Nadchodzi Sąd Ostateczny?

UWAGA: Pod poniższym materiałem ukaże się wiele komentarzy krytycznych wobec Mehrana T. Keshe. Proszę się nimi nie zrażać, bowiem człowiek ten definitywnie kończy okres dominacji mafii bankstersko – satanistycznej. Przez jakiś czas będzie im się jeszcze udawało znajdować płatnych najemników, dopóki i ci ludzie nie zrozumieją, że nie tędy droga.
Urządzenia Keshe działają i są dewastujące dla tzw. elit. Seminaria dotyczące technologii Keshe po polsku są dostępne m.in. na kanale Keshe Foundation na YouTube. 
=====================
Powiecie, że jest to kompletny odjazd. Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem, to wymaga jeszcze raz uważnego przesłuchania. Mehran T. Keshe powiedział dzisiaj podczas międzynarodowego seminarium, że w czwartek przedstawi instrukcje w jaki sposób można uzyskać informacje od duszy człowieka. Dusza w przeciwieństwie do ciała materialnego nie zna pojęcia kłamstwa – gromadzi informacje o całości działań człowieka i będą one dostępne w sposób nieograniczony.

Podejrzewam, że chodzi o tzw. Kronikę Akaszy – ogólnej wiedzy o wszystkim, która jest przekazywana właśnie przez dusze.
Keshe ujawnił też, że około 1/3 populacji Ziemi nie pochodzi z naszej planety, że są to istoty, które się tu kiedyś zjawiły i zniewoliły ludzkość. Nawiązał tu wyraźnie do tzw. „żydowskiego lobby”, ale też do całej kasty liderów państw, instytucji, religii, przemysłu itd. W szczególności Keshe wspomniał o rodzinie Rotszyldów.

Twierdzi, że zaczną się masowe samobójstwa ze strony tychże oprawców – gdyż ich dusze dokonają takiego wyboru, właśnie w sytuacji jaka nastąpi. Ludzkość dostanie więc do ręki „okulary” przez które zobaczy kto jest kim. Oczywiście będzie się to wiązać z poważnymi problemami dla ludzkości, związanymi właśnie z masową utratą liderów i zemstą ludzi jak się tylko dowiedzą jak wygląda prawda. Tu pomoże nam kontakt ze społecznością uniwersalną – czyli „obcymi”.

Keshe wyraźnie nawiązał do Sądu Ostatecznego, gdzie zostanie ujawniona prawda o życiu wszystkich ludzi, ze zmarłymi włącznie. Ich dusze staną się dla nas dostępne, gdyż tylko poprzez zniewolenie obcych istnieje coś takiego jak śmierć.
W ciągu niedługiego czasu ludzie przestaną umierać, jednak odbędzie się to kosztem ich zmiany; kosztem lub z korzyścią, to zależy od punktu widzenia. Bo czy utrata systemu pokarmowego i zmiana sposobu komunikowania ze słownego na telepatyczny jest korzyścią czy nią nie jest?
 
5 dni temu Fundacja Keshe straciła w wypadku samochodowym młodego człowieka, Fabio, jego dziewczyna wciąż walczy o życie w szpitalu. Keshe przypuszcza, że to był sygnał do intensyfikacji działania, Fabio zaraz przed śmiercią powiedział mu, że „od jutra zaczynamy zmieniać ludzkość”.

Przypominam, proces oczyszczania ludzkości wg. Mehrana Keshe rozpoczyna się pojutrze. W piątek możemy mieć już sporo niespodzianek.

417 komentarzy Nadchodzi Sąd Ostateczny?

 • marcin

  „Przypominam, proces oczyszczania ludzkości wg. Mehrana Keshe rozpoczyna się pojutrze. W piątek możemy mieć już sporo niespodzianek.” – ups.. znowu mehranowi keshe cos nie wyszlo…. nie lekajcie sie za rok poda nastepna date a za rok nastepna…

 • Poganka

  BABILON UPADŁ, BABILON UPADŁ, BABILON UPADŁ 25.12.2012 po sześciu tysiącach lat !!!

