MMS, Cudowny Suplement Mineralny na celowniku mafii farmaceutycznej!

[ Wszelkie komentarze zbrodniarzy-dezinformatorów co do trującego działania „chloru” (MMS nie jest chlorem) i podobnych manipulacji będę usuwał i ich blokował. Współuczestniczą bowiem w LUDOBÓJSTWIE. Blokada dostępu do MMS i blokada informacji o jego działaniu jest LUDOBÓJSTWEM w czystej postaci. W Polsce w szpitalach codziennie zabija się dziesiątki o ile nie setki osób różnymi zakażeniami i osłabiającymi antybiotykami i sterydami. Prawdopodobnie wszystkie mogły by dalej żyć, wiele wróciło by do normalnego życia.]

chlorynsodu1Ponieważ rozpoczął się ostry atak na dystrybutorów chlorynu sodu, związku chemicznego, który w wodnym roztworze o stężeniu 28% nazywany jest MMS-em, postanowiłem sprawę nieco wyjaśnić. Ja i moja rodzina od prawie 3 lat używamy MMS, w sytuacjach dość częstych – przy przeziębieniu, grypie, bólach zębów, a nawet do usuwania toksyn – efekty są rewelacyjne!
Każda osoba z mojej rodziny i znajomych, która się odważyła na zastosowanie MMS-a bardzo go sobie chwali, i z tego co wiem powszechne dotąd choroby stały się przeszłością. Będąc w wieku 55 lat nie mam żadnego poważnego schorzenia, na co mogę jedynie narzekać to na nadwrażliwość na promienie elektromagnetyczne, szczególnie mikrofale, które po prostu słyszę jako pisk. Są to telefonia komórkowa i Wi-Fi, ale tylko jeśli sygnał jest modulowany piskiem w celach hipnotycznych – tak, są na to patenty i sposób ten jest powszechnie stosowany, ale jest to inna historia.

Niedawne badania na rosyjskim urządzeniu diagnostycznym AuR-Um wykazały, że mój bieg biologiczny jest o 15 lat niższy od kalendarzowego, tak dobry jest stan mojego organizmu. Nie grozi mi żadna choroba (AuR-Um przewiduje choroby do kilku lat do przodu), jedynym moim problemem są toksyny w organach, z pewną ilością rtęci w mózgu włącznie. Ale tu też rozwiązaniem jest MMS, który stosowany w małych dawkach pięknie wypłukuje rtęć, co potwierdza Protokół Kerri Rivera stosowany na dzieciach z autyzmem. Dzieci zdrowieją.

Nie wiem jaki był stan mojego zdrowia zanim zacząłem brać MMS-a, rzadko chodzę do lekarza, nigdy nie byłem w szpitalu, owszem, miałem małe problemy zdrowotne, wynikające raczej z niewłaściwego trybu życia i żywienia. Jednakże co u siebie zauważyłem, to znacznie większy wigor niż kilka lat temu i większą siłę. Dodam, że oprócz MMS od kilku dobrych miesięcy piję gans CO2 Keshe. Też działa oczyszczająco, antywirusowo i antybakteryjnie, ale o gansach będzie mowa innym razem.

Jak dotąd ani się nie zatrułem MMS-em, ani też nikt z moich znajomych nie miał tego problemu. Pierwszy błąd w stosowaniu polegał na tym, że przyjąłem dawkę 15 kropel „bez zaprawy”, będąc chorym na grypę. Skończyło się to biegunką i wymiotami, ale też w ciągu 4 godzin skończyła się i grypa. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że MMS można zneutralizować witaminą C.
Odtąd stosuję albo Protokół 1000 (małe częste dawki) albo też Protokół Klary, tzn. 5-6 kropel kilka razy dziennie. Co kończy definitywnie przeziębienie w ciągu max. 1 dnia.

Twierdzenie, że MMS jest trucizną jest czystą manipulacją, gdyż wszystko zależy od ilości. Zatruć się można i solą kuchenną, a nawet wodą. Zakaz dystrybucji MMS przez Unię Europejską uważam za ludobójstwo, gdyż w ten sposób blokuje się substancję, która mogła by uratować życie, gdy inne metody zawodzą, jak antybiotyki. Jest tak sądzę w przypadku np. sepsy czy innych zakażeń w szpitalach – w ten sposób w Polsce umierają tysiące ludzi, niedawno zmarły tak 2 osoby z grona moich znajomych. Rodzinom nikt nawet nie wspomniał o możliwości zastosowania MMS, czy nawet zappera, który jak stwierdziłem, razem z MMS jest „bronią masowego rażenia” dla wirusów i bakterii. Zapper zabija prądem elektrycznym, a MMS wykańcza pasożyty chemicznie.

Wraz z Janem Taratajcio dysponujemy opinią setek, o ile nie tysięcy ludzi, którzy wyleczyli się z ciężkich chorób, z zapaleniem płuc, HIV, rakiem i cukrzycą włącznie, stosując bardzo proste metody – zapper z MMS-em, boraksem i popularnymi ziołami jak Graviola (Annona Muricata). Zapraszam do obejrzenia filmików na moim kanale na YouTube.

Odkrywca MMS Jim Humble ma dowody na to, że ludzie stosujący MMS żyją średnio o ponad 20 lat dłużej niż przeciętna. A to jest już problem dla urzędów takich jak ZUS…. Poza tym MMS mógłby z powodzeniem zastąpić tysiące „leków” i suplementów sprzedawanych w aptekach – które tak naprawdę mają bardzo niską, albo nawet zerową wartość leczącą. Gorzej, w dużej mierze są trujące, szczególnie że sprzedawane są w otoczkach z aspartamem i innymi świństwami.  Dziwicie się więc, że jest taki atak na MMS-a?

Niestety, obserwuję wściekły atak na MMS-a, nawet wśród komentujących na tym blogu, zatem podejrzewam, że mogą oni uczestniczyć w zmowie farmaceutycznej – blokadzie najskuteczniejszych suplementów i ziół. Jeśli ktoś mi mówi, że nic nie zastąpi goździka czy imbiru, to parskam śmiechem. Nie dlatego, że te zioła są złe, ale dlatego, że po prostu nie są w stanie dotrzeć wszędzie! A MMS poprzez aktywację tworzy dwutlenek chloru, który zastępuje tlen w czerwonych krwinkach, a te podobnie jak tlen dostarczają go wszędzie, z mózgiem włącznie! Dlatego MMS jest nazywany „cudownym” gdyż nie zna barier.

Kolejnym trickiem jaki stosują dezinformatorzy jest porównywanie MMS do chloru. Jak pisze Jim Humble:
„Działanie dwutlenku chloru na chorobotwórcze drobnoustroje opiera się na utlenianiu. Jest to zupełnie inna reakcja niż chlorowanie, tj. działanie, które powoduje chlor. W procesie utleniania nie powstają żadne szkodliwe związki. Napój z 10 mg/l roztworu chloru rozpuszczonego w szklance soku w ciągu kilku godzin wywoła nudności u zdrowej osoby, a taki sam napój z 10 mg/l roztworu dwutlenku chloru nie spowoduje żadnych skutków ubocznych. Przeciwnie, w tym samym czasie zabije więcej drobnoustrojów niż chlor.Roztwory o maksymalnym stężeniu dwutlenku chloru wynoszącym 0,0055% nie uszkodzą żadnych organów ani dobrych mikroorganizmów, jak np. bakterii tlenowych.”

Tak więc argumenty, że chlor jest zabójczy nie mają tu żadnej wartości. Znów zacytuję Jima Humble: „Setki tysięcy Amerykanów nie zdają sobie sprawy z tego, że różne napoje zdrowotne obecne na rynku od ponad stu lat produkowane są na bazie roztworu dwutlenku chloru.”. A chloryn sodu jest przecież podstawową substancją stosowaną do dezynfekcji wody czy mięsa. I to od kilkuset lat!

Nie mama zamiaru zostawić tematu MMS-a w spokoju, nawet jakby mi Sanepid wchodził do domu z bronią. Są granice interwencji państwa w nasze życie, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie. Wszystko co robią rządy i podległe im urzędy są coraz to jawniejszym ludobójstwem i mam nadzieję, że niedługo powołamy Trybunały Obywatelskie, które tych zbrodniarzy rozliczą, także tych, którzy blokują tak uniwersalne suplementy jak MMS czy boraks. Ostrzegam, że ci co „tylko wykonują rozkazy”, mogą się znaleźć w sytuacji podobnej jak naziści w Norymberdze. Współdziałanie ze zbrodniarzami jest też zbrodnią. Jeśli urzędnicy zaczęliby odmawiać wykonywania zbrodniczych rozkazów, to zbrodniarze byli by jak nagi król – bez możliwości realizacji swoich paskudnych celów.

