”

     Tu jednak gwarantuje.
     Inna konstrukcja energetyczna, inne też dziedziczenie behawioralne.

     W konsekwencji brak empatii i zboczenia.

    • Boru

     Wygodnie jest ci tak mówić, bo założę się że poza pustą dumą i wskazaniem przeciwnika nie prezentujesz niczego wybitnego jako „biała europejka”.

     Co ci gwarantuje twoje pochodzenie i twoja „unikalna konstrukcja energetyczna”? Empatię? Widzę już powoli jej zanik. Jakieś parapsychiczne zdolności? Lewitujesz, czytasz w myślach?

     Dobro i zło to kwestia intencji i programowania mózgu. Z każdego da się zrobić potwora, wystarczy odpowiednie pranie mózgu.

     Umysł jest ponad materią, ponad ograniczeniami ciała i jego czystość i wolność to kwestia osobistej walki a nie pochodzenia. Możesz mieć „niesprzyjającą konstrukcję energetyczną” ale po to masz swoją wolę by zmienić swoją istotę.

     Propagujesz idee, że człowiek nie jest w stanie się zmienić i to sprowadza się tylko do gloryfikowania swojego pochodzenia, które samo w sobie nic nie znaczy.

     Pochodzenia nikt nie jest w stanie zmienić, ale może zmienić swoją intencję i drogę którą kroczy.

     Dla ciebie wartością jest jedynie twoje pochodzenie, a nie osobista walka ze swoimi słabościami i rozwijanie się, bo już jesteś w swoich oczach kimś wyjątkowym.

     Podejrzewam, że jedyny możliwy „rozwój’ w takim przypadku, to wymyślanie coraz to nowszych fantastycznych historii o teorii, które mają potwierdzić wyższość swojej rasy nad tymi potwornymi żydami. Koniecznie trzeba wpleść w to kosmos, wojny bogów i genetyczne ingerencje.

     Nic innego bardziej tych pejsatych nie zadowala. Zaślepiony miłością do samego siebie przeciwnik, który nic nie chce ze sobą robić, który myśli w dokładnie taki sam ograniczony sposób. Grupy przeciwników skupiające coraz to gorszych degeneratów i ludzi nie reprezentujących sobą nic poza swoimi łysymi pałami i świętymi żydo-lechickimi książeczkami z wisienką na torcie pod postacią płaskoziemstwa. Łatwo jest rozpracować takiego białego, bo umysłowo należy do jednej rodziny.

    • Majestic

     Boru widzę że zmieniłeś nieco narracje raczej chyba do merytorycznego podejścia ?

    • Ania

     Boru :
     Myślałam, że coś rozumiesz, ale nic nie rozumiesz.
     Te twoje wywody to tylko wprawki stylistyczne.

     Niestety, dalekie od prawdy.

     Może to ci pomoże ? https://youtu.be/M6wRnouGZFQ

    • romeo

     Boru,a jak ja lubię moją kobietę w kakao i ona też?

 • gość

  Stop deprawacji w polskich szkołach!

  Szanowni Państwo,
  czy słyszeli Państwo o „kodeksie równego traktowania” i „edukacji antydyskryminacyjnej” w polskich szkołach? Pod tymi niewinnymi sformułowaniami kryje się często intencjonalna deprawacja dzieci i młodzieży promująca obyczaje subkultur LGBTQ.

  Jedną z wielu organizacji, której aktywiści „opanowali” warszawskie szkoły, jest Fundacja Wolontariat Równości. Jej fundator to pomysłodawca parad równości i były rzecznik prasowy Antyklerykalnej Partii Postępu „Racja”. Członek rady fundacji to szef wydawnictwa pornograficznego i przed laty organizator „bicia rekordu seksualnego Polski”. Do niedawna członkiem jej zarządu był człowiek nie kryjący swojej fascynacji „ostrą” pornografią, którego wypowiedzi o tzw. „pozytywnej pedofilii” wzbudziły szerokie oburzenie społeczne.

  CHROŃMY DZIECI!
  Rodzice najczęściej nie wiedzą o tym, na jakie treści wystawione są ich dzieci. Tymczasem w ramach obowiązkowych warsztatów uczniowie dowiadują się, że mają prawo do swobodnego wyboru „orientacji seksualnej” i zachęcani są do odważnego eksperymentowania na tym polu. Gdy Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza skierowało list do dyrektorów szkół, w którym wskazywało na zagrożenia i prawdziwe intencje „edukatorów”, zostało oskarżone o homofobię i straszone procesami sądowymi.
  http://www.wicipolskie.org/?p=24655

 • gość

  Petru: Zmusimy rząd do przyjęcia uchodźców
  http://pikio.pl/petru-zmusimy-rzad-do-przyjecia-uchodzcow/

 • MajaWalia27

  Gdy patrze na te daty:
  Norway attack 22/07/11
  Woolwich attack 22/05/13
  Brussels 22/03/16
  Munich 22/07/16
  London 22/03/17
  Manchester 22/05/17

  …to mam odczucie intuicyjne,ze za tym wysztkim stoi jakas tajna organizacja , ugrupowanie, bo oni zawsze mieli ”obsesje” jesli chodzi o symbolike liczbowa i daty. Zobaczymy czy bedzie kontynuacja odnoszaca sie do liczby 22.

 • MajaWalia27

  Pewna symbolika liczowa moze sugerowac,ze ostatni atak terrorystyczny w Anglii wiaze sie w jakis sposb z innymi tego typu akcjami. Pytanie brzmi KTO tak naprawde za tym wszytskim stoi:

  Norway attack 22/07/11
  Woolwich attack 22/05/13
  Brussels 22/03/16
  Munich 22/07/16
  London 22/03/17
  Manchester 22/05/17

  • Majestic

   MajaWalia27 Serdecznie Pozdrawiam ,nie widziałem Cie u Krystal , ale chyba ma wakacje i nie moderuje wpisów z tego co wiem ?

 • denuo

  Mord na Igorze Stachowiaku! SKANDAL! PO chce zbić kapitał polityczny na zbrodni (88)
  https://www.youtube.com/watch?v=SC6_8C3jN8k

 • czaro

  Państwo a nasze zdrowie. Też występowanie niedoborów żelaza.

  Kochany Wnuczku!

  Obowiązkiem państwa jest zabezpieczenie ludności przed tzw. warunkami środowiskowymi. Od 1968 roku wiadomo, że na statystycznego Polaka przypada mniej wody pitnej aniżeli na mieszkańca Egiptu. Od pół wieku żaden z tych rządów warszawskich [G.Braun] nie przeprowadził prac zabezpieczających zatrzymywanie wody po wiosennych roztopach. Od 1989 roku stan wałów przeciwpowodziowych uległ drastycznemu pogorszeniu. Nie kto inny, tylko p. prof. Balcerowicz alias Aaron Bucholz, zlikwidował strażników wałowych. W 6 lat później mieliśmy największą powódź po wojnie. Wcześniejsza taka duża powódź była spowodowana przez huntę wojskową w 1981 roku.

  Jest faktem bezdyskusyjnym, że osoby zajmujące się tworzeniem programów nauczania, mają ogromny wpływ na to, jakie cele i jakimi metodami będą realizowane. Jeżeli rzeczywisty cel jest ukryty przed tymi, którzy są poddawani obróbce, to mamy do czynienia z manipulacjami. Nauczono nas nazywać to propagandą. Proszę zauważyć, chociaż od prawie 28 lat nie graniczmy z Rosją [z jej „pancernikiem na lądzie” -Królewcem – jednak tak.. MD], to polskojęzyczne gazety niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, w czasie wojny zwane „gadzinówkami”, cały czas nas straszą atakiem złego czekisty Putnia. Wyjaśniam, że prasa amerykańska już kilkakrotnie podawała, że ten osobnik to obecnie już tylko matrioszka. Od Rosji dzielą nas zarówno państwa bałtyckie, Białoruś i ten dziwny twór, nie uznawany nawet przez ONZ, jakim jest Ukraina. Innymi słowy, gdyby ten Putin chciał kogokolwiek atakować, to musiałby najpierw wejść na terytoria innych państw.

  Przypomina mi to podobne zagrożenie, jakim dla USA była Persja. Proszę samemu przeanalizować prasę: wszędzie ruski czekista, opowieści z okresu okupacji sowieckiej itd. Czyli wyraźnie jest to tresowanie polskiego mięsa armatniego do nowej wojenki. Grupa ludzi, która może zablokować dostęp do informacji o danym wydarzeniu, jest w stanie tak manipulować wiadomościami na ten temat, żeby to pasowało do jej potrzeb. Każde kłamstwo powtarzane odpowiednio długo, zacznie uchodzić za prawdę. W tym celu wymyślono owe miesięcznice smoleńskie. Cała sprawa ma się utrwalić w pamięci jak największej liczby osób. A że nie jest to prawda? A kogo to obchodzi? City of London Corporations potrzebne jest tylko świeże mięso armatnie do swoich rozgrywek. Przypomnę, nas cały czas straszy się Rosją, a nikt z tzw. gadających głów telewizyjnych nie wspomniał, że tak naprawdę to oni się biją głównie o KOLTAN. I tutaj zostawię Ciebie, Drogi Czytelniku, sam poszukaj sobie informacji na temat Koltanu i Redonu. [sprawdziłem: Koltan (coltan) – mieszanina kolumbitu i tantalitu, rud tantalu. md]

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20303&Itemid=119

 • sprawdzam

  Czy widzieliście taki pogrzeb lub słyszeliście o takim, na który nie wpuszczano ludzi z aparatami fotograficznymi?

  http://wiadomosci.wp.pl/pozegnano-magdalene-zuk-jak-bylo-to-tylko-ona-wie-6125773636360321a
  Zakończył się pogrzeb Magdaleny Żuk
  […]
  Na teren cmentarza nie wpuszczano osób z aparatami fotograficznymi.

