Mind control czy demony – przerażająca sesja Krzysztofa Tarasiewicza. Przypadek mind control wśród znajomych.

Sesja – Krzysztof Tarasiewicz. UWAGA SZOKUJĄCE – OBECNOŚĆ DEMONÓW!!!

Nagranie to dedykuję jednej ze znajomych mi osób, która z niewiadomych powodów boi się Krzysztofa Tarasiewicza i jego sesji. Jednakże zauważyłem tu prawie dokładnie to samo, co charakteryzuje wg. Krzysztofa Tarasiewicza pana D., który na szczęście zdecydował się na sesję, tzn. zautomatyzowanie pewnych czynności w roli ofiary przemocy psychicznej i manipulacji.

Oczywiście, towarzyszy temu ciągły stres, splątane czy wręcz sprzeczne myśli, zmienność nastrojów i, co gorzej, napady ostrego bólu w jelitach. Byłem niedawno świadkiem takiego napadu – nie wiadomo co w takiej sytuacji robić. Osoba ta opisywała to jakby ktoś żywcem wyrywał jej jelita. Przeszło bez śladu po około półtorej godziny po interwencji znajomej egzorcystki – bioenergoterapeutki.

Należy dodać, że osoba ta jest prawdopodobnie ofiarą mind control – zresztą nie tylko ona, także jej rodzina. Niedawno dokonano w nocy włamania do mieszkania jednego z członków tej rodziny i wykonywano jakieś na nim czynności. Członek ten był jakby w stanie maligny – pół snu i twierdzi, że dokonywano na nim eksperymentu, a być może i gwałtu. Podejrzewam, że wszczepiono mu czipy. W tej chwili przerażony tym co się stało nie mieszka w swoim mieszkaniu.

Jeszcze jedna osoba z tej rodziny, starsza od dwóch wyżej wspomnianych (ok. 50 lat), miewa ostatnio zaburzenia pamięci. Można podejrzewać, że także na niej dokonywane są eksperymenty. Ostatnio zapomniała drogi z cmentarza, gdzie jest pochowany jej ojciec do domu rodzinnego.

Jak wiadomo z publikacji i opinii ekspertów od mind control, często eksperymentom poddawane się całe rodziny, być może chodzi o ich cechy genetyczne, ale może to też być wynik wygody oprawców – jak już mają dostęp do jednego z członków, to i dostęp do innego jest łatwiejszy.

We wspomnianym przeze mnie przypadku zniewolenie rodziny przez technikę mind control jest o tyle bardziej prawdopodobne, że osoba, o której pisałem na wstępie zgłosiła się do mnie z prośbą o pomoc. Uciekła z rodzinnego miasta, chowała się przez jakiś czas w wynajętym mieszkaniu w Krakowie, gdzie się poznaliśmy.
Przez kilkanaście lat jest nękana przez stalkera, nie tylko telefonicznie, ale także fizycznie. Telefonicznie odbywa się za pomocą wynajmowanych osób, być może dzwoni sam stalker, zmieniając głos dzięki wykorzystaniu syntetyzera.
Była truta, czego objawem była utrata włosów i  trudno gojące się rany na twarzy. Badanie urządzeniem Quantec potwierdziło to, że doszło do zatrucia.

Po zwróceniu się jej do mnie, zaczęły się włamania do domu gdzie mieszka – są dowody w postaci wykrzywionego wytrychu. Otruto jej także ukochanego psa. Wpisywano także wulgarne komentarze na jej temat, z obrzydliwymi insynuacjami na moim blogu monitor-polski.pl, które są zachowane, jednak nie zaakceptowałem ich do wglądu publicznego. Potwierdza to, że mamy do czynienia z niebezpiecznym psychopatą.

Niedawno sytuacja w dziwny sposób się zmieniła, osoba nękana zaczęła się pozytywnie wyrażać o swoim oprawcy, jej zachowanie też było bardzo dziwne – charakteryzowała ją niewytłumaczalna euforia i jednocześnie brak logicznego rozumowania (wcześniej objawiała wręcz logikę godną detektywa). Nastąpiło jakby jej zamknięcie się na fakty i prawdę, co uważam jest spowodowane albo hipnozą prze telefon, albo też sygnałami wysyłanymi do wszczepionego czipa. Nie reagowała na moje bardzo logiczne ostrzeżenia i kilka dni temu zamilkła, wcześniej oświadczając, że jedzie do swojego stalkera.

Stalker jest wpływowym prawnikiem z bardzo zamożnej rodziny zajmującej się nieruchomościami – w jej posiadaniu jest duża część zabytkowych kamienic dużego miasta w Polsce. Właśnie w jednej z tych kamienic mieszka wspomniany wyżej członek rodziny osoby nękanej. Kamienica jest wprost usiana kamerami.

Ten zbrodniarz ludożerca miał kochającą narzeczoną

Ten zbrodniarz ludożerca miał kochającą narzeczoną

Jak już wyżej wspomniałem, obawiam się, że stalker jest groźnym psychopatą. Jego zamożność sugeruje, że jest członkiem mafii i że może mieć na swoim sumieniu inne ofiary. Nie można wykluczyć nawet morderstw – dlatego też tak się obawiam o znajomą mi osobę i publikuję te informacje.

Przypadki morderców, którzy mieli dziesiątki ofiar na swoim sumieniu (jak Jeffrey Dahmer) świadczą o tym, że mogą być oni szanowanymi głowami rodzin, kochanymi przez partnerów. Prawdziwy psychopata bowiem nie zdradza swoim zachowaniem dewiacji. Jego działanie może być też podyktowane karmicznie, co można tylko odkryć hipnozą. Niestety, osoba nękana nie chce w ogóle o hipnozie mówić, a książek na jej temat jak „Wędrówki Dusz” Newtona panicznie unika. Nie wykluczam blokady u niej założonej na pewne pojęcia, co zresztą wyszło przy badaniu jej aury (dysponuję nagraniem).

Oświadczam, że jeśli coś się stanie tej osobie, to złożę doniesienie nie tylko do prokuratury, ale i do mediów niezależnych w Polsce i za granicą, w kilku językach. Informacja prasowa jest już przygotowana na wypadek gdyby i mnie coś się stało. Mam odpowiednie nagrania dyktafonem, w moim posiadaniu jest też zdjęcie i dane stalkera.

Uwaga: Z uwagi na zachowanie anonimowości osoby, o której i do której to piszę, zmieniłem pewne fakty.

Nie sądzę, że sesja ta i jej nagranie przez Krzysztofa Tarasiewicza były przypadkowe. Krzysztof niewiele wiedział o tej osobie, zupełnie nic o napadach bólu. Jest to więc dla mnie sygnał do działania – być może tej znajomej zagraża coś poważnego.

198 komentarzy Mind control czy demony – przerażająca sesja Krzysztofa Tarasiewicza. Przypadek mind control wśród znajomych.

 • Boru

  Napiszę osobnego posta odpisując Grażynie na ten temat:

  „wierzysz że początku nie ma, że trwamy w jakimś błędnym ,,młynie” który to daje pożywkę złym z innego wymiaru – a to skąd wiesz? to Twoja wiara?”

  Jesteśmy istotami wielowymiarowymi. Ciągle to piszę. Co to oznacza? Że my jako istoty nieograniczone, nieśmiertelne, doświadczające życia od zawsze, jesteśmy podobni do gwiazd. I z tego poziomu istnienia postanawiamy, że wypuścimy swoje mniejsze wersje, swoje „sondy” w poszczególne światy. I te nasze niższe manifestacje, mówię teraz o nas tutaj żyjących, mogą dostać się pod wpływ zewnętrznej ingerencji z wyższego poziomu – tego samego na którym funkcjonują nasze wyższe jaźnie. I tak się stało wieki temu. Ta obca siła zainfekowała nasze umysły religiami by człowiek nie szukał połączenia ze swoim Wyższym Ja, lecz szukała połączenia z Bozią i jej aniołkami (ostatnio często pada nazwa „archonci”). Tak więc na wyższych poziomach, tych „niebiańskich” są tak naprawdę dwie wersje światła – fałszywe światło uzurpatorskiego „Boga”, oraz nasze własne światło, z którego realnie pochodzimy. Uzurpatorski „Bóg” wgrywa ludziom w głowy bzdury, że nas stworzył, chociaż nikt nas nie stworzył, bo nie mamy początku i sami chcieliśmy tutaj żyć. Pojawienie się nas tutaj to nasza własna decyzja a nie zachcianka „Boga”.

  Jeśli chodzi o śmierć. Przedstawiłem wcześniej bardzo przygnębiającą wizję, że te historie pośmiertne to pułapka. Owszem, są pułapki, ale świat do którego się trafia po śmierci jest tak samo światem różnych istot o różnych intencjach i tak jak my tutaj mamy manipulacje polityczne i pozytywne siły, tak samo wyżej panuje wojna o kontrolę z poziomu wyższych światów.

  Standardowe historie o tunelu, światełku, wizji różnych bóstw (zależności od tego kto w co wierzył za życia), rodziców zapraszających „tam gdzie jest miłość i obecność Boga”, to typowa hipnoza, którą serwują nam negatywne siły.

  Są też dobre istoty, które uzdrawiają ludzi z tego całego syfu, który za życia nagromadzili, regenerują się w czymś w rodzaju rajskich sanatoriów.

  Jednak tak jak wspomniałem – wyżej też jest wojna i trafiając czy to w objęcia negatywnych sił udających anioły, czy trafiając do takiego sanatorium, w pewien subtelny sposób ogranicza się naszą wolność.
  Ciągle jesteśmy w ten sposób pionkami, które są ofiarami tarć jednych i drugich. Jedni i drudzy zsyłają nas spowrotem na dół. Jednych i drugich ludzie interpretują jako aniołów i opiekunów, ponieważ siły negatywne perfekcyjnie udają siły pozytywne.

  Pośród tego całego bajzlu ziemskiego, a później bajzlu pośmiertnego, należy odszukać drogę do czegoś spoza tego wszystkiego, co widzi z szerszej perspektywy wszystko z góry – do naszej własnej wyższej jaźni, plazmatycznego, kulistego ciała, które jest ciałem w którym można udać się poprzez serce Słońca i opuścić ten świat.

 • Reality

  Sejm RP: Odrzucenia dyrektywy UE o ziołolecznictwie.
  Proszę podpiszcie, przestańcie pieprzyć o głupotach!!
  Wiesia!
  Chcą nam squrwysyny zioła odebrać!!!!

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Sejm_RP_Odrzucenia_dyrektywy_UE_o_ziololecznictwie/?pv=2

  Dlaczego ta sprawa jest istotna

  UE wprowadziła restrykcyjną dyrektywę o ziołolecznictwie. Wprowadza ona szereg ograniczeń i utrudnień dla producentów preparatów ziołowych. restrykcje te są absurdalne i godzą w wolność oraz prawo do leczenia się obywateli RP. W związku z tym żądamy od Sejmu RP natychmiastowego zajęcia się tą sprawą i odrzucenia tej bardzo szkodliwej dyrektywy godzącej w podstawowe prawa człowieka.

  • Admin

   Posłuchaj co mówi Jabłonowski, żadne petycje nic nie dadzą. Trzeba tworzyć partie polityczne, przejmować samorządy aby odzyskać władzę.
   https://www.youtube.com/watch?v=6oUqi4WmyoI

   I nagłaśniać technologię Keshe, bo ona też zapewnia szybkie leczenie praktycznie każdej choroby bez użycia leków czy nawet ziół.

   • Reality

    Ok! ale trzeba działać altrnatywnie.
    Niech skurwysyny widzą!!
    A jesli nie zmienią się to trzeba rozwiązać naród
    hehe 🙂

    • sprawdzam

     Też uważam, że trzeba działać wielostronnie.
     Tym bardziej, że podpisanie takiej petycji nic nie kosztuje i nie zabiera czasu.

    • greg2014

     Podajcie przykład chociaż JEDNEJ petycji, którą wzięli pod uwagę..
     Tu rządzą korporacje.

   • Graża

    zgadzam panie Marku, pisałam kiedyś o drugim obiegu, sama sprawdziłam pisząc w sprawie szczepionek co tutaj dokumentowałam, powołany zespół d/s bezpieczeństwa szczepień – przesyłałam linki, informowałam tak wprost że bardziej sie nie dało, zobaczcie pierwszy wpis na stronie:https://www.facebook.com/zespolszczepien/reviews?ref=page_internal, i co? i nic, ustawa o pneumokokach podpisana – szczepienie obowiązkowe – tylko w obowiązku do kogo? i kto ma prawo nałożyc na mnie obowiązek? nie ma innej drogi, rządzący – wiadomo dla pieniędzy lub/i już z bezmyślności i braku ludzkich cech empatii i wspólnoty nic nie zmienią, a całe rzesze biurokratów wspomagających – czasami nawet bez przekonania – wykonują procedury – to ich ulubione słowo=narzędzie – bo tak rozumieją słowo – praca, i obawiają się stracić tą pracę, siedzą cicho, nawet słuchać się boją, co tam słuchać, myśleć się boją inaczej niż procedura przewiduje a pracodawcy nagradzają proceduralnych, nie ma innego wyjścia jak tworzyć równoległy system, który będzie pro-ludzki, pro-polski, w którym da się normalnie żyć, taki sam się obroni.

 • Reality

  O bandyckim zwalczaniu dostępnych technologii wolnej energii, Generatora Tesli i Zimnej Fuzji

  https://www.youtube.com/watch?v=XZtKYD7bge8

 • Reality

  Ruslan Kalabuhov generator 5kW trochę szukania i schematy także będą , ten na filmie to 2kW

 • Reality

  I bez odpowiedzi proszę!!!

 • Ania

  Czy zastanawiał się ktoś skąd się wzięły takie mocne ataki na program rządu PIS 500+?
  Co było powodem że część elit polskich wprowadziła to i mówi o dalszych krokach zmierzających do poprawy wskaźnika dzietności w społeczeństwie?
  Co takiego spowodowało te kroki?
  Tu znajdziemy niepełną odpowiedź co do przyczyn, ale pełną co do meritum całej sprawy.

  https://youtu.be/fXOUOdjRCCk

  Kod Czasu dodane przez: Jakub

   • Ania

    Nieprawda.
    Bardzo dobry program.
    Wreszcie ludzie potrzebujący coś dostali. Polki w Anglii mają po 2 – 3 dzieci.
    Przykład mam za płotem.
    Wczoraj przyjechała córka sąsiadów z trójką dzieci i tym swoim Angolem.

    A ci, co na wódkę te pieniądze wydają, to po udowodnieniu takiego postępowania, powinni dostać bony do sklepu spożywczego na żywność i propozycję ( nie do odrzucenia )na leczenie w Przychodni Przeciwalkoholowej.

   • Ania

    Boru:
    A co powiesz na ten demagogiczny filmik ?

   • Boru

    Może z takiego normalnego, przyziemnego punktu widzenia, to dobra rzecz, że normalny obywatel coś w końcu dostanie. Tylko to trochę taka litość żydostwa dla swojego bydła. Rozmnażajcie się, bądźcie dobrymi sługami i macie te swoje pinćset żebyście byli zadowoleni. Równolegle do tego daje się wincyj piniendzy UPAdlińcom, którzy szybciej zmniejszą liczbę mieszkańców takiego Podkarpacia niż Polacy zdążą się tutaj rozmnożyć.

    • Ania

     Też prawda.
     Ale dali, choć mogli nie dać.

    • Boru

     Lewa ręka karmi, a prawa ręka bije. Typowa sprzeczność wyznawców mojżeszowej religii. „Ja stwarzam światło i ja stwarzam ciemność”. Żydowscy politycy dadzą nam pieniądze i ci sami dadzą pieniądze naszym wrogom by nas wyrżnąć. To schizofrenicy. Chcą być źródłem wszelkich doznań w naszym życiu, naszych radości i tragedii, jak operatorzy rollercoastera.

    • Boru

     Powiedzmy, że w ostatnim czasie ktoś się rozmnożył, będzie miał bukiet małych bobasków i to wszystko dzięki temu, że ma zapewnione 500+
     W tym samym czasie nasze „życzliwe” władze wspierają bandytów, którzy jak tu przyjdą, to żadnego z tych bobasków nie oszczędzą. Cierpienie wygenerowane w tym czasie zostanie wchłonięte przez zaświatowe zwierzchności, które sterują naszymi politykami. Im większe jest przejście ze skrajności w skrajność, tym więcej energii człowiek traci. Gdy nagłe szczęście rodzinne i radość z posiadania dziecka zetknie się z horrorem, generuje się więcej pokarmu.

     Tak więc nie szukałbym jakiejś bezinteresowności w takich społecznych programach.

    • Boru

     Jabłonowski dobrze mówił ostatnio do Chojeckiego „piekło istnieje!”.
     Istnieją takie światy dla sadomasochistów w wyższych wymiarach naszej planety, gdzie człowiek może trafić jeśli się dobrze postara. Taki ktoś staje się tak naprawdę już tylko pustą skorupą wypełnioną pasożytami energetycznymi i służy jedynie jako generator negatywnej energii cierpienia. Tak kończą pomioty diabelskie jak UPAdlińcy, ale też i religijni umartwiacze, jezuici i tym podobni. Jednak zniewolenie jest dwubiegunowe. Historie o światełkach w tunelu, o rodzicach zapraszających do raju gdzie „jest wspaniale i czuć obecność boga”, są drugą, „niebiańską” stroną naszego zniewolenia. Stamtąd wracamy by odgrywać swoje role, by karmić pozaziemskie zwierzchności jadąc na tym ziemskim rollercoasterze.

     https://www.youtube.com/watch?v=nfE74l55WDI

    • Reality

     qurwa!!! Boru od 2 tygodni a może i więcej pierdolisz tą swoją mantrę jak opętany!!!!
     Co qurwa chcesz osiągnąć człowieku!!!???
     Nawrócic kogoś na swoje urojenia???!!!
     Idz do psychologa psycholu!!!

