Musimy rozwiązać najważniejszy problem – usunięcie klonów

20:45 BARDZO WAŻNA SPRAWA – PIĘCIU AVATARÓW WSPÓŁPRACUJE Z ŻYDOMASONAMI. Problemem jest nie tyle przykrycie ich dusz przez nakładkę plazmatyczną, o ile ich udurniony przez żydostwo i kościół umysł. Poszli na współpracę z żydomasonerią tylko dlatego, że nie odpowiada im styl mojego pisania! Są to: PIOTR WOTWINOWSKI, RÓŻA MOGIENNY, NORA RONUW, STEFAN RITEJKO  oraz TOBIASZ ZIMOWICZ.
Po pierwsze ściągnijmy im żydowskie nakładki, to częściowo pomoże, ale co ważniejsze, należy otoczyć ich dusze barierami ochronnymi – należy wysłać co najmniej 2 tysiące barier holograficznych na każdą duszę tych Avatarów. Później będzie czas na oddurnianie. Nie możemy sobie pozwolić na tak destrukcyjne działanie, gdyż grozi ono śmiercią wielu tysięcy ludzi. Te bariery zostawiamy do czasu gdy usunięci zostaną ostatni żydomasoni.

ŚMIERĆ ŻYDOM i MASONOM!!! KONIEC Z RELIGIAMI!!!

13:00 Musimy natychmiast usunąć nakładki na dusze u ok. 8000 osób pracujących dla ABW. Ludzie ci są sterowani przez sztuczną inteligencję zaprogramowaną na wymordowanie wszystkich Polaków, z tym że w pierwszej kolejności mają być usunięci Avatarzy. Takich ośrodków jest siedem. Pierwszy nasz atak mentalny powinien pójść na tajne ośrodki ABW w Warszawie i w Krakowie. Pozostałe są w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Białymstoku. Tajna centrala jest na Oceanie Atlantyckim na wyspie, której nie ma na mapie, w schronie 460 m pod dnem oceanu. Siedzi tam 560 półżydów. Dokładna odległość schronu od pomnika Adama Mickiewicza na krakowskim Rynku: 4,748,638 m na prostej, która się kończy na Alexander City, Georgia.

Nakładkę ściąga się najlepiej medytacją, wyobrażając sobie duszę tej osoby pomalowaną czarną farbą. I tę farbę po prostu zmywamy myślowym spirytusem bądź rozpuszczalnikiem. Ten sposób możemy zastosować do dużych grup klonów, nawet tysięcy – wyobrażając sobie jako rzędy setek takich przyczernionych dusz. Walimy w nie strumieniem benzyny i ta czerń schodzi. Czarną masę neutralizujemy światłem słonecznym, po czym wysyłamy ją portalem w okolicy Słońca do Czarnej Dziury Wszechświata i zamykamy ten portal. Na koniec należy poświecić całą aurę światłem niebieskim by wypełniło wypłukane dziurki i dusza została zablokowana dla dalszych ataków.  Ziemia niedługo oczyści to co w nią spłynęło huraganami, deszczem i wulkanami. To musi nastąpić, też z uwagi na uwolnienie bardzo dużej ilości ujemnej plazmy (DOR), która w nią weszła. Będzie to Fala Z, która usunie pozostałych szkodników DOR-em płynącym w stronę wielu portali Czarnej Dziury Centrum Wszechświata.

Poprzednią medytacją udało nam się usunąć ok. 42% tzw. klonów. To bardzo dużo, ale nie dojdzie do Wyniesienia Ziemi i jej mieszkańców gdy pozostanie chociażby jeden klon. Są jeszcze inne rzeczy, ale usunięcie wszystkich klonów jest najważniejsze i wcale nie tak łatwe. Szczerze mówiąc, to dzisiaj już miałem dość. Osobiście spotkałem się z dwoma autentycznymi klonami, które udało się wsadzić w nasz hologram – jeden 100%, tzn. całe ciało zostało wymienione na obce, drugi 80% – pozostawiono tylko nogi i podbrzusze. Szok! Odkryłem to badając te osoby wahadełkiem. Pierwsza w ogóle o tym nie wiedziała – wyszło mi to w domu po jej wizycie u mnie, a druga stanowczo się nie zgadzała na badanie. A ja i tak przy niej zbadałem oczy i nerki. Wyszło mi 5 i 9% na oczach, a przecież ta osoba nie jest ślepa. Nerki z kolei były na zero – tak jakby ich nie było! Udałem, że to jakiś błąd i szybko się pożegnałem.