  … jedyne dostępne w internecie nagranie z pogrzebu jest z zamazanymi do połowy postaciami?
  http://onet.tv/i/fakt/pogrzeb-magdaleny-zuk/s9jgpg

  I taki komentarz:

  patrycja
  2h temu
  Śmierć Karoliny Kaczorowskiej, Magdaleny Żuk czy Iwony Wieczorek nigdy nie zostaną wyjaśnione. Dziewczyny wpadły w szpony podejrzanych środowisk. To niestety półświatek biznesmenów, polityków czy prawników bardzo często powiązanych z pracownikami organów ścigania czy wymiaru sprawiedliwości. Osoby te, prowadząc wspólne interesy, zbierają na siebie nawzajem również niewygodne dowody w postaci jakiś dokumentów, nagranych rozmów o nielegalnych transakcjach czy kompromitujących sex taśmach. Dlatego gdy media podejmują niewygodny dla nich temat, wszyscy się mobilizują by prawda nie wyszła na jaw. Wiedzą bowiem doskonale, że jak jeden pójdzie na dno, to pociągnie za sobą pozostałych, tzw. „efekt domina”. Śledztwo ws. śmierci Magdy prowadzi m.in. ta sama prokurator, która nadzorowała sprawę śmierci Karoliny. Przypadek? Obie dziewczyny obracały się w tym samym towarzystwie, mimo to prokuratorzy nie widzą podstaw do powiązania tych dwóch spraw. Przypadek? Zwróćcie uwagę, że Karolina i Magda „popełniły samobójstwa” z dala od miejsca zamieszkania. Przypadek? Dlaczego Karolina nie mogła się naćpać we Wrocławiu i tam się powiesić? Dziewczyna organizuje wyjazd z okazji swoich urodzin i odbiera sobie życie? Taki sobie prezent sprawiła? Dlaczego Magda nie doznała załamania nerwowego we Wrocławiu, gdzie bardzo dużo pracowała, tylko akurat w Egipcie, gdzie miała odpocząć? Ponadto prokuratura nie łączy włamania do mieszkania Karoliny z jej śmiercią! Rozumiecie to?! Po 24 godz. od śmierci Karoliny ktoś włamuje się do jej mieszkania i wynosi kosmetyki, ubrania, cenną biżuterię oraz ponad 400 tys.zł w gotówce ale zdaniem prokuratorów nie ma podstaw do łączenia jej śmierci z włamaniem. Z Karoliny zrobiono więc narkomankę a z Magdy robi się wariatkę. Nie dajcie sobie wciskać takiego kitu. Magda nie była żadną wariatką a Karoliną nie była żadną ćpunką. Obie dziewczyny dużo wiedziały a ponieważ z jakiegoś powodu stały się niewygodne to musiały „popełnić samobójstwa”. Przykład innej „ośmiornicy”. Krystian W. z Wejherowa na Pomorzu i w Elblągu nagrywał jak gwałci nastolatki a następnie szantażując ujawnieniem nagrań zmuszał je do prostytucji. Współpracował m.in. z Maciejem T. właścicielem kilku lokali w Sopocie w tym Zatoki Sztuki. Orgie z tymi dziewczynami organizowali bogaci biznesmeni, prokuratorzy, prawnicy, urzędnicy, sędziowie a nawet ludzie z telewizji. Napisano o tym książkę pt. „Zatoka Świń”. Proceder ten trwał ponad 10 lat a skrzywdzonych może być nawet 100 dziewczyn w wieku od 13 do 19 lat. Zapytacie jak to możliwe. Ano możliwe, prokuratorzy bowiem tylko raz oskarżyli „Krystka” o gwałt, a pozostałe sprawy regularnie umarzali. W marcu 2015r. zgwałcona 14 letnia Anaid rzuciła się pod pociąg. Mimo to Krystian W. dalej cieszył się wolnością. Dopiero gdy jej mama dotarła do innych skrzywdzonych nastolatek a następnie poinformowała media to dopiero w listopadzie 2015r., pół roku po śmierci Anaid, łaskawie aresztowano Krystiana W. Jego nazwisko widnieje w aktach sprawy Iwony Wieczorek. Iwona była ładną nastolatką, a właśnie takie krzywdził „Krystek”, ale prokuratura oczywiście nie łączy obu spraw. Przypadek? Nie. Śledztwo wobec Krystiana W. prowadzi bowiem ta sama prokurator co prowadziła właśnie sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. Przypadek? Nastolatki są zastraszane a grób Anaid został zdewastowany. Krystiana W. bronią najlepsi adwokaci w Gdańsku. Ponadto przy każdej podejrzanej sprawie pojawia się nagle Rutkowski i nic nie osiąga. Przypadek?
  https://www.youtube.com/watch?v=ghdT3JziGak
  https://www.youtube.com/watch?v=DZ6lcgi6EJQ
  https://www.youtube.com/watch?v=N7_o5gl9FHc
  https://www.youtube.com/watch?v=wle3CuktOqs

  • sprawdzam

   J CH10 godzin temu
   https://www.youtube.com/watch?v=ulzarWSP2Is Egipt Magdalena Żuk – mordercy i dilerzy – IMPERIUM WILKÓW DOWODY… Witold Gadowski Mocno o śmierci Magdaleny Żuk -https://www.youtube.com/watch?v=CWFgNI6W7NQ Podsumowanie śledztwa Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Pilch w sprawie Magdaleny Żuk https://www.youtube.com/watch?v=aZuhXgL5y7g Nowe informacje Niemieckich rezydentów : Relacja niemieckich rezydentów: „ niemieccy rezydenci hotelu Al Nabaa, el Soghayer, KM31 Marsa Alam Road, Marsa Alam, Red Sea Governorate84712, poinformowali placówkę dyplomatyczną BRD w Kairze o niestandardowym zachowaniu pewnej części personelu oraz osób postronnych wobec polskiej wczasowiczki. Została ona w hotelowym barze zaproszona do towarzystwa z barmanem i dwoma innymi mężczyznami. Po około dwugodzinnym pobycie kobietę odprowadzono do prywatnego pokoju. Turyści z Niemiec zauważyli że w późnych godzinach nocnych po korytarzu przechadzali się mężczyźni widziani w barze z Polką. Istnieją nagrania wideo ze słabej jakości obrazem ale dobrze zachowanym dźwiękiem gdzie widać przemieszczenie dwu postaci do drzwi pokoju Polki a później dziwne nieartykułowane dźwięki. Gdy niemieckie małżeństwo Dieter S. i Else S. z aparatem rejestrującym zdarzenie udało się w kierunku drzwi i zapukało, odpowiedziała im cisza. Polscy sąsiedzi pokoju obok do którego pukano wyszli na zewnątrz i powiedzieli że młoda Polka podtrzymywana przez dwóch mężczyzn, powłócząc nogami udała się w nieznanym kierunku. MAGDALENA ŻUK – MOMENT ŚMIERCI – NAGRANIE – OSTATNIA MINUTA ŻYCIAhttps://www.youtube.com/watch?v=zKEmkCm8VwQ

   źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qnC05XkH34E

   ••••••••••••
   Magda wjeżdżająca na salę porusza rękoma i głową, wyjeżdża już martwa.
   https://www.youtube.com/watch?v=zKEmkCm8VwQ
   MAGDALENA ŻUK – MOMENT ŚMIERCI – NAGRANIE – OSTATNIA MINUTA ŻYCIA
   NASZA POLSKA -REAKTYWACJA-
   https://www.youtube.com/channel/UCZB8PnAdKXqRVOrHGp06BQQ
   230
   81 509 wyświetleń
   Opublikowany 15 maj 2017

   Zapraszam na nasza stronę na FB:
   https://www.facebook.com/NaszaPolskaPRL

   • sprawdzam

    I jeden z komentarzy pod nagraniem:

    Wiktoria Bilska6 dni temu (edytowany)
    To wcale nie musi być kroplówka. Pompa infuzyjna, lub coś innego do wprowadzania substancji do organizmu. Pankuronium lub chlorek potasu i wszystko z filmu do siebie pasuje. To tylko moja teoria. Może być tak, że zakładanie wenflonu i podłączenie jeszcze żywej Magdzie pompy, zajęło trochę czasu. Po około 15/30 sekundach obie substancje powodują śmierć lub zwiodczenie mięśni i zatrzymanie oddechu .

    ___

    Wyjaśnienie:
    Dwa wcześniejsze komentarze mam w moderacji.

    • sprawdzam

     No niestety nie pooglądacie, bo konto NASZA POLSKA -REAKTYWACJA zostało usunięte z youtuba.

     https://www.youtube.com/watch?v=WjyiopZ9ACk
     MAGDALENA ŻUK – Szokujące doniesienia jednego z tabloidów! NASZA POLSKA -REAKTYWACJA- 80 157 wyświetleń
     Nowe

     Ten film jest już niedostępny, ponieważ powiązane z nim konto YouTube zostało usunięte.
     Przepraszamy za usterki.

     https://www.youtube.com/channel/UCZB8PnAdKXqRVOrHGp06BQQ
     To konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube, które dotyczą spamu, nieuczciwych praktyk i treści wprowadzających w błąd, lub innych naruszeń Warunków korzystania z usługi.

     Możecie co najwyżej zwrócić uwagę na wyjazd i wjazd z jednej szpitalnej sali do drugiej tutaj, ale niestety kanał NASZA POLSKA -REAKTYWACJA podawał to w zwolnionym tempie:
     https://www.youtube.com/watch?v=7oI8kpY4zXc

     •••••••••••••
     Jak kopiować filmik z youtuba, bo mam go jeszcze otwarty od południa i może będę mogła to zrobić.

    • sprawdzam

     Nie chce mi się ściągnąć, niestety.

