MMS, Cudowny Suplement Mineralny na celowniku mafii farmaceutycznej!

[ Wszelkie komentarze zbrodniarzy-dezinformatorów co do trującego działania „chloru” (MMS nie jest chlorem) i podobnych manipulacji będę usuwał i ich blokował. Współuczestniczą bowiem w LUDOBÓJSTWIE. Blokada dostępu do MMS i blokada informacji o jego działaniu jest LUDOBÓJSTWEM w czystej postaci. W Polsce w szpitalach codziennie zabija się dziesiątki o ile nie setki osób różnymi zakażeniami i osłabiającymi antybiotykami i sterydami. Prawdopodobnie wszystkie mogły by dalej żyć, wiele wróciło by do normalnego życia.]

chlorynsodu1Ponieważ rozpoczął się ostry atak na dystrybutorów chlorynu sodu, związku chemicznego, który w wodnym roztworze o stężeniu 28% nazywany jest MMS-em, postanowiłem sprawę nieco wyjaśnić. Ja i moja rodzina od prawie 3 lat używamy MMS, w sytuacjach dość częstych – przy przeziębieniu, grypie, bólach zębów, a nawet do usuwania toksyn – efekty są rewelacyjne!
Każda osoba z mojej rodziny i znajomych, która się odważyła na zastosowanie MMS-a bardzo go sobie chwali, i z tego co wiem powszechne dotąd choroby stały się przeszłością. Będąc w wieku 55 lat nie mam żadnego poważnego schorzenia, na co mogę jedynie narzekać to na nadwrażliwość na promienie elektromagnetyczne, szczególnie mikrofale, które po prostu słyszę jako pisk. Są to telefonia komórkowa i Wi-Fi, ale tylko jeśli sygnał jest modulowany piskiem w celach hipnotycznych – tak, są na to patenty i sposób ten jest powszechnie stosowany, ale jest to inna historia.

Niedawne badania na rosyjskim urządzeniu diagnostycznym AuR-Um wykazały, że mój bieg biologiczny jest o 15 lat niższy od kalendarzowego, tak dobry jest stan mojego organizmu. Nie grozi mi żadna choroba (AuR-Um przewiduje choroby do kilku lat do przodu), jedynym moim problemem są toksyny w organach, z pewną ilością rtęci w mózgu włącznie. Ale tu też rozwiązaniem jest MMS, który stosowany w małych dawkach pięknie wypłukuje rtęć, co potwierdza Protokół Kerri Rivera stosowany na dzieciach z autyzmem. Dzieci zdrowieją.

Nie wiem jaki był stan mojego zdrowia zanim zacząłem brać MMS-a, rzadko chodzę do lekarza, nigdy nie byłem w szpitalu, owszem, miałem małe problemy zdrowotne, wynikające raczej z niewłaściwego trybu życia i żywienia. Jednakże co u siebie zauważyłem, to znacznie większy wigor niż kilka lat temu i większą siłę. Dodam, że oprócz MMS od kilku dobrych miesięcy piję gans CO2 Keshe. Też działa oczyszczająco, antywirusowo i antybakteryjnie, ale o gansach będzie mowa innym razem.

Jak dotąd ani się nie zatrułem MMS-em, ani też nikt z moich znajomych nie miał tego problemu. Pierwszy błąd w stosowaniu polegał na tym, że przyjąłem dawkę 15 kropel „bez zaprawy”, będąc chorym na grypę. Skończyło się to biegunką i wymiotami, ale też w ciągu 4 godzin skończyła się i grypa. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że MMS można zneutralizować witaminą C.
Odtąd stosuję albo Protokół 1000 (małe częste dawki) albo też Protokół Klary, tzn. 5-6 kropel kilka razy dziennie. Co kończy definitywnie przeziębienie w ciągu max. 1 dnia.

Twierdzenie, że MMS jest trucizną jest czystą manipulacją, gdyż wszystko zależy od ilości. Zatruć się można i solą kuchenną, a nawet wodą. Zakaz dystrybucji MMS przez Unię Europejską uważam za ludobójstwo, gdyż w ten sposób blokuje się substancję, która mogła by uratować życie, gdy inne metody zawodzą, jak antybiotyki. Jest tak sądzę w przypadku np. sepsy czy innych zakażeń w szpitalach – w ten sposób w Polsce umierają tysiące ludzi, niedawno zmarły tak 2 osoby z grona moich znajomych. Rodzinom nikt nawet nie wspomniał o możliwości zastosowania MMS, czy nawet zappera, który jak stwierdziłem, razem z MMS jest „bronią masowego rażenia” dla wirusów i bakterii. Zapper zabija prądem elektrycznym, a MMS wykańcza pasożyty chemicznie.

Wraz z Janem Taratajcio dysponujemy opinią setek, o ile nie tysięcy ludzi, którzy wyleczyli się z ciężkich chorób, z zapaleniem płuc, HIV, rakiem i cukrzycą włącznie, stosując bardzo proste metody – zapper z MMS-em, boraksem i popularnymi ziołami jak Graviola (Annona Muricata). Zapraszam do obejrzenia filmików na moim kanale na YouTube.

Odkrywca MMS Jim Humble ma dowody na to, że ludzie stosujący MMS żyją średnio o ponad 20 lat dłużej niż przeciętna. A to jest już problem dla urzędów takich jak ZUS…. Poza tym MMS mógłby z powodzeniem zastąpić tysiące „leków” i suplementów sprzedawanych w aptekach – które tak naprawdę mają bardzo niską, albo nawet zerową wartość leczącą. Gorzej, w dużej mierze są trujące, szczególnie że sprzedawane są w otoczkach z aspartamem i innymi świństwami.  Dziwicie się więc, że jest taki atak na MMS-a?

Niestety, obserwuję wściekły atak na MMS-a, nawet wśród komentujących na tym blogu, zatem podejrzewam, że mogą oni uczestniczyć w zmowie farmaceutycznej – blokadzie najskuteczniejszych suplementów i ziół. Jeśli ktoś mi mówi, że nic nie zastąpi goździka czy imbiru, to parskam śmiechem. Nie dlatego, że te zioła są złe, ale dlatego, że po prostu nie są w stanie dotrzeć wszędzie! A MMS poprzez aktywację tworzy dwutlenek chloru, który zastępuje tlen w czerwonych krwinkach, a te podobnie jak tlen dostarczają go wszędzie, z mózgiem włącznie! Dlatego MMS jest nazywany „cudownym” gdyż nie zna barier.

Kolejnym trickiem jaki stosują dezinformatorzy jest porównywanie MMS do chloru. Jak pisze Jim Humble:
„Działanie dwutlenku chloru na chorobotwórcze drobnoustroje opiera się na utlenianiu. Jest to zupełnie inna reakcja niż chlorowanie, tj. działanie, które powoduje chlor. W procesie utleniania nie powstają żadne szkodliwe związki. Napój z 10 mg/l roztworu chloru rozpuszczonego w szklance soku w ciągu kilku godzin wywoła nudności u zdrowej osoby, a taki sam napój z 10 mg/l roztworu dwutlenku chloru nie spowoduje żadnych skutków ubocznych. Przeciwnie, w tym samym czasie zabije więcej drobnoustrojów niż chlor.Roztwory o maksymalnym stężeniu dwutlenku chloru wynoszącym 0,0055% nie uszkodzą żadnych organów ani dobrych mikroorganizmów, jak np. bakterii tlenowych.”