Jak to się robi? Jest to technologia Annunaki, ale pomysł rabinów żydowskich. Parchy chciały zamienić wszystkich ludzi w posłuszne roboty. W sumie pomysł dość prosty, jeśli się zna podstawy plazmy. Tworzy się sztuczną duszę, która zakrywa tę prawdziwą. Ta sztuczna dusza wysyła sygnały do stacji orbitalnych parchów, skąd wysyłane są wiązki plazmowe zawierające kody komórek. Jednocześnie daje sygnał ciału danej osoby by się dezintegrowało w danym miejscu, zamieniając we wiązki plazmowe z tą właśnie informacją. I komórka po komórce są zamieniane na takie jakie parchy chcieli by widzieć w danej osobie. Oczywiście najważniejszy jest mózg, dlatego idzie pierwszy. Dzieje się to podczas snu, osoba tak dużo chrząka przez sen i w ogóle długo śpi. Ma też dziwne sny, zazwyczaj bardzo miłe by uśpić czujność. Wzorzec oryginalnego ciała przekazywany jest na stację orbitalną, na wypadek gdyby podmienione ciało robiło psikusy. Wtedy się proces powtarza ze zmienionym wzorcem. Diaboliczne, nieprawdaż?

Im starsza i silniejsza dusza, tym trudniej to zrobić, bo ma ona zdolność odbudowywania oryginalnego ciała. Nawet jeśli się podmieni w całości to przy duszach Avatarów utrzyma się ono zmienione przez góra 2,5 miesiąca. Niestety, u ludzi z młodymi duszami, nawet 8-10 mln lat, zmiana może być permanentna i mamy do czynienia z zombie. Taki biorobot niby się normalnie zachowuje, rozmawia, chodzi do pracy, choruje (pozornie, bo klony mogą żyć wiecznie), itd. jest jednak świadomy tego, że jest biorobotem! Wydaje mu się, że jest lepszy i robi wszystko by tę swoją nową „rasę” zwielokrotnić poprzez usuwanie zwykłych ludzi. Tak, klony mogą zamordować tych, których nie jest łatwo zamienić. Może to być współmałżonek czy nawet dziecko. Mają też bardzo wyczulone zmysły. Potrafią np. z łatwością zrozumieć rozmowę prowadzoną na drugim końcu wypełnionego peronu metra. Zwykłą rozmowę na świeżym powietrzu potrafią usłyszeć nawet z 50 kilometrów, bowiem słyszenie opiera się u nich nie o ruch cząsteczek powietrza, ale ruch plazmy. Podobnie jest z widzeniem, choć będą cię zapewniać, że źle widzą…
Całkowicie zamieniony klon jest silniejszy od normalnego człowieka ok. 35 razy, niech cię więc nie zwiedzie widok połamanej staruszki. Może ona tobą z łatwością rzucić do góry na 10 metrów. Drzwi nie są dla nich problemem – jak dostaną zadnie by cię zabić to to na pewno zrobią. Steruje tym oczywiście sztuczna inteligencja opracowana przez parchów z pomocą Annunaki.

Chcieli byście mieć takie możliwości – nadludzką siłę i super- zmysły. Otóż my, ludzie, powinniśmy mieć znacznie lepsze parametry! Zablokowane nici DNA, a właściwie wzorzec plazmowy spowodował, że nie możemy się do końca uruchomić. Możemy mieć 450 razy lepsze zmysły, większą siłę itd. niż te klony! I tak będzie, powoli nasze zablokowane helisy DNA już się uruchamiają. Możecie to sprawdzić badając np. swoją siłę. Już powinna być o 30% większa niż 6 miesięcy temu (mówię o Avatarach, by my jako pierwsi zostaliśmy odblokowani). Klon na Avatarze już się długo nie utrzyma, góra miesiąc, właśnie z tego powodu – oryginalna dusza wraca do stanu wyjściowego.

Dobrze, zatem jak usunąć na szybko taką nakładkę mechanicznej duszy? Jeśli nie chcecie sprawdzać wahadełkiem jaki jest procentowy udział nakładki względem całej „duchowości”, to możecie spojrzeć w oczy danej osobie. Jeśli jest totalnym klonem, to oczy wydają się czarne. Dopiero jak się bliżej przyjrzy, to pojawiają się kolory. Kolor czarny, to brak emanacji plazmy, widzi się go więc niejako duszą. Taką osobę można wyczuć właśnie duszą – wydaje się nie mieć emocji, a jeśli już ma to tylko złe. Jest po prostu wredna, wszędzie wyszukuje problemów, jest wścibska – potrafi nawet dzwonić po znajomych i cię obgadywać. Ci co widzą i czują aurę mówią, że taka osoba jest jakby „za szybą”. Wahadełko pokazuje też obniżony poziom biowitalności i niskie poziomy czakr górnych od czwartej począwszy. Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz – u kobiet z pomienionym całym ciałem temperatura pochwy jest o 4 stopnie niższa niż normalnie, to powinno być zauważalne przez partnera.

