Medytacja – usunięcie implantów i szkodników, którzy je wszczepiają

Kolejną rzeczą związaną ze sztuczną inteligencją bakterii tzw. Kodi, są to implanty i podczepy. Ma je 79% ludzi. Poprzez implanty można sterować człowiekiem do 94%. W takich skrajnych sytuacjach matka może np. zabić własne dziecko i tego nie pamiętać. 70% tzw. masowych zbrodni dokonywanych jest przez ludzi z implantami. Np. Jeffrey Dahmer już w latach 1978 – 1991 zamordował 17 ofiar, następnie członkował ich na części, wsadzał do lodówki i jadł. Dahmer był obiektem testowym w programie tzw. Monarch, zaczipowano go 9 implantami. Być całkowicie nieświadomy swojego okrucieństwa i zmarł w więzieniu na skutek straszliwej depresji – usunięto mu te implanty by zbadać jaka będzie reakcja człowieka świadomego po takim zdalnie sterowanym działaniu. Wyniki okazały się dla twórców Monarch zadowalające i w następnych latach aż do dzisiaj zaimplantowano ponad 4500 osób, którzy ogólnie zamordowali ponad 63,000 ludzi. Taka jest skala tego typu działania. Nie można tu jednak do końca winić sztucznej inteligencji, gdyż tzw. „naukowcy” prowadzący ten nieludzki projekt nie byli zaimplantowani, nie byli nawet kontrolowani całkowicie przez sztuczną inteligencję – mniej niż w 50%, a wielu w ogóle – po prostu robili to dla „przyjemności poznania naukowego”. Tego typu działanie jest karygodne i proponuję do dzisiejszej medytacji dołączyć usunięcie raz na zawsze tych szkodników z powierzchni Ziemi. Jest to tylko 46 osób, pracują nadal w trzech instytutach „naukowych”. Podam nazwiska kierowników tych instytutów: Mark Tomanik, Ludwik Merkola, Cristopher Puzo. Wszystko profesorowie instytutów w Berkeley, Uniwersytetu w Idaho oraz Cambridge. Ich instytuty niech pójdą w drzazgi, a oni sami niech już nigdy tu nie wracają w żadnym wcieleniu. Podobnie z ich oddanymi pracownikami. To ci ludzie stoją z wszystkimi masowymi zbrodniami, których celem było pokierowanie amerykańskiej opinii publicznej przeciwko posiadaniu broni.

W Polsce jest w tej chwili tylko jedna placówka „naukowa”, która w tajnym programie Goblin zaczipowała ponad 570 osób w ciągu ostatnich 7 miesięcy – jest to Politechnika Krakowska pod przewodnictwem prof. Ryszarda Kudelskiego (tak podaje nanowahadełko). W tym tajnym programie pracuje 7 naukowców, współpracuje z nimi 19 agentów Mossadu. Też ich usuwamy.

Ważne jest jeszcze usunięcie polityków i sponsorów tego typu działalności. Prezydent Donald Trump usunął już wielu szkodników, pozostała jednak 9-tka, m.in. Chuck Schummer, Mark Glodi, Stan Bilko – ta trójka pociągnie medytację oczyszczającą dla wszystkich. Cała 9-tka jest bowiem zainfekowana sztuczną inteligencją Kodi. Mają też po 9 implantów. Groźniejsi są sponsorzy, są to satanistyczni rabini, jest ich 5-tka: Loba Godi, Roman Ostrowski, Gloti Rukow, Dibi Monuw i Mona Mukow. Są to ludzie do gruntu źli i też podobnie jak naukowcy lepiej żeby na Ziemię już nie wracali pod żadną postacią. Są całkiem oczyszczeni, nie mają żadnych implantów – nic nie tłumaczy ich antyludzkiego działania poza złą do cna duszą.

