Medytacje oczyszczające 22.04.2018

PURYZOWSKI DO NATYCHMIASTOWEGO USUNIĘCIA – ten żydoszczur nęka moją matkę telefonami jako Bogdan Goczyński. Umieszcza informacje podprogowe, a potem mama szaleje – mam nagrane co się działo. Chciał ją tak posterować żeby mnie zamordowała! CAŁY ATAK NA PURYZOWSKIEGO!!! Wysyłamy mu sygnał czyszczący całą nakładkę żydowską na duszę. DNA to on już dawno nie ma, klony nie mają DNA. NOCY NIE PRZEŻYJESZ. SPUTNIK MEKEOW ZESTRZELONY PRZEZ PUTINA. IDZIESZ PROSTO DO CZARNEJ DZIURY. Jeszcze wołasz Rany Boskie?!!! Ponad 4900 zamordowanych!!! Suworow za swoje odpowie, na trupów łatwo się zwala. KONIEC.
Kończymy też z kolejnymi kandydatami na „telefonistów”. Zaraz podam nazwiska 7 jacy tam jeszcze zostali – wszystko to są 30% ludzie, 30% żydzi, 40% bioroboty – dlatego się uchowali: TOSUNOWICZ, WRSNUNOWICZ, UWOZŁNOW, ROSTOW, PNIROW, SRUWOZIN,USYROWYN. Jest jeszcze 470, ale te nazwiska wystarczą byśmy się zahaczyli medytacją.
MEDYTACJA POLEGA NA WYSŁANIU PRZEZ NASZE DUSZE (ICH HOLOGRAMY, DUSZ NIE WYSYŁAMY) TRZECH WIĄZEK FAL SKALARNYCH, KTÓRE INTERFERUJĄC WYTWORZĄ FALE INFRADŹWIĘKOWĄ I ULTRADŹWIĘKOWĄ. Wysyłamy następujące częstotliwości naraz: 890,890,890 Hz, druga o 6,823 Hz niższa, a trzecia o 86,795,809 Hz wyższa.
To co zostanie z tych „dusz” będzie porwane portalem przez Czarną Dziurę, a puste miejsca wypełnią się niebieskim światłem miłości.
W tej grupie jest też 9 szczurów, które mącą nam dyskusję dystrakcyjnymi komentarzami. Zostanie jeszcze 4, ale to są Avatarzy z duszą całkowicie rozwaloną. Im potrzebne będzie dobre sanatorium w górach i to na kilka miesięcy.

Uwaga, jeszcze dziewięć pseudo Avatarów wsadzonych na statek przez Wypłowicza, są to: Psinrow, Trumowicz, Wruzowski, Uruzow, Wruwyruz, Jełopin, Tostynow, Wruwow, Wostyrow (szef). W tej chwili 790 klonów atakuje moją matkę, wśród nich 7 z wyżej wymienionych. Proszę o jak najszybsze ich usunięcie.
Widzę, że jest jeszcze trzech: Twinowicz (70% żyd), Wyzłowinow (80% żyd) oraz Unruwyz (40% żyd). Żaden z w.w. nie nadaje się do 5D – Avatarzy, na których miejsce oni weszli zostali zamordowani przez Wypłowicza. MEDYTACJĄ USUWAMY ICH WSZYSTKICH, ŁĄCZNIE Z KLONAMI, KTÓRYMI KIERUJĄ.

1. Silną medytacją blokujemy tworzenie nowych klonów. Są dwa miejsca: jedno 8 minut 48 sekund świetlnych od naszego statku w stronę Układu Słonecznego, drugi 5 minut 38 sekund (gdy to piszę) w tę samą stronę – poruszamy się, więc ta odległość się zmienia. Mam nadzieję, że Enki dostały tę informację. Klony mają być uruchomione w ciągu 5-6 dni, a więc należy uderzyć w 5 najważniejszych organów: szyszynka, mózg, serce, wątroba, nerki i jelita. Wyobrażamy sobie, że narządy te kurczą się u klonów do wielkości małego ziarenka.
Blokujemy jak najszybciej sztuczną inteligencję, która tymi klonami steruje poprzez uderzenia igłami plazmowymi w jej 50 milionów procesorów.