    • sprawdzam

     Wklepałam do wyszukiwarki: OSTATNIA MINUTA ŻYCIA
     i okazało się, ze M…a się już tym zajął

     https://www.youtube.com/watch?v=roLjJ4tAtSE

    • sprawdzam

     Niestety M…a tylko stop klatki porobił, a tam w zwolnionym tempie wyraźnie było widać stan Magdaleny Żuk przed i po wyjeździe z sali.
     Może ktoś potrafi zwolnić ogólnie dostępne nagranie.

    • sprawdzam

     Przepraszam, że ja ciągle o tym samym, ale jak internauci odpuszczą, to sprawę zamiotą, bo umaczana jest wierchuszka (np. politycy, bogaci biznesmeni, prokuratorzy, prawnicy, urzędnicy, sędziowie, a nawet ludzie z telewizji).

     https://www.youtube.com/watch?v=RIIp9rJ7yh4
     Beautiful Girl Raped And Killed On Holidays In Egypt (Magdalena Żuk)
     MrLengyel
     https://www.youtube.com/channel/UCEhLodYQXhkctoNxmYKmdhg
     9
     15 385 wyświetleń
     Opublikowany 17 maj 2017

     The April 30, 2017 death of 27-year-old Magdalena Zuk has shocked the nation, which has seen footage of her struggling against brutal men in a hospital corridor and her terrified pleas over the phone to her friend to take her home from Egypt and save her life. The hospital claims that Maga killed herself by jumping out of a window. The released, doctored and blurred video contains enough evidence to prosecute the killers.

     [ 4:10 czy pielęgniarka byłą kobietą?
     5:59 czy to nie ta pielęgniarka?

     https://www.youtube.com/watch?v=RIIp9rJ7yh4
     5:59 czy to nie ta pielęgniarka?

     https://www.youtube.com/watch?v=roLjJ4tAtSE
     PILNE ! MOMENT ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK NAGRANIE A.V
     jack caleib
     https://www.youtube.com/channel/UChhh3WsmPvBFESXCjLvHcFA
     6,3 tys.
     304 194 wyświetlenia
     Opublikowany 13 maj 2017

     Kategoria Wiadomości i polityka
     Licencja Standardowa licencja YouTube

     ••••••••••••••••
     [ powiększenie na cały ekran: 7:32 czy to nie jest ta ‚pielęgniarka’, a na pewno osoba, która uczestniczyła w szarpaninie na korytarzu. Czy to strój personelu? Zauważcie, że lekarzy wyprosili, a jego nie. ]

     >>>>>>>>>>>.

     O tej osobie na usuniętym kanale
     https://www.youtube.com/watch?v=zKEmkCm8VwQ

     MAGDALENA ŻUK – MOMENT ŚMIERCI – NAGRANIE – OSTATNIA MINUTA ŻYCIA
     NASZA POLSKA -REAKTYWACJA-
     NASZA POLSKA -REAKTYWACJA-
     230
     81 509 wyświetleń

     Rozpocznij od:
     Opublikowany 15 maj 2017

     Zapraszam na nasza stronę na FB:
     https://www.facebook.com/NaszaPolskaPRL

     …… ktoś napisał:

     Magdalena Mackowiak1 tydzień temu
     0:10 – Koles w koszulce polo w paski wchodzi na sale jeszcze przed tym jak wtargali lozko z Madzia i caly czas jest z nia. Kto to jest? Na personel szpitala nie wyglada… Co on tam robil? Jak ja wywiezli martwa on wraca do sali… po co? zatrzec slady????
     24

    • sprawdzam

     https://www.youtube.com/watch?v=DkZS8TPX3C0
     MAGDALENA ŻUK – PIGUŁKI GWAŁTU, TRANSMISJA NA ŻYWO, SZANTAŻ NAGRANIEM
     NASZA POLSKA 2
     https://www.youtube.com/channel/UCKp8oq405OVPYxYsv0xoiPQ
     27
     1 696 wyświetleń
     Opublikowany 24 maj 2017

     Kanał powstaje na szybko, gdyż po wielu pogróżkach i walkach z TVN i You Tube, mój poprzedni kanał zniknął, a wraz z nim wszystkie filmy na temat Magdaleny Żuk, nie wiem, który film i z jaką treścią tak bardzo dotknął kogoś, ze posunięto się do tego kroku. Powody jak u wszystkich te same, nie mające nic wspólnego z treścią materiałów. Kanał nie miał żadnych ostrzeżeń, z kanału w super kondycji, w stan zablokowany przeszedł, w ciągu sekundy. Monetyzacje miałem gdzieś, sami sprawdzali kanał po 10 tys wyświetleń i było Ok. Wiec udostępniam tutaj na chwile obecna, tylko filmy dotyczące Magdaleny, by wszyscy mieli możliwość zapoznania się z tymi materiałami, które miały w sumie niemal milion wyświetleń. To chyba najbardziej dotknęło osobę , która zdecydowała, ze takie informacje nie mogą się rozchodzi do tak dużej ilości Polaków, bo jeszcze zdecydują nie lecieć na wakacje do Egiptu i ktoś straci, ciekawe komu zależy by wysyłać naszych rodaków na pastwę tych zwyrodnialców.

     link do tymczasowej strony, w razie gdyby znów kanał został usunięty, to tam będzie coś na ten temat.
     https://www.facebook.com/NaszaPolskaPRL/

     •••••••••••••••••

     A tu nagranie, o którym mówiłam wczoraj
     https://www.youtube.com/watch?v=wvKahJW64ro

     MAGDALENA ŻUK – MOMENT ŚMIERCI – NAGRANIE – OSTATNIA MINUTA ŻYCIA
     NASZA POLSKA 2
     https://www.youtube.com/channel/UCKp8oq405OVPYxYsv0xoiPQ
     27
     889 wyświetleń

  • krasnal

   Czy widzieliście taki pogrzeb lub słyszeliście o takim, na który nie wpuszczano ludzi z aparatami fotograficznymi?
   -a napisz mi sprawdzam , po huj? pogrzeb najbizszej osoby to wedug ciebie , czym ma byc , relacja on-line ? foty na fejs ? selfie z trumna ?
   masz zryty leb sprawdzam

  • Waldemar Resiak

   Obracała się w takim, a takim towarzystwie…i czego się spodziewała? I co mam teraz jej współczuć? Przecież ja jej towarzystwa nie dobierałem. Nie róbcie z igły widły, przecież nikt jej nie kazał obracać się w takim towarzystwie…musiało się coś wcześniej dziać co by mogło pozwolić tak myśleć, a skoro się działo i rodzina i ona sama nic nie robiła…to co mnie to obchodzi?

   Tak samo gdzieś tam jest napisane o dziewczynie, która UWAGA!?!?!? Została zgwałcona i szantażowana nagraniem z tego zajścia do uprawiania prostytucji, na który to szantaż się zapewne godziła…nie no kurwa logiczne postępowanie.
   Nie byłem ofiarą gwałtu, ale nikt mi nie wmówi, że taka ofiara traci wszystkie szare komórki…

   • pi

    została osaczona naszprycowana i wykorzystana – czego się spodziewała? A czego roślina może się spodziewać gdy świadomości brak. Ona sobie towarzystwa nie dobierała. Była zbyt ufna wobec osób które miała obok siebie. Ale to normalne, że wszystkich nie wrzuca się do wspólnego wora z przestępcami bo większość jest w porządku. Przysłowie mówi, że potrzeba beczkę soli spożyć by kogoś naprawdę poznać. Niestety nie miała tyle czasu na poznanie.
    Nie byłeś ofiarą gwałtu, ale jeśli dotyczyło by to twojej córki nie mówił byś że dała przyzwolenie. Odurzona ofiara traci wszystkie szare komórki i reakcje obronną. Mam wrażenie że tobie brakuje paru zwojów żeby to pojąć.

    • sprawdzam

     Ufność to częsta przypadłość dobrych ludzi, którzy nie zdobyli jeszcze doświadczenia życiowego.
     Nie można obciążać za to 27-letniej osoby.

   • sprawdzam

    bo z krótką sukienkę miała … bo zupa była za słona … bo

    ∆ ∆ ∆

    Nikt Ci nie karze współczuwać, jeżeli nie jesteś do tego zdolny.

    Piszę o tym, żeby oprawcy zostali schwytani.
    Presja internautów jest tutaj kluczowa, bo w sprawę umaczane są osoby ze świeczników politycznych, medialnych, wyznaniowych, itp.

    • sprawdzam

     kazać – każe, przecież to oczywiste
     przepraszam,
     dzisiaj otworzyłam kompa i sama się dziwię, jak mogłam tak napisać

 • Świętowit

  Satanistyczne pochodzenie klubów piłkarskich. Świetny materiał 2 h.
  https://www.youtube.com/watch?v=rFIs_8d0upg
  Dlaczego bogowie piłki nożnej w reprezentacji swojego kraju nagle zapominają jak się gra w piłkę nożną. Nie, oni nie zapominają, oni tak naprawdę grają.
  W reprezentacji szatan już im nie pomaga, bo nie ma w tym żadnego interesu.
  Możliwe, że wykorzystywana jest technologia HAARP. Skoro w medycynie jest wykorzystywana, to dlaczego nie miałaby być w sporcie.
  http://www.zwiastun2009.republika.pl/haarp_frequencies.htm

 • sowizdrzał

  Jak przywrócić Europie spokój?

  https://www.youtube.com/watch?v=rT3uxaOFwrc

 • StopNWO

  Nie na temat, ale ważne. Jak ktoś może i zechce sypnąć parę groszy na szczytny cel, film „Autyzm i alergie, choroby narzucone prawem?”
  Dot. szczepień i skutków. Atrakcyjne nagrody.
  link:
  https://wspieram.to/autyzm

 • kk7qq

  Czyz nie sa najniebezpieczniejsi ? !

  http://fotowrzut.pl/9VCHSJKBVP

 • kk7qq

  „Wojna z terroryzmem ” wyjasniona

  http://fotowrzut.pl/YBRJ7LMM2X

  Following the tragic events in Manchester last night, today we are seeing the abject hypocrisy of world leaders sending condolences via twitter to the victims of the terror they have created.
  Theresa May tweets: “We all – every single one of us – stand with the people of Manchester at this terrible time.”
  Trump tweets: “We stand in absolute solidarity with the people of the United Kingdom.”
  Such a shame that they didn’t think of the implications of supplying billions of dollars in arms to Saudi Arabia, the very people supplying arms money and training to ISIS and Al Qaeda. Trump has just signed a $110 Billion contract, while just last month, Theresa May agreed to supply £3 Billion worth of arms. Besides supplying terror groups, much of this arsenal will be dropped on the heads of children in the Yemen.
  The head-choppers are the main source of Wahhabist death cult funding, starting in Afghanistan in the 80s through to groups like ISIS, Al Qaeda and Boko Haram in the present day.
  So while Theresa May slips on her regal black robes and tours the nation in a show of majesty and crocodile tears for the next week, remember that it is people like Trump and Theresa May who are stoking the fire of terror.

