Ludobójcy: Gądek na Onecie wielkofarmacko, Piotr Bein

W artykule na onecie.pl, Jacek Gądek poniża i wyśmiewa obrońców wolności od szczepionek. Są to poważne osoby, które rzeczowo sprzeciwiają się totalitarnej ustawie. Prof. Maria Dorota Majewska, Dr Jerzy Jaśkowski, Dr Andre Kulisz (USA), prawnicy Lex Nostra oraz rzesze organizacji i działaczy, w tym StopNOP.pl, wyrazili swe fachowe zdanie i społeczne opinie. 

Gądek sugestywnie określa przeciwników szczepień: idioci. Wg StopNOP, słowo to w ich liście do posłów pochodzi… od przewodniczącego komisji, posła Bolesława Piechy, określającego wzburzenie na internecie: TO SĄ IDIOCI. 

Nie cytując ani jednej eksperckiej wypowiedzi przeciw szczepieniom, Gądek przedstawia antyszczypionkowców negatywnie. Zapewnia czytelnika, że nie ma się czego bać. Może i ma rację; od przymusu szczepień można się wymigać, natomiast tacy jak on ryzykują ciupę za współudział w zbrodni ludobójstwa.

Artykuł II konwencji ws. ludobójstwa definiuje ludobójstwo jako którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:

a) zabójstwo członków grupy,
b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,

Szczepionki prowadzą do poważnych trwałych uszkodzeń cielesnych i mentalnych, ubezpłodnienia, a nawet śmierci (Artykuły II a, b i d). Ponadto, obowiązek szczepienia naraża rodziny na koszty uniknięcia obowiązku (kary pieniężne) lub ponoszenia kosztów leczenia i utrzymania członków rodziny z poważnymi powikłaniami poszczepiennymi (Artykuł II c). Producenci szczepionek umywają ręce od odpowiedzialności za skutki swych szczepionek, a rządowa służba zdrowia jest nieskuteczna, kolaborując z producentami w tuszowaniu negatywnych skutków szczepień.

Artykuł III jest ciekawszy dla chojraków jak Gądek: Następujące czyny podlegają karze:

a) ludobójstwo,
b) zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,
c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,
d) usiłowanie popełnienia ludobójstwa,
e) współudział w ludobójstwie.

Nowelizacja ustawy, dowód na rozmyślne planowanie/przygotowywanie aktu ludobójstwa, jest sama w sobie zbrodnią ludobójstwa. To czyni Gądka-podżegacza i Onet wspólnikami w zbrodni, obok wszystkich posłów i senatorów (poza nielicznymi, którzy wstrzymali się lub głosowali przeciw nowelizacji), doradców akademickich, pracowników mediów i lobbystów w zmowie za nowelizacją ww. ustawy oraz Prezydenta RP, jeśli zatwierdzi nowelizację, stając się współudziałowcem w zbrodni.

Wbrew ww. alarmom od medyków i prawników, tzw. poseł tzw. PiS-u, Zbigniew Girzyński zapewnia: Pojawiające się w Internecie apele są odzwierciedleniem tak zwanych ruchów i organizacji antyszczepionkowych, które wzorem innych krajów europejskich i Ameryki stawiają sobie za cel zlikwidowanie prawnych podstaw przeprowadzania obowiązkowych szczepień ochronnych.

Girzyński „zapomniał“ o III Świecie, którego przedstawiciele domagają się w ONZ końca szczepionek z rtęcią. Girzyński próbuje zbagatelizować szeroki sprzeciw antyszczepionkowy, a Gądek wspiera go, przytaczając statystyki: do 98% Polaków szczepi się, a ok. 3 tys. osób nie. (3 tys. to ok. 1/100 procenta, a nie 2 %!) Gdyby społeczeństwa nie oszukiwały media i służba zdrowia w interesie Wielkiej Farmacji, statystyki byłyby odwrotne.

Obaj podżegacze pomijają fiasko Machiny Szczepiennej w fałszywej pandemii świńskiej grypy (2009). Narody grecki, indyjski, niemiecki, francuski, amerykański i wiele innych, w końcu polski, odrzuciły kłamstwo kliki, która dążyła do masowych inokulacji nieprzetestowanymi, niebezpiecznymi szczepionkami bez gwarancji… Teraz klika napiera na następne oszustwo: pandemia ptasiej grypy. W tym celu fantastycznie powiększa już sfałszowane statystyki zachorowań z 2009 r.!
Poważnie zaniżone dane powikłań wykazują fatalne skutki wyszczepialności, która osiągnęła wtedy poziom zaledwie do kilku procent.

Do tego Gądek przemilcza zbrodniczy charakter koncernów farmaceutycznych:

 • Kontynuacja tradycji ludobójczego hitlerowskiego koncernu IG Farben oraz eugenicznych i ubezpładniających programów dla gojów, opracowywanych przez fundacje Rockefellera i Gatesa.
 • Zdemaskowanie Wielkiej Farmacji jako zorganizowanego oszustwa – długoterminowego, na skalę globalną, celem „robienia interesów na chorobach“, co pociąga za sobą zbrodnie przeciw ludzkości i zbrodnie ludobójstwa.
 • Duży wzrost zgonów i powikłań po szczepionkach, medyczny absurd szczepień z punktu widzenia immunologii człowieka oraz obalenie mitu szczepionek, że przeciwciała są konieczne do obrony przed wirusami. Co najmniej niektóre szczepienia powodują wzrost zachorowań, a inne były pozornie skuteczne, podczas gdy wpłynął inny czynnik.
 • Nieudane próby dyskredytacji Dr Wakefielda, gwizdkowego ws. zafałszowanej medycyny wokół szczepionek.
 • Rząd brytyjski od 30 lat ukrywa skutki szczepionek, by sprzedać więcej i zaszkodzić dzieciom; unieważniono jego oszustną decyzję związaną ze szczepionkami wywołującymi autyzm.
 • Producent szczepionek Baxter rozprowadził materiał szczepionkowy w 2009 r. który w efekcie był niebezpieczną bronią biologiczną do masowego zastosowania w szczepionkach przeciw grypie.
 • Miliardowa kara dla koncernu GlaxoSmithKline (GSK, producent m.in. szczepionek) za nielegalny marketing, fałszowanie danych i kłamstwa o skuteczności i bezpieczeństwie leków, przekupywanie lekarzy celem promocji niebezpiecznych i drogich leków, zdzieranie z ubezpieczalni. Przestępstwa przyniosły firmie dziesiątki bln $ zysków, a tysiące konsumentów leków GSK doznały strasznych powikłań, nawet śmierci.
 • Firma Merck fałszowała wyniki testów szczepionki na świnkę przez ponad 10 lat…
  …i wiele więcej.

