Mam dowód na ataki bronią infradźwiękową

Atak infradźwiękowy

Takim czymś mnie częstują nocami: 8Hz, częstotliwość najbardziej zabójcza dla ludzkiego organizmu

Mam dowód na to, że jestem atakowany bronią infradźwiękową.

Od dłuższego czasu budzę się codziennie w nocy ok. godziny 3 i nie mogę zasnąć przez kolejne 2 godziny. Czasami dosypiam do południa, gdyż charakter mojej pracy na to pozwala, często jednak te 3-4 godziny snu muszą mi wystarczyć. Oczywiście, ogranicza to mają produktywność, ale też zagraża zdrowiu.

Już dawno temu pisałem na moim poprzednim blogu na wordpressie o tajnej broni masonów: Emitery infradźwięków – tajna broń masonów 

Wtedy słyszałem te fale, jako dudniący dźwięk. Urządzenie było wpięte prawdopodobnie w skrzynkę elektryczną, poczytajcie sobie zresztą w podanym linku. Po publikacji atak ustał. Od ponad roku jednak słyszę pisk, z modulowanych mikrofal. Tego typu broń opisuje poprzedni wpis.

Ponieważ jednak nauczyłem sobie radzić z mikrofalami – koc izotermiczny z dziurami na oddychanie świetnie je blokuje, to widać, że swołocz postanowiła mi inaczej dokuczyć. Od pewnego czasu bowiem słyszę w nocy stukot, jakby odległej koparki. Słychać go po przyłożeniu ucha do poduszki lub założeniu ciasnych słuchawek na uszy. Dzisiaj w nocy sygnał był tak mocny, że spróbowałem go nagrać. Mam mikrofon, który zbiera bardzo dobrze niskie dźwięki, elektretowy, który jest zasilany wprost z kamery, zatem częstotliwości nie są ograniczane przez kondensator który zazwyczaj jest na wejściu wzmacniacza.

Sygnał musiał być bardzo mocny, gdyż mimo że obwody w kamerze mają ograniczniki w postaci kondensatorów, aby nie przepuszczały częstotliwości poniżej akustycznych, to się nagrał. W programie Audacity wyciąłem wszystkie częstotliwości powyżej 10Hz i oto co otrzymałem – zob. grafikę.

Częstotliwość 8Hz (u góry macie sekundy z ich setnymi), bardzo niebezpieczna dla zdrowia, nie mylić z rytmem alfa – to są bowiem infradźwięki!

Takim sygnałem jak się okazuje można wprowadzać choroby do organizmu. Pisałem otym w 2012 roku:

„Odkrywca wirusa HIV, laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier, niedawno odkrył, że wirusy mogą namnażać się „bezprzewodowo” – przez promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości ok 7Hz z naniesioną charakterystyką wirusa. To by tłumaczyło eksperyment tworzenia się nowych wirusów danej choroby w obecności martwych, które mogą być nawet odizolowane szybą!”

Czy ktoś z „krnąbrnych patriotów” zmarł niedawno na raka?

223 komentarze Mam dowód na ataki bronią infradźwiękową

 • RealityMicha

  no..ta znowu moderka…

 • RealityMicha

  Noooo 🙂 obiektywnie!
  Vismaya ma rację!
  Żeby zrozumieć jej widzenie świata, trzeba dorosnąć.
  Jak na razie to wielu tu siusiumajtków hehe 🙂
  A pocą się jak piszą…heheh brr czuć zza ekranu zapach potu
  No i wielu jest świadomych.
  Tym świadomych dziękuję.
  Pozostali zmienią zdanie…jeszcze trochę hehe 🙂
  Pozdrawiam

 • greg2014

  Marine Le Pen ostrzega przed Hillary Clinton: „Ona przyniesie światu wojnę i zniszczenie”

  1 Wrzesień 2016Lider francuskiego Frontu Narodowego Marine Le Pen w wywiadzie dla CNN ostrzegała, że kandydatka Demokratów Hillary Clinton „przyniesie światu niestabilność”.„Dla Francji wszystko jest lepsze od Hillary Clinton. Wszystko. Hillary Clinton oznacza wojnę, oznacza…

  Read More http://www.wicipolskie.org/?p=19441

 • Ania

  Słoneczko nam nie odpuszcza.
  Po czymś takim za 2 – 3 dni duże trzęsienie Ziemi zwykle jest.
  http://www.tesis.lebedev.ru/en/upload_test/files/kp.png

  • Admin

   To nie tylko słoneczko, Keshe dokładnie wytłumaczył na czym to polega. Ameryka Płd odrywa się od Płn. – rok w rok będzie coraz gorzej, przez kilkadziesiąt, a może i kilkaset lat. Dlatego należy nauczyć się budować pojazdy kosmiczne wg. technologii Keshe, bo za jakieś 30 lat nie będzie bezpiecznego miejsca na Ziemi. Na razie Polska i Rosja są najbezpieczniejsze.

