Najbliższe lat to rozdzielenie się Ziem. Ta gdzie jesteśmy ma być piękna i dobra.

[Uwaga, 4 osoby w firmie Play, które mi zablokowały telefon. Dwóch z was, Krzysztof Włodarczyk i Katarzyna Pilecka świadomie wzięło udział w planowanym na mnie morderstwie – za to odpowiecie. Czekam na odblokowanie, widzę że wasz stan jest bardzo kiepski.]

Odpowiedź na komentarz podpisany „Ela” – z poprzedniego wpisu. Treść jest pod moim tekstem.

Rzekoma Elu, wytłumacz mi, dlaczego mnie jeszcze nie zamknięto? Podaję, że nanowahadełko wykryło iż Ryszard Kalisz zamordował w mordach rytualnych kilkaset dzieci, z tego samego źródła podaję nazwy firm oskarżając je o uczestniczenie w ludobójstwie, robię to od półtora miesiąca na tym blogu i na Facebooku –  i nic. Efektem są tylko ciągłe ataki hakerskie, blokada profilu na FB, usunięcie kanału Monitorpolski, kilka prób zamordowania mnie łącznie z użyciem bardzo niebezpiecznego izotopu fluoru (biały proszek), próby zamachów bombowych, gonitwy samochodowe, śledzenie na ulicy itd.
To, że były błędy w nazwiskach wynikało z ataku technologicznego na wahadełka – jak użycie generatorów fal skalarnych, które zaburzają jego pracę, ale przede wszystkim z użycia systemów dezinformacyjnych, które mogą generować nie tylko przekazy na wahadełko, ale i przekazy telepatyczne, sztuczne sny, wprowadzać w trans hipnotyczny i wiele innych działań.
To, że i tak potrafiłem to wszystko obejść zakrawa na cud, ogółem margines błędu wyniósł niecałe 25%. Jest to wynikiem tego, że po prostu wierzyłem i wierzę w to co robię – wtedy nikt nie jest w stanie zakłócić dostępu do kluczowych informacji jak lokowanie, czyli znajdowanie lokalizacji ośrodków kryminalnych. Z nazwiskami bywało tak czy inaczej, nie wiedziałem jeszcze jak to weryfikować. Teraz, gdy pozamykano prawie 70% tego typu ośrodków dywersyjnych jest już łatwiej, ale nie oznacza to końca wojny.

Wy – chazarscy agenci, macie tylko jeden argument przeciwko mnie, jakieś pomówienia rodem z IPN bez żadnych podstaw, że byłem agentem PRL wysłanym do rozbijania Polonii, słyszałem też, że mordowałem ludzi, uczestniczyłem w akcjach rozbijania Solidarności itd. Tak was uczyli, że aby kogoś zniszczyć, należy mu zniszczyć reputację, wyalienować ze środowiska. A potem się go pozbawi pracy, środków do życia, by wreszcie taki człowiek się stoczył i skończył na ulicy lub w samochodzie. Jak Dariusz Ratajczak, którego zamordował agent Mossadu Krzysztof Woźniak na zlecenie rabina Łukasza Towińskiego. Kronika Akaszy podaje przez nanowahadełko, że zamordowano tak ponad 1480 osób.

Sprawdziłem i ciebie, rzekomą Elę, a tak naprawdę Krzysztofa Jobłowicza, agenta Mossadu mieszkającego niedaleko skrzyżowania Wrocławskiej i Kmiecej w Krakowie, bardzo blisko miejsca „pracy” na terenie szpitala wojskowego. Wszystko się wam sypie, twoja 7 osobowa grupa też już jest w głębokiej dupie. Myśleliście, że jesteście bezkarni, ze swoimi bilionerami, rabinami, sanchedrynami, organizacjami terrorystycznymi, Chabadem, Lubawiczerami, magami, wpływami w rządach, nieograniczoną możliwością korupcji za pomocą produkowanych przez siebie pieniędzy, itd. Nie przewidzieliście tego, że ktoś was wypuścił po to by sprawdzić jakie są naprawdę wasze dusze, i że przyjdzie moment rozliczeń, że wszystko, każda wasza myśl, każdy wasz czyn są zapisywane w niezniszczalnych wielowymiarowych kryształach Kroniki Akaszy.