 • Weda

  Proponuję odłożenie tego co nas dzieli a wsparli trzech hiszpańskich biskupów

  „LGBT kontynuuje ataki. Tym razem oskarżenie do prokuratury wpłynęło nie przeciwko jednemu biskupowi, ale przeciwko aż trzem i nie chodzi w nim o treść homilii, ale o krytykowanie zatwierdzonej ostatnio przez autonomiczne władze Madrytu, ustawy o obowiązkowej edukacji seksualnej − zgodnej z ideologią gender − w szkołach.
  W Hiszpanii, powracają na drogę sądową „obcinacze języków”, zjednoczeni pod jednym z wielu szyldów aparatu LGBT, pomimo mającego ostatnio miejsce umorzenia podobnego postępowania przeciwko biskupowi Valencji – Cañizaresowi. Są widać pewni, że kropla drąży skałę. ” więcej:
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18547&Itemid=46

 • Reality

  Przykazania dodatkowe
  11.Nie będziesz hodował i zjadał produktów GMO.
  12.Nie będziesz kupował w żydowskich marketach podniecając się gównianą trucizną zapakowaną w kolorowe papierki.
  13.Nie będziesz czytał i oglądał bzdur w internecie
  🙂

  • Boru

   14. Nie pożądaj żony bliźniego swego nadaremno 🙂

  • Boru

   Tak nawiasem mówiąc, to jak bardzo zdegenerowanym trzeba być, że prawa takie jak „nie kradnij”, czy „nie pożądaj cudzej własności” muszą być dane przez ponadnaturalne objawienie z nieba. Przecież to jest coś, co każdy normalny człowiek ma w swoim sercu i nie potrzebuje by sama Bozia z nieba mu to objawiła. Cała idea dania przez Bozie dziesięciu przykazań już sama w sobie jest dowodem na zdegenerowanie, a nie na jakieś strzeżenie wartości przez religijne instytucje, czy to żydowskie czy katolickie.

   • greg2014

    I nie obowiązuje tych co to nachalnie ”reklamują”..

    Prędzej wielbłąd przejdzie…
    Nic lud nie widzi.

    • Boru

     Wrócę do tego co greg napisał wcześniej, pomijam te dwie kocice jahwistyczne:

     „I nie obowiązuje tych co to nachalnie ”reklamują”..

     Prędzej wielbłąd przejdzie…
     Nic lud nie widzi.”

     Talmud, którzy tłumaczy Torę, mówi, że różnica pomiędzy żydem a gojem jest większa niż różnica pomiędzy gojem a zwierzęciem. Przykazanie „nie zabij” odnosi się do ludzi. Nie odnosi się choćby do zwierząt, które bezsensownie mordowano w celach rytualnych. Tym bardziej nie odnosi się do gojów.

    • Boru

     Chrześcijanie z kolei, zgodnie ze słowami założyciela chrześcijaństwa, Saula z Tarsu, są „duchowymi żydami”, a więc ich podejscie do niewiernych pogan jest takie samo jak podejście żydów do gojów – i tutaj przykazanie „nie zabijaj” też nie obowiązuje, bo poganie są „dzikusami’ a nie ludźmi.

   • Piotr

    Bardzo fajny artykuł,tylko szkoda,ze robicie wszystko poza kościołem.Ale okej wasza wolna wola.

    Mam pytanie na czym polega ta modlitwa czy to juz jest medytacja ? Nie wiem w jaki sposób medytujecie.

    Ktos mnie moze wyśmiać,że modlitwa typu różaniec czy czytanie słowa bożego może być śmieszne dla kogoś. Czy chociażby koronka do miłosierdzia bożego.

    Co do piekła to istnieje,czyściec, niebo.

    Boru,

    Mam dla Ciebie fajną stronę mozesz sobie tam poczytac. Nie oceniaj od razu ,ze są fałszywe,bo nie wiadomo co jest fałszywe a co nie,a wawrto badać.
    http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2016.htm jeden linkt
    http://zywy-plomien.pl.tl/Cytryna,-rewelacja-m-.–inn-.–na-raka-.-.htm link

   • Graża

    @Boru, czytając Twoje wypowiedzi mam wrażenie że pojąłeś mądrość i wiedzę tego i każdego innego świata i to w wymiarze od początku aż do dzisiaj, no i wiesz co będzie dalej, szczególnie masz nieznoszącą sprzeciwu wiedzę na temat początku świata, ja to nie mam takiej pewności nawet co do dnia wczorajszego – co było przypadkiem a co było realizacją planu. Piszę te słowa nie w celu polemiki z Tobą ale w celu prośby i obrony, i szacunku wiary każdego człowieka, prawa takiego samego jak Twoje, i żebyś nie poniżał ani Jezusa Chrystusa, (ja akurat jestem Chrześcijanką) i ludzi wierzących naukom Jezusa Chrystusa, nie poniżam ani ludzi ani innych ,,Bogów”niż mój, w których wierzą, potrafiłam modlić się w jednym pomieszczeniu z muzułmaninem, każdy modlił się do ,,swojego” Boga – dobro i zło są wykładnikami w mojej wierze, nie czyń tego komuś co tobie nie miłe, nie zmuszam nikogo do zmiany wiary, nie poniżam tych którzy mają inną niż moja, i sama podejmuję decyzję o swojej wierze. Proszę także byś rozgraniczał działanie i wypowiedzi podawane jako Boże, od działania ludzi którzy chętnie się pod Jego płaszczem dopuszczają zła przeciwko innym ludziom, przeciwko naturze – światu. Mieszasz w wypowiedziach wiarę, politykę, Boga i kosmos – pisz, bo to prawo każdego, prawie, kto chce tutaj się wypowiedzieć, proszę, nie poniżaj Boga, każdy tak jak Ty ma prawo wierzyć w Kogo chce, w Co chce – nikt nie ma prawa krzywdzić. Ciekawa jestem skąd masz tak niezaprzeczalną wiedzę ,,Historie o światełkach w tunelu, o rodzicach zapraszających do raju gdzie „jest wspaniale i czuć obecność boga”, są drugą, „niebiańską” stroną naszego zniewolenia. Stamtąd wracamy by odgrywać swoje role, by karmić pozaziemskie zwierzchności jadąc na tym ziemskim rollercoasterze” byłeś już tam i z powrotem? Ci którzy umierali – mówią że byli. No i skoro tak jest – Stamtąd wracamy by odgrywać swoje role, by karmić pozaziemskie zwierzchności jadąc na tym ziemskim rollercoasterze – to moze wiesz jak to zatrzymać? zmienić? czy tylko wiesz jak jest?

    • Vismaya

     Toś sobie wylała Graża na głowę cysternę łajna … współczuję.

