Medytacje na weekend. Prawda o Archontach. „Słowianie” i „Ojczyzna”, 2 wiersze Krystyny S.

Ponieważ wyjeżdżam na 2 dni, prezentuję Wam dwa nowe „wiersze mocy” Krystyny S., które mają wzmocnić nasze medytacje. Proszę wszystkich o skupienie się na następujących tematach:

– zjednoczenie Słowian
– ujawnienie prawdziwej naszej historii, która ma ponad 120 tysięcy lat.
– ujawnienie skarbnic naszych dziejów, które się kryją w olbrzymich pomieszczeniach pod Łysą Górą i Babią Górą.
– ochrona tychże skarbnic przed próbami ich zdewastowania przez liche cywilizacje, które się zwą „narodami wybranymi”
– wzmocnienie prawa równości wszystkich ludzi
– wzmocnienie ludzkości w okresie transformacji, który się właśnie rozpoczął
– wzmocnienie i ochrona wszystkich członków grupy założycielskiej nowej cywilizacji ziemskiej „Proxima Centauri”, która jutro ma pierwsze spotkanie.
– wzmocnienie i ochrona polskich służb, wojska, policji, polityków, dziennikarzy, którzy robią wszystko by przywrócić Polsce należną jej pozycję w świecie.

Po powrocie skupię się na istotnych różnicach jakie przynosi poziom 5D Wszechświata, na jakim się niedawno znaleźliśmy. Na koniec jeszcze jedna ważna informacja odnośnie tzw. „Archontów”.
Okazało się, że jest to bardzo wysoko rozwinięta cywilizacja, która kontrolowała ludzkość w obawie, że zrobimy coś głupiego. Jej przedstawiciele żyją pod ziemią, zgodzili się jednak nas zostawić i przejść do 4D, by nam nie przeszkadzać w rozwoju, tym bardziej, że jesteśmy pod opieką bardzo wysoko rozwiniętej cywilizacji z odległego Wszechświata. Archonci będą nas odtąd wspierać mentalnie, a jak trzeba to i fizycznie. Wbrew temu co mówiono o nich, nie mieli żadnych złych intencji. Co prawda 2/3 ludzkości miało w sobie tasiemce, które de facto były ich czujkami, jednak wykorzystali po prostu naturalnego ludzkiego pasożyta, który tak czy inaczej by w nas żył. Były też inne – glisty ludzkie, owsiki, a nawet owady, przez które nas śledzono. Duża część danych dostawała się do Kroniki Akaszy, gdyż Cywilizacja Archontów działa zgodnie z Prawami Wszechświata i prawami ewolucji gatunków. Archonci to dla dusz wyższy stopień szkoły rozwoju niż ludzie. Z wyglądu bardzo nas przypominają, są jednak znacznie wyżsi (ok. 2,5 m) i mają inne nogi – podobne do szczudeł, przez co mogą się szybko poruszać i są stabilni.
Dodam, że sztuczna inteligencja bakterii i wirusów jest takim samym zagrożeniem dla nich, jak i dla nas – będziemy kontynuować współpracę. Niestety, pod koniec współpracy doszło do nieporozumienia i Archonci zakłócali pracę wahadełek na całej Ziemi – przez ostatnie 6 dni. Wszystkich, którzy pracują na wahadełkach proszę o powtórne diagnozy, gdyż ok. 50% z nich było zakłóconych. Tego zakłócenia już nie ma, pozostało bakteryjne – dobrze jest przed badaniem wypłukać wahadełko w silnym środku bakteriobójczym. Bardzo dobrym jest woda utleniona (wahadełko pracuje 6 minut), jodyna (10 minut), a najlepszym 27 minutowa woda ze smartfona (12 minut).

Słowianie

My Słowianie , Naród Polski
dalekich dziejów sięgamy
krew Lechitów w nas płynie
i tego nie podważamy.

Ojczyzna nasza
w różne zdarzenia była doświadczona
ale z każdej niewoli
zawsze została wyzwolona.

Wieszcze nasi też , o tym już pisali
i swoją poezją, siłę nam dawali
pióro wtedy miało, wielkie znaczenie
żeby nam nikt nie zabrał, polskie mienie.

Dzisiaj, znowu przyszło
nam Manifestować
walczyć o polskie prawa,
a złe bojkotować.