W komentarzach proszę o wasze opinie nt. MMS, oczywiście tych, którzy go używali.

UWAGA: Ściągajcie to kto może, dopóki jeszcze jest dostępne: http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS_w_internecie.pdf

A tu jest opis stosowania zgodnie z Protokołem 1000 (Jima Humble): http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=25

292 komentarze MMS, Cudowny Suplement Mineralny na celowniku mafii farmaceutycznej!

 • tom

  napewno z ruskich tez maja pompe

 • tom

  a ty gadasz takie glupoty ze zwycierzamy w walce z iluminatami

 • Peryskop

  Byś się wstydził wypisywać kolejne bzdury z głową owiniętą folią aluminiową, podczas gdy …

  Epidemia świnki w USA

  Maria Majewska mejlem 30.12.2016

  Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Państwu życzę.

  Od kilku miesięcy w USA obserwuje się nasilającą się epidemię świnki w niemal wszystkich stanach. Chorują dzieci w szkołach i na uczelniach. Tak szeroko rozpowszechnione ogniska choroby zakaźnej, które wybuchły w tym samym czasie, wskazują na prawdopodobne odszczepienie pochodzenie tej epidemii. Większość chorujących to dzieci/osoby wcześniej zaszczepione. Ponieważ szczepionki MMR zawierają żywe wirusy świnki, najprawdopodobniej one są źródłem tej epidemii.

  Koncerny farmaceutyczne mają zwyczaj rozpraszania tych samych partii szczepionek po całym kraju, co sprzyja rozprzestrzenianiu odszczepiennych chorób. Od dawna też wiadomo, że szczepionki MMR nie chronią przed świnką, co publicznie przyznali sami naukowcy z Mercka, którzy opracowali tę szczepionkę. Zeznali, że fałszowali wyniki badań pokazujące wzrost przeciwciał przeciw wirusom świnki po szczepieniu. W Polsce jest podobnie, od lat tysiące dzieci zaszczepionych szczepionką MMR chorują na świnkę. Obecna epidemia świnki jest analogiczna do epidemii odszczepiennego polio, zwanego najczęściej paraliżem wiotkim, które najczęściej dotykają kraje Afryki i Azji, gdzie stosuje się szczepionki z żywymi wirusami. Na szczęście nikt od świnki nie umiera, ale zdecydowanie lepiej przejść tę chorobę w dzieciństwie w sposób naturalny niż po okresie dojrzewania, uzyskując odporność na cale życie i jako bonus dla dziewcząt – ochronę przed rakiem jajników.

  • Irol

   Pery. W razie czego zawsze można się powołać na KOŃSTYTUCJĘ RP.

   Art. 39. Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym
   medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

   i szlus.

   • Ania

    To w Sądzie chyba.
    Bo Sanepid to ci wpierw mandat przyśle.

    • Irol

     To się od mandatu w 7 dni pisemnie odwołujesz. Jeszcze nikt w sądzie nie wygrał z KOŃSTYTUCJĄ RP. Dodatkowo warto nadmienić w piśmie odpowiedni artykuł z KK:

     Art. 156. § 1. Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci:
     1) pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia,
     2) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

     i szlus.

 • tom

  jak wywali atom to ci zadne gansy nie pomoga a co dopiero super zaawansowane bronie iluminatow o kilka tysiecy lat wyprzedzajace nasza technologie

 • tom

  ty debilu to programowanie telepatyczne przez obcych ,zebys pierdolil o keshe a nie o janie pajaku

 • Ciekawe

  Znalazłem cos ciekawego na temat dźwięków w uszach jest to o tyle ciekawe ,że dotyczy takiej postaci jak Kobra ,który jest tzw . przedstawicielem sił pozaziemskich ,które walczą z tzw . frakcją NWO na ziemi ,tekst podaje po niżej .
  Aaron – Każdego ranka budzę się i słyszę elektryczny szum. Wydaje się, że idzie za mną. Słyszę go w mojej sypialni, słyszę go w mojej piwnicy. Moja żona nigdy go nie usłyszy. Gdy jestem zajęty, nie słyszę go, ale kiedy spowalniam szum wraca. To trwa już od około 6 miesięcy. Co to jest?

  KOBRA – Jest to część zawoalowanej technologii infra i ultra dźwięku Chimery, która kontroluje populację na powierzchni. To faktycznie jest cały czas. Niektórzy ludzie mogą go słyszeć, niektórzy ludzie nie. Ponieważ jest on na górnych i dolnych progach ludzkiego słuchu- infradźwięki na około, powiedziałbym, 10-50 Hz i ultradźwięki, gdzieś pomiędzy 15-20 kHz.

  • Admin

   Owiń głowę folią aluminiową, powinno zniknąć. Ten „szum” to modulowany sygnał Wi-Fi lub inny mikrofalowy (np. z satelity) i jest modulowany informacją, np. głosem hipnotyzera. Nie musi to być więc sygnał „obcych”, skoro są na to patenty. Ludzkie patenty.

   • Majestic

    „Niedobór naturalnego pola magnetycznego w środowisku biologicznym prowadzi do zaburzeń wszelkich procesów życiowych, w tym metabolicznych, obniża energię życiową, prowadzi do upośledzenia tlenowego i rozregulowaniu mechanizmów homeostazy (równowagi życiowej). W rezultacie powoduje 90% wszystkich chorób. Pojawiają się bóle nieznanego pochodzenia, zaburzenia w funkcjonowaniu naszego organizmu – nerwice, bezsenność powodowana trudnymi do określenia przyczynami, zwyrodnienia kręgosłupa, napady lęku, utrata witalności, choroby nowotworowe, przedwczesne starzenie, sztywnienie ramion, pleców, karku, nieokreślone lumbago, bóle klatki piersiowej bez określonej przyczyny, chroniczny ból głowy oraz jej ciążenie i zawroty, bezsenność obstrukcje, ogólne znużenie itp.” DLATEGO się emituje wszystko szkodliwe aby zaburzyć cale pole magnetyczne ziemi , a zwlaszcza tam gdzie ludność ma być niszczona , wczoraj myslalem nad”nowymi butami ” kuter chce wykonać mianowicie poprzez podeszwę buta wprowadzę siatkę ekranującą większe kable antenowe one są z miedzi w wiekszosci następnie płasko rozłożę pod cześć stopy ,Pan Zięba powiedzial kiedyś że wiekszosc konających w szpitalach powinno się stosować uziemienie ( oczywiscie nie to z Lodzi ) natomiast Profesor Sedlak mówił że ludzie będą umierać w rytm włączonych głośników .Folia Aluminiowa to oczywiscie dobry pomysł taki szybki niekosztowny ,i musi być skuteczny w jakimś stopniu , zobaczmy lustra -Zwierciadła Kozyriewa jak skutecznie oczyszczają to sztuczne ziemskie pole magnetyczne pamietajmy że natura tego nie przewidziała a całość rozgrywa się w wiązaniach plazmy w ludzkich komórkach nie tylko ludzkich doslownie wszystko metale skały itd .

    • Peryskop

     Majsterstick nie dość że wciąż bardzo NieCiekawyyy, to na dodatek Freeeman na Sedlakuuu i na swojej „świętej górze”.

     WHAT NEXT?

    • Majestic

     nie igraj z samym sobą Ps to dobra rada, skorzystaj !?

 • Jeżeli Admin jest obiektywnie pewien swego, to cenzura w takim przypadku ma sens – chodzi o dobro (zdrowie, życie) ludzi.

 • greg2014

  Pani Beata Szydło amputowała Polsce kolejny kawałek suwerenności politycznej – S. Michalkiewicz

  https://youtu.be/vsyqTXFIGgs

 • kk7qq

  No wlasnie 🙁

  na nic takie faworyzowanie , jednostronnosc wypowiedzi !

  Jesli blog ma byc wiarygodny i wskazywac PRAWDE nalezy dopuscic do uczciwej dyskusji ,glosy za i glosy przeciw .

  Nawet jesli beda bardzo bolesne i kontrowersyjne .

  Odbiorca – czytelnik niech sam zadecyduje ktora prawde obiera ,ktory trop wlasciwy jest .

  Ostatecznej prawdy i tak wciaz nie ma ! na nic

  Taki blog traci sens jesli jest CENZUROWANY

  • P

   Popieram w 100%.

   Sam nie stosowałem tego środka, co zresztą powyżej napisałem. Dlatego że jest dość kontrowersyjny i za mało wiem na jego temat. MMS to nie witamina C… 🙂

   Jak widać zresztą, ten środek ma tutaj zarówno entuzjastów, jak i przeciwników. Dobrze jest poznać opinie obu stron. Krytyczne opinie są dla mnie równie cenne co pozytywne, może nawet wartościowsze. Żałuję więc, że Vismaya została ocenzurowana. Bo taki jednostronny przekaz jest mocno niepełny.

  • Peryskop

   Pozdrawiam W,i.s,m,a^y.ę, n.e.m,o, T,o.m.a, k.k,7.q,q oraz pozostałych przytomnych ludzi, których A^m,d.i.n bezskutecznie stara się zakrzyczeć i zanudzić 🙂 🙂 🙂
   [samousunięte ❗ ❗ ❗, antyhasbara M.P.]

  • Majestic

   „na nic takie faworyzowanie” oczywiscie faworyzowanie BIG MAFII to jawna dywersja ,facet wyleczył raka pestkami moreli wiec zaczął to rozpowiadać i dostał 30 lat pierdla , a na oficjalnych stronach badaniach okazane są „trucizny” zawarte w pestkach . Ma to wszystko wyglądać składnie i ładnie jaka etyka musi być zastosowana wobec szarlatanów ? kiedyś widziałem jak mafiozi zrobili program szkalujący spożywanie srebra , i co, znaleźli jakiegoś typa być moze nażarł się tego, (cale rowery zjadają itp) cały był niebieski -fioletowy nieważne , bo dziwnie była skóra wyeksponowana gdzie nie było ubrania a powinno być wręcz odwrotnie , no i oczywiscie nauka triumfowała ,i wiemy przecież jakie oficjalne stanowisko jest odnosnie srebra ile jest prac naukowych potwierdzających szkodliwość , a taki TYP to oczywiscie potwierdza .

   • kk7qq

    Banowanie Vismayi ,Peryskopa czy innych tylko dlatego ze maja inne zdanie ,nie jest w porzadku .
    Byc moze PRAWD jst wiele .

    Zadne z nich nigdy nie faworyzowalo „BIG Mafii” wrecz przeciwnie

    Jestem np jak najbardziej za MMS jednak tak uwazam ze nalezy podchodzic z duza doza ostroznosci i z pewnoscia nieporzyjmowac tego na dluzsza mete bo moze uczynic wiecej szkody niz pozytku wyjalawiajac organizm do granic mozliwosci .

    Podobnie jak reklmowane Zappery ,osobiscie nie neguje ze w czyms tam nie pomagaja jednak na dluzsza mete stanowczo NIE .Wiem jednak ze osoby podczytujace te blogi sie niepotrzbnie stale NAKRECAJA i uzywaja wszytsko juz jak leci 🙁
    Naprawde wysluchalam kilku osob ktore grubo przesadzaja dlatego nalezy je -OSTRZEC !
    Takze ostrzec te ktore w zaparte ida ze sa totalnymi ofiarami MK !
    nigdy nie bedziecie zadna ofiara jesli sami siebie z niej niezrobicie ! kazdy jest panem swojej duszy i siebie ! i jesli ktos twierdzi ze ktos wykorzystuje go w jakikolwiek sposob to oznacza tylko ze nalezy wziasc swoje zycie we wlasne rece i popracowac nad soba ,nad swoja zryta psychika …
    a podczytywanie wszelkich sensacji i branie wszytskeigo zbyt doslownie niczemu dobremu nie sluzy ,stad potrzebne sa rozne opinie i glosy za i przeciw !!!

    Tak wiec mysle ze jesli ktos wyrazi odmienne poglady w niczym tu nieszkodzi ,kazdy wybiera dla siebie najodpowiedniejsza terapie ale przestrzec nalezy .
    Nie sadze ze ktos tu posiada w 100 % potwierdzona jedyna prawde do kazdej jednej kwestii czy to w leczeniu MMS czy zapperem czy srebrem kolidalnym itp .

    Tak jak wiele racji ma Vismaya@ ze super efekty mozemy osiagnac uzywajac zupelnie naturalnych metod ,rosliny ktore rosna wokol nas -ziololecznictwo ,trzeba tylko wiedziec dokladniej co w jakich proporcjach i na co .
    Oraz Peryskop@ w nawiazaniu do GNM jesli sie zaglebimy w ten temat byc moze niepotrzbne bedzie nam cokolwiek wpomagajacego ,jedynie zmiana filozofii zycia ,odpowiednia dieta etc.

    • kk7qq

     znow moderacja ?!

    • Admin

     Z MMS to jest naprawdę poważna sprawa. Blokowanie informacji o jego działaniu, czy gorzej – dezinformowanie, jest zbrodnią. W ciągu tego roku 2 osoby znajome zmarły dlatego, że nie wierzyły w działanie MMS-a i zappera, choć o tym im mówiliśmy. Zdały się na antybiotyki i sterydy, tak sobie dołożyły (lekarze im dołożyli) że nieszkodliwa dla zdrowego człowieka infekcja ich zabiła.

     Czy uważasz, że miałbym współuczestniczyć w zbrodni puszczając tu dezinformację?

     Oni zaczynają od tego, że chlor jest szkodliwy. To jest bandycki chwyt! Przecież jest mowa o dwutlenku chloru, a nie chlorze i to rozprowadzanym przez krew, który się szybko rozpada.
     Czy węgiel jest tym samym co dwutlenek węgla?

    • greg2014

     kk7qq
     3 stycznia 2017 at 12:26 · Odpowiedz
     Banowanie Vismayi ,Peryskopa czy innych tylko dlatego ze maja inne zdanie ,nie jest w porzadku .
     Byc moze PRAWD jst wiele .

     Zadne z nich nigdy nie faworyzowalo „BIG Mafii” wrecz przeciwnie==

     Popieram taką postawę.

    • greg2014

     Admin
     3 stycznia 2017 at 13:51

     Przecież jest mowa o dwutlenku chloru, a nie chlorze i to rozprowadzanym przez krew, który się szybko rozpada.
     Czy węgiel jest tym samym co dwutlenek węgla? ===

     Tak, ale nie wszyscy w to wierzą i muszą.
     Lepiej spierać się wymieniając poglądy, a są też alternatywy
     do MMS-a, trzeba im je wskazać.
     Są inne opcje.

    • Ciekawyyy

     Zielarka Vismaya ignorując nie tylko moje relacje (niby dlaczego miałbym zmyślać?) o faktycznie zdrowoczynnym działania MMS bredziła o misji przestrzegania innych przed zgubnymi skutkami używania wręcz chloru wybielacza etc. http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_czy_mms_nas_leczy_czy_kaleczy.html

     Nikt jej czy kogokolwiek nie ZMUSZA do używania MMS lecz ona odstręcza na wszelkie sposoby i takie jej prawo, tylko dlaczego skoro sama nigdy nie używała tego specyfiku a relacje innych ma zarazem za nic ?

     Dodatkowo twierdziła iż widziała u pacjentów skutki
     zatrucia chlorem, właśnie chlorem lecz nie MMS-em, lecz z sugestii dla odbiorcy tak by wynikało, to takie cwane chasbarskie he he chwyciki pani intencjonalnie nierozgarniętej.
     Nawtykała mi od głupców by w przerwach wlepiać propagandową papką zbrodniczego konglomeratu farmaceutycznego jako ,,argumentów”.