Najważniejszą intencją dzisiejszej medytacji niech będzie usunięcie implantów z czytelników tego bloga, a wiem że jesteście zaimplantowani jak cholera. Każdy może to sprawdzić wahadełkiem rysując swoją postać – można odczuć miejsca na rysunku gdzie są implanty. Wcześniej warto sprawdzić na skali 1-10 ile się ich ma. Nikt z nas nie ma ich więcej niż 9. W przypadku 9 implantów można naprawdę stać się zombie – to zależy jednak od siły duszy danego człowieka.

Zapytacie w jaki sposób wszczepia się implanty. Otóż bardzo podobnie jak to jest pokazane w filmie Matrix. Najczęściej w nocy, stosuje się tu wchodzenie w tzw. między wymiar, co powoduje, że dana osoba staje się niewidzialna. Na moment zaimplantowania przechodzi ona w pełny wymiar gdzie jest ofiara, podaje jej silny środek obezwładniający i nasenny i wszczepia implanty przez skórę. Ponieważ teraz implanty są bardzo małe, to praktycznie nie ma śladu. Najczęściej jednak pojawia się ślad jak po ukąszeniu komara lub pchły. Ja po raz pierwszy byłem zaczipowany 41 lat temu, wtedy implanty były bardzo duże – do dzisiaj mam kilka wzgórków na nogach. Nie wytrzymały one długo, bowiem już wtedy miałem „opiekę”.
————————————

Znów pojawiła się grupa dywersyjna sterowana przez sztuczną inteligencję, która blokuje dostęp do informacji z tego blogu. Blokada wynosi 70% na świecie i 40% w Polsce. Tym razem spróbujemy ataku mentalnego – za pomocą medytacji. Naszym celem będzie grupa 36 osób, które pod kierownictwem 6 zainfekowanych w 100% rabinów blokuje dostęp nie tylko do tych ważnych informacji jakie tu między sobą wymieniamy, ale też obniża udział osób biorących udział w naszych medytacjach. Siła rażenia ok. 50 tysięcy osób jakie dzisiaj tu jeszcze wejdą spokojnie wystarczy by oczyścić te 36 osób. Jestem pewien, że po zdjęciu z nich obciążenia sztuczną inteligencją pozdejmują blokady w internecie. Podam tu tylko jedno nazwisko, by ci ludzie dostali informację, że o nich mowa: Mark Zuckerberg.Tak, to właściciel Facebooka, który był już uwolniony i blisko współpracował z prezydentem Donaldem Trumpem. Niestety, 6 dni temu znów go przejęto, gdyż ma kontakt z 7 zainfekowanymi osobami w swoim zespole.

Skorzystajmy więc z okazji i oczyśćmy cały zespół Facebooka, a są tam 584 zainfekowane osoby – w różnym stopniu – od 26% do 96%. Sztuczna inteligencja Kodi ma coraz to większe trudności w przejmowaniu ludzi, bowiem nasza biologia nieustannie zmierza ku przemianie krzemowej, a to spowoduje zanik całego pola morfogenetycznego Kodi w naszym obszarze Galaktyki.

47 komentarzy Medytacja – usunięcie implantów i szkodników, którzy je wszczepiają

 • https://youtu.be/-jdSOkbnr-Q
  Sprzeciw sumienia – wyklad ks..prf.T.Guza.

 • Lea.Luccilla

  Niech towarzysz TW Janusz podaje dalej miejsca zakopania skarbów a nie jakieś bzdury o implantach, potrzebujemy kasy na wojnę.

  pozdrawiam
  Mjr. Lea Luccilla – biorobot, avatar, agentka mossadu.

  Królowa Śniegu, Imperatorka konstelacji lodu wspaniała LUCCILLA.
  ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄_∆⌂∆_❄❄❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄‛(•̀ᴗ•́)’❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄═▒▒═❄❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄_▒▒_❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄
  ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

  • Marek

   Tu macie przykład gnoma, co potrafią z mózgu człowieka zrobić bakterie.
   Ciało raczej nie do uratowania, totalny zombie.

