Nalot Annunaki na Ziemię, tworzymy falę X która zniszczy ich pseudo-dusze

Jest już ich ponad 4 miliardy. Gnieżdżą się w Chinach – po to były te puste miasta, o których kilka lat temu donoszono. Wyglądają dokładnie jak ludzie, ale to są czyste bioroboty. Zarządzane są przez komputery plazmowe, które ich twórcy nazywają „duszami”. Niewiele ma to wspólnego z duszami, tym bardziej, że opiera się to na DOR – plazmie zła. I dlatego mogą istnieć tylko w odpowiednich warunkach, np. pod opryskami chemicznymi lub w zasięgu emiterów DOR. Te bioroboty przeniknęły w 4% do naszych hologramów jako wirusy oprogramowania – wdzierają się do naszych komputerów, zaśmiecają internet, mogą ci nawet wyłączyć komputer. Jest też ok. 6 tysięcy mocniejszych, które mogą tworzyć hologramy naszego najbliższego otoczenia i w ten sposób nas nękać, np. łamiąc kości czy gryząc po stopach – to powoduje u nas ból.

Pamiętajmy – te twory to są twory czystego zła.

DZISIAJ NISZCZYMY JE WSZYSTKIE! CIĄGŁĄ MEDYTACJĄ, KTÓRA ZNEUTRALIZUJE TE CAŁE ICH „DUSZE”. Każdy z nas tworzy 5 milionów mentalnych nanowahadełek, każde o masie 50 kg i kręci nimi mentalnie przez co najmniej 10 godzin w prawą stronę ukierunkowując energię na Chiny, Mongolię, Japonię i Kazachstan, z intencją neutralizacji tychże dusz – komputerów. Następnie  mentalnie oświetlamy je światłem słonecznym, a następnie zalewamy wszystko niebieskim światłem miłości. I po zabawie.
Nanowahadełko pokazuje, że te „Annunaki” nie tworzą się samoistnie, ani też nie doszło do inwazji. Są tworzeni przez złych ludzi. Znalazłem dwie bazy na Marsie gdzie ci ludzie się chowają – zaznaczone na zrzucie ekranowym poniżej. Schron u góry jest 680 metrów pod powierzchnią, a schron na dole jest 969 m. Tak pokazuje nanowahadełko.

Teraz widzę, że są jeszcze 3 bazy. Oznaczyłem je jako 1,2 i 3. Głębokości 1: 48598 m, 68946 m, 48360 m. Oj ciężko było to sprawdzić.

WAŻNE! WSZYSCY AVATARZY – MEDYTACJĄ BLOKUJEMY NIRULOWEN, WAŻNY KOMPONENT NOWEGO TYPU KLONÓW, KTÓRE MOGĄ ISTNIEĆ BEZ EMITERÓW DOR. Jest to element ich serca, który jest de facto akumulatorem DOR i taki klon może przez 5 godzin przebywać poza zasięgiem pola DOR. Blokujemy go u 5800 nowych klonów, które stworzono w ciągu ostatnich 4 miesięcy. Przyłączcie się też do tajnej części tej medytacji, którego z ważnych powodów nie mogę ujawnić.
Właśnie dostałem niezamierzony przekaz od kogoś z ekipy nieprzyjaciela – oprócz nirulowenu należy zablokować 3 inne komponenty zastępcze. Są to TWOZLSNPZWSYN, SRUSWZTWRUN, NLORUN i TURUNOS (50% nazw Annunaki – to nam wystarczy).

Uwaga, bardzo pozytywna zmiana. Przywrócono mi konto na Facebooku! Przez ostatni miesiąc było całkowicie niedostępne – usunięte. Już jest, zapraszam: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011713144607 MW tej chwili czas płynie u nas w hologramach ok. 750 mln razy szybciej niż w 5D, tak więc nie ma nowych komentarzy stamtąd, ale jak tylko poradzimy sobie z naszymi medytacjami to zrównamy się z nimi czasowo.

