MMS, Cudowny Suplement Mineralny na celowniku mafii farmaceutycznej!

[ Wszelkie komentarze zbrodniarzy-dezinformatorów co do trującego działania „chloru” (MMS nie jest chlorem) i podobnych manipulacji będę usuwał i ich blokował. Współuczestniczą bowiem w LUDOBÓJSTWIE. Blokada dostępu do MMS i blokada informacji o jego działaniu jest LUDOBÓJSTWEM w czystej postaci. W Polsce w szpitalach codziennie zabija się dziesiątki o ile nie setki osób różnymi zakażeniami i osłabiającymi antybiotykami i sterydami. Prawdopodobnie wszystkie mogły by dalej żyć, wiele wróciło by do normalnego życia.]

chlorynsodu1Ponieważ rozpoczął się ostry atak na dystrybutorów chlorynu sodu, związku chemicznego, który w wodnym roztworze o stężeniu 28% nazywany jest MMS-em, postanowiłem sprawę nieco wyjaśnić. Ja i moja rodzina od prawie 3 lat używamy MMS, w sytuacjach dość częstych – przy przeziębieniu, grypie, bólach zębów, a nawet do usuwania toksyn – efekty są rewelacyjne!
Każda osoba z mojej rodziny i znajomych, która się odważyła na zastosowanie MMS-a bardzo go sobie chwali, i z tego co wiem powszechne dotąd choroby stały się przeszłością. Będąc w wieku 55 lat nie mam żadnego poważnego schorzenia, na co mogę jedynie narzekać to na nadwrażliwość na promienie elektromagnetyczne, szczególnie mikrofale, które po prostu słyszę jako pisk. Są to telefonia komórkowa i Wi-Fi, ale tylko jeśli sygnał jest modulowany piskiem w celach hipnotycznych – tak, są na to patenty i sposób ten jest powszechnie stosowany, ale jest to inna historia.

Niedawne badania na rosyjskim urządzeniu diagnostycznym AuR-Um wykazały, że mój bieg biologiczny jest o 15 lat niższy od kalendarzowego, tak dobry jest stan mojego organizmu. Nie grozi mi żadna choroba (AuR-Um przewiduje choroby do kilku lat do przodu), jedynym moim problemem są toksyny w organach, z pewną ilością rtęci w mózgu włącznie. Ale tu też rozwiązaniem jest MMS, który stosowany w małych dawkach pięknie wypłukuje rtęć, co potwierdza Protokół Kerri Rivera stosowany na dzieciach z autyzmem. Dzieci zdrowieją.

Nie wiem jaki był stan mojego zdrowia zanim zacząłem brać MMS-a, rzadko chodzę do lekarza, nigdy nie byłem w szpitalu, owszem, miałem małe problemy zdrowotne, wynikające raczej z niewłaściwego trybu życia i żywienia. Jednakże co u siebie zauważyłem, to znacznie większy wigor niż kilka lat temu i większą siłę. Dodam, że oprócz MMS od kilku dobrych miesięcy piję gans CO2 Keshe. Też działa oczyszczająco, antywirusowo i antybakteryjnie, ale o gansach będzie mowa innym razem.

Jak dotąd ani się nie zatrułem MMS-em, ani też nikt z moich znajomych nie miał tego problemu. Pierwszy błąd w stosowaniu polegał na tym, że przyjąłem dawkę 15 kropel „bez zaprawy”, będąc chorym na grypę. Skończyło się to biegunką i wymiotami, ale też w ciągu 4 godzin skończyła się i grypa. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że MMS można zneutralizować witaminą C.
Odtąd stosuję albo Protokół 1000 (małe częste dawki) albo też Protokół Klary, tzn. 5-6 kropel kilka razy dziennie. Co kończy definitywnie przeziębienie w ciągu max. 1 dnia.

Twierdzenie, że MMS jest trucizną jest czystą manipulacją, gdyż wszystko zależy od ilości. Zatruć się można i solą kuchenną, a nawet wodą. Zakaz dystrybucji MMS przez Unię Europejską uważam za ludobójstwo, gdyż w ten sposób blokuje się substancję, która mogła by uratować życie, gdy inne metody zawodzą, jak antybiotyki. Jest tak sądzę w przypadku np. sepsy czy innych zakażeń w szpitalach – w ten sposób w Polsce umierają tysiące ludzi, niedawno zmarły tak 2 osoby z grona moich znajomych. Rodzinom nikt nawet nie wspomniał o możliwości zastosowania MMS, czy nawet zappera, który jak stwierdziłem, razem z MMS jest „bronią masowego rażenia” dla wirusów i bakterii. Zapper zabija prądem elektrycznym, a MMS wykańcza pasożyty chemicznie.

Wraz z Janem Taratajcio dysponujemy opinią setek, o ile nie tysięcy ludzi, którzy wyleczyli się z ciężkich chorób, z zapaleniem płuc, HIV, rakiem i cukrzycą włącznie, stosując bardzo proste metody – zapper z MMS-em, boraksem i popularnymi ziołami jak Graviola (Annona Muricata). Zapraszam do obejrzenia filmików na moim kanale na YouTube.