Mimo to Gądek pyta: To jest się czego bać, czy nie? Nowela zakłada głównie zmiany formalne. Rewolucji – brak. Zapewnia: Przymusowe szczepienie będzie możliwe tylko wtedy, gdy zostanie ogłoszony stan epidemii. Właśnie o ogłoszenie epidemii poszło w 2009 r., kiedy w służbie Wielkiej Framacji, Światowa Organizacja Zdrowia fałszywie ogłosiła pandemię, podstawę masowych przymusowych szczepień nieprzetestowanymi, niebezpiecznymi szczepionkami.

Tzw. poseł tzw. PO, Jerzy Borowczak podał Gądkowi fragment listu od rzekomej grupy katolickiej. Naiwność i śmieszność fragmentu wskazywałyby na celowe ośmieszanie katolików. Dlaczego Borowczak ani Gądek nie zacytowali np. Franciszkańskiego Ruchu? A czy sprawdzili, że list od katolików jest autentyczny? Gądek cytuje za to rzecznika Głównego Inspektora Sanitarnego, Jana Bondara, który insynuuje ciemniactwo oponentów (wąskiej grupy ludzi, którzy po prostu mają fobię antyszczepionkową), rzekomo wskutek nieznajomości ustawy: Tłumaczyć to można sezonem ogórkowym albo epidemią bezmyślności. To na pewno groźniejsze zjawisko niż choroby zakaźne.

Jak w in. antyspołecznych ustawach (np. o GMO, emeryturach…) i pociągnięciach reżimu we W-szawie, mamy coś jeszcze groźniejszego – rozmyślny współudział w ludobójstwie, w zamian za doraźne korzyści osobiste. Działalność Gądka to dziennikurestwo. GIS i in. agendy rządowe uprawiają biurokurestwo. A co robią rząd, Sejm i Senat – nazwijcie sami…

Gądek pisze o antyszczepionkowcach: Uważam, że z nimi też trzeba rozmawiać, chociaż czasami jest to naprawdę trudne. Natomiast ze zdrajcami narodu i kolaborantami ludobójców nie rozmawia się, sami to uniemożliwiają…

Piotr Bein, 24.7.2012

Linki:

 1. Apelują do prezydenta: Polacy to nie idioci, nie chcą przymusu szczepień!
 2. List otwarty prof. dr hab. M.D. Majewskiej do Prezydenta RP w.s. nowelizacji ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych
 3. List otwarty Dra Andre Kulisza (USA) do Senatu RP ws. nowelizacji ustawy o chorobach zakaźnych
 4. STOP LUDOBÓJSTWU – ZBRODNIARZE POD SĄD!
 5. Stop Nop: Apel do prezydenta o debatę nad nowelizacją ustawy o chorobach zakaźnych
 6. Apel Lex Nostra ws. zmiany ustawy o zakażeniach i chorobach zakaźnych
 7. Polacy to nie idioci, nie chcą przymusu szczepień!
 8. Konwencja w spawie zapobiegania i karania zbrodni ludobójstwa KONWENCJA W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA I KARANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA
 9. Mercury in Vaccine PUSHERS Not Doing Well at UNEP
 10. CDC’s revised swine flu death estimates a fairy tale scare story
 11. Zginą 3 miliardy ludzi?!
 12. Eugeniczne plany Rockefellera obnażone
 13. Chief executive of GAVI wants to ‚immunize every kid on earth’
 14. Dr Matthias Rath: Oskarżenie dotyczące ludobójstwa i innych zbrodni przeciwko ludzkości
 15. Duży wzrost zgonów i powikłań po szczepionkach
 16. Dr Andrew Wakefield o szczepieniach
 17. Bedrock of vaccination theory crumbles as science reveals antibodies not necessary to fight viruses
 18. Vaccine failure admitted: Whooping cough outbreaks higher among children already vaccinated
 19. History shows polio caused by pesticide exposure, then was eradicated by decline in DDT use
 20. Dr Wakefield skarży wydawnictwo o kłamstwa nt. jego badań szczepionek
 21. Rząd brytyjski od 30 lat ukrywa skutki szczepionek, by sprzedać więcej i zaszkodzić dzieciom
 22. Unieważniona oszustna decyzja władz brytyjskich związana ze szczepionkami wywołującymi autyzm
 23. Treść zarzutów Burgermeister w skrócie (ludobójstwo Baxtera)
 24. Merck faked mumps vaccine test results for over a decade, claim virologists
 25. Olej scypionki
 26. List do Senatu RP w.s. planowanego ludobójstwa szczepionkowego na Polakach

 

234 comments to Ludobójcy: Gądek na Onecie wielkofarmacko, Piotr Bein

 • Maciej Pokora

  Zanieczyszczenia szczepionek

  Prof. Maria Majewska

  26 lipca 2012 19:05

  Amerykańska rządowa Agencja Kontroli Żywności i Leków (FDA) wystosowała oficjalny list oskarżycielski do jednego z największych producentów szczepionek. Firma Sanofi jest oskarżana o skandalicznie zaniedbania w produkcji, brak sterylności, zanieczyszczenia produktów biologicznych materiałem bakteryjnym, grzybiczym, brak należytych kontroli produkcji, standardów etc.

  http://www.fda.gov/ICECI/EnforcementActions/WarningLetters/2012/ucm312929.htm

  To pokazuje w jak skandalicznych warunkach produkowane są szczepionki i inne preparaty biologiczne, które potem wstrzykiwane są niemowlętom, starszym dzieciom i dorosłym.
  Najprawdopodobniej analogiczna sytuacja występuje w innych firmach.

  Dlatego każde szczepienie jest grą w rosyjską ruletkę. Może okaleczyć lub zabić, albo nie, zależnie od szczęścia oraz ilości zanieczyszczeń w konkretnej dawce szczepionki – to w dodatku do toksyn, które dodaje się tam planowo, takich jak rtęć czy aluminium, oraz obecności patogennych wirusów, białek etc. Naprawdę nikt nie ma pojęcia co się znajduje w indywidualnej dawce wstrzykiwanej szczepionki.

  Co więcej, kontrole w USA ujawniły, że prawie 80 % szczepionek jest niewłaściwie przechowywanych w gabinetach lekarzy, co czyni je nieaktywnymi.

  http://abcnews.go.com/Health/government-report-finds-doctors-storing-vaccines-improperly/story?id=16501077

  http://www.cdc.gov/media/releases/2012/s0607_children_vaccine.html

  • Myśląca

   Woooow!!!

   Maciusiu, to TY Peryskop???

   Postanowiles oficjalnie wystepowac pod swoja tozsamoscia, czy Kefir ukradl Twojego nicka?

   A przeciez miales urlopowac?

   Musisz byc do nas bardzo przywiazany 🙂

   Kto Cie tak przywiazal, no zdradz nam tajemnice? (LOL)

   • Totalsky No Problemsky

    a ja (wreszcie) doceniam gościa! – w końcu undercover!! – (skoro już i tak wszyscy wiedza, jak się nazywa); no i to całkiem sensowny wpis, „po linii i na ścieżce schodzenia”; PIEPRZYĆ SZCZEPIONKI!!!!

