Mehran Tavakoli Keshe dla „Steinzeit”: „Czas bandytów się skończył”

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a także nadchodzącego Nowego Roku 2017 życzę Wam wszystkim Spokoju i Pokoju.

mehran-keshePoniższy tekst otrzymałem od jednego z członków Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe. Niestety, tekst był w wersji tymczasowej, ale z uwagi na wartość merytoryczną, zdecydowałem się na jego opublikowanie jeszcze przed Świętami. Aby wprowadzić Was w dobry nastrój. Wybaczcie, jeśli są pomyłki, starałem się jednak zachować istotę treści.

– Witam wszystkich w telewizji Stein Zeit. Dzisiaj mamy zaszczyt rozmawiać o specyficznym temacie technologii wolnej energii. Mamy możliwość porozmawiania poprzez Skype z Panem Keshe z Fundacji Keshe. Bardzo dziękuje i zaczynamy rozmowę z Panem Keshe. Panie Keshe, na początku chcę podziękować Panu za możliwość rozmowy z Panem dzisiaj. Moje pierwsze pytanie jest: jakie są cele Keshe Fundation i dlaczego Pan robi sobie taką pracę?

Nasz cel jest bardzo wyraźny: my chcemy wysłać ludzi w kosmos i to w prawidłowy sposób ale nie w ten sposób, który
nazywamy fantomową drogą. My jesteśmy tutaj żeby rozwinąć technologię z prawdziwym paliwem Wszechświata, i w sposób w którym układ wszechświata pracuje. Osiągnęliśmy to i teraz ta technologia zamiast być w rękach rządu jest w rękach normalnych ludzi. I to jest główna rzecz, że tym razem ta technologia nie może być ukryta, gdzie kilku może okraść wielu. Tym razem wielu nie pozwoli tym paru okraść się. I to jest w tym piękne.

– Panie Keshe ja chciałbym się dowiedzieć skąd Pan ma tą wiedzę? Czy to był proces prób i błędów albo była to EUREKA, że pewnego dnia pod pryszynicem doznał Pan oświecenia? Czy może Pan nam ten proces wyjaśnić?

To się zaczęło jak byłem jeszcze bardzo młody. Krok po kroku, krok po kroku, krok po kroku. Rok po roku.

– Może nam Pan dać krótkie wytłumaczenie głównej zasady jak, działa Magrav? w krótkim podsumowaniu jeśli to jest możliwe.

Jestem naukowcem nuklearnym. Nie znajdziecie żadnej jednostki we Wszechświecie, czy to atom…  czy rdzeń atomu i jego części jak protony i neutrony, planeta, albo obojętnie co jeszcze we Wszechświecie co nie ma tych dwóch rzeczy: magnetyzmu i grawitacji. Dotąd Ludzkość zajmowała się głównie jednym kierunkiem: magnetyzmem. Jak możemy zeskoczyć, ale nigdy nie patrzyliśmy jak do tego dochodzi że możemy zeskoczyć. Wszystko, co odkryliśmy, to jest to czego nam brakowało. Esencję grawitacji, która jest absorbcją pól. Która w czasie może wydać, i to jest tym, czym jest. Esencją jest w… zrozumieniu czego brakowało, a jest Świętym Graalem nauki. Teraz wiemy czym jest grawitacja  i reszta już jest prosta.

– Rozwinął Pan tą technologię w ostatnich latach i teraz chce Pan ją wprowadzić na międzynarodowy rynek. Jak pan myśli, jak długo będzie trwało, aż ta technologia będzie swobodnie osiągalna na rynku, gdzie każdy będzie mógł kupić urządzenia tej technologii? O jakim czasie tu mówimy?

Edison żył około 100 lat temu. Tesla około tego samego czasu. A mamy jeszcze części świata, które nigdy nie słyszały o świetle. I jak tam pokaże się latarkę, to ludzie tam żyjący będą pytali się co to jest i do czego służy. Jeśli to zajmuje 100 lat z całą nowoczesną komunikacją, to Bóg wie jak długo nam to zajmie, ale to będzie o wiele krócej tym razem. I piękne jest to, że tym razem nie zależy to od kilku osób, lecz od całej ludzkości. Są już miliony ludzi, miliony które robią, testują, od gospodyni domowej do… ostatnio słyszałem, że nawet jeden ze światowych prezydentów testuje niektóre z naszych systemów.