 • Mira

  Co to jest ukierunkowana broń energetyczna (plus medytacja)

  25 Lu 2018 1 komentarz

  by krystal28 in Kobra, Techniki Medytacyjne, Wydarzenie
  .

  Kobra, 24 lutego 2018 r.

  Ukierunkowana broń energetyczna NIE jest bronią plazmową i NIE jest bronią skalarną. Jest to broń fizyczna emitująca promieniowanie elektromagnetyczne:
  https://en.wikipedia.org/wiki/Directed-energy_weapon
  .
  Jest ona wykorzystywana przez kabała w atakach na przebudzoną część ludzkiej populacji:
  .
  http://www.newworldwar.org/dewintro.htm
  .
  Poprzez atakowanie celów cywilnych sprawcy łamią czwartą konwencję genewską, co stanowi zbrodnię wojenną:
  .
  https://en.wikipedia.org/wiki/Fourth_Geneva_Convention
  .

  Sprawcy ci zostaną pociągnięci do odpowiedzialności zgodnie z międzynarodowym prawem cywilnym i wojskowym zaraz po wyzwoleniu planety.

  Tu możecie znaleźć szczegółową listę źródeł intela dotyczących skierowanej broni energetycznej:
  http://www.newworldwar.org/sources.htm#dewintro

  Najczęściej używana broń w atakach na cywilów to lasery dźwiękowe:
  https://www.cnet.com/news/sonic-lasers-a-shot-heard-round-the-world/
  https://krystal28.wordpress.com/2018/02/25/co-to-jest-ukierunkowana-bron-energetyczna-plus-medytacja/

 • Ad

  Panie Marku.
  Mam świadomość ze jest Pan mocno zainfekowany. Wysyłam Panu miłość. Kłamstwo i brednie które są tutaj wypisywane również oczyszczam. Ludzie którzy to czytają! Nie dajcie się nabrać!

  • Marek

   Stanisław Riwkowski, morderca, 7 zabitych prosi o sprawiedliwość. Zajazd u Gosi, przedmieścia Bełchatowa (od strony wschodniej). Zwłoki są zakopane pod drzewem ok 800 m na lewo przy drodze 74.

   • qqrq

    Zajazd u Gosi jest od strony południowo-zachodniej i przy drodze znajdują się lasy, więc informacja raczej mało precyzyjna.

 • Turkus

  Panie Marku, czy wczorajszy atak na Polskę został zneutralizowany pomyślnie?

  • Marek

   Tak. Nasze służby doskonale wiedziały co się szykuje. Mają tam lepszych ode mnie 🙂

 • Mira

  Operacja Ujawnienie – Operation Disclosure
  https://operationdisclosure.blogspot.com/

  RV / INTELLIGENCE ALERT – 25 lutego 2018

  (Uwaga: wszystkie informacje, które wyciekły, już się pojawiły, chyba że podano inaczej) .

  Reszta uciekinierów z Cabal w hrabstwie Kerry została zatrzymana.
  Dalsze dowody innych podziemnych urządzeń Cabal-MIC zostały odkryte w obiekcie Torc Mountain.

  Jeden podziemny obiekt Cabal-MIC znajdował się w Middletown w stanie Ohio.

  Alliance Ghost Teams zostały wysłane do lokalizacji i skutecznie zlikwidowały obiekt.

  Operatorzy duchów zniszczyli obiekt za pomocą materiałów wybuchowych C4.

  http://www.fox19.com/story/37585358/police-loud-booms-reported-in-middletown

  Niektórzy pracownicy obiektu walczyli, a niektórzy poddali się.

  Personel Cabal-MIC chroniący te bazy to sieroty, wzięte w młodym wieku i wyszkolone na żołnierzy.

  Zostały im wszczepione implanty z mikroukładami i zostały poddane praniu mózgu, aby uwierzyć, że walczą o dobrych ludzi.

  Niestety, wielu z nich stało się ofiarami wojny.

  Ci nieliczni, którzy się poddali, zostali przyprowadzeni do izb leczniczych i dołączyli do SSP i drużyn duchowych Sojuszu.