    • to podpucha, nie kupujcie tego!!!
     -peryskop wklejał już teksty prof Majewskiej.
     -jeden z buszujących tu ludobójców lub ich agentów domagali się od niego prywatnego adresu Majewskiej.

     zgadnij kto?

     włamanie na serwer to sprawka tej właśnie osoby. logiczne.

    • wizja

     Kefir, nie dalej niż wczoraj to Ty dałeś popis podkradania cudzego nicka i blogowej tożsamości.Podejrzewam,że i tym razem to możesz być ty.

    • zauważcie – dziś ze strony zniknął @zenobiust. dziwne..

    • Myśląca

     @ KEFIR

     A ja mysle, ze to jednak TY!

     Mam Ci zacytowac, co wczoraj napisales?

     Mowolam, ze mam kopie, a Ty mnie traktujesz, jak dziewczynke z gimnazjum.

     Jednego nauczylam sie: jezeli ktos zaczyna ci grozic, to to jest sygnal, ze nalezy zabezpieczyc dowody!
     I nie trzeba byc agentem, czy pracowac w sluzbach mundurowych, aby to wiedziec.

     Wczoraj napisales, ze „ZLECILEM KOMUS”

     A apelowalam, aby Ciebie zbanowac poki pora …

     Dodam jeszcze jedno: od poznego wieczora mialam spore problemy z netem, wygladaloto ta, jaby ktos probowal wlamac sie. Zlecilam juz sprawdzenie tego, ale jezeli okaze sie, ze to Twoja sprawka, to nie chcialabym byc w Twojej skorze.

    • @myszlonce.

     „Dodam jeszcze jedno: od poznego wieczora mialam spore problemy z netem, wygladaloto ta, jaby ktos probowal wlamac sie. Zlecilam juz sprawdzenie tego, ale jezeli okaze sie, ze to Twoja sprawka, to nie chcialabym byc w Twojej skorze.”

     niby jak chcesz mnie namierzyć, jak „atak” był np z uniwersyteckiego serwera planet lab z Bangladeszu, Zanzibaru czy Ekwadoru? 😉 powodzenia życzę

    • zenobiusz on 26 lipca 2012 at 03:18 said:
     Pery@skop od tego odwraca uwagę.
     Wiem,że akcja wam sie sypie,
     ale ja zgłaszam uprawniony wniosek o kontakt,z osobą co do której sądzę
     ,że bez własnej wiedzy i woli ,jest podrabiana,
     w listach publikowanych wprzez peryskop@,
     lub wysyłanych pocztą do Marka.
     Wasza jedność myśli i czynów ,
     jest nie do przegapienia.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/25/dalsze-znieslawienia-ze-strony-drinz-macieja-pokory-vel-peryskop-pod-adresem-internautow/#comment-49995

    • „jeden z buszujących tu ludobójców lub ich agentów domagali się od niego prywatnego adresu Majewskiej.

     zgadnij kto?’
     Łżesz,jak wesz.!!!!
     Ja domagam się jakiegokolwiek potwierdzenia,że ta Pani,to nie peryskop,albo i kefir.

     ——————————————————————————-
     Zenujący prześmiewca wreszcie nie będzie gęgał, że nie wie gdzie pracuje prof. M. D. Majewska.

     „Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska

     (Autorka jest naukowcem neurobiologiem, profesorem Uniwersytetu Kardynala Stefana Wyszyńskiego. Wcześniej, ponad 25 lat pracowała w czołowych instytucjach biomedycznych w Polsce i USA
     ————————————————————————————-
     Na uczelni ,nie ma takiego pracownika jak Prof Majewska.
     Po raz kolejny proszę o podanie adresu maila Prof Majewskiej by bezpośrednio z nią można było wymienić poglądy.Powyższy list ,moim zdaniem nie wyszedł spod ręki prof.medycyny.
     Proszę o linki do jakichkolwiek stron w USA,potwierdzających pracę i dorobek naukowy tej Pani.

     http://www.uksw.edu.pl/search/node/Prof%20Majewska
     Szukaj
     Wprowadź słowa kluczowe:

     Nic nie znaleziono
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/25/dalsze-znieslawienia-ze-strony-drinz-macieja-pokory-vel-peryskop-pod-adresem-internautow/#comment-49995

    • to-masz

     Zenek! zapytaj we wsi-24 uni wiedzą o dr Majewskiej. Zapraszali ją do porannej audycji o szczepieniach.

    • I nie zdziwiło cię to oczywiście.
     Na dwóch filmach występuje prawdopodobnie ,różna osoba.

     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/26/kim-jest-prof-maria-dorota-majewska/#comment-49984
     Zachęcam do zapoznanie się.

    • to-masz

     Zenorko!
     Współczuję, jeśli z familią szukacie wiedzy i prawdy w wikipedii!

    • schizophrenia zenosis rozprzestrzenia się w szybkim tempie! to zaraźliwa cholera, panna z dzieckiem mać!! 😀

    • to-masz

     Zenorko!
     Jak bys mniej pilnował neta a więcej patrzył w telawizor to Czy wierzył bys bzdurom tam powielanym 24/h, bo przecież wikipedia i gogle Tobą zawładnęły totalnie!

    • hjk

     @”http://www.uksw.edu.pl/search/node/Prof%20Majewska Szukaj Wprowadź słowa kluczowe: Nic nie znaleziono”

     Zadałem ci wczoraj zagadkę – co to moze oznaczać,ze „Nic nie znaleziono”…
     Pogłówkowałeś już, co to moze oznaczać?

     Zanim zaczniesz rozwijać swe napędzane żenosis paranoica koncepcje…

    • Tak wyszukiwarka pracowników,może nie uwzględniać ,osoby na kontrakcie,ale o jej związkami z tą uczelnią pisało się rok temu,a potem były informacje ,że wyjechała z kraju,i nie można wyjaśnić rozbieżności z jej ,pisemnych listów.Tak więc,fakt że w internecie tej klasy naukowiec ,nie istnieje,także w USA,a dane o swoim tam zatrudnieniu podawane przez nią samą,są bardzo ogólnikowe,a tu podano mi stronę Dr,Anny Majewskiej,kogoś zupełnie innego,
     podał mi Marek(więc sam nie wie ,czyje listy publikuje)zasadne jest podejrzewanie totalnej mistyfikacji,
     Pytanie czyjej i po co.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/26/kim-jest-prof-maria-dorota-majewska/#comment-49984

    • hjk

     @”zasadne jest podejrzewanie totalnej mistyfikacji, Pytanie czyjej i po co.”

     Poczytaj teraz hasło „paranoja” w wiki 😉

     Tu się doszukujesz mistyfikacji, a w smoleńsku nie widzisz, chociaż tam jest 100x bardziej zasadne…

     Znasz przypowieść o belce w oku?

