Nanowahadełko analizuje wydarzenia bieżące: blokady, obozy śmierci, sprawa Frasyniuka

Sprawa blokad.
Ciągła ingerencja w komputery i połączenia internetowe. W tej chwili nanowahadełko pokazuje 8 osób, które siedzą na moim komputerze. Dzięki wsparciu CIA Trumpa, komputer nie są w stanie zniszczyć mi komputera, musiałem jednak odinstalować wszystkie programy antywirusowe. System operacyjny Windows jest w tej chwili całkowicie bezpieczny, a wbudowane weń zabezpieczenia antywirusowe nie są do złamania.
Jednakże zasady piątej powłoki Wszechświata, na której się znaleźliśmy są jednoznaczne. Jedną z nich jest to, że „nikt nie ma prawa stosować przemocy wobec drugiego”.  Odpowiedzą więc za to zleceniodawcy wszelkiego typu inwigilacji, nie tylko wobec mnie.
W Polsce ponad 8690 osób ma podobny problem do mnie. Nanowahadełko pokazuje, że 472 zleceniodawców z Izraela, Chin i Rosji zostanie usuniętych w ciągu 4 dni. Dodam tylko, że za tą działalnością kryminalną nie stoją rządy w.w. krajów, a mafie połączone interesami korporacyjnymi.

To samo dotyczy ataków psychotronicznych i bronią rozsiewającą choroby. Jestem tym atakowany w sposób ciągły. Żydzi mają sklonowanych bezmózgów, którzy są wysyłani do prowadzenia ataków. W ten sposób dokonuje się ataków na 56 osób w Polsce! Nanowahadełko potwierdza, że 7 rabinów za tym stojących nie doczeka jutra. Ciekawe co się stanie z 560 klonami, które pozostaną bezrobotne.

Ten blog nadal jest blokowany. Dzisiaj aż w 60%. 18 osób za tym stojących ma tylko 7 godzin by przemyśleć swoje działanie. Nanowahadełko pokazuje też ponad 90% blokadę moich kanałów ProximaCentauri i videopolonia wraz z innymi 9 polskimi kanałami na YouTube. Blokadę powoduje 8 osób, 6 w Polsce, 2 w USA. Tu pokuszę się o podanie nazwisk: Ryszard Tyszkiewicz, Piotr Towiński, Stanisław Kostrzewski, Michał Synowiec, Grażyna Tyzło i Grażyna Jodakowska – pułkownik Mossadu kierująca całą dywersją. W USA: Mona Joglow i Tymoteus Mogilow – generał Mossadu. Nad nimi stoi 5 zwierzchników i finansistów – rabinów z Izraela: Osip Gotozki, Lowa Korun, Rudi Loty, Otton Tyzow i Stefan Hodorowski. Ogółem 570 kanałów na całym świecie było przez nich blokowanych. Ludzie ci nie mają wiele czasu, 40% z nich zresztą już nie żyje. Miejmy nadzieję, że ktoś w YouTube pokusi się o odblokowanie kanałów – Enki ostrzegają, że brak reakcji jest równoważny z współudziałem w blokadzie.

Niemal całkowita blokada moich skrzynek na Yahoo. 93% przychodzących maili jest odrzucanych przez zmanipulowany filtra antyspamowy na serwerze Yahoo. Dotyczy to także skrzynek na gmail i hotmail. FBI Trumpa powinna się tym zainteresować, filtr spreparowany przez izraelskich hakerów powinien być jak najprędzej usunięty i zastąpiony przez bezpieczny. 572 osoby, które za tym stoją nie muszą już być obiektem zainteresowania służb, do jutra nikt z nich nie pozostanie żywy.

Sprawa „obozów śmierci”

Ponowne przejęcie przez Mossad dowodów zbrodni chazarskich podczas II wojny światowej. Dokumenty zostały odzyskane przez polskie służby, okazuje się, że nie na długo. Miejsca przechowywania dokumentów podałem tutaj:

Nanowahadełko potwierdza, że dokumenty zostały odbite przez Mossad z rąk polskich służb, użyto tu CERN i zmiany ścieżki czasowej (tzw. efekt Mandeli). Ponieważ tego typu działanie zostało zablokowane przez Enki, nie ma już się czego obawiać. Choć te ważne dokumenty potwierdzające spisek chazarski zostały przez nich spalone, to Enki odzyskali te dokumenty po prostu cofając się w czasie. Są one dostępne w Płońsku. Osoby zainteresowane dobrze znają  lokalizację tajnych zbiorów IPN.