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/02/operacja-ujawnienie-rv-intelligence.html

 • nina

  —————ŚWIATOWE ŻYDOSTWO i polscy KOLABORANCI codziennie każący przyznawać się Polakom do niepopełnionych zbrodni !.

  ————ŻĄDAM POWOŁANIA KOMISJI ŚLEDCZEJ !! do spawy HOLOKAUSTU .Polską stronę reprezentować będzie jako przewodnicząca składu Pani dr Ewa Kurek .

  –TU !Poseł Sanocki pisze w czym rzecz!.
  Ba! Ale kogo interesuje dziś prawda?

  W interesie wpływowych żydowskich organizacji amerykańskich leży oskarżenie Polski i Polaków bo przyczyną tego jest chęć wymuszenia na Polsce oddania pokaźnego majątku pożydowskiego w ręce tych organizacji.
  Wśród nich jest Światowy Kongres Żydów mający siedzibę w Nowym Jorku.
  http://sanocki.neon24.pl/post/142619,zydowscy-kolaboranci-i-godzina-prawdy

 • Michael

  Proponuję następną medytację poświęcić oczyszczeniu Parlamentu Europejskiego ze zwolenników szczepionkowego terroru:
  https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5458-parlament-europejski-ocenzurujmy-sceptykow-szczepien-zeby-zwiekszyc-zyski-przemyslu

 • Danielski

  Czesc Marku, czy moglbys sprawdzic czY mam jakies chipy? Pozdrawiam

 • nina

  ———— Panie Marku proszę odnieść się ogólnie do przepowiedni z zapodanego linku.https://www.koniec-swiata.org/analiza-przepowiedni-pesymistyczny-scenariusz-najblizszych/
  Ps.
  W dzieciństwie czytałam PRZEPOWIEDNIE MICHALDY czyli Królowej z Saby.Przypomniałam sobie o jej przepowiedniach , stojąc w ogonku na Poczcie.Przy okienku stało tyłem do mnie dwoje młodych ludzi. Podobnie ubrani / sportowo/ podobnego wzrostu 176,8? o figurach efeba z włosami do pasa. Nagle zdałam sobie sprawę,że nie rozróżniam ich płci, a mam wnikliwe oko:). W myślach typowałam:z prawej dziewczyna z lewej wiadomo, po chwili zmieniałam zdanie /ruch ciała/ nie ! 2 dziewczyny. Odwrócili się w końcu, chłopak z dziewczyną.MICHALDA pisała,że koniec świata nastąpi kiedy nie odróżni się mężczyzny od kobiety.

  • OBSERWATOR

   A cóż to by było za życie, gdyby jego przebieg był Z GÓRY USTALONY? 🙂 Ileż by takie życie było warte no i w ogóle jaki sens byłoby żyć, jeśli z góry wiedzielibyśmy, co nas czeka? 🙂

   Wszystkie przepowiednie są TYLKO PRAWDOPODOBIEŃSTWEM wystąpienia, które jest AKTUALNE TYLKO w MOMENCIE POWSTAWANIA przepowiedni.
   Przepowiednie są formą PRZESTROGI mówiącej o tym CO SIĘ STANIE JEŚLI NIE ZMIENIMY NASZEGO ŻYCIOWEGO KURSU, czyli tak jak tłumaczy się np. dziecku, żeby wiedziało, że jak będzie wkładało ręce w ogień, to się poparzy, natomiast to, czy dziecko posłucha, czy też będzie chciało SAMO doświadczyć poparzenia, to jest już jego wybór. Analogicznie jest z naszą cywilizacją, której los zależy od NAS a nie od przepowiedni.