Po usunięciu czarnej nakładki na duszę mogą jeszcze pozostać tzw. „efajaki”, czyli po prostu wrzody na aurze (duszy). Usuwa się je myślowo, można też zbiorowo, choć nie jest to łatwe. Prędzej czy później dusza się sama wyrówna, choć w przypadku silnych starych dusz może to potrwać nawet 7-8 miesięcy. Efajaki powodują zahamowania i lęki. Taka osoba po prostu czuje się obca w swoim środowisku, wini siebie za wszystko co powoduje kompleksy. A gdyby wiedziała, że ma tego typu wrzody, to po prostu by sobie je wyobraziła i usunęła myślowo je masując aż do wyrównania.

Tak więc zapraszam do medytacji usunięcia nakładek z przejętych ludzi. Może po tych informacjach będzie Wam łatwiej.

89 komentarzy Musimy rozwiązać najważniejszy problem – usunięcie klonów

 • Daga

  Marek,czy nanowahadełko mogłoby udzielić więcej info o ataku psychotronicznym na Aliksandra Haretskiego- właściciela Kliniki Medycyny Naturalnej w świebodzicach ? To bardzo istotne dla bardzo wielu ludzi .Dziękuję

  • Marek

   On jest Avatarem, został zabity przez przejętego Avatara (który już jest oczyszczony i nic nie pamięta). Na miejsce Haretskiego podstawiono rzeczywistego klona, który nie może się oddalić o więcej niż 5 km od kliniki. Pisałem już jak odróżnić takiego klona od człowieka. On jest zaprogramowany na zabijanie, na miejscu pacjentów opuścił bym klinikę.

 • Ika

  Marek, mam własną interpretację mojego dzisiejszego snu ale ciekawa jestem Twojej oceny.

  Do mojego domu weszła młoda kobieta, nie widziałam którędy. Udała się do góry, na piętro z zamiarem dostania się na dach i popełnienia samobójstwa. Pobiegłam za nią, chciałam autentycznie ratować ją przed odebraniem sobie życia (emocjonalnie zrobiłam wszystko) ale nie zdążyłam, była szybsza …
  Skoczyła.

  Zadałam sobie dużo wysiłku aby ją ratować, po jej skoku nie czułam już nic.
  Nie zdawałam sobie sprawy, że za chwilę pojawią się kolejne osoby z tym samym zamiarem.

  Usiadłam i … zobaczyłam, jak przez okno w sąsiednim pokoju weszła (przeniknęła) następna młoda kobieta i przechodząc przez korytarz udała się na piętro, i na dach aby … skoczyć. Następnie wszedł przez okno do mojego mieszkania mężczyzna w średnim wieku z tym samym zamiarem – na dach odebrać sobie życie.
  Po nim następne osoby, spora grupa w różnym wieku. Proces trwał bo przychodziły pojedyńczo.

  Wszystkie były zaprogramowane. Bez emocji.

  Całość obserwowałam spokojnie, poza pierwszą, gdzie podjęłam się ratowania jej życia nie rozumiejąc, że to DUSZE ROZLICZAJĄ TE OSOBY.

  • Marek

   Bardzo dobra interpretacja. Nanowahadełko pokazuje, że to się już zaczęło. Po prostu wibracje plazmy Ziemi (jej Duszy) są za wysokie dla młodych dusz (do 500,000 lat). Nawet jeśli ci ludzie nic złego w życiu nie zrobili, to będą musieli odejść by ich dusze nabrały odpowiednich wibracji w czasie wielokrotnego inkarnowania. Dotyczy to 780 milionów ludzi (!), już odeszła połowa, stąd pewnie ten sen. Dobrą informacją jest to, że 40% tych ludzi wróci za ok 6-9 miesięcy w niezmienionej postaci po przyspieszonej ewolucji ich dusz, tzn. fikcyjnych reinkarnacjach w ultra-szybkim wszechświecie blisko Czarnej Dziury. Nie będą tego pamiętać, ale dusze będą znacznie bardziej rozwinięte. Nie ma więc co rozpaczać, dobre dusze, nawet młode, znajdą swoje miejsce w 5D.

   • Ika

    Do chwili skoku pierwszej towarzyszyła mi adrenalina, po skoku ogarnęła mnie cisza …
    Następne osoby obserwowałam całkowicie spokojna.

    Cały proces przechodzenia na tamten świat – rozliczania dusz odbywa/odbywał się jednak przez mój dom i poniekąd z moim udziałem w roli obserwatora. Bardzo wymowne !

