Nanowahadełko – aktualności 5 grudnia 2017 cz. 1

Moja strona monitor-polski.pl została w końcu całkowicie odblokowana. Dziękuję 5 osobom z FBI i 1 osobie z frakcji CIA lojalnej Prezydentowi Trumpowi za pomoc w zabezpieczeniu tej strony. Ogółem z 18 osób odpowiedzialnych za blokadę nie żyje 8, a stan pozostałych jest bardzo ciężki. Bronią konwencjonalną pozbawiono życia 5 osób, 3 zmarły na skutek chorób. Pozostałe 10 przeżyje, przy okazji usuwając z siebie demony.
Jeśli chodzi o blokadę Facebooka, z 19 osób biorących udział w blokadzie 6 nie żyje, 9 ciężko choruje. Stan zdrowia Zukerberga i 2 członków jego rodziny, którzy są przetrzymywani w zakładzie zamkniętym w stanie Iowa się znacznie poprawił – poszli na współpracę z FBI. Są całkowicie oczyszczeni z demonów, pomógł w tym egzorcysta. W zespole Facebooka są nadal 2 osoby, które robią wszystko bym nie mógł tam publikować, są to pracownicy wyższego szczebla FB. U obu za 5 godzin zaczną rozwijać się ciężkie choroby jak nie zaprzestaną swojej negatywnej działalności – nie dotyczy to tylko mojego profilu i nie dotyczy to tylko tych 2 osób. Tych osób działających negatywnie w FB jest 38. Nie ponoszę odpowiedzialności za ofiary – to jest wynik pracy agentów służb i rozliczeń i ich winy.

Mogę już dodawać nowe filmy na profilu monitorpolski na YouTube. Licznik jest fałszowany, ostatni filmik „Nanowahadełko informuje o nieudanej próbie morderstwa” obejrzało ok 16 tys ludzi, licznik pokazuje nieco ponad 1000. Za sfałszowanie wskazań odpowiada 9 osób,  magiem Bidem Wozem na czele (satanistyczny rabin z Izraela), z YouTube w konspiracji udział biorą 2 osoby z Polski: Stanisław Zozko i Krzysztof Pukowski. U wszystkich ok 14 godzin temu zaczęły rozwijać się choroby, u Zozko i Pukowskiego 8 jednostek chorobowych – rak fallusa, brodawica itd. U maga 18 jednostek chorobowych z najgorszą – rakiem skóry, który już objął 24% jej powierzchni. Choroby zatrzymają się po pewnym czasie (zależnym od winy  – od 3 do 9 miesięcy) jeśli wszyscy zrezygnują z tej destrukcyjnej pracy. Jeśli nie, to wszyscy szybko opuszczą ten padół (10 dni). Dodam, że ci ludzie brali udział we wcześniejszym fałszowaniu licznika, nie tylko na moim kanale.
Ogółem w fałszowaniu liczników na YouTube bierze udział 50 osób – po to zostali zatrudnieni. U wszystkich zaczyna się rozwój chorób, tak więc ostrzeżenie dotyczy nie tylko wyżej wspomnianych.

Doszła blokada i fałszowanie wskazań nanowahadełka – w większości przypadków muszę w sposób specjalny weryfikować wskazania, co zajmuje dodatkowy czas. Stoi za tym trzech magów rabinów z Izraela: Minion, Woz i Kerg. Wszyscy z najwyższym stopniem wtajemniczenia, szkolono ich do tego 9 lat. Za 8 godzin zaczną się u nich rozwijać ciężkie choroby, ogółem 28 chorób, z bardzo ciężkim rakiem skóry na czele, który w ciągu pierwszego dnia obejmie 97% powierzchni skóry. Śmierć w 5 dni, chyba że zrezygnują ze swojej destrukcyjnej działalności, to wyjdą z tego żywi, a demony ich opuszczą po 5-krotnie mniejszym cierpieniu niż było by to w przypadku gdyby zdecydowali się mi nadal przeszkadzać. To wychodzi ze wskazań nanowahadełka, ja nie mam z tym nic wspólnego – dostaję po prostu przekazy. Ci ludzie są winni wielu cierpieniom innych ludzi, ich dusze postanowiły więc ich w końcu rozliczyć, usuwając także demony. Żaden człowiek z dobrymi intencjami demonom nie da zawładnąć sobą, mogą go co najwyżej osłabić i w pewnym stopniu zmienić tok myśli.