Sprawa Zbigniewa Frasyniuka. Ten ważniaczek wraz z 4 rabinami sfinansował porwanie 6 członków rodzin czołowych polityków PiS. Za 8 godzin zostaną uwolnieni, trudno powiedzieć czy Frasyniuk przeżyje, to zależy od jego zachowania, natomiast rabinów czeka pewna śmierć. Frasyniuka może ratować to, że od 4 lat jego dusza jest przykryta energią reptyliańską. Po jej ściągnięciu może to być całkiem inny człowiek.

72 komentarze Nanowahadełko analizuje wydarzenia bieżące: blokady, obozy śmierci, sprawa Frasyniuka

 • Ola z Podola

  Dziękuję za czyste, piękne, błękitne niebo i naturalne
  białe chmurki. Tak trzymać.Z pozdrowieniami.

 • EWA

  Czy pan Marek wie kto to jest Enki, jaki rachunek wystawi za pomoc???

  • Marek

   To nasi stwórcy. 9 mln lat temu stworzyli nas na obraz i podobieństwo swoje z lokalnych gatunków małp. Dodali dużo ze swojego DNA, jesteśmy do nich podobni.

   • Ciekawyyy

    To całkiem ciekawa i moim zdaniem prawdopodobna historia tego jakbym nazwał nie tyle stworzenia co raczej innowacji genetycznej doświadczenia naukowego.
    Czemu się nie ujawnią ludzkości i faktem definitywnie nie odetną dalszych manipulacji niecnych kanali planety ?
    Przy takiej przepaści w ewolucji naszych gatunków to byłby dla nich żaden problem.

   • EWA

    Tyle, ze uważają nas za niewolników, a w ciągle modyfikowane przez nich ciała materialne wcielona jest dusza pochodząca od Twórcy. Nawet Anunaki, do których należy Enki liczyli się z Jego wolą. Enki uważa ZIEMIĘ i jej mieszkańców za swoją własność. Dusze anielskie potrzebują wolności, a nie podporządkowania.
    Trzeba wyciągać wnioski z doświadczeń. Przecież Polska po 1989r też miała być wolna, a tylko zmieniła krwiopijcę.

   • królowabłona

    ~Marku
    masz na myśli plemniki i jajniki naszych przodków?
    Czy jakieś inne przypadki?

 • Radek Słowianin

  Jestem biorobotem YNT. Moim twórcą jest zespół 7 chorych psychicznie naukowców pod kierownictwem Romana Tymowskiego w firmie: „Jurek Roland, Produkcja i montaż…”. Miejscowość: Dziekanstwo k. Opola.
  Mamy bardzo udane modele zabójców, jeden z nich pojedzie Mareczku dzisiaj po ciebie!

  Potrzeba nam więcej części, mamy tylko 4 trupy.

 • nina

  —————- RZEKA BUK – zostaje po ukraińskiej stronie !. Pan Kudliński.
  https://www.youtube.com/watch?v=0McdXjRhhZI

  • nina

   —–ERRATA -BUG – zmęczenie , co jak co ::)) ale takiego byka w życiu nie popełniłam .

 • A.C.T.W.

  Mnie zastanawia tylko jedno…, na jakim „towarze” jedzie administrator tejże strony? Bo to co się od… wala ostatnio na tej stronie przechodzi ludzkie pojęcie. A tak na serio to do nie dawna odwiedzałem tą stronę regularnie w celu pozyskania ciekawych informacji, ale teraz wchodzę tylko dla brechtu xD.

  • Marek

   Naprawdę sądzisz, że fantazjuję Stanisławie Negocki?
   Może mi wyjaśnisz jak to się dzieje, że przy tym co ja tu piszę nikt mnie nie zabrał jeszcze ani do psychiatryka, ani nie postawił zarzutów?