My znamy ludzi, którzy nas znają i naszą pracę doceniają. A więc zaczęło to mieć sens dla kilku prezydentów, mamy kilku światowych przywódców którzy, znają naszą prace …. to co robimy. Kilku z nich właściwie samemu zaczyna brudzić swoje ręce robiąc te rzeczy, co jest bardzo niezwykłe. A więc my rośniemy.
Podam wam jeszcze jeden przykład. Jezus jest od 2000 lat, a do tej pory jest tylko 1/3 ludzkości to chrześcijanie. A więc to będzie ciężka praca. 2000 lat, a my jesteśmy dopiero od 5-10 lat.

– Więc jeśli porównasz Twoja fizykę z normalną fizyką jaką znamy – jaka jest główna różnica? Lub zapytam w ten sposób: jak jest główny błąd w normalnej Newton’owskiej fizyce ???

Nie ma błędu. Jest to ewolucja, rozumienia więcej. Ludzie którzy tego nie rozumieją widzą to jako problem. Ale jako naukowcy, zobaczcie że Newton nie wyszedł ze swoimi odkryciami ze snów. Zrozumiał pracę innych naukowców i dodał do niej. To jest to samo co my robimy. Rozumiemy pracę innych naukowców i dodajemy do niej. I teraz dodajemy kawałek który brakował, którym jest grawitacja.
Więc to jest różnica, nie wiedzieliśmy czym jest grawitacja. Jak jest stworzona, teraz to wiemy. Staramy się to zreplikować i w niektórych systemach zreplikowaliśmy to, w aplikacjach medycznych to działa i ludzie mogą to zobaczyć. W systemach energetycznych też zauważyliśmy to. Teraz pozostał tylko lot.
Ale muszę ostrzec, że nawet kiedy publicznie pokażemy lot, ludzie powiedzą: o jeszcze nie byłeś na Saturnie! Kiedy polecisz na Saturna uwierzymy, ponieważ byliśmy na Księżycu i Marsie. A niektórzy będą się upierać, że człowiek nigdy nie był na Księżycu, wszystko zostało nakręcone w studio filmowym. I komu mamy wierzyć? Mamy zabrać całą ludzkość na Saturna, aby im pokazać że mogą to zrobić??? Ignorujcie to co mówią ludzie, róbcie to co jest prawidłowe, a reszta podąży.

– Jaka jest reakcja Pana kolegów po fachu? Czy są przeciwko Pana wynalazkom?

Tak, ludzie z tytułem doktora i profesora, ludzie, którzy robią patenty i zarabiają pieniądze na patentach – oni są przeciwko mnie bo to grozi ich zarobkom. Ale opozycja nie ma znaczenia. Wiedza musi być zaakceptowana przez ogół społeczeństwa, a nie przez tych paru ludzi bojących się o swoje tytuły.
Kilka lat temu pojechałem do jednego z głównych niemieckich szpitali. Byłem zaproszony, zarezerwowałem lot, przyleciałem . I profesor powiedział do mnie: Panie Keshe to co Pan robi z tymi chorobami jest niemożliwe. I obserwuję Pana pracę… Powiedział do mnie: Proszę za mną pójść, poszedłem z nim, poszliśmy na parter, jak to nazywacie -1 nie  parter ale … piętro poniżej wspomnianego. Gdzie miał olbrzymią klinikę i mnóstwo ludzi czekających na niego. Powiedział: widzisz tych wszystkich ludzi, oni przychodzą aby przywrócić ich do funkcjonalności na parę sekund może parę dni. I są szczęśliwi. A Ty doprowadziłeś człowieka na wózku do całkowitej funkcjonalności. Pokazał mi piękne umeblowanie i powiedział: „to jest pokój, który oferujemy ci, abyś pracował dla szpitala”.
Ten lekarz już 6 lat temu zrozumiał. Jeden z poważnych, najważniejszych szpitali w Niemczech. I powiedział: „cokolwiek zdecydujesz, masz miejsce w tym uniwersyteckim szpitalu. Abyś kontynuował swoją prace, ponieważ nie możemy osiągnąć tego co ty robisz”.