   • Ika

    Dobranoc, Marku.

 • A skąd wiadomo, że pan Marek nie jest klonem?
  A skąd wiadomo, że wahadełko mówi prawdę?
  Na te pytania WAM drodzy naiwni wizytatorzy tego bloga admin nigdy nie odpowie.
  Generalnie wchodzę tu żeby się pośmiać oraz stwierdzić, że S.Lem miał rację: cyt. „Gdyby nie internet, nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów”.

 • Sofia

  W północno-wschodniej Polsce też sypią. Już nie było smug ponad tydzień, a dzisiaj szaleństwo. Teraz też słychać buczenie samolotów.

 • Anonim

  Czytam czytam i mi ładowarkę od telefonu rozwaliło już nie będę czytał o tych duszach

 • Mira

  Mam nadzieję na kolejną porcję dobrych wiadomości, zwłaszcza, że sługusy pasożytów znów zanieczyściły piękne od kilku dni niebo. Może rzeczywiście kąsają resztkami sił?
  Tutaj jakieś niedobitki próbują jeszcze siać zwątpienie, ale to już nie działa! 🙂
  Opis technologii stosowanej do zniewolenia LUDZI rzeczywiście robi diaboliczne wrażenie – nic dziwnego, ze byli tacy pewni swojej władzy….
  Jednak my odzyskujemy świadomość i wiedzę o tym, że władza jest chorą grą i nie musimy dłużej w nią grać.
  Dzięki, Marku 🙂

  • Marek

   Spokojnie wszystko jest już na finiszu. Wredne komentarze są umieszczane przez komputery przejętych Avatarów. Nasz medytacja już działa, Avatarzy powoli zaczynają wracać do zmysłów. Poza tym niedługo im komputery nawalą, nasze dusze mocno nad tym pracują.

  • Mira dziwnie przestali przed atakiem na Syrię , zapewne pobrali sobie urlopy, dzisiaj była u mnie taka wzgledna szachownica, wiec raczej scierwa zaczynają gazowanie .

 • „Serbski precedens !TO ŚMIERTELNA PUŁAPKA DLA POLSKI !!!” jack caleib https://www.youtube.com/watch?v=5EPNPKaiqo0

  • Mira

   Majestc, na prawdę słuchasz tego bełkotu? Ja nie mogę :)Ten facet kradnie czas!

   • Mak

    To prawda. Tego nie da sie sluchac.Histeryczny belkot.

    • co było bełkotem ? przekazał istotną informacje, ma się w gajerek ubrać i pięknie recytować ? nie krytykujmy za jakiś całokształt ? przynajmniej zostawić w spokoju bo morze być tak że w przyszłości nie będzie co krytykować , media alternatywne są wyniszczane jak i wiedza alternatywna , posłuchajcie http://porozmawiajmy.tv/polowanie-na-uzdrowiciela-aliaksandr-haretski/ w środku jest filmik z wypowiedzią , przypomniał mi się, Bruno Grening, Garson , Reich , Lakchovsky, i tak niemal bez końca lista jest bardzo długa .

   • Mira , nie chodzi o słuchanie zawsze to dodatek do tego co w trawie piszczy , z reguły słucham i całkowicie wrogie przekazy daje to wyśmienity obraz manipulacji oraz ilosc zawartych kłamstw , w dodatku niekiedy jest kilka procent prawdy i to trzeba wyłapać bo wykwintne klamstwa bazują niekiedy na całkiem dobrych rodzynkach prawdy , wtedy widać co jest negowane co jest zniesławiane a co eksponowane a to pokazuje trend , a jak wiemy trendy to plany i założenia wieloletnie ,przeoczenie czegoś robi upośledzenie czyli krótkowzroczność w temacie. Pozdrowionka

    • Mira

     Pewnie masz rację 🙂 Mnie brakuje cierpliwości, czy też czasu? Są nosiciele takich energii, które mnie mnie odrzucają – zwyczajnie czuję odrazę i nie jestem w stanie zmusić się do słuchania/czytania/oglądania. 🙂
     Miłego wieczoru 🙂

 • Ej wy no to usuwajcie tych klonów ino szypko

 • Igi721

  Szkoda że nasz prezydent nie broni Polaków tylko Żydów prezydent Izraela mówi że Polacy mordowali a Duda nic kłamie w żywe oczy że nie chore to jest i skandaliczne zero poprawy jest coraz gorzej a takie blogi odwracają uwagę od ważnych spraw.

 • przem

  Rozjaśnienia i prawdy życzę Ci Marku – gdzieś wyczytałem w komentarzach że masz urodziny.
  Doświadczaj także fizycznie wszakże całość to nie tylko świat niefizyczny. Czy wtym roku będzie jakiś Łańcuch życia? Zapewne wielu chciałoby zadać CI wiele pytań.
  Co do Twojej nowej działalności poprzez nanowahadełko co na to Irma? Czy wasze wyniki się pokrywają ?