  Zamiast komentów do różnych inscenizacji weście się za to dziejowe wydarzenie, bo jesteśmy wszyscy WOLNI od tej światowej bandy podżegaczy wojennych „polityki”, „kościoła”, „prawa” i „medycyny” !!!

  Wszyscy „politycy”, „sędziowe”,”komornicy”, „adwokaci”, „urzędnicy”, klechy,itd., prywatna firma POLICJA to zawodowi kryminaliści łamiące naturalne prawa ludzkie !!!

  Niemiecki ruch oporu zaleca szkolenia w samoobronie, zbrojenie się i łączenie się we wspólnoty dzielnicowe wzajemnie sobie pomagających w tych przełomowych dla świata chwilach !!!

  Już widzę oburzenie „wiernych” za to,że piszę tu o tych obłudnych klechach wszelkich opcji, bo to rzeczywiście oni skontruowali całą tą strukturę ludobójczego zniewolenia od tysięcy lat przez tworzenie „religii” zamulających rozum i intuicję !!!

  O ile ktokolwiek spróbuje mnie tu „nawracać” z masońskim hasełkiem „bóg, honor, ojczyzna” albo z innymi bredniami o „wybawcy” próbować będzie zawracać kijem rzekę, to albo jest fanatycznym schizofrenikiem albo jezuickim trolem upadłej sitwy ROM-JUDA i z oświadczeniem „Motu proprio” satanisty Franciszka z białą mycką, samego herszta tego głównego i zdelegalizowanego Watykanu.

  Jest na niego i na inne pedofilskie bestie wyrok skazujący za zbrodnie popełnione na Ludzkości i na planecie Gaia !!!

  http://itccs-polski.blogspot.de/.

 • Graża

  Szturm na siedzibę policji w Erywaniu. Spekulacje o próbie puczu w Armenii
  • Zbrojna grupa zajęła siedzibę policji w stolicy Armenii i wzięła zakładników
  • Domagają się uwolnienia lidera jednego z ugrupowań opozycyjnych
  • Zdarzenie wzbudziło spekulacje o próbie przewrotu w Armenii
  • Władze zapewniają, że nic takiego nie ma miejsca
  Lokalne media donoszą, że uzbrojona grupa to zwolennicy opozycji, którzy domagają się uwolnienia ich lidera Jiraira Sefilyana. Mężczyzna został aresztowany 20 czerwca po tym, jak władze odkryły, że rzekomo planuje przewrót w kraju. Sefilyan jest jednym z założycieli ruchu „Nowa Armenia”, który sprzeciwia się zmianom konstytucyjnym forsowanym przez obóz prezydenta Serża Sarkisjana.
  Napastnicy wysunęli też żądania złożenia urzędu przez Sarkisjana i „oddania władzy ludowi”.

  • Graża

   jak to się robi:
   Jacek SkrzypaczOpublikowano 12 listopada 2015
   Hamtramck w Michigan (USA) dominowała wcześniej Polonia. Dziś radę miasta przejęli muzułmanie. Przedstawiciel jemeńskiej wspólnoty Ibrahim Algahim powiedział w nagraniu opublikowanym na Facebook: „Dziś pokażemy Polakom i wszystkim innym, że jesteśmy zjednoczeni”. Film usunięto.
   (…) Pod naporem poprawności politycznej nasza tożsamość kulturowa w Hamtramck rozmywa się. Jednocześnie muzułmanie rosną w siłę i przejmują władzę wykonawczą. Sytuacja ta ukazuje do czego może dojść w Polsce w przypadku uznania islamu za „tylko religię” jak pominiemy jego kontekst polityczny i społeczny.(…)
   https://prawy.pl/11280-muzulmanie-przejeli-polskie-miasto/