Ci naukowcy którzy zrozumieli, w szczególności wielu niemieckich naukowców, zrozumieli prace, wielu niemieckich fizyków, którzy wcześniej pracowali i mają podstawową wiedzę, są bardzo komfortowi z tą technologią, ponieważ ją rozumieją. Największy opór przeciw naszej technologii pochodzi od tych, którzy zarabiają pieniądze z obecną technologią na świecie. Więc oni są opłacani aby się nam sprzeciwiali. Jeśli ktoś jest opłacany, to jego pępowina pochodzi od ludzi, którzy mówią mu co robić. I musi to robić.

Ale nie zauważyliśmy by jakikolwiek z czołowych naukowców na całym świecie, przeciwstawiał się otwarcie tej technologii, ponieważ wiedzą że ona istnieje, i z nią pracują. Nie zauważamy żadnych głównych naukowców przodujących w świecie fizyki przeciwstawiających się jakiejkolwiek pracy Fundacji Keshe. Żaden z fizyków, ponieważ jest to logiczny system i oni go doskonale rozumieją. Ci, którzy oponują, są tymi których przychody zagrożone, a także wszystkie ich tytuły doktorskie i profesorskie.

– A więc Pańscy koledzy pracują przeciwko Panu?

Moimi kolegami jest ludzka rasa. Moi koledzy są kobietami w kuchni, które budują systemy MaGrav, aby płacić mniejsze rachunki za prąd aby wykarmić dzieci. Nie należę do żadnej organizacji. Nie mam również nikogo, kto płaci za moją pracę. Moja praca jest całkowicie niezależna i tak to zbudowałem. Wszyscy naukowcy, którzy chcą z niej skorzystać czynią to. Widzą w tym korzyść. Doktorzy, fizycy i cała reszta. O Fundacji Keshe nie znajdziesz niczego w internecie czy telewizji, ponieważ oni wszyscy to bojkotują. Nie pokazują nic, bo stracili by wszystkie źródła informacji, a telewizja informacyjna nie może bez nich pracować.

Włoska telewizja nakręciła o nas 8 godzin materiału. Mam to na dysku twardym. Odpowiedzialna za to osoba pracowała dla włoskiej telewizji i do dziś nic nie opublikowano. To samo widzimy w Belgii i w reszcie świata. Żadna publiczna telewizja nie może nadawać cokolwiek co ma coś wspólnego z Fundacją Keshe. To jest niezwykłe, gdyż jesteśmy jedną z
największych… nie … jesteśmy największą naukową organizacją na świecie. Z milionami sprzymierzeńców i brakiem upublicznienia. Przynajmniej mnie nie są znane artykuły ani audycje o nas. My nie mamy z tym problemu, nie widzimy tego jako problem, ponieważ wkrótce ludzie nie będą potrzebować paliw, szpitali wszystkich tych szczepionek i tego
wszystkiego,co promują, aby zabić więcej dzieci. Więc muszą to przemilczać, ponieważ są zdani na ignorancję tych, którzy jeszcze o nas nic nie słyszeli.

– Więc jeśli jest taka silna opozycja do Pana technologii Panie Keshe, to czy nie obawia się Pan, że może się pojawić fizyczne zagrożenie wobec Pana?

To byłoby nie pierwszy raz, kiedy takie rzeczy się zdarzają. Ooo, zrobili już wystarczająco, próbowali wszystkiego. Mamy… macie 3-cią Rzeszę w Niemczech. Podchodzili nas wiele razy, wiele razy, wiele gróźb. Większość absurdów o Fundacji Keshe pochodzi z Niemiec od ludzi z 3 Rzeszy.
Wiem kim są, przyszli do mojego biura w mundurach 3 Rzeszy !!!  Mówiąc: technologia należy do Nas, należała do Nas, została wzięta od Nas !!! Musisz ją nam oddać. Śmieszne było to, że przebrali się po opuszczeniu mojego biura w korytarzu i wyszli na ulice. To było w Belgii. Otrzymujemy wiele gróźb, 80% pochodzi z Niemiec.
Ale to są … wiesz kim oni są, są oni częścią narodu i ciągle wierzą, że wrócą do tego z przed 70 lat i dostaną to co zostało stracone. I myślą że mamy rozwiązanie, więc należymy do nich. Nie ma to znaczenia.