Odkrywca MMS Jim Humble ma dowody na to, że ludzie stosujący MMS żyją średnio o ponad 20 lat dłużej niż przeciętna. A to jest już problem dla urzędów takich jak ZUS…. Poza tym MMS mógłby z powodzeniem zastąpić tysiące „leków” i suplementów sprzedawanych w aptekach – które tak naprawdę mają bardzo niską, albo nawet zerową wartość leczącą. Gorzej, w dużej mierze są trujące, szczególnie że sprzedawane są w otoczkach z aspartamem i innymi świństwami.  Dziwicie się więc, że jest taki atak na MMS-a?

Niestety, obserwuję wściekły atak na MMS-a, nawet wśród komentujących na tym blogu, zatem podejrzewam, że mogą oni uczestniczyć w zmowie farmaceutycznej – blokadzie najskuteczniejszych suplementów i ziół. Jeśli ktoś mi mówi, że nic nie zastąpi goździka czy imbiru, to parskam śmiechem. Nie dlatego, że te zioła są złe, ale dlatego, że po prostu nie są w stanie dotrzeć wszędzie! A MMS poprzez aktywację tworzy dwutlenek chloru, który zastępuje tlen w czerwonych krwinkach, a te podobnie jak tlen dostarczają go wszędzie, z mózgiem włącznie! Dlatego MMS jest nazywany „cudownym” gdyż nie zna barier.

Kolejnym trickiem jaki stosują dezinformatorzy jest porównywanie MMS do chloru. Jak pisze Jim Humble:
„Działanie dwutlenku chloru na chorobotwórcze drobnoustroje opiera się na utlenianiu. Jest to zupełnie inna reakcja niż chlorowanie, tj. działanie, które powoduje chlor. W procesie utleniania nie powstają żadne szkodliwe związki. Napój z 10 mg/l roztworu chloru rozpuszczonego w szklance soku w ciągu kilku godzin wywoła nudności u zdrowej osoby, a taki sam napój z 10 mg/l roztworu dwutlenku chloru nie spowoduje żadnych skutków ubocznych. Przeciwnie, w tym samym czasie zabije więcej drobnoustrojów niż chlor.Roztwory o maksymalnym stężeniu dwutlenku chloru wynoszącym 0,0055% nie uszkodzą żadnych organów ani dobrych mikroorganizmów, jak np. bakterii tlenowych.”

Tak więc argumenty, że chlor jest zabójczy nie mają tu żadnej wartości. Znów zacytuję Jima Humble: „Setki tysięcy Amerykanów nie zdają sobie sprawy z tego, że różne napoje zdrowotne obecne na rynku od ponad stu lat produkowane są na bazie roztworu dwutlenku chloru.”. A chloryn sodu jest przecież podstawową substancją stosowaną do dezynfekcji wody czy mięsa. I to od kilkuset lat!

Nie mama zamiaru zostawić tematu MMS-a w spokoju, nawet jakby mi Sanepid wchodził do domu z bronią. Są granice interwencji państwa w nasze życie, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie. Wszystko co robią rządy i podległe im urzędy są coraz to jawniejszym ludobójstwem i mam nadzieję, że niedługo powołamy Trybunały Obywatelskie, które tych zbrodniarzy rozliczą, także tych, którzy blokują tak uniwersalne suplementy jak MMS czy boraks. Ostrzegam, że ci co „tylko wykonują rozkazy”, mogą się znaleźć w sytuacji podobnej jak naziści w Norymberdze. Współdziałanie ze zbrodniarzami jest też zbrodnią. Jeśli urzędnicy zaczęliby odmawiać wykonywania zbrodniczych rozkazów, to zbrodniarze byli by jak nagi król – bez możliwości realizacji swoich paskudnych celów.

W komentarzach proszę o wasze opinie nt. MMS, oczywiście tych, którzy go używali.

UWAGA: Ściągajcie to kto może, dopóki jeszcze jest dostępne: http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS_w_internecie.pdf

A tu jest opis stosowania zgodnie z Protokołem 1000 (Jima Humble): http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=25

292 komentarze MMS, Cudowny Suplement Mineralny na celowniku mafii farmaceutycznej!

 • sprawdzam

  Dziennikarskie szmaty
  http://www.wgrane.pl/embed_wiocha.php?file=da8fa68cc5b37fb2e7c7161197043d95&type=play&size=&ap=1&pcw=1
  Odważny mężczyzna zanegował lekarską diagnozę

 • RealityMicha

  Zapisujcie się do Armii Słowian.
  Tylko POLACY!, Słowianie, żadnych syjonistów!!
  Ja zapisałem się, rozmawiałem z Adolfem Kudlińskim, 3 dni temu
  Numer telefonu znajdziecie w jego filmikach
  Jesli nie znajdziecie, to później podam numer, osobom zainteresowanym

  Mój „nick” w Armii Słowian to Topór!!
  jeszcze Polska nie zginęła…!