 • gość

  Lepper chciał przed śmiercią spotkać się z Kaczyńskim. Chodzi o tajne dokumenty

  Sławomir Izdebski, szef Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych, a także były senator Samoobrony domaga się wznowienia śledztwa w sprawie śmierci Andrzeja Leppera! Jak twierdzi, odnalazły się dokumenty, które w dniu śmierci polityka skradziono z jego biura. – Te pisma miały trafić do Jarosława Kaczyńskiego – ujawnia w rozmowie z Fakt24 Izdebski, szef rolniczych związków zawodowych.

  Od śmierci Andrzeja Leppera minęło już prawie sześć lat. Nie wszyscy dają jednak wiarę zapewnieniom prokuratury, że Lepper sam odebrał sobie życie. Współpracownicy szefa Samoobrony, a także niektórzy dziennikarze są świecie przekonani, że polityk został zamordowany w partyjnym biurze. Zalicza się do nich i Sławomir Izdebski.

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/lepper-chcial-przed-smiercia-spotkac-sie-z-kaczynskim-

 • ciekawe

  JESTEM ZA PiSem powiedział Krzysztof Jackowski
  https://www.youtube.com/watch?v=rV4ZdTIPWLo
  niesamowite co za wywiad – powiedział prawdę

 • denuo

  Rzeź Europy. Zamach w Manchesterze. Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 23.05.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=BR_vuK4vfzA

 • ciekawe

  Na wjazd do Europy oczekiwało w końcu kwietnia do 6,6 mln migrantów przebywających w państwach Afryki Północnej, a także w Jordanii i Turcji – poinformował niemiecki wysokonakładowy dziennik „Bild”, powołując się na udostępniony mu oficjalny raport. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-ponad-6-mln-migrantow-czeka-na-wjazd-do-europy/fk6tzvt
  Miliony ich czekają a włoskie statki dalej ich przywożą do Europy a później mają pretensje ,że nikt ich nie przyjmuje , to chory system wprost nie mogę zrozumieć mieszkańców Europy zach. czy ogarnęła ich amnezja czy oni już nie potrafią myśleć ,jeżeli te 6 mln zostanie przyjęte to za nimi przyjedzie 60 milionów i to w ciągu kilku lat .Dla polski ważne jest aby ta partie jak PO i Nowoczesna zostały wręcz zniszczone bo to oni chcą sprowadzać emigrantów do polski za pieniądze podatników .

  • ciekawe

   Jak to wszystko pięknie wychodzi ciekawe ile jeszcze tego dziadostwa się nam objawi

 • gość

  Komisja Europejska chce wprowadzić euro na terenie całej UE do końca 2025 r. Jedynym wygranym takiego scenariusza będą Niemcy

  Fakty są następujące – jeżeli Niemcy zamiast euro nadal mieliby swoją własną walutę (niemiecką markę), to spotkałby ich los analogiczny do losu Szwajcarii. Gwałtowne i trwałe zyskiwanie na wartości marki doprowadziłoby do utraty konkurencyjności niemieckiego eksportu, a – jak wiadomo – to na eksporcie jest zbudowana potęga gospodarcza naszego zachodniego sąsiada. Aby utrzymać hegemonię i kontynuować politykę finansowego drenowania innych państw Niemcy muszą koniecznie wymusić rozszerzenie strefy euro. Najnowszy pomysł Brukseli doskonale się w to wpisuje.

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/03779-Euro-w-calej-UE-to-wielka-szansa-dla-Niemiec.htm

 • gość

  Gdzie były służby brytyjskie? Zapowiedź zamachu pojawiła się na Twitterze na kilka godzin przed atakiem! [WIDEO]

  Wpisy użytkownika owys663 pojawiły się na TT zanim doszło do ataku i wyraźnie sugerowały poprzez hasztagi miejsce tego ataku i kto, czyli jaka organizacja, go dokona. Wrzucona na TT flaga ISIS została bowiem opatrzona hasztagiem #manchesterarena, a kolejne wpisy tego samego użytkownika również budziły niepokój: „Zapomnieliście już o naszej groźbie? To zasłużony terror” i kolejny: „Mamy tego więcej”.
  Konto tego użytkownika zostało zablokowane już na Twitterze.

  Jeżeli rzeczywiście te wpisy miały coś wspólnego z zamachem to rodzi się pytanie gdzie były brytyjskie służby, które na takie rzeczy powinny reagować natychmiast. Skoro internautom udało się zabezpieczyć zrzuty ekranowe to może to znaczyć, że te wpisy wisiały na TT jeszcze jakiś czas po zamachu. Niezależnie od wszystkiego służby w krajach zachodnich coraz gorzej radzą sobie z zagrożeniem terrorystycznym.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/6717/gdzie-byly-sluzby-brytyjskie-zapowiedz-zamachu-poj/

  • Xellos

   Tam gdzie zwykle jest ORGANIZATOR…

   w mediach z krokodylimi łzami w oczach cedzącymi przez zaciśnięte zęby uprzednio przygotowaną propagandę…..

 • Polak Słowianin

  „…zwłaszcza że naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin, który zaczął marsz na Zachód …” -> qrwa jak czytam takie brednie, to ręce po prostu opadają. Może autor tych słów rozwinął by kwestię merytoryczną odnośnie wyżej przytoczonego stwierdzenia …

  Teraz co do samych uchodźców/najeźdźców -> myślicie, że pejsy mają zamiar wporwadzić do swojego „Polin” tysiące ciapatych sobie pod nos? Moim zdaniem absolutnie to nie wchodzi w grę. Jakiś czas temu u pośpieszalskiego (takiej samej mendianlenj qrewki, jak wszystkie w pejsomendiach) był jakiś tam pejs z dżuisz defens lig, który wypowiadał się, że jego organizacyja pracuje na rzecz nie sprowadzania islamskich najeźdźców do Polski. Hm, ciekawe. Moim zdaniem pejsy chcą ugrać na tym coś w stylu – popatrzcie jacy jesteśmy wspaniali, nie dopuściliśmy do sprowadzenia do „Polin” żadnego „ciapatego”, a w rzeczywistości i tak dobrze wiedzą, że nie będą sobie do „swojego Polin” sprowadzać „islamistów” na łeb.

  Naszym problemem są ukry z banderlandu, których mamy już dobrze ponad milion (a może jest ich już z kilka milionów, liczyąc z tymi, którzy zostali tu po II żydobanksterskiej wojnie światowej?).

  Chazarskie pejsy wiedzą, że ich koniec zbliża się nieubłaganie, więc robią zadymę na każdym możliwym froncie, totalny chaos gdzie się da. A w mendiach jak w rockefellerofskiej medycynie – „leczenie objawowe” i ani słowa o przyczynach wszystkich „chorób”. TRZEBA ATAKOWAĆ PRZYCZYNĘ NOWOTWORU A NIE OBJAWY !!! Na pohybel sqrwysynom.

 • ciekawe

  Lucyferjanizm i Wielkie Otwarcie Wrót w/g Dariusza Kwietnia https://www.youtube.com/watch?v=hXR-mKJcU2o

 • kk7qq

  Minister Jan Szyszko o CHEMTRAILS

  https://www.youtube.com/watch?v=CjDETACkSEM

  Fragment audycji Rozmowy Niedokończone z Radia Maryja.

 • Tomisław

  Od rana trąbią w radiu że był zamach bombowy w Angli na koncercie Ariany Grande.Podają że na razie jest 19 ofiar śmiertelnych(dzieci).
  P.S. ostatnio było dziwnie za cicho , za spokojnie

 • wieslaw

  Donald Tramp to tylko aktor znakomicie gra swoja role.Nie ma realnego wplywu na to co sie dzieje.
  Kto ma watpliwosci wydac jak poszukal tych od PizzaGate…
  Takie fora sa po to aby badac nastroj spoleczny. Jaka kolwiek proba organizoania jest odrazu tlumiona w zarodku…

 • gość

  Waszczykowski: będziemy wydawać specjalne wizy dla uchodźców

  Witold Waszczykowski udzielił wywiadu dziennikowi „Die Welt”, w którym poruszył sprawę uchodźców i groźby podziału w Unii.

  https://gloria.tv/article/LX93ZQDfuC7u1BmuVeT8N3EB4

 • Świętowit

  Donald Trump jako pierwszy urzędujący prezydent USA przed Ścianą Płaczu.
  Przepiękne zdjęcia. Trump nie powinien w ogóle zdejmować jarmułki z głowy, tak mu z nią do twarzy.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-jako-pierwszy-urzedujacy-prezydent-usa-przed-sciana-placzu/feqqqjh#slajd-10
  „Trump, w czarnej jarmułce na głowie, wpisał się następnie do księgi pamiątkowej. Żona prezydenta Melania, a także jego córka Ivanka, która przeszła na judaizm, odwiedziły w tym czasie sektor przeznaczony dla modlących się pod Ścianą kobiet”.
  „Jak każdy odwiedzający to miejsce, Trump wsunął w szczelinę między kamiennymi blokami, z jakich zbudowana jest Ściana Płaczu, zapisany zwitek papieru – zgodnie z tradycją, Żydzi zanoszą w ten sposób bezpośrednie prośby do Boga”.
  W ten sposób Trump potwierdził, że należy do narodu obrzezanego.
  Ciekawe jakie prośby skierował do belzebuba.