Naród polski, jest Duchem Wielki
w środku Europy leży
i to co jest piękne i nasze
tylko do Polaków należy

Zawsze w Ojczyźnie , Obrona Boska i Matki była
i swoim obrazem też nas chroniła
zaufajmy tej Wielkiej Mocy,
która chroni nas w dzień i w nocy

Ojczyzna

Ojczyzna , to tak jak ojcowizna
krwią braci przelana ,
a my Wszyscy na kolana
w podzięce Ci składamy, i serca otwieramy

Uwierzyliśmy w dobro z góry nam dane
i przez ludzi takie kochane
wzięliśmy się Wszyscy za ręce
i pomogliśmy polskiej udręce

Podnieśliśmy się z kolan na nogi
pozbyliśmy się straszne trwogi
wykonaliśmy na ziemi zadanie
i niech tak , już pozostanie

Wszyscy Jesteśmy sobie równi
i nikt niech tego nie zmienia ,
a jak będziemy słuchać boskiego głosu
to unikniemy wtedy , złego losu

Teraz Jesteś naszym Bastionem
światła Boskiego lampionem
z radością za wszystko dziękujemy
i z miłością w Polsce , budujemy.

Krystyna S.

306 komentarzy Medytacje na weekend. Prawda o Archontach. „Słowianie” i „Ojczyzna”, 2 wiersze Krystyny S.

  • Mira

   To prawdziwe sensacje!!! Czekaliśmy tak długo, że wielu straciło wiarę, a tymczasem TO SIĘ DZIEJE!

 • nina

  ——————–NA KONIEC
  PAMIĘTAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ci którzy teraz we wszystkich mediach plujecie na Polskę i Naród polski.My pokolenie XX i XXI wieku jesteśmy inni od naszych Ojców.
  WIEMY, WIDZIMY JUŻ WSZYSTKO,poznaliśmy PRAWDĘ z rolą KK w waszym spisku -włącznie !!.

 • nina

  ———-przeczytałam w swoim czasie wszystkie dostępne w Polsce książki o Obozach. Nie rozumiałam słowa MYDŁO, które przewijało się na ich kartach. Po latach dowiedziałam się, do kogo to słowo odnosiło się .
  https://www.wprost.pl/504217/Wstydliwy-Holocaust-Zydzi-z-Izraela-nazywali-tych-ktorzy-przezyli-Auschwitz-mydlem

 • nina

  ———————–MY !!!!!!!! SŁOWIAŃSKIE OFIARY ŻYDÓW i marzec 1968r.
  http://www.upadeknarodu.cba.pl/marzec-68.html

 • nina

  ————- IZRAEL państwo utworzone KRWIĄ , ŁZAMI , NIESZCZĘŚCIEM LUDZKIM, PRZEKLEŃSTWEM itd . Kamieniem węgielnym żydoskiej potęgi finansowej SĄ ŁZY, PRZEKLEŃSTWA , SAMOBÓJSTWA , KREW itd.

  Przed chwilą gość TVPinfo prof. KIK czyli RABIN oskarżał Polaków min o pogrom kielecki. KŁAMSTWO ŻYDOSKIE !! nadal trwa.Pan rabin KIK pogardza prawdą ,Pan KIK nie wie ??? że kieleckich pogromów w Europie środkowo wschodniej było kilka, tak napędzano do Izraela żydoskich mieszkańców. Żydzi urodzeni na przepięknych słowiańskich terenach nie mieli ochoty na palestyński piasek. ?.https://polskaniepodlegla.pl/magazyn-patriotyczny/item/2801-wielkie-klamstwo-ub-zdemaskowane-prawda-o-pogromie-kieleckim-wychodzi-na-wierzch

  FUNDAMENT Państwa IZRAEL zbudowany jest przez ŻYDÓW min na żydoskich kościach. Ofiary 1 WOJNY ŚWIATOWEJ wywołanej dla zdobycia przywilejów przez żydów też mszczą się . Żydzi uzyskali w MAŁYM TRAKTACIE WERSALSKIM przywileje kosztem mordowanych Narodów Słowiańskich http://www.zw.com.pl/artykul/670413.html?print=tak.

  2 WOJNA ŚWIATOWA miała zapewnić żydom całkowitą władzę nad Europą w tym i SŁOWIAŃSZCZYZNĄ. Słowiańska krew polała się gęsto, im więcej słowiańskiej krwi tym więcej IZRAELA. ŻYDOSKIE NKWD / UB/STASI szalało MORDOM NIE BYŁO KOŃCA. Syjonistyczny PLAN żydów wdrażano z pełną konsekwencją .https://forumemjot.wordpress.com/2014/04/11/talmudyczne-obozy-koncentracyjne-dla-polakow-nkwd-ub/

  ——————-CICHO NAD TĄ KSIĄŻKĄ napisaną przez Żydówkę . Żydzi znają jej treść ? a Polacy ?!.
  https://monoskop.org/images/b/be/Arendt_Hannah_Eichman_w_Jerozolimie_rzecz_o_banalnosci_zla.pdf

  KREW/ STRACH/MORD/CIERPIENIE Świata ZEMŚCIŁO się na żydach BO MUSIAŁO !. NIE ISTNIEJE Państwo,Naród na świecie , które chciało by dobrowolnie przyjąć żydów do siebie. Owszem żydzi żyją w każdym państwie świata. Ale aby w nim zamieszkać musieli WYMORDOWAĆ znakomitą część jego mieszkańców.
  PRZEKLĘCI SAMYMI SOBĄ- to żydzi.

  MY Słowianie przeżyjemy , odrodzimy się.ZŁO ŚWIATA zniknie.

  ———————–szlachetni Żydzi jeżeli w ogóle istniejecie -PRZETNIJCIE swoją pępowinę ze ZŁEM.

 • Ola z Podola

  Nie dla waszego bełkotu tu zaglądam tylko dla przekazu Pana Marka. Uszanujcie Człowieka który jest tu u siebie i ma prawo pisać co chce. Jeżeli to wam nie odpowiada to spadajcie do swego inspiratora. Tam jest cieplej i więcej znajomych.Jesteście pozbawieni podstawowych zasad współistnienia.Zachowujecie się jak cham srający w cudzym mieszkaniu na dywan. Ćwoki, często z dyplomami.

  • name

   Jesteśmy pod twoim domem, tyle że za 5 miesięcy. Dysponujemy bronią, która działa wysyłając promienie śmierci w przeszłość. Zostaniesz zaraz załatwiony. Stasiu Grochowski z ABW / Mossadu.

   • Admin

    Sam zostałeś załatwiony, bo ja mam coś znacznie groźniejszego co mogę wysłać w przyszłość i w przeszłość. Broń, która wysyła w świat jaszczurów i rzymskiego Kolosseum. Ty i koledzy lądujecie w tym ostatnim – na pożarcie lwom.

    • Ciekawyyy

     W imieniu obrońców praw zwierząt protestuje – lwy z czasów Koloseum nie strawią bezboleśnie mięska ludzkiego z początków XXI wieku ponieważ jest toksyczne – silnie skażone metalami ciężkimi oraz przeróżnymi związkami chemicznymi.
     Karmić lwy takim mięsem to zbrodnia 🙁
     Strata lwów estradowych byłaby ogromnym ciosem dla Cesarza Nerona
     i nie wiemy jak wówczas potoczyłyby się dalsze wydarzenia naszej w końcu historii.

  • Ciekawyyy

   Olu przesadzasz – prawdziwy cham tym bardziej dyplomowany
   żądał by papieru toaletowego.

   • Ela

    kiedys to i o papier toaletowy było trudno. Ale w koncu nie samym paierem toaletowym sie zyje. Zawsze jeszcze zostaja gazety, a jest ich skolko ugodno

    • Ciekawyyy

     Chamstwo i pospólstwo Pani Elu nie czytuje gazet i zazwyczaj stosuje proste w obsłudze sto jedenaście lub tysiąc sto jedenaście rzadziej sto tysięcy tysiąc sto jedenaście
     często z dodatkowymi motywami pisanymi brązem na białych ścianach.

    • Ela

     wystarczy kupic, po co czytac. Niektorzy tez kupuja ksiązki iwstawiają na pólki, aby ładnie wyglały

    • Ciekawyyy

     Snob intelektualny zakupiłby również tym bardziej porównywalnie dla literatury śmiesznie tani papier toaletowy.

 • Gregor_nyc

  Co mozesz powiedziec o Michalkiewiczu..?