Tak więc argumenty, że chlor jest zabójczy nie mają tu żadnej wartości. Znów zacytuję Jima Humble: „Setki tysięcy Amerykanów nie zdają sobie sprawy z tego, że różne napoje zdrowotne obecne na rynku od ponad stu lat produkowane są na bazie roztworu dwutlenku chloru.”. A chloryn sodu jest przecież podstawową substancją stosowaną do dezynfekcji wody czy mięsa. I to od kilkuset lat!

Nie mama zamiaru zostawić tematu MMS-a w spokoju, nawet jakby mi Sanepid wchodził do domu z bronią. Są granice interwencji państwa w nasze życie, szczególnie jeśli chodzi o zdrowie. Wszystko co robią rządy i podległe im urzędy są coraz to jawniejszym ludobójstwem i mam nadzieję, że niedługo powołamy Trybunały Obywatelskie, które tych zbrodniarzy rozliczą, także tych, którzy blokują tak uniwersalne suplementy jak MMS czy boraks. Ostrzegam, że ci co „tylko wykonują rozkazy”, mogą się znaleźć w sytuacji podobnej jak naziści w Norymberdze. Współdziałanie ze zbrodniarzami jest też zbrodnią. Jeśli urzędnicy zaczęliby odmawiać wykonywania zbrodniczych rozkazów, to zbrodniarze byli by jak nagi król – bez możliwości realizacji swoich paskudnych celów.

W komentarzach proszę o wasze opinie nt. MMS, oczywiście tych, którzy go używali.

UWAGA: Ściągajcie to kto może, dopóki jeszcze jest dostępne: http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS_w_internecie.pdf

A tu jest opis stosowania zgodnie z Protokołem 1000 (Jima Humble): http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=25

292 komentarze MMS, Cudowny Suplement Mineralny na celowniku mafii farmaceutycznej!

 • Majestic

  „Wypowiedź Tadeusza Strzępka z Fundacji Zielony Kazimierz – organizatora seminariów z Łukaszem Lubickim. Główne wątki, które zostały poruszone to kwestia zdrowia, naszych słowiańskich korzeni oraz źródłosłowia słowiańskiego, nie tylko naszej mowy, do czego odnoszą się badacze języka, jak wspomniany tu Tadeusz Wolański.” http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-2-01-2017/

  • Ciekawe

   A może na Maderę poleciał po zlecenia od swoich mocodawców , którzy tworzą V kolumnę w Polsce

 • Ela

  mozna sprawdzic. W internecie mozna kupic ziola do kapieli na pasozyty. Stosujac odpowiednia procedure, ziola te powoduja, ze „robaki” wychodza na powierzchnie ciala.

  • Majestic

   oczywiscie wszystko mozliwe ?

  • greg2014

   Robaki podskórne powyłażą i tyle.
   Niektóre jelitowe są tylko tam (F. buski)

  • greg2014

   KĄPIEL OCZYSZCZAJĄCA SKÓRĘ Z PASOŻYTÓW

   MIESZANKA ZIOŁOWA:
   naowocnia fasoli – 23g/7 łyżek stołowych
   żywokost – 16g/2 łyzki stołowe
   glistnik – 13g/4 łyzki stołowe
   macierzanka – 7g/3 łyżki stołowe
   przywrotnik – 5g/2 łyzki stołowe
   słoma owsiana – 4g/ 3 łyżki stołowe

   48 godzin przed zabiegiem nie wolno spożywac cukrów

   MIKSTURA DO SMAROWANIA:
   -słoik miodu sztucznego – 400g
   -mąka pszenna – 4 łyżki stołowe
   ZIOŁA DO PICIA PO KĄPIELI:
   miętę, pokrzywę zaparzyć, dodać soku z czarnej porzeczki, oraz miodu.wypić jedna szklankę ziół.

   – do 3 litrów wrzącej wody wsypać porcję ziół i zaparzyć.
   Przed kąpielą zioła podgrzać i przecedzić do wanny.
   Kąpiel musi być bardzo ciepła.

   Zioła w wannie uzupełniamy wodą do około 1/2 wanny do zanurzenia ciała.
   Kładziemy sie w wannie na ok 10-15 min, polewając i pocierając ciało w celu rozgrzania skóry.
   Wstajemy i smarujemy całe ciało(łącznie z głową)miksturą miodową.
   Siadamy do wanny, obmywamy ciało gąbką i spłukujemy ziołami z wanny.
   Powtarzamy te same czynności kilka razy(5-10)do wyczyszczenia pasożytów z ciała, podczas jednej kąpieli.
   Dolewamy gorącej wody, żeby utrzymać temperaturę .
   Wychodzące ze skóry pasożyty, białe nitki lub czarne punkty ściągamy gąbką.
   Na koniec obmywamy ciało mydłem ze naturalnym ze srebrem i spłukujemy czystą wodą.
   Kuracje stosujemy co tydzień aż do całkowitego oczyszczenia skóry.
   http://www.luszczyca.pl/read.php?1,82842,page=1

   http://oczymlekarze.pl/prezentacje/1284-jak-skutecznie-zwalczac-choroby-pasozytnicze

   http://pasozyty.org.pl/Onchocerca_volvulus.php
   http://www.pasozyty.info.pl/nitkowiec-podskorny/

 • Ela

  wg mojej wiedzy, nie sa to pasozyty

  • Majestic

   „mogę zaobserwować ruchy pod skórą mikroskopijnych jak by pałeczek jednak gdy próbowałem to pokazać lekarzowi nic się nie dzieje jak by widziało co robię” to zwidy ?

 • Ela

  P.Pawela dzial w Stowarzyszeniu STOPZET, do ktorego zglaszja sie ludzie poddawani kontroli umysłu za pomoca fal elektromagnetycznych o okreslonych częśtotliwościach

 • Ela

  Do Zaniepokojonego

  Prawdopodobnie jestes atakowany bronią psychotroniczna. Zgłoś się do Pani Paweli. Poszukaj w internecie nt temat. Jest tego sporo

  • Majestic

   ” 24 listopada 1946 roku kamera umieszczona na jednym ze zdobytych przez Amerykanów Niemieckich pocisków V-2 wzniosłą się na wysokość 105 km i zrobiła pierwsze zdjęcie Ziemi z kosmosu. ” Krzywizna jest imponująca ! zdjęć BYŁO około tysiąca . http://faktopedia.pl/497008

   • antyilluminat

    Krzywa, jak linijka…

    • JW

     Trochę wiedzy.
     Średnica planety Ziemia wynosi przeciętnie 12742 kilometry. Wysokość z której zrobiono zdjęcie wynosi 105 km. Dzielimy 12742/105=121.35238..
     Czyli powiedzmy, że mamy napompowaną kulistą piłkę plażową mającą średnicę metr dwadzieścia jeden z hakiem. I teraz w odległości jednego centymetra i pół milimetra od powierzchni tej piłki robimy zdjęcie krzywizny maleńką jak niewidoczny potężnie nieuzbrojonym okiem pyłek kamerką.
     Jaki otrzymamy widok krzywizny?
     Ano taki jaki ujrzał na umieszczonym w linku obrazie jeden z panów: „krzywa jak linijka”.
     Myśleć trzeba w życiu Drodzy Panowie.