    • Kefir on 26 lipca 2012 at 21:35 said:
     to podpucha, nie kupujcie tego!!!
     http://0.gravatar.com/avatar/a41bb5bb298b7faede13b4d184374091?s=39&d=identicon&r=G
     Ten sam gravatar.czyli to samo IP i poczta.
     Kefir ,z premedytację siejesz destrukcje ,i niszczysz ten blog.
     Pytanie,czemu masz na to przyzwolenie ???

    • najwięcej dla zniszczenia bloga zrobiłeś TY, LUDOBÓJCO. to ty propagowałeś szczepionki, kopiowałeś obrzydliwe paszkwile na niezależnych naukowców, pisane na zamówienie karteli.
     za to poniesiesz w stosownym momencie karę. i nie będzie już wtedy litości.
     czy mam przypominać, co robiłeś jeszcze?
     @zenobiust – idź do zenory się produkować, tu po mojej demaskacji tego, ile kasy miałeś zarobić od big pharma – jesteś skończony!!! 😀 buhaah

    • Jesteś zwykłym śmieciem,korzystającym z anonimowości,
     małą tchórzliwą kanalią,z kompleksami,
     dowartościowującą się sianiem chaosu.

    • to-masz

     Zenorko! Wyspowiadaj się u Laskowika, może się umysł rozjaśni 😉
     http://www.youtube.com/watch?v=dtsxM7n-aLE&feature=endscreen&NR=1

    • conoco)

     A czy ty zenopieniaczu ,nie miałes przypadkiem na urlop na Nimbiru się wybrać ???

     Weź załaduj sobie potrójnego ORGONA i wio…
     Pogadasz sobie z krasnalami czy jak tam im anunnakami …
     Nie marnuj tu swojego Orgona .

    • Myśląca

     Tutaj wszyscy awanturnicy maja przyzwolenie, a reszta jes pouczana 🙂

     A nawet ilosc wpisow jest „reglamentowana”

    • hjk

     Zeno, prezentujesz tu typowe: „Łapaj złodzieja!!”

   • hjk

    po pierwsze to Ty się najwyraźniej przywiązałaś, a po drugie pisz na temat, a nie o osobach, bo będzie ban 🙁

    • Myśląca

     Hjk

     Jak bedziesz mial swojego bloga, to wowczas bedziesz mogl sugerowac mi, co mam pisac i grozic banem.

     Chociaz, gdybys tak postapil, to badz pewny, ze zrobilabym Twojemu blogowi odpowiednia „reklame”

     A za Macka nie musisz mi odpowiadac.

    • hjk

     Łamiesz ustalone tu zwyczaje, ze na tym blogu piszemy na zadany temat, kiedy takowy jest, albo ew. podajemy inne ważne linki, i je komentujemy.

     Natomiast tylko w ostatecznosci komentujemy postawy innych osob z bloga w wolnej dyskusji.

     Ty ze swoją ekipą znowu „podsrywacie” ważny temat.

     Za takie coś Zeno został przez internautów wysłany na tygodniowy urlop, z którego z uporem maniaka nie chce skorzystac. Ty dla urozmaicenia mozesz zostać na (początek czasowo) zbanowana.

    • Myśląca

     @Hjk

     Oczywiscie Twoj koment jest tym z tch „w ostatecznosci”?

     Ganiasz, jak „kot z pecherzem” -wyluzuj, bo nie jestem strachliwa i poszukaj sobie latwiejszy do „krycia” obiekt.

     I badz mily nie pouczac mnie, bo ku takiemu zachowaniu nie widze zadnych podstaw.
     Jestes tutaj takim samym blogierem, jak kazdy inny.
     Wiec nie poszerzaj swoich uprawnien, skup sie na prawach i obowiazkach -niestety tez wylacznie w ramach niepisanego prawa, bo Regulaminu tutaj nie ma 🙂

     A urlop, to wez sobie sam -wzorem Macka.

    • hjk

     ktos musi upomnieć namiętnych zamulaczy, zeby potem nie było,ze „nie wiedzieli”$,nie zrozumieli, itd.
     Zresztą Zeno sam mi wyznaczył rolę czyściciela, wiec ją tu spełniam i czyszczę bloga z głupoty, nonsensu i niewłaściwych postaw.

    • Myśląca

     Hjk

     Dziekuje za dostrzezenie mojego TEMPERAMENTU, ale on nie powinien Ciebie interesowac 🙂

     A u mnie „czysciciela” nie potrzebuje. Mam gosposie wiec jest i posprzatane i ugotowane i zaprowiantowane.

     Najlepiej wyczysc swoje wpisy, a bedzie przestronniej …

    • hjk

     ale tu potrzebujesz, 🙂 🙂 🙂
     hahahahahahahh

    • „Za takie coś Zeno został przez internautów wysłany na tygodniowy urlop, z którego z uporem maniaka nie chce skorzystac. Ty dla urozmaicenia mozesz zostać na (początek czasowo) zbanowana.”
     ——————————————————————————–
     Łżesz,jak pies,ja pisałem wyraźnie ,że nie będę tu pisał,z wyjątkiem sytuacji,gdy jestem personalnie atakowany.
     Zachowujesz się jak belfer,wylany z pracy,za podglądanie uczennic w szatni,który chociaż w internecie czuje się „władzą”.
     To było by śmieszne ,gdyby nie żałosne.

    • hjk

     nikt cię tu nie atakuje, tylko ty tu wyskakujesz z wpisami siejącymi paranoję, a potem się dziwisz, jak ludzie polemizują z dziwacznymi czy idiotycznymi pogladami i bierzesz to „do siebie”, utożsamiając się ze swymi poglądami, a to nalezy odróżnić.

     To ze ktoś się myli i inni mu usiłują t wykazać to nie znaczy że atakują jego, bo „zły” czy „niedobry”. kazdy sięmoże pomylić, niedoczytać, niewiedzieć, itd. i po to tu piszemy o różnych sprawach, zeby inni skorygowali, uzupełnili, poprawili, itd.

     Ty nie rozumiesz naprawdę podstaw jakiejkolwiek dyskusji, nie wspominając już o logice, ale to dyskutowalismy chyba w zeszłym tygodniu.

    • „Za takie coś Zeno został przez internautów wysłany na tygodniowy urlop, z którego z uporem maniaka nie chce skorzystac. Ty dla urozmaicenia mozesz zostać na (początek czasowo) zbanowana.”
     Oducz ,się tego typu zaczepek.
     Będziesz spokojnie mógł.
     paść swoje ego.

    • hjk

     coż taka rola „czyściciela” – robić tu porządek z niesfornymi jednostkami 🙂

   • Główna strona

    Myśląca ; „Kto Cie tak przywiazal” Napewno NIE ty ! stara ,zboczona seksualnie manipulantko Mu@ląca….
    Jesteś katoliczką –matką dwójki dzieci czy ten fakt nie zobowiązuje do skromności ,a przede wszystkim szacunku dla innych?…….jesteś tu pośmiewiskiem i ścierwem,które będzie zwalczane do skutku…

    • Myśląca

     @Główna strona

     Wczoraj pytalam KIM JESTES?