    • Majestic

     kk7qq zioła i inne to jest ok , ale nie w tym świecie , kto dzisiaj w zaganianym świecie ma czas na zbieranie ziół robienia systematycznie herbatek i naparów ,MMS jest prosty w użyciu natychmiastowy skuteczny,i tani . Ludzie są zatruwani wszędzie woda powietrze żywność cudowne lekarstwa , ziółka zostawmy sobie na czasy jak ta banda zostanie wykorzeniona z powierzchni ziemi , nikt ich tutaj nie zabrania oczywiscie są cudowne , ale użycie MMS to niekiedy sprawa życia i smierci , zdychasz a jutro jesteś w pełni życia jak podanie szklanki wody dla kogoś co kilka dni nie pil . mamy podobny problem jak z nowotworami . skutki skutki a wystarczy „kiszki .-flaki „wyczyścić i ścierwo zanika albo dziur zrobić aby toksyny wyciekły strumieniem . Nie mylmy profilaktyki z terapia , są dwie zależności skutek i przyczyna , uśniecie skutku robimy natychmiastowo co hamuje degradacje mamy znakomity punkt zwrotny aby sensownie ograniczać minimalizować przyczyny , dlatego takie „inwazyjne” metody to ostatnia nadzieja ratunek wiec nie odbierajmy tej szansy potrzebującym nieświadomym bo oni szukają czegoś co im udowodni że moze być inaczej i odetnie od postępującej agonii .https://www.youtube.com/watch?v=Klrm0glyyFY

    • Majestic

     Powiem Wszystkim tak, zobaczmy działa wytoczone przeciwko Pau Ziębie ,Czy jest ktoś Tutaj co się z Nim nie zgadza ?! a przecież kontrataki można identycznie użyć jako argumenty jako odmienne zdanie , i jakie to będzie miało znamiona ? gdy wymierne efekty w ratowaniu Ludzi są ewidentnie widoczne , NIE nazwiemy tego SABOTAŻEM dezinformacja !? Linia w tym temacie jest prosta jednorodna jak komuś nie po drodze TO https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U

    • greg2014

     Linia w tym temacie jest prosta jednorodna jak komuś nie po drodze TO..: ====

     Słuchaj kolego, nie przeginaj.
     Są ludzie, którzy nie przyjmą czegoś takiego jak MMS,
     dociera??
     H. Clark, Last, ludzie których szanuję też podają MMS-a
     jako ALTERNATYWĘ a nie jedyny cudowny suplement:
     http://www.huldaclarkzappers.com/?page_id=141

     Słowo Alternatywa oznacza, że tych sposobów jest co najmniej kilka:
     http://www.health-science-spirit.com/ultimatecleanse.html

     Moja nawet sody nie zażyje, nie i koniec.
     Co jej zaproponujesz? Karabin Lindy? 🙂
     Uważaj, żebys sobie krzywdy nie zrobił.

    • greg2014

     zobaczmy działa wytoczone przeciwko Pau Ziębie ,Czy jest ktoś Tutaj co się z Nim nie zgadza ?! ==

     Jaki związek ma z tematem, z tym co piszesz pan Jerzy?..

    • greg2014

     Znakomity link o boraksie:

     Translator:
     (…)
     A 15-letnia długa seria eksperymentów przeprowadzonych przez zespół Strathclyde przekonująco wykazał, że szczególne zastosowanie boru do przesadzania sadzonek co rzeczywiście zmniejszyć wystąpienia objawów kiłę kapusty, a tym samym chroni plony w znacznym stopniu.

     Gatunek według gatunków, kapustne różnią się pod względem podatności na niedobór boru, ale na ogół są one oceniane jako podatne na niskich poziomach boru do ogólnego wzrostu i zdrowie: suplementacja boru jest więc ważne, w każdym razie.

     Ale nowa wiadomość dla producentów jest to, że w odpowiedniej ilości iw odpowiednim czasie, to trzyma w szachu kiłę kapusty.
     (…)
     Czym jest Boraks?
     Minerał składa się z sodu, boru, tlenu i wody, boraksu ma długą historię, która sięga ponad 4000 lat. Wydobywa się bezpośrednio z ziemią, występowanie boraksu w diecie zmalało w ostatnich latach uprawa komercyjnych produktów wzrosła. Związek zasadowy, boraks o pH 9,3, który jest częścią tego, co sprawia, że ​​jest to skuteczne do wspomagania zdrowia.

     Dodatkowo, boraks zawiera wysokie stężenie boru podstawowym składnikiem odżywczym w organizmie. Ten odżywczy wspomaga funkcjonowanie mózgu, wzmacnia system odpornościowy i buduje kości.

     Choć ważne dla zdrowia, związek ten należy stosować z umiarem.
     Również ważne jest, aby nie mylić boraks, kwas borowy.

     (…)
     Korzyści zdrowotne wynikające z Sodu boraks

     Skuteczny suplement, boraks zyskuje popularność w codziennym użytkowaniu. Związek jest skuteczny w leczeniu różnych innych problemów i zapobieganiu wielu innych warunków.

     Boraks jest uważany za związek przeciwbakteryjny, środek grzybobójczy, przeciwzapalny i środek odtruwający. W związku z tym substancja ta jest skuteczna w zapobieganiu gromadzenia się fluorków i innych substancji toksycznych w ciele usuwania pasożytów i bakterii, pleśni i innych obróbki grzybów i układ chelatowania metali ciężkich.
     Boraks stymuluje również wytwarzanie ważnymi hormonami i stabilizuje poziom wapnia, miedzi, magnezu w organizmie w celu zahamowania zwapnienie.

     boran sodowy jest również skuteczne w leczeniu różnych szczególnych dolegliwości. Jako środek przeciwzapalny, boraks skutecznie leczy zapalenie stawów, dna, obrzęk dziąseł i innych chorób zapalnych. Dodatkowo, substancja eliminuje zakażenia, takie jak zakażenia pęcherza moczowego, zakażenia dróg moczowych i innych. To także stosuje się do leczenia raka, otyłość, wysokie ciśnienie krwi, choroby tętnic i osteoporozy.

     Podczas badania sugerują różne poziomy bezpieczeństwa dotyczące boraks jako naturalny środek, boraks jest zarówno bezpieczna i skuteczna, gdy stosowane w odpowiednich ilościach. Wystarczy niewielka ilość boraksu pomaga promować dobre zdrowie i łagodzi różnorodnych warunkach.==
     (…)
     https://www.earthclinic.com/remedies/borax.html

    • Majestic

     greg2014 Ok, do końca nie wnikam ,jest jeszcze jeden wpis w moderacji ,Mam respekt co do Ciebie bo Jesteś biegły w tych tematach , wiec „kalasza” chowam .a kompromisy to wszyscy powinni pozycjonować na środku ?

    • Ciekawyyy

     Niestety Zielarce wcale nie idzie o MMS tylko o chlor
     http://ksiega.ritcat.pl/ksiega.php?ks=10284&str=1
     ostatnie dwa wpisy Wiesława 2017-01-02 12:20:31
     takie to posiada rozeznanie o suplemencie jak nazywa MMS a który krytykuje , dodatkowo stronkę wcześniej oskarża Amina i dziadka Taratajcio o zarobkowanie na handlu suplementem, oczywiście chełpiąc się iż popsuła im interes. Fakt że musieli by tego setki litrów sprzedać aby na tym faktycznie zarabiać jest w stanie pojąć każdy nie ograniczony swą podłością po za oczywiście zacietrzewioną propagatorką chrystusowego kundalini.
     Jak na subtelną krzewicielkę wartości duchowych jest bardzo mściwa i bezmyślnie okrutna w ocenach bo niby skąd jej pewność że dziadek Taratajcio nie odsprzedaje MMS po kosztach zakupu/transportu/wysyłki osobom potrzebującym ?

    • greg2014

     Jak Admin będzie wszystkich przeciwników banował to z kim będziemy rozmawiać? 😉

     Pytanie:
     Jeżeli Vismaya czy Peryskop przeżyją do 110 lat na GNM i ziołach, a ja do 70-tki, przy stosowaniu H2o2, suplementów i ziół również, to kto będzie miał rację?

     Tu nie ma mądrych, uczymy się na błędach.

     Ostatnio ktoś w Polsce umarł od jadu żaby Kombo, czy to znaczy, ze to nie leczy, skoro kilkaset lat leczyło?
     Ale mieli używanie, a że 300 osób dziennie (!) umiera od chemii ani słowa!
     Mój znajomy w zeszłym roku po pierwszej chemii nie dożył miesiąca.
     Tak wybrał, a miał załatwione wlewy z wit.C i inne.
     Nie wiem , czy żyłby dużo dłużej, ale nie spróbował.

    • greg2014

     ==Niestety Zielarce wcale nie idzie o MMS tylko o chlor
     http://ksiega.ritcat.pl/ksiega.php?ks=10284&str=1 ==

     Tu się pewno myli, zbyt dużo jest doniesień o skuteczności.
     Osobiście nie miałbym obaw z przyjęciem.