Strach zatrzymał wielu naukowców, ale my nie mamy nic do stracenia, a więc strach nie jest problemem. Problemem jaki jest teraz, to że informacja jest kompletna, technologia jest kompletna i w pełni przelana. Więc zależy to od ludzi, którzy rozwiną ją jutro, za rok, za 6 miesięcy a może za 10 lat. Teraz jest to całkowicie ujawnione, totalnie wydane w rękach narodów, rządów i ludzi.

– OK, rozumiem, Pan jest mężczyzną wolnym od strachu, ale chętnie bym się dowiedział, co głównie motywuje Pana w tej pracy. Co Panem kieruje? Co za tym stoi?

Co było motywacją Chrystusa? Jaka była motywacja Tesli? Dzielić się wiedzą, dzielić się tym co przynosi komfort człowiekowi. Więc nie doszedłem do tej technologii aby się wzbogacić. Byłem bogatym biznesmenem, kiedy odszedłem, aby zacząć moja technologię. Więc nie ma to znaczenia, to jest całkowicie nieistotne. Jesteśmy tutaj aby szerzyć wiedzę i zmieniać życie. I to jest to co robimy. Powoli, powoli, to co było zrobione głównie aby nas zdyskredytować – przez Niemców i Belgów odwraca się przeciwko nim. Kiedy spotkałem się z królem Belgii w ustronnej kawiarni, powiedział mi abym przekazał mu moją technologię jemu, królestwu Belgijskiemu, dla niego. Powiedziałem mu bardzo bezpośrednio aby  odszedł. Moja technologia należy do Ludzkości, która jej potrzebuje. I w pewien sposób, zaczął mi bezpośrednio grozić. Odpowiedziałem: opuszczę ten kraj … a ty w przeciągu 3 miesięcy nie będziesz już na tronie. Opuściłem kraj i w parę miesięcy abdykował.

Problemem jest, że są tak bardzo przyzwyczajeni wykorzystywać ludzkość że myślą że to ich prawo. A to kładzie koniec temu. Koniec  wykorzystywania naszej planety, ludzkości, ludzi dla korzyści paru osób, którzy lubią być nazywani królami, twórcami królów i władzą. Więc to jest ich problem. Ich strach rośnie i rośnie z dnia na dzień, ponieważ tym razem wiedza nie jest w jednym patencie, i w jednym pomieszczeniu kontrolowana przez jednego człowieka. Wiedza należy do milionów i będzie również przez nich dzielona.

Ostatniego tygodnia mieliśmy prezentację przed ponad 10 000 ludzi, co następnie obejrzało około 20-30 milionów ludzi. Śledzimy, monitorujemy, wiemy że jesteśmy największą naukową organizacją.
Kiedy mówię „MY” jest to chodzi o Ludzkość ponieważ jest to otwarte – ludzie przychodzą i następnie uczą to co odkryli. Nie ja albo ktoś, kto otrzymuje zapłatę. Widzimy lekarzy, naukowców, rolników, ludzi z Afryki, Chin i całego Świata. Przychodzą i dzielą się wiedzą. I Ci co się nią dzielą natychmiast są zastraszani przez Niemców. Znajdują ich numery telefonów, numery ich dzieci i grożą im.
Największym narodowościowo wrogiem Fundacji Keshe jest garść ludzi z Niemiec. My wiemy kim oni są i jak postępują. Głównie są to ludzie z 3-ciej Rzeszy i grupy pedofilów. Oni są wszyscy pedofilami. Jeśli posłuchacie seminarium Fundacji Keshe w czwartek, zrozumiecie jak kolaborują i współpracują. Zdołaliśmy zamknąć w więzieniu szefa jednej z największych sieci wykorzystujących dzieci, gdzie się w końcu w tym tygodniu przyznał do swoich czynów [chodzi o Sterlinga Allena, który pod przykrywką promocji wolnej energii zajmował się handlem dziećmi i pedofilią, przyp. M.P.]. Jego kara jest szacowana na 25-50 lat. Były w pełni wspierany przez Niemców. I od kiedy jest w wiezieniu i nie mogą położyć swoich łap na dzieciach, dostajemy dostajemy mnóstwo różnych gróźb. I tak to działa, ponieważ nowa technologia umożliwia dzieciom własną, niezależną edukację. A ludzie siedzący w Niemczech i Belgii żerowali na nich. I teraz widzimy Allana Sterlinga idącego do więzienia na 25 lat. Tak jak zapowiedzieliśmy w zeszłym czerwcu … kiedy on mówił, że to Sandor i reszta. I to samo z Niemcami. Pomału, pomału technologia sama się otworzy, a Ci ludzie znikną ponieważ, nawet królowie i przywódcy światowi nie będą w stanie powstrzymać ewolucji nauki i komfortu człowieka. Nieistotne jak bardzo będą chcieli być określani jako Pan król lub Pan prezydent.