     PS
     A jaki to ma mieć związek z tytułowym wątkiem o MMS, to już trudno zrozumieć.

    • Admin

     A taki, że pedofile – masoni – sataniści chcą na siłę wciągnąć nas, niezależnie myślących w dogmat „płaskiej Ziemi”, żeby potem wszystkich równo poumieszczać w psychiatrykach.

   • łajza

    @Majestic – niezwykłe zdjęcie;

    nie dajcie SIĘ wpuścić w maliny niejakiemu JW;
    dzieląc średnicę przez wysokość z jakiej zostało zrobione zdjęcie otrzymamy tylko proporcje, a nie odległość horyzontalną;
    gdybyśmy znali odległość horyzontalną moglibyśmy dokładnie wyliczyć zakrzywienie kuli (celowo nie piszę Ziemi)

    podaję linki do kalkulatorów krzywizny kuli:

    http://www.bestpartner.pl/index.php?d=kkrzywizna2

    http://www.proroctwa.com/kalkulator.htm

  • lincz

   Komentarz pod filmikiem-wkrętem.
   „Znowu to samo 😀 Tutaj link do wyjaśnienia fake’u :)” https://www.youtube.com/watch?v=JI94gMVybX4&t=1807s

 • czaro

  Jedność w Szatanie – Putin złożył satanistom Rosji życzenia szczęścia i pomyślności

  Od Redakcji http://www.3rm.info – jeszcze raz przypominamy wszystkim naszym braciom i siostrom, że rabin Berl Lazar i cały jego czarnochałaciarski legion nie mają nic wspólnego ze starotestamentowymi judejczykami do czego próbują oni wszystkich przekonać. Chabadowcy to sataniści! Są oni wrogami Chrystusa, Cerkwi Prawosławnej, Rusi i ruskiego ludu!
  (Czytaj http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szatanskie-plasy-moskwie-wychwalaniem-antychrysta-2016-12).

  Dlatego życząc temu szatańskiemu plemieniu pomyślności i osiągnięcia założonych przez nie celów, Putin, tak czy inaczej, życzy zguby prawosławiu, Rusi i ruskiemu ludowi. Uwaga ta jest uczyniona pod adresem tych obłąkanych i zwariowanych, tak zwanych, prawosławnych patriotów w rodzaju Duszenowa, którzy wszystkich przekonują, że Putin to taki, już nadchodzący, car i zbawiciel Rusi. Obyś pokarał ich Panie!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jednosc-szatanie-putin-zlozyl-satanistom-rosji-zyczenia-szczescia-pomyslnosci-2016-12

 • lincz

  „Drodzy Rodacy – przyjęło się że Żołnierze Niezłomni to żołnierze wyklęci… Jest to celowe działanie ukrytych naszych wrogów w Polsce. Po to, w tym kierunku idą działania, by za lata mieć z tego propagandową korzyść. Pamiętam zaraz po wojnie władza żydowska w Polsce nazywała Żołnierzy AK, BCh, NSZ, ZWZ, i innych walczących z okupantami – żołnierzami wyklętymi [a też “karłami zaplutej reakcji”], ale to był krótki okres, później się wyciszyli, myślę że powodem były zawirowania polityczne we władzach, gdzie polska część komunistyczna prowadziła jawną walkę z żydami uzurpującymi sobie prawo do rządzenia Polską [walka “chamów” z żydami]. Teraz z powrotem wracają do tej nazwy, po to, by za 50-100 lat młodzi Polacy wyedukowani na fałszywej historii [bo przecież nie prawdziwej, gdzie przede wszystkim od okrągłego stołu ukryci żydzi we władzach, fałszują całkowicie historię Polski], będą już postrzegali żołnierzy niezłomnych, jako rzeczywiście wyklętych – np., bo sprzeciwiali się “prawowitej” władzy. I być może – a żyda stać na to – będą też burzyć pomniki naszym bohaterom, jak np. “Inki” i innym. – Nie dajcie się “omamić” tzw. historykom na żydowskich usługach… „PRP

  • łajza

   @lincz – całkowicie zgadzam się z Tobą.

   Do „wymyślenia i spopularyzowania” takiego określenia przyznaje się publicznie niejaki Leszek Żebrowski

   • Peryskop

    Czyli Leszek Żebrowski to azaliż także głęboka hasbara ?

    • łajza

     Nie mam pojęcia, L.Żebrowski sypie faktami, których weryfikacja daleko przekracza „możliwości” czy ramy internetu;
     jednocześnie jego poglądy nie bardzo pasują do wizerunku jaki roztacza przed widzami.

     (Oczywiście to – jak sadzę – celowo zdewaluowane pojęcie, jest w stosunku do niego zupełnie nieadekwatne.)

    • sprawdzam

     Też mam L. Żebrowskiego na OTO 🙂

    • łajza

     Ciekawa sprawa z takimi pojęciami jak:

     holokost(holokaust),
     hucpa(z angielska chutzpah),
     hasbara.

     Mają trzy cechy wspólne:

     1. są stricte żydowskie
     2. celowo popularyzuje SIĘ je wśród gojów
     3. nadając im wieloznaczność

     daje to efekt ich niewłaściwego używania, co z kolei
     daje efekt chaosu i zagubienia

     holokost – to rytualna ofiara całopalna

     hucpa – to:

     „Określenie „hucpa” to słowo pochodzenia żydowskiego, świadczące o skrajnej perfidii, cynizmie i dwulicowości. Rozmiary tej perfidii i dwulicowości najlepiej wytłumaczyć na przykładzie. Gdy widzisz mężczyznę stojącego z zakrwawionym nożem nad trupem, i wołającego o pomoc – odpowiadasz na krzyki o pomoc pytaniem: co się stało? Ten mężczyzna zaś powiada: zabiłeś człowieka i wciska ci nóż w rękę. Potem we wszystkich sądach, pod przysięgą, będzie twierdził, że to ty jesteś zabójcą. ”

     ZOBACZCIE PROSZĘ ZDJĘCIA ILUSTRUJĄCE HUCPĘ

     https://wirtualnapolonia.com/2015/04/28/etymologia-slowa-hucpa-przyklady/

     i wreszcie

     hasbara –

     https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/04/25/hasbara-w-polskim-internecie-definicja-metody-organizacja-wikipedia/