 • takie tam...

  ROZSĄDNY HUMANITARYZM?! 🙂 LUDZIE – NIE POZWALAJMY FASZYSTOWSKIM AGENTOM DZIAŁAJĄCYM NA RZECZ FASZYSTOWSKIEJ UE ROBIĆ NIEŚWIADOMEMU SPOŁECZEŃSTWU WODY Z MÓZGU!!! 🙂

  Patrzmy na to w taki sposób:
  1 – TO JEST BOMBA DEMOGRAFICZNA KTÓRĄ NA KRAJE EUROPEJSKIE ZRZUCAJĄ FASZYŚCI UKRYWAJĄCY SIĘ POD NAZWĄ UE i DOKONUJĄCY PODBOJU EUROPY tzw. „METODAMI POKOJOWYMI” !!!

  2 – PODBÓJ EUROPY PRZEZ FASZYSTÓW z UE METODAMI POKOJOWYMI, NIE BYŁBY MOŻLIWY BEZ FASZYSTOWSKICH AGENTÓW ZAKONSPIROWANYCH i DZIAŁAJĄCYCH W KRAJACH PODBIJANYCH, jako tzw. „WŁADZE KRAJU”, których ZADANIEM JEST WYKONYWANIE ROZKAZÓW PRZYCHODZĄCYCH z FASZYSTOWSKIEJ CENTRALI o NAZWIE KE !!!

  3 – PROCES PODBOJU EUROPY MUSI ODBYWAĆ SIĘ BEZ WIĘKSZYCH TRUDNOŚCI, co oznacza, że WSZELKIE tzw. „WYBORY DEMOKRATYCZNE” MUSZĄ BYĆ POD KONTROLĄ FASZYSTÓW, aby – bez względu na wynik wyborów – PLAN PODBOJU MÓGŁ BYĆ REALIZOWANY przez „TAKIE” czy „INNE” FASZYSTOWSKIE MARIONETKI – AGENTÓW!

  Pytanie retoryczne:
  Co ZMIENIŁO się od momentu, kiedy tę marionetkową władzę w Polsce objął PiS? Zastanówmy się, co faszyści z PiS zrealizowali ze swoich KŁAMSTW, zwanych WYBORCZYMI OBIETNICAMI, które umożliwiły im „przejęcie pałeczki” po faszystach z PO?!
  Czy FASZYŚCI z PiS nie realizują DALEJ PLANU UNICESTWIENIA NARODU POLSKIEGO, który wykonują dla FASZYSTOWSKIEJ UE – tego samego ludobójczego planu, który przed nimi realizowali FASZYŚCI z PO?!

  Teraz zastanówmy się:
  Co widzimy w mediach GŁÓWNEGO ŚCIEKU informacyjnego – co w nich OBSERWUJEMY?! Czy widzimy tam prawdziwą sytuację, jaka ma miejsce w świecie? A skąd możemy mieć taką pewność? Kto nam tę sytuację PRZEDSTAWIA?

  Może najpierw zacznijmy od tego, co w ogóle oznacza słowo „przedstawiać = przedstawienie”?

  Czy słowo „PRZEDSTAWIENIE” nie oznacza mniej więcej tyle samo, co słowo: „TEATR”?!!

  A więc wystarczy odpowiednio REŻYSEROWAĆ to nieustanne PRZEDSTAWIANIE nam SYTUACJI a następnie ten SPEKTAKL TEATRALNY POWTARZAĆ non-stop pod pozorem tych rzekomych „wiadomości/faktów/wydarzeń…itp”, aż SPOŁECZEŃSTWO UWIERZY, że TO JEST PRAWDA a wtedy – ZAKULISOWO – można robić, co się chce z naiwnym motłochem – „bydłem”, zapatrzonym w ten teatr, czyż nie tak?!! 🙂

  Skąd możemy mieć PEWNOŚĆ, że nam ścierwo meNdia mówią prawdę, skoro OKŁAMUJĄ NAS już od czasów tzw. „okrągłego stolca”, który przecież TEŻ BYŁ WYREŻYSEROWANYM SPEKTAKLEM TEATRALNYM?!! 🙂

  no więc:
  Czy MOŻNA DALEJ tak NAIWNIE UFAĆ OSZUSTOM KTÓRZY przez tyle lat PUBLICZNIE UDOWADNIALI NAM WSZYSTKIM że są ZAWODOWYMI TEATRALNYMI OSZUSTAMI?!!!

  TERAZ UWAGA!!!
  CZY SŁYSZELIŚCIE JUŻ O UKŁADZIE Z DOROTHEENSTRASSE?!!

  Jeśli nie, to posłuchajcie tego: https://www.youtube.com/watch?v=ze3kDqMHwyw

  oraz zapoznajcie się z tym: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/23/uklad-z-dorothenstrasse1918/

  … i ZAPAMIĘTAJMY, że mamy do czynienia z obŻYDliwymi LUDOBÓJCAMI – TCHÓRZLIWYMI SZCZURAMI, które to szczurzyska MIESZKAJĄ POMIĘDZY NAMI, ale PANICZNIE BOJĄ SIĘ DEKONSPIRACJI w obawie przed ROZDEPTANIEM ich na miazgę, bo jest ich NIEPORÓWNYWALNIE MNIEJ, więc nie mają z nami ŻADNYCH SZANS w OFICJALNYM, czyli w OTWARTYM STARCIU!
  Dlatego uciekają się do PODSTĘPÓW, SPISKÓW, NIEUSTAJĄCYCH OSZUSTW oraz tego ciągłego ODGRYWANIA nam TEATRALNYCH RÓL, jakoby byli oni naszymi przyjaciółmi i że – rzekomo – pracują dla naszego dobra, czyli dla dobra Polski i Polaków!
  Ukrywają przed nami PRAWDĘ o tym, co robią i kim są w rzeczywistości, tłumacząc to tzw. „bezpieczeństwem państwa”, więc może warto byłoby zacząć pytać te parszywe, faszystowskie gnidy, które państwo mają na myśli – o bezpieczeństwo którego państwa tak zabiegają?! 🙂

  Takimi OSZUSTAMI są m.in: Kaczyński, Duda, Szydło, Petru, Schetyna… – wprost nie sposób ich wszystkich wymienić, więc…

  Po prostu zastanówmy się, czy REALIZACJA NISZCZENIA NARODU POLSKIEGO (https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs) w sposób NIEDOSTRZEGALNY dla Polaków, przez tyle lat, byłaby w ogóle możliwa BEZ AGENTÓW którzy mieszkają pomiędzy nami, ale UKRYWAJĄ SWOJĄ PRAWDZIWĄ TOŻSAMOŚĆ oraz prawdziwe CELE, jakie realizują w KONSPIRACJI przed nami?!

  Oczywiście nie po to sobie stawiamy takie pytania, żeby się tym martwić, tylko po to, aby pewne sprawy sobie UŚWIADOMIĆ, bo naprawdę:
  NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ ANI TEŻ CZEGOKOLWIEK OBAWIAĆ! 🙂
  NAWET MOŻEMY TE SZCZURY ZAPEWNIĆ, że JEŚLI CHODZI O ICH CELE – TO TE BEZ WĄTPIENIA OSIĄGNĄ! 🙂
  ICH CELE JUŻ NA NICH WSZYSTKICH WRĘCZ DOCZEKAĆ SIĘ NIE MOGĄ !! 🙂

  Pamiętajmy, że to są TCHÓRZLIWE SZCZURY, które POWIEDZĄ NAM KAŻDE KŁAMSTWO, aby RATOWAĆ SWOJE ZBRODNICZE DUPY, więc NIE PATRZMY NA TO co nam MÓWIĄ, tylko NA TO CO NAM CZYNIĄ, bo ZASZLI już TAK DALEKO w ich LUDOBÓJCZYCH ZAMIARACH wobec nas, że JUŻ NIE WYMIGAJĄ się od ODPOWIEDZIALNOŚCI TEKSTAMI TYPU: „nie wiedziałem/am co robię”!!!

  POLACY! Nie łudźmy się NAIWNIE, że ta obŻYDliwa zaraza, która robi nam ten parchaty teatr, zrobi COKOLWIEK, co będzie służyło NARODOWI POLSKIEMU!

  Najprościej możemy naszą sytuacje opisać w taki sposób:

  Oto do naszego DOMU o nazwie „POLSKA” przybyła GRUPA TEATRALNA WĘDROWNYCH PRZYBŁĘDÓW, którzy nie posiadają własnego domu, więc ROZPEŁZŁA się ta DIABELSKA ZARAZA po całym świecie, i pokazuje WSZYSTKIM NARODOM (czyli także w sąsiednich domach) ten swój DIABELSKI TEATR pt: „obrona demokracji i praw człowieka”, który ma tyle z demokracją i prawami człowieka wspólnego, co świnia z orangutanem!