     Bo podszywales sie pod MONITRORA, a moze dzialasz na jego zlecenie?

     Wcale by mnie to nie zaskoczylo, bo slownictwa uzywasz takiego, na jakie tutaj

     Gospodarz nie tylko daje przyzwolenie, ale nawet sugeruje (mniej ugrzecznione).

     Na twoj atak -Ad personam -moge zaproponowac jedynie najszybsza wizyte u PSYCHIATRY,

     bo takie zachowanie i wulgarne slownictwo swiadcza jedynie o glebokich zaburzeniach

     psychicznych.

     Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!

  • Myśląca

   @Macku -skoro juz podajesz swoje imie i nazwisko, jako nick, to chyba moge zwracac sie w taki sposon?

   A tak nota bene, to strasznie mnie wkurzaja te dziwaczne nicki, bo jakos tak bez sensu jest zwracac sie np. do Echa, On, itp. To juz o wiele lepiej byloby, gdyby nickiem bylo imie -nawet wymyslone, ale imie. Wiec skoro Maciek dal swietny przyklad, to moze bysmy zastanowili sie nad tym?

   Macku, to powyzej, to oczywiscie nie do Ciebie w kontekscie Twojego wpisu.

   Czytajac Twoj wpis, a szczegolnie slowa o zanieczyszczeniach „produktów biologicznych materiałem bakteryjnym, grzybiczym” skojarzylam to z niedawno czytanym obszenym artykulem o niesamowitym rozwoju grzybicy na swiecie -nigdy dotad nie notowanym nawet w czasach wojny, gdzie jak wiadomo organizmy byly niedozywione, odwitaminizowane i higiena byla na najnizszym z mozliwych poziomow.

   Obecnie z przeprowadzonych badan wynika, ze osob zarazonych grzybica jest ok. 80-85% i wskaznik ten stale rosnie. Grzybica (stop, skorna, glowy) jest choroba wysoce zarazliwa i przenoszona niemalze w kazdych okolicznosciach. To nie tylko baseny, wykladzina dywanowa, brodziki, posciel w hotelach, ale takze zwykle podanie dloni. Kazdy jest narazony na „zlapanie” jej od nawet przypadkowej osoby, badz dotykania banknotow. Grzybkow zarazajacych jest wiele, ale jedno maja wspolne: sa w stanie przetrwac poza organizmem czlowieka nawet do 4-6 dni.

   Dowiedziono takze, ze nowotwory pojawiaja sie na bazie grzybic.
   Moze wiec te grzybicze zanieczyszczenia nie sa brakiem nadzoru nad higiena produkcji, a dzialaniem swiadomym, bo ukrycie i szybko infekujacym pacjenta.

   Bardzo jestem ciekawa, co o tym myslicie?

   • hjk

    „@Macku -skoro juz podajesz swoje imie i nazwisko, jako nick, to chyba moge zwracac sie w taki sposon?”

    Nie mozesz, bo etykieta wymaga,ze osoby które jeszcze się nie spotkały i nie przeszły na „ty” zwracają się do siebie per „pani” albo „pan”. Publiczne (do tego!!) spoufalanie się jest w złym guście.

    @”Bardzo jestem ciekawa, co o tym myslicie?” tj.o grzybach…

    Są domy zagrzybione i nie. Podobnie jest z organizmem człowieka. To od czegos zalezy, nieprawdaż?
    Dr. simincini leczy raka sodą oczyszczoną (wodoroweglan sodu) gdyż uważa, ze ginie w zasadowym środowisku i jest kolonią grzybów. a w tym znaczace osiągnięcia. A soda powoduje odkwaszenie organizmu.

    • Myśląca

     Hjk

     Dzieki za sode oczyszczona, stosuje i doskonale znam jej zastosowanie i dzialanie.
     Moje pytanie odnosilo sie do zwiazku miedzy zanieczyszczeniem grzybami szczepionek, a epidemia na skale swiatowa grzybicy, a nie o sposob leczenia grzybicy.

     A o tym, jak bede zwracac sie do Peryskopa nie Robie decydowac.

     Pytanie bylo skierowane do Macieja Pokory, a nie do HJK!

    • hjk

     Zwracam ci tylko uwagę na pewne podstawy, ale i tak je permamentnie łamiesz, czymsię tylko kompromitujesz i żenujesz blogowiczów.

     No ale twoja wola do czasu czasowego bana;-)

    • Myśląca

     Hjk

     Prosilam Cie: ZMIEN OBIEKT ZAINTERESOWAN!
     I martw sie o swoja komptomitacje i zazenowanie … moje pozostaw mnie.

    • hjk

     alez nie można pozostawić, bo zasmradzacie bloga…
     trzeba was niestety napominac, taki już wredny los czyściciela…

    • kosiardeyablos

     No to mam propozycje „hjk”, skoro napisałeś „czyściciela” to mam nicki do wyboru…hahaha :
     – Mr Nietryb (odnośnie Myśląncej)
     – Mr Domestos lub
     – Domestos
     – Mr Chlor (Hlor)lub Chlorek (Hlorek)
     – Super Kwas
     – Franek Gąbka
     – Stefan Czyścik
     – Alojzy Wyrwichwast
     – Bonifacy Wykopsłowny…w ferworze zawirowań myślowych podeśle wkrótce dalsze…

    • kosiardeyablos

     O! Jak ktuś chce sie podszyć pod doktorat z fobii, lub krzywizny kręgosłupa moralnego, mam propozycje na ekspecjaliste od chirurgi cząsteczkowej (atomowy rozkład ciała), znawce inżynierii praktycznego owłosienia i kwasów spożywczych (jabole) oraz autora ksiązki pt:”Moje Zwłoki, w przestrzeni i czasie”
     – Doc.inż. Eutanazy Trupkiewicz !
     Pomysł oddaje gratis ( prawie gratis – opłata stała – flaszka bełta dla spragnionych okupantów parkowych ławek )

    • Peryskop

     Myszlonce jak zawsze się spodufala.

     Przejście na „po imieniu” bez przyzwolenia jest oznaką chamstwa. Dzięki hjk za udzielenie jej pouczenia.

     Ciągłe imputowanie jakobym się stęsknił to przejaw kompleksów, które na punkcie samooceny własnej urody już poprzednio przejawiły się m.in. w wyznaniu „ale mam ładne oczy”. Czyli reszta do bani. A czy oczy w mysim kolorze są rzeczywiście ładne ? Według standardów mysz-loncych może i są.

     No i łże jakzawsze.