33 komentarze Nalot Annunaki na Ziemię, tworzymy falę X która zniszczy ich pseudo-dusze

 • Krzychu

  Witam Panie Marku. Wiem juz, że moja dusza ma już za sobą około 21mln lat… Medytowanie mi nie idzie lub niewiem czy działa? Nie dawno uświadomiłem sobie że bardzo słabo ale jednak potrafię używać telepati, myślę ze Pan wie o czym mowie?Raczej ostatnio nie mogę sie wyciszyć ani skupić na sobie …mam masę myśli które mi nie pozwalają sie skoncentrować, głównie bzdury jakieś… Prosze mi powiedzieć jaką mam wibracje i jak z moja czakrą serca? Czasem mam wrażenie ze cos mnie blokuje w dążeniu do swoich celów … Chcialbym sie wtajemniczyc lub jak to nazwać, rozwijać swoje mozliwosci duchowe z pomocą kogoś doświadczonego… Miedzy innymi oob.Chcialbym również Panie Marku podziękować Panu i wszystkim tym którzy walczą na rzecz dobra nas wszystkich. Dziękuję i Pozdrawiam!

  • Marek

   No, Twoja dusza bardzo ewoluowała. Miałeś dłuuugie lekcje w super-szybkim wszechświecie. Ma już 67 milionów lat. Spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem, ja też nie czuję medytacji, pociesz się. Po prostu inni mi mówią, że mnie widzieli jak „napierdalam na lewo i prawo”, che, che.

 • Michael

  Kiedy skupiam się w medytacji na jednym z tych chińskich miast, to widzę żółte istoty, coś w rodzaju dużych żab stojących na dwóch łapach. I dużo statków typu „UFO”, którymi przylecieli. Dla obserwujących ludzi są niewidoczni, zarówno oni jak i statki.

 • Ola z Podola

  Który biskup w episkopacie jest Prawdziwym Polakiem !? >
  Biskupi:

  Jozef Glemp – Prymas Polski – pochodzenie żydowskie – jego brat nazywa sie Glemb, komunista, PZPR-owski pułkownik LWP. 1989 r. kandydował z listy PZPR

  Bronisław Dąbrowski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Tadeusz Gocławski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Jozef Kowalczyk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Franciszek Macharski – Finkelstein – Kardynał – pochodzenie żydowskie –

  doceniony przez żydomasonerię, odznaczony „Orderem

  Oficera Legii Honorowej”

  Jozef Michalik – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Henryk Muszyński – Jaks – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Kazimierz Nycz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Edmund Piszcz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Marian Przykucki – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Bolesław Pylak – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Jerzy Stroba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Ignacy Tokarczuk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Stanisław Wielgus – Arcybiskup – Narodowość Polska – atakowany przez żydomedia

  Wojciech Zięba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Damian Zimon – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Władysław Ziołek – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –

  Roman Andrzejewski – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Bohdan Bejze – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Jan Chrapek – Kohn – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Bronisław Dembowski – Winkiel – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Czesław Domin – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Edward Frankowski – Biskup – Narodowość Polska

  Stanisław Gądecki – Hartmann – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Sławoj Leszek Głodź – Izaak Nowin – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Kazimierz Gorny – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Władysław Jedruszow – Biskup – pochodzenie ukraińskie –

  Zygmunt Kamiński – Biskup – Narodowość Polska

  Piotr Libera – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Edward Materski – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Jan Mazur – Biskup – Narodowość Polska

  Wiesław Mering – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  agent SB, Tajny Współpracownik SB „Lucjan”
  Stanisław Napierała – Biskup – Narodowość Polska

  Alfons Nossol – Biskup – pochodzenie niemieckie –

  Stanisław Nowak – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Alojzy Orszulik – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Juliusz Paetz – Biskup – pochodzenie żydowskie – pederasta, oskarżony o molestowanie klerykow,

  Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego, członek powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym, Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego.

  Tadeusz Rakoczy – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Kazimierz Romaniuk – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Tadeusz Rybak – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Edward Samsel – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Andrzej Suski – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Jan Szlaga – Biskup – pochodzenie niemieckie –

  Stanisław Szymecki – Biskup – Narodowość Polska

  Andrzej Śliwinski – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Adam Śmigielski – Biskup – Narodowość Polska

  Jan Śrutwa – Biskup – pochodzenie ukraińskie –

  Wacław Świerzawski – Biskup – Narodowość Polska

  Szczepan Wesoły – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Jan Wieczorek – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Wojciech Zięba – Biskup – pochodzenie żydowskie –

  Jozef Życiński – Reiffstein – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego

  Księża:

  ks. Adam Bijak – Klotzer – pochodzenie żydowskie

  ks. Adam Boniecki – Aaron Ajngold – pochodzenie żydowskie, mocno liberalne poglądy, redaktor naczelny żydolewackiego „Tygodnika Powszechnego”.

  ks. Franciszek Cybula – pochodzenie żydowskie – kapelan i spowiednik w Kancelarii byłego Prezydenta – agenta SB „Bolka” Wałęsy,

  agent SB, TW pseudonim „Franko”
  ks. Michał Czajkowski – pochodzenie żydowskie –

  polonofob, dywersant, mason, agent SB, globalista, aktywista żydowski, piewca „judeochrześcijanstwa”, Ŝydoekumenizmu i Ŝydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polakow, przez ponad 20 lat był niebezpiecznym agentem SB – Tajny Wspołpracownik ps. „Jankowski” – ktorego gł. przełożonym był gen. Pietruszka, ten sam, ktory był też szefem bandy SB Piotrowskiego, ktorzy z polecenia Jaruzelskiego, Kiszczaka i Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popiełuszko; wspołprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i żydow, wspołpracownik żydo-katolewackiego „Tygodnika Powszechnego”, asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika „Więź”
  o. Jan…

 • Kera

  Żaden post nie przeszedł przez moderacje tylko ten o moderacji.
  Co jest?

 • Kera

  Widzę w moderacji od 13.23

  • Ola z Podola

   Dlaczego episkopat polski NIE rozumuje po Polsku!?
   KRÓLUJ NAM POLAKOM PANIE JEZU CHRYSTE!!!
   ​Jezusie ​Chrystusie KRÓLU? Tylko raz w roku pozwalają ​ oficjalnie​ wspominać i modlić się do Chrystusa Króla. Gdyby przestrzegali „Dwa Przykazania Miłości” to i nas by uczyli kochać Boga i bliźniego – a kochać to każdego dnia, a nie tylko raz w roku.

   Pan Jezus „Naród żydowski nigdy nie był posłuszny Bogu Ojcu, który wywyższył ich ponad wszystkie inne narody, a oni pyszni i zarozumiali stawiali na pierwszym miejscu swoje wymogi. To oni dawali Bogu Ojcu swoje warunki i nie chcieli się uniżyć. Tak jest do tej pory. Ja nie mówię o wszystkich izraelitach, lecz ich przywódcy w dalszym ciągu uważają się za naród wybrany i wyznaczony przez Boga Ojca do rządzenia światem bez Boga. Oni uważają, że Bóg Ojciec dał im na zawsze prawo dyktowania światu swoich warunków i dlatego nie chcieli przyjąć Mnie do swego grona. Najbardziej drażniła ich nazwa „Chrystus Król” i tak jest do dnia dzisiejszego. A teraz chcą panować nad całym światem – utworzyli różne demoniczne organizacje, aby pod jednym hasłem NWO (masoni i ASTANA) zapanować i rządzić demonicznymi wymysłami. A gdy będzie Jezus Chrystus KRÓLEM oni będą musieli być wreszcie posłuszni Królowi Jezusowi Chrystusowi. Ale powiadam wam – kto z Bogiem walczy, to ma miejsce wyznaczone w piekle i będzie posłuszny lucyferowi. ​

   A ponieważ w Episkopacie większość biskupów jest pochodzenia żydowskiego, to nie chcą mówić o ​Królu​ Chrystusie, bo z ​takimi ​tematami Bożymi nigdy nie zgadzali się Żydzi. Zawsze chcą być mądrzejsi od Boga. Pan ​ie Jezu błagamy Ciebie o pomoc i
   pokierowanie nami Polakami w tym zamęcie religijnym i politycznym.
   Pan Jezus:
   W tym roku zaczną się dziać różne tajemne wydarzenia​, ale tylko wasze modlitwy ​ i ​wywyższenie Mnie na KRÓLA POLSKI zredukują reakcje waszych wrogów. ​
   OTO PASTERZE KTÓRZY REPREZENTUJĄ SWEGO PANA, ZBAWICIELA I SĘDZIEGO SPRAWIEDLIWEGO, ALE NIE CHCĄ BOGA WYWYŻSZYĆ NA KRÓLA, BO SAMI SIĘ OBRALI KRÓLAMI I TWIERDZĄ, ŻE JEZUS CHRYSTUS JEST ICH SŁUGĄ. ICH – BO NIE NASZYM WIERNYCH. NAWET TO SKANDALICZNE KŁAMSTWO MIELI ODWAGĘ OPUBLIKOWAĆ. JAK ONI SIĘ NIE BOJĄ BOGA I NIE WSTYDZĄ LUDZI SKORO PAN JEZUS POWIEDZIAŁ, ŻE WIĘKSZOŚĆ BISKUPÓW NIE JEST JEGO, TO JESZCZE JEST DŁUGA LISTA!

   OWIECZKI OTO WASI PASTERZE >

   http://racjapolskiejlewicy.pl/owieczki-oto-wasi-pasterze/6639
   Żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce!
   Wszyscy oni doszli do władzy popierani przez UB, SB, WSI.
   Większość z nich była TW. Archiwa zostały przejęte przez
   Kościół lub zniszczone na zlecenie.

 • Kera

  Wcześnie wstaję do pracy praktycznie w nocy .Zauważyłem że od trzech tygodni rozpylaja od trzeciej rano i trwa to do zmierzchu.

 • MajaWalia27

  Chcialabym wstawic Wam informacje o ”prawie manifestacji”. Pewna Osoba, ktora byla na konferencji Kobry w Budapeszcie zrobila niesamowita prace i notowala te informacje:

  Prawo manifestacji – notatki z konferencji

  Proces inkarnacji to kompilacja procesu wolnej woli i zewnętrznych wpływów archontów. Wybór rodziców może być ograniczony i mogą wybrać za Ciebie ty jednak masz wybór czy chcesz inkarnować.
  Zrozumienie procesu manifestacji to klucz do realizacji twojej misji. Niestety jak do tej pory książki i internet podawały niekompletny obraz. Prowadzący gwarantuje 100% efektywność – jeżeli dobrze go zrozumiesz i będziesz działać.
  Proces manifestacji to proces fizyczny. Składa się z kilku punktów. Jeżeli będziemy je powtarzać przez jakiś czas to się zamanifestuje. Manifestacji kubka kawy i Eventu wygląda tak samo – różni się jedynie czasem i zakresem prac.
  1 Krok manifestacji – DECYZJA.
  Najważniejszy krok. Decyzja to odbicie wolnej woli. Wola wola to prawo uniwersalne.
  Zewnętrza rzeczywistość musi poddać się wolnej woli.
  Wola wola ludzkości to kompilacja wolnej woli jednostek.
  Problem pojawia się wtedy kiedy nie wiem czego chcę. Wtedy archonci wykorzystują to przeciwko tobie. Jeżeli twoja decyzja jest klarowna to zyskujesz władzę i jako jednostka i jako grupa.

  Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie:
  Co ja naprawdę chcę?
  Kiedy mam powiedzieć NIE?
  Kiedy mam powiedzieć TAK?
  Na jakie kompromisy mogę iść?
  Bez uczciwości wobec siebie i klarowności nie ma manifestacji.
  Kiedy twoje decyzje i priorytety są jasne wtedy twoja wolna wola zyskuje moc.
  To zaczyna przekładać się na zewnętrzne warunki. Jeżeli będziesz widział energię wokół siebie kiedy podejmujesz decyzję to ta energia popłynie dalej aby wszystko mogła zacząć się w twojej rzeczywistości przeobrażać.
  BLOKI w procesie manifestacji!
  -Implantny
  -Oczekiwania rodziców
  -Oczekiwania społeczne
  To sprawia, że idziesz na kompromis, a to blokuje proces manifestacji.
  Jeżeli chcesz czystego 100% procesu manifestacji nie możesz iść na żadne kompromisy!
  Matrix został tak skonstruowane abyś uwierzył, że tylko kompromis da ci to czego chcesz.
  Najlepiej abyś nic nie chciał tylko był dobrym synem, ojcem, pracownikiem itp…

  Krok 2 – Przywołanie
  Używanie swojej wyobraźni do manifestacji. Wyobrażasz sobie co chcesz zamanifestować.
  Jeżeli już czegoś nie możesz wyrzucić ze swojej głowy – nawet jeżeli jest to np. wspinaczka na Mount Everest – oznacza to, że jest to częścią twojej misji i jest w tym jakiś cel nawet jeżeli go nie zauważasz. Misja nie oznacza, że musisz to robić z trudem czy poświęceniem. Wyobraźnia to mapa do misji.

  Krok 3 – Fizyczne działanie
  Możesz wizualizować ile chcesz, ale jeżeli nie podejmiesz fizycznych działań nic z tego nie będzie.
  Musisz podjąć działanie!

  EVENT:
  Tysiące ludzi podjęło 100% decyzję
  Tysiące ludzi wizualizuje
  Niewielu działa
  Kobra potrzebuje współpracowników aby zamanifestować Event. Współpracownik to osoba, która anulowała, kontrakty usunęła implanty, odkryła swoją misję i nią podąża.

  Proces manifestacji w krokach 1-3 trzeba ciągle powtarzać. Ciągle na nowo podejmujemy decyzję, wizualizujemy i działamy. Nigdy się nie poddajemy!
  W 3 gęstości rzeczy manifestują się długo dlatego nie należy poddawać się. To klucz do sukcesu!

  Kiedy podejmiesz decyzję ciemne siły zaczną testować ją. Jeżeli decyzja jest 100% nic już nie mogą zrobić. Szukać będą twoich słabości: strachu, wątpliwości – jeżeli to znajdą będą atakować aby cię powstrzymać.
  Dlatego tak ważne jest aby decyzja była 100% bo tam nie ma miejsca na słabości!
  Saint Germain wspiera proces manifestacji. Kiedy się z nim połączysz będzie Cię wspierał. Twoje decyzja to odbicie twojej Obecności Ja Jestem!
  Obecność Ja Jestem to część boskości.
  Kiedy podejmujesz decyzję tym samym zaczynasz kształtować czas i przestrzeń. One nie są stałe. One dopasowują się do wolnej woli. Materia zbudowana jest w istocie z fal , która naukowcy nazywają stojącymi. Są to po prostu stałe wibracje. To oznacza, że mamy możliwość wpływania na materię wolną wolą.
  Obfitość w życiu – Pieniądze
  Zainwestować w jedną dużą srebrną monetę.
  Włożyć do portfela o nosić. Zwracać stale na nią uwagę i wizualizować kolejne.
  Jedna z osób w Tajwanie zamanifestowała ponad 2 tysiące srebrnych monet.
  Można to samo zrobić ze złotą monetę.

  (Własna refleksja – Chwilę zastanawiałam się dlaczego nie wystarczą pieniądze w portfelu. Doszłam do wniosku, że do pieniędzy doklejony jest dług bo tak obecnie skonstruowany jest pieniądz i ja rzeczywiście nosząc pieniądze kreowałam tylko więcej długu.
  Moneta srebrna czy złota to symbol realnego bogactwa)

  Decyzje podjęte ze światła są istotniejsze od decyzji podjętych z ciemności. Dlatego decyzja tysięcy może zmienić ten świat w stosunkowo krótkim czasie w stosunku do 25 tysięcy lat decyzji ciemności.
  Można użyć świętej geometrii aby przyspieszyć proces manifestacji. Do wnętrza kwiatu życia można wkleić obraz tego co chcemy…

 • Kera

  Panie Marku kim jestem?
  Druga sprawa , nad Trójmiastem cały czas latają bardzo intesywnie chemiczne samoloty .Nie chodzi o kilka dni czy miesięcy , ale kilka lat .
  Interesuje mnie jak sprawa wygląda na terenie Białorusi , Rosji i oczywiście Polski.