W kolejnej relacji z cyklu „co słychać i nanowahadełka” powiem coś o polskich politykach.

Uwaga, z uwagi na zakłócenia ze strony magów margines błędu w tej relacji wynosi 23%

58 komentarzy Nanowahadełko – aktualności 5 grudnia 2017 cz. 1

 • sesia

  następny jest j23, nie interesuje mnie ezo świr co się ma za nowego admina… dość. voja na prawdę lubiłam, nie wiedział co robi, wielka dla niego szkoda i dla mnie wielki żal, w końcu to też jest moje ukochane dziecko…

 • kotoś

  ładne imię, kogoś kto czyni pokój, może docelowo tak mogła bym się na daną chwilę określić, jednak ja jestem raczej huraganem ognia… żadne wahadełko nie jest w stanie mnie określić czy zaszufladkować, jednak wiedziałam że zechcesz mnie sprawdzić dostępnymi środkami, co nawet schlebia mojej zaniedbywanej próżności, bo jest mi nieco potrzebna… ja jestem raczej ostatnia wśród pierwszych i pierwsza wśród ostatnich… zwykła ja jeśli jesteś ciekawy

 • kotoś

  nie odpowiedziałeś mi jeszcze admin na pytanie kto to jest ta akasza, dla czego to są jej kroniki, oraz gdzie jest choć kawałek oryginalnego tekstu z niej bez pośredników? o ile taki istnieje w ogóle…

  odpowiedziałeś za to że dostęp do czegoś do czego zmierzam też w moich pytaniach może mieć każdy, więc logicznym jest iż i zawsze, więc dla czego piszesz proszę wyjaśnij że ty masz go na jakiś czas tylko, to też pytam kto ci go dał i kto ci go odbierze, więc i czym i komu za to zapłaciłeś? a to moć uzdrawiające pytania jeśli sobie je zadasz i sobie na nie bez fajnistego dyndadełka w sobie odpowiesz… kto ci tak kazał się samoograniczyć i w zamian za co? kto ci zabrał twoją księgę i twoje kroniki z jakich możesz citać do woli i kazał ci je nazywać nie swoimi a jakimiś kaszowymi, to też w twoim życiu i życiu z tobą zniżonych bez wsparcia egzorcysty ni rósz, w jakim piekle żyć ci przyszło? kto? wcisnął ci w rękę zaje fajne kwanto nano super flesz wachadełeczko czy inną grzechotkę kości w kubku na tak nie i inne tego kompilacje byś nie znał własnych czuć i mocy… więc kto egzorcysto nano pobudza twoje nerwy w dłoni na tak i na nie byś nie zauważył że to nano ma moc wpływać na twoje postrzeganie i myśli poprzez takie same układy nerwowe w centralnym układzie nerwowym? kto tak sprytnie się zakradł i kradnie co twoje by innych zarażać tak abyś tego nie dostrzegł i wymaże każde podejrzenie z twojej świadomości…

  znasz odpowiedzi na te pytania zadane przede wszystkim samemu sobie ? w czyje imię i w kogo więc sprawie ten rak i cała ta zaraza, kto jest tak bez mocny by musieć siać zarazę na swojej drodze, na prawo i na lewo aż do śmierci za samo tylko spojrzenie w inną niż złodzieje mocy stronę? oto zwiedzenie i odtąd zło będzie przeciw złu występować by sobie chwały przydać…

 • kotoś

  a gdzie? można wykupić taką kartę biblioteczną do kroniki tej kaszy? komu trzeba i czym zapłacić? za taki czasowy dostęp do tej nie innej kroniki? gdzie jest taka kronika choć w kawałeczku w originale bez pośredników? i kto to jest ta a-kasza?

  i wszystko, oczekuje konkretnych wyczerpujących odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania. bez mydlenia oczu, ściemy ani żadnych ogólników czy frazesów oraz bez prób zmiany tematu i tym podobne czy też bez zwalania na mnie winy że jak to i że pewnie jakaś prowokacja, akcja czy inna wariacja. choć wiem że nie dostanę żadnej sensownej odpowiedzi, to tyle.

  • Admin

   Dostęp ma każdy. Należy wziąć wahadełko (nanowahadełko jest najlepsze) i zacząć testować produkty na TAK / NIE z pytaniem czy jest dobre dla mojego zdrowia. Potem można zacząć sprawdzać procentowo. Literówek nie radzę robić bez wsparcia egzorcysty. Ale 100% ludzi może to robić.

 • Urartur

  Czy demony to przypadkiem nie są patogeny, które wpływają na nasza psyche w określonych celach rozwojowych? Wiem natomiast, że mamy zaszczepionego wija; czy to on jest naszym sterownikiem?

  • Admin

   Demon to młoda dusza, która zaczyna od niecnych czynów i powoli ewoluuje. Demony po przebywaniu w powietrzu, wchodzą w kamienie, stają się duszami zwierząt itd. aż w końcu stają się ludźmi. Najwięcej pierwszych wcieleń w ludzi ma miejsce w Afryce i Ameryce Południowej u tzw. „dzikich ludzi”. Z tym, że takie dusze są nadzorowane przez dusze z wysokiego poziomu (szamani).

 • T

  Panie Marku prosze sprawdzić działanie mantry Buddysjkich czy sa pozytywne
  mantra 1
  Karmapa Chenno
  mantra
  Om Mani Peme Hung
  pozdrawiam

 • bolo

  czy ci co sa teraz przed sejmem i szczekaja nie moga jakiejs sraczki dostac?

 • gość

  Szabasowa kolacja z polskimi politykami

  W domu Jonny’ego Danielsa w Warszawie odbyła się szabasowa kolacja z udziałem izraelskiego ministra telekomunikacji Ajjuba Kary. Na spotkaniu byli obecni także polscy politycy, między innymi Mateusz Morawiecki.

  https://youtu.be/rJscHItGPyI
  ———–
  A po kilku dniach:

  Czy Mateusz Morawiecki zastąpi Beatę Szydło? Rekonstrukcja rządu coraz bliżej

  Około godz. 23 w poniedziałek zakończyło się spotkanie w siedzibie PiS na temat zapowiadanej od kilku miesięcy rekonstrukcji rządu. Z ustaleń RMF FM wynika, że podjęte na nim ustalenia spowodują polityczne trzęsienie ziemi nad Wisłą.

  http://www.pch24.pl/czy-mateusz-morawiecki-zastapi-beate-szydlo–rekonstrukcja-rzadu-coraz-blizej,56604,i.html#ixzz50OJQyfRQ

 • Aneta

  https://www.facebook.com/prawdyposzukiwacz/videos/540519466085332/

  Niepokojąca historia Billa Gatesa, którego ojciec był jednym z założycieli silnego do dziś programu Eugeniki w Stanach Zjednoczonych. ABC donosi o dziesiątkach tysięcy kobiet w latach 1929 – 74 , które zostały przymusowo wysterylizowane. Gazeta „Times” odnotowała, że Gates przeprowadził tajne spotkanie z Michaelem Bloombergiem i Georgem Soros, aby „ograniczyć przeludnienie”
  Panie Marku a co z nim ?

 • Stry człowiek i już nie może

  Panie Marku, stary już jestem, w moim wieku wszystko już sztywnieje prócz fujary. Czy mógłby pan odwrócić ten proces i sprawić aby mi mienśnia i koście się poluźnili a fujara zesztywniała?

 • taka prawda

  Marku muszę ci zadać pytanie za 100 punktów lub więcej. Czy według ciebie takie postacie jak Kobra ,który przekazuje wiadomości od federacji galaktycznej czy David Wilcock Corey Goode ze swoimi wiadomościami (kosmiczne ujawnienie) plus inne przekazy np: Ashtar Commandr Galaktyczna Federacja Światła , które opisują nam aktualną sytuacje wokół ziemi oraz to że trwa bitwa o ziemie ,która jest w końcowym etapie o wyzwolenie ziemi i przybliżamy się to tzw . wydarzenia czy znasz te tematy i co o nich sądzisz ? Pytam dlatego bo w ostatnich kilku dniach zakres twoich tematów jest tak różny od tego czym jeszcze się zajmowałeś parę miesięcy temu ,że trudno nie zauważyć u ciebie zmiany o 180 stopni

  • przem

   Ja do wyżej wymienionych mam duży dystans jak deszcz am przyjść to przyjdzie nei potzreba mi pogodynki która i tak odwleka ten deszcz albo wmawia że już pada ale nie czujemy tego jeszcze

 • Robson

  Panie Marku! Czy ma Pan teraz jakąś sprawę w Sądzie np. o zniesławienie? Bo gdyby tak było, ta narracja Pańskich postów byłaby dla mnie jasna! Każdy Sąd uniewinni Pana jako świra. Czy o to chodzi?

 • anonim

  Witam Panie Marku, chciałbym spytać kiedy wyzdrowieję psychicznie, jeśli można prosić i jeżeli jest okazja na prawdziwą wiedzę z kroniki Akashy skoro ma Pan określony czas. Choruję już ponad 2 lata, a właściwie od dziecka, ale choroby ujawniły się później. Będę bardzo wdzięczny.
  Pozdrawiam

  PS. Postaram się jeszcze odezwać na FB kiedy będzie miał Pan czas.

  • bolo

   choroby tzw psychiczne to sa choroby metaboliczne ,oczysc dokladnie caly przewod pokarmowy z patogenow,polecam srebro koloidalne ,ziemie okrzemkowa ,ziola jak wrotycz i piolun,czosnek ,trzeba tez sie podeprzec zapperem od Taratajcio.A jak nie dasz rady sam/a to wybierz sie do Soczi ,tam jest tzw szkola zdrowia Siemionowej ,oni robia porzadne lupu cupu i wymiota wszystko.Glodowka tez zalecana.

   • Majestic

    „z patogenow,” tak jest ale nie do końca , powiedzmy wysoko wibracyjne ciało energetyczne nie jest skłonne do utrzymywania patogenów , tak wiec niskie wibracje mogą pochodzić z zasiedlenia demonicznego nie koniecznie w organizmie, moze to być otoczenie dom mieszkanie itp , najlepiej zacząć od ewentualnych przyczyn i zlikwidować pożywkę patogenów , zobaczmy jak z powszechnego użytku wręcz wymuszono zastraszono używanie okreslonych częstotliwości w przekazach dźwiękowych , https://www.youtube.com/watch?v=0IQAQ_HwBF0 tutaj na usypianie Delta Fale https://www.youtube.com/watch?v=7IN071w7F00 ideałem jest co pomału się pojawia GŁOŚNIKI PLAZMOWE fala akustyczna już sama w sobie jest energetyczna to eksperymentalne wynalazki dla przykladu https://www.youtube.com/watch?v=_9ml_Fd8uIY oryginały Tesli są idealne .

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 – dla osób mających problem ze wzrokiem

  https://zachowajto.pl/!bnIOxzraFKvA/nanowahadelko-aktualnosci-5-grudnia-2017-cz-1-mp3

 • Ewelina

  Dowody te posiada Pan Paweł Bednarz o czym zresztą Pan wie lepiej, bo
  mówi o tym i spotkał się z panem. Ja jemu wierzę. poco mu była szarpanina w sejmie i nie tylko, bo z tego żadnych korzyści z tego nie ma.
  Dla mnie w tej sprawie obojętność jest obezwładniająca. I zdaje mi się, ze nie zdaliśmy egzaminu jako ludzie. Bo każdy normalny człowiek wystąpi w obronie potomstwa nie tylko własnego. Jest to miarą człowieczeństwa.
  Brak reakcji jest też opowiedzeniem się po czyjej jest się stronie.

 • Easy Rider

  Nie o to chodzi, żebym nie wierzył we wskazania wahadełka, ale z przyjemnością przeczytałbym oficjalne informacje o nagłych przypadłościach wrogów ludzkości, znanych z pierwszych stron gazet.

  • Majestic

   o takich ludziach się nie mówi z reguły, zwlaszcza gdy działali w palnej konspiracji przed otoczeniem ” nie byli widoczni”

 • Rodriguez55

  No to widzę że tu już pełna jazda XD Panie, co wahadełko mówi o mnie?

 • Ewelina

  Gdyby Pan był tym za kogo się uważa to np. w sprawie o adopcję zagraniczna dzieci polskich w zapytaniu jednego z piszących tutaj posty
  udzielił Pan odpowiedzi. A udzielił tylko takiej, ze Pan Paweł Bednarz,
  który robi bardzo dużo w tej sprawie aby te adopcje zatrzymać jest opanowany przez demony co może być prawdą,. Ale to jest aktywny obrońca tych dzieci i robi wiele w tej sprawie, A pan co zrobił, kiwnął palcem, czy tylko sięgnął po wahadełko ?.Kim my jesteśmy jako ludzie?
  A odkrywanie prawdy będzie odbywać się poprzez pisanie postów. Tak
  śpijcie kochani nic nie trzeba, bo ktoś nas wyręczy. Totalna ignoracja.

 • Obserwator

  …. zmarł Wojciech Drewniak – współtwórca telewizji NTV…
  nagle odszedł…

 • Irol

  Cześć. Daleki jestem do krytykowania tylko proszę o to, żebyś bardzo mocno Uważał na to co robisz i myślisz bo wahadło nie jest tylko urządzeniem zczytującym ale także zapisującym. Każde zczytanie powoduje zmianę w miejscu gdzie poślesz swoją energię i życzenia. Dlatego podczas pracy wystrzegaj się jak możesz tzw. złych życzeń. Po prostu postaraj się życzyć tego żeby zadziałała Karma tamtych nieszczęsnych istot. I bardzo uważaj na pingback bo może być niebezpieczny. Musisz być uważny.

  • Majestic

   oczywiscie ” złych życzeń” intencji bym powiedzial , intencja jest przyczyną.

 • Bardzo to Cieszy ze Pan wreszczie znalazl wsparcie i zrozumienie od takich poterznych ootganizacji jak FBI i CIA . Moze dzieki Panu i tych organizacji Swiat dowie sie ze za tymi zlymi demonami kryje sie Moskwa , Iran, i Chiny !! Ja bym jeszcze dodal do tych demonow Syrje i Korea

  • Kasia

   Moskwa , Iran, i Chiny !! Ja bym jeszcze dodal do tych demonow Syrje i Korea
   to tylko wykonawcy tych z ukrycia.

 • Rybka

  Panie wszystko wskazuje na to że Pan wykańczasz ludzi za pomocą koralika i kawałka sznurka(bo chyba Pan to trzyma w dłoniach nie kto inny:) ) podobnie i morderca który trzyma w dłoniach narzędzie zbrodni np: kosę:) istnieje tu pewna analogia, tylko zaklinam niech Pan się nie denerwuje! bo gdzie ja się schowam przed tym:)

  • Admin

   Sama weź si zacznij sprawdzać. Nie rzucasz tu żadnych klątw, tylko się patrzysz. Nanowahadełko to jest OKO na inną rzeczywistość.

  • Kasia

   He He He, ale prymitywny tok myślenia. Do księdza pędź i szybko na kolanka i do Częstochowy. A Marek Niech wróży.Cokolwiek by to było to gratuluje mu odwagi, oceniał nie będę. Już najwyższy czas by coś pozytywnego zaczęło się dziać.Opisywałem tu kiedyś co mi robili.[ bajeczka o kapturowym mnichu] Też nie do uwierzenia. Ale ja to przeżyłem i dla mnie to najświętsza prawda, i w d mam każdego niedowiarka .

  • Spokojnie ! Mnie tam nic nie zaszkodziło. Tajemnica nanowahadełka, tarota i paru innych podobnych:
   Chcesz, uwierzysz – to tak sie stanie . Odwalisz, precz odrzucisz – to zapomnisz i nic ci nie będzie.
   Spawdziłem. Czuje się całkiem ok:)

 • Rybka

  http://www.monitor-polski.pl: „Za 8 godzin zaczną się u nich rozwijać ciężkie choroby, ogółem 28 chorób, z bardzo ciężkim rakiem skóry na czele, który w ciągu pierwszego dnia obejmie 97% powierzchni skóry. Śmierć w 5 dni „. Czy może Pan panie autorze powiedzieć czytelnikom w jaki sposób rzucasz owe choroby na swoich wrogów, czy też za pomocą tego słynnego wahadełka czy też może za pomocą zaklęć „magicznych”, albo z pomocą pewnych istot ? Bo rozumiem że pewna grupa osób bardzo Panu szkodzi, wobec tego kto stoi za tymi chorobami ?? Pan ma motyw:) są groźby:)

  • Admin

   Czytasz uważnie? Napisałem, że mam informację, a nie że rzucam choroby. Nikt tych chorób nie rzuca – to dusza zaczyna rozliczać ciało za czyny jakie ktoś popełnił. Już dość dawno mówił o tym Mehran Tavakoli Keshe, że to nastąpi. Nie podawał jeszcze jednostek chorobowych.

 • Daga

  Z wielką ulgą czytam Marku Twoje wiadomości.Dobre wiadomości,które są plastrem miodu na serce .Jak pięknie jest żyć wiedząc,ze zło zaczyna się kurczyć i wszyscy je czyniący są ukarani.NIGDY W MOIM ŻYCIU NIE MIAŁAM TAK WSPANIAŁYCH WIADOMOŚCI.Dzięki Marek -jestem szczęśliwa ,ze tak się dzieje.