     ==dodatkowo stronkę wcześniej oskarża Amina i dziadka Taratajcio o zarobkowanie na handlu suplementem, oczywiście chełpiąc się iż popsuła im interes. ==

     Nie wnikam w interesy, każdy powinien mieć możliwość zarobku.

     ==Jak na subtelną krzewicielkę wartości duchowych jest bardzo mściwa i bezmyślnie okrutna ==

     Nie zgadzacie się, to nawet widać 😉

    • Ciekawyyy

     Zdenerwowała mnie co mi się bardzo rzadko zdarza swoją upartą bezmyślną stronniczością gdy sobie przypominam moją uleczoną sunię z ropomacicza czy tego kloszarda który jednak nie skonał w szpitalu z enigmatyczną notką ,,sepsa” i w dalszym ciągu posiada sprawną rękę w konfrontacji z krucjatą pani Zielarki to szlag mnie trafił w jednym momencie to taka niezgodność.

 • nemo

  Ocho! Kółko wzajemnej adoracji się zawęża. Ciekawe tylko z ilu faktycznie osób się składa, bo wyraźnie widać, że niektórzy mają tu po kilka nicków, ot choćby taki (nie)ciekawy majestic.
  Więc ma pan 55 lat? Po wyglądzie, bez kozery, dawałem panu 10 lat więcej. Widać po pańskim wyglądzie oraz zachowaniu, że mmsy i gansy, to jednak moc w czystej postaci. Oprócz zalet powszechnie znanych przyspieszają dojrzewanie, że tak to eufemistycznie określę. Może warto zwiększyć dawki?

  • Ciekawyyy

   Równie dobrze Nemo mógłbym zabredzić iż za Twoim nickiem stoi pan Peryskop ponieważ on pierwszy z uporem maniaka kontynuuje twierdzenie jakobym ja Ciekawyyy używał również nicku Mayestic ba… był nim he he
   To temat o MMS a nie Twoich urojeniach, masz wątpliwości co do tożsamości nicków/IP to zapytaj Admina na priva lub jak wolisz oficjalnie.

   • Majestic

    Ciekawyyy to ten sam , Admin nie musi Nas sprawdzać , wystarczy że ich sprawdzi czy aby nie przypadkowo z jednego źródełka im chodzi jedynie o sianie zamętu ,zobacz ilu już wysiudali z „Monitora ” przejrzyj archiwa ta sama retoryka prymitywna ten sam schemat Admin powinien wyrzucać na zbity pysk ! na innych blogach tak jest i Jest spokój z trollami !

  • Ania

   Witaj Peryskop.
   Wszystkiego dobrego w Nowym Roku .

   • Peryskop

    Witaj Aniu, Tobie też DOSIEGO !

    Po powrocie z bezzasięgu dorwałem się do netu jak zatruci do odtrootek, od(za)kwaszaczy i pozostałych bio-zamulaczy.

    Współczuję wszystkim, których zdrowie wisi na chemii, a niepokoje muszą owijać folią jak podroby do zamrażarki.

    [samousunięte ❗ ❗ ❗, antyhasbara M.P.]

    Afera wpół-impiczniętej Park Geun-hye zatacza kręgi.

    Jej healerka duchowa Choi Soon-sil siedzi razem z kilkunastoma już notablami.

    A tej nocy właśnie Duńczycy zaaresztowali także jej 20-letnią córkę Chung Yoo-ra, która na fali extradycji wróci do Seulu zeznawać jak to było, że Samsung kupił jej konika do ujeżdżania, a rektor renomowanego Ewha Womans University ujeżdżony przez nadwpływową mamusię zmienił dla niej zasady rekrutacji uznając punkty za koniki, a sam następnie zrezygnował.

    Czy koreańska afera zleje się z aferami w EUrolandzie i USrahellu ?

    Christine Todd Whitman, b. szefowa specjalistka d/s zakłamywania Środowiska (US Environmental Protection Agency – EPA) u George’a W Busha, oskarża teraz Trumpa o ignorowanie przekonującej nauki i zamartwia się, że Trump wywali na śmietnik misternie zmajstrowaną chutzpę ociepleniową.

    Oj, będzie się działo !

    Tu nie czeba być Jackowskim 🙂

  • Majestic

   masz jakieś problemy ? jesteś ograniczony ? a moze to jedynie zwykły niedorozwój jak wiekszosc kiboli dresiarzy i innych śmieci ? ja wiem że swiadomie trollujesz , i Cie PRZEKLINAM TOBĄ TYSIĄCE RAZY w nieskonczonosc pamiętaj !!! tej klątwy nikt z ciebie nie zdejmie niema takiej siły bo to TY twoje odbicie ha ha ha i nie pytaj o podobne przypadki ha ha ha ha…. wyssałeś wszystko z premedytacja aby zamęt wprowadzać , i obserwuj teraz siebie radze ci .

   • Peryskop

    OTO NieCiekawyyy w całej swojej rozciągłości 🙂 🙂

   • kk7qq

    o kurcze ! niewierze ?! Majestic@ to jest czarnoksieznik zlorzeczacy z krainy ozz !?

    niewiem czy Ty wiesz ale Peryskop @ jest wyiksowany -X-X-X – w zalecanym brazie zabezpieczajaco 🙂 a zlorzeczenia wracaja po tryzkroc do nadawcy !

    Nie wolno igrac z takimi !

    i zakoncze zabezpieczajac siebie w zalecanym kolorze brazowym -X-X-X- ARKANUM MAXIMUM – a kysz !!! 😀

    Szkola czarownic facebookowa na najwyzszym poziomie osiagnieta !

    • Majestic

     nie nie dokladnie przepytaj ?znam się na tym doskonale ,nie jestem pod tym względem idiota samobójca . z tym się nie igra , wszyscy pozdychali których dotknąłem Ich Samymi,Sfera Osobista jest Świętością ! nie czyn drugiemu itd to oczywiste ! wiec odsyłam to co Mi nie było mile czyli jego intencje jego energie do jego samego .Powinien się cieszyć że urośnie do zenitu swojej potęgi , czy nie jest to dobroduszność !? nic nie zostało ukradzione zabrane .wręcz przeciwnie !

 • P

  Co do MMS, bardzo interesujący artykuł, jak i same komentarze. O MMS słyszałem sporo, natomiast dotychczas nie stosowałem go.
  Im więcej rzetelnych i sprawdzonych informacji, doświadczeń, tym lepiej.

  Możecie polecić konkretny produkt konkretnej firmy?

  Proszę też o informacje nt boraksu.

 • P

  Nie w temacie, ale ciekawe:

  „Soros: Trump jest „niedoszłym dyktatorem”, który zagraża Nowemu Porządkowi Świata.”
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/soros_trump_jest,p1609316660

  fragmenty
  „Soros pisze, że głosując na Trumpa, Amerykanie „wybrali na prezydenta oszusta i niedoszłego dyktatora” i że porażka Hillary Clinton oznacza, że Ameryka nie będzie „w stanie chronić i promować demokracji w pozostałej części świata” (która to polityka zadziałała tak dobrze w Iraku, Afganistanie, Syrii i Libii).
  Soros atakuje również nowy gabinet Trumpa jako zawierający jedynie „niekompetentnych ekstremistów” i „emerytowanych generałów”.

  „Wyjaśniając jak wspiera Unię Europejską, ponieważ jest to udana próba „inżynierii społecznej” Soros ubolewa nad faktem, że to ciało staje się „coraz bardziej dysfunkcjonalne” i jego rozpad został przyspieszony „najpierw przez Brexit, a następnie przez wybór Trumpa w Stanach Zjednoczonych, a 4 grudnia przez odrzucenie przez włoskich wyborców szerokich reform konstytucyjnych”.”

 • Konrad

  Gdzie go kupić? Boję się że trafię na zły sklep internetowy.

 • Franek

  Uff, dzięki Marku, że oczyszczasz to forum z idiot(ów/tek). Czekałem na to kilka lat, ale z hasbarą jest jak z hydrą utniesz łeb, wyrastają dwa (żeby tylko). Na nich podziała tylko randap 🙂 Dużo zdrowia w Nowym Roku.

 • Majestic

  Mafia i jej sługusy są wszędzie obecne nawet Tutaj takie przedłużenie inkwizycji w nowoczesnej formie ,moherowa zaraza udająca miłosierdzie .trzymająca i hodująca barany na rzez Niech Ich piekło pochłonie na WIECZNOŚĆ !!!

 • Neo

  Mam Pytanie dla kogoś kto się zna….. Jeśli MMS „wspomaga” układ odpornościowy, gdzieś czytałem ,że jest jak „turbo doładowanie” dla naszego systemu immunologicznego. To jak może poradzić sobie np. z bakteriami gronkowca złocistego jak wiadomo ,że ta bakteria dzięki swym zdolnościom jest „niewidoczna” dla naszego systemu odpornościowego. Co da MMS, skoro nasz system nie atakuje tej bakterii ? Pytam bo próbowałem MMS i nie pomógł… Robiłem zgodnie z protokołem.

   • Neo

    Robie teraz miksture oczyszczającą http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura , uszczelniam jelita, kupuje płyn lugola. Potem przystąpię do ataku na gronka. Zobaczymy

    • greg2014

     Uszczelnianie jelit:

     -”Dr Clark – alginian sodu.

     Łyżeczka na filiżankę, 4 godziny, nawet całą noc do rozpuszczenia.
     Nie jest trawiony, tworzy natomiast łagodzący żel.
     Dobrze smakuje z wiązem śliskim.
     Konsystencję można regulować wodą.
     Bardzo dobrze działa również po resekcjach i przy
     nowotworach i podobnych
     https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwj95ISZzaPRAhXpKdMKHXlCA6MYABAA&ei=e1pqWOz9A83rwQKJypWYBw&ohost=www.google.pl&cid=CAASJORo5DogoDOVJhGxCIhgGUDcfcfRafUy8xVpcN_-22WiE1aDpA&sig=AOD64_0S0AI2ZaxDNSvwrxaZBWoKrHWWRg&q=&sqi=2&ved=0ahUKEwisp4GZzaPRAhXNdVAKHQllBXMQ0QwIGA&adurl=

     Oprócz tego szczaw koński (kobylak)

     -”Koński szczaw przeciwko czerwonce

     Gdy wybuchła epidemia czerwonki, przywożono do nas dzieci, chore na czerwonkę, takich, że głowy nie mogły utrzymać, bardzo wycieńczonych. Mama zostawiała ich w domu, ścieliła im osobno na podłodze. Dawała im pić wywar z korzenia końskiego szczawiu. Rośnie on wszędzie jako chwast, jesienią i zimą wszędzie stoją jego brązowe łodygi z nasionami.

     Kiedyś przywieziono chłopca w wieku siedmiu lat – ledwie żywego. Mama pościeliła mu u nas i dawała mu wywar z korzenia końskiego szczawiu. Na czwarty dzień od tego wywaru giną wszystkie pałeczki czerwonki. I na czwarty dzień chłopczyk podniósł głowę i poprosił jeść. Mama go uratowała. A dzieci chorych na czerwonkę, w szpitalach trzymają dwadzieścia jeden dzień.
     Wszelkie zakłócenia jelit leczy się wywarem z korzenia końskiego szczawiu. ==

    • Przem

     płyn Lugola zażywam wzmocnił bardzo mi gardło, chociaż jeszcze chrząkam (jakby flegma). Dziwne ale jest to mój punkt oczyszczania, nie wymioty czy biegunka ale „char chanie” nawet emocje czuje na gardle ( puchnięcie).
     Co do jelit polecam głodówkę tak wyczyści jelita, od razu czuć poprawę. Gronkowca nie miałem ale MMS stosowałem na sobie i ciężkie schorzenia leczy dobrze. Tylko uwaga na dawki. Ja brałem z cytryną ( po kropelce). Raz przedawkowałem. 12 kropel Ciężko zasnąć, dziwna lekkość…

  • Bartek Modny

   MMS nie wszędzie dociera, jak go przyjmujesz doustnie. Po protu nie wniknie we wszystkie tkanki, i nie dotrze w każde miejsce.
   Są metody brania go dożylnie (poprzez układ limfatyczny) i z innymi preparatami pozwalającymi mu wniknięcie do tkanek, ale o tym trzeba poczytać i robić, to umiejętnie. MMS nie jest cudownym lekiem, leczącym gładko wszystko.

   • Neo

    Wiem że Jim Humble podawał go dożylnie ,niby jedną krople. Ale jakoś boję się to zrobić choć to nic trudnego…

  • Majestic

   ciekawe czy „NUNCZAKO ” nie pokonałby bakteriami gronkowca złocistego ? nowa baterie włożyć i palić zarazę ?

   • greg2014

    Jest jeszcze stara metoda zakonnika Grande:

    -” Utrzeć na tarce do ziemniaków 2 duże cebule, wrzucić do wysokiej koktajlowej szklanki, owinąć jej brzeg wianuszkiem z waty, tak, aby je uszczelnić, by gaz nie wszedł do oczu, tylko do nosa i głęboko oddychać przez 20 minut. Taką inhalację przeprowadzać przez kilka dni. Wtedy nie mamy ani jednego gronkowca w zatokach, ani kataralnego, ani w oskrzelikach, ani w oskrzelach, ze względu na to, że wszystkie szczepy gronkowców i złocistych, i zieleniejących, i różne paciorkowce, odporne nawet na antybiotyki, nie opierają się eterycznym olejkom cebuli przesyconym siarką.
    I to ratuje organizm ludzki. Krojenie cebuli też jest zdrowe. Jeśli ktoś ma zapalenie spojówek na tle gronkowcowym, to jednego dnia ucierać chrzan na tarce, a drugiego dnia ucierać 2-3 główki cebuli i porządnie popłakać. Za tydzień wypłacze chorobę z siebie. I po kłopocie. ”

    Inhalacje sodą, wodą utlenioną i magnezem również.

    • Irol

     Greg. Uwaga z „Cebulą z JewroMarketów”. Są zatrute jakimś gównem. Zanim spróbujecie cokolwiek zrobić to sprawdźcie, czy po włożeniu do spodka z wodą wypuści jadalny szczypior. Jak zgnije,albo co gorsza nic się nie stanie to wyrzucić i więcej nie kupować.

     Co do MMS to faktycznie wspaniale leczy zakażenia, ale faktycznie trzeba być ostrożnym bo biegunka i wymioty po zażyciu są przestraszne. Osobiście, mam MMS do użycia tylko w ekstremalnych zakażeniach. Przy mniejszych używam ziółka i bańki ( nie ogniowe).

    • Majestic

     „” Utrzeć na tarce do ziemniaków ” właśnie kupiłem BIO kartofle będę stosował do kuracji oczu .

    • greg2014

     Uwaga z „Cebulą z JewroMarketów”. Są zatrute jakimś gównem. ==

     Słuszna uwaga.
     Ostatnio czosnek ”polski” pleśnieje mi na potęgę.
     Co ci barbarzyńcy z nami robią?

     Kąpiel we wrotyczu też potrafi działać cuda,
     + soda, sól, płatki magnezowe.
     Samopoczucie rewelacja, polecam, 2x w tygodniu wystarczy.

    • greg2014

     Na oczy marchew i esencja herbaciana:

     O. Grande

     ”Wzrok się pogarsza?
     Przemywać oczy esencją herbacianą i brać wit. A + E, i wzrok poprawia się sam. Przemywać esencją, ale można na wieczór robić okłady na 20-30 minut.
     Przy zapaleniu spojówek też robić okłady z esencji herbacianej, a poza tym brać wit. A + E w kapsułkach, albo 3 duże gotowane marchwie codziennie zjeść, z masłem.
     (…)

    • greg2014

     Moderacja……………

    • Oficialna Hasbara

     greg
     W tym roku bardzo dużo upraw się nie udało.
     Większość zgniła.
     Mam to samo doświadczenie z czosnkiem, ale nie tylko.

   • Majestic

    „bakterii” miało być !

   • Neo

    mam zapper i bio-rezonator i póki co nic… ;/ Stosowałem tyle naturalnych metod, że sam nie wierzę ,że nic nie pomogło. Postaram się teraz oczyścić organizm z Candidy , potem powtórka MMS, biorezonator i zobaczymy.. Jak nie to może homeopatia..? Nie wiem zobaczymy

 • Majestic

  przecież to konkurencja dla tego szatana religijnego, rytualna depopulacja http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych wódki taniej gojom moherowym dać !