 • nina

  ——– nie wierzą w świat opisywany przez Marka , A W TEN ŚWIAT ! też nie uwierzycie ??.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/04/matka-z-dzieckiem-uwieziona-w-szpitalu.html

 • MJ

  Od południa wzmożony atak chemtrails dziś w Krakówku.

 • nina

  ———prymas tysiąclecia, żydzi I TYSIĄCLETNIA OKUPACJA Polski przez WATYKAŃSKĄ SYNAGOGĘ SZATANA.Kiedy to się skończy , kiedy Polacy zbojkotują kościół, kiedy wreszcie !! zrozumieją ,że katolicyzm to śmiertelna choroba.
  „Prymas Wyszyński i jego hierarchowie czynnie i z premedytacją wykorzystywali nieświadomy politycznie lud do walki o władzę, przywileje i majątki dla Kościoła i dla swoich żydowskich sojuszników w Polsce i poza Polską (w USA i Izraelu).”
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/

 • Turkus

  Samoloty w akcji… Sypią chemikalia nad głowami – po kilka naraz. Całe niebo pokryte liniami.

  • Marek

   Nie przejmuj się, to ostatnie, chcą wzbudzić w nas wątpliwości. Tylko 6 miast w Polsce, razem 14 samolotów, później znajdę skąd wylatują.

 • PUGOWSKI

  ♦️♦️♦️

  Przed kilkoma laty chemik chyba czeski wykryl, ze w Pepsi sa slady ludzkich cial. Dowody byly tak przytlaczajace ze w koncu Pepsi przyznalo ze w ilosciach HOMEOPATYCZNYCH dodaja kawalki embrionow do ich napojow. Nawet niemieckie scierwomedia to podaly,ale co to obchodzi zidiocialych medialnie biorobotow – „suwerenow“ ?

  ♦️♦️♦️

  • Mira

   To pachnie eksperymentem genetycznym! Podobno obce DNA ma wpływ na DNA biorcy. Dr Jaśkowski mówił o tym, że do produkcji „szczepionek” wykorzystują napletki obrzezanych dzieci. PO co?! Tak więc „szczepionki”, GMO, teraz Pepsi…..To z pewnością nie wszystko.

 • Marek

  Nanowahadełko pokazuje mi Białoprądnicka, naprzeciwko miejsca gdzie mieszkam. Pralzag – cały budynek – emitery skalarne. Mogę się mylić, bo się trochę wypłukałem z energii oczyszczając przyjaciół.

  • Rafał Lewczuk

   A na tej Białoprądnickiej to nie parkują czasem jakieś furgonetki, dostawczaki (takie większe od samochodu osobowego, ale bez szyb)?
   Skoro nie widać wnętrza samochodu z ulicy, to przecież mogą tam skitrać wszystko: agentów Mossadu, albo aparaturę do lasowania mózgu Markowi Podleckiemu.

 • kubaky

  Panie Marku jak tam sytuacja? We Wrocławiu już błękitne niebo od 2 dni.

 • Marek, ratunku, jestem atakowana, boję się, powiedz co mam robić, oni są wszędzie, dochodzą do mnie podmuchy eksplozji bomb atomowych. Całe niebo zasnute jest pyłem, od miesięcy nie widać słońca. Kończy się jedzenie. Boję się. Pomocy, zbliża się kolejny atak, oni wyglądają jak jaszczury, mają szarą skórę, broń sobie z nimi nie radzi. Jednego udało się zlapac, po odcięciu wszystkich kończyn nadal żył, nie mógł się tylko ruszać…

  • Marek

   „to trochę go odciągnie od oczyszczania” – tak pomyślałeś gdy to pisałeś Piotrze.

  • Marek

   Właśnie informuję doradców prezydentów Putina i Trumpa w tej sprawie. Galeria Kazimierz, 78,675, wejście 35 m na płn zachód od samego centrum Galerii, ok 87,000 żydomasonów, zero klonów. Mają ponad 8 tys dzieci na „pożywienie”.

   • Turkus

    Czy tak okrutny los dzieci, można było ukryć na masową skalę? Gdzie są ich rodzice? Czy konflikty były wywoływane tylko po to, by pod osłoną wojny porywać dzieci dla tych zwyrodnialców? Nie ma wytłumaczenia na to okrucieństwo… trzeba z tym skończyć raz na zawsze. Usuńmy to zło z Ziemi i Wszechświata.

