Medytacja zbiorowa 25 stycznia 2018 – informacje

ENERGETYCZNA WODA

W czasie Medytacji
energia nasza sięga Zenitu ,
a My jesteśmy pod wrażeniem
i nie możemy wyjść z zachwytu.

Podczas ogromnego wzniesienia
wielką wiarę mamy
co do nas przyjdzie z ” Góry ”
dla kraju oddamy.

Wielkie cuda żeśmy już uczynili,
że strukturę wody, w kryształową zmienili
teraz każda kropla nas leczy
i choroby nam wszystkim zniweczy.

Potężna Energia to uczyniła,
że woda się tak zmieniła
Moc z Góry popłynęła wielka,
a to uczyniła” Boża Iskierka.”

Zaufaliśmy Wszyscy
Boskiej mądrości
ufajmy więc dalej
dla polskiej tożsamości.

Niech teraz Wszyscy uwierzą
jakie moce, podczas Medytacji w nas siedzą
co razem z” Boską Energią ” zrobić możemy
i jaką dla Polski, pomoc niesiemy.

Niech w ludziach świadomość wzrasta
od Lecha do Piasta
wszystko to z miłości robimy
i kraj nasz do góry wznosimy.

Krystyna S.

Ważna informacja dla Chabadczyków: Każda próba zrobienia mi krzywdy w jakikolwiek sposób kończy się umieszczeniem was wśród magów murzyńskich 4 poziomy Wszechświata niżej. Zanim to jednak nastąpi będziecie mieć zaszczyt być przez kilkanaście minut karaluchami. Nie żartuję – takie mam informacje od „góry”. Ta Ziemia nie jest dla was, musicie jeszcze swoje odrobić. Ja też to miałem i wcale nie czuję satysfakcji informując Was o tym. Tylko, że moja dusza jest starsza od waszej średnio 100 razy. Kolego Pawle Łoziński, chcesz mi zablokować konto? Pójdziesz pierwszy, a karaluchem będziesz znacznie dłużej, bo kilka dni. Nie lepiej odejść z honorem? To samo do tych, którzy chcą mnie zastraszyć sądami. Sram na wasze sądy, krótko mówiąc. Nie dojdziecie do mnie na krok, przecież widzicie co się dzieje – setki wysyłanych samochodów, znajdujecie je puste … bo karaluchów nie szukaliście? Lepiej takiego karakana zabić od razu, bo się męczy w tym ciele z taką świadomością. Tak, to jest makabra, ale z naszego punktu widzenia, nie z punktu widzenia nieśmiertelnych dusz. Wszystko jest lekcją.
To samo „Stanisław Kowalski” z Chabadu – nie próbuj mnie nawet straszyć jakimiś poleconymi. Lądują w koszu. Straszna menda z ciebie Chaim Pyz, dostaniesz lekcję.