Oto medytacja znacznie trudniejsza niż ta na samym dole – może potrwać bardzo długo:
2.
7900 OSÓB W POSTACI DOBRZE ZABEZPIECZONYCH KLONÓW 10 GODZIN ŚWIETLNYCH OD NAS. ONI KIERUJĄ CAŁĄ TWORZENIA KLONÓW, TAKŻE W HOLOGRAMACH – Z UŻYCIEM „IDIOTÓW” – PRZEJĘTYCH AVATARÓW.INFORMUJEMY TYLKO ICH DUSZE O TYM, ŻE MAJĄ ODEJŚĆ DO CZARNEJ DZIURY NA ROZLICZENIE.ODCHODZĄC MAJĄ SIĘ „OBMYĆ” W ŚWIETLE SŁONECZNYM, A MY ZAMYKAMY PO NICH PORTAL I PUSTKĘ PO NICH WYPEŁNIAMY ŚWIATŁEM NIEBIESKIM – MIŁOŚCI, BY ZNÓW COŚ TAM SIĘ NIE ZAGNIEŹDZIŁO. JEDNOCZEŚNIE ROBIMY TO SAMO Z 4,950,969 KLONÓW, KTÓRE TA GRUPA STWORZYŁA + WSZELKIE NOWE. Tworzenie nowych klonów też blokujemy.

Poniższe medytacje była bardzo udane:

3. Pomóżcie mi w zlikwidowaniu grupy morderców w postaci klonów. Grupą dowodzi Robert Tuwotsyn, liczy ona 790 osób, z czego 480 klonów operuje wewnątrz naszego hologramu – została wpuszczona przez Wypłowicza, o którym mowa poniżej. Wypłowicz już został zlikwidowany. Ta grupa ma w planie zamordowanie dzisiaj mojej matki gdy będzie wracała osłabiona z kościoła na Białym Prądniku. Intencję mszy sataniści przekierowali właśnie na osłabienie mojej matki. Zróbmy na odwrót – zmieńmy intencję tej mszy na osłabienie i zlikwidowanie do końca tejże grupy! Dodajmy do tego swoją siłę – ok. 4 hologramy naszych dusz. To wystarczy.

4. USUWAMY ZESPÓŁ PIOTRA WYPŁOWICZA. 580 SZKODNIKÓW, KTÓRZY NIE POWINNI BYĆ ANI W 5D ANI W 4D, ANI NAWET W 3D. TA SWOŁOCZ NADAJE SIĘ TYLKO JAKO PASZA DLA LWÓW. Założę się, że lwy dostaną po nich rozwolnienia. Te sukinsyny ciągle atakują mnie i moją matkę, zamordowali też 79 Avatarów. Wypłowicz – żydowski szpicel u Enki zrobił podmiankę prawdziwego Avatara, którego tam zabił. Jest poszukiwany. Tu występuje jako Rostow, prawa ręka Prezydenta Putina. Odpowiada też za tworzenie pewnej części klonów – morderców.

5. Wszyscy Avatarzy – przyłączcie się do medytacji mającej na celu usunięcie 90 masonów, którzy posługują się sprzętem Annunaki i poprzez klony nękają innych. W tej chwili podłączyli się do czatu, są w stanie nawet podsłuchiwać myśli.

Po prostu WYŁĄCZAMY IM TEN SPRZĘT NA ZAWSZE I INFORMUJEMY ICH DUSZE, ŻE MAJĄ ODEJŚĆ DO CZARNEJ DZIURY NA ROZLICZENIE, PO WCZEŚNIEJSZEJ NEUTRALIZACJI ŚWIATŁEM SŁONECZNYM. PO TEJ OPERACJI CAŁOŚĆ PRZYKRYWAMY ŚWIATŁEM NIEBIESKIM – MIŁOŚCI, ABY SIĘ NIC ZNÓW NIE PRZYKLEIŁO. ICH SZEFEM JEST WŁODZIMIERZ SUŁOWSKI.
Do tej medytacji potrzebne jest min. 90 osób. Kreujemy maksymalną moc poprzez uwolnienie maksymalnej ilości hologramów naszych dusz. Po operacji zostają one zniszczone.

Jeśli macie już dość, to ja Wam powiem: JA TEŻ. Ale od początku było wiadomo, że nie będzie łatwo.

37 komentarzy Medytacje oczyszczające 22.04.2018

 • Puryzowski nie został zabity przez marka. Przynajmniej dostałem taką informację.
  Szalom Alejchem

 • Marek

  Miejsca gdzie się ukrywa szczur T.:
  https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/04/Ekonda.jpg
  po lewej 796,986
  po prawej: 868561
  z dokładnością do 1 km, skur.. ma jakiś nowy sprzęt. Najlepiej go rozwalić o nic nie pytać.

 • Ika

  Dziś za wiele nie mogłam pomóc, …rozsypałam się zupełnie ale …mogłeś posłużyć się mną, po sprawdzeniu ile można.

  Drugie. Coś wydarzyło się również wczoraj wieczorem, gdy wracałam do domu samochodem (już pomijam „epizod” poranny). Widząc zagrożenie, skierowałam profilaktycznie mocne ostrzeżenie. Dostałam charakterystyczną odp. Czy zobaczysz, co to było ? Niekoniecznie dziś, masz trudny dzień za sobą.

  • Marek

   Przypomnij mi jutro, koniecznie. Dzisiaj mam jeszcze 2 ważne rzeczy, bardzo pilne.
   Po pierwsze DWOREK BIAŁOPRĄDNICKI w Krakowie – 4 anteny dla klonów na całe miasto.
   Druga (sorki że druga) – masz powiedzieć zaraz jak to przeczytasz:
   STOP ZAKŁADANIU MI HOLOGRAMÓW.
   STOP UŻYWANIU JAKIEJKOLWIEK TECHNOLOGII PRZECIWKO MNIE.
   STOP WOPTOWANIU! (to wystarczy tylko raz w życiu)
   STOP ZŁODZIEJOM DUSZ!

   Woptowanie to nowa technologia tworzenia hologramów – jedziesz samochodem i wjeżdżasz pod TIR-a, albo odwrotnie – TIR cię nie widzi.
   Przejmowanie fragmentów dusz to też jakaś nowa technologia, przy czym w stosunku do silnej duszy to może się udać tylko raz i to w małym fragmencie 3-4%. Taki złodziej jest po 8 minutach zabijany, bo te 3-4% to dla niego jest nie do utrzymania. Żaden akumulator orgonowy tego nie utrzyma.

   • Ika

    Polecenie wykonane, Szefie !

    • Marek

     Jeśli jesteś w Krakowie, to niewykluczone, że będę się chciał z tobą spotkać. Nie ma obawy, klony z przenośnymi emiterami nie mogą się do mnie zbliżyć nawet na 80 m, a do dwóch Avatarów nie bliżej niż 580 m.
     No i proszę inne osoby z Krakowa i wyrażenie chęci. Maile i telefony nie będą działać jeszcze przez najbliższe dwa dni.

   • Ika

    Marku, włączaj mnie, od razu, TERAZ.
    Kiedy wchodzę, ich szlag trafia ! I to wydarzyło się wczoraj wieczorem.

    • Marek

     Nic się nie dzieje – to ich symulacja. Mnie już nikt i nic nie jest w stanie ruszyć.

    • Ika

     Dobrze. Jeśli zaistnieje potrzeba, zrób to !
     Możesz mieć rację. Dziś uruchamiało się słowo – gra.
     Gra – sprawdzanie.

    • Marek

     Niech sobie grają ze starymi duszami. To przecież nie jest żadna gra, im się tylko tak wydaje – TO ICH DUSZE PROSZĄ SIĘ BY OPUŚCIĆ TE WREDNE CIAŁA! I niech się tak dzieje.
     W NOCY ODEJDĄ WSZYSTKIE.