– OK, proszę nam pozwolić spojrzeć na bliską przyszłość, powiedzmy na kilka lat. Zakładając, że Pańska technologia jest ogólnie dostępna. Środki transportu na tym działają, każdy może używać tego w gospodarstwie domowym. Jak Pan sądzi, jaka będzie największa zmiana w społeczeństwie, jeśli Pańska technologia będzie ogólnie dostępna?

Największą zmianą nadchodzącą dla ludzkości będzie możliwość opuszczenia Ziemi. Kiedy każdy człowiek staje się astronautą. To jest zmiana która nadchodzi. Ci którzy są technokratami zbudują systemy, Ci którzy rozumieją ewolucję… emocji i duszy, zbudują to poprzez różne kanały. Dlatego w pewien sposób jest to otwarte dla obu stron, aby ruszyć, jaki i kosmos.

Dlatego jesteśmy programem kosmicznym [Keshe Foundation Space Instytute, przyp. M.P.], jesteśmy tu aby zabrać człowieka w Kosmos w pełnym znaczeniu tego. Należy jednak wiedzieć ważną rzecz, niedawno to wyjaśniałem. NASA skoncentrowała tysiące naukowców, którzy budują i rozwijają i to z miliardowym budżetem.  Fundacja Keshe ma miliony zwolenników, którzy przy tym pracują i bardzo mały budżet. Zbudowanie „długopisu zdrowia” kosztuje tylko kilka centów, aby zredukować ból, albo zrobić GaNS, który jest gazem w stanie nano, który można dodać do kąpieli, aby np. uwolnić swego małżonka od raka lub Alzheimer’a i całej reszty innych chorób.

Problemem jest, jak zawsze mówię, jeżeli możemy choć jedno dziecko uratować, to osiągnęliśmy już nasz cel. Jesteśmy naturalnie już daleko ponad to. To jest efektywne, ale my stoimy jeszcze na początku. Jak zawsze mówię, rządy będą przychodzić i naszą technologię, nie z powodu jej piękna, jak tego uczymy, lecz ze strachu przed nią. Zobaczymy to w nadchodzącym czasie. Obecnie możemy tylko czekać.

W następnych kilku miesiącach nie będzie kanału, gdzie technologia Fundacji Keshe nie będzie głoszona jak się żywić, jak się chronić, jak się dekontaminować ponieważ, Z tego co ma się wydarzyć na tej planecie – z katastrofami, a są to trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów i reaktorów nuklearnych i cała reszta. To nie jest naszym życzeniem, to jest to co widzimy i co jest w wiadomościach. Zbliżamy się do tego punktu, a po wtóre  światowa populacja nie jest do tego przeznaczona aby 50 tygodni w roku pracować i mieć dwa tygodnie wakacji podczas gdy inni ludzie nigdy nie pracowali, a okradali ich w dzień i w nocy. To powoduje zmartwienia i cierpienia w ich życiu.

– Śledzę Pańską pracę już od pewnego czasu Panie Keshe i kiedy ogłosił Pan 2015 w październiku że Pana plany i technologia będzie teraz ogólnie dostępna wszyscy byli podnieceni i zachwyceni. Czy w ciągu tych 9-ciu miesięcy, które od wtedy minęły, pojawiły się jakieś zmiany?