  • kler

   Ja też nie wiem jak można dostać paranoję w tym wieku, jeśli się wcześniej nie chorowało. Ludzi chorych nie zamykają, jeśli nie są niebezpieczni.

   • Mak

    Z Leppera tez podsmiewalismy sie, kiedy möwil o talibach w Klewkach..
    Ostatnio dzieja sie rzeczy tak nieprawdopodobne, ze nie wiadomo, w co wierzyc.

 • MM

  dotacja wyslana :p bzdury tu sa i ja nic z tego nie rozumiem – nic sie calosci nie trzyma , i juz tu nie wchodze 🙂 zycze powrotu do zdrowia

 • Ves

  Skoro wiele osób zwraca Ci na to uwagę, to może jednak nie jest to zwykłe czepialstwo i rzecz wyssana z palca? Ale nad tym się oczywiście nie zastanowiłaś… Pokorą jest dla mnie traktowanie ludzi z szacunkiem, jednakowo, bez wywyższania się i stawiania w roli mądrzejszej od innych. Ten, który posiada wiedzę, wcale nie musi się z nią afiszować przed innymi – a jeśli już pragnie ją komuś przekazać, robi to w sposób kulturalny i nie poniżający drugiego człowieka… Takich ludzi właśnie szanuję, są dla mnie inspiracją i bardzo cenię ich mądrość życiową. Wszelkim osobnikom z przerostem własnego ego, mówię stanowcze: NIE.

  „Duża wiedza czyni skromnym, mała zarozumiałym. Puste kłosy wznoszą się dumnie ku niebu; kłosy pełne ziarna, pochylają się ku ziemi”… Pozdrawiam 🙂

  • Marek

   Ves, kogo mam poważać, morderców, pedofilów, psychopatów, ludobójców?! Chyba się nie myłaś Natalio Nurycka. Plus 7 innych zbrodniarzy.
   Zainstalowali się w Inspektoracie ZUS w Poznaniu i sąsiednim Lidlu. W Lidlu w piwnicy trzymają 6 trupów. Uzbrojeni po zęby.

   • Ciekawyyy

    U Janków po kontroli kilkudziesięciu punktów McDonaldsa w kilkunastu z nich w mięsku stwierdzono jakiś mały procent ale jednak ludzkiego DNA.
    Teraz można spekulować czy to tylko parę ofiar np. mafii zmielonych z mięskiem zwierzątek czy tez ofiary np. mordów rytualnych bo ponoć nie wszystkie Satanisty są z automatu kanibalami zresztą pewnie dla takich rarytasem są wyłącznie niemowlaki i małe jeszcze dzieci.

   • Ves

    To było do Vismayi, Marku. PS Błędne dane, nie jestem Natalią J.

    • Marek

     Miałem dezinformatorów piętro wyżej, przepraszam, nie sprawdziłem dokładnie i taki jest efekt.

    • Vismaya

     Kto pod kim dołki kopie to sam w nie wpada, droga Natalio …
     czepiłaś się moich żarcików a dowiedziłaś się gorzkiej prawdy o sobie.

 • Ania

  Dokręcamy śrubę polskiemu obywatelowi, aż zawyje i się zbuntuje !
  Wtedy będziemy mogli wdrożyć dalsze ” reformy „.

  http://img.wiocha.pl/images/d/3/d3f69abdaf721b7898b8aee4b23e02f4.jpg?s=1518978119

   • Rambo

    Wkrótce Stonogę dopadnie to co życzył Polakom.

    • Rambo

     Vismaya a ty chociaż raz mogła byś wypowiedzieć się bardziej obiektywnie? Nie stać cię na to bo twoja nienawiść do katolików jest ogromna,dlatego nie krytykujesz wypowiedzi Stonogi. Ty tak nienawidzisz katolików że zapewne cieszyła byś się gdyby zostali wydani na śmierć. A to dlatego że twoje serce zatrute jest jadem nienawišci j plugastwa. Gdyby było inaczej skrytykowała byś Stonogę za jego słowa .