Dzisiaj kolejna medytacja zbiorowa z udziałem czytelników tego bloga. Wczorajsza, chociaż późno zapowiedziana, zebrała ok 6 tysięcy uczestników i jej efekty są znakomite. Kraków Nowej Ziemi (w wymiarze 5D ) oczyszczony jest w 100%. Niestety, 75% z nas nie ma tam jeszcze dostępu – dopiero gdy Ziemie się całkowicie rozejdą to wszystkie portale zostaną zamknięte. Szacuje się to na ok. 2 tygodnie, ale pod warunkiem, że nasze medytacje będą dalej szły tak dobrze. Jesteśmy 4 miesiące przed czasem! Polska została wczoraj oczyszczona w następnych 30% i ogólnie jest już w 70% czysta od zła. Cały świat ogólnie 40%. Gdy przejdziemy 50%, a powinno się to wydarzyć dzisiaj wieczorem, to nie będzie już sił, które mogły by powstrzymać rozdzielenie się Ziem.
Zatem zapraszam na dzisiejszą medytację zbiorową o godz. 20:00 – można się do niej dołączać przez godzinę i 5 minut, do 21:05. Każdy z nas ma 8 życzeń do Duszy Wszechświata, spełnią się one, o ile są zgodne z naszym procesem ewolucyjnym i dobrem dla Wszechświata. Niezgodne zostaną po prostu odrzucone, a ci którzy chcą wykorzystać medytację do brudnych rozgrywek znajdą się już na stałe na niższych poziomach tego Wszechświata, by dalej przerabiać lekcje inkarnacyjne. Ja ze swej strony mam kilka ważnych życzeń, które dotyczą nie tylko Polski, ale i całego świata:
– oczyszczenie z dezinformatorów w różnego typu mediach
– oczyszczenie z kombinatorów oszukujących poprzez dostęp do różnego typu danych
– oczyszczenie wojska z wrogiej światu agentury
– oczyszczenie z ludzi brutalnie obchodzących się ze zwierzętami
– całkowite oczyszczenie świata z pedofilów i satanistów
– oczyszczenie z ludzi zaangażowanych w blokowanie i fałszowanie dostępu do Kroniki Akaszy (wbrew pozorom jest to bardzo ważne)
– przygotowanie świata do olbrzymiej fali zmarłych, którzy tu przybędą już za kilka miesięcy z wszechświata wyższej gęstości (tzw. „tamten świat”)
– oczyszczenie z ludzi stosujących wszelkiego typu bronie manipulacji ludzkim umysłem, zlikwidowanie potrzeby używania tych broni.

Pojeby z Chazarii są tak zdesperowane, że próbują mnie zabić czym się da. Tak ma wyglądać nowy zasilacz?

Specjalne życzenie dodatkowe – aby nie było zagrożenia życia dla moich sąsiadów oraz pracowników i doręczyciela InPost, który zostawił im przesyłkę do mnie podczas mojej nieobecności. Przesyłka nie tylko została obrabowana, ale też skażona silnym środkiem promieniotwórczym. Podobnie było z przesyłką dostarczoną mi przez FedEx, widzę z nanowahadełka, że tam bandyci – tajny chazarski właściciel FedEx (Chabad Lubawicz) i jego wspólnik zamordowali po drodze 3 osoby! Mnie nic się nie stanie, moje szczęście, że przesyłka dotarła do mnie z kilkugodzinnym opóźnieniem. Do tego mam nową bardzo silną „wodę ognistą”, która z każdego zagrożenia wyciąga bez szwanku. Mam tylko lekką gorączkę. Poprzednio musiano mi wymienić płuca, serce i jelita.
Ci chabadczycy, jak widzę nadal są w naszym Wszechświecie, ale jako szczury – zachowali przy tym świadomość. Zaraz się wezmę za InPost, ale już widzę, że to jest to samo szatańskie nasienie. Tym razem mam informację, że 4 osoby – tajny chazarski właściciel InPost (Chabad Lubawicz), jego żona i zastępcy maczali w tym brudne łapy. Dusza Wszechświata postanowiła ich zamienić w śmierdzące ropuchy. To nie są żarty. Mam dowód w postaci zasilacza, który zamówiłem – otwarto go na chama, nanowahadełko pokazuje, że w środku jest materiał wybuchowy, po podłączeniu zasilacza do sieci rozerwało by mnie na strzępy. Nie wiem czy te ropuchy są w stanie kiedyś dojść do jako takiego poziomu rozwoju.

Wszystkie te życzenia dotyczą nie tylko teraźniejszości, ale różnych ścieżek przyszłości alternatywnych, gdyż jeśli się je zostawi nietknięte, to system potrafi wrócić poprzez technologię z przyszłości. Trzeba więc te ścieżki pozamykać. Co więcej, należy też pozamykać ścieżki które w przeszłości były niewykorzystane, gdyż one też potrafią płatać figle. Tak więc moje życzenia dotyczą teraźniejszości, wszystkich ścieżek alternatywnych przyszłości i przeszłości.
Nadal priorytetem jest oczyszczenie naszej cywilizacji ze starych struktur, tzn. wpływu religii, naleciałości wynikłych z propagandy medialnej, narzuconej nam hierarchii – chodzi głównie o przekonanie, że ktoś musi nami rządzić, systemu medycznego, który służy niszczeniu zdrowia, a nie jego poprawie, struktury własności – ta powinna zniknąć na zawsze, Ziemia jest w całości dla nas wszystkich.