 • greg2014

  Autystyczne trojaczki po szczepionce p. PNEUMOKOKOM

  https://youtu.be/2nQF4LwK354

  • sprawdzam

   A od 01.01.2017 wszystkie polskie dzieci będą szczepione na pneumokoki.
   Celowo napisałam na, a nie przeciw.

   • greg2014

    (…)
    USA ma największą liczbę szczepionek podawanych dzieciom, w tym, w pierwszej dobie.

    Jak szkodliwe są szczepienia przeciwko pneumokokom, pokazuje poniższy szczątkowy wykaz piśmiennictwa naukowego wyraźnie nie znany lokalnym ekspertom nie wspominając o posłach. Większość prac wskazuje na nieskuteczność tej szczepionki. Natomiast trucie jest ewidentnie skuteczne. Jakiej narodowości, czy z jakiej cywilizacji muszą pochodzić ludzie, którzy świadomie trują dzieci?

    Jak widzisz taka pani konsultant z pediatrii nawet się o tym nie zająknie.

    Poniżej spis kilkunastu pozycji piśmiennictwa naukowego, tzw. medycyny uniwersyteckiej (w formie PDF) o którym nadmieniłem wcześniej. Przypomnę, że zdecydowana większość spośród nich twierdzi, że nie ma żadnego ochronnego znaczenia szczepienie przeciwko pneumokokom. A powikłań jest sporo.
    (…)
    http://www.polishclub.org/2015/09/01/dr-jerzy-jaskowski-straszenie-chorobami-a-zyski-nie-tylko-koncernow-pneumokoki-i-ustawy/

 • greg2014

  Dr Paul Thomas – Aluminium w Szczepionkach oraz Paracetamol i ich związek z autyzmem

  https://youtu.be/3SrLVDmll44

 • greg2014

  Z netu:

  -”Powiem tak… Gdyby lekarz wypowiadał się pozytywnie o tym MMS to na pewno bym nie uwierzył. Zastanówmy się, z czego żyje lekarz? Oczywiście z leczenia! Bardzo im zależy na leczeniu ale już na wyleczeniu nie bardzo. Podobno w ciągu roku w takich Stanach Zjednoczonych z błędów lekarzy ginie więcej ludzi niż poległo w całej wojnie wietnamskiej. Rządza pieniądza po prostu.
  Komu więc ufać? Jest jeden uczciwy zawód… Fryzjer.
  Jak zetnie to mu zależy żeby odrosło jak najszybciej i on na pewno poleci nam dobry szampon do włosów.
  No ale to tylko włosy.”

  -”Wolę, gdy p. Wiesława porusza tematy ezoteryczne. Mimo „pokutowania” nad tematem do 5-ej rano niczego pozytywnego nie wymyśliła. Wiadomo, że wszystko w nadmiarze szkodzi, MMS też, jeśli nie jest brany zgodnie z „protokółami”, czy bez przyzwyczajenia.
  Mówienie o chlorze, podczas gdy chodzi o dwutlenek chloru, nawet nie skomentuję, to olbrzymia różnica. A porównywanie MMS do chemioterapii to już absolutne przegięcie i tu p. Wiesława się myli, bo MMS pobrany zgodnie z zasadami (w niskim stężeniu) nie uszkadza zdrowych tkanek, zresztą chorych też nie, uszkadza, utlenia patogeny, natomiast chemioterapia uszkadza chore i zdrowe tkanki w każdym stężeniu.
  Powoływanie się na naukowe autorytety jeszcze pogarsza całość obrazu tego artykułu, my chyba już wiemy jak działa „nauka”, w szczególności w dziedzinie zdrowia, czyli medycyny współczesnej.==

  • @greg2014 – gdy zapytałem weterynarza, czy warto podawać psu staremu profilaktycznie witaminę C (a już widziałem efekty, że warto) to delikatnie odradził, bo można „zakwasić”… No i od kilku lat tak „zakwaszam” że do weterynarza tylko na szczepienia psa biorę. Piszę o tym aby potwierdzić, że lekarz czy weterynarz – nie powie Ci prawdy jeżeli ta prawdą może spowodować spadek jego dochodów.

   MMS chyba nabędę, najpierw dla mamy (muszę ją najpierw przekonać albo postawie wobec faktu dokonanego – buteleczka przed nosem)

   • greg2014

    to delikatnie odradził, bo można „zakwasić”==

    I ma trochę racji, bo zakwasza, lepszy jest askorbinian.

    Ostatnio rozmawiałem z weterynarzem, przesympatyczny człowiek
    z resztą, i śmiał się opowiadając, że jego kolega weterynarz chwali się, że nie choruje od kilku lat odkąd bierze kilka gramów wit. C dziennie.
    Powiedziałem, że też tak robię.. 😉
    Też wszystkiego nie wiedzą, nie ma w programach.

    • wolę mieć psa „zakwaszonego” ale zdrowego 😉 niż chorowitego za to weterynarza bogatszego

    • greg2014

     Jasne!
     Tylko, że askorbinian to też wit.C, a nie zakwasza.
     Ale skoro futrzakowi służy, to nie ma obaw.
     Jak on ‚spożywa” ten kwas? 😉

    • Dziękuję, poczytam i przekażę. Mama jest lekarzem.

     Co do wit. C to 200 mg w tabletce do porannego jedzenia pies mój dostaje. Alergie skórne ustąpiły, miał mila też odnawiający się mimo kuracji antybiotykowej zwiększony gruczoł (nazwy zapomniałem) – po jakimś czasie brania wit c. powrót na stałe do normy… Askorbinian, z tego co wyczytałem, musi być przyjmowany w wyższej dawce niż kwas askorbionowy. Na razie przy kwasie pozostanę; sód też nie jest”niewiniątkiem wszak. Może ewentualnie trochę od czasu do czasu dodam mu wapnia i magnezu w ramach neutralizacji ale chyba nie ma potrzeby.

    • greg2014

     Askorbinian, z tego co wyczytałem, musi być przyjmowany w wyższej dawce niż kwas askorbionowy.==

     Pierwsze słyszę, wystarczy zrobić askorbinian sodowo-potasowy, będą w równowadze i sód nie straszny, jeszcze dodać MSM:
     -‚Wit.C buforowana zrównoważona:
     100 g witaminy C + 32 g sody (wodorowęglanu sodu) + 15 g węglanu potasu (lub 22 g wodorowęglanu potasu).”
     http://www.health-science-spirit.com/morenergy.htm

     To, że mama jest lekarzem, to dobrze i niedobrze, czasami może być bardzo sceptyczna, zależy jak to ”sprzedasz”.

     Poza tym zioła, kopalnia pomysłów:
     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/recepty-slynnej-zielarki-j-f-zajcewej-2016-12

    • greg2014

     Dr Sircus mówi, ze codziennie trzeba sobie zadać 4
     wodorowęglany -sodu, potasu, wapnia i magnezu-
     równowaga kwasowo-zasadowa, polecam lekturę:
     http://www.nieprzeczytane.pl/images/photos/okladki/911/910958/
     9788364278952.jpg

     Ta książka dotyczy najtańszego, najbezpieczniejszego i prawdopodobnie najskuteczniejszego leku na świecie. Zmieni ona Twój sposób myślenia o sodzie i podejście do medycyny. Dzięki setkom możliwych jej zastosowań Twoje życie stanie się łatwiejsze. Możesz ją znać też pod nazwami wodorowęglan sodu, soda oczyszczona, soda do pieczenia czy bikarbonat. Jest dziś lekarstwem o światowej renomie, stosowanym codziennie na szpitalnych oddziałach ratunkowych.
     Autor, lekarz, opisuje lecznicze działanie tego środka, które do tej pory owiane było tajemnicą. Teraz nadszedł czas na zmianę! Soda jest środkiem, który reguluje podstawowe mechanizmy fizjologiczne naszego organizmu. Rozszerza naczynia krwionośne, zwiększa płynność i przepływ krwi. Działa przeciwzapalnie, pomaga w oczyszczaniu ciała i neutralizacji toksycznych substancji. Odkwasza organizm co ma ogromne znaczenie w odzyskaniu równowagi pH. Hamuje rozwój nowotworów tworząc alkaliczne środowisko, w którym przechodzą one w stan uśpienia, a przy pH powyżej 8 są eliminowane z organizmu. Pełni również funkcję silnego środka przeciwgrzybicznego oraz blokuje rozwój bakterii i wirusów. Jej skuteczność potwierdzono również w leczeniu łuszczycy, astmy i nadciśnienia.
     Wodorowęglan sodu jest substancją bezpieczną, ponieważ ciało nie tylko go potrzebuje, ale też wytwarza w żołądku, trzustce i nerkach. Może być aplikowany doustnie, przez skórę, dożylnie, w lewatywach, inhalacjach i kąpielach.
     Uniwersalny środek na wiele dolegliwości, który zawsze masz pod ręką.==

    • greg2014

     Moderacja.