 • Franek

  „Żaden człowiek z dobrymi intencjami demonom nie da zawładnąć sobą, mogą go co najwyżej osłabić i w pewnym stopniu zmienić tok myśli.” – To bardzo optymistyczne, tymczasem nadal wokół nas jest bezmiar ludzi opętanych. Ze swojego podwórka (o czym już pisałem w poprzednich postach), powiem, że jestem zasmucony tym jak ludzie postępują. Dosłownie znęcają się nad innymi, nie liczą się z drugim człowiekiem, sąsiadem, kierowcą samochodu, pracownikiem tej samej firmy. W/g mnie największym złem jakie wyrządzają to wystawianie innym „fałszywego świadectwa”. Marku, powiedz, że to się zmieni, że świat stanął na krawędzi i zaczęło się wreszcie coś dziać. Pozdrawiam.

  • A po co tak ezoterycznie. Większość jest zwyczajnie i prymitywnue przekupiona. Zjawisko stare jak świat. Jeżeli ktoś ma talent, cheć do pracy to na siebie zarobi , a jak ktoś nic nie ma do zaoferowania to sprzedaje za pare zł siebie.

   • Franek

    Nie do końca mnie zrozumiałeś. Miałem na uwadze ludzi, którzy sprzedali się nie dosłownie, ale w jakiś właśnie „ezoteryczny” sposób. Nikt ich nie przekupił, robią na złość z czystej nienawiści. W moim przypadku, pisałem w poprzednich postach mam „gada” sąsiada, który z zawiści znęca się nad moją rodziną puszczając bardzo głośno obrzydliwy, pełen przekleństw rap. Jest to tak uciążliwe, że sobie nie wyobrażasz. Próbowałem rozmawiać z nim. Bezskutecznie. On nienawidzi ludzi, którzy coś osiągnęli. Tu się z Tobą zgadzam. Mam pracę, może niewiele płatną, ale mam. Mam wyższe wykształcenie i to właśnie drażni takich ludzi – gadów. Nie potrafią tego przetrawić. Zieją bezinteresowną czystą nienawiścią do ludzi, którzy coś w życiu osiągnęli. Prawdopodobnie on (sąsiad – gad) zarabia dużo więcej ode mnie, bo pracuje gdzieś fizycznie, a ja (budżetówka). A jednak pluje jadem, bo w/g jego pojmowania świata ja jestem przyczyną jego pozycji społecznej. I mniej więcej tak to działa. Pozdrawiam.

 • autysta

  Skąd wiesz, że margines błędu to 13%? Powiedziało Ci to wahadełko? Z jakim marginesem błędu odczytałeś te 13%?

  • Admin

   Mam możliwość wejścia z innego poziomu, z tym że to długo zajmuje. Margines błędu może być nawet większy – do 21%. Jutro powinno to minąć, ci co atakują będą już bardzo osłabieni.

  • Rycerz

   sprzedaż Polskich dzieci, Niemcy nam wyjasnią.

   https://www.youtube.com/watch?v=oaJalgOsBp0

   Panie Marku modle się codziennie o Pana bezpieczenstwo. opiekę Bożą i Niepokalanej,
   W piątek jest Swieto Niepokalanej- Róży Mistycznej z Monechiari- 8 grudzien -w kościołach jest godzina Łaski od godz 12:00 do 13:00- godzina modlitw i próżb do Niepokalanej jak również podziekowań za uzyskane Łaski – sw.Maryja czeka na każdego z nas aby nas wysłuchać i wesprzeć Przybądzmy tłumnie do Kosciołów prosząc o WOLNĄ POLSKę- od okupantów i nachodzców I ZDARCÓW NARODU I KOSCIOŁA.Ma Pan też okazje do podziekowania za życie,które było tak zagrożone, a które to dzięki ochrony z Nieba – nie stracił Pan.Pamiętajmy . że Bóg chroni i Niepokalana – posyłając nam ochrone w osobach trzecich, To Bóg wszystkim rządzi i rozdaje karty. Ma Pan zapewnioną ode mnie modlitwę każdego dnia, a nawet 3 razy dziennie – bo taka jest prawda.
   Pozdrawiam.
   Niech Bóg ma w Pana w swojej opiece.
   Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.

 • Dolcz

  Panie Marku… jest pan potężnym magiem