    • Vismaya

     Rambo,
     swoje porachunki załatwiaj sam, nie wyręczaj się Vismayą…. bo to nie twoja dziewczynka na posyłki.

   • On nic nie życzył On stwierdził , a co jest inaczej ?

    • Rambo

     Nie słuchałeś chyba uważnie. On przeklął Polskę i Polaków. Powiedział żeby szlag trafił Polaków ,powinni otworzyć dla nas auszwic. Tym sposobem nie dość że zamknął sobie powrót do Polski to jeszcze spotka go kara. Umrze w pohańbieniu i męczarniach.

    • Vismaya

     „Umrze w pohańbieniu i męczarniach.”

     A to co jest – błogosławieństwo boże… czy diabelskie pozdrowienie?

    • Rambo

     A żeby tych skurwysynów Polaków to co według ciebie oznacza?

    • „A żeby tych skurwysynów Polaków „wyraźnie określił „skurwysynów ” obstajesz za takimi co Cie ugryzło ?

    • Vismaya

     a jak myśisz rambo, co takie twoje teksty oznaczają dla mnie … ?
     Nie dostaniesz ani ochów ani achów … bo to twoje święte oburzenie nie ma dla mniej żadnej wartości…. ani na ziemi ani w niebie.

    • Rambo

     Majestic,Stonoga stwierdził że władza mu się należy bo nie mógł się pogodzić że przegrał. To dlatego bluzgał około 99% Polaków.

    • Rambo

     Vismaya a ty chociaż raz mogła byś wypowiedzieć się bardziej obiektywnie? Nie stać cię na to bo twoja nienawiść do katolików jest ogromna,dlatego nie krytykujesz wypowiedzi Stonogi. Ty tak nienawidzisz katolików że zapewne cieszyła byś się gdyby zostali wydani na śmierć. A to dlatego że twoje serce zatrute jest jadem nienawišci j plugastwa. Gdyby było inaczej skrytykowała byś Stonogę za jego słowa .

 • Ves

  Skoro wszyscy pytają, to zapytam i ja… Marku, na ile wahadełko ocenia moją młodą duszyczkę? 🙂

  • Marek

   Jesteś sztucznie stworzonym demonkiem moja droga, twoja pamięć będzie całkiem wymazana. Totalny chłam.

   • Ves

    A kiedy mi ją wymażą? Chciałabym się przygotować 😉

    • Marek

     Już ci nie wymażą. Enki zadziałały – w nocy miałaś 6 mln lat rozwoju, masz więc duszę z 6 milionami lat. Każdy ma szansę w 5D

 • Rambo

  Ponoć karma zawsze wraca. U mnie to się nie sprawdziło dlatego musiałem kupić nowe opakowanie. Którą byście polecili ?
  http://m.zooplus.pl/shop/psy

  • królowabłona

   podobno najlepsza karma, to jest ta
   dla poddanych chomików, które lubią w kołowrotku

   tak mi mówi moje wahadełko karnak, a potwierdza to izys
   nobo co ja tam wiem
   tzn
   nobo ja jak tylko kogoś poznam… to odrazu wiem
   czy bedzie to przyjaźń, miłość, czy kochanie
   hehe

   niemniej pomimo 🙂
   pozdrawiam

 • nina

  —————– MAGIA -słyszymy o niej , czytamy , widzimy a! NIE WIERZYMY w nią!.
  Zauroczono mi dziecko. Nie wierzyłam w/ czary/ wezwałam pogotowie. Lekarka Pediatra / takie były czasy/przebadała dzidzię i rozłożyła ręce. Dziecko krzyczało w niebo głosy bezpodstawnie, było zdrowe. Gdy po 2 h od odjazdu karetki nic się nie zmieniło,zaczęłam szukać przyczyny płaczu i samoistnego?? podrzucania dziecka na łóżeczku PÓŁ METRA w górę.Znalazłam przyczynę . To była sąsiadka odwiedziła mnie,pochwaliła dzidzię , za całokształt. Na ratunek przyszła mi moja pamięć i chęć słuchania w dzieciństwie starszych ludzi.Odczyniłam urok, z chwilą ostatnich słów , dziecko opadło na łóżko i zasnęło kamiennym snem. Wszak ponad cztery godziny urok działał. http://innemedium.pl/wiadomosc/magia-i-czary-ukryty-dar-ale-i-niebezpieczna-bron

 • Rambo

  Wkrótce sytuacja wymknie się spod kontroli,bo Polacy nie wytrzymają prowokacji że strony Izraela.