A teraz zapraszam na kolejny wiersz Krystyny S.

155 komentarzy Medytacja zbiorowa 25 stycznia 2018 – informacje

 • ARA

  Boli cię coś co robią politycy wladzy lokalnei czy krajowi to przeczytaj sobie konstytucję Polski a będziesz wiedzieć co możesz zrobić tym zrobić. Już na 1 stronie jest napisane kto ma władzę w Państwie. A co do pana Marka to dziwi mnie że tak lekko tontraktujecie albo macie po 17 lat albo nie macie pojęcia o tym czym jestated poszukiwanie prawdy

  • Głos Rozsądku

   Pijany za kierownicą to przestępstwo ,zagrożone więzieniem,a prowadzenie samochodu przez chorego psychicznie ?

 • ARA

  jak tylko pisze o konstytucji i jak się bronić przed złymi politykami to mój post jest blokowane

 • Ola

  Marku obserwuję to co się dzieje w polskiej polityce i nie mogę się nadziwić jak bardzo opresyjny system budują nam nasi rządzący, pisałeś, że premier jest już po naszej stronie, jednak jego zachowanie na to nie wskazuje, przechodzą coraz to gorsze projekty ustaw, projektowane są nowe, które zniewalają Polaków. Czy to się kiedyś skończy? i co z systemem finansowym na świecie? czy czeka nas ten długo zapowiadany kryzys? Pozdrawiam 🙂

 • ARA

  Ja rozmawiam o administratorzy nie o polityce. Boli cię coś co robią politycy lokalnei czy krajowi to przeczytaj sobie konstytucję polski a będziesz wiedzieć co możesz zrobić tym zrobić. Już na 1 stronie jest napisane kto ma władzę w Państwie. A co do pana Marka to dziwi mnie że tak lekko tontraktujecie albo macie po 17 lat albo nie macie pojęcia o tym czym jestated poszukiwanie prawdy

 • Vismaya

  Nikt na tym świecie nie ma licencji na cała prawdę … i tylko prawdę …
  i po to jesteśmy aby wymieniać się poglądami, wiedzą …. ale ta ma służyć ludziom, a nie dostarczać im obłędu. Bo na szaleju jeszcze nikt za daleko nie zajechał … chyba, że prosto do piekła, na swój poziom świadomości.
  Ale mądry zawsze znajdzie, nawet w piekle, tajne drzwi i wyjdzie na wolność…. a głupi ugrzęźnie w nim za zawsze.

 • Ela

  ile osob nękanych bronią psychotroniczna znalazło sie w wariatkowie, tylko dlatego, ze słyszeli głosy czy byli poparzeni

  • Vismaya

   Ela, jeszcze więcej mamy w psychuszce osób po alkoholu i dragach… i nie ma się co tu oszukiwać …

  • ARA

   wiesz co to jest bron psychotroniczna ? właśnie jej używasz komputer telefon tv, wzmacniacz muzyczny, radio itp. to jest twoja broń psychotroniczna. wszystko co może przekazywać informacje może być użyte jako broń jeśli jest w rękach nieodpowiednie osoby.

 • Vismaya

  A ile osób zupełnie normalnych siedzi w wariatkowie, l … a wariaty rządzą światem … i robią z całej reszty wariatów…. a ci milczą bezradnie.
  Bo tam gdzie władza i pieniądze, tam i racja.

  • Ela

   co prawda to nie grzech. Najłatwiej jest bowiem z kogoś zrobić wariata i tym sposobem utwierdzic siebie, ze jednak jestem normalny/na

 • Ela

  a ilu polityków wykazuje gorsze objawy, bo sa one z konsekwencjami dla nas zwykłych ludzi i jakoś nikt nie apeluje , ze sa szaleńcami i należy ich zamknąc. A niektórzy sa opętani i to poważnie. Ale co tam bogatemu nie wolno?

  • ARA

   Ja rozmawiam o administratorzy nie o polityce. Boli cię coś co robią politycy lokalnei czy krajowi to przeczytaj sobie konstytucję polski a będziesz wiedzieć co możesz zrobić tym zrobić. Już na 1 stronie jest napisane kto ma władzę w Państwie. A co do pana Marka to dziwi mnie że tak lekko tontraktujecie albo macie po 17 lat albo nie macie pojęcia o tym czym jestated poszukiwanie prawdy.

  • ARA

   Boli cię coś co robią politycy wladzy lokalnei czy krajowi to przeczytaj sobie konstytucję Polski a będziesz wiedzieć co możesz zrobić tym zrobić. Już na 1 stronie jest napisane kto ma władzę w Państwie. A co do pana Marka to dziwi mnie że tak lekko tontraktujecie albo macie po 17 lat albo nie macie pojęcia o tym czym jestated poszukiwanie prawdy

 • Ela

  dlaczego niektórzy sa tak poważni i mają odnoszenia ksobne? więcej dystansu do siebie przede wszystkim. Gdyby P.Marek np. latał za mna z nożem, to wtedy czułabym realne zagrożenie. Kazdy z nas w czym może być nienoramalny, gdyż to co dla innych jest normalnością to dla mnie juz niekoniecznie i odwrotnie. Granica normalności jest płynna. A to, ze p. Marek sobie trochę pofantazjuje wolno mu. Gorzej gdyby te fantazje robiły komuś krzywdę. Ale z tego co piszą Ci, ze mieli cos potracic nic sie nie sprawdziło więc w czym problem?

  • ARA

   Dystans ?! Ja nie boje sie o siebie. Tylko ostrzegam go ze idzie w kierunku szaleństwa tak zachowuja sie ludzie którym zależy na innych osobach. Pofantazjuje ? On juz ma ze go śledzą ze chca go zabić, to sa poważne oznaki najwyraźniej czesc ludzi która tu przychodzi ma go gdzieś, ale ja mimo że nawet go nie znam nie mogę nic nie powiedzieć. Ostrzegalem go juz wczesniej ze to czym sie probuje zajmować to sa bardzo powazne nauki. Mistycyzm hermetyzm itp to te pierwsze dziedziny weiedzy mowily i wciąż mowia nauce gdzie szukac i czego ale umusl musi być na to przygotowany by mógł to ogarnąć. On nie potrafi odroznic co jest prawdą w tej rzeczywistości, nawet jak dostał jakis przekaz czy informację to zanim ja opublikuje trzeba ją sprawdzić i potwierdzić conajmniej kilkukrotnie, przez jakiś czas i z kilku źródeł. Czytaj co on tu pisze, sprawdź jak wygląda praca z wachadlem i skąd i jak interpretowane jest przekaz. A zrozumiesz skąd mu się biorą takie rzeczy. Ja jestem ciekaw co to za tagiem głowy z nim pracują że nie widzą co się z nim dzieje. Podejrzewam że to ten co się określa magiem wody jak mu tam Lawniczak.

  • Vismaya

   Tia, twoje fizyczne ciał nie jest zagrożone … ale dusza to i owszem, szczególnie duchowo niewyrobiona.
   Któregoś dnia, lata temu, dostałam taki przekaz…
   tak, tak Vismaya też mmiewa przekazy 😉 …

   weź lemiesz i lup te twarde skorupy, które są jak orzech kokosowy … ale łup tak abyś nie uszkodziła duszy ….
   bo na potluczoną skorupę przymknę oko, ale jak uszkodzisz duszę – nie wybaczę.