    • Marek

     To są dzieci z aborcji. Oni je wsadzali do inkubatorów i jak kurczaki hodowali aż nadawały się na rzeź.

    • Turkus

     Brak słów na to okrucieństwo.

    • Rafał Lewczuk

     @Marek

     Aborcja to czyste zło. W jednej ze słupskich podstawówek zorganizowano konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Tolerancja”. Najlepsze, wyróżnione prace uczniów można obejrzeć tutaj:

     https://www.youtube.com/watch?v=I4qc-e0ZTVQ

     Mnie najbardziej zasmuciła praca Feliksa – trzecioklasisty. Chłopiec narysował grób swojej mamy, która umarła w czasie aborcji, a teraz jest wychowywany przez dwóch ojców – 1:38 nagrania.

   • Donald John Trump

    Thank you Mark, 2 GT bomb will be enough?

    • Marek

     Sorry for delay Mr. President. The is a huge scalar attack on me, so I’ll have to confirm readings other way. 6 GT.

    • Ves

     Hahaha, ktoś robi sobie z Ciebie niezłe jaja, Marku. O ile nie piszesz tego sam.

  • Rafał Lewczuk

   Zjedz upolowanego jaszczura i odcięte mu kończyny, to rozwiążesz problem jedzenia

 • Marek

  Węgrzce k. Krakowa – Euro Projekt, Geronimo aż do Drukarni Kolejowej. Nowe centrum żydowskiego ABW w Polsce. 5890 pracowników, 96% klony. Trzeba rozwalić wszystkie duże anteny w Węgrzcach i okolicach.
  Schron 3520 m, 6800 m kw. Centrala AI. Mają broń dezintegracyjną tzw. „upwozowy”, 6 szt.

 • MM

  Czyli wśród Avatarów są „krety” z parchatą nakładką. Chcą nas rozwalić od środka !!!
  Niedoczekanie wasze parchate gnidy !!!
  Nasza MOC jest MOCĄ PRAWDY
  Won z naszej Ziemi !!! NATYCHMIAST !!! Do czarnej dziury !!!

 • Kiedyś mówiono Czyściec.
  FAKTYCZNIE to określenie stanu duszy przestało istnieć.
  Czyściec o tym pomyślałam po przeczytaniu artykułu Marka Podleckiego.
  ZASTANAWIAJĄCE
  Niesamowite zło panujące w Polsce którego przykładem JEST historia prywatnego więzienia przy Kąkolowej 81, stworzonego od 10.11.2017, przez Gang BIADONIA i POLICJĘ , jest tak samo niesamowita jak i to WSZYSTKO o czym pisze Marek Podlecki w http://www.monitor-polski.pl
  Skoro można w Polsce mieć bezkarnie PRYWATNE WIĘZIENIE to i Świat o którym pisze Podlecki może istnieć, i nie jest to jedynie jego fantazją, jak nie jest fantazją i wymysłem, ISTNIENIE PRYWATNEGO WIĘZIENIA przy Kąkolowej 81 w Warszawie w którym NISZCZĄ i MORDUJĄ wszystko co żyje, drzewostan, zwierzęta, ludzi.
  Na FB „Elisabeth Elzbieta Debska „

 • Marku, jako przedstawiciel Putina oraz Trumpa ogłaszam iż siły zła w 99% zostały pokonane.

  • Marek

   Bardzo się cieszymy!
   Właśnie sprawdziłem – należy jak najszybciej zneutralizować sygnały bardzo wysokich częstotliwości z Wi-Fi. One sterują odbudowywanie klonów. Jest to powyżej 5,000 GHz, bardzo duża moc. Można spalić te obwody z satelity bez uszkodzenia Wi-Fi. To samo jeśli chodzi o nowe liczniki prądu. To załatwi sprawę.

   • Rafał Lewczuk

    Marek, zrób kiedyś następujący eksperyment: plansza/kartka, jakaś prosta, choćby z TAK/NIE na środku i zadaj pytanie temu swojemu nanowahadełku. Zapisz, zapamiętaj odpowiedź. Następnie obróć wspomnianą kartkę o 180 stopni, czyli do góry nogami. Nie zmieniaj pozycji nanowahadełka. W miejscu, gdzie wcześniej było TAK, powinno być teraz odwrócone do góry nogami NIE. Zadaj to samo pytanie co za pierwszym razem. Jeżeli nanowahadełko mówi prawdę, to powinno znowu pokazać TAK, pomimo odwróconej kartki, zgadza się?

    Zadaj to samo pytanie z 10 razy i zanotuj wyniki.
    Jeżeli pamiętasz z PRLowskiej szkoły podstawy rachunku prawdopodobieństwa, przypomniaj sobie zdarzenie pt. „rzut monetą”. Po wiekszej ilości rzutów monetą ilość orłów będzie zbliżona do ilości wypadniętych reszek.
    Ciekawi mnie jak przy nanowahadełku.