    • Graża

     odpuściłam, nie ma woli do współdziałania. Odwiedzam, czytam Twoją stronę, i przy ,,okazji” zapytam, bo na Twojej stronie nie zdążyłam, czy wiesz co to takiego ,,biały krzyż” zobaczyłam i usłyszałam w czasie filmu na temat kopułowych domów: https://www.youtube.com/watch?v=yySmfFMvaTk czas 40:28 ? Nie znalazłam niczego w necie. Pytam z ciekawości. Pozdrawiam.

    • Vismaya

     Graża,
     na takie pytania mogę odpowiedzieć na mojej stronie, pytaj śmiało ….
     tutaj nie zamierzam nic komentować .. bo za chwile moje słowa będą zmieszane z gnojem ….

    • Boru

     Te cytaty są dowodem na to, że wasza chrześcijańska wiara nie jest wcale taka miłościwa i tolerancyjna w swoim źródle (ewangeliach i ogólnie nowym testamencie) i że wszystkie zbrodnie dokonywane w imie tej wiary nie są jedynie „ludzkim błądzeniem”. Takie jest założenie tej wiary od samego początku, taki jest jej korzeń a owocem są ostatnie dwa tysiąclecia. Po prostu sam Jezus z waszych ewangelii jest zły, jest rasistowski. Mówię to z ludzkiego punktu widzenia, z poziomu systemu wartości, który jest w moim sercu, a nie jest zbiorem przykazań objawionych z nieba.

    • Boru

     Możesz powiedzieć, że samych tych dwóch cytatów to trudno jest wyciągnąć powód tych wszystkich wojen krzyżowych, mordowania niewiernych, prześladowania czarownic itd. Przede wszystkim to chodzi o to, że wasz chrześcijański Nowy Testament jest kontynuacją Starego Testamentu. Czy zaprzeczysz, że czcisz jakiegoś innego „Boga” niż starożytni żydzi, którzy wyruszając na podbój ziem obcych ludzi dokonywali na nich mordu? Jeśli zaprzeczysz, to nie jesteś chrześcijanką.

    • Boru

     I słyszałem już takie teksty, że nie mogę krytykować zachowań Jezusa z ewangelii bo „do pięt mu nie dorastam” .. jednak patrząc na takie cytaty jak ten z tą „opętaną poganką” porównywaną do „nieczystego psa”, którą z litości „uzdrowił” to myślę .. że jednak mogę to krytykować i przerastam taką postawę. Bo mam czasami do czynienia z ludźmi z marginesu i nie porównuję ich do psów, bo sam spotykam ich idąc np. ze swoim adoptowanym kundlem, którego bardzo kocham. To jest jakiś stereotyp, który się w ludziach utwierdził, że Jezus z biblii to jakieś uniwersalne źródło ludzkich zasad miłości. Nie jest i nie może być, bo z opisu wynika, że to zwykły sk…iel. I ktoś taki ma mnie zbawić z moich słabości? I z jego naśladowcami mam spędzić wieczność … ? Matko Bosko z jakiego bądź kościoła … wolę iść do piekła, gdzie „na zewnątrz są psy i guślarze i wszelcy rozpustnicy”.

    • Graża

     ‚ok, zapytam

   • Boru

    Nie chodzi o modlitwę, czy medytację, bo medytacja też jest często praktykowna jako otwarcie się na jakieś zewnętrzne wpływy duchowe.

    Chodzi po prostu o osobistą postawę. Czy ja jestem jakimś niewolnikiem, że muszę wszystko robić ze względu na osobę Jezusa Chrystusa albo jakiegoś innego mistrza wschodu czy zachodu?

    Czy ja potrzebuję „koronkę do miłosierdzia bożego”, a nie mogę już mieć swojego własnego serca, swojej własnej miłości? Miłość jest we mnie, dlaczego mam prosić o jakieś abstrakcyjne miłosierdzie.

    Te wszystkie modlitwy o miłosierdzie i do miłosierdzia boskiego biorą się z tego, że człowiekowi brakuje miłości. Człowiek, który ma w sobie miłość nie będzie się o to modlił.

    To jest dokładnie taka sama sytuacja jak wyżej z tymi przykazaniami. Człowiek, który potrzebuje przykazania „nie kradnij” jako coś co mu się objawia z nieba, musi być kimś zdegenerowanym. To, że się nie kradnie, to jest coś naturalnego co każdy w środku wie i nie potrzebuje by jakiś „Bóg” mu to objawiał.

   • Boru

    @Graża Słowa, które mówie, często brzmią brutalnie i niegrzecznie, jednak taka jest natura waszej wiary, że mówiąc o niej, trudno o jakieś łagodne słowa. Wasza wiara nie jest czymś łagodnym co zostało tutaj wgrane w sposób pokojowy, tak więc i sprzeciwiajac się temu używa adekwatnych do tego słów.
    Twoja wypowiedź zawiera pewne slogany, że co prawda ludzie błądzą i są źli, ale przecież nie możńa winić całej wiary, która jest samą bożą dobrocią. Ta wiara jest oszustwem, jej przesłanie miłości jest oszustwem od początku, a zło które z niej wynika nie bierze się z tego, że ludzie błądzą, ale takie jest po prostu założenie religii – by czynić zło i robić z tego świata horror. Tak, atakuję waszą wiarę, chociaż staram się nie atakować samych wierzących bezpośrednio, ponieważ zdaje sobię sprawę, że jesteście jej ofiarami.

   • Graża

    @Boru, krok po kroku: Tak, atakuję waszą wiarę, chociaż staram się nie atakować samych wierzących bezpośrednio, ponieważ zdaje sobię sprawę, że jesteście jej ofiarami – czym? kim? jest wiara którą atakujesz?

   • Boru

    Natomiast sam początek wypowiedzi idzie w parze z tą negatywną propagandą z którą już miałem tu do czynienia, czyli że „robię z siebie guru i że wiem wszystko”. O początku świata z pewnością nic nie wiem, ponieważ nie ma żadnego początku i nikt tego świata nie stworzył. Wszystko istnieje od zawsze, tylko w innej postaci.

    • Graża

     @Boru: 1. nie uprawiam propagandy – nie muszę, 2. ,,O początku świata z pewnością nic nie wiem, ponieważ nie ma żadnego początku i nikt tego świata nie stworzył” początek zdania przeczy drugiej części. Zgadzam się z pierwszą, i ja wybrałam wiarę i Ty także – wierzysz że początku nie ma, że trwamy w jakimś błędnym ,,młynie” który to daje pożywkę złym z innego wymiaru – a to skąd wiesz? to Twoja wiara?

    • Boru

     Nie, nie przeczy i nie wybrałem wiary. Napisałbym coś więcej o tym „błędnym młynie” ale ty nie jesteś tym zainteresowana, bo jedynym celem twojego pisania teraz jest szukanie „haka” na mnie i udawanie dobrej chrześcijanki, której pełną miłosierdzia wiarę się obraża. Grajcie dalej swoje role owieczki.

    • Boru

     Jako chrześcijanka uznajesz biblię za natchnione słowo boże.
     Wypierasz się tych słów?

     „Wnet bowiem usłyszała o Nim kobieta, której córeczka była opętana przez ducha nieczystego. Przyszła, upadła Mu do nóg, (26) a była to poganka, Syrofenicjanka rodem, i prosiła Go, żeby złego ducha wyrzucił z jej córki. (27) Odrzekł jej: Pozwól wpierw nasycić się dzieciom; bo niedobrze jest zabrać chleb dzieciom, a rzucić psom. (28) Ona Mu odparła: Tak, Panie, lecz i szczenięta pod stołem jadają z okruszyn dzieci. (29) On jej rzekł: Przez wzgląd na te słowa idź, zły duch opuścił twoją córkę. ”

     „(1) Na czym więc polega wyższość Żyda? I jaki pożytek z obrzezania (2) Wielki pod każdym względem. Najpierw ten, że zostały im powierzone słowa Boże. (3) Bo i cóż, jeśli niektórzy stali się niewierni, czyż ich niewierność miałaby zniweczyć wierność Boga? (4) żadną miarą! Bóg przecież musi okazać się prawdomówny, każdy zaś człowiek kłamliwy (…)”

    • Graża

     @Boru: Napisałbym coś więcej o tym „błędnym młynie” ale ty nie jesteś tym zainteresowana, bo jedynym celem twojego pisania teraz jest szukanie „haka” na mnie i udawanie dobrej chrześcijanki, której pełną miłosierdzia wiarę się obraża. Grajcie dalej swoje role owieczki – jednak ,,wiesz wszytko”. Zacznij mieć odwagę wiedzieć więcej, to nie boli i nikomu nie musisz o tym mówić i pisać. Szufladki które przygotowałeś są dość ogólne, szufladkujesz: Chrześcijanin, Żyd, inna wiara, wiara w brak początku i końca a niej młyn. Myślisz że to dobry i wystarczający podział by oceniać ludzi np. tak: bo jedynym celem twojego pisania teraz jest szukanie „haka” na mnie i udawanie dobrej chrześcijanki, której pełną miłosierdzia wiarę się obraża. Nie życzę sobie byś oceniał czy jestem dobrą czy zła Chrześcijanką bo NIC o tym nie wiesz, i mylnie oceniasz powód moich wypowiedzi, a to ja o tym wiem najlepiej jakie one są.

    • Boru

     a to, że sobie nie życzysz takich słów na temat twojej wiary, to nie jest koncert życzeń. Idźcie sobie poplotkować z Vismayą.

    • Vismaya

     A ty mój miły z tymi twoimi tekstami idź do siostry zakonnicy …
     bliższa koszula ciału niż sukmana ..
     a nie czepiaj się przygodnych ludzi, jak pijany płotu ….

    • Boru

     Wam się wydaje, że człowiek może tylko wierzyć i nie może zrozumieć swojego realnego położenia, że niezdolny jest do wiedzy. Wolę moją siostrę zakonnicę, która chociaż wierzy w bzdury, to jest wspaniałą osobą, niż zadawać się z tobą, jakąs nawiedzoną Faustyną po psychotropach, udającą że ma coś wspólnego ze słowiaństwem i nazywa siebie „wiedźmą”. Wystarczy wejśc na twoją stronę i spojrzeć na samą szatę graficzną żeby zobaczyć z jakim nawiedzonym stanem umysłu mamy do czynienia.

    • Ciekawyyy

     Początek wszechświatom nadaje Siwa wydechem po czym unicestwia je ponownym wdechem a że w taki tok wszechrzeczy wierzy prawie miliard wyznawców to wydaje się być możliwym
     https://pl.wikipedia.org/wiki/Natarad%C5%BAa#/media/File:Shiva_dansant_Guimet.jpg
     Nawet nurty naukowe w końcu świata chrześcijan zachodu przyjęły symbolikę Siwy pod swa naukową strzechę najwyraźniej wyrzekając się opisu z Księgi Rodzaju lub uzupełniając prapoczątek innym Bozią.
     http://4.bp.blogspot.com/-hsXq43wqz14/VLx9xUlASUI/AAAAAAAADgY/YlGKUUWMH2k/s1600/Shiva%2BNataraja%2Bdi%2BCern%2B2.jpg

   • Boru

    Jest to wiara w istotę, która stworzyła człowieka, której człowiek jest poddany, która nakazuje człowiekowi „czynić sobie ziemię poddaną” i działać wbrew naturze uważając siebie za „koronę stworzenia”. To wiara w istotę, która stworzyła świat z niczego i która pewnego dnia będzie sądzić ludzi ze swych uczynków. To wiara, że spośród wszystkich narodów ta istota wybrała sobie pewien jeden szczególny naród wybrany, któremu pewnego dnia odda się w posadanie wszystkie inne narody.

 • greg2014

  Sytuacja na Ukrainie staje się niebezpieczna – pisze Niki Vogt w portalu quer-denken.tv. – Około 30 ciężkich haubic wjechało do centrum Kijowa. Nikt nie wie, co to znaczy. Mieszkańcy Kijowa przeczuwają coś niedobrego i jeszcze nie wiedzą, czy powinni zabarykadować się w domach, czy wyjść na ulicę. Istnieje wielkie napięcie w całym mieście, wiadomość rozprzestrzeniła się błyskawicznie. Wciąż nie ma wiadomości w mediach na ten temat. Poza stolicą też nic nie wiadomo.