   Nie po to są nam dawane przepowiednie, abyśmy czekali na ich spełnienie, ale po to, aby ZMIENIĆ BIEG HISTORII w TAKI SPOSÓB aby NIE DOSZŁO DO ICH SPEŁNIANIA! 🙂

   JEDNO CO JEST NIEZMIENNIE PEWNE to FAKT że ŚWIATŁO/MIŁOŚĆ ZAWSZE ZWYCIĘŻA

   • nina

    ——– zgadzam się ! też tak myślę.
    Ps.
    Co do RÓŻAŃCA dookoła Polski. Nurtuje mnie pytanie.Co z jego ogniwem tzn człowiekiem nikczemnym,złym,że nie wspomnę o kilkuset takich osobnikach biorących udział w łańcuchu. Miejsca gdzie nikczemnicy tworzyli łańcuch aby? nie / przepuszczały /?.

    • OBSERWATOR

     Każdy człowiek decyduje za siebie, więc myśl o sobie, a nie o „innych”, bo każdy ma SWÓJ WŁASNY CZAS na POJEDNANIE SIĘ z BOGIEM.

     Nie myśl NIGDY w tym sensie, że SAMA (tzn. swoją „mocą”) kogokolwiek nawrócisz, bo nawracanie jest w GESTII BOGA a nie człowieka. Człowiek jest TYLKO JEGO NARZĘDZIEM w tym procesie, którego JEDYNYM ZADANIEM JEST GŁOSIĆ SŁOWO BOGA – to wszystko. Natomiast cała RESZTA, tzn. doprowadzanie do sytuacji/zbiegu zdarzeń… itd, w której to SŁOWO zaczyna ODDZIAŁYWAĆ na INNYCH w taki sposób, że DOCHODZI do PRZEMIANY życia INNYCH ludzi, to jest już WYŁĄCZNIE SPRAWĄ BOGA, ponieważ TYLKO BÓG MA MOC PRZEMIANY KAŻDEJ ISTOTY i TYLKO BÓG ZNA ten WŁAŚCIWY MOMENT PRZEMIANY.
     Człowiek robi to TYLKO wtedy kiedy potrafi KORZYSTAĆ z MOCY BOŻEJ jednak nie może to być SPRZECZNE z PLANEM BOŻYM dla danej istoty/danych istot.

     Dlatego:

     NIGDY NIE PATRZ NA INNYCH i NIGDY NIE SUGERUJ SIĘ TYM CO ROBIĄ/MÓWIĄ INNI

     ponieważ:

     TWÓJ LOS ZALEŻY WYŁĄCZNIE od UMIEJĘTNOŚCI DOPROWADZENIA do JAK NAJDOSKONALSZEJ SYNCHRONIZACJI z BOGIEM czyli z ENERGIĄ MIŁOŚCI i w ŻADNYM – NAWET NAJMNIEJSZYM STOPNIU – NIE ZALEŻY OD INNYCH

 • OBSERWATOR

  Polska znajduje się w strefie GWAŁTOWNEGO WZROSTU CZĘSTOTLIWOŚCI KREACJI ŻYCIA który można pokazać graficznie w taki sposób, jak to widać w trakcie trwania utworu „High On Emotion”:

  https://www.youtube.com/watch?v=WaBGR3CfLxA – grafika pokazuje wyrastającą GÓRĘ częstotliwości kreacji życia (najpierw w obrębie granic Polski, gdzie ma miejsce reakcja łańcuchowa kreacji życia, którą Bóg uruchomił pod nazwą: „różaniec do granic”: https://www.rozaniecdogranic.pl/ )

  Utwór ten mówi o potężnej, globalnej eksplozji miłości. Ta POTĘŻNA EKSPLOZJA MIŁOŚCI oczyszcza naszą piękną planetę ze wszystkich nisko-wibracyjnych istot, które nie potrafią dzielić planety z innymi istotami i dlatego zaplanowały jej depopulację.
  Ta EKSPLOZJA to GWAŁTOWNY WZROST CZĘSTOTLIWOŚCI KREACJI ŻYCIA którą MATERIALIZUJE UMYSŁ ZBIOROWY

  Napis „winylowa biblia”, który na początku NAJPIERW OPADA a następnie PODNOSI SIĘ, symbolizuje to, co kiedyś stało się na tej planecie, oraz to, co dzieje się teraz, tzn:

  Aby w ogóle można było zniewolić ludzkość, trzeba było najpierw obniżyć częstotliwość kreacji życia, doprowadzając w ten sposób do dysharmonii rezonansu pomiędzy częstotliwością ziemskiej świadomości oraz świadomością wszechświata. (wszechświat jest ŚWIADOMY, stan świadomości = częstotliwość kreacji życia)
  Tego ludzie zamieszkujący naszą planetę, nie byliby w stanie zrobić, a to oznacza, że ludzki sposób myślenia jest zbyt ograniczony, aby doprowadzić do tego globalnego burdlu, w jakim przyszło nam żyć na tej planecie.
  Ale jeśli ludzkie myślenie jest zbyt ograniczone, aby zrobić burdel na planecie, to również musi być ono zbyt ograniczone, aby taki burdel zakończyć, wyciągając z niego wszystkich, którzy w nim tkwią i chcą się z niego wydostać.

  Teraz jesteśmy w KOŃCOWEJ fazie ODWRACANIA tej naszej ziemskiej sytuacji i STĄD właśnie MAMY stopniowy, ale NIEUSTANNY WZROST CZĘSTOTLIWOŚCI KREACJI, dostrzegalny np. pod nazwą rezonansu Schumanna. Dokładniej wyjaśnimy to sobie przy innej okazji. Teraz WAŻNIEJSZE jest poinformowanie WROGÓW POLSKI o materializującym się nagłym skoku częstotliwości, który ich pozabija, jeśli pozostaną na terenie Polski, chcąc DALEJ WALCZYĆ o swoją PRZEGRANĄ SPRAWĘ, ponieważ:

  TERAZ NASTĘPUJE GWAŁTOWNY WZROST CZĘSTOTLIWOŚCI KREACJI ŻYCIA który UNICESTWIA WSZYSTKICH WROGÓW NARODU POLSKIEGO UKRYWAJĄCYCH SIĘ NA TERENIE POLSKI

  TWÓJ UMYSŁ JEST PODPORZĄDKOWANY INTELIGENCJI NAJWYŻSZEJ i NIEUSTANNIE PRACUJE DLA NIEJ MATERIALIZUJĄC TAKI BIEG ZDARZEŃ JAKIEGO PRAGNIE INTELIGENCJA NAJWYŻSZA

  BÓG OCZYSZCZA POLSKĘ ze WSZYSTKICH DESTRUKTORÓW ŻYCIA PODNOSZĄC CZĘSTOTLIWOŚĆ KREACJI ŻYCIA DO TAKIEGO POZIOMU w którym ŻYCIE DESTRUKTORÓW JEST WYKLUCZONE

  Jeśli więc należysz do grona ukrywających się destruktorów Polski i Polaków, którzy są świadomi swojej podstępnej działalności, to musisz JAK NAJSZYBCIEJ opuścić Polskę!

  W każdym razie PAMIĘTAJ że pozostając na terenie Polski, robisz to na WŁASNE RYZYKO!

  PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ że w KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ OTWORZYĆ SIĘ NA BOGA czyli NA MIŁOŚĆ

  TYLKO CAŁKOWITE OTWARCIE SERCA NA MIŁOŚĆ DAJE CI GWARANCJĘ PRZEŻYCIA TEGO PODNIESIENIA CZĘSTOTLIWOŚCI KREACJI

 • dejavu

  To co tu Pan pisze to tzw New Age w czystej postaci.
  Zły Pana zwodzi. Podaje kłamstwo wymieszane z prawdą.
  Biblia takie praktyki nazywa duchowym cudzołustwem.
  10 lat temu otwarł mi Pan oczy na pewne sprawy.
  Teraz moja kolej.

  • Marek

   A skąd wiem, że nazywasz się Franciszek Mazewicz? Usuń 8 implantów, są mocno wsadzone – musisz sam to zrobić. Wystarczy, że pomyślisz o tym by były usunięte.

