Należy jeszcze zniszczyć trzy „przyspieszacze hadronów” i ukryte pod nimi gigantyczne schrony.

Uwaga: Pozostały do zniszczenia trzy ośrodki „przyspieszaczy hadronów”, a właściwie kreowania i utrzymywania hologramów oraz manipulacji czasem. CERN został już poważnie uszkodzony, urządzenia nie działają, ale 80 km pod ziemią kryje się nadal 60-ciu niebezpiecznych „naukowców”, beż prawie żadnych możliwości mentalnych. Mogą jednak w ciągu kilku godzin zbudować urządzenie do manipulacji czasem – dlatego ich zniszczenie jest tak pilne. Zrobimy to bardzo prosto generując mentalnie wewnątrz schronu infradźwięki o częstotliwości 6,73 Hz, które po prostu ich rozerwą na strzępy. Wymaga to jednak udziału w medytacji co najmniej 58 osób.

Drugi ośrodek to rosyjski w Dubnej, 96% jest zniszczone przez siły wojskowe Władimira Putina, jednak na głębokości 156 km jest wielki bunkier o łącznej powierzchni 3 km kwadratowych ze ścianami z żelazobetonu o grubości 5 km, wzmocniony ołowiem i kovalium. Jest to największy bunkier jaki został zbudowany przez Anunaki 67 milionów lat temu. Na tej głębokości temperatura wynosi ponad 670 st. C, jednak dzięki potężnym chłodnicom skalarnym wewnątrz jest stała temperatura 22 st. C. Kryje się tam jeszcze 3 mln żydów, których wcześniej nie mogliśmy znaleźć, gdyż informacje zakłócały generatory skalarne w CERN i Dubnej.
Najprościej będzie zniszczyć chłodnice skalarne, a właściwie odciąć do nich dostęp zasilaniu. Tych chłodnic jest 82. Zasilania nie odetniemy, gdyż płynie spoza Układu Słonecznego. Natomiast możemy przejąć tę energię na poczet odnowy biologicznej planety – Dusza Ziemi nas na pewno wesprze. Dodatkowo możemy wesprzeć Duszę Słońca w tej trudnej chwili gdy rodzi się nowa planeta – energia zamieni się po prostu w masę tej planety!

Trzeci „przyspieszczacz” jest w Chinach i tworzy tylko i wyłącznie hologram na terenie tego państwa. Tworzy 692 miliony holograficznych Chińczyków. Jest już zniszczony w 80%, ale nadal pracuje rezerwowy 4749 metrów dokładnie pod zewnętrznym. Ma moc ok. 60% zewnętrznego i odrębne zasilanie z zewnętrznego źródła, podobnie jak schron w Rosji. Możemy wykonać tu podobny zabieg przejęcia mocy tylko na rzecz Duszy Słońca, gdyż moc jest 5000 razy większa niż w Rosji.
W podobnym schronie Anunaki jak w Rosji 78 km pod ziemią ukrywa się 35 milionów zakamuflowanych żydów z wyglądem Chińczyków. To oni tworzy trzon partii, żyjący nadal Mao Tse Tung im przewodzi. To wszystko mi wyszło na nanowahadełku – proszę sobie sprawdzić. Podobnie jak w Rosji, gdy odetniemy źródło zasilania od chłodnic, to bardzo szybko się usmażą. Zatem do dzieła – najpierw zablokujmy ich moc mentalną poprzez zrobienie im „sieczki z mózgów”.

Dodatkowe małe schrony dla „elit” wewnątrz z własnym odrębnym zasilaniem długo nie pociągną, podejrzewam zresztą, że żydzi się pozabijają o to kto ma tam się znaleźć. Szyby awaryjne już są zalane płynnym rozżarzonym ołowiem i zaczopowane wolframem przez wojska Putina.

65 komentarzy Należy jeszcze zniszczyć trzy „przyspieszacze hadronów” i ukryte pod nimi gigantyczne schrony.

 • MarekM

  Czy „wydarzenie” było już, jest czy będzie, bo się trochę pogubiłem. Na innej stronie, pewna Kristal od Kobry przesuwa wydarzenie już od paru lat. Czy tu też będzie podobnie?

  • Ciekawyyy

   Blog Pani Krystal 28 ,,Transformacja 2012” po braku zapowiadanego wydarzenia z grudnia roku tytułowego przemianowała na ,, Złoty wiek Gai” i tak od siedmiu już
   lat opowiada o tym co ma nadejść a miało pierwotnie w 2012 roku.
   Plotła swego czasu iż Obama to agent dobrej strony mocy i wiele wiele innych okołobredni podpierając się Panem Cobrą Archaniołami i innym channelingami przekazami od istot z innych nam rzeczywistości.
   Wszelka najmniejszą krytykę czy próbę polemiki brutalnie cenzurowała po czym banowała śmiałków taka to Temida nowej ery z tej Pani Krytsal.

 • nina

  ——————— W polskiej TV nastała moda na głosicieli prawdy -prawda wygłaszana jest przez dziwnych ludzi, mówią oni po polsku acz Polakami nie są . USZY wrastające bezpośrednio w skórę czaszki to charakterystyka głosicieli NIE słowiańskiej prawdy. TVPinfo specjalizuje się w zapraszaniu BEZ PŁATKOWCÓW usznych , oni to mówią Polakom CO MAJĄ MYŚLEĆ i jak myśleć. Przy pomocy WATYKAŃSKIEJ SYNAGOGI SZATANA uwiarygadniają się w społeczeństwie polskim.
  Wymordowało, zagłodziło , zepchnęło na margines życia – ŻYDOSKIE UB polską , słowiańską Inteligencje. Motłoch, który pozostał ,zmanipulowany do kości WLECZE się na kolanach po jakiś wymyślonych świętych miejscach W DUPIE MAJĄC ! Ojczyznę ,jej przyszłość.
  KATOLIK i bezpaństwowiec to jest mieszkaniec Polski. Syjonistyczny plan powiódł się w 100%. PO NAS ! już tylko potop i kościoły z żydami robiącymi za świętych. Przed nimi to niestety słowiański odmóżdżony motłoch klęczy NA SWOJĄ ZGUBĘ.

  • Prusu

   Uszatki 🙂 swoja droga chytra intryga ze wytwory STWORCY zmuszaja Go na rozne sposoby do klekania przed soba i sluchania swoich rozkazow. Widac Ojciec ma spory ubaw dajac sie pomiatac dziatwom by wkoncu wstac i spuscic manto pasem na gola dupe tak nak nalezy sie rozwydrzonym bachorom.

  • Prusu

   Mysle ze po prostu powiedzenie po owocach ich poznacie ktos pozmienial. Bylo: po USZACH ich poznacie. :p

 • kolega z klasy

  Nasza kochana pani od polskiego, by sie wstydzila, ze ma takiego niedorozwinietego bylego ucznia.
  Mareczku opamietaj sie, prosi cie cala klasa ze szkoly podstawowej.
  Przestan juz swirowac.
  Badz juz wielkim wzniesionym, ale juz przestan o tym pisac, bo ranisz nasze serca.

 • Panie Marku jesteśmy z Panem,wytrwałości i nadziei,a tych co nie maja nic dopowiedzenia tylko obrażają zostawię to bez komentarza.Pozdrowienia dla Pana Panie Marku.

 • zxc

  Dzisiaj się dowiedziałem z innego źródła dość wiarygodnego, ze Cern powstał we współpracy międzynarodowej i wszyscy udziałowcy mieli dostawać wszystkie wyniki badań, jednak tak się nie dzieje. Dodatkowo ostatnio rozgłoszone zostały informację o wybuchu w Cern (zaznaczam to jest inne źródło nie powiązane z Markiem) Ponoć w Cern robi się eksperymenty z innym wymiarem. Jak już napisałem, nie wszyscy udziałowcy dostają pełne wyniki badań. Dlatego Rosja buduje swój własny „Cern” nie wiem na jakim etapie jest ta budowa. Również Chiny budują swój „Cern” ponoć 3x większy niż ten w Europie. I to są informacje ze źródła nie p[owiązanego z Markiem.

 • Scientist

  Ej ludzie skończcie z wyzwiskami u wulgaryzmami pod adresem Marka, rozumiem że irytuje was to co on tu publikuje ale takimi komentarzami nic nie osiągniecie…

 • Ika

  Marku, to co się dzieje na blogu ostatnio to typowe toksyczne torpedowanie projektu ! Podłożem jest zawiść, wściekłość, zazdrość i wszechogarniająca SŁABOŚĆ… Uderzanie w jednostkę poniżej pasa, wchodzenie z buciorami w prywatne życie i toksyczne słowa to ich gra, która ma tylko jeden cel – abyś zwątpił we własne siły, zdolności, umiejętności i WSPARCIE INNYCH !

  Toksyczny atak jest otwarty, co widzimy na blogu, nakierowany na cykliczne poniżanie Ciebie (uderzanie w jednostkę i naruszanie jej godności)i zakamuflowany, przez Twoich przyjaciół, którzy, jak upływ czasu pokazuje, prawdziwymi przyjaciółmi nie są i … nie byli.

  To niszczący huragan niedowartościowania i słabości, który tu się rozlewa – STAWAJ WYSOKO PONAD NIM !

  • Marek

   Oni się sami zjedzą. Serio.

   • tak doznają siebie w sobie , co zasieją to zbiorą , energia jest nieubłagana fanatyzm religijny jak i świadomy destrukcyjny ateizm to jedno i to samo Szatanowo , niema nic za darmo energia musi się równoważyć , oni nie rozumieją że każda istota jest świętością kreacja swiadomosci , która ma ewoluować i się rozwijać .kosmos ma cierpliwość i samoczynnie degraduje destrukcje która zagraża ewolucji .

  • motyl

   Eee Ika, czy tam jak sie nazwalas.
   Nie sraj koksem, bo sie zeszczysz azotoksem.
   Nikt tu nie czuje slabosci I niedowartosciowania.
   Czuje za to pierdzielenie twoich farmmazonow I lizanie rowu pogibancowi zwanemu mareczkiem.

 • Mateusz

  Panie Marku dziś rocznica śmierci naszego świętego papieża Jana Pawła II trzeba się weselić , że jest już blisko Boga. Umysł ma pan zatruty przez to nano łajno!

 • mammsasasaswewqweq

  Maciej Modzelewski: Donald Trump doprowadzi USA do upadku:
  https://www.youtube.com/watch?v=KrGnwGs3B58

 • Turkus

  Panie Marku, im bliżej wydarzenia, tym bardziej „karaluchy ujadają”. Wszyscy tacy odważni, bo siedzą w schronach i wykonują polecenia, jak automaty. W pana wersję nie wierzą, bo z tego nie ma pieniędzy, a tam mają obiecane „złote góry”…

  • Marek

   Śledzę wahadełkiem rozwój sytuacji, prawie wszyscy się włączyli, może nie wierzy ich świadomość, ale nadświadomość ostro pracuje. Potwierdzeniem może być zmęczenie jakie odczuwacie.

  • .golota

   niunia, jakbys poczula cos wiekszego miedzy nogami, to ta glupota przeszlaby ci szybko

  • jkf

   Tempoto meksykanska, karaluchy nie ujadaja.
   Niedouku, dlaczego nie uwazalas na lekcjach zoologi?
   Tak na marginesie, tacy jak ty potrzebuja zawsze pana, mistrza, guru, nawet jesli ma to byc takie jebniete gowno jak mareczek.
   Owieczko glupiutka I naiwna, zagubiona istotko, ocknij sie.

 • ben

  znowu jeszcze tylko ! jeszcze tylko !!!! jeszcze tylko sie nie zapomnij obudzic

  • Marek

   Dołącz się, bo nie widzę twojej przyszłości różowo. Serio. Masz jeszcze szansę, nikogo nie zabiłeś. Wyjdź stamtąd i pójdź gdziekolwiek by to przeczekać. Nikt się ciebie nie będzie potem czepiał.

 • marcin marcin

  co za popierdolony heretyk

 • nina

  ——–Panie Marku – od dawna mam wrażenie ,że na ziemi jest coraz mniej wody, jakby gdzieś znikała.Wydaje mi się czy rzeczywiście tak jest ?. Widziałam kilka filmów o UFO, statki wciągały wodę jak wieloryby.

  • Lea Luccilla

   Ja ją wypiłam ale nie bój się niedługo wysikam.

   • Ela

    A słyszała lub wie co to OBE i LD? i nie ma to nic wspólnego z wariactwem

    • Lea Luccilla

     Czy chora psychicznie pani Nina coś wspomina o tym że jej się to śniło? Nie ona ma wrażenie że woda znika a nawet widziała na filmie UFO które wciąga wodę jak wieloryby hehe, TW Janusz ma wrażenie że w Australii pojawiają się nowe jeziora których niedawno jeszcze nie było. Być może Nina i TW Janusz cierpią na tą samą przypadłość czyli na schizofrenię.

    • Marek

     Lucilla, lepiej włącz się do wspólnej medytacji oczyszczenia niejakiego „Siwego”, Rowińskiego Stanisława, którego dusza została rozczłonkowana w prawie 95% i nie może się bidak pozbierać. Usuńmy z niego ponad 6 tysięcy dusz jakie mu nałożono. To on miał prowadzić całą operację i ja przypadkowo go zastąpiłem.

 • Emil

  Witam, obserwuję ten blog od dłuższego czasu wiele rzeczy tutaj jest dla mnie nowych a wręcz nie do ogarnięcia, ale w imię lepszego życia na ziemi (bez wojen, bez wyzyskiwania drugiego czlowieka itd.) Wysyłam moja energię tam gdzie trzeba obojętnie czy jestem tzw. AVATAREM czy zwykłym człowiekiem który ma też potężna siłę aby zmieniać świat. Óbudzcie się ludzie gdzie chcecie żyć i jak!? Pozdrawiam i życzę siły do ŻYCIA. Ps. tego najbardziej nam brakuje.

  • Scientist

   Tak sie składa Emil że żyjesz w najlepszym możliwym miejscu na Świecie bez wojen, islamskich imigrantów, gdzie może nie jest idealnie ale wszystko idzie ku lepszemu! Żadne medytacje tutaj nie pomogą, chcesz żyć lepiej? Pracuj sumiennie, ucz sie, żyj i będzie dobrze.

 • .golota

  Juz mowilem najwazniejsi zydzi siedza w schronie z kowalium.
  Sa oni zminiaturyzowani a schron umiejscowiony jest na dnie, twojej marus, dupy.
  Potrzeba 800000 mocy bomby wodorowej aby go wysadzic.
  Niestety przy okazji musi byc rozsadzone twoje dupsko, dla dobra sprawy.
  Ostrzez wszystkich w promilu paru kilometrow, aby nie zostali obryzgani gownem

 • donaldtuskufo

  słuchajcie, na tvn właśnie mowili, że niejaki marek podlecki z Krakowa zgwałcił swoją matkę, wkładając jej w odbyt.

  • Marek

   Sam chciałeś, masz w odbyt jak Azja Melechowicz.

   • donaldtuskufo

    poppodamdlecki podam ci adres żebyś nie musiał wahadelkiem machac. Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 2a
    przyjedź to ci wyjebie w ten tepy ryj cipo
    możemy to nagrać i pokazac, powiesz, ze dostałeś w pierdol od kosmity z proxima centauri

   • jasmin

    Tumanie Azja to byl Tuchajbej
    Jestes nieodpowiedzaialny za swe slowa.
    Za swoje farmazony wine zrzucasz na jakies gowniane wahadelko.
    Chlapiesz geba bez opamietania.
    Odbierasz powage temu co nadchodzi.
    Przez swoje gowniarskie podejscie umiejszasz Wydarzeniu.
    Nikt nie ma prawa decydowac o tym kto ma lub nie, przejsc.
    Napewno to nie jestes ty.
    Pokory.

 • Orzesz ty ty

  Ale banialuki.To staje się już nudneee…..

 • OBSERWATOR

  Oto składanka cytatów:
  „Uwaga: Pozostały do zniszczenia trzy ośrodki…”, „… wymagana bomba co najmniej 800 MT”

  oraz związana z nimi zagadka:
  Jak JEDNYM ŁADUNKIEM-STRZAŁEM zniszczyć TRZY CELE znajdujące się w różnych rejonach świata? 🙂
  Czy to jest możliwe? 🙂

 • As

  Marus, a kiedy ci sie to zrobilo. Miales jakies przezycia traumatyczne?
  Chyba czare przelalo, jak dostales kosza od dziewczyny.
  Nic dziwnego, niedosc, ze stary to jeszcze glupi.
  Roger Moore to ty tez nie jestes.
  Chociaz, kto wie, jesli jestes ojcem Jezusa, to mozesz byc I Roger Moore.
  Marus?, a dlaczego?????

  • Marek

   895 km pod ziemią, centralna Turcja. Zaraz tam będzie piekło.

   • Adambb

    moje wahadełko też wskazuje na wschodnią Turcje,

    co do tekstu, pomyslałem sobie skoro Anunaki 67 milionów lat temu zbudowali bunkier i tam sobie siedzą to chyba nie jest zbyt grzecznie i taktownie po prostu ich wymordować, oznaczało by to w ogóle że to my jesteśmy okupantem a oni się chowaja?

   • Leszek

    moje wahadełko też wskazuje na wschodnią Turcje,

    co do tekstu, pomyslałem sobie skoro Anunaki 67 milionów lat temu zbudowali bunkier i tam sobie siedzą to chyba nie jest zbyt grzecznie i taktownie po prostu ich wymordować, oznaczało by to w ogóle że to my jesteśmy okupantem a oni się chowaja?

    • Marek

     Człowiek taki jakiego znamy na Ziemi jest od 890 mln lat, czyli od momentu gdy planeta ostygła i pojawiły się warunki do tzw. wyższych form życia i inteligencji. To Anunaki, Reptylianie i Nugrotis zakłócili naturalny proces na tej planecie. Usuwamy ich w najbardziej właściwy sposób po tym co nam zrobili i co dla nas planowali. Film Matrix obrazuje co miało być na początku. Ale nie pokazał tych mordów rytualnych jakie były ich dziełem, a planowali to zwiększyć 500-krotnie, plus więzienie dusz itd.
     Co do przeszłości człowieka – w Rosji są dowody na to, że na Ziemi była wysoko zaawansowana cywilizacja ludzka już 800 mln lat temu: https://www.lifecoachcode.com/2017/01/05/russian-scientists-discovered-800-million-years-old-woman/
     Gdzieś było po polsku, ale nie mogę teraz znaleźć

    • Scientist

     Ojjj widzę że ktoś tu używa wiele nicków i podszywa się pod wiele osób żeby pokazać poparcie tego o czym mówi Marek…

     Nie ładnie Panie Adamie Leszku

 • Igi721

  O widzę że z apokalipsy zonwu nici hmm czy czegoś to nie udawania dla autora widzę że nigdy

 • MM

  O której godzinie ?