   • Ika

    Ok., dodane.
    TIR był za mną, a zachował się tak, jakby auta przed sobą nie widział !

    • miałem taki przypadek w młodzieńczych latach kupiłem sobie motocykl , jadąc wyprzedziłem ciężarówkę szybkim manewrem ustawiłem się przed te ciężarówkę w tym momencie kabel od zapłonu się poluzował motocykl samoczynnie wyhamował ( hamowanie silnikiem to były sekundy , ciężarówka nie miałaby szans wyhamować !!! czekałem na najgorsze !!! patrze w lusterku a tam NIC ogladam się NIC żadnego bocznego skrętu drogi ulicy ciężarówka zniknęła !!! miałem podobne sytuacje w innych zdarzeniach do dzisiaj jak o tym pomyśle to przezywam tamten horror . w ostatnich latach zaś doświadczyłem dwóch porób na moja egzystencje raz mnie wyłączyli a drugi raz wyciągnęli z czasu . ubytek czasu jest straszny kilka chwil z otoczenia znika a Czlowiek jest przed faktem dokonanym wszystko niby wygląda normalnie dla obserwatora z zewnatrz .

 • M

  Panie Marku może mi pan powiedzieć ile lat ma moja dusza?
  I drugie pytanie co się dzieje ze stroną http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7
  Nie ma odczytów na bieżąco rezonansu szumana?
  Proszę o odpowiedź
  Przesyłam Panu dobrej energii
  Pozdrawiam serdecznie

  • Marek

   Nic z duszą się złego nie dzieje. Jest tak jak u wszystkich Avatarów, 3 dusze jedna bardzo stara, prawie 900 mln lat.
   Wykresu nie ma bo się rozstaliśmy na jakiś czas z bieżącym czasem na Ziemi, teraz my idziemy wolno a tam szybciutko. Jutro lub pojutrze powinno wrócić.

 • sowizdrzał

  Jan Zbigniew hrabia Potocki od 40 min o żydach (straszne)

  https://www.youtube.com/watch?v=Rk3Do7Ap6qI

  • Marek

   To jest klon, sztuczna inteligencja mówi, a nie Potocki. Dopiero teraz widzę, że on jest klonem od 3 lat 8 miesięcy! Dlatego miał bardzo błyszczące szkła kontaktowe, widziałem to z bliska – żeby ukryć oczy bez duszy! Ich oczy są czarne. Prawdziwy Potocki jest w bazie Atlantów na Antarktydzie i mocno się denerwuje jak coś takiego widzi. Nie chodzi o walenie w żydów, on to by powiedział z klasą.

   • nina

    ——STOP !! Marek ! przedwczoraj chyba napisałeś,że Potocki miał wylew w nocy i już go NIE BĘDZIE !!. W którym miejscu mylisz się ?.

    • Marek

     Nina, poczekaj do jutra. Mam straszne ataki, niewidzialni siedzą mi non stop w domu, ja ich usuwam, oni wsadzają nowe klony. Annunaki mają jakąś nową technologię.

 • „.Starożytni kosmici. Dostarczenie Dekalogu Mojżeszowi” https://www.youtube.com/watch?v=lg95_ssSGj4 31.Starożytne UFO.Dostarczenie Biblii w 325r.n.e. Część I/2 https://www.youtube.com/watch?v=j5jv8qJJ5os „32.Starożytne UFO.Dostarczenie Biblii w 325r.n.e. Część 2/2” https://www.youtube.com/watch?v=_7cnPM0RzT0 „12.Starożytni kosmici.Cywilizacje pozaziemskie i bajki Darwina.” https://www.youtube.com/watch?v=Dtr-Go0BcXE