    • Marek

     Człowieku, ja odgaduję myśli, nazwiska, stan konta, adresy… Po co mi taka zabawa, skoro wszystko się sprawdza w niemal 100%?
     I nie nazywasz się Rafał Lewczuk, tylko Tadeusz Udybowski. Pracujesz dla ABW w Krakowie i niedługo was wszystkich oczyścimy. Masz 60% nakładkę klona, wieże częściowo są zniszczone dlatego się budzisz.

    • kubaky

     Panie Marku we Wrocławiu jasne niebo Matka Natura kończy robote

    • Rafał Lewczuk

     @Marek

     Problem w tym, że źle odgadujesz. Chcesz to mogę do ciebie pisać z różnych kont, wcześniej zrobić print screen danego komentarza, zanim przejdzie przez moderację i pojawi się na twojej stronie – zeby mieć dowód, że jestem jego autorem, że nie skopiowałem sobie tego komentarza już po jego pojawieniu się w serwisie i nie podszywam się pod autora.
     Mogę ci pisać komentarze jakie zechcesz – przychylne, miłe, jak również uszczypliwe. Łatwo cię sprowokować, przy uszczypliwych zwykle „rozpruwasz się” i sypiesz rzekomymi nazwiskami.
     Udowodnić ci, że za kazdym razem podasz inne imię i nazwisko tej samej osoby?
     Czy dalej chcesz tkwić w tym swoim Matrixie?

     Którą pigułkę wybierasz, Marek? Czerwoną czy niebieską?
     I co cie pewnie najbardziej zdziwi: chciałbym ci pomóc w tak niekonwencjonalny sposób, sam byłem w szpitalu psychiatrycznym

    • Marek

     Widzę, że pigułkę już sam wybrałeś. Czarną.

    • Rafał Lewczuk

     @Marek,

     Donald Trump i Władimir Putin przestali do ciebie pisać, być może moderujesz tego typu komentarze. Za to piszą teraz „przedstawiciele” wymienionych prezydentów…
     Ewolucja?

     No cóż, życzę dobrego dnia.

    • Marek

     Nie przejmuj się, mamy też inne formy komunikacji.

    • Rafał Lewczuk

     @Nie przejmuję się, obawiam się tylko o – nie wiem.. jakość tej komunikacji.
     Skoro potrafisz uwierzyć, że kontaktują się z tobą m.in. „przedstawiciele Trumpa/Putina”, to równie dobrze uwierzysz w prawdziwość – tam nie wiem – przekazu telepatycznego od Trumpa, dodatkowo podjudzony nanowahadełkiem, które zawaha przy „TAK” (tak, to prawdziwy Trump, 99,7% autenttyczności Przekazu).

    • Ves

     Marek, właśnie w tym problem, że NIE ODGADUJESZ. Nie potwierdza się nic, co tu wypisujesz. Najgorsze jest to, że są tu jeszcze ludzie, którzy zadają ci rzeczowe pytania, a Ty zamiast na nie odpowiedzieć, odwracasz kota ogonem i udajesz, że tych pytań nie ma.

     Przykład prosty z brzegu: Rafał pisze o prowokacji i tym, że Twoje odczyty z nanosradełka są warte tyle, ile gówno w klopie. A Ty co odpowiadasz? Pieprzysz o pigułce. Czarnej.

     Hej, pora zejść na ziemię…

    • Marek

     Z tobą widzę już lepiej, powoli ta warstwa sztucznej duszy schodzi.
     Ty w ogóle czytasz komentarze? Nie te dezinformacyjne, ale od autentycznych czytelników. Nie widziałaś ile miałem potwierdzeń? To było dość dawno, kiedy miałem czas na diagnozy. Na pewno dobrze ponad 90% się potwierdziło. Niedługo otworzysz oczy.

 • nina

  ——— co ci ? w duszy gra ?! hm… https://www.youtube.com/watch?v=HTbYtFfblQw

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych, co mają problemy z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!ET2TLDVjziJe/musimy-rozwiazac-najwazniejszy-problem-usuniecie-klonow-mp3

 • MM

  Noooo to teraz pojechałeś po bandzie !
  Nic z tego nie rozumiem
  To mogę być równocześnie Avatarem,klonem i człowiekiem ?!
  Nie życzę sobie jakiejkolwiek ingerencji parchów w moją suwerenną istotę !!!
  Jak klony mogą być silniejsze od prawdziwego człowieka ? Przecież są sztuczne !!!

