Morderstwo – cel blokady mojego telefonu?

Miałem się jutro spotkać z pewną osobą – żadne SMS-y nie docierają, ani też nie mogę uzyskać połączenia. Tknęło mnie, że może to być celowa blokada.
Nanowahadełko pokazało, że tak, planowane jest morderstwo na tej osobie, tym bardziej, że pośrednio, poprzez swoją pracę, była powiązana z b. Ministrem MON Antonim Macierewiczem.Osoba ta wspominała mi niedawno przez telefon, że rzekoma „katastrofa” w Smoleńsku nie byłą żadną katastrofą i że miałem rację pisząc o „białych plamach” w Smoleńsku i o tym, że nie było żadnego odlotu z Okęcia. Antoni Macierewicz wyleciał niemal na 100% dlatego, że zaczął ujawniać pewne szczegóły i bandycka ferajna poczuła się zagrożona.

Nanowahadełko znalazło 3 nazwiska osób, które maczają palce w blokadzie mojego telefonu i planują zbrodnię na osobie, z którą się miałem spotkać.
– Bogdan S. (agent Mossadu w polskich służbach)
– Robert K (j.w.)
– G. (polityk, podaję tylko pierwszą literę nazwiska na wypadek gdyby wahadełko się myliło)

Nanowahadełko ostrzega wszystkich zaangażowanych w możliwą zbrodnię (Antoni Macierewicz też jest zagrożony ze strony tych osób), że jakakolwiek próba skończy się u tych osób nie żadnym paraliżem, ale efektownym odejściem bez fanfar.
Oprócz tych głównych prowodyrów zaangażowanych jest 7 osób, w tym te, które blokują mój telefon.
Nawet nie sprawdzam wahadełkiem jakie będą tego konsekwencje. Jestem pewien, że jeśli prawdą jest to co wyżej napisałem, to niedługo wszystkie zamieszane osoby znajdą się tam gdzie jest ich miejsce.

Sprawa zbrodni warszawskiej zwanej niesłusznie „katastrofą Smoleńską” nie jest zakończona. Polacy już niedługo usłyszą straszną prawdę o tym jak wymordowano polskich patriotów, zmaltretowano ich zwłoki w maszynach do przeróbki mięsa i podrzucono gdzieniegdzie na miejsce rzekomej katastrofy.
Antoniemu Macierewiczowi już nikt nie zaknebluje ust, a on sam w glorii wróci na stanowisko Ministra Obrony RP.
Ja to wiem bez wahadełka i pierdolę wszystkich, którym to nie pasuje.

46 myśli na temat „Morderstwo – cel blokady mojego telefonu?

 1. Smoleńsk od samego początku był teatrem, więc jeżeli ma Pan inny numer ( tak zwany śpioch ) niech z niego powiadomi znaną sobie osobę aby uważała.

  Ta swołocz jaka jest przy korycie od czasów Magdalenki tak po dobroci nie odpuści.

  • komputera rozumiem, ze tez nie masz i mieszkasz na zapadlej wsi i stad nie kazda wiedza do Ciebie dociera, tylko ta wybiórcza. Smiem twierdzić, ze Ty wegetujesz a nie żyjesz pełnią życia.

 2. A sam koniec artykułu bardzo mocny,tylko ciekawi mnie to jak będziesz się tłumaczył gdy Macierewicz nie wróci na stanowisko tylko

 3. Szatan coraz bardziej zuchwale podnosi bunt przeciwko kościołowi a znak krzyża go drażni. Dzisiaj w TV poinformowali że już przyczepiają się do skoczków narciarskich by tego nie robili.

   • Tia, co niektórym wydaje się, ze maja prawo dręczyć innych ludzi, bo przynależą do ‚katolickiego boga”

    A któż to jest ten Bóg?
    Ten sam, który stworzył świat i ludzi na nim .. i nie ważne czy ludzie są biali, czarni czy żółci, jesteśmy jedną ludzką rodziną.

    A ludzie podzielili świat na kultury i religie …. i twierdzą, że to ich bóg jest lepszy. Bóg kjst jeden, jak pień drzewa, reszta to już tylko gałęzie, które są bliżej pnia … a zwykli ludzie to liście i nasiona. Ile się z nich wysieje tak się ziemia ukształtuje …. i od tych nasion zależy jakie wyrosną drzewa …. czy dadzą nam swoje ukojenie, pożywienie, czy będą ranić do krwi.

    I światli ludzie to rozumieją … i trudno mieć pretensje do takiej Viśki, która nie jest już tą owieczką, którą można strzyc i robić z jej wełenki moherowe berety.
    To was fanatycy religijni, strzygą, golą a nawet depilują … i chodzą po świecie takie łyse bezmózgowce, czym bardziej łyse tym bardziej atrakcyjniejsze dla swoich aniołów stróżów, można z nich zrobić nie jeden moherowy beret, a przede wszystkim balona… a jak już się wypalicie na tym świecie to was puszczą w kosmos z niczym.

    • no , zobaczmy wojny europejskie ten sam bóg , identyczne berety moherowe ci sami identyczni kapelani te same życzenia zamordowania tych samych beretów po przeciwnej stronie ogrodzenia czy nie jest to piękne dzieło , czy bóg nie spełnił próśb i życzeń swoich baranów , na koniec jeszcze zapewne zapytał co jeszcze mogę dla was barany zrobić !? jestem bogiem zazdrosnym ale hojnym w spełnianiu waszych życzeń .

    • Na świecie byłoby o połowę mniej wojen, mordów, zbrodni i innego zła, jeśli człowiek umiał by być tolerancyjny i dał spokojnie żyć drugiemu człowiekowi, według jego zapotrzebowań A tu zbyt wielu umyśliło sobie aby wkładać człowieka we własne buty …. a te buty to nic innego tylko żelazne dyby – masz tańczyć tak jak ja ci każę, masz się modlić , gdzie ja ci wskażę … i masz siedzieć cicho, nie podskakiwać, bo ci pokażę, gdzie twoje miejsce, utnę głowę po kołnierzyku, a w najlepszym przypadku zrobię z ciebie głupca ….to ja jestem panem z wyższego poziomu… a ty jeden z drugim do szeregu … i nie wychylać się …..
     ale barany nie chcą już spełnić tych nadobnych życzeń, mało tego idą swoją drogą według własnego rozumu i mają w nosie te wszystkie przykazania …. i stąd ta furia, co niektórych na tym blogu.

 4. Macierewicz przez prawie 7 lat z rzędu z uporem psychopaty (*czytaj patent na wariata ) wtykał wszystkim iż to Ruscy dokonali zamachu
  i niby teraz miałby zdradzić faktycznych sprawców by w glorii powrócić na stanowisko szefa MON ?
  Mam rozumieć że cudownie odmieniony na powrót szef MON będzie teraz jątrzył Polaków do wojny z żydobanksterią zachodnią a z Rosją zawierał pakty o nieagresji i sojusze wojskowe ?

 5. Vismaya hitlerowcy napadając na Polskę też mówili że Bóg jest z nimi. Nie ma to ,jak manipulacja słowem Bożym. Jak może z wami być Bóg skoro nim gardzicie?

 6. Ciekawy ,sam teraz widzisz że to co Marek pisze to dyrdymały nadające się do kabaretu. Ale z nim naprawdę jest źle ! On nie jest sobą !

 7. Ela to prawda,mieszkam w zapadłej wsi zabitej dechami. Bardzo fajnie tu jest,ogromne obszary leśne,piękne rzeki,krajobrazy. Sporo warszawiacy szych podbudowało sobie domki wypoczynkowe w mojej okolicy. Nie ma tu chematilusów ani innego badziewia. A wy trujcie się spalinami w waszych wielkich ,śmierdzących ,brudnych,zatłoczonych miastach.