  • Majestic

   Czy podał gdzieś nr konta ? jest uczciwy i honorowy ale ma do spłacenia „kare ” trzeba to rozdmuchać i niemal zmusić Pana Adolfa aby poprosił o wsparcie podał nr konta itp wpłaty po 20 -40 zł uwolniłyby go od tego balastu, Pozdrawiam

 • greg2014

  C.D:
  (…)
  Emocje i rak

  Dr Budwig odniosła się również do stanów emocjonalnych swoich pacjentów. Pisała, że nie może pomóc nikomu, kto cierpi na uporczywe problemy emocjonalne. Jestem przekonany, że jej sukcesy w znacznej mierze wynikały z pozytywnych oczekiwań jej pacjentów, którzy uzyskali poradę tak sławnej terapeutki.

  Kolejny Niemiec, dr Ryke Geerd Hamer, łączy różne formy raka i położenie guzów ze szczególnymi rodzajami emocjonalnego szoku.²¹ I tak konfliktowy szok dotyczący dziecka, domu lub matki odciśnie się na lewej piersi, podczas gdy konfliktowy szok dotyczący partnera lub innych spraw będzie miał wpływ na pierś prawą.

  Dr Hamer uważa, że większość przerzutów lub guzów wtórnych powstaje w rezultacie strachu przed rakiem lub śmiercią, który wzrasta po poinformowaniu pacjenta o wykryciu u niego raka lub złym rokowaniu. Rozwiązaniem jest odszukanie emocjonalnych wstrząsów, które mogły zainicjować raka, i zneutralizowanie ich przy pomocy pozytywnych zmian emocjonalnych.

  Silny wpływ strachu można również zauważyć w obserwacjach nie żyjącego już medycznego jasnowidza i teozofa²² Geoffreya Hodsona. Opisał on kobietę, która najpierw miała operację usunięcia raka z jednej piersi, po czym zaczęła się panicznie bać, że będzie miała raka drugiej piersi. Ten strach spowodował powstanie intensywnie szarego obszaru w jej aurze nad tą piersią, potem pojawił się narastający ból i nastąpił rozrost guza do takich rozmiarów, że zalecono jej operację. Po oczyszczeniu jej aury i zastąpieniu strachu pozytywnymi emocjami, zarówno guz, jak i ból zniknęły. Hodson podkreślał, że gdyby operację wykonano, najprawdopodobniej doszłoby do nawrotów raka.²³
  (…)

 • greg2014

  Niniejszy artykuł pochodzi ze strony http://www.health-science-spirit.com,
  jego autorem jest Walter Last:
  Tytuł oryginalny: „The Holistic Solution to Overcoming Cancer”
  Polska wersja pojawiła się w Nexusie, vol. 16, nr 1 z 2009 roku

  (…)
  Odkażanie z mikrobów wymaga silnych środków i musi być prowadzone przez co najmniej kilka tygodni.
  Moje ulubione środki to wysokie dawki jodu, takie jak w roztworze Lugola lub Iodoralu (roztwór Lugola w postaci tabletek), przyjmowane przez około trzy tygodnie oraz

  chloran sodu (NaClO2), znany pod skrótem MMS
  (Mircale Mineral Supplement).¹³
  Skuteczne są również duże dawki piołunu i ekstrakt z Pau d’Arco lub liści drzew oliwnych – wszystkie te środki są silnymi preparatami grzybobójczymi. Dodatkowo można stosować też elektroniczny zapper14 i magnetyczny pulsator (generator impulsów magnetycznych), a także inne środki antymikrobowe.

  Ponadto może zajść potrzeba wzmocnienia układu immunologicznego przy pomocy określonych odżywek, zwłaszcza selenu, cynku, magnezu, jodu i witaminy D (najlepiej uzyskanej poprzez wystawienie organizmu na działanie promieni słonecznych). Pomocne są też inne odżywki, zwłaszcza wydzielające purpurowy sok jagody.
  (…)
  http://leczenieraka.blogspot.com/2011/01/holistyczny-sposob-na-raka.html

 • eligiusz

  Mam pytanie-czy podchloryn wapnia tzw MMS2 nie jest skuteczniejszy od MMS-a z chlorynu sodu?