   • JW

    Ja bym zwierząt nie szczepił. Prawie każdorazowo kończy się to nowotworami. Proszę sobie poszukać kompetentnych informacji na ten temat.

 • lincz

  MMS stosuję do dzisiaj bez potwierdzenia laboratoryjnego skutków. Osobiste wrażenia pozytywne, zwłaszcza kiedy leczę zachorowania wirusowe. Pozamedyczne sprawdzenie wytępienie robactwa w organizmie. Odczuwalna poprawa samopoczucia. Wspomagane Zapperem Jana Taratajcio i codzienną dawką bakterii kefirowych – niespotykana wcześniej odporność. Pozdrawiam.

 • tom

  [hasbara, usunięte, M.P.]

 • Don Pedro

  Mój dziadek żył 94 lata. Wypalał dwie paczki „sporów” (kultowe papierosy bez filtra w PRL). Kielicha też nie odstawiał (nie był pijakiem ). Nie wadził nikomu ani mu nie wadzono. Morał.
  Zabójcą jest stres. Na to trzeba szukać lekarstwa.
  Usuń przyczynę a zniknie skutek.
  Praca jaką obecnie możemy mieć nie sprzyja temu.
  Praca w tzw. korporacjach ?
  Trzeba rozpoznać wroga. Inaczej wszystko na nic. A suplementy diety z apteki ? W momencie gdy nie ma u nas tzw. wojny. To też jakiś dochód od „zaprogramowanych komputerów biologicznych”.

 • Vismaya

  [hasbara, usunięte, M.P.]

 • Vismaya

  [hasbara, usunięte, M.P.]

 • Vismaya

  [hasbara, usunięte, M.P.]

  • rav148

   Zamknij się już stara dewotko i wsadz sobie te swoje rewelacje głęboko w d…
   Moj ojciec pozbył się cukrzcycy dzięki mms

 • Ciekawyyy

  http://www.mysli.com.pl/uploads/cites/text/90/652.jpg
  Ergo na 10 kg masy ciała przyjąć 1 kropelkę MMS (chloryn sodu 28%)by rozcieńczyć ją 5 kropelkami cytryny lub kwasku cytrynowego odczekać 3 minuty i dodać wody MINIMALNIE 20 ml to miarka często trasowana na strzykawkach jednorazowych tak że trudno o pomyłkę.
  Można sobie przygotować dodatkową wodę do popicia gdyby ktoś nazbyt odczuł lekkie pieczenie (podobnie jak np. bezpośrednio po połknięciu wysokoprocentowej wódki)
  Osobiście uważam ze jest to silna dawka i powinno się ją stosować tylko w przypadkach skrajnych np. ciężkie zakażenia czy grypa o ciężkim przebiegu itp. przypadki nie cierpiące zwłoki.
  Leczenia MMS zapobiegawczego nie stosowałem dlatego radzić w takiej kwestii nie czuje się uprawnionym, nie mam pojęcia o ewentualnych ubocznych skutkach długofalowego stosowania oczywiście w mniejszych proporcjach, ta którą podałem jest do jednorazowego użycia ,,niczym pigułka po” i z mego doświadczenia wiem iż jednak bardzo skuteczna a co najważniejsze żadnej z osób (a parę ich już było) którym podpowiedziałem użycie MMS żadnych objawów skutków ubocznych nie przejawiło a wszystkie te osoby MMS uzdrowił

  Przykładowo ktoś o wadze 60 kg może przyjąć MAXI !!! 6 kropelek MMS-a oczywiście kategorycznie dodać 6×5 czyli 30 kropelek cytryny lub kwasku cytrynowego a po 3 minutach rozcieńczyć MINIMALNIE 20 ml wody.
  Taka przygotowana mikstura traci ,,moc” po 30 minutach i w zasadzie bez sensu ją spożywać.

  • Vismaya

   [hasbara, usunięte, M.P.]

   • Vismaya

    [hasbara, usunięte, M.P.]

    • Ciekawyyy

     Jest pani kretynką 🙁 powielając ten kłamliwy bełkot.
     http://phys.org/news/2016-09-chlorine-chemical-weapon.html

    • Admin

     Albo po prostu się odsłoniła. Już ją zablokowałem i nie będzie tu więcej truła.

    • greg2014

     Nie przesadzajcie Panowie.
     Vismaya to zielarka, niektórzy panicznie boją się chemii,
     Moja żona za skarby świata nie zażyłaby MMS ani wody utlenionej.
     Tak po prostu jest.
     Co u nas normalne, wiedzę chemiczną mamy na bardzo marnym poziomie, ludzie mylą MMS z MSM, sód z sodą, magnes z magnezem..
     Trzeba takie rzeczy tłumaczyć, nawet znani naukowcy mają
     z tym problem, co dopiero laicy, do których zaliczamy się prawie wszyscy.

    • Ciekawyyy

     Owszem zielarką jest pani Vismaya i być może (oby faktycznie )
     z tego powodu pała awersją do MMS-a lecz argumenty jakie tu podrzucała to klasyka propagandowej papki jakiej używa zbrodniczy konglomerat farmaceutyczny, ramowym chwytem jest zrównanie działania chloru z MMS a w ostatnim paszkwilu jaki tu podrzuciła podają dodatkowo powołując się na ONZ jakoby armia Asada w Allepo użyła dwukrotnie chloru jako broni chemicznej.
     Po za ziołolecznictwem pracuje jak często podawała w służbie zdrowia, zresztą nie mi oceniać rzeczywistych intencji pani Vismayi.

  • Majestic

   Ciekawyyy , w tym problem, kwestia idealnego stosowania .

  • Majestic

   zerują na chorych i bezdomnych STRASZNA GADZIA CECHA !!! niema co nawet dyskutować bo z nimi zawsze dyskusja wraca do dogmatu czyli jej punktu wyjscia jest jedna metoda która zamyka im czeluście manipulacji pozbyć się pasożyta manipulatora wiernego sługę Szatanowa wilki przebrane w owcze ubranka ! https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U

  • JW

   „nie mam pojęcia o ewentualnych ubocznych skutkach długofalowego stosowania oczywiście w mniejszych proporcjach”

   Hm… To raczej jest proste. Lekkie dodatkowe zasolenie organizmu zatrzyma nieco więcej wody niźli przy braku zasolenia, potem rezultat: jedno siusiu więcej. I tyle.

   Z kolei jednak przy całkowitym braku zasolenia nie ma potrzebnego elektrolitu i czujemy się stale wyczerpani. Dlatego sól należy spożywać śmiało, tyle że nie oczyszczoną kuchenną, lecz nieoczyszczoną, np. kłodawską. Jeśli jednak posiada się naczynia krwionośne pozatykane płytkami miażdżycowymi, no to będzie serce bolało po spożywaniu soli. W związku z tym trzeba wejść na stronkę „ukryteterapie kropka pl” i tam dowiedzieć się od pana Jerzego jak zlikwidować skutecznie zaczopowanie naczyń krwionośnych. Robi się to skutecznie witaminami „D3”, „K2mk7” i „A” stosowanymi jednocześnie.

   Warto też przeczytać /ściągnąć sobie przeglądarką/ artykuły pana Waltera Lasta: Jak wyleczyć się z raka /https://www.alezielonysklep.pl/images/files/NEX/NEXUS16.pdf/,
   oraz :MMS – nie zabija wszystkich szkodliwych mikroorganizmów ! Środki lecznicze
   – Suplementacja /http://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin2/Leczenie/mms3.pdf/.
   W tym drugim faktycznie pisze, że zabija, lecz w tym celu wymagane jest specyficzne dodatkowe zastosowanie. Bo zastosowanie typowe zabija pasożyty, lecz nie wszystkie…

 • krystel

  Dzięki, już mam u siebie 🙂