  Dostaliśmy również zdjęcia z Krymu – z Simferopolu i Sewastopolu: wkracza rosyjskie wojsko (przypis ZB – zdjęcia można zobaczyć w niemieckim tekście):

  http://quer-denken.tv/breaking-news-ukraine-die-situation-wird-brenzlig-panzer-im-stadtzentrum-von-kiew/

  Tym razem Rosja przemieszcza masowo ciężki sprzęt wojskowy wojskowy na Krymie. Również eskadra śmigłowców z Kaliningradu jest na Krymie. Mieszkańcy Krymu i ukraińskich terenów przygranicznych sądzą, że Rosja nie będzie już bezczynnie przyglądała się prowokacjom Kijowa. Panuje opinia, że nie rozpocznie walki, ale przy następnej prowokacji będzie bezlitośnie odpowiadać. Moskwa oświadczyła też oficjalnie, iż nie jest wykluczone w przyszłości użycie rosyjskich sił powietrznych. Ukraińska ludność w przeważającej części wie, że sprężyną tej niebezpiecznej sytuacji są USA i UE.
  http://kresy24.pl/wp-content/uploads/2014/10/rosja-wojsko-armia-ukraina1.jpg

  Wojsko rosyjskie na ćwiczeniach w Białorusi

  W dzienniku ‚Rosijskaja Gazeta’ opublikowano artykuł, w którym przedstawiono szczegóły o planowanych przez rząd kijowski akcjach terrorystycznych na Krymie. W nocy z 07 na 08 sierpnia mieszkańcy Armjańska, granicznego miasta na Krymie, zaalarmowali służby bezpieczeństwa, że jacyś nieznajomi w mundurach wojskowych kopali grób na cmentarzu miejskim.

  Gdy regionalna jednostka specjalna rosyjskiej FSB przybyła na cmentarz, nieznani otworzyli natychmiast ogień. Zginął dowódca jednostki. Grupa zabiła też ukraińskiego napastnika, a kilku Ukraińców zostało rannych. Pozostali dywersanci popłynęli wpław do pobliskiej laguny w kierunku Ukrainy. Broń palna i materiały wybuchowe pozostały na miejscu zbrodni.

  Następnej nocy ostrzelano z terytorium Ukrainy przyczółek rosyjskiej straży granicznej. Wygląda na to, że ukraińskie służby ‚przemyciły’ dziesiątki sabotażystów na Krym. Cel tych działań jest wciąż niejasny. Zakłada się m.in. to, że zagraniczni mocodawcy finansują sabotażystów w celu uwikłania Rosji w wojnę na terytorium Ukrainy.

  Napisała: Niki Vogt

  Przetłumaczył (fragment): Zygmunt Białas

  • Ania

   Usmeni próbują odzyskać Krym dla Judeoukrainy czyli dla siebie.

   • greg2014

    Bo już raz za niego zapłacili Stalinowi.. 😉

    • Ania

     Stalin umarł i umowa dobiegła końca.

    • greg2014

     To tak nie działa, odsetki dla spadkobierców.. Długu!

    • Ania

     Chyba zaraz zobaczymy jak to działa, czy jak to nie działa.

    • greg2014

     Rysy historyczne:

     Jednak autochtonami na terytorium Krymu i wybrzeżu morza Czarnego byli od ponad 2000 lat Żydzi. Gdy w VI w. p.n.e. pojawili się na Krymie koloniści greccy, to wkrótce przybyli tam i mieszkańcy królestwa Judy.
     (…)
     Nazwa znanej twierdzy na Krymie Czufut – Kale położonej na płaskowyżu nad doliną Jozefata, zamieszkanej przez kilka wieków głównie przez Karaimów oznaczała w języku Tatarów krymskich „żydowską twierdzę”. Jak twierdził znany karaimski historyk Abraham Firkowicz, właśnie tam na starym cmentarzu znalazł wśród ponad 10 tysięcy nagrobków, płytę nagrobną legendarnego żydowskiego rabina Izaaka Sangari, który przekonał kagana Bulana i księżniczkę Ateh, aby Chazaria przyjęła judaizm i stała się państwem żydowskim.

     W 1917 roku na Krymie żyło ponad 56 tysięcy Żydów, głównie w miastach, ale także na wsiach i osiedlach.

     Na początku lat 20-tych ubiegłego wieku rząd bolszewików, zaniepokojony wrogimi nastrojami zamieszkujących Krym Tatarów, Ukraińców i Niemców, postanowił umożliwić osiedlanie się Żydów na terenach Krymu. Obiecywał im ziemie dla uprawy i autonomię w postaci żydowskiego okręgu autonomicznego.
     (…)
     W 1937/8 nastał czas Wielkiego Terroru i praktycznie zlikwidowane zostały wszystkie rolnicze osiedla żydowskie, a wielu bolszewickich działaczy lansujących osiedlanie Żydów na Krymie zostało zgładzonych.

     Idea utworzenia na Krymie Żydowskiej Socjalistycznej Republiki Sowieckiej odżyła w 1943 r. Stalin nie sprzeciwiał się takim obietnicom, licząc na wielomiliardowe pożyczki od Roosevelta i pomoc finansową międzynarodowych organizacji żydowskich. A jeszcze wcześniej, podobno realizacja programu Lend Lease też była powiązana z obietnicami Stalina dotyczącymi realizacji „Krymskiego projektu”.

     W 1945 toku na Krym zaczęły powracać dziesiątki tysięcy Żydów ze swoimi rodzinami. Jednakże w listopadzie 1947 r., w ONZ przegłosowano utworzenie państwa Izrael i Stalin podejrzewając, że sowieccy Żydzi pragną narodowej niezawisłości wstrzymał „Projekt Krym” w 1948 r. Członków Antyfaszystowskiego Komitetu Żydowskiego rozstrzelał uznając ich za spiskowców współdziałających z USA w tajnym spisku utworzenia niezależnej Żydowskiej Republiki Krymu. I tak nie powstało państwo żydowskie na terytorium dawnego imperium Chazarów.
     (…)
     http://blogpublika.com/2014/12/21/nowa-chazerai-czyli-zydzi-na-krymie-ostatnia-szansa-putina/

    • greg2014

     Przekazanie Krymu przez Rosję Ukrainie-Stalin Nie chciał izraela na Krymie.