  Wiadomo, że:
  Świnia na drzewo nie wejdzie, bo świnia ma już taką „psychiczną budowę”, że potrafi tylko babrać się w tym CHLEWIE, który czyni WSZĘDZIE TAM, gdzie się pojawi. Dlatego naszą PATRIOTYCZNĄ POWINNOŚCIĄ jest POKAZYWAĆ naszym rodakom ten CHLEW, który nam robią te WĘDROWNE TEATRALNE ŚWINIE, na naszej ŚWIĘTEJ ZIEMI, aby KAŻDY MÓGŁ DOSTRZEC zarówno te ŚWINIE jak i też obraz tego CHLEWA, który te ŚWINIE nam tutaj czynią, bo nie wszyscy Polacy to widzą, ponieważ wciąż są tacy pomiędzy nami, którzy są ZAFASCYNOWANI tym TEATREM, jaki nam fundują te świńskie przybłędy!!!

  Mamy więc PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE w naszym domu: „POLSKA”, podczas którego wszyscy byliśmy zapatrzeni w to PRZEDSTAWIENIE o nawie „odzyskaliśmy wolność – jesteśmy wolni!”. Jednak co trzeźwiejsi z nas i bystrzejsi szybko zaczęli ZAUWAŻAĆ, że oto ZNIKAJĄ NASZE PORTFELE, bo „ktoś” w międzyczasie „plądruje nasze kieszenie”! Zaczynamy zauważać też, że OBRAZY też już ZNIKNĘŁY ze ścian, że ZNIKNĘŁY TAKŻE MEBLE i WYPOSAŻENIE NASZEGO DOMU, a i w międzyczasie to PRZEDSTAWIENIE nabrało takiego obrotu sprawy, że CZĘŚĆ WIDOWNI nawet EMIGROWAŁA bo już NIE MOGŁA NA TO PRZEDSTAWIENIE PATRZEĆ!
  A teraz dowiadujemy się, że pojawiły się „kraty w oknach” i świnie próbują na różne sposoby pozbyć się nas – tych, których OKRADŁY! Widzimy też, że jednym ze sposób jest próba wrzucenia nam do środka „granatu demograficznego”, aby nas tym „granatem” wykończyć, bo wtedy świnie nie poniosą ODPOWIEDZIALNOŚCI za ten cały rabunek, jakiego się w naszym domu dopuściły, nie mówiąc o tym, że mają ochotę ten dom nam ukraść w całości i stać się jego prawowitymi właścicielami !

  Wychodzi teraz na scenę jeden z tych obŻYDliwych wieprzów – aktorów, i próbuje zwrócić naszą uwagę na to, że on „zatrzyma ten granat”, bo chce zwrócić naszą uwagę na „jedno wejście”, przez które chcą nam ten „granat wrzucić”. Jednak temu wieprzowi tak naprawdę chodzi o to, żeby skupić naszą uwagę na tym jednym wejściu, bo wtedy nie zauważymy, jak „tylnym wejściem” (od Ukrainy) jest nam „wrzucany inny granat etniczny” – JUŻ UZBROJONY! Czyli ten szczur żydo-SS-ki próbuje nam wbić „nóż w plecy”, odgrywając przy tym rolę „dobroczyńcy”!!!

  Ponadto to, co mówi Kaczyński, wcale nie oznacza, że islamiści nie trafiają do Polski, bo jak można wierzyć ŻYDOWSKIM KŁAMCOM, dla których KŁAMSTWO jest „powietrzem do oddychania”, bez którego te tchórzliwe szczurzyska wyzdychałyby?!!!

  ŻydoSSki teatr na dzień dzisiejszy, to wykorzystywanie MARIONETEK poprzebieranych w szaty tzw. „WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI”, aby pokazać światu, że w Polsce „naprawdę musi źle się dziać”, jeśli tak „zacne persony” protestują przeciw planom tzw. „rządu”! 🙂
  żydostwo umówiło się, że zrobi przedstawienie na cały świat, więc jedni muszą zadbać o POWODY do zaistnienia TEATRU, a drudzy ten TEATR ODEGRAJĄ 🙂 Ażeby tę farsę bardziej UWIARYGODNIĆ „na zewnątrz”, to wciągnięto w to żałosne przedstawienie także tzw. „artystów” 🙂 W końcu nie jest to trudne, bo pośród nich też aż roi się od Żydów: https://www.youtube.com/watch?v=0IF9y5d5fe8 – w ten sposób żydowski OKUPANT usiłuje „wzywać pomocy” ze strony żydowskich FASZYSTÓW oficjalnie działających jako UE, dla których w Polsce działali, realizując ich plany (patrz skąd napływa do nas to tzw. „prawo” i w jakich ilościach) a teraz działający w Polsce faszystowscy agenci czują, że im się pod dupą już zdrowo pali, bo WSZYSTKO WYCHODZI NA JAW!

  Pamiętajmy, że to nie kto inny, jak FASZYŚCI z tzw. „KOMISJI JEWREJ-PEJS-KIEJ”, która jest organem NIEWYBIERALNYM, a więc NIEDEMOKRATYCZNYM, OŚMIELAJĄ się OCENIAĆ STAN DEMOKRACJI w NASZYCH KRAJACH! 🙂 CO ZA NIKCZEMNOŚĆ?!!
  ALE KTO IM w TEJ NIKCZEMNOŚCI POMAGA?!! KTO NIEUSTANNIE KOMBINUJE JAK PRZYGOTOWAĆ FASZYSTOM z KE „POWODY” DO ZAJMOWANIA SIĘ POLSKĄ?!! KTO TEN ŻYDOWSKI TEATR REŻYSERUJE i KTO W NIM TUTAJ GRA ?!!

  O FASZYSTOWSKIM RODOWODZIE tej tzw. „UNII EUROPEJSKIEJ” mówi Niemiec Dr Matthias Rath w wielu wykładach dostępnych na YT, więc zacznijmy żyć ze ŚWIADOMOŚCIĄ, że UE to FASZYSTOWSKI TWÓR ale ten faszystowski twór nie może przecież istnieć BEZ FASZYSTÓW którzy go TWORZĄ, bo FASZYZM NIE MOŻE ISTNIEĆ BEZ FASZYSTÓW!

  Musimy TAKŻE UŚWIADOMIĆ sobie, że:

  1 – FASZYŚCI, którym nie udał się PODBÓJ EUROPY za pomocą WOJNY, wcale NIE ZREZYGNOWALI z TEGO PODBOJU i DOKONUJĄ GO NADAL tylko tzw. „METODAMI POKOJOWYMI” – stąd mamy ODPOWIEDŹ na pytanie SKĄD bierze się to takie BEZCZELNE NARZUCANIE NAM PRAW, WPIEPRZANIE SIĘ W NASZE SPRAWY WEWNĘTRZNE oraz BANDYCKIE PODPORZĄDKOWYWANIE KRAJÓW temu FASZYSTOWSKIEMU TWOROWI pod nazwą UE!!!

  jednak:
  2 – ABY FASZYŚCI MOGLI REALIZOWAĆ PLAN PODBOJU EUROPY metodami pokojowymi, to POTRZEBUJĄ w TYM CELU FASZYSTOWSKICH AGENTÓW działających w naszych krajach, którzy IM TO UMOŻLIWIAJĄ i to właśnie TE FASZYSTOWSKIE MARIONETKI – AGENCI FASZYZMU z MORDAMI PRZEPEŁNIONYMI „patriotyzmem” oraz „walką o praworządność i demokrację”, ROBIĄ NAM TEN TEATR!
  Celem tego TEATRU jest to, żeby FASZYŚCI z UE przyszli z pomocą tym faszystowskim zasrańcom, którzy żyją pomiędzy nami na NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI i przez lata pracowali nad podbojem i niszczeniem Polski i Polaków.
  Ci PiS-dnięciPO-srańcy wiedzą, co ich czeka, dlatego ze skóry wyłażą, aby doprowadzić do SPACYFIKOWANIA nas, bo w tym widzą dla siebie RATUNEK PRZED ROZLICZENIEM, jakie ICH CZEKA.
  Widzą, że CAŁY NARÓD STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMY SWOJEJ SYTUACJI, a to oznacza dla nich KULĘ W ŁEB!

  DLATEGO – NIE DAJMY SIĘ NA TEN ŻYDO-SS-KI TEATR NABIERAĆ !!!

  TAK DZIAŁA WSPÓLNIE ta FASZYSTOWSKA czyli PiS-owsko-PO-wsko-KOD-owsko-NOWOCZESNA ZARAZA ŻYDOWSKA więc OTWÓRZMY OCZY POLACY na to co NAPRAWDĘ się tu dzieje i odrzućmy PRECZ ten żydowski TEATR!

  KACZYŃSKI JEST ŻYDEM ale TO NIE MA ZNACZENIA KIM ON JEST! ZNACZENIE MA TO TYLKO TO CO TEN FASZYSTOWSKI OSZUST ŻYDOWSKI ROBI – JAKICH KŁAMSTW SIĘ DOPUSZCZA ABY NAS – POLAKÓW – OSZUKAĆ!!!

  Jeśli nie wiesz, co oznacza określenie „demograficzny granat” lub „demograficzna bomba”, którą faszystowskie bestie żydowskie ZRZUCAJĄ NA EUROPĘ to POSŁUCHAJ TEGO, co – w „przypływie szczerości” – mówi pewien „składnik bomby demograficznej”, do Niemca: https://www.youtube.com/watch?v=owjS-B5mArI !

  Nie zapominajmy, że te przybłędy najpierw chcą RÓWNOUPRAWNIENIA, potem PRZYWILEJÓW, a wtedy mają już wszystko, czego potrzebują, aby móc PRZEJĄC KONTROLĘ nad NAIWNYM NARODEM, który im na to POZWOLIŁ!
  Tak właśnie my – POLACY – pozwoliliśmy ZARAZIE ŻYDOWSKIEJ na ROZPANOSZENIE SIĘ NA NASZEJ ŚWIĘTEJ ZIEMI POLSKIEJ i TERAZ PONOSIMY KONSEKWENCJE GŁUPOTY NASZYCH PRZODKÓW!