 • RealityMicha

  Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny

  https://www.youtube.com/watch?v=QM61vJaZrzk

 • P

  Miejmy nadzieję, że jakoś przetrwamy te kilkanaście dni do objęcia urzędu przez Trumpa i nic złego się nie wydarzy…

  Miejmy też nadzieję, że ten niepokojący artykuł ze strony prosonplanet.pl jest także jedynie nadinterpretacja zdarzeń…

  „Anglo-amerykański establishment szuka jakiegokolwiek pretekstu by rozpocząć wojnę światową”
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/angloamerykaski,p1922065451

  fragmenty:
  „Po tym jak premier Netanjahu stwierdził, że nie uzna tego typu postanowień ONZ obecnie przeprowadzono w Izraelu cichy pucz. Netanjahu został aresztowany pod zarzutem przyjmowania bliżej nie zidentyfikowanych korzyści majątkowych. Siły anglo-amerykańskiego establishmentu szukają w ten sposób opcji na przyparcie kraju do przysłowiowego muru i zaangażowanie go w szeroką, regionalną wojnę dla obrony jego własnych granic, lub powołania nowego rządu skłonnego do frontalnego ataku na Syrię. Można się domyślić, że podobne próby puczu w Polsce nie są przypadkowe i są zorientowane na zmianę układu politycznego i bardziej zdecydowanego pchnięcia kraju na Rosję.

  Na amerykańskim froncie cały czas nie ustają bezpodstawne oskarżenia Rosji o hakowanie amerykańskich wyborów i pomówienia o to, że Trump jest agentem Putina. Tydzień temu wydalono z USA rosyjskich dyplomatów. W najnowszej próbie rozpoczęcia wojny, media zmyśliły historię o ataku cybernetycznym na Amerykańską sieć energetyczną, która szybko okazała się kaczką dziennikarską. CNN wykorzystało nawet ujęcia z gier komputerowych by udowodnić atak na sieć energetyczną, w którym podobnież Rosja chciała odciąć amerykanom prąd na święta.”

  „Obecnie, kompletnie bez jakiegokolwiek racjonalnego uzasadnienia Obama nakazał powrót wszystkich lotniskowców do domu. Czyżby szykowano kolejny atak pod fałszywą flagą podobny do USS Liberty?”

  • greg2014

   Ciekawe, ale tam się faktycznie kopią pod dywanem.
   Zostało niewiele czasu na wywołanie bałaganu..

 • kk7qq

  dlatego byc moze dokrecaja „sruby” i jak widzielismy na przykladach Australli, Nowej Zelandii ,Kuwejtu , pewnie i w Stanach przyspieszyly rozmaite niedomagania zdrowotne , wszedzie tam gdzie przeszly ” astmatyczne burze”…
  Teraz kreca syntetyczny proszkowaty snieg …o tak w Sylwestrowa noc mialam przyjemnosc zaobserwowac cud „natury” opady na 5 metrach kwadratowych w jakiejs miejscowosci a dalej nic ….sucho ….proszkowaty opad z nieba ,nawet moje dziecko bylo w szoku :/

 • kk7qq

  Zarządzanie w największym na Świecie Funduszu Hedgingowym MA być zautomatyzowane i zastąpione sztuczna inteligencja .

  Sztuczna inteligencja dostanie pracę w największym funduszu- Hedge World

  http://yournewswire.com/artificial-intelligence-gets-a-job-at-worlds-largest-hedge-fund/

  Globalna siła robocza jest zastępowana i zarządzana przez sztuczna inteligencjie i robotyke automatyzacje.

  Różne szacunki wskazują iz amerykański rynek zatrudnienia może spaść o 30% do 2025 roku .

  Ocena Narodów Zjednoczonych jest jeszcze bardziej przygnebiajaca

  przewiduja one ze okolo dwie trzecie ludzkiej siły roboczej zostaną zastąpione w następnym dziesięcioleciu…

  • greg2014

   Ciekawe, jak tam już jest 90 mln. bezrobotnych.
   Zastąpić, czyli zutylizować..
   Trzyma się za przeproszeniem kupy..

 • kk7qq

  jestes wiec skazany na mp 😉

 • Majestic

  NTV – Janusz Zagórski | Niezależna Telewizja NIE DZIAŁA wie ktoś co jest grane ?

 • Jarson

  Co myślicie o tych aukcjach z MMSem ?

  http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=MMS+28%25&bmatch=base-relevance-floki-5-uni-1-5-1025

  Któryś z tam sprzedawanych preparatów będzie odpowiedni ?

  • eloelo520

   W Polsce nie spotkałem się z blokadąh inną jak po DNS. Zmień dnsy choćby na 8.8.8.8 i 8.8.4.4 albo jeszcze inne. W Niemczech trzeba już routera z openwrt i ustawić dnsmasq bo blokują zmianę dnsów.
   Tam to wogóle najlepiej vpna wykupić i ustawić blokade wszystkiego oprócz połączenia z vpn 😀 5 lat temu latali mi nad chałupą helikopterem i świecili po oknach jak oglądałem strony typy ta. Dobrze że wifi było „pożyczone” bo może by mi zaszkodzić mogli w pracy albo gorzej. Jak nic nie chce ci sie zmieniać to przez proxfree.com wejdziesz albo przez tor browser – przez tor browser też często gęsto nie wchodzi, trzeba dawać „nowy obwód dla tej strony” czyli monitor-polski też blokują, albo po prostu nie indeksują w dns i z niektórych węzłów nie łączy. Aha i ważny szczegół – bezpieczny tor = wyłączony javascript i xss.