     Myśląca on 26 lipca 2012 at 21:24 said:
     „…skojarzylam to z niedawno czytanym obszenym artykulem o niesamowitym rozwoju grzybicy na swiecie -nigdy dotad nie notowanym nawet w czasach wojny…”

     Świetnie pamiętamy, że właśnie na tę samą „grzybicę” próbowała nas naciągnąć dawno, bo na zakończenie swojej pierwszej misji rozwalania bloga „Monitor Polski”, zakończonej totalnym fiaskiem.

     Wtedy miała jeszcze poczucie wstydu, bo zakończyła pytaniem, czy nie chcemy aby nam dostarczała innych podobnych do grzybicy informacji ? Zgodne milczenie blogowiczów pokazało jej drzwi wyjściowe, i trzeba przyznać, że wtedy zastosowała się do tamtej oceny.

     Bo szybko poznaliśmy się, że robiła kilka wartościowych wpisów żeby na bazie tak zbitego kapitału sączyć jad i wprowadzać chaos oraz dezinformację.

     A jednak musiała dostać nakaz powrotu i znów próbowała zastosować tę samą strategię, bo w istocie jest tępawa i mało elastyczna. Aż właśnie zatoczyła krąg i znowu wyjawiła co ją boli – grzybice.

     Po drugiej rundzie Myszlonce kolejne osoby poznały się na czym polega sprytne rozsiewanie infekcji tu na blogu.

     Więc pora przeskoczyć na inne blogi, gdzie jeszcze się na Myszlonce nie poznali. Może tam znajdzie ukojenie, swoje przytulaczki, swojego „Maciusia” panaceum na poparzone od polskich liter łapki, na grzybicę duszy która ją toczy.

     I wywołuje nikczemność.

    • Myśląca

     Pery@SKOP

     Jestes nie PROSTAKIEM -TY JESTES PROSTACZKIEM!

     Bo PROSTAK ma jeszcze GODNOSC, a PROSTACZEK -nie ma juz NICZEGO!

     Niczego, co przynalezne jest Czlowiekowi i nawet stopnie naukowe staja sie niczym

     przy tak SKORODOWANEJ OSOBOWOSCI -PUSTYM SERCU i ZATRACONEJ DUSZY!

     Zal mi Ciebie -Maciusiu …
     Przejdz na nick „Dziadek” -po pod nim okazywales odruchy czlowieczenstwa.

    • tamara

     MU@LĄCA

     A nam żal ciebie …..SAMOTNEA JOGURTOWA panienko 🙂

     MAMY CIEBIE DOŚĆ

     SZUKAJ DALEJ swojego JOGURTU szczęścia

    • Myśląca

     Ta@MARA

     Odpowiem nie swoimi slowami, ale slowa te IDEALNIE CHARAKTERYZUJA TWOJE ZACHOWANIE:

     GDYBY GLUPOTA UMIALA FRUWAC, TO UNOSILABYS SIE, JAK GOLEBICA!

    • kosiardeyablos

     A ja też mam na imie Maciuś, i nie jestem królem !!!…jeszcze…
     I tak pewnego dzionka, pani profesor Myśląca zaczęła jarzyć o co chodzi w trybacji mechanizmu zegara, który ciągle stoi. Po przeskoczeniu ząbka czasu, ocknęła się z zadumy i sięgnąwszy po wyschnięty ręcznik jęła wycierać nim zdechłego, już od dawna psa, mając nadzieje że jeszcze zaszczeka. Jego mordo-szczeka z zaschniętym ostatnim posiłkiem, romantycznie leżała w wyschniętej misce po wodzie.
     Nagle mózg panie pofesor ukłuła myśl…niczym płonna nadzieja lecz to nie była myśl, tylko samotny komar który uczepił się jej wyczerpanej ciągłym czesaniem starą gąbką czaszki….cdn.

    • kosiardeyablos

     …cd
     Nagle komar zastygł w bezruchu, przestał trzepotać skrzydłami i chwilę potem z chrzęstem łamanych odnóży…został wciągnięty przez próżnie…kuniec ! 😀

    • wizja

     Monitor- twój „sprawny inaczej” lider Peryskop znów zwraca się do Myślącej jako do Rosy ,bo to Rosa powiedziała „ale mam ładne oczy”/i dystans/.Zrób coś z nim ,utop albo rozmontuj bo zacznę też być złośliwa niezależnie od bana na twoim blogu – w końcu Rosa to i moja córka> a oczy ma zielone.Cała powyższa obfita wypowiedź Peryskopa jest pozbawiona krztyny merytoryki a jednak tolerujesz ten fakt.Nawiasem – każdy,kto ostrzega przed inwazją grzybów w nasze organizmy – ma niestety rację.To też nie są żarty.

    • monitorpolski

     Bardzo proszę Peryskopa o zaprzestanie tej aluzji. Wg moich wskazań po IP, Rosa nie jest myśląca

    • kosiardeyablos

     HAhahahaha….dobre…dobre !!! 😀

    • Myśląca

     @Wg moich wskazań po IP, Rosa nie jest myśląca

     Powinno byc: ROSA to nie MYSLACA -to tak dla porzadku.

     Bo z Twojego wpisu wynika, ze Rosa jest osoba, ktora nie mysli, a to nieprawda.
     No, ale coz ja moge wiedziec skoro Twoim zdaniem robie bledy ortograficzne.

     Szkoda, ze nie przywolales tych bledow …

    • monitorpolski

     🙂

    • wizja

     Monitor,chyba jednak utrwalę cię w małych formach jako rozśmieszacza królowej > za ten wic dla peryskopa.

    • nietryb

     Błędy to nie duchy, te sie wywołuje zaś błędy popełnia !

    • nietryb

     Mr.Monitor ! Czy nie zauważyłęś że czasami blog mimo podejmowanych tematów, tak dla nas wszystkich ważnych, przypomina kółko wzajemnej adoracji ???

    • Peryskop

     Nietryb, a weź Kosiara i skoczcie razem na stronkę:

     http://rosomack.wordpress.com/foto/

     aby zobaczyć że „poezja zjada się sama”, a także pożera foty już zdjęte. Żałuj !

     Ale adoracja Wizja-Rosa trwa w najlepsze, także na:

     http://rosacafe.wordpress.com/http://rosacafe.wordpress.com/about/#comment-23

     gdzie Rosa m.in. pisze 15 Marzec 2011 o 21:27: „… Przepraszam za ten przegadany wpis, ale czasem jest ze mnie straszna gaduła. Na nieszufladzie nie mogłam się swobodnie wygadać, bo zaraz kazali ciąć ;-)”

     Czy to nie przypomina postawy bohaterki Twojego pięknego poematu „O trybacji mechanizmu zegara”, która nas tu zamula myszlonco ?

   • Myśląca

    @Bardzo jestem ciekawa, co o tym myslicie?

    NIC NIE MYSLICIE -to akurat jest znamienne na tym blogu.

    Ci, ktorzy nie mysla maja jedyna umiejetnosc -umiejetnosc korzystania z „lapek” 🙂

    Nie tylko czytanie sprawia im trudnosc, ale takze pisanie …

    • hjk

     ale co tu myslec?
     kolejne zanieczyszczenie w szczepionkach, jakich wiele…

     widzisz jakies szczególne powody, by akurat tym się zajmować?
     to nie jest blog specjalistów z mikrobiologii czy lekarzy, moze akurat jakiś to zobaczy i coś napisze, musisz być cierpliwa…

    • Myśląca

     @Hjk

     Masz racje. Po co w ogole zastanawiamy sie nad czymkolwiek?

     A do tego Gospodarz ogranicza nam wpisy do 750 znakow.
     Wrzuca do moderacji.

     Dostrzeglam dziwna zbieznosc miedzy skala zachorowalnosci (80-85%)na grzybice (w skali nigdy dotad niespotykanej), a tym co znalazlam we wpisie Macka -zanieczyszczenia grzybami -i powiazalam to. Bylam jedynie ciekawa, czy Inni widza mozliwosc takiej korelacji, a moze nawet gdzies trafili na jakies doniesienia w tym temacie.

    • hjk

     @”A do tego Gospodarz ogranicza nam wpisy do 750 znakow.”

     No dla ciebie to faktycznie ból nie do zniesienia 😉 Ale to prawie i tak 5x więcej jak sms …

     Nie sądzę, zeby to akurat było główną przyczyną zachorowalności, choć moze mieć jakiś udział. Zachorowalność moze się powiekszyła, ale też i wykrywalnośc, i zwracanie na to uwagi, gdyż zaczeto wiazać z grzybicą inne schorzenia…

    • Myśląca

     @Hjk

     @No dla ciebie to faktycznie ból nie do zniesienia

     Chyba nie tylko dla mnie, ale dla Macka tez.
     Ty raczej nie „grzeszysz” obszernoscia wpisow wiec tez nie masz powodu do zmartwien 🙂

     Dziekuje za ten minus (swiadomie,czy odruchowo?) mimo czesciowego podzielenie mojego zdania.

    • hjk

     ale minus nie mój, zaraz ci dodam drugi 🙂
     Myslę, że @peryskop jak trzeba, to się spręzy bez bolu 😉

  • kosiardeyablos

   Bravo Perry ! Odsłona na maksa, bez lęku i strachu, na pełnym gazie ! Ok, ale nie ma to jak neciana ksywka „Peryskop” ci powiem, jakoś tak sztywno jest podpisywać sie z nazwiska i imienia. Popatrz na MrMonitora, co brzmi lepiej ? Monitor czy Marek P. Perry wruć jako Perryskop !!! Z całym szacunkiem – MJKosiacki.

  • konkretny

   Cala Polityke wladz w Polsce widze taka? Oni chca Narod doprowadzic do totalnego wrzenia i rewolucji.Potem w prowadza stan wojenny ktory naprawde bedzie prawdziwa gehenna tego Narodu.Bedzie totalne bezprawie z strony wladzy.Oni juz sie dzis nie licza z obywatelami.
   ODPOWIEDZ.Wylaczam telewizor nie kupuje zadnych gazet tylko te ktore sa o charakterze patriotycznym.Sporty uprawianie stop picia alkoholu.Tej bandzie oto chodzi by narod byl rozpity.I dobrze by bylo kazdy obywatel moglby sie zaopatrzyc w Kriss Submachinegun.Lecz to nie zalatwiy sprawy.A CO???????CHCECIE WIEDZIEC ?????przestan myslec o mamonie bo ona Ci zaslepia rzeczywistosc w ktorej zyjesz.Lepiej byc niz miec.I nie za…………aj bo i tak z tego nic i tak nic..Rozmawiajmy z soba organizujmy sie i usunimy ta bande z naszego bogatego kraju,AMEN

 • ARTUR

  @Główna strona .Tak ,w naszych czasach świadomość określa byt i informacje kierują ludżmi .Nie może być tak że ludzie w Europie nie będą wiedzieli że giną za Izrael i Syjonistów .

 • Monte

  Odnośnie metod i wcześniejszej „kreciej robocie” Pana Gądka: http://www.kontrowersje.net/tresc/brzydka_manipulacja_na_onetpl_gowniarz_gadek_znow_dziennikarzy Pozdrawiam.

 • navajo88

  Monitor po tych wszystkich zmianach na twoim blogu , to zrobiła się totalna kaszana !!! ,pytam się gdzie jest mój wpis ??????? , poprzednia wersjabloga była oki ,a ta ???? pożal się panie boże ,Panie Marek to wszystko jest do BANI !!!!!!!!!
  Ps : od dzisiaj jestem tylko biernym czytelnikiem tego blogu ,zero wpisow i komentarzy
  J.M.H

 • Myśląca

  Skąd „panu posłu” wyrastają nogi?

  Dziś poseł Piecha gorąco broni nowelizacji ustawy o szczepieniach, bredzi o jakiejś „policji sanitarnej”, zaś inni posłowie, jak pan Girzyński, próbują ośmieszyć uczestników sprzeciwu porównaniami do przedwojennych Świadków Jehowy.

  IV. Skąd „panu posłu” wyrastają nogi?

  I tu już się nóż w kieszeni otwiera. Reakcja „naszych” wybrańców na akcję mailingową jest bowiem porażająca. Większość nadesłane maile zignorowała, zaś ci, którzy raczyli odpowiedzieć, jak pan poseł Jarosław Zieliński uczynili to głównie za pomocą spłodzonego przez Bolesława Piechę partyjnego gotowca, który cytuje w swym tekście Katarzyna. No i ten cudowny passus: „Epatowanie Państwa Posłów postulatem nie głosowania na Prawo i Sprawiedliwość w kolejnych wyborach, moim zdaniem, nie ma racjonalnych podstaw ideowych i socjologicznych.” Niektóre fragmenty tego gotowca pojawiają się również w oświadczeniu pana posła Girzyńskiego. Natomiast słowa, które poseł Zieliński dodał od siebie „aby nie upowszechniać nieprawdziwych informacji stawiających w niesprawiedliwie niekorzystnym świetle parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości” – zwalają wręcz z nóg. Buta i arogancja walczą tu o lepsze z oderwaniem się wśród sejmowych korytarzy i gabinetowych utarczek od swoich pracodawców, czyli – elektoratu. Należy więc panom posłom przypomnieć, skąd im wyrastają nogi.

  Nie jest to bowiem pierwsza tego typu „wtopa” PiS, że przypomnę chociażby głosowanie w Parlamencie Europejskim za ACTA. Wynika z tego, że ci ludzie najzwyczajniej nie czytają tego, nad czym głosują. Ciekawe, do ilu jeszcze takich niespodzianek przyłożyli rękę. O ile jednak w sprawie ACTA otrząsnęli się na skutek masowych protestów, to w przypadku nowelizacji „sanepidowsko-szczepionkowej” idą w zaparte. I tego już wybaczyć nie można.