  • to czeka cala ludzkość bo światem rządzą pasożyty , wszystko co nie potrzebuje światła slonecznego powinno być pod ziemia zaś nowe osiedla miasta powinny być budowane na terenach gdzie nic z natury nie rośnie pustynie kompletne nieużytki bagna itp wieżowce nie powinny na obecny czas nie powinny przekraczać 20 pieter z tym że konstrukcja powinna uwzględnić możliwość nadbudowy w następnych stuleciach nie powinne to być kurniki klatki itp , dużo miast sztucznie powiększa swoje objętości aby jedynie robić wrażenie wielkości i panoramy i nic poza tym . ale to tylko jedna z wielu rzeczywistosci w konsekwencji wszystko jest hologramem problem w tym czy hologram jest adekwatny kompatybilny z jego użytkownikiem z czym mamy do czynienia tutaj teraz na ziemi , tylko nieliczni widza i wiedza że ktoś manipuluje czasem rzeczywistością , korygują w taki sposób ścieżki czasu aby mieć absolutna kontrole , albo mordują co do nogi miliardy zostawiając kilka „świń” aby rozpoczęły nowy miot i kolejna hodowle , robi to cyklicznie w różnych formach to nie tylko potopy , w zmodyfikowanych hologramach zabiera się ludziom pamięć , to taki rodzaj otumanienia otępienia w pierwszej fazie a puzniej to już normalka , wczoraj przed chwila przestaje istnieć, To jest wiedza dla nielicznych dlatego wiekszosc nie rozumie Marka , i nie chodzi tu o bezpośrednie odbieranie percepcji Marka bo każdy umysł musi interpretować informacje przekładając na aktualna rzeczywistosc personifikując wydarzenia w alegoriach itp , pole informacji zaś za kazdym razem jest modyfikowane względem ogólnej swiadomosci zbiorowej co jest następnym „utrudnieniem ” aby to pojąc w prosty sposób należy zwrócić uwagę na proces „efektu Mandeli ” cdn .

 • Waldek

  Marku możesz mi odpowiedzieć co jest powodem wzmożobych oprysków na niebie przez ostatnie dni ?

  • Marek

   Chęć utrzymania klonów w pewnych miastach. Opryski zawierają nanomaszyny z nadajnikami skalarnymi, które utrzymują klony w formie ludzkiej. To ostatnie odkrycie.

 • Turkus

  Samolot w akcji… na razie widzę jeden i niekończącą się linię. Leci z kierunku północny – wschód.

  • Marek

   Spokojnie, to musi być w hologramie. Czas u nas płynie teraz 750 mln razy szybciej niż w rzeczywistości. Czekają na efekty naszych medytacji.

 • Kera

  Moje posty nie przechodza przez moderacje

 • nina

  ————-Marek , czy to jest prawda ??? https://www.youtube.com/watch?v=ycU78wKSKH8

  • Marek

   Chyba tak! Nie tylko gwiazdy. My też. Jest tylko 790 milionów typów ludzi, więc się powtarzamy 🙂
   Nanowahadełko pokazuje mi, że takich Nin jak ty jest aż 5. Zgodność charakterów na poziomie 90%.

   • nina

    ——- a to ciekawe ?? wcale nie zdziwię się ,że jestem młodszym klonem. Przypominam sobie sny z dzieciństwa DZIWNE SNY ,dzisiaj wiem ,że dziecko nie mogło mieć takich snów. Można poznać swoje klony ?. Poznać samego siebie i przekonać się , jak odbierasz osobę np, sympatyczna ?, wartościowa ? ładna ? :)) itd.
    Dużo widzisz , wady też ? a błędy popełniane ? choroby ? itp.

    • Marek

     Nie klony, a ograniczenia wynikające z ilości dusz! Twoja dusza może stworzyć ciała tylko w pewnym zakresie wyglądu. Dlatego nasze kolejne wcielenia są podobne do siebie. Konstanty Ciołkowski, Król Poniatowski czy też Władysław Jagiełło byli podobni do mnie. Jak sądzisz dlaczego?

 • Kali

  Właśnie jadę na Wawel czy oni już nie blokują turystom dostępu do czakramu wawelskiego?
  Bo bardzo chciałbym poczuć
  energie jaką tam płynie

  • Marek

   Stań pod ścianą, poczujesz. Do kaplicy Gereona nie ma jeszcze wstępu, ale niedługo już będzie.

   • Kali

    Skończyłem wycieczkę
    Moje obserwacje:
    -zwiedzając miałem mrowienie ręki
    -będąc W pewnym miejscu zaczął mnie boleć nadgarstek
    -przybliżając/oddalają rękę od ściany/podłogi czułem drobne zmiany w mrowieniu.

 • Michael

  Tu jest potwierdzenie wielu rzeczy, o których Marek pisał, m.in. zniszczenie Lucyfera:
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/04/zmiany-na-ziemi-i-w-kosmosie-jakub.html