 • czaro

  Pentagram to nieodłączny symbol identyfikacji judeo-satanistycznej.

  Obecnie trzy największe mocarstwa USA, Rosja i Chiny identyfikują się z satanizmem poprzez nawiązywanie do tego diabelskiego symbolu.
  Tak więc jeżeli trwająca III żydowska wojna światowa przerodzi się w otwarty konflikt zbrojny z pewnością można będzie ją nazwać wojną pentagramów z tym wyjątkiem że Rosja odeszła od szatańskiej czerwonej gwiazdy na rzecz brunatnego orła dwugłowego.

  https://rafzen.wordpress.com/2017/01/02/chiny-pentagramowe-mocarstwo/

 • Majestic

  Jak działa Magrav – krótko, zwięźle i na temat. Zakaz wstępu Hejtoholikom ! https://www.youtube.com/watch?v=VAY8WkBYVoA

 • Majestic

  to ganz w strukturach chityny utrzymuje pole plazmy , (mono -pole ) które skutecznie odsuwa grawitacje zawartą w magnetyzmie https://www.youtube.com/watch?v=AullUPXnhWA Hutchison to udowodnił https://www.youtube.com/watch?v=pPYCKySAePQ

 • greg2014

  Ania
  16 kwietnia 2015 at 08:40
  Do Greg14
  Kwas borny nie jest trujący.==

  Z zeszłego roku:
  Jest, 5 gramów doustnie może zabić.

  Boraks:
  Najniższa opublikowana śmiertelna dawka (Lowest Lethal Dose) [człowiek]… 1000 mg/kg…
  Czyli 50 gramów na 50 kg.
  Maksymalna dawka terapeutyczna (stawy, RZS) to 0.5 grama
  W. Last.

 • denuo

  Morderstwo w Ełku – Konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej
  https://www.youtube.com/watch?v=2JxcB7m6egc

  • Majestic

   „”No a dziś wychodzi że Daniel był znany prokuraturze, miał sprawy za groźby i rozbój. „”

 • Konarski

  Jasnowidz Krzysztof Jackowski „Jesienią w Sejmie będzie wielka żałoba!”
  https://www.youtube.com/watch?v=_d1f9f1Md80

  Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok
  https://www.youtube.com/watch?v=HRHe5CG8VGo

  • P

   FF – działa.

  • łajza

   Nie wyświetla się jakiś spory element na samej górze, jak przewiniesz w dół będziesz miał tekst.

   Tekst jest zwięzłym opracowaniem kilku istotnych źródeł. Warto go zapisać, nawet w wersji papierowej (zapisy magnetyczne, a nawet optyczne są cały czas mniej trwałe)

  • Majestic

   a jest inaczej ha ha ha , ponoć tylko ZDROWI maja szanse przeżycia ha ha ha , i na tym polega skuteczność ha ha ha ha ……….

 • greg2014

  W Stanach Zjednoczonych, aresztowania ponad 15.000 Khazarian gangsterów przez FBI już rozpoczęły się od 01 stycznia, źródła Pentagonu powiedziały. Sprawcy 911, nielegalnej inwazji Iraku, tsunami w Fukushima i ataku nuklearnego terroru na Japonię i innych zbrodni przeciwko ludzkości są aresztowani i będą publiczne ujawnienia na ten temat we wszystkich głównych mediach, źródła WDS obiecują.

  „Podziemne bazy Cabal w Nevadzie, Denver, Nowej Zelandii, a także baza klonowania pod Camp David zostały zniszczone, a więcej baz w Australii, San Diego, na Hawajach i Arkansas może zostać wybrane za cel ataku”, źródła Raportu Pentagonu zgłaszają. „Ponieważ dawni Kabaliści starają się uciec do Nowej Zelandii, Kongo, Brazylii, Paragwaju, tam może być bardziej kinetyczne działanie, aby zatrzymać ich” źródła obiecują.
  (…)

  ??

  • Majestic

   „Sprawcy 911, ” przecież to ewidentne kto to zrobił , dziwnym by było aby wszystkim paszcze zamknęli , jeżeli Trump coś o tym powie to będzie wszystko jasne po czyjej stronie stoi a co istotne będzie to dowód że są siły patriotyczne w tym kraju .

 • greg2014

  „Co posiejesz, to będziesz zbierał” nigdy nie było bardziej prawdziwe niż w 2016 roku, kiedy Khazarian mafii długi wykaz zbrodni przeciwko ludzkości wreszcie ich dogonił. Tego roku widziano usunięcie od władzy i / lub z tego świata wielu z wierzchołka gangsterów Khazarian, w tym Rockefellerów, Bush, Clintonów i najlepszych popleczników, takich jak George Soros i Barack Obama. Widzieliśmy również bunt w świecie Anglo Saxon, który doprowadził do końca kontrolowanych przez Khazarian reżimów w Wielkiej Brytanii (Brexit) i USA (po wyborach rządu wojskowego Donalda Trumpa).