 • Gregor_nyc

  Jest nagranie kolegi z P.Michalkiewiczem….Jezeli ty Role skrytykowales,to Sam jestes …

 • Gregor_nyc

  Mareczku,abstrachujac,niedawno krytykowales mnn.polskiego patriote,Pana Role,sugerowales ,ze czlowiek jest niedobry…

 • doktorek

  CYTAT -Wydawało mi się, że o swoją dupę każdy się boi. I każdy pragnie ustrzec się bezradności i strachu w sytuacji choroby. Przecież CODZIENNIE słychać że wszystkich mediów, że rak w najbliższym czasie zajmie l miejsce w zgonach.
  O co więc chodzi ! Czyżbym miała inne odruchy, niż homo sapiens globalnowioskowy ? Instynkt samozachowawczy?
  Widocznie ludziom się wydaje, że za nich odwalił robotę kto inny i ululali się kląskaniem pań i panów redaktorów, że jak się raka „wykryje”, to medycyna go”wyleczy”.
  I nie dociera do nich INFORMACJA, którą każdy może znaleźć, że przeżywalność po „procedurach leczenia” – chemią jest tragicznie niska (10 % przeżywa 5 lat !) A dzieci do 2 lat nie przeżywają!
  To jest jakaś zbiorowa hipnoza ! Osoba wierząca dopatrywać mogłaby się działania ciemnych szatańskich mocy !

  Wysłuchałam wykładu prof. Meissnera dwa razy.

  Fizycy w swej pracy niczego pozanaukowego się NIE DOSZUKUJĄ. Dlatego, że ich praca koncepcyjnie polega na przekładaniu zjawisk materialnych na wzory matematyczne. MATERIALNYCH NA WZORY ! Ktoś, kto wykoncypowałby wzór na istnienie Boga, to chyba musiałby zaraz zająć jego miejsce. I klon by klon i bił mu pokłony, choćby nie chciał.

  Profesor Meissner jest „medialny” i potrafi tłumaczyć trudne zjawiska. Porównał fizykę z XIX wieku ze współczesną przez zjawisko cienia na ścianie. Fizyka obecnie bada zjawiska świata zewnętrznego (cienie na ścianie) poprzez ” niewidzialną warstwę rzeczywistości” – to co wywołuje cienie na ścianie. To jest praca wyobraźni.
  W oświeceniu zapanował pogląd, że „świat realny jest poznawalny”, jak to śpiewali Skaldowie. Tymczasem jest to niemożliwe, gdyż świat się rozszerza. Oraz przez to, że sam proces poznawania układu niszczy ten stan. Świat się „staje w każdym momencie”. Profesor Meissner pracował kilkanaście lat w LHC. Gdzie od 2008 roku bada się sposób rozpadu zderzających się protonów aby znaleźć jakieś ciekawe zjawiska i prawidłowości.

  „Wielki Zderzacz Hadronów, LHC (z ang. Large Hadron Collider) – największy na świecie akcelerator cząstek (hadronów), znajdujący się w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN w pobliżu Genewy. LHC jest położony na terenie Francji oraz Szwajcarii

  Wielki Zderzacz Hadronów jest największą maszyną świata. Jego zasadnicze elementy są umieszczone w tunelu w kształcie torusa o długości około 27 km[2], położonym na głębokości od 50 do 175 m pod ziemią[3]. Wyniki zderzeń rejestrowane są przez dwa duże detektory cząstek elementarnych: ATLAS i CMS, dwa mniejsze ALICE i LHCb oraz trzy małe: TOTEM, LHCf i MoEDAL.

  Urządzenie od 2008 r. miało zderzać dwie przeciwbieżne wiązki protonów. Energia zderzeń miała wynosić 14 TeV[4].”

  Opowiadanie, że profesor Meissner sugerował „doszukiwania się istnienia Pana Boga jako immanentnego i świadomego (?) bytu we Wszechświecie, co sugerował” to jest przegięcie.
  On wyraźnie powiedział, że fizycy dzielą się na dwa rodzaje „prymarnych”.

  Ja nie będę nikogo naciągać na jakąkolwiek wersję, o której mówi prof Meissner – tzw. ZAŁOŻENIA PRYMARNEGO (Boga nie ma/Bóg jest ). Ponieważ sam pan fizyk powiedział, że niektórzy koledzy WIERZĄ w jedną opcję a niektórzy w drugą. Sam deklaruje drugą opcję.Trzeciej możliwości jakby nie ma.
  To jest pytanie dla filozofów i dotyczy dziedziny wiedzy, która ma tylko hipotezy = METAFIZYKI.
  Niektórzy ludzie w swym prymitywnym pojęciu na ten temat spodziewają się, że zza każdego krzaczka powinien się mu ukazywać Absolut we własnej postaci i usuwać kamyczki na drodze. Na dowód „niegodziwości” Stwórcy przytaczają „przykłady” chorób niewinnych dziatek. Tymczasem z biologii człowieka
  http://www.learninggnm.com
  wynika, że choroby, w tym rak, wynikają Z BIOLOGICZNYCH PROCESÓW ZAPLANOWANYCH PRZEZ NATURĘ/BOGA. JAKO REAKCJA NA INFORMACJĘ. I mają swój biologiczny sens w każdej fazie procesu toczącego się w organizmach żywych.
  Jeśli chodzi o dzieci, to najbliższe osoby są odpowiedzialne za ich stan. Tj. matka i ojciec. Od momentu poczęcia.

  Pytanie „prymarne” jest to pytanie nie dotyczące nauki.
  NAUKA opiera się na tezach potwierdzonych EMPIRYCZNIE. Wszystkie prawa fizyczne, jak twierdzi prof Meissner, były i są stałe w naszym Wszechświecie. Jak np. masa elektronu. Najdrobniejsza zmiana masy czy ładunku elektronu zniszczyłaby nasz świat. W FIZYCE NIE MA EWOLUCJI.
  A biolodzy darwini – styczni twierdzą, że fizyka udowadnia biologię, co jest NIEPRAWDĄ.

  Dlaczego ludzie nie rozumieją INFORMACJI ?

  To jest kwestia niewydolności wyobraźni.
  Przyķład podaję z historii rodzinnej. Moja babcia, której byłam jedyną wnuczką, bardzo mnie kochała. Była wykształcona, jak to często bywa u żydowskich córek. Przed zamążpójściem uczyła na pensji niemieckiego i francuskiego w zaborze rosyjskim. Dobrze uczyła, czego dowody (podziękowania) są zachowane.
  Babcia zaoferowała mi naukę niemieckiego, na co chętnie przystałam. Początek dobrze się zapowiadał. Do momentu, kiedy miałam powiedzieć : mam 8 lat. Ich bin 8 Jahre alt. Ja…

  • doktorek

   CD—Ja powiedziałam, że NIGDY nie powiem, że jestem …stara. Zażądałam dosłownego tłumaczenia wg polskich wyrazów. Babcia nie zgadzała się, mówiąc że tak nie można, tak Niemcy nie mówią, nikt tego nie zrozumie. Trafiła na mój żydowski opór. Nastąpiła eskalacja emocji. Oporu nie złamało nawet lanie od ojca za awanturowanie i nieszanowanie babci. Ostatnie zdanie babci, złamanej bezradnością, brzmiało: NIEMCY MÓWIĄ INACZEJ.

   Dziś mogę zrozumieć gorycz porażki pedagogicznej mojej kochanej babci. Ponieważ codziennie towarzyszy mi takie uczucie.
   Dlaczego babcia poniosła porażkę ? Przecież byłam bystrym dzieckiem ! Czego zabrakło ?

   Ja też z jakiegoś powodu nie potrafię przekazać PROSTEJ INFORMACJI.

   Widocznie w chęci dociekania czegokolwiek muszą zaistnieć emocje społeczne. Powodem mojego zainteresowania procesami biologicznym z pewnością był strach i złość.

   Akurat tego uczucia – strach, nie wymieniono. A wiem od naszego znajomego chirurga, że poszedł na medycynę ze strachu przed lekarzami Very Happy !
   cytat:
   (…)w jej (nauki) uprawianiu ważną rolę odgrywają emocje społeczne.

   Psychologowie nie są zgodni, jakie emocje przypisać do tej kategorii, wśród kandydatów do tej roli wymieniają m.in. podziw, gniew, zaufanie, potępienie, rozczarowanie, niesmak, zazdrość, wdzięczność, poczucie winy, nienawiść, zawiść, miłość, osamotnienie, lojalność, dumę, szacunek, wstyd czy współczucie.