 • ARA

  To już sa jakies żarty, jestem ciekaw kiedy ktoś z grupy pana znajomych uświadomi cię że idziesz ku szaleństwu. Albo robisz sobie żarty, albo nie masz pojęcia co sie z tobą dzieje. Straciłeś calkowicie kontakt z rzeczywistość czy na prawdę nie ma nikogo w twoim otoczeniu zeby uświadomił cię co się z tobą dzieje ? Przerabialem różne teorie ale to co pan wypisuje na tym blogu brzmi jak scenariusz do filmu klasy B lub C. Jestes o krok od szalenstwa ! Próbujesz pracę z akasza a nie masz zadnego pojęcia czym jest akasza, nie rozumiesz jak wielka siła jest tam ukryta. idziesz w kierunku zatracenia a nawet troche nie odkryles prawdy.

 • Głos Rozsądku

  Jeżeli jest pan pewny swego,to czemu mam moderację?

  • komandor Hiksi-Diksi

   Dlatego że jesteś tajnym agentem Annunaki, panie komandorze El-Mosertoy-Hiksi-Diksi-Annunkus. Wiemy że chcecie zniszczyć Ziemię ale to MY was zniszczymy i waszą planetę też.

 • Kiki

  Ten kalisz(czy jak mu tam)dostarczyl mi duzo uciechy tym,ze zanim zamiemil sie w karalucha zrobil sobie malutka klawiaturke…fajne,chociaz nie lubie kalisza. Nie lubie tez Romy,bo to pewnie jakis kaznodzieja. Lubie Majestica,bo sprawia wrazenie ,jakby cos wiedzial,,wiem,ale nie powiem”. Ogolnie fajnie,pozdrawiam!

  • Admin

   Roma to fantastyczna kobieta, która została zaatakowana bronią generującą zaburzenia energetyczne w duszy (generuje tzw. sztuczne demony). Powoli dojdzie do siebie, za niecałe 2 miesiące poznacie prawdziwą Romę.

   • Głos Rozsądku

    Póki nie jest za późno i nikomu pan jeszcze krzywdy nie zrobił ,niech pan dobrowolnie zgłosi się na badania psychiatryczne. Pana choroba postępuje ,a stara matka cierpi w milczeniu.

   • Głos Rozsądku

    Póki nie jest za późno i nikomu pan jeszcze krzywdy nie zrobił ,niech pan dobrowolnie zgłosi się na badaniapsychiatryczne. Pana choroba postępuje ,a stara matka cierpi w milczeniu.

   • Vismaya

    No wreszcie, czekam już na to z 5 lat ….
    i ciekawa jestem w jakim języku przemówi? 🙂

    • Jose Arcadio Morales

     Jak to w jakim, wiadomo że w języku Annunaki, przecież to się rozumie samo przez się.

   • Ciekawyyy

    Gdy Pani Roma już dojdzie do siebie wszystkim Userom M.Pol. gratis roześle ampułki z wodą święconą no i oczywiście różańce ma się rozumieć 🙂

    • Vismaya

     Tz, że do niczego nie dojdzie tylko Roma pogłębi własną paranoję … ale na pewno mnie mocniej zachwyci, jak roześle po świeci kapsułki z wodą smartfonową i z wahadełkiem, …
     wówczas nie będę miała żadnych wątpliwości, że przeleciała przez nią wielka transformacja.

    • Ciekawyyy

     Ampułki Pani Vismayu będą z olejkami https://www.monitor-polski.pl/sklep/ woda zaś na obrazkach i nano wahadełka a nie jakieś tam ni to piony murarskie.

    • Vismaya

     … tia Ciekawyyy … a przydały by się te murarskie piony niejednemu jasnowidzowi… aby se wywarzył własną czakrę korony…
     ale u niektórych nawet bez niej wyraźnie widać, że łepek ciąży w jedną stronę.

  • RysiuKaliszKomanderos.

   Ty zarazo mnie nie lubisz! Będzie kara i to sroga!