  Teraz w 2017 roku, Roku Koguta, ich kurczaki naprawdę będą przychodzić do gniazda, by siąść na grzędzie. To będzie rok masowych aresztowań, procesów dotyczących zbrodni wojennych i zmiany ustroju jako końcowe wyczyszczenie( usunięcie ) rządów z motłochu Khazarian, których panowanie ma miejsce, źródła w Pentagonie, gnostyckich Iluminatów, azjatyckich tajnych towarzystw i White Dragon Society są zgodne.
  (…)
  http://benjaminfulford.net/

  • Majestic

   greg2014 Dzięki !

   • greg2014

    To jest tak pozytywne, aż ciężko uwierzyć.
    Ktoś to może potwierdzić?

    • Majestic

     można pobocznie w to uwierzyć , bo dużo się działo w ostatnich latach na antypodach , no i wizyty na Antarktydzie, no i te ostatnie życzenia noworoczne na Kremlu , widać że jakieś frakcje się pozycjonują .

 • Majestic

  http://www.tvn24.pl/tajemnice-krakowskiego-kopca-wandy,703799,s.html

  scierwa już go kiedyś plądrowały, a teraz zapewne będzie podobnie ! ? http://gazetawarszawska.com/pugnae/4054-haniebne-antypolskie-wystapienie-dudy POLIN POLIN POLIN …………………….. 80-3.a.WANDALOWIE CZ.1/2 Wisła- Wandalus to Słowiańska nazwa Wisły. Polska Starożytna. https://www.youtube.com/watch?v=Z80f_5iq1bM

 • łajza

  Pamiętacie wstępniaka pt.”Duda was wyduda” (z pam.);

  to koniecznie zobaczcie poniższy filmik

  https://www.youtube.com/watch?v=PfhTsh2HRE8

  kilka cytatów:

  „rzeczpospolita przyjaciół tzn. dwóch narodów polskiego i żydowskiego, które żyły razem, których historia przez te 900lat przeplatała się… ,która była historią dwóch narodów.
  Polska jest największą ojczyzną żydów, tutaj żyła największa wspólnota żydowska po zniknięciu z iz-ra-el?a
  piękna historia jako element podstawowego wykształcenia i przygotowania kultu-rowego
  muzeum żydowskie pokazuje z jakiego korzenia wyrośliśmy i kim byli nasi przodkowie
  …….wzorem dobrego współżycia, zawsze znalezienie wspólnego języka i tolerancji”

  tak to „widzi” potomek żydów, a jak jest na prawdę:

  https://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/uwaznie-czytaj-a-przezyjesz-szok-100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske/

  Lata kłamstw, propagandy i manipulacji historią Polski odniosły swój przykry skutek – większość Polaków nie ma zupełnie pojęcia, że kraj nasz, od co najmniej stu lat, jest przedmiotem otwartej żydowskiej agresji wobec naszej niepodległości. Prób stworzenia zarządu nad miejscową ludnością było w Polsce kilka, a każda z nich miała zupełnie inny charakter, była też realizowana za pomocą różnych sojuszy, państw, czy też organizacji międzynarodowych. Z dzisiejszej perspektywy, możemy niestety zauważyć, że starania te zostały uwieńczone – z punktu widzenia żydowskiego lobby – sukcesem.

  Niestety, stopień przemilczenia prawdy przez większość źródeł, takich jak opracowania historyczne i naukowe, zarówno w PRL jak i III RP, jest powodem, że temat ten właściwie nie istnieje na polu debaty publicznej. Większość Polaków nawet nie wie o planach utworzenia państwa na terenach Polski w czasie I wojny światowej, ani o pogromach na Polakach dokonywanych w 1939 roku przez Żydów, które przygotowywały pole do okupacji z ramienia ZSRR. Nie widzą też oczywistej ciągłości pomiędzy elitami tzw. „żydokomuny”, a elitami III RP. Naród ogląda za to ciągle kłamliwą i obraźliwą nagonkę na samego siebie, nagłaśnianą przez posłuszne syjonistom media świata euro-atlantyckiego, które wmawiają nam, że to my jesteśmy coś winni Żydom za, wyssany z palca, „polski nazizm” i „polskie obozy”. Tymczasem oczywista prawda jest taka, że od ponad 100 lat, członkowie tego narodu, tworzą wewnętrzne, polskojęzyczne, ale skrajnie wrogie lobby, którego celem jest przejęcie władzy i protektoratu nad Polakami oraz pozbawienie ich suwerenności i praw do samostanowienia. Poniżej podaję relacje, fakty, dokumenty i źródła. Mam nadzieje, że ten skrótowy materiał, jedynie wzmiankujący problem, posłuży dla Polaków za bazę do dalszej analizy.