     „Hasbara jest określana jako „pro-Izraelska propaganda

     Hasbara w polskim internecie ma wiele twarzy. W swojej karierze zetknąłem się z kilkoma typami „hasbarytów”:
     1. Miły „wyjaśniacz”, wie, że jest bardzo mądry i ma olbrzymią wiedzę, więc chętnie oświeci tego głuptaska, który błądzi – przykład takiego działania można zobaczyć tu. Dowiemy się np. że całą ziemię od Arabów żydowscy osadnicy kupili, zaś odkupione uczciwie pustynie zamienili w kwitnący raj (jak było naprawdę można przeczytać – niestety nie w polskiej wikipedii).
     2. Bardzo agresywny „obwiniacz” – ma pewną wyrywkową wiedzę historyczną, agresywnym wypominaniem, najczęściej zmyślonych, przewin Polaków w czasie okupacji dokonuje dwóch rzeczy – zamienia temat dyskusji z obrony Izraela na obronę Polaków i próbuje wywołać w Polakach poczucie winy (ten sam chwyt, co w przypadku Jedwabnego). Osoby pozbawione wiedzy historycznej, pozwalającej obronić się przed takimi zarzutami najprawdopodobniej ulegną opisanej argumentacji. Przykład użycia tego typu chwytów: tutaj.
     3. Rzecznik pojednania. Osoba tego typu stara się przedstawiać wybiórczo epizody w historii Polski, kiedy jakaś grupka Żydów działała w interesie narodu polskiego (ignorując zupełnie liczebność tej frakcji i działalność znacznie większych frakcji Żydów wcześniej bądź później). Przykład tutaj (UWAGA: blog palmer.eldritch.1984 na Salon24 został ocenzurowany, wypowiedzi z tego konta są niewidoczne, dlatego „dialog” wygląda dziwacznie).
     Oczywiście tak, jak wiele jest metod oddziaływania socjotechnicznego, jak wiele jest typów agentury, tak wiele jest możliwych typów agentów. Agentura hasbarska i mossadowska w polskim internecie nie zajmuje się wyłącznie kwestiami antysemicko – antyizraelskimi. Może zajmować się sianiem zamętu i uniemożliwianiem dyskusji na „drażliwe” tematy- poprzez zaśmiecanie wątku i próby zmiany tematu (przykład, więcej o metodach). Może się zajmować propagowaniem powszechnie znanych faktów o zabarwieniu patriotycznym i narodowym, po to tylko by się uwiarygodnić – i realizować zwoją właściwą działalność, np. promowanie zabójczych dla narodu polskiego ideologii ekonomicznych. Może tworzyć portale, fora i platformy blogerskie – zarówno te niszowe, jak i te mocno popularyzowane w mediach. To, jak sytuacja ma się w rzeczywistości w przypadku danego miejsca w sieci – niestety każdy musi ocenić sam, opierając się na analizie efektów (i potencjalnych efektów) działań.

  • Majestic

   lincz ,to skomplikowane sprawy ,weryfikacja jest wręcz niemożliwa , najważniejsi byli świadkowie tamtych zdarzeń a jest ich obecnie prawie zero już nie żyją , niema takiego drugiego kraju w europie gdzie się zbiera kapitał na tych co oddali krew , LWP Siły Zbrojne na Zachodzie , to skandal aby ich smierc i poświecenie stawiać na wadze układów politycznych bylem na wielu cmentarzach wojskowych i powiem że cisza tam jest taka sama .Hymn Poległych https://www.youtube.com/watch?v=Omd9_FJnerY

  • ninanonimowa

   — jestem córką Oficera AK zamordowanego przez żydoskie UB. Od mamy wiem,że Ojciec NIE WIEDZIAŁ !! dla kogo walczy!!. Był gorliwym katolikiem, w kościele odbierał pieniądze i instrukcje na dywersyjne działanie. Ojciec,wcześniejszy frontowiec 5 medali- 4 z pola walki i VIRTUTI MILITARI za akcję podczas forsowania Wisły. Zapętlił się. Był zwykłym polskim Patriotą , którego Patriotyzm wykorzystali —— scenarzyści z pejsami.

   • BEBE

    WIELU BYŁO TAKICH KTÓRZY SZLI WALCZYĆ Z FASZYSTAMI NIE PRÓBUJĄC NAWET ZAWRACAĆ SOBIE DUPY „WIELKĄ” POLITYKĄ
    TWIERDZENIA JAKOBY WSZYSCY ŻOŁNIERZE ZGŁASZAJĄCY SIĘ DO DYWIZJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ W SIELCACH NAD OKĄ BYLI ZAGORZAŁYMI KOMUNISTAMI TO CZYSTY ABSURD TAKI SAM JAK DOMNIEMYWANIE ŻE KAŻDY ŻOŁNIERZ ANDERSA POPIERAŁ GORĄCO RZĄD NA UCHODŻSTWIE

   • Majestic

    UB samo organizowało oddziały AK itp , po to aby Wszystkich zamordować na słynnej” rakowieckiej ” Delegatury AK były tworzone przez UB , werbowano do tego setki zwyklych bandziorów rzezimieszków , ale nie ważne , Cel był jeden wykorzenić Polskich Prawdziwych Patriotów

  • lincz

   Przekazuję informacją zawartą w RPR. Teksty w cudzysłowie należy traktować jak cytaty.

 • Ciekawe

  V-KOLUMNA KEBABOWA
  W Polsce działa już ponad 20 tys. kebabów. Jeżeli założyć średnio jednego muzułmanina na każdy kebab to mamy już na terenie RP całą dywizję młodzieńców wprawionych w wymachiwaniu dobrze zaostrzonymi nożami. Co na to MSWiA i MON ?
  Przez ostatnie lata tak wypatrywaliśmy tych zielonych ludzików ze wschodu, że przegapiliśmy desant ludzików z południa. W Polsce działa już ponad 20 tys. kebabów. Nie wszystkie są zarządzane przez Turków i Arabów, niektóre są częścią sieci, takich jak np. Sfinks. Ale zakładając średnio obecność jednego obcokrajowca na każdy kebab, mamy 20 tys. młodzieńców wprawionych w krojeniu mięsa dobrze naostrzonymi nożami.
  Inwazja – w samym Ełku jest już prawie 10 kebabów
  Morderstwo 21-letniego Polaka w Ełku przez Tunezyjczyka to dzwonek ostrzegawczy dla polskiego rządu i polskich służb. Do tej pory cieszyliśmy się, że odparliśmy z sukcesem presje Brukseli i Berlina, aby wcisnąć nam tysiące nielegalnych migrantów. Pomimo tego, już 8 Polaków zginęło w ostatnich 18 miesiącach z rąk muzułmanów (5 w Europie i 3 w Tunezji):
  monsieurb.neon24.pl/post/135807,ile-jeszcze-polskiej-krwi
  Teraz, tylko kilka dni po pogrzebie bohaterskiego kierowcy Łukasza Urbana, będzie nowy pogrzeb, tym razem w Ełku. Sylwestrowy atak nie jest pierwszym, cytując za portalem elk.wm.pl już w marcu 2016 roku pracownicy jednego z lokali z kebabem na terenie miasta mieli nożem ranić kilku mieszkańców Ełku, którzy „prowokowali ich agresywnym zachowaniem”.
  Kiedy pochowamy 21-o letniego Daniela, następnego dziewiątego już polskiego obywatela, który zginął z rąk muzułmanów, nadejdzie najwyższy czas na zadanie pytania – czy naprawdę wiemy kto przebywa na terenie RP?
  http://monsieurb.neon24.pl/post/136092,v-kolumna-kebabowa
  Jeżeli mamy już w Polsce 20 tyś Kebabów to jest to przerażająca wiadomość kto do tego dopuścił i kto wydaje zgodę na przyjazd do polski tych bandytów.