     Lenin wraz z rządem radzieckim wystawili Weksle amerykańskim bankierom, którzy w zamian za pożyczkę otrzymali Ziemie Krymu i okolic. Film wyjaśnia czemu Stalin aktywnie pomagał tworzyć Izrael oraz Dlaczego nastąpiły deportacje krymskich Tatarów.

     http://amara.org/en/videos/151dmi8UOarr/info/przekazanie-krymu-przez-rosje-ukrainie-stalin-nie-chcial-izraela-na-krymie/
     (…)

     Jeśli car sprzedał Alaskę za ile? Za milion- chyba nawet mniej.
     5:11 – 5:17
     To tutaj rząd radziecki zaciągał u Amerykanów zwyczajnie kredyt… W JOINT-cie
     W zamian za ziemię.
     5:18 – 5:21
     Dostałem akcję, że jest to moja ziemia.
     5:22 – 5:30
     Żydzi mieli dostać te ziemie. Początkowo Amerykanie chcieli założyć Izrael na Krymie.
     5:33 – 5:39
     Jeśli nie zwrócimy do 1954 r. tego długu…To oddajemy Krym.Amerykanom? Amerykanom!
     5:40 – 5:47
     Stalin przywłaszczył ten pomysł i w 1934 roku założył on Birobidżan,
     a to dlatego, że na Krymie zaczęły się zamieszki.
     5:48 – 5:57
     Tatarzy nie wpuszczali pociągów z Żydami do Symferopola.
     One były zawracane. Zaczęli urządzać pogromy rodzin żydowskich.
     5:57 – 6:02
     Stalin stwierdził, że nie może oczekiwać….No pieniędzy USA nie zwrócił?
     6:03 – 6:10
     On nie był zobowiązany do zwrotu. Pieniądzy były oddawane dopiero
     od 1945- zgodnie z umową. Pieniądze były u Amerykanów?
     6:11 – 6:14
     Tak! Wszystko było jak wcześniej.
     6:16 – 6:21
     To są dokumenty z nieokreślonym stanem dokładności.
     Ja ich nie widziałem.
     6:23 – 6:25
     Na nich nie ma znaku „ściśle tajne”.
     6:25 – 6:31
     Ja tego nie widziałem, na miejscu Połtarianina napisałbym książkę o
     tym co mówi.To bardzo ciekawe co on mówi.
     6:32 – 6:41
     W 1943 r. Stalin skarżył się Josifowi Bros Ticie, a we
     spotkaniu brał udział Dżilos i on powiedział, że w Teheranie
     6:43 – 6:48
     Roosevelt powiedział, że nie może dłużej realizować dostaw w ramach „Lend Lease”.
     6:49 – 6:55
     Żydowskie lobby w USA było bardzo silne i oni żądają
     od Roosevelta, by złożył propozycję utworzenia krymskiej Kaliforni.
     6:56 – 7:05
     Nie utworzymy drugiego fronut, jeśli nie zapadnie decyzja w
     sprawie Krymu.I Stalin wydał rozkaz deportacji Tatarów krymskich.
     7:07 – 7:11
     To byli finansowi oligarchowie Stanów Zjednoczonych- im potrzebny był Krym.
     7:12 – 7:19
     I oto później w 1945 r. jest list z zagłówkiem
     „ ściśle poufne” adresowane do Ministra Handlu USA Harrimana.
     7:20 – 7:24
     On miał w listopadzie przyjechać do Stalina, by omówić kwestię „Kalifornii”.
     7:25 – 7:30
     Drogi Averell!Prezydent Truman popiera Pańskie plany.
     Dodał do tego następujące:
     7:30 – 7:36
     Bazy radzieckiej floty czarnomorskiej na obszarze Krymu nie mogą być obecne w Republice Żydowskiej.
     7:38 – 7:55
     Krym ma się stać zdemilitaryzowaną strefą. Proszę poinformować Stalina, że musi być przygotowany na przeniesienie baz z
     Sewastopola i oddać Krym nie jako republikę radziecką, a „krymska kalifornia” to żydowskie państwo- niezależne.
     7:56 – 8:02
     W jego skład wchodzi cały Krym, Sochi do granicy z
     Abchazją plus województwo chersońskie, plus województwo odesskie.
     8:03 – 8:06
     Czy Izrael nie miał być w Palestynie, lecz…..?
     (…..)

   • Ciekawyyy

    Usmeni aby odzyskać Krym rączkami judeo/bander/reżimu koniecznie muszą wpierw wysłać obwite partie pomocy humanitarnej uciemiężonej ludności Upadliny która stoi na skraju katastrofy humanitarnej co doskonale pojmuje chciwy Patroszenko i by uchować się przy władzy
    kopie Niedźwiedzia po kostce Krymu próbami jej destabilizacji
    http://pl.sputniknews.com/swiat/20160810/3669143/fsb-zapobiegla-atakowi-terrorystycznemu-na-krymie.html
    Rosja zabezpieczy Krym zbrojnie a doszkolony i dozbrojony już dawno Donbas zabezpiecza stan oczekiwania na wybuch społeczny pro radzieckiego Majdanu II który neobanderowskożydowski reżimek rozniesie gołymi rękoma zasadnie rozwścieczonego narodu.

   • Ania

    „Jednak autochtonami na terytorium Krymu i wybrzeżu morza Czarnego byli od ponad 2000 lat Żydzi. Gdy w VI w. p.n.e. pojawili się na Krymie koloniści greccy, to wkrótce przybyli tam i mieszkańcy królestwa Judy.”

    Oczywiście, że nie.

    Była tam od tysięcy lat mieszanka ludności. Żydzi pchali się wszedzie, ale tam z pewnością większością nie byli. Najpierw byli różni tam Indoeuropejczycy, potem Trakowie ( tez potomkowie Indoeuropejczyków),potem Rzymianie a po nich Hunowie . Potem sporo ludności mieszanej z Bizancjum, a w końcu Tatarzy.
    Po wysiedleniu wiekszości Tatarów zaczęli dominować liczebnie Rosjanie.

    a żyd jako pasożyt wszędzie jakoś tam był.
    Ale na szczęście nie można powiedziec,że Krym należał do żydów, albo że międzywojenna Polska nalezała do żydów.

    (…)

 • dd

  kto ma dzialajacy magrav tutaj?