Teraz przychodzi moment rozliczenia nie tylko dla żywych, ale i dla dusz. Sami sobie przygotowaliście to piekło gdzie teraz pójdziecie, gdy Ziemia się oczyści. Tak, zostaniecie stąd usunięci – wrócicie do poprzedniej warstwy hologramu Wszechświata, nie będziecie uczestniczyć w pięknej przyszłości jaką dla Ziemi przygotowali nasi wysoko rozwinięci bracia. Niestety, takich jak wy jest aż 2/3 ludności tego globu. Także ci, którzy przyglądali się złu z biernością, akceptowali to co się tu działo, wręcz pomagali temu systemowi, który chciał wymordować większość mieszkańców tego globu. W najbliższych latach dojdzie do rozdzielenia się Ziem, do tego o czym mówiła Dolores Cannon. Jeszcze ta stara Ziemia się z piękną nową przenika, ale nic już nie jest w stanie powstrzymać tego rozdzielenia. Zobaczymy kto był kim, jak w pewnym momencie zniknie z naszego życia. I musimy się z tym pogodzić, że nawet rodziny zostaną przesortowane.

Ale najpierw pójdziecie wy- złoczyńcy, którzy w nowych wcieleniach na starej Ziemi dostaną najgorsze z możliwych ciała. I co najważniejsze – będziecie pamiętać zło jakie czyniliście innym. Będziecie mieć szansę do nas dołączyć, ale dopiero gdy zrozumiecie, że życie polega na miłości do bliźniego i czynieniu dobra, nie tylko fizycznie, ale co najważniejsze – myślą. Bowiem o to chodzi – o wyeliminowanie złych intencji jakim się poddają dusze ludzi. Czeka was jeszcze ciężka droga zbierania doświadczeń poprzez inkarnacje – urodziny, męczarnię życia i śmierć.

Dla tych, którzy nie są pewnie swojej przyszłości mam coś co mi przyszło do głowy. Wydaje mi się, że nikt poza zbrodniarzami i świadomymi uczestnikami zbrodni nie stracił jeszcze szansy pozostania na Nowej Ziemi. Uważam, że teraz szczególnie, powinniśmy popisać się odwagą i zacząć walczyć ze starym nieludzkim systemem. Pokażmy co potrafimy, a cywilizacja z Proxima Centauri na pewno to doceni. Czas na działanie, a nie czytanie i czekanie aż inni to zrobią.

————————————–
Ela: To szef tego bloga jest niezrównoważony, kłamie, manipuluje, kasuje komentarze, a najgorsze że potrafi zmodyfikować czyjś komentarz, lub napisać swój jako ktoś inny ale nie używając tylko kogoś imienia/nazwy jak ja teraz lecz podszywa się całkowicie używając czyjegoś maila bo jako administrator widzi maila więc wygląda jakby pisała to inna osoba a dokonuje tego autor tej strony który oskarża wszystkich dookoła o dezinformacje i bycie agentami. Pisałem na tym forum z kilku loginów i dowiedziałem się od marka ciekawych rzeczy że jestem agentem izraela, mosadu, że mam demony, dowiedziałem się że umrę, że jak nie przeproszę to mnie sparaliżuje, oslepnę, ogłuchne, dostanę raka prostaty itd, też dowiedziałem się jak się nazywam co marek odkrył dzięki nanowahadełku pierwszy raz marek wykrył że jestem Piotr, potem że jestem Franciszek a potem że jestem Marek i samo to świadczy o tym że to nie ja jestem niezrównoważony tylko autor tego patologicznego bloga czyli Marek który za czasów socjalistycznej Polski przybrał imię Janusz.

363 komentarze Najbliższe lat to rozdzielenie się Ziem. Ta gdzie jesteśmy ma być piękna i dobra.