  • Admin

   Sfinx jest żydowski, z Izraela. Podejrzewam, że wśród tych 20 tysięcy, 18 tysięcy jest własnością żydów.

   • P

    Jakiś czas temu przeglądałem dane tej spółki. I nic takiego nie znalazłem, natomiast jeśli tylko miałbyś jakieś wiarygodne, proszę napisz.

 • lincz

  „Amerykański Sąd Apelacyjny z Okręgu nr 9 potwierdził, że w dniu 12 grudnia 2016 sędziowie w składzie: Susan Graber, Andrew Hurwitz i Richard Boulware wysłuchają wystąpienia Saleh przeciwko Bushowi.W zaplanowanej na grudzień rozprawie Irakijka, Sundus Shaer Saleh, ma zamiar oskarżyć byłego prezydenta USA, George W. Busha, i innych otaczających go wtedy urzędników o złamanie prawa, kiedy to podjęli oni decyzję o inwazji na Irak.”

 • denuo

  Produkcja istot humanoidalnych – Gonz Shimura
  https://www.youtube.com/watch?v=ibfMfhsNZeM

  • Majestic

   „Homosapiens sapiens ” po potopie , dobra strona ale przesycona „pryzmatem religii ” ale mi to nie przeszkadza zmieniam wektory w kierunku ufologi i jest ok . Info Jest OK

 • Ciekawe

  Jackowski nowy wywiad o Polsce w 2017 roku będzie nie dobrze http://strefatajemnic.onet.pl/przepowiednie/co-czeka-polske-w-2017-roku/00lzft

 • levibc

  Robił, to co każdy może zrobić na szybko, to sam sprawdzić co się dzieje z krwią która spotka Dwutlenek chloru i samemu przekonać się czy to co piszą na wikipedii jest prawdą. I zobaczyć jaka jest mało toksyczna dla organizmu człowiek… potem oddajcie próbkę na badania krwi najlepiej.

  Słuchacie ludzi którzy piją inną truciznę – gasn, sekciarza Keshego. Podlecki ma już objawy shizofreni, wszędzi widzi hazbare, atakują go mikrofalami, dzwonią do niego agenci, czuje się osaczony, zaszczuty i na celowniku.

  Teraz wmawia wam wymysły innego sekciarza, scientologia Humbla, że picie ekstremalnie toksycznych trucizn metabolicznych i biocydów to lekarstwo. Tak samo jak Keshe nagina wszystkie zasady biochemii.

  Nie powiażajcie swojego zdrowia takim ludziom !
  Kashe was niczego nie nauczył ?

 • janusz

  Akurat działanie MMS nie wygląda na utlenianie. Jeżeli to jest tlenek, to nie można go bardziej utlenić. Ot, chemia. Natomiast ponieważ to jest tlenek, to może być on jakoś specjalnie przetwarzany przez drobnoustroje i z tego powodu powodować ich wymarcie. O ile chlorowanie to po prostu zniszczenie wszystkiego organicznego chlorem (najczęściej włącznie z organizmem pacjenta), to tlenek w mniejszych stężeniach może tu działać w ramach metabolizmu konkretnych drobnoustrojów, i właśnie w kierunku konkretnego działania tlenków na różne drobnoustroje przydałyby się jakieś badania. Hodujemy bakcyle w probówkach i wpuszczamy im różne tlenki, po jakimś czasie patrzymy co się z nimi stało – nikt tego nie robił?

 • 8

  Jeżeli chcemy uzyskiwać dobre efekty, przy jakiejkolwiek suplementacji trzeba sobie wymienić błony komórkowe na przepuszczalne – śniadanie: codziennie olej budwigowy(2 łyżki stołowe)+kostka twarogu+jogurt 0% i miksujemy na majonez. Jeżeli błony się wymienią(około 5 lat), organizm sam powinien się zacząć naprawiać. Ale nie możemy zapominać o jelitach – pijemy sok z kiszonej kapusty.
  Około 20 lat cierpiałem na migreny. Zapper trójpozycyjny Jana Taratajcio sprawił że wreszcie mam spokój. Ten kto nigdy nie był 4 czy 5 dni wyłączony z obiegu, nigdy nie zrozumie w pełni znaczenia pomocy jaką niesie pasja pana Jana. O MMS zastanawiam się od dłuższego czasu w kontekście usunięcia rtęci. Kiedyś przeprowadziłem oczyszczanie: krople kolendry na bazie alkoholu + chlorella. Czy przy braniu MMS-a też stosujemy wcześniej osłonę z chlorelli (jeśli myślę o bezpiecznym wychelatowaniu rtęci)?