  „Bracia i współwyznawcy! Trzeba aby kraj został naszym królestwem (…). Starajcie się po trochu usunąć Polaków ze wszystkich ważniejszych stanowisk i skupić w naszych rękach wszystkie nici władzy społecznej. Wszystko, co do chrześcijan należy, powinno stać się naszą własnością, związek izraelski dostarczy wam potrzebnych do tego środków. Dla doprowadzenia do skutku planu wyrwania stanowczo Galicji chrześcijanom, wszyscy nasi wielcy bogaci zapisali się na znaczne sumy. Da baron Hirsch, dadzą Rotszyldzi, Bleichredowie i Mendelsonowie i inni dadzą (…).”

  „była rewolucją żydowską, mającą na celu utrwalić hegemonię Izraela nad Polską (…). Coraz natarczywiej żądano od socjalistów polskich by się wyparli swej narodowości, swych ideałów, a z proletariatu polskiego uczynili hołotę nacjonalizmu żydowskiego (T. Jeske-Choński, Historia Żydów w Polsce”)„.

  „A do was panujący wszystkich państw całej ziemi, zwracamy się z żądaniem (…) strzeżcie Izraela, nie dopuśćcie do największego nieszczęścia, jakie w dwudziestym wieku nasz naród mogło dosięgnąć; nie dopuśćcie do wolnej Polski, kosztem zniszczonego żydostwa (Janusz Orlicki, „Szkice z dziejów stosunków polsko-żydowskich 1918-1949”)„.

  „Próba przywalenia Polski kamieniem grobowym – jak określił to profesor J.R.Nowak – przez stworzenie na ziemiach polskich sztucznego tworu przy pomocy Niemców, zwanego Judeopolonią, zakończyła się fiaskiem. (…) Wrogowie nie potrafili docenić narodowych dążeń Polaków i wydawało im się, że nieograniczone pieniądze i wsparcie potężnego mocarstwa mogą być silniejsze nad wolę narodu do odrodzenia własnej ojczyzny. Z obłędnych planów jednak zrezygnowano (…), więc już od roku 1919 zaczęto planować zniewolenie Polski przy pomocy bolszewików, co zaowocowało w 1944 r. stworzeniem tzw. Polski Ludowej, (…)”

  „Rzeczą na stałe odpowiadającą widokom polityki żydowskiej w Polsce są trwałe rządy bezpośrednio żydowskie. (…) Gdyby nastąpiła w Polsce, rewolucja komunistyczna, żydzi automatycznie podnieśliby się do roli warstwy rządzącej”.

  „Wieczorem z 18 na 19 września 1939 roku, w mieście wybuchła gwałtowna strzelanina zorganizowana przez komunistów, głównie Żydów i nacjonalistów białoruskich. (…) W pierwszych czołgach atakujących miasto nazajutrz miasto znajdowali się grodzieńscy Żydzi (…) wskazywali oni załogom czołgów strategiczne punkty w mieście. Tej nocy rebelianci z bronią długą i krótką atakowali rodziny inteligencji polskiej, urzędników, a nawet żołnierzy w pobliskich miasteczkach: w Skidlu, Łuninie, Jeziorach i innych.”

  „Już wiedzieliśmy, że poprzedniej nocy wybuchła rebelia komunistyczno-żydowska. Strzelano do policji, do żołnierzy, do pojedynczych osób (…)”

  „Bardzo okrutny los spotkał żołnierzy polskich i setki mieszkańców Grodna, których wskazały bojówki żydowskie i białoruskie. Mężczyzn najpierw okrutnie okaleczano. Obcinając nosy, członki, uszy, wydłubywano oczy, następnie wiązano po piętnastu drutem kolczastym, przywiązywano do czołgów i wleczono kamienistą drogą po kilkaset metrów. Wrzucano ich następnie do przydrożnych rowów i lejów po bombach. Jęki i krzyki pomordowanych słychać było w promieniu kilku kilometrów od miasta. Grozę sytuacji potęgowały pożary – to płonęły polskie domy niszczone przez młodych Żydów, przystrojonych w czerwone chusty i kokardy. (…) w Grodnie wymordowano 130 uczniów i podchorążych, dobijano rannych i obrońców. 12-letniego Tadzika Jasińskiego przywiązano do czołgu i ciągnięto po bruku. (…) Na placu pod Farą leżał wał zamordowanych (…) wielu uczniów gimnazjum kupieckiego zostało rannych, wielu znalazło się w więzieniach, ciężko ranni ukrywali się w mieście.”

  3. Żydzi przejmują kontrolę nad Polską.

  Żydzi, podczas okupacji sowieckiej w tych latach, zajmowali 75 – 90 % stanowisk administracyjnych (!) oraz poważny procent dolnych warstw aparatu terroru. Dokonano wtedy ich rękami ogromnej zbrodni na narodzie polskim, wymordowano elity intelektualne i wojskowe, a na ich miejsce wprowadzono własnych uzurpatorów.