 • ...ech

  Nie jestem przekonany ale wydaje mi się że to co dzieje się w Turcji to próba odwrócenia sojuszy. Turcja nagle dogaduje się z Rosją i oto mamy również nagle próbę zamachu stanu. Może została zorganizowana na prędce i przez to nieudolna, lub środowisko buntowników zostało zinfiltrowane, albo Erdogan dostał w porę np. dane rosyjskiego wywiadu. Z jakichś przyczyn Erdogan zmienia front nagle i musi zrobić czystkę. Musi usunąć tzw demokratycznych generałów i sędziów bo to aparat pro amerykański. Musi oprzeć się i odwołać do islamskiej części kadry i społeczeństwa. Również nagle Turcja zaczyna być krytykowana w usa i ue. Wydaje mi się że to co się dzieje to potężna praca Rosji aby zjednać sobie Turcję i tym samym zawali się w pył cała polityka z państwem islamskim stworzonym przez usa.

  • Ania

   No tak, coś w tym jest.
   Zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę jego wypowiedzi na temat Rosji i Syrii w ostatnich tygodniach.
   Ale z drugiej strony coś za szybko dostał aplauz ze strony Saudów.

  • greg2014

   Musi usunąć tzw demokratycznych generałów i sędziów bo to aparat pro amerykański. (..)
   Wydaje mi się że to co się dzieje to potężna praca Rosji aby zjednać sobie Turcję i tym samym zawali się w pył cała polityka z państwem islamskim stworzonym przez usa.===

   Nic dodać

  • Ania

   Rosyjscy politycy o tym, co czeka Erdogana

   Posted by Marucha w dniu 2016-07-17 (niedziela)

   Po nieudanym puczu prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan jedynie umocni swoją władzę – ocenił szef Komisji Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej Aleksiej Puszkow.

   — Przypuszczam, że z tej konfrontacji Erdogan wyjdzie znacznie silniejszy. W armii i w jej dowództwie przeprowadzona zostanie naturalna czystka, mająca na celu wyjawienie i usunięcie z niej zwolenników puczu.
   Armia w swojej masie poparła Erdogana, a niepewne elementy teraz zostaną z niej usunięte. Dlatego jego władza, moim zdaniem, jedynie wzmocni się – powiedział w rozmowie z RIA Novosti Puszkow.

   — Jeśli chodzi o politykę zagraniczną, to to, że Erdogan pozostanie u władzy najprawdopodobniej oznacza, iż umowy zawarte z Rosją być może nie zostaną zerwane. Nie widzę podstaw, by Ankara miała się z nich wycofać. Te zmiany, które Erdogan zaczął stopniowo wprowadzać do polityki zagranicznej, by normalizować stosunki z Rosją i z sąsiednimi krajami, z którymi Turcja ma bardziej złożone relacje, będą kontynuowane – wyraził nadzieje rosyjski polityk.

   Jego zdaniem, umocni to te tendencje, które reprezentuje Erdogan w życiu politycznym i społecznym Turcji.

   Z kolei przewodniczący Komitetu ds. Międzynarodowych Rady Federacji Konstantin Kosaczow napisał na Facebooku, że Ankara rozpoczęła „ryzykowną grę na nerwach” Amerykanom i Europejczykom.

   — Grożąc USA odmową uznania ich za swojego sojusznika, jeśli będą one ukrywać domniemanego organizatora wczorajszego puczu, a także grożąc samym spiskowcom przywróceniem kary śmierci, Ankara rozpoczęła nową, na wyższym poziomie, ryzykowną grę na nerwach Amerykanom i Europejczykom. Stawka większa niż życia? Ciekawe, kto pierwszy tym razem ustąpi – zastanawia się Kosaczow.

   http://pl.sputniknews.com

 • kk7qq

  Ciemny lud wszytsko kupi 🙁 i to jest bardzo smutne w kazdym przypadku naszego obludnego swiata

 • kk7qq

  Publiczna chlosta zolnierzy tureckich

  http://de.news-front.info/2016/07/16/soldaten-von-der-bosporus-brucke-nach-dem-ergeben-offentlich-ausgepeitscht/

  Jak zwykle w takich przypadkach obrywaja najmniej winni 🙁 wychlostano mlodych nieswiadomych zolnierzy ktorzy otrzymali ten zasrany ROZKAZ