   Dotykamy tu niezwykle interesującej kwestii: jak to się dzieje, że potrafimy przezwyciężać zmęczenie i nudę, i mimo wszystko po-nawiać nasze próby poznawczego opanowania świata, zresztą nie tylko w nauce, ale także w codziennym życiu? Niektórzy twierdzą, że jest to możliwe dzięki emocjom epistemicznym. Sprzeczność, albo inna niezgodność, która pojawia się w naszym doświadczeniu – czy będzie nią obserwacja, że faktyczny ruch Merkurego minimalnie odbiega od przewidywań teorii Newtona, czy też fakt, że uznawana przez nas za rozsądną osoba nagle sprzedała swoje mieszkanie, rzuciła pracę i wyjechała w podróż dookoła świata, czy wreszcie niespójność między tym, co widzimy (pies), a tym, co słyszymy (miauczenie) – nieodmiennie powoduje w nas uczucie zacie-kawienia, albo wręcz niepokoju i dezorientacji. Motywuje ono do podjęcia jakichś działań, do próby wyjaśnienia, skąd wziął się dyso-nans poznawczy.
   Uczucie, że „coś się nie zgadza”, i że trzeba coś z tym zrobić, to główna siła napędowa w procesie, który prowadził Einsteina do sformułowania ogólnej teorii względności; ale ta sama siła pozwala nam odkryć, że znajomy, który nagle porzucił pracę i udał się w podróż dookoła świata, zrobił to dlatego, że dowiedział się o swej nieuleczalnej chorobie, a „miauczący pies” to najnowsza zabawka naszego siostrzeńca. Bez emocji epistemicznych nie byłoby naszych mniejszych i większych odkryć: pozbycie się niepokoju i dezorientacji, zaspokojenie ciekawości, a czasem rozbawienie lub olśnienie, to nagrody, które dostajemy, uspójniając naszą wizję świata.”

   https://www.copernicusfestival.com/klatwa-archimedesa-148104

   klątwa Archimedesa
   https://m.youtube.com/watch?v=8J-2R0cizzU@

   Tu link do ciekawej dyskusji: fizyk, ksiądz-matematyk, biolog, filozof.
   Pierwsze pytanie: czy przyjemne jest wiedzieć czy nie wiedzieć.
   Moje uczucia są takie jak je przedstawiono w Biblii. Ciężar owocu Poznania.

   Ale też momenty pociechy, że zjawiska na Ziemi toczą się wg. praw i nie ma chaosu. Chaos jest tylko w głowach ludzi.

   Cieszę się, że posługuję się wspaniałym językiem polskim, niepodobnym do innych.
   W dyskusji przewijały się żarty. Podobno, na wykładzie językoznawcy o języku polskim, padło stwierdzenie, że o ile podwójne zaprzeczenie daje twierdzenie, to w żadnym języku nie występuje zjawisko, aby dwa twierdzenia dawały zaprzeczenie.

   Wtedy z sali padło „dobra, dobra !”

   klątwa Archimedesa
   https://m.youtube.com/watch?v=8J-2R0cizzU

   Można sobie robić „checheszki” z poważnych spraw. Każdy sobie wybiera z czego się śmieje. Mnie śmieszy coraz mniej zjawisk.
   Dr Hamer doszedł do swojego genialnego odkrycia metodą zbierania i porównywania wyników badań, dokumentacji medycznej, głównie tomografii komputerowej mózgu 20 tysięcy pacjentów. Opierał się na wiedzy z embriologii, histologii, anatomii. Był przeciwnikiem religii „judeochrześcijańskiej”. Germanische Heilkunde to nie zjawiska z fizyki teoretycznej. Każdy może je zrozumieć. W Niemczech sä książeczki dla dzieci.

   Teoria cząstek elementarnych A. Einsteina sprawdza się od 50 lat.
   „Najbardziej niezrozumiałe jest to, że możemy … zrozumieć.”
   Albert Einstein —

  • Żydzi mogą powiedzieć wprost że nas nie lubią. A czy My możemy to samo powiedzieć o Żydach ?
   Ew. pytanie pomoccnicze: kto(co) nam tego zabrania ?