 • Centrum walki z Reptilianami i Drako

  Uwaga wszyscy natychmiast wyłączcie komputery!!! Dostałem przed chwilą informację od nanowahadełka że reptiliańscy magowie napisali virusa komputerowego który otwiera portal czasoprzestrzenny w każdym zainfekowanym komputerze i człowieka wciąga przez monitor prosto do tajnego więzienia Drako gdzie będziecie torturowani, dla 100% bezpieczeństwa zalecam rozbicie monitora młotkiem.

  • Ciekawyyy

   Hm.. nie wystarczy odłączyć zasilania sieci i wyjść z pomieszczenia ?
   Nie wciągnie mnie mój monitorek to zrobi to sąsiada
   nie znając alarmu z Centrum walki z R i D nie wyłączy go 🙁

   • Centrum walki z Reptilianami i Drako

    Reptilianie uzyskali technologię od Annunaki która potrafi uruchomić monitor nawet jak jest odłączony od prądu, dlatego najbezpieczniej jest uszkodzić ekran a jeszcze lepiej uszkodzić i wyrzucić do fajansu.

    • Ciekawyyy

     Trochę mi szkoda a jak będę oglądał przez peryskop to również mi grozi wciągniecie ?
     PS
     Mam taki jeszcze z czasów PRL-u zajumałem ze Scota 🙂

 • celebryta

  Wojna z agresją kilkuosobowej grupy „nazistów” pochłania uwagę wybitnie inteligentnych blogerów. A tymczasem…

  Tymczasem sprawa ma zupełnie inny kontekst znaczeniowy: to ewidentna „przykrywka” dla zupełnie odrębnej sprawy – reparacji wojennych jakie przysługują Polsce za barbarzyńskie zniszczenia poczynione przez niemieckich nazistów w społeczeństwie polskim, w tkance społecznej i materialnej.

  Hucpa tycząca rzekomych nazistów i to w stowarzyszeniu powiązanym z ruchem narodowym, w formie zaprezentowanej przez polskojęzyczne media (TVN), jest zbyt „grubymi nićmi szyta”, aby uznać ją za wiarygodną. Zbyt odstaje od narracji środowisk narodowych, aby uznać ją za możliwą w realizacji: wnioskiem jest przekonanie, że cała „impreza” została zaaranżowana przez służby i to w powiązaniu z obcym mocodawcą na konkretne zlecenie.

  To, że sprawa została ujawniona teraz – stanowi wyraźny sygnał, że jest to zaplanowana akcja mająca na celu z jednej strony odciągnąć uwagę od kwestii reparacji wojennych, a z drugiej wykazać, że Polacy, mentalnie, mogli uczestniczyć w holokauście z powodów rozwiniętego nacjonalizmu, a nawet nazizmu.

  Na pewno cała ta hucpa utrudni też i nieco „zmiękczy” polską pozycję negocjacyjną w tej, jakby nie było, skomplikowanej sprawie reparacji.

  Jakie wnioski?
  Dla mnie oczywiste: należy przyspieszyć i zaostrzyć kryteria procesu zmian struktury własnościowej w mediach.
  Te zmiany muszą być głębsze niż wstępne założenia i powinny też być związane z usunięciem najbardziej antypolskich urzędników służb medialnych na obcym żołdzie.

  • Ania

   No i zaraz niemieckie gazety napiszą, że naziści to Polacy, w żadnym wypadku nie niemcy !
   Wreszcie dla wszystkich stanie się jasne, kim są ci naziści co zbudowali „polskie obozy” o których od lat piszą europejskie gazety. Bo przecież to nie byli niemcy.

   Sprawa jest dla nas groźniejsza niż z pozoru wygląda.

  • Xellos

   Przecież to typowa ŻYDOWSKA szyta grubą chucpą USTAWKA by w przeddzień ich zwalenia się do Polski ZDELEGALIZOWAĆ ONR….. na ZnZ jest link do artykułu a w nim informacje iż NAGRANIE więc i SPRAWA jest SPRZED ROKU….. więc reporterzy są WSPÓŁWINNI ZBRODNI PROMOWANIA NAZIZMU bo nie poinformowali o sprawie Policji….. na co mieli ROK…… ale….