 8. Viśka,kto daje się strzyc ten daje. Nie wszyscy są tak głupi by tuczyć i tak opasłych już pasterzy. Jest dwie kategorie katolików,ja jestem z tego gorszego sortu. Ale nie zamierzam porzucać swojej wiary tylko dlatego że jakiś leniwy masoński biskup niszczy kościół. Oni swoją nagrodę za obłudne życie już odbierają.

 9. Viska z pospolitymi chamami nie dyskutuje. I mam daleko z tyłu twój załgany kościół i jego biskupów ….. masz ochotę to im kibicuj… a ode mnie wara.

 10. Viśka twoje życie też jest załgane,jak wielu ludzi na tym świecie. Żyjemy w smrodzie zgnilizny ludzkich serc i pośród skamielin ludzkich sumień. Tak jak mówiłem ,ten świat upadnie z wielkim hukiem a zgniliznę będzie czuć wszędzie. Bez interwencji Boga ten świat się nie odbuduje.

 11. Ja nie wiem co tu się podziało jeżeli chodzi o podejście do spraw ale bardzo mi się podoba.
  Zresztą; po prostu jest pisana prawda a to jest to za czym łaknę jak łania wody.
  Co do powrotu to wątpię w najbliższym czasie. Czuję, że powróci w kryzysowym czasie a to jeszcze nie teraz. Gadzie nasienie w defensywie; rzeczy się zapewne rozwloką a i lekcji dużo a Minister jest z tych co idą na chwałę więc i też musi swoje hartowania przejść.
  Tak trzymać, najlepszego

  • nawet jeżeli Cię ktoś skrzywdził, to naucz sie to traktować jako jeszcze jedno doświadczenie, Na ten padół ziemski przychodzisz po to, aby doświadczać nie tylko tego, co jest dobre ale i to co jest złe. Swiat cały jest dualny

   • @ela

    świat …. nie jest dualny !

    tak bredzą hinduiści itp., że zło i dobro muszą się uzupełniać itp brednie
    nie muszą !
    zło nie musi istnieć !
    zło to jest BRAK dobra
    świat to jest TYLKO dobro, bo sam proces tworzenia to dobro i powstał z miłości
    zło to tylko destrukcja i niszczenie dobra
    .
    bardzo błądzisz, ja też tak błądziłam ok 20 lat temu,
    (choć ja nigdy nie byłam tak agresywna wobec nikogo)
    .
    Chrystus: ja jestem drogą, prawdą i życiem

    • „choć ja nigdy nie byłam tak agresywna wobec nikogo”

     to Viśka jest wyjątkiem? Od lat kąsasz mnie swoim żądłem. 🙁

    • dzieńi noc, biel i czerń, mężczyzna i kobieta, zewnątrz i wewnątrz, niebo i ziemia, góra i dól, zło i dobro… Roma daj sobie spokoj ze swoimi wywodami, bo błądzisz i to bardzo. Nie rozumiesz dualności. Poza tym co dla mnei jest dobre to dla Ciebie niekoniecznie i odwrotnie. Zacznij w końcu uzupełniać wiedze, a nie powtarzac wgrane Ci programy. Miej swoje refleksje, a nie cudze. Kto Ci powiedzial , ze błądze? to tylko Twoja subiektywna ocena, wynikająca m.in z Twoich przekonan i programow. Musisz bardziej rozwijać lewą półkulę mózgu poprzez ćwiczenia/sa takie, poszukaj/, bo to ona m.in odpowiada za logikę i analityczne myślenie, z ktorymi to na bakier u Ciebie

 12. Ela,nie rozumiesz o co mi chodzi,nie o moje krzywdy mi chodzi. Ja jestem tylko obserwatorem tego świata i widzę co się dzieje. To wszystko się stanie i to na naszych oczach. Nie trzeba być ani jasnowidzem ani prorokiem. W Europie zachodniej będzie coraz gorzej, Islam rozszerzy się do tego stopnia że w pewnym momencie zachód obudzi się ale będzie już za późno. Zło samo się nie cofnie,będzie postępować jak rak.

Dodaj komentarz