  ALE BEZ OBAW – BARDZO SZYBKO TĘ ZARAZĘ DIABELSKĄ SPROWADZIMY DO PARTERU i UCZYNIMY „PODNÓŻKIEM” POD NASZYMI POLSKIMI STOPAMI – TO ŻADEN PROBLEM!
  MUSIMY TYLKO JAK NAJSZYBCIEJ PRZESTAĆ GRAĆ W TĘ GRĘ, którą NAM TA DIABELSKA ZARAZA NARZUCIŁA!

  tzn:
  Działanie, według zasad, jakie nam ta zaraza narzuciła, to jest jak gra w „trzy karty” z oszustami – nie wygrasz z nimi, bo nawet jak ci dadzą wygrać „jedną rundę” na podpuchę, a widać, jak ta zaraza teraz „rozkręciła się w zanęcaniu”, to i tak całą walkę przegrasz, jeśli pozwolisz sobie narzuć ich zasady gry!
  Żeby te szczurzyska ROZWALIĆ RAZ NA ZAWSZE – trzeba IM NARZUCIĆ NASZE WŁASNE ZASADY GRY, bo NASZYCH ZASAD GRY ta szczurza zaraza NIE JEST W STANIE KONTROLOWAĆ.

  Czyli mamy działać tak, jak jest nam to PODYKTOWANE w utworze „reszta nie ma znaczenia”: https://www.youtube.com/watch?v=xydwMqIhZ54 – „nigdy nie dbaj-my o to, co (nam) mówią, co robią (jaki teatr tworzą) ani też o to, jakie gry prowadzą (z nami) – liczy się ZAWSZE TYLKO TO, co PŁYNIE PROSTO z NASZYCH SERC i TYLKO TYM KIERUJEMY się w naszym życiu codziennym, bo CAŁA RESZTA NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA”!
  🙂

  Plan działania jest naprawdę PROSTY, lecz jego trudnością jest PRZESTAWIENIE naszego UMYSŁU ZBIOROWEGO na ODRZUCENIE WSZYSTKIEGO, co nam narzuciła obŻYDliwość i rozpoczęcie działania „po swojemu”, czyli w sposób, który całkowicie WYMYKA się spod kontroli tej diabelskiej zarazy.

  Zwróćmy uwagę, że szukaliśmy rozwiązań wyłącznie w sposobie myślenia, jaki został nam narzucony, jakby sądząc, że inaczej działać nie można. A przecież to wszystko, co zostało nam narzucone, to z definicji nie może działać na naszą korzyść, bo nie po to tworzy się system zniewolenia ludzkości, żeby potem pozwolić niewolnikom na ich wyzwolenie się! 🙂
  To oznaczać musi, że sposoby zmiany naszej sytuacji za pomocą tzw. „demokratycznych wyborów”, muszą być TYLKO FARSĄ – takim dobrze wyreżyserowanym TEATREM, którego zadaniem jest dać niewolnikom ILUZJĘ decydowania o swoim losie.

  Dlatego mówi się, że gdyby wybory mogły cokolwiek zmienić, to by ich zabroniono. Mówi się także, że trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu. Tak właśnie nas DYMALI przez… szkoda gadać.
  Więc skończmy z naiwnością i zacznijmy działać w sposób, który jest POZA ICH KONTROLĄ, bo wszelkiej maści wybory jakie były nam dotąd znane – niestety – są pod ich kontrolą.

  Ale są sposoby, które WYMYKAJĄ SIĘ SPOD KONTROLI TYM PSYCHICZNIE CHORYM, LUDOBÓJCZYM BESTIOM…

 • Bardzo mądrze i rozsądnie tak jakbym siebie słyszała.Polecam każdemu chętnemu za wpuszczaniem tych tzw imigantów wzięcie ich na swoje utrzymanie i odpowiedzialność!!!.Ja się nie zgadzam na zaśmiecanie Polski.Polska była zawsze napadana i rabowana i nikt nigdy tej Polsce nie pomógł bezinteresownie.

 • łajza

  Do mocnej grupy pod wezwaniem

  https://www.youtube.com/watch?v=i8-YMeG1NdE

  mam właśnie wezwanie, do zajęcia stanowiska wobec historycznych wydarzeń dziejących się w Polsce.

  Pisałem i linkowałem tu o legalnym Prezydencie Polski Janie Zbigniewie Potockim.

  http://porozmawiajmy.tv/?s=Jan+Zbigniew+hrabia+Potocki

  Ponieważ nie było odzewu, nie wyrażałem też swoich wątpliwości. Obecnie sprawy zaszły jednak tak daleko, że każdy Polak, zwłaszcza patriota, powinien zająć jakieś stanowisko na ten temat:

  Wszyscy już wiemy, że konstytucja Stolzmana jest nielegalna; żeby była legalna musiała by mieć 50%+1 poparcia, a miała 42,..%. Wobec tego wszystkie niższe akty prawne są również nielegalne, wszystkie urzędy i ich decyzje łącznie z sądami, są nielegalne, a co najważniejsze akces do UE, który ta konstytucja umożliwiała, jest też nielegalny
  Dlatego Juda próbuje zorganizować nowe głosowanie nad rzekomo nową konstytucją, jednak żadnej nie przedstawił.

  W tej sytuacji zjawia się p. Prezydent Potocki, który deklaruje chęć przekazania legalnej władzy Judzie.

  Ponieważ coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z nielegalności żydowskich władz okupacyjnych, pojawiła się realna szansa, nie tylko odzyskania wolności, ale odzyskania całego mienia rozkradzionego i zagrabionego przez żydowskiego okupanta.

  Jeżeli jednak p.Potocki „przekaże władzę” okupantowi, to ta jedyna w swoim rodzaju okazja przepadnie raz na zawsze.

  Polacy wypowiedzcie się co o tym sądzicie!

  • —-mam kontakt z Polakami z całego kraju ( różne wykształcenie ). Prowadzę z nimi dyskusje na różne tematy polityczne, pytam o opinie.

   —I TAK !: Polacy pójdą za MOCNYM SAMODZIELNYM Przywódcą ,takim ! którego jedynym celem , będzie Naród i Ojczyzna. KAŻDY ! powtarzam KAŻDY !! który będzie chciał podeprzeć się kościołem, katolicyzmem PRZEGRA !!. Naród zmienił się ! zmienili się starzy ,zmieniła się młodzież. W każdym polityku widzą oszusta , w każdym księdzu pasożyda. Za ciężko Polacy pracują aby dzielić się jeszcze z nierobami. TAK MÓWIĄ !.

   Polacy w wiecznych delegacjach, często okradani przez pracodawców, poniżani sytuacją w jakiej znalezli się, mają dość ! Naród jest śmiertelnie zmęczony , przestraszony perspektywą braku pracy, utratą zdrowia itd.

   Ile razy można dać się oszukać ?, no ile ??. Dlatego Naród nie będzie brać już udziału w głosowaniach MÓWIĄ ! : NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ !.

   Polsce , Polakom potrzebny jest !!!!!!! obiektywny WSPÓLNY MIANOWNIK !taki pod którego WPISZE się KAŻDY, który MA DOŚĆ !! KLIKI trzymającej od 1989r władzę.

   Takim wspólnym mianownikiem NIE DRAŻNIĄCYM niczym i nikogo JEST !: POLAK SŁOWIANIN. NOWE ! zwyczajnie NOWE OTWARCIE z nową nieznaną dotychczas wartością SŁOWIANIN jest jednoznacznym odwołaniem się do SERC polskich i tylko polskich!.

   KATOLOM z hasłem na ustach 🙁 ALBO POLSKA BĘDZIE KATOLICKA ALBO NIE BĘDZIE JEJ WCALE )zaproponować utworzenie KOŚCIOŁA NARODOWEGO. koniec ! Z WASALIZMEM watykańskim.

   JEST TO JEDYNA i OSTATNIA SZANSA ——-miałeś chamie złoty róg , ostał się ci jeno sznur–

   Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki

   ( Autorem powiedzenia jest grecki filozof Heraklit z Efezu. Mędrzec uważał, że na świecie nie ma nic stałego. Wszystko przemija, zmienia się, płynie (panta rhei). „Niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki” – pisał Heraklit myśląc o tym, że woda w rzece, do której weszliśmy po raz pierwszy dawno odpłynęła, a woda do której wejdziemy po raz drugi, jest już inną wodą.

   Podsumujmy, do tej samej rzeki można wejść tyle razy, na ile ma się ochotę, trzeba jednak pamiętać, że za każdym razem sytuacja towarzysząca kąpieli i sama woda będzie inna.)