Różnicą jest to, że wszystko jest już dostępne i każdy kto chce z tym pracować może to uczynić. W Niemczech próbuje się właśnie uruchomić fabrykę. Również w Ameryce, w Arizonie rozpoczyna się produkcja. Również kilka innych krajów jest gotowa do produkcji ale wszystkie czekają aby być absolutnie wolne. Jak zapowiedzieliśmy, dziś już mamy redukcję rachunków za energię, a teraz widzimy możliwości z nową technologią, że niedługo będzie dostępny generator energii. I wtedy chce zobaczyć kto kopnie kogo ??? I kto będzie krzyczeć na kogo, że nie zrobiliśmy tego poprawnie.

Wiedza jest dostępna. Możesz to robić w domu. A jeżeli nie, możesz to kupić u Fundacji. Nie wiemy ilu ludzi zbudowało jednostki MaGravów. Nie wiemy ilu ludzi zrobiło peny, które uśmierzają ból. Za to istnieje wiele dowodów w internecie, a musi to być o wiele większa liczba ludzi, ponieważ większość się tym nie chwali, gdyż są sparaliżowani strachem tracenia. Jeśli komuś opowiem, że zrobiłem Magrav’a w moim domu i nie płacę za prąd, może on pójść do władz i zabiorą mi jednostkę, a nawet pójdę do więzienia. To jest strach, który jest tworzony. Istnieją tysiące jednostek, które zostały  zbudowane i są używane przez ludzi. Ci ludzie nie są głupi lecz ekstremalnie mądrzy.

– OK, Panie Keshe, mam zakańczające pytanie. Jest to mniej więcej rodzaj filozoficznego pytania. Jeśli spojrzymy na świat jaki mamy obecnie z całą tą nędzą, kryzysami strumieniem uchodźców, szczególnie na wydarzenia od 11 września, jeśli ludzie z przyszłości, powiedzmy za 50 lub 70 lat spojrzą na te czasy, jak pomyślą o nas? O naszych szansach, które wykorzystaliśmy lub nie? Jak Pan myśli ?

Nie sądzę aby ta planeta wyglądała teraz jak przewidywaliśmy 50-60 lat temu, lub wcześniej w ostatnich wiekach. To co mamy dziś było marzeniem, niemożliwością nawet w kolejnych 10 czy 20 latach. A sposób w jaki ta technologia zaczyna odgrywać rolę w innych technologiach świadczy o tym, że życie w przyszłości nie jest do przewidzenia – tak wysoce daleko to będzie odbiegać od tego co widzimy dzisiaj.
To co się dotąd działo było dziełem bandytów. Była to absolutna banda bandytów, którzy znaleźli sposób, aby obrabować świat ze wszystkiego dla ich bogactwa. Teraz czas tych bandytów minął. Złodzieje muszą znaleźć inną drogę rabowania, ponieważ ludzie nie muszą już płacić aby mieć energię. Ludzie wkrótce odkryją, że nie będą już musieli płacić za samochody aby się poruszać, mogą wybudować coś za 10 centów, 2 dolary w domu. Ludzie nie będą już musieli głodować, nieistotne gdzie mieszkają, ponieważ będą mogli  pobierać energię dla siebie z jednego systemu który jest rozwinięty.

Jak powiedziałem do kogoś wczoraj czy przedwczoraj przy stole. Czy będziemy iść do restauracji mówiąc: „poproszę GANS ze steku i wodę” które postawią przed nami ? Poczujesz, posmakujesz to. Czy musimy zabijać zwierzęta? Czy osiągniemy moment, w którym ludzie poświęcą 2 tygodnie w roku aby służyć innym. Albo będą robić rzeczy dla innych i spędzą 50 tygodni w roku na  wakacjach? To jest kierunek, w którym dążymy. Ten wzorzec nadejdzie bardzo szybko i się przyjmie, kiedy społeczeństwo masowo zrozumie jak rzeczy są zrobione. W najbliższych tygodniach będziemy widzieć te przemiany. To wymaga czasu. To wymagało czasu aby wszystko wystartować. Wymagało czasu aby  napisać książki i wymagało czasu aby wyprodukować pierwsze jednostki. Teraz widzimy jak wszystko się otwiera, i mam nadzieję zobaczyć jak wielu ludzie będą się cieszyć tego przyjemnością.

– Jest to nadzieja, którą słyszę w Pańskich słowach?