 • Ciekawe

  W Polsce działa już ponad 20 tys. kebabów. Jeżeli założyć średnio jednego muzułmanina na każdy kebab to mamy już na terenie RP całą dywizję młodzieńców wprawionych w wymachiwaniu dobrze zaostrzonymi nożami. Co na to MSWiA i MON ?
  Przez ostatnie lata tak wypatrywaliśmy tych zielonych ludzików ze wschodu, że przegapiliśmy desant ludzików z południa. W Polsce działa już ponad 20 tys. kebabów. Nie wszystkie są zarządzane przez Turków i Arabów, niektóre są częścią sieci, takich jak np. Sfinks. Ale zakładając średnio obecność jednego obcokrajowca na każdy kebab, mamy 20 tys. młodzieńców wprawionych w krojeniu mięsa dobrze naostrzonymi nożami.
  Inwazja – w samym Ełku jest już prawie 10 kebabów
  Morderstwo 21-letniego Polaka w Ełku przez Tunezyjczyka to dzwonek ostrzegawczy dla polskiego rządu i polskich służb. Do tej pory cieszyliśmy się, że odparliśmy z sukcesem presje Brukseli i Berlina, aby wcisnąć nam tysiące nielegalnych migrantów. Pomimo tego, już 8 Polaków zginęło w ostatnich 18 miesiącach z rąk muzułmanów (5 w Europie i 3 w Tunezji):
  monsieurb.neon24.pl/post/135807,ile-jeszcze-polskiej-krwi
  Teraz, tylko kilka dni po pogrzebie bohaterskiego kierowcy Łukasza Urbana, będzie nowy pogrzeb, tym razem w Ełku. Sylwestrowy atak nie jest pierwszym, cytując za portalem elk.wm.pl już w marcu 2016 roku pracownicy jednego z lokali z kebabem na terenie miasta mieli nożem ranić kilku mieszkańców Ełku, którzy „prowokowali ich agresywnym zachowaniem”.
  Kiedy pochowamy 21-o letniego Daniela, następnego dziewiątego już polskiego obywatela, który zginął z rąk muzułmanów, nadejdzie najwyższy czas na zadanie pytania – czy naprawdę wiemy kto przebywa na terenie RP?
  Obserwując chaos i bajzel w Niemczech widzimy, że migranci używają różnych tożsamości i podrabianych papierów a ich historia kryminalna jest często zatajona. To praktycznie uniemożliwia polskim władzom odpowiednią kontrolę obcokrajowców. Pierwszy lepszy Tunezyjczyk czy Afgańczyk może na podstawie fałszywych informacji spoko dostać papiery w Niemczech i potem już jako pełną gębą rezydent Unii europejskiej wjechać bez przeszkód do Polski. Importujemy sobie V kolumnę.
  A to, że miłujący pokój muzułmanie ochoczo sięgają po nóż, pokazuje historia sprzed kilku lat z Olsztyna, gdzie saudyjski student dźgnął Polaka pięć razy – i został uniewinniony przez niezawisły sąd. Czyn Saudyjczyka został zakwalifikowany jako (cytat) „wywijanie nożem w panice” (taka odmiana pomroczności jasnej). Tak się składa, że „wywijając nożem w panice” Saudyjczyk zdołał ugodzić Polaka m.in. w krtań (podrzynanie gardła?) oraz w plecy (kiedy Polak już uciekał?):
  olsztyn.wm.pl/185683,Saudyjczyk-niewinny-To-juz-ostateczny-wyrok.html#axzz4UWwTMnz4Ale ponieważ Arabia saudyjska płaciła wtedy dobrą kasę za swoich studentów (języka angielskiego) polskim uczelniom, sprawie ukręcono łeb.
  Olsztyn – Saudyjczyk dźgnął nożem pięc razy i został uniewinniony
  Podejrzewamy, że sąd był pobłażliwy ponieważ chodziło o dużą kasę
  Każdy chirurg potwierdzi, że rany kłute od noża są o wiele bardziej groźne dla zdrowia i życia niż rany postrzałowe od kuli. Przekonała się o tym niestety na swojej własnej skórze 45-o letnia Polka, zadźgana w lipcu w barze Mangal Kepab w niemieckim Reutlingen przez miłującego pokój „uchodźcę” z Syrii.
  Kebab w Reutlingen, gdzie „uchodźca” zamordował maczetą Polkę
  http://monsieurb.neon24.pl/post/136092,v-kolumna-kebabowa
  Jeżeli mamy już w Polsce 20 tyś Kebabów to jest to przerażająca wiadomość kto do tego dopuścił i kto wydaje zgodę na przyjazd do polski tych bandytów.

  • Majestic

   wspaniale ! fakty to fakty ! a Tutaj trolle wszczynają burdy , nie interesuje to ich,szukają kulek adoracji?, sami posluguja się kilkoma nickami a wmawiają to Innym !

   • nemo

    Dokładnie. Krzywe faktyczności poszybowały w górę. Oby tak dalej. Czy dołączą następni?

  • Admin

   O to chodzi!
   MMS jest naszą bronią nie tylko na choroby, ale i na szczepionki. Dlatego Unia „zakazała”. Jak nie dasz im zezwolenia to mogą sobie zakazywać, a nie nam. Ja nie daję zezwolenia.

 • greg2014

  Skutki prywatyzacji – przypadek Włocławka

  Opublikowano: 02.01.2017 | Kategorie: Gospodarka, Publicystyka

  Prywatyzacja to zbrodniczy proces przeciwko instytucji Państwa i Narodu Polskiego dokonany po II wojnie światowej. Wielu polityków do chwili obecnej z wielką pogardą, nienawiścią i szyderstwem odnosi się do czasów tzw. PRL-u.
  (…)
  O AUTORZE

  Eugeniusz Wypijewski jest wiceprzewodniczącym Ruchu Odrodzenia Gospodarczego. Artykuł jest tekstem wystąpienia na konferencji o reindustrializacji zorganizowanej przez ROG.

  https://wolnemedia.net/skutki-prywatyzacji-przypadek-wloclawka/

 • Zaniepokojony

  Witam, piszę do was bo już nie wiem gdzie mam się zwrócić o pomoc. Byłem z tym już prawie wszędzie i prawdopodobnie zamkną mnie w wariatkowie, ale ja wiem, że to co się ze mną dzieje to nie halucynacje. Zaczęło się jakieś 6-7 lat temu jak mieszkałem w Gąskach, zacząłem słyszeć jakieś dziwne szumy w nocy, na początku było to sporadyczne ale z czasem stało się to normą, tak że po czasie nawet za dnia był to stały szum do tego stopnia że już go słyszałem tylko kiedy się na nim skupiłem i w sumie przestałem się tym martwić do czasu gdy pamiętam jak obudziłem się u siebie w łóżku, ale byłem rozebrany a zawsze śpię w piżamie i miałem dziwne ślady na ciele. Jestem pewien że bylem w nocy uprowadzony i coś się ze mną działo, nikomu o tym nie mówiłem bo nikt by mi nie uwierzył a do tego wszystkiego zacząłem słyszeć głosy coś jak by polecenia które nie pochodzą ode mnie!!! na szczęście nie wymuszają one na mnie zachowań ale często mi przeszakadzają gdy myśle to nagle wtrącają mi się i zupełnie nie mogę się skupić nawet w rozmowie z ludzmi często zaczynam odpowaidać na pytania które słyszę w glowie. Ostatnio zaczęło dziać się coś co mnie przeraża, mogę zaobserwować ruchy pod skórą mikroskopijnych jak by pałeczek jednak gdy próbowałem to pokazać lekarzowi nic się nie dzieje jak by widziało co robię. Przez to wszystko muszę się zgłosić do psychiatry oni chcą mnie wykończyć POMOCY!!!

  • busia

   polecam ci zapper pana Taratajcio ,wybil mi wszystkie pasozyty ktore mialam pod skora a bylo ich okolo 16 mniejszych i wiekszych .odkrylam to przez przypadek gdy zaczelam przesuwac zapper po ciele i w tych miejscach gdzie byly pasozyty poprostu czulam cos jakby pieczenie.upiekly sie poprostu i skora wydalila.bierz tez srodki ziolowe i srebro koloidalne ,probuj roznych sposobow.