   • Ania

    Zeta’s też tak twierdzą.
    Czekają Ziemię podobno istotne zmiany geologiczne i chodzi o przemieszczanie się płyt tektonicznych.

    Ale kiedy ? Właściwie nie wiadomo.
    Niby teraz.
    Ale ” teraz” w skali kosmicznej może równie dobrze znaczyć że jutro albo za 1000 lat.

    Niemniej dodatnia korelacja między silnymi burzami geomagnetycznymi a trzęsieniami Ziemi można samemu zaobserwować.

    • Irol

     Czas geologiczny liczy się w 100k lat. 1000 lat to jest chwila w ciągu której co najwyżej się może problem zaznaczyć. Co do trzęsień ziemi to największy problem może wystąpić w USA przy wulkanie Yellowstone. W sumie, patrząc kto na ziemi najwięcej miesza i morduje to Karmicznie wybuch wulkanu niszczący USA, Kanadę i częściowo północną półkulę w końcu się wydarzy. Nie można niszczyć bezkarnie ekosystemu Ziemi nie ponosząc przy tym odpowiedzialności.

     Zważywszy na pewne okoliczności wszystkim mieszkającym w północnej Ameryce nieśmiało doradzam żeby się stamtąd wynieśli. Ot tak dla pewności.

    • utik

     Myślę, Aniu, że najbliższe dni mogą być ciekawe…
     http://quakes.globalincidentmap.com

    • Ania

     Utik:
     Masz na myśli te 5,6 koło Kalifornii, czy co ?

    • utik

     Mam na myśli to, że cały czas telepie Włochami i w rejonie Yellowstone
     http://www.isthisthingon.org/Yellowstone/daythumbs.php

 • Ania

  Program 500+ rozniósł w pył firmy lichwiarskie żerujące na biedzie i ludzkim nieszczęściu
  wpis z dnia 2/09/2016

  Program 500+ można różnie oceniać. Jednym z jego niewątpliwie pozytywnych aspektów jest twarde uderzenie w rynek firm pożyczkowych, które swoją ofertę kierowały do uboższych ludzi proponując im różnego rodzaju „chwilówki” na lichwiarskie oprocentowanie sięgające nieraz 1500-2000% (RRSO). Tylko w II kwartale tego roku działalność musiało zakończyło aż 21 tego typu podmiotów. I to jest dobra informacja.

  Oficjalnie lichwa w naszym kraju jest zakazana. W praktyce jednak firmy pożyczkowe, które wyspecjalizowały się w udzielaniu różnego rodzaju „chwilówek” i kredytów na dowód, znalazły kilkanaście sposobów, aby omijać antylichwiarskie przepisy (m.in. poprzez stosowanie różnego rodzaju opłat manipulacyjnych czy prowizji, które windowały RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania do poziomu sięgającego nieraz 1500-2000 proc. w skali roku).

  Jeszcze do niedawna Polska była prawdziwym eldorado dla tego typu podmiotów. Co ciekawe – nawet Bank Światowy wspierał ekspansję firm pożyczkowych w Polsce. Niemiecki Kreditech pozyskał od wspomnianego Banku aż 11 milionów USD w celu sfinansowania działalności na „rynkach wschodzących” (w tym i w Polsce), która polegała na udzielaniu drogich pożyczek biedniejszym warstwom społecznym nie mającym szans na kredyt w normalnym banku.

  Wszystko się zmieniło po wejściu w życie programu 500+. Aż 13 proc. beneficjentów programu przyznało, że dzięki niemu nie muszą już korzystać z usług firm oferujących drogich pożyczek. Te 13 proc. to w rzeczywistości około 150 – 175 tys. rodzin, które do tej pory musiały zdobywać pieniądze na podstawowe potrzeby egzystencjalne za pośrednictwem wspomnianych firm. Skutek był taki, że tylko w II kwartale br. aż 21 tego typu podmiotów musiało zakończyć działalność z powodu braku chętnych do korzystania z ich usług.

  I to jest niewątpliwie dobra informacja.

  za: Niewygodne info

  • eat

   Firmy lichwiarskie zyja w najlepsze!!! To dla nioch złote czasy. Ludziska zaporzyczajasie na potęgę kupujac stare samochody za 10000, telewizory, jadac na wakacje. A skąd kasa? Jak to skąd od parabanków które sie ładnie reklamuja w kazdym kanale telewizorka. Ot i prawda!!!