To nie jest nadzieja, jest to tylko, że ludzie muszą to zrobić. Jak to mówimy: zakasaj rękawy i zacznij to robić. Człowiek budujący jednostkę w Afryce i główny inżynier Afrykańskiej Agencji Atomistycznej. Podłączy ją i zapłaci 10%, nie… tylko 1% kosztów energii, które były opłacane miesięcznie. Tylko przez połączenie kawałków drutów w domu!
To jest ta przemiana. To jest to co nadchodzi. Ludzie na wysokich  stanowiskach nikomu nie opowiadają, ponieważ straciliby stanowisko i możliwości wykorzystywania innych. Nadejdzie dobry czas kiedy nie będzie się zabijać zwierząt. Będzie to czas gdzie nawet pojedyncza dziura nie będzie wywiercona w ziemi, aby tworzyć nieład który zrobiliśmy. Nie będzie miejsca dla ludzi, którzy się sami zwą „wodzami”, ponieważ każdy będzie miał wszystko i nie będzie chciał mieć przywódców. To jest bardzo piękny czas, być może to jest  czas dorośnięcie ludzkiej rasy.

– To jest dobre zakończenie, Panie Keshe dziękuje za Pana Czas i powodzenia w przyszłości. Mam nadzieję, że wszystkie Pana wynalazki wyjdą na światło dzienne. Wielkie dzięki !  Szanowni Państwo, dziękuję bardzo, że Państwo nas oglądali i do zobaczenia w następnym „Steinzeit”.

243 komentarze Mehran Tavakoli Keshe dla „Steinzeit”: „Czas bandytów się skończył”

  • znak+

   Redukcja ponad 55 % . 700 na 300 watt.

  • znak+

   Jeszcze raz . -Redukcja ponad 55 % . 700 na 300 watt.- https://www.youtube.com/watch?v=OOCxdKZZFHU niestety ,ale człowiek wykazuje błędne myślenie .Z ciekawości podłączyłem pod watomierz swoją 700Watową wiertarkę na pełnych obrotach i pokazało pobór 275 Wat .Bez obciążenia ,wiercenia to normalne i nie ma redukcji tylko pobiera akurat tyle. Co do pomiaru tych ledów , to też jest problem -jasność świecenia -jak to się mówi na oko – przydałaby się np. żarówka żarnikowa większej mocy , ale i tak trzeba dodatkowo zmierzyć jasność luksomierzem .

 • Dziękuję za życzenia i dołączam się życząc wszystkim Szczodrych Godów oraz wielu radosnych chwil świętowania nadejścia Posłańca Prawdy i Sprawiedliwości!

 • Świętowit

  Niebezpieczne paragony, kasowe i bankomatowe. Używane w produkcji paragonów chemikalia mogą zwiększać ryzyko chorób takich jak cukrzyca, otyłość i nowotwory
  http://www.nwo.report/nwo/niebezpieczne-paragony.html

  • PanSmetek

   kod kod kod.Zwrocicie uwage Polacy na ;kod.Ktory chce poprzez swoje protesty W imie tak zwanej obrony demokracji.By do POLSKI weszly obce armie .W celu zresetowania nas POLAKOW.To wszystko ma temu sluzyc.Stan wojenny ograniczenie swobod obywatelskich (chipowanie polakow=RFID).A ten ostatni zamach terorystyczny ktory mial mijejsce w Berlinie.To atak falszywej ;flagi’+NWO w natarciu na spoleczenstwo.A spoleczenstwo jak zawsze ;;;;otumanione pseudo demokrajca kolorowa prasa ;magia Telewizji.Rzekomym dobrobytem ????I tylko ;;TAKI MODEL ZYCIA;;;konsumcja konsumcja konsumcja mieki brandzel robia nam z mozgow.Tym rzekomym dobrobytem.
   TO JEST WOJNA globalistow z SPOLECZENSTWEM .Powiedzmy DOSC TEMU
   BRONIMY SIE POLACY.Ta okupacje mamy od 1939 roku.Tylko metody sie zmienily Ale cel jest ten sam ;;ZNISZCZYC NAROD POLSKI.
   NIE BEDZIE NIC Z TEGO……………syjonisci.dzieci szatana.