  • Ciekawyyy

   http://www.popko.pl/konsultacje,cennik,page.xhtml
   Na ile wyczytałem konsultacja to 80 zł + 20 zł od każdej dodatkowej osoby z rodziny z którą się zamieszkuje posiada związki.
   Pan Popko w swych prelekcjach wielokrotnie wspomina o zdegenerowanych UFO-ludkach a Twe objawy wyglądają na typową ingerencje właśnie takich typków.

  • Majestic

   to jakieś Chipy mikro bioroboty , to skomplikowana nieco sprawa , bioroboty egzystują na dwóch płaszczyznach rzeczywistości dlatego znikają gdy jest zagrożenie , bo obiekt jest monitorowany ,zapper tu nic nie da ,Gracjana kiedyś opowiadała o swoich przeżyciach i Jej dzieci https://www.youtube.com/watch?v=6cdU4HOS4n8 uważam że jakiś fachowiec powinien zrobić monitorowana hipnozę a puzniej założenie blokad energetycznych bo nie wiemy z kim i czym mamy odczynienia ?

   • Majestic

    Jeżeli to bron psychotroniczna , to wszystkiego próbować zmienić miejsce zamieszkania wyjazd do ciotki wujka , w czasie ataków przebywać w piwnicy szczelnej gdzie niema zasięgu , prąd wyłączać na noc , nawet te folie stosować do ekranowania , radia telefony tv wszędzie wtyczki powyciągać , wykonać jonizacje pomieszczeń jonizator prawdziwe świece , w domu chodzić bez jakiegoś obuwia i skarpetek ,wszystko jest istotne , bo najpierw źródło trzeba zlokalizować .

   • kk7qq

    Tak jak wierze w wiele roznych niezwyklych sytaucaji ta wydaje sie nieco absurdalna 🙂

    Ledwo przebrnelam przez polowe filmu ….pani Gratiana nie miala stosunku ale przelacial ja pewnie ten ET …po czym w jej brzuszku skakal sobie malutki chudziutki czlowieczek ….:D
    Przy okazji pani Gratiana sie wreszcie wypromowala leczac energia ludzi i zwierzeta !

    • Majestic

     to ja właśnie wypromowało co miała z tym zrobić ? a jak inaczej ma to wyglądać ? jak się ujawniła to przyszło to automatycznie , właśnie ataki na nią tak sprawiły że przestała się tym do końca dzielić i tak to teraz wygląda , cala jej rodzina przezywała te perturbacje , gdyby miała inne zamiary nie angażowałaby w to swoich dzieci rodziny , a było inaczej, chęć przekazania tego podzielenia się tym była mocna bo była autentyczna taki spontan .Osobiście wiem że mówiła prawdę , bo ich widziałem na własne oczy , i z mojego punktu widzenia ten kto tego nie widział jest opóźniony w energetycznym rozwoju , bo jak to nazwać ? ale nie mam zamiaru kogoś na sile uświadamiać udowadniać bo to czysty idiotyzm , prędzej można w zoo telepatycznie z zwierzakami porozmawiać . wolna wola ?

  • Admin

   Jeśli pasożyty, to astralne. Wejdź na YouTube, poszukaj Grifasi PL i obejrzyj kilka filmików, na pewno znajdziesz coś co będzie przypominało twoją sytuację.
   Musisz się pozbyć strachu, podnieść swoje wibracje, uwierzyć w siebie. Dałeś przyzwolenie na zainstalowanie ci implantów w twoim ciele ezoterycznym. Można je usunąć w hipnozie regresywnej, ale nie wiem kto w Polsce by ci mógł pomóc. Sądziłem, że Kaczorowski, ale dowiedziałem się, że niekoniecznie jest to najlepsza opcja.
   Możesz to jednak zrobić sam, dobrze jakbyś się poddał diagnozie na Quantecu. Na pewno brak ci pewnych elementów – witamin (szczególnie B12), może magnezu, cynku – one są „wypłukiwane” przez fale elektromagnetyczne i tak osłabiony osobnik jest łatwiejszym celem.
   Nikt cię nie zamknie do psychiatryka, bo jesteś żywicielem obcych bytów (niskowibracyjne emocje jak strach), ale jeśli wejdziesz np. medytacjami na wyższy poziom, to ci dadzą spokój. Koniecznie przeczytaj też „Wędrówkę Dusz” Newtona, to cię ustawi na wyższy poziom.

 • sprawdzam

  https://www.youtube.com/watch?v=qOIrCNSbWHA
  SZOK !!! Chory na Parkinsona przyjmuje 1 kroplę oleju z Marihuany . Zobacz jaki jest EFEKT
  DOCENT Company
  https://www.youtube.com/channel/UC6gbrMSRot2tRwh5veQbAJg
  6 146
  33 267 wyświetleń
  Opublikowany 12 gru 2016

  Skoro wiadomo, że Medyczna Marihuana łagodzi objawy Parkinsona oraz Epilepsji (padaczki) dlaczego nie jest dostępna dla ludzi ? Odpowiedź jest prosta . Koncerny Farmaceutyczne zarobią o wiele więcej na chemii . Dlatego też blokują naturalne metody leczenia .

 • lincz

  Osobista uwaga dotycząca Protokołów MMS. Zaleceniem Pana Jana było nie stosować kwasku cytrynowego, ponieważ jego zawartość stanowi niezdrowa chemia.Poleca natomiast cytrynę. Kto chce , ten dowie się więcej.

 • greg2014

  Justyna Socha

  Wczoraj o 11:11 ·
  Nie będzie obowiązkowej szczepionki przeciw HPV, ale…
  „Minął 2016 rok. Wiele osób pokładało nadzieję w nowym polskim rządzie, jednak okazało się, że w temacie obowiązku, terroru i braku odpowiedzialności za powikłania poszczepienne niestety poszedł ręka w rękę z częścią opozycji i jej totalitarnymi zapędami. I chociaż Prezydent Andrzej Duda 22 grudnia podpisał ustawę wycofującą finansowanie szczepień przez NFZ, tym samym odsuwając widmo obowiązkowej szczepionki przeciw HPV – to Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł dołożył kolejny obowiązek. Trzech dawek przymusowej szczepionki przeciw pneumokokom, tańszej i zawierającej więcej aluminium.
  Środowisko sceptyków szczepień rośnie jednak w siłę i zamierza aktywnie monitorować zmiany prawa. A przede wszystkim upominać się o podstawowe prawa człowieka gwarantowane nam przez prawo krajowe i międzynarodowe. Nie sprzedacie naszych dzieci przemysłowi farmaceutycznemu.”
  Całość w najnowszym wydaniu Warszawskiej Gazety.

  https://www.facebook.com/justynasochastopnop/photos/a.1569811403283226.1073741828.1564667263797640/1800722586858772/?type=3&theater

  • Admin

   Przecież my się cały czas tylko bronimy przed ewidentnymi zbrodniami. Trzeba zorganizować się w dużą grupę ludzi i założyć im sprawę o ludobójstwo. I niech to będzie przed Trybunałem Obywatelskim wyłonionym spośród wielu udzielających się ludzi z dużą wiedzą. Niekoniecznie z tytułami.