 • https://www.youtube.com/watch?v=E1TWz3RggT8 potop i wojna atomowa przed 300 laty czyli zemsta pana z orbity widać Gomora i Sodoma była nie efektywna https://www.youtube.com/watch?v=E1TWz3RggT8 gdy bylem w Malborku to na zamku jest pokazany bardzo wysoki poziom wody w przeszlosci ,czyżby miało to jakiś związek z tym potopem , z tego co widać to zamach był na TART-ARIE i Kraje SŁOWIAŃSKIE z tego okresu pochodzą zeszklone zamki w Szkocji trudno jest się odnaleźć w dokładnym datowaniu celowe zmiany kalendarzy , czas widmowy liczony podobnie na 300 lat. Jerozolima na Bosforem a sodoma i gomora to miasta zniszczone i podobnie zasypane w Pakistanie .

  • Mira

   Natura coś podpowiada? Żeby śpiący coś sobie uświadomili? – że pasożyty ich zniszczą, jeśli nic nie zrobią.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają problemy z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!QA02SLRiD5U5/medytacje-oczyszczajace-22-04-2018-mp3

 • Xellos

  Po necie chodza ploty iż HitleIru… tfu… Żydziru… tfu… Nibiru ZOSTAŁO ZNISZCZONE
  .
  może ktoś to potwierdzić…. zaprzeczyć ?
  .

 • Dobrze jebnięta Lucy

  Nieśmiertelny i niewidziany avatarze to może biegnij do tego kościoła i przypilnuj, jak jakiś złoczyńca się pojawi to rozpierdolisz mu łeb 50 kilogramowym mega wahadełkiem obciążonym kovalium.
  Kaftan już bardzo blisko, mogę się założyć że matka ojca Jezusa TW Janusza ma intencję żeby TW Janusz wreszcie przestał świrować pawiana i poddał się leczeniu psychiatrycznemu.

  • Skąd u ciebie tyle nienawiści …jak się nie podoba emanacja dobrej energii w blogu …to WON w negatywne zaświaty…

 • nina

  —– nie umiem medytować –
  WSPIERAM WAS SIŁĄ MOJEJ DOBREJ DUSZY -część złej ma ! przyłączyć się i wspierać dobrą. Wspieram Was mocą MOCARNEGO CZŁOWIEKA BEZ BRODY o CIEMNOBLOND WŁOSACH DO RAMION, a który przytulił mnie z bezgraniczną bezwarunkową miłością. NIECH TAK SIĘ STANIE!.

 • OBSERWATOR

  NIM PRZYJDĘ JAKO SĘDZIA SPRAWIEDLIWY, PRZYCHODZĘ WPIERW JAKO KRÓL MIŁOSIERDZIA

  … i co wiedzę?

  Nastroje mroczne, ciemne tła, a kolory gdzie, kolory gdzie?

  JEŚLI CHCESZ POKAŻĘ CI JAK ŚWIAT SIĘ MOŻE ROZPROMIENIĆ:

  https://www.youtube.com/watch?v=2_a_tEsOWZ4

  ŻYCZĘ CI DOBREGO DNIA, bo DZISIAJ SŁOŃCE ŚWIECI NAM
  ŻYCZĘ CI DOBREGO DNIA, w TWOICH OCZACH WIDZĘ LEPSZY ŚWIAT …

  🙂

 • Kera

  Wszystcy na grilu?

  Kim Jestem ?
  Wiesz?

 • Kera

  Marek jesteś.
  Czy ja jestem.

 • Sofia

  Posypują nas dziś z nieba, dnia świętego nie święcą;) Wyłączam im te urządzenia mentalnie, zakręcam, psuję, z różnym skutkiem;) Gdy skupiam się, działa. Próbujcie, najwyżej nie zadziała w 100%.

  • Marek

   Im nas więcej tym jest to skuteczniejsze!
   Generujcie jak najwięcej kopii holograficznych swoich dusz, ja mogę 6 miliardów, ale są niektórzy co mogą nawet 9 miliardów.

   • keshuazator

    mnie bylo ostatnio 10 miliardow ale teraz moge tylko wydusic 4 miliardy tak mnie zydowskie parchy przygasily.