  • MM

   Przeraziło mnie to Marku o czym napisałeś
   Nie mogę ochłonąć
   Wy też tak macie ?

   • MM

    Chyba muszę się z tymi wszystkimi informacjami przespać

    • Vismaya

     MM … nie należy głupot wpuszczać w głowę …
     bo to jest już dla słabszych ludzi niebezpieczne.

    • MM

     Pamiętam Cię Vismayu i byłaś inna.
     Lubiłam Cię czytać,wchodziłam też na Twojego bloga
     Co się z Tobą stało ? Zrobiłaś się bardzo uszczypliwa delikatnie mówiąc w stosunku do innych.Wejdż w swoją DUSZĘ, moze znajdziesz siebie prawdziwą

  • Marek

   Nasze hologramy mają w sobie ok. 4% rzeczywistości 5D. A więc są podatne na różnego typu fale. Stosując 25 razy większe natężenie niż w 5D mogli mieć na nas wpływ. Konieczne było jednak wyludnienie terenu w promieniu 900 m o naszych miejsc zamieszkania. W przypadku 6 osób tych ludzi zamordowano z zimną krwią – bronią psychotroniczną o wielkim natężeniu, nanowahadełko pokazuje mi ponad 360,000 ludzi!
   Zabicie nas jest jednak praktycznie niemożliwe, ale z ok. 6% Avatarów dało się zrobić klony. I te klony zabijały. Myliłem się, że Jakuba Ławniczaka zabił DOR, nie – jego i matkę zabiła własna siostra. Oczywiście wszyscy wrócą, ale można było tego uniknąć wiedząc w jaki sposób tworzy się klony.
   Podobnie było ze śmiercią Joasi Smackiej, jej siostry, mamy i babci – zabił je klon-Avatar Bogusław Smagoń, który także umożliwił wejście do jej hologramu trzech hologramów żydowskich. Zamordowano ogólnie 9 Avatarów, po czym Enki zorientowali się i zamknęli ten hologram widząc, że nie ma tam już nikogo żywego. Żydzi-mordercy zostali po prostu zmiażdżeni. Wśród nich był Leszek Miller. Smagoń nic nie pamięta.

   • Vismaya

    Marek,
    za jedno mogę cię podziwiać, jesteś bardzo pracowity w tworzeniu tej twojej nowej rzeczywistości …. szkoda tylko, że ta prawdziwa przelatuje ci przez palce… gubisz w ten sposób nie tylko swoich przyjaciół ale i sens prawdziwego życia.

    • Marek

     To już nie jest Vismaya. Vismaya dzisiaj w nocy została zamordowana przez klona – Avatara.

    • Rodriguez55

     Brakuje mi słów ale żeby zaznaczyć, że jestem więc napiszę.
     Ja ja bym Ci chciał wierzyć a z każdym artykułem jest u mnie coraz większa beka; kiedyś zawsze znalazłem coś ciekawego, ważnego, jakiś kolejny element układanki – dziś to wchodzę by pośmiać z tego co smarują w odpowiedzi potencjalni agenci. I nawet jak piszesz prawdę to jest to wszystko w takim chaosie, że nie wiadomo gdzie góra, gdzie dół.

    • Wydaje mi się że intencją tego bloga jest szukanie winnych na zewnątrz za wszelką cenę. Byli już mimowie, obce cywilizacje nazw nie pamiętam, klony, przechwycone avatary,hologramy no i stale żydzi, ale nie ci których zwyczajnie znamy tylko jacyś inni z kosmosu.
     Tymczasem prawda jest taka że zły albo dobry jest wyłącznie człowiek a nie jakiś hologram. Jeżeli Trump robi źle to on tylko za to odpowiada, jeżeli Kowalski – tak samo. Nikt na tej Ziemi nie uniewinni Kowalskiego bo zrobił coś za niego.. hologram. A kto jest właćśicielem: domu, mieszkania samochodu, konta w banku ?Kowalski, jego holgram (w 40%), mim, enki czy kosmiczny Żyd ?

    • Marek

     Weź wahadełko zrobione ze złotej obrączki i posprawdzaj. Po co ta dyskusja – wahadełka łączą się z Kroniką Akaszy, prosta sprawa.

    • Ves

     Jasne, zamordowana. Możesz przestać życzyć ludziom śmierci? Wiem, że Cię pogięło i to ostro, ale zaczynasz przeginać. Powinni Ci odciąć dostęp do internetu i zamknąć w jakimś szpitalu dla umysłowo chorych. Żal mi Twojej matki, bo nie ma z Ciebie żadnej pociechy…

 • sprawdzam

  https://www.youtube.com/watch?v=I5wJ3wNLipw
  Takie prywatne mędrkowanie, ale nie pozbawione sensu.