 • greg2014

  Owoce I Warzywa: Za Mało Witaminy C Do Stłumienia Insulinooporności U Dzieci:

  http://naturalblaze.us1.list-manage.com/track/click?u=3ac8bebe085f73ea3503bbda3&id=7863136a74&e=b8aff2ed3b

 • Peryskop

  Niech każdy się teraz zastanowi dlaczego A,m.i^d,n. pisze o gansach-głupotach i promuje rozmaite szemraństwo, zatajając istotne przekazy od prof. Majewskiej, które otrzymuje tak jak ja i setki innych odbiorców.

  Fwd: Fw: dr Andrew Wakefield

  Prof. Maria Majewska mejlem 31.12.2016

  Bohaterski dr Wakefield będzie w kwietniu w Polsce. Warto skorzystać i go posluchać.

  ———- Forwarded message ———-
  From: Jerzy Grzeszczuk
  Date: 2016-12-09 16:31 GMT-05:00
  Subject: Fw: dr Andrew Wakefield
  To: Maria Majewska

  Szanowna Pani prof. Maria Majewska,

  Dostałem fantastyczną wiadomość. Dr Andrew Wakefield będzie w Polsce na początku kwietnia 2017.

  Pozdrawiam,
  Jerzy Grzeszczuk

  —– Original Message —–
  From: Jerzy Zięba
  To: Jerzy Grzeszczuk
  Sent: Friday, December 09, 2016 10:04 PM
  Subject: Re: dr Andrew Wakefield

  Tak byłem u niego w domu, będzie W Polsce na początku kwietnia 2017.
  Szczegóły oczywiście przekażę.
  Pozdrawiam.

  Jerzy Zięba
  Autor

  http://ukryteterapie.pl/

  http://www.polacydlapolakow.pl/

  https://www.facebook.com/ukryteterapie

  W dniu 09.12.2016 o 14:45, Jerzy Grzeszczuk pisze:
  Szanowny Panie Jerzy Zięba,

  Od pięciu lat ja publikuję wypowiedzi prof. dr hab. n. med. Marii Doroty Majewskiej „O szkodliwości szczepień” na forum: http://www.ccsvi-ms.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=306&sid=467360a367e877cad9b487be3ec9650a — 56 tysięcy wyświetleń.

  Oglądałem filmik w NTV i Pan powiedział, że ma się spotkać z dr Andrew Wakefieldem i zaprosić go do Polski.

  Jestem bardzo ciekawy, czy doszło do tego spotkania?

  Z najlepszymi życzeniami,
  Jerzy Grzeszczuk

  • greg2014

   Z linku:

   xxxxxxx Koniec cytowania.

   Od siebie dodam, że 23 listopada 2016 na stronie:
   http://www.termedia.pl/mz/Radziwill-w-felietonie-dla-Menedzera-Zdrowia-Szczepmy-sie-,24204.html
   Minister Zdrowia Konstanty Radziwił nazwał dra Wakefielda naukowym oszustem. Gdy napisałem pod tą publikacją, że jest wręcz przeciwnie i podałem uzasadnienie, to po kilku minutach mój post został usunięty przez jakiegoś cenzora. Przykro mi, że nasz minister zdrowia jest aż tak fatalnie poinformowany i że cenzor usunął moje wyjaśnienie.
   Szczęśliwego Nowego Roku.
   Jerzy Grzeszczuk==

  • Admin

   A ten znów swoje.
   Jak puszczasz info od prof. Majewskiej w komentarzu, to po co mam to wstawiać jako artykuł główny?
   Dostajesz mailem i od razu wstawiasz by mnie uprzedzić, a później mieć argument, że ja ignoruję panią profesor. Jak dziecko.

   • Peryskop

    Żadne dziecko, a tylko uważny Pery 🙂

    Który po powrocie z bezzasięgu znalazł w skrzynce i dorzucił 2.01.2017 3 mejle prof. Majewskiej przekazane 30 i 31.12.2016. A więc przysłane jeszcze ZANIM powstały dwa ostatnie wstępniaki MP – w tym ten o MMS – rzekomo „cudownym suplemencie”.

    Kota ogonem to możesz odwracać naiwniakom po obróbce NTV.

    Prof. Majewska pisze o różnych kwestiach pro-zdrowotnych, ale MMS-ów nie polecała.

    Ani zapperów, ani quanteciów, ani gansów, ani ALU folii na głowę, ani innych szemranych „cudowności” spod ciemnej gwiazdy małoPolskiej.

    Odbanuj W.i,s.m,a.j,ę, pls, bo to per saldo jest pożyteczna osoba.

    W odróżnieniu od trolla d.e.z.i.n.f.o majesticka-szatana-nieciekawegooo-freeemana. On już całkiem skompromitowan, jak onegday ZenojEva, cudex hjk, jotbek czy muląca.

    Co za kiepski sort ci tu wciąż podsyłają z Zentrolli ?

    • Ciekawyyy

     ((( Odbanuj W.i,s.m,a.j,ę, pls, bo to per saldo jest pożyteczna osoba.
     W odróżnieniu od trolla d.e.z.i.n.f.o majesticka-szatana-nieciekawegooo-freeemana)))

     Na banowanie najlepsze są banany a na takiego cztero imiennego trolla to pęczek, zaś piąty wbij pan sobie centralnie w szkiełko Peryskopie, omamy przeminą. 🙂

   • Majestic

    Jesteś przeklęty belzebubie dociera to do ciebie ! ty jesteś wyrafinowanym trollem !

 • tom

  myslisz ze przez tyle lat za takie cierzkie miliardy oni robia sobie opryski , w tym cos jest wystarczy ze to aktywoja i pizda zimna ludzie zamienia sie w zombi czy cos w tym rodzaju

 • tom

  phil schneider

 • Peryskop

  Całkiem was porąbało od wypisywania kolejnych bzdur z głową owiniętą folią aluminiową, podczas gdy …

  Dobre wieści dla rodziców i obrońców dzieci
  przed szczepiennymi okaleczeniami. Brawa dla Pani Justyny Sochy.

  Prof Maria Majewska mejlem 30.12.2016

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Sad-umorzyl-sprawe-Justyny-Sochy-dzialaczki-antyszczepionkowego-stowarzyszenia-Stop-NOP,wid,18627662,wiadomosc.html?ticaid=1185b8

 • Kurdupel

  Myślę sobie, że ludzie którzy krytykują MMS to nie ci, którzy „uczestniczą w zmowie farmaceutycznej”. – Są to ludzie, którzy w nic nie wierzą. Też tak kiedyś miałem, ale od czasu jak uwolniłem się od polskiej polityki i stacji informacyjnych moje życie nabrało sensu i wiary. „Polityka naszej polityki” to przestać wierzyć we wszystko co mówi opozycja, albo ludzie nie związani z „nami”. A skoro MMS jest tak dobry, a nasz polityk tego nie poparł, to jak w to wierzyć? – Taka swojego rodzaju blokada wiary…