  Otóż, drodzy Państwo, jako wasz wyborca – a więc zwierzchnik i pracodawca – nie życzę sobie być traktowanym, jak ciemna zabobonna masa, która boi się medycyny. Nie życzę sobie traktowania z góry i protekcjonalnego, wyższościowego tonu. Oczekuję – jako wasz suweren – szacunku i rzetelnych wyjaśnień, oraz – koniec końców – przyznania się do błędu i wycofania poparcia dla tej szkodliwej nowelizacji. Po obecnej Dyktaturze Matołów, jak napisałem wyżej, niczego się nie spodziewam, a raczej – spodziewam się wszystkiego najgorszego. Wam zawieszam poprzeczkę znacznie wyżej, ponieważ to na was głosuję.

  http://niepoprawni.pl/blog/287/skad-panu-poslu-wyrastaja-nogi

 • 8sierpnia

  Według mnie wybuch nastąpi 8.8.12 Dlaczego? Rad nr 88 liczba atomowa 226 (data wybuchu w operacji Blackjack 22 czerwiec) skrót w układzie Ra (bóg słońca) posiada 33 izotopy w przyrodzie występuje w blendzie smolistej U8O3 ( godzina wybuchu w Blackjack 8:03) w Londynie nastąpi też skażenie wody Radonem nr 86. W filmie dokumentalnym BBC o ataku na Londyn bombą atomowa http://www.youtube.com/watch?v=LOffyyBtHTY tutaj początek przyjrzyjcie się jakich liczb nie pokazują przy odliczaniu są to 2,5,8 potem następuje jeszcze jedna liczba 9 (code 9 – ten cykl programów nazywa się code nigdy wcześniej nie użyto w nim cyfry) czyli mamy 4 cyfry 2589 cofnijmy sie od 8.8.12 o tę liczbę dni 2589 doprowadzi na to tutaj http://calendarhome.com/cgi-bin/date2.pl?month1=7&date1=7&year1=2005&wd=Thursday&month2=8&date2=8&year2=2012&wd2=Wednesday czyli do 7.7.2005 czyli atak na Londyn. W wielu filmach i reklamach często pojawia się na zegarach 6:11 np w simpsonach dlaczego akurat te liczby według mnie atak na Londyn będzie pretekstem do wywołania 3 wojny światowej cofnijmy sie więc i zobaczmy ile minie od zakończenia 2 WŚ od 2 września 1945 do 8.8.2012 minie dokładnie 66 lat 11 mcy 6 dni i to według mnie przedstawiają. Czy wiecie dlaczego logo olimpijskie wygląda tak a nie inaczej? Ponieważ zawiera w sobie datę najbardziej chorego ataku który dokonany zostanie 8 sierpnia po jednej stronie 8 po drugiej 8 pomiędzy stadion gdzie wybuchnie bomba http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6522bfa60772d22b.html Od znaczącego dla illuminatich zaćmienia obrączkowego z 20 maja minie dokładnie 80 dni od przejścia wenus z 5 czerwca 64 dni (8×8) Można dodać że dla illuminatów liczba 8 to nowy początek to liczba NWO. Całe poprzednie igrzyska były jej poświęcone rozpoczęły sie 8.8.08 o godz 8:08 Od 8.8.12 do 7.7.05 minie dokładnie 1 dzień 1 miesiąc 7 lat czyli 117. Na 117 spotkaniu Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego wybrano Londyn na organizatora. Czy to wszystko przypadek? może Dlaczego wybrali datę 7.27 jako początek olipiady. Ponieważ w gamatrii 8 sierpień czyli eight august http://www.gematrix.org/?word=eight+august jest liczbą 727 trochę chore zapomniałem dodać że przy tej gamatrii jest jeszcze wynik nie tylko żydowskiej ale i angielskiej w angielskiej jest to 828 jeżeli do chorej daty 11/11/11 dodamy 8 mcy 28 dni otrzymamy 8/8/12 http://calendarhome.com/cgi-bin/date2.pl?month1=11&date1=11&year1=2011&wd=Friday&month2=8&date2=8&year2=2012&wd2=Wednesday

  • monitorpolski

   „Londyn będzie pretekstem do wywołania 3 wojny światowej” – tu możesz mieć rację. Reszta to czyste spekulacje. Jeśli już chcesz stosować numerologię, to musi to być prosty związek. W poprzednich zamachach były to bardzo proste skojarzenia. 911 – nr telefonu na policję, inne zamachy to rocznice ważnych dla satanistów wydarzeń.

   • Annah.

    Czy dojdzie do zamachu w Londynie?
    Próbuję sobie przypomnieć jak to było przed innymi atakami ff i zauważam że przed żadnym z nich nie było tak ostrych zapowiedzi nieszczęścia jak dziś, owszem były stwierdzenia niepokojące, ale jak okazywało się po czasie przemilczane nawet przez nośniki przekazu alternatywnego. Moze być jednak tak że w cieniu olimpiady będzie się działo coś na drugim planie co nas po fakcie niemile zaskoczy,akcją a zwłaszcza reakcją,…. by żyło się lepiej…

    • monitorpolski

     Mają problem z biletami. Ludzie rezygnują z udziału – to może być też akcja zastraszania zorganizowana przez opozycję by Rotszyldziaki nie zarobiły.

 • kosiardeyablos

  Ale żre stare wpisy….ajajaj !!!

 • nietryb

  Perry Brachu !!! Gdzieś sie podział ?!

 • kosiardeyablos

  aq1ism ! Jeśli szukasz PRAWDY w czasie rzeczywistym to znajdziesz ją TUTAJ, jeśli zaś szukasz prawdy ponad wszelakiej, to bądź ostrożny, gdyż to wymaga odpowiedzialności – wobec siebie samego. Jeśli nie jesteś gotów a chcesz ją poznać to taka mała przestroga – jej poznanie może wywołać u ciebie wstrząs „anafilaktyczny”…dosłownie…lecz jeśli to przeżyjesz, zrozumiesz stan w którym jesteś i to kim jesteś tu i teraz. To nie przelewki. Zrozumiesz wtedy czym jest życie w tym stanie i zobaczysz o co w tym kaman. Nie ręczę za doświadczenie poznania prawdy ale może być dla ciebie okrutna, gdyż albo to ciebie zniszczy albo stworzy na nowo gdyż każdy z nas jest podajnikiem możliwości w zasięgu ręki. Wszystko zależy tylko wtedy od twojego punktu widzenia – czy jesteś po tej dobrej czy też po tej złej stronie – – ŚWIATŁO I CIEMNOŚĆ. Niekiedy widzący światło zapadają w mrok…bo jest łatwiej, ale trudno z tego mroku wyjść, bo jest trudniej. To taka moja mała uwaga !