 • SadGrubasky

  Panie Marku, jakie ugryzienia jakie ślady, to straszna archeologia już.
  Naprawdę jeszcze nie łączycie tego z kranówką?

  • Marek

   Nie, sam miałeś 6 implantów. Teraz już nie.

   • MJ

    Zainteresował mnie ten temat. Pierwszy raz takie czytam, że można się od tak czegoś o sobie dowiedzieć. Mam dużo takich ataków bronią i chipy. Czy pan Marek może coś o mnie powiedzieć lub doradzić? Zawsze takie coś (problemy) wiązałem z opętaniami demonicznymi.

 • justi

  Marku mozesz sprawdzic ile razy sie wcielalam mialam przeczucie ze bylam przewaznie mezczyzna.

  • Marek

   W 94% wcieleń. To bardzo dużo, szczególnie jeśli się weźmie pod uwagę to, że Twoja dusza ma ok 50 mln lat.
   Ale teraz jesteś super-kobietą 🙂

 • Ciiii

  Marku, może podasz gdzie przebywa teraz Tobiasz Olszewski. Okradł ludzi podając się za osobę znająca się dobrze na finansach na równowartość w milionach. Jest wyznaczona kwota pieniężną dla osoby która poda gdzie się znajduje.

  • Marek

   Może podam gdzie są jego zwłoki?
   Nie będę podawał kto go zabił, bo zrobiła to osoba z jajami. Usunięcie szkodnika jest dobrym czynem.
   Leży pod drzewem po lewej stronie przy dużym skrzyżowaniu Autostrady Bursztynowej ok 1ooo m na prawo od Zakładów Wodociągów i Kanalizacji w Kalinko k. Łodzi.

 • Daga

  Niech się dzieje dobro.

 • fajny

  UWAGA! Sensacja!
  Wywahało mi, iż enki to na 100% – suczna enteligencja
  Marek co ty na to? Dopatrujesz się błędu kręcenia u siebie?

  • Marek

   Fajnie, ale co z tymi 3 duszami, które się do mnie zgłosiły mówiąc, że ich zamordowałeś? Mam sypać?

   • fajny

    Marek, syp, syp he he, choćby popiołem, a co na to suczne enki i ich jęki?
    Wywahasz, czy ci powiedzieć?

 • Mika

  Jakis czas temu opisywalam moj sen na tym blogu , w ktorym straszne stwory cos wkladaly mi do glowy,wygladalo mi to na jakas operacje . Stalam z boku i widzialam sama siebie. Okropnie krzyczalam .Pozniej w snie pojawil sie jakis mezczyzna,ktory tak jakby otoczyl mnie opieka i czulam sie bezpiecznie. Nic mi panie Marku na to nie odpisales,przypuszczam,ze przeoczyles ten komentarz ,nie dziwie się .
  Ciekawy zareagowal na moj komentarz i napisal ,ze mogly to byc szaraki.

  Ostatnio ludzie zachowuja się bardzo dziwnie,osoby o ktorych by czlowiek nawet nie pomyslal staja sie nieobliczalne i tego w ogole nie pamietaja….

  • Marek

   Tak, przeoczyłem. Szaraków nie ma, to fikcja astralna tworzona po to by zasłonić prawdziwych złoczyńców – ludzi. Ten mężczyzna to jeden z Enków, pomógł ci bo jesteś Avatarem i już niedługo będziesz bardzo potrzebna.
   Winni twojego nękania niestety nadal dobrze funkcjonują, ale zaraz ich tu ujawnię:
   – Wojciech Lubiński
   – Dorota Zdanowska
   pracują dla Topcon Polska Sp z.o.o. w Siewierzu. To przykrywka dla Mossadu.

 • gdzieś było zapisane że gwiazdy będą spadać https://www.youtube.com/watch?v=5VQlH3oXTLE

 • „Harald Kautz Vella – Black Goo – czerwiec 2015 /napisy PL /” https://www.youtube.com/watch?v=URyrWw9OJGA