   • Franek

    Nina, tak czytam te twoje „pobożne afirmacje” i paradoksalnie powiem Ci tyle, że jesteś pobożna chcąc nie chcąc :), bo masz „pobożne życzenia”. A tak na poważnie, bez urazy to nie mam takiego wrażenia jak Ty, że Polacy pójdą za jakimś charyzmatycznym przywódcą. My, Polacy jesteśmy totalnie zindoktrynowanym narodem. I z mojej perspektywy, a przekroczyłem już pół setki – kiepsko to widzę. No może młodzi by za kimś pociągnęli? Ale za kim? Za głupkowatymi celebrytami w stylu Szymona M., który jako podstarzały amant w kusej marynarze i z głupkowatą brodą + jeżykiem na przerzedzonej czuprynie rżnie głupa „Brawo Ja, Brawo Ty”? Kogo byś wskazała na takiego przywódcę? Masz jakiś pomysł. Jakie cechy powinna mieć ta nowa Joanna d’arc, żeby pociągnąć naród za sobą? Naprawdę w to wierzysz? Podziwiam Twoje samozaparcie w nazywaniu rzeczy po imieniu. Być może to mnie opanowała stagnacja i zniechęcenie, ale jak masz pomysł na „obiektywny wspólny mianownik” to pisz. Mnie wydaje się nieprawdopodobnym, żeby coś wykrzesać z Polaków. Sam mam korzenie słowiańskie (większość rodziny z Czech) ale cóż z tego. Ludzie zatracili poczucie godności. Nie tylko narodowej, ale ludzkiej. Drwią z polskości, zaśmiecają język polski jak tylko się da wtrącając tego typu śmieci jak: „live streaming”, ”Just Join IT”, „startup „, „Ask Me Anything”, ” Software Developer”, „Computational Scientist”, „hackathon” – to są słowa (bełkot) wybrane z jednego artykułu na polskiej stronie traktującej o technologii informatycznej. Dodam, że artykuł był niewielki, raptem ok. 50 linijek tekstu. Tu jest problem. Ktoś powie – to naturalny proces ubogacania języka. A ja powiem „gówno prawda” – bo żaden Angol nie zaśmieca tak swojego języka jak my Polacy. Prawda, że oni (Angole) zaśmiecili swój kraj czym innym (kim), ale to już inna bajka. Napisz zatem czego my Polacy mamy bronić i w imię czego. Bo jakoś tego nie widzę. Co musiałby zaproponować ludziom i czym skusić przywódca, żeby za nim poszli? Może David Coperfield 🙂 I czy w ogóle jest sens żeby znowu za kimś iść? Przecież scenariusz jest od wieków ten sam. Obiecywanie „gruszek na wierzbie”, worek populistycznych zachęt i w konsekwencji rozczarowanie, żal i smutek. Widzę wokół pokolenie grilowników, którzy owszem chętnie biegają do kościółków, ale w imię tego, że tak wypada. Biorą nawet w większości śluby kościelne, po czym jak w piosence: „Wyszłam za mąż zaraz wracam”… I rozwód. Tym samym twierdzę, że ludzie mają mówiąc językiem literackim Bruce’a Willis’a „nasrane” i nic, ale to nic się z tym nie da zrobić. Na przestrzeni moich 55 lat stwierdziłem, że się staczamy. Urwaliśmy się z uzdy socjalistycznej ale tylko teoretycznie, bo tak po prawdzie to tkwimy w tym gównie po uszy. Państwo jest skorumpowane i trzymane w kleszczach KK, który z pozoru zabiega o „rząd dusz”, a faktycznie zabiega o mamonę. (…)

   • 8

    Prawdziwa walka toczy się na planie duchowym nie materialnym.Materia jest iluzją, energią.

   • „KATOLOM z hasłem na ustach ALBO POLSKA BĘDZIE KATOLICKA ALBO NIE BĘDZIE JEJ WCALE”

    Z takimi sloganami antypolacy mogą szybko zostać uchodźcami np. w Izraelu lub Watykanie.

  • Łajza, Proszę nie wprowadzać Polaków w błąd odnośnie „Potockiego” !!!

   Po ogłoszeniu Prezydentem RP generała Wieniawy – Długoszewskiego junta wojskowa za sprawą domu Rothschildów przejęła władzę nad zasobami złota oraz rezerwami finansowymi Polski i Polaków wyznaczając na swoją siedzibę jeden z pałaców w/w rodziny i de facto od dnia 29 września 1939 roku sprawuje formalną władzę w Polsce delegując swoich podwładnych do sprawowania władzy w Polsce.

   https://rafzen.wordpress.com/2017/04/25/kolejna-rocznica-naszej-konstytucji/

   • łajza

    @Rafzen – zaczynasz od zdania wartościującego, (osądzającego), suponującego intencję „wprowadzania w błąd” i to w trybie dokonanym.

    Innymi słowy, zawyrokowałeś (wydałeś wyrok) bez uzasadnienia i wydałeś polecenie.

    Czyli zająłeś pozycje pana do niewolnika, albo innego służącego.

    Trudno o porozumienie z kimś delikatnie mówiąc, obciążonym takimi „wielkopańskimi” pretensjami, ale sprawa Narodowa warta jest każdych wyrzeczeń.

    Pomijając więc pozycję z której występujesz, pragnę uzgodnić fakty z, którymi zgadzamy się, oraz fakty wymagające uzgodnienia (wyjaśnienia).

    1.Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Konstytucja Kwietniowa jest nadal jedyną legalna i obowiązującą Polaków, Ustawą Zasadniczą.

    2.Konstytucja Stolzmana jest nielegalna, ponieważ nie uzyskała wymaganego poparcia 50%+1
    wobec tego wszystkie akty prawne niższego rzędu są nielegalne; czyli wszystkie elementy tzw.trójwładzy ich orzeczenia, decyzje, zapisy są nieważne!
    Zwłaszcza wybory, traktaty, uchwały, czy ratyfikacje, a nawet nie byłby ważny żaden akt normatywny uchylający Konstytucję Kwietniową (gdyby przyszło im na myśl uchwalenie i ogłoszenie daty wygaśnięcia Konstytucji Kwietniowej), ponieważ jak do tej pory: „nie posiada takowej daty końca jej obowiązywania”.

    3.Taki stan rzeczy automatycznie oznacza, że Polska nie należy do UE, gdyż jak to udowadnia Bizoń, właśnie konstytucja Stolzmana umożliwiła włączenie Polski do tej nazistowskiej organizacji, a skoro jest nielegalna, to ten nowoczesny zabór Polski, jest również nielegalny, czyli 2RP nie należy do UE.

    Powyższe trzy punkty nie budzą wątpliwości i są oczywiste nawet dla średnio rozgarniętego Polaka.

    Natomiast problemem jest: jak odzyskać status i funkcjonowanie 2RP.

    Inaczej mówiąc, kto mógłby negocjować i podpisać traktaty pokojowe z państwami ościennymi a następnie ogłosić pierwsze po wojnie legalne wybory do parlamentu!

    Wiemy, że były trzy nurty, elementy tzw. „władzy na uchodźstwie”
    -jeden nurt nazwijmy go umownie – Bolka Wałęsy
    -drugi zakończony tragicznie – Bolesława Wieniawa-Długoszowskiego
    „Po rezygnacji Alfreda Wysockiego w maju 1938 został mianowany ambasadorem RP w Rzymie (przy Kwirynale) i sprawował ten urząd do 13 czerwca 1940. 25 września 1939 roku Prezydent RP Ignacy Mościcki wyznaczył go na swego następcę na wypadek opróżnienia się urzędu przed zawarciem pokoju – zgodnie z art. 24 Konstytucji kwietniowej. Wieniawa powiadomiony o nominacji opuścił Włochy i udał się pociągiem przez Szwajcarię do Paryża by objąć urząd. Ze względu na sprzeciw rządów Francji i Wielkiej Brytanii, oraz antypiłsudczykowsko nastawionego Władysława Sikorskiego wobec jego nominacji, zrzekł się następstwa na urzędzie Prezydenta RP. Decyzja o wyznaczeniu następcy została odwołana 29 września 1939 roku. Po klęsce Francji w 1940 roku udał się do Portugalii, następnie wyjechał do USA. W marcu 1942 roku otrzymał nominację na stanowisko posła RP na Kubie.

    -trzeci – przekazanie urzędu p.Potockiemu
    https://www.youtube.com/watch?v=-p7n5_JBVXs

    Wobec tego, że „Decyzja o wyznaczeniu Bolesława Wieniawy jako następcy została odwołana 29 września 1939 roku”!
    Dlaczego Rafzenowi zależy aby 2RP pozostała bez legalnej kontynuacji, Prezydenta, który mógłby zawrzeć traktat pokojowy i ogłosić pierwsze wolne wybory!!!
    Powstaje pytanie, czy: celem negowania sukcesji p.Prezydenta Potockiego przez Rafzena, może być chęć pozbawienia Polski tej jedynej w swym rodzaju szansy na pokojowe odzyskanie niepodległości i zrzucenie całego jarzma nałożonego na Polskę przez Judeosatanistów.

 • Ania

  Wszystkim tym aktywistom z ruchów pro-imigranckich sprawdzić konta z wpływami finansowymi za ostatnie 3 lata.
  Analiza wyjaśni temperaturę i naturę ich pro-imigranckich pogladów.

 • saul

  Sama prawda, nie da się nic dodać, szkoda że tak wielu niedouczonych użytecznych idiotów wykręca ją na wszystkie strony szkodząc reszcie społeczeństwa, jestem skłonny uwierzyć nawet w to że ze swojej niedouczonej głupoty oni szczerze wierzą w dobro swoich czynów, w tym tkwi tragedia.

 • Stanisław

  Główny tekst bez odnośników do pliku mp3 dla mających problem ze wzrokiem

  https://zachowajto.pl/!5Xl9YRFJjtpC/list-do-aktywistki-ruchu-pro-imigranckiego-rozsadny-humanitaryzm-001-mp3

 • Qwerty

  Święta racja. Nic dodać nic ująć.

 • AntyTroll

  Lewactwo i całą POprawnie POlitycznie zgraję typu: KOD, piękny Rychu itp.
  powinno poddać się procesowi utylizacji.
  Śmieci też mogą się do czegoś przydać.

 • pi

  Większość zwykłych ludzi jest tego samego zdania co pani Konieczna. A na górze jest jak ze Schetyną, raz tak raz siak.

  • P

   Lewacka „Platforma” nie raz pokazała, że ufać im nie wolno. Teraz też mocno kręci, bo myśli tylko i wyłącznie o wyniku wyborczym. Teraz mogą obiecać wszystko, a co zrobią po wyborach – to w zasadzie wiadomo…

   „Nowoczesna” za to w kwestii imigrantów określiła się jasno i wyraźnie: na prawo i lewo trąbią, że będzie domagać się od rządu ich przyjmowania. W sumie to dobrze, bo dzięki temu nadal pozostaną będą partią marginalną…