  „W czasie gdy Berling szkolił dywizję, prowadził ją (….) w bój pod Lenino, potem organizował korpus, a następnie armię – oni opanowali bez reszty aparat polityczny, służby specjalne, prokuraturę i sądownictwo dywizji, korpusu, armii. Oto jeden tylko, ale jakże wymowny przykład: na 30 politruków w drugiej dywizji dwudziestu siedmiu było Żydami”. „Swoimi” obsadzono prawie wszystkie stanowiska pełnomocników Związku Patriotów Polskich.”

  Oprócz tego utworzono Komitet Organizacyjny Żydów w Polsce. Inicjatorem był Jakub Berman, który przedstawił ten plan, sowieckiemu Żydowi, szefowi radzieckiego MSW, Ł. Berii. W skład kierownictwa weszli J. Berman, E. Szyr i H. Minc. Wśród członków był min. Ozjasz Szechter, ojciec syjonisty Adama Michnika.Po wojnie grupa przybyłych z Rosji Żydów-komunistów (Żydzi zawsze kochali komunizm) otrzymała pełnię władzy w UB, sądownictwie, wojsku, dlatego że komunistów nie-Żydów prawie tu nie było, a jeśli byli, to Rosja się ich bała. Ci Żydzi robili terror, jak im Stalin kazał”.

  „Komunizm jest narzędziem, które służy do zniszczenia państw narodowych i do ustalenia jednego rządu światowego, jednej policji światowej i jednego pieniądza światowego (Henryk Pająk – „Piąty rozbiór Polski”)„.

  „Badając sprawę marca 1968 roku i jego konsekwencji szukałem jakiegokolwiek dowodu, że którykolwiek z ówczesnych emigrantów został do wyjazdu zmuszony. Ani w relacjach ludzi czynnych wówczas po obu stronach, ani w dokumentach na taki przypadek nie natrafiłem. (….) nikt dotychczas nie zaprezentował przypadku „wyrzucenia” Żyda z Polski, ani w marcu 1968, ani w którejkolwiek z poprzednich emigracji po II wojnie światowej”.

  • łajza

   łajza
   Twój komentarz czeka na moderację
   3 stycznia 2017 at 11:15 · Odpowiedz

   Pamiętacie wstępniaka pt.”Duda was wyduda” (z pam.);

   to koniecznie zobaczcie poniższy filmik

   https://www.youtube.com/watch?v=PfhTsh2HRE8

   kilka cytatów:

   „rzeczpospolita przyjaciół tzn. dwóch narodów polskiego i żydowskiego, które żyły razem, których historia przez te 900lat przeplatała się… ,która była historią dwóch narodów.
   Polska jest największą ojczyzną żydów, tutaj żyła największa wspólnota żydowska po zniknięciu z iz-ra-el?a
   piękna historia jako element podstawowego wykształcenia i przygotowania kultu-rowego
   muzeum żydowskie pokazuje z jakiego korzenia wyrośliśmy i kim byli nasi przodkowie
   ……wzorem dobrego współżycia, zawsze znalezienie wspólnego języka i tolerancji”

   tak to „widzi” potomek żydów, a jak jest na prawdę:

   https://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/uwaznie-czytaj-a-przezyjesz-szok-100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske/

  • Xellos

   Żydowski bożek, demon czy właściwiej asur yahwe wraz z swoim bratem ponad 5 tysięcy lat temu WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ WSZELKIM SŁOWIANOM…. AŻ DO ICH FIZYCZNEGO WYNISZCZENIA

   Ta wojna trwa tuz od jego i proto-żydostwa pojawienia się na tej planecie i już kosztowała PLANETARNY RAJ bo to temu, czczonemu po katolickich ołtarzach, zwyrodnialcowi i jego kanibalom świat zawdzięcza iż RAJ PRZEPADŁ bo się ZMIENIŁA ORBITA PLANETY….

   Teraz trwa tzw DOŻYNANIE WATAHY…. w postaci różnego rodzaju przechrzt i zdrajców własnych braci…. czyli etap w jaki ZŁO (demon maryja – nie mylić z marią) MMA TRIUMFALNIE ZAKRÓLOWAĆ NAD CAŁYM ŚWIATEM z jerozolimskiej bluźnicy. Maryja, matka plemienia Dana, moloch jakiemu żydostwo składa dzieci poświęcane na macę…. A w polin kraju podobno chrześcijańskim…. wraz ze swoim włochatym bękartem urąga Chrystusowi ku radości i spełnieniu podobno „wiernych” tego ostatniego.

 • Majestic

  Oni tu są ! https://www.youtube.com/watch?v=ibfMfhsNZeM a w tym cyklu mamy opis jeden z tysiecy zarejestrowanych na świecie warto to prześledzić, odcinki z pierwszej serii https://www.youtube.com/watch?v=LxYs9KnS2VI

 • Majestic

  http://ntns.info/ Robert prowadzi cykliczny program odnosnie budowy i działania Magrava normalne nie emocjonalne podejście do tematu pytania i odpowiedzi . Joes cel , plazma „cudów” w wodzie https://www.youtube.com/watch?v=mAbuHe9X_cs