 • Witam Panie Marku,
  Czy w wolnej chwili mógłbyś coś napisać o mojej duszy wiek wcielenia oraz te obecne wcielenie czy w tym zyciu mam jakąś misje do zrobienia oraz cele i zadania
  Z góry dziękuje pozdrawiam

 • MM

  ja sie zastanawiam czy bedzie wojna :/ bo wedlug przepiwiedni szwaby dojda az po wroclaw

  • Rambo

   Tak będzie ale Rosjanie ich zatrzymają. Wpierw Chiny napadną na Rosję,po ciężkich walkach Rosjanie wygrają ale zapłacą wysoką cenę. Niemcy zechcą wykorzystać sytuację by zająć Polskę i Rosję ale błędnie oszacują straty Rosji dlatego zapłacą straszliwą cenę. Później kiedy Rosjanie będą wracać będą słabi i zmęczeni walkami. Nie będą mieli sił do dalszej walki.

  • „dojda az po wroclaw” gdy ” usrael” przegra z Chinami to nawet vistule przekroczą .

  • OBSERWATOR

   WOJNY ZNIKAJĄ NA ZAWSZE z POWIERZCHNI NASZEJ PIĘKNEJ PLANETY i CAŁA LUDZKOŚĆ ZAMIESZKUJĄCA NASZĄ PLANETĘ ŻYJE w POKOJU i w PEŁNEJ HARMONII z NATURĄ STWORZENIA:

   https://www.youtube.com/watch?v=-uSV9nqNHPw

   NASZA PLANETA STAJE SIĘ BEZPIECZNĄ PLANETĄ ponieważ CZĘSTOTLIWOŚĆ WSZELKIEJ KREACJI NASZEJ PLANETY oraz WSZELKIEGO ŻYCIA NA NIEJ WZRASTA DO TAK WYSOKIEGO POZIOMU CZĘSTOTLIWOŚCI który CAŁKOWICIE WYKLUCZA MOŻLIWOŚĆ KREOWANIA NAWET NAJMNIEJSZYCH NIEGODZIWOŚCI

   KAŻDY NIEGODZIWIEC który jest w pełni ŚWIADOMY tego, że UKRYWA przed ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ PRAWDĘ o SWOJEJ PRAWDZIWEJ ROLI w społeczeństwie i PRAWDZIWYCH ZAMIARACH wobec społeczeństwa, MUSI TERAZ DOKONAĆ OSTATECZNEGO WYBORU i tak:

   – ALBO OTWIERA SWOJE SERCE NA TĘ WYSOKĄ CZĘSTOTLIWOŚĆ i ZOSTAJE NIĄ ULECZONY stając się GODNYM określenia: „człowiek – rodzaj ludzki”

   – ALBO ZAMYKA SWOJE SERCE NA TĘ WYSOKA CZĘSTOTLIWOŚĆ i ZOSTAJE UNICESTWIONY stając się trupem pozbawionym życia i idzie do piachu

   WSZELKA CZĘSTOTLIWOŚĆ KREACJI NA NASZEJ PLANECIE jest w DOSKONAŁYM REZONANSIE z NADRZĘDNĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ KREACJI która KREUJE CAŁY WSZECHŚWIAT i w TAKI SPOSÓB MANIFESTUJE SIĘ KOSMICZNY PORZĄDEK na NASZEJ PIĘKNEJ PLANECIE:

   https://www.youtube.com/watch?v=jnYRdpdK0jI – WSZELKA KREACJA na NASZEJ PLANECIE PODLEGA JUŻ TYLKO i WYŁĄCZNIE NAJWYŻSZEMU PORZĄDKOWI KREACJI który jest PIERWSZYM USTANOWIONYM przez STWÓRCĘ PORZĄDKIEM będącym PORZĄDKIEM DOSKONAŁEJ SAMOORGANIZACJI WSZELKIEGO ŻYCIA *

   UMYSŁ ZBIOROWY LUDZKOŚCI ZAPRZESTAJE OBSERWACJI WIADOMOŚCI POCHODZĄCYCH ze ŚRODKÓW MASOWEGO PRZEKAZU i PRZESTAJE ANGAŻOWAĆ SIĘ w DYSKUSJE o NICH i o TYM co JEST JUŻ HISTORIĄ oraz ODRZUCA ZAJMOWANIE SIĘ PRZEPOWIEDNIAMI a SKUPIA UWAGĘ ISTOT NA NADAWANIU IM SENSU ICH ŻYCIA

   UMYSŁ ZBIOROWY LUDZKOŚCI ZAMIESZKUJĄCEJ NASZĄ PLANETĘ SKUPIA SWOJĄ UWAGĘ TYLKO NA TYM CO JEST TU i TERAZ w DANEJ CHWILI która JEST CHWILĄ KREOWANIA WSPÓLNEJ PRZYSZŁOŚCI

   UMYSŁ ZBIOROWY PRZYJMUJE DO KREACJI TU i TERAZ INFORMACJE z UMYSŁU WSZECHŚWIATA z KTÓRYM DOSKONALE REZONUJE i z KTÓRYM JEST POŁĄCZONY SERCAMI WSZYSTKICH ISTOT ZAMIESZKUJĄCYCH NASZĄ PLANETĘ i któremu POZOSTAJE PODPORZĄDKOWANY

   WSZYSTKIE SERCA ISTOT ZAMIESZKUJĄCYCH NASZĄ PIĘKNA PLANETĘ SYNCHRONIZUJĄ SWOJĄ CZĘSTOTLIWOŚĆ z CZĘSTOTLIWOŚCIĄ WSZECHŚWIATA i WSPÓLNIE RAZEM BIJĄ w DOSKONAŁYM RYTMIE MIŁOŚCI WSZECHŚWIATA

   TAK UMYSŁ ZBIOROWY LUDZKOŚCI JEST NAPEŁNIANY CORAZ WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI która CORAZ SILNIEJ ODDZIAŁUJE NA ZMIANĘ ŚWIADOMOŚCI GLOBALNEJ CAŁEJ NASZEJ CYWILIZACJI i TO POWODUJE GWAŁTOWNE PRZYSPIESZANIE ZMIAN NA NASZEJ PLANECIE w KIERUNKU USTANAWIANIA OFICJALNEJ WSPÓŁPRACY z INNYMI WYSOKO ROZWINIĘTYMI CYWILIZACJAMI ZAMIESZKUJĄCYMI WRAZ z NAMI NASZ WSPÓLNY WSZECHŚWIAT

   POKÓJ i BRATERSTWO CAŁEJ LUDZKOŚCI STAJE SIĘ FAKTEM NA NASZEJ PLANECIE
   tak więc:
   OFICJALNY KONTAKT z INNYMI CYWILIZACJAMI oraz ROZPOCZĘCIE z NIMI OFICJALNEJ WSPÓŁPRACY DLA DOBRA CAŁEGO NASZEGO WSZECHŚWIATA RÓWNIEŻ STAJE SIĘ POWSZECHNYM i OCZYWISTYM DLA WSZYSTKICH FAKTEM

   ŚWIADOMOŚĆ ISTNIENIA INTELIGENTNEGO ŻYCIA we WSZECHŚWIECIE oraz MOŻLIWOŚĆ POKOJOWEGO WSPÓŁISTNIENIA z CYWILIZACJAMI POZAZIEMSKIMI STAJE SIĘ w UMYŚLE ZBIOROWYM NASZEJ CYWILIZACJI NATURALNĄ i OCZYWISTĄ KONIECZNOŚCIĄ NA DRODZE DALSZEGO CYWILIZACYJNEGO ROZWOJU

   i właśnie:

   TAKI BIEG ZDARZEŃ MATERIALIZUJE UMYSŁ ZBIOROWY CAŁEJ LUDZKOŚCI ZAMIESZKUJĄCEJ NASZĄ PLANETĘ którego INTENSYWNIE WZRASTAJĄCA POTĘGA MATERIALIZACJI WYNIKA z WPADNIĘCIA w REZONANS CZĘSTOTLIWOŚCI z NADRZĘDNYM UMYSŁEM WSZECHŚWIATA

   REZONANS TEN UMOŻLIWIA PRZEJMOWANIE KONTROLI NAD WSZYSTKIMI ISTOTAMI ZAMIESZKUJĄCYMI NASZĄ PLANETĘ i OD TERAZ MATERIALIZACJA BIEGU ZDARZEŃ NA NASZEJ PLANECIE DOKONUJE SIĘ WYŁĄCZNIE z POZIOMU ŚWIADOMOŚCI NAJWYŻSZEJ która STAJE SIĘ ROZUMIANA przez ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWĄ LUDZKOŚCI

   tzn:
   PEŁNI UFNOŚCI ODDAJEMY NASZ LOS w PEŁNYM JEGO ZAKRESIE w ‚RĘCE BOGA’ i RADUJEMY SIĘ PEŁNIĄ OBFITOŚCI DOSTATKU SPŁYWAJĄCEGO NA NASZĄ PLANETĘ DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW dla CAŁEJ CYWILIZACJI

   TYM SAMYM CAŁA NASZA CYWILIZACJA JEDNOMYŚLNIE i JEDNOGŁOŚNIE ZAWIERA PRZYMIERZE z BOGIEM – INTELIGENCJĄ NAJWYŻSZĄ – PO WSZE CZASY i TO PRZYMIERZE ZOSTAJE PRZEZ BOGA PRZYJĘTE i PRZYPIECZĘTOWANE w TYPOWY DLA BOGA SPOSÓB czyli za pomocą TĘCZY:
   https://www.youtube.com/watch?v=xODI3d_VoTw – tęcza pojawia się od ok. 9:00

   Tak więc teraz przygotowujemy się na UCZTĘ WESELNĄ będącą NASTĘPSTWEM naszego WSPÓLNEGO ŚLUBU z BOGIEM! 🙂

   =========================================================================================

   * – NAJWYŻSZY PORZĄDEK to ZAMYSŁ STWORZENIA którego TRWAŁE „PODWAŻENIE” jest ABSOLUTNIE WYKLUCZONE. Dopuszczalne jest JEDYNIE „czasowe podważenie”, ale ZAWSZE pod PEŁNĄ KONTROLĄ i WYŁĄCZNIE w celach EDUKACYJNYCH dla cywilizacji dorastających do samo-opowiedzenia się.

   Nazwa „najwyższy porządek” została CELOWO „przemycona” do filmu „gwiezdne wojny”, aby zaistniała w umyśle zbiorowym i od razu kojarzyła się z tym, co ma miejsce we wszechświecie, czyli z podziałem na…

  • OBSERWATOR

   cd.

   … istoty żyjące ZGODNIE z Zamysłem Stworzenia, oraz takie, które opowiedziały się PRZECIW Temu Zamysłowi.
   W filmie określenie to zostało użyte w „negatywnym” znaczeniu, żeby zmuszało do myślenia, tzn, jeśli „porządek” jest określany mianem „najwyższy/pierwszy”, to – z definicji – NIGDY nie może być to porządek wprowadzany przez kolejnych uzurpatorów władzy, kimkolwiek by oni nie byli i gdziekolwiek próbowaliby to robić. Jeśli coś jest „pierwsze/najwyższe”, to DOSŁOWNIE znaczy to, że WCZEŚNIEJ NIC – żaden inny porządek – nie mógł istnieć i że WYŻEJ w hierarchii wszelkich ustanawianych porządków, ŻADEN INNY porządek, nie może się znajdować.
   Tak wiec „najwyższy/pierwszy porządek”, oznaczać może TYLKO i WYŁĄCZNIE ZAMYSŁ STWORZENIA. Natomiast wszystko, co Temu Zamysłowi SPRZECIWIA się, może pojawiać się TYLKO jako coś, co jest „wtórne/kolejne”, lecz NIGDY jako „pierwsze/najwyższe”

   Podsumowując:

   NAJWYŻSZY PORZĄDEK ZAMYSŁU STWORZENIA PRZEJMUJE KONTROLĘ NAD UMYSŁEM ZBIOROWYM LUDZKOŚCI ZAMIESZKUJĄCEJ NASZĄ PIĘKNĄ PLANETĘ i DOKONUJE CUDU PRZEMIANY ŻYCIA NA NASZEJ PLANECIE

   i tak:

   NASZA PLANETA STAJE SIĘ RAJEM W PEŁNI TEGO SŁOWA ZNACZENIU i WSZYSTKIM ISTOTOM ŻYJĄCYM NA NASZEJ PLANECIE ŻYJE SIĘ JAK W RAJU KTÓREGO DOSKONAŁOŚCI SZCZĘŚCIA i PEŁNI OBFITOŚCI DOSTATKU NASZA DOTYCHCZASOWA ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWA NAWET NIE JEST W STANIE WYOBRAZIĆ SOBIE

   i tak już jest na wieki wieków…
   AMEN! 🙂

 • Rambo

  Nielicznym szczęśliwcom udało się odstawić pokarm przestawiając się na pranę
  http://www.biedronka.pl/pl/product,id,26693,name,kawa-mielona-parana-500-g

  • P

   Parana. Nie Prana.

   „Parana – rzeka w Ameryce Południowej; Parana – stan w Brazylii; Parana – miasto w Argentynie; Parana – miasto w Brazylii.”

  • „Nielicznym szczęśliwcom udało się odstawić pokarm przestawiając się na pranę” prana to tez pokarm swiadomie obojętny reszta to transmutacja i materializacja .

 • mogąmniecmoknąć

  Zmiencie sobie dns-y i „blokady znikną”

  Tak na szybko”

  DNS.WATCH 84.200.69.80 84.200.70.40
  Comodo Secure DNS 8.26.56.26 8.20.247.20
  OpenDNS Home 208.67.222.222 208.67.220.220
  DNS Advantage 156.154.70.1 156.154.71.1
  Norton ConnectSafe 199.85.126.10 199.85.127.10
  GreenTeamDNS 81.218.119.11 209.88.198.133
  SafeDNS 195.46.39.39 195.46.39.40
  OpenNIC 107.150.40.234 50.116.23.211
  Dyn 216.146.35.35 216.146.36.36
  FreeDNS 37.235.1.174 37.235.1.177
  censurfridns.dk 89.233.43.71 91.239.100.100
  Hurricane Electric 74.82.42.42
  puntCAT 109.69.8.51
  FoeBuD e.V. 85.214.73.63

 • Rambo

  Ten świat wisi już na ostatnim włosku. Róbcie zapasy mąki makaronu,ryżu bo czas kiedy wasza nauka i ten świat runie jest bliski !

  • Kasia

   To przestaw się na breatharianizm.Będzie ci łatwiej.

  • Marek

   Przechodzimy szybko na biologię krzemową. Jem 1/3 tego co przedtem, na widok mięsa dostaję wstrętu. A byłem totalnym mięsożercą!

   • Rzecz oczywista

    Czy ty naprawdę wierzysz w to,że ktokolwiek poza Stanisławem, traktuje te twoje rewelacje* poważnie ?

    • Marek

     Wkurwiasz mnie. Podaję twoje namiary:
     Paweł Ostrowski i 8 innych osób, ekipa Mossadu, miejscowość KLUCZ, niedaleko Strzelec Opolskich, 2 domy z czerwonym dachem na skrzyżowaniu Wiejskiej / Słonecznej. Razem z księżulkiem organizują mordy rytualne, pod ołtarzem leży 69 trupów. Już się nie zdążysz nigdzie ruszyć łachudro.

    • Rambo

     Marek nie klnij i nie złość się bo zaniżasz swoje wibracje.

    • Rzecz oczywista

     Zero faktów.Jak zwykle .Wk*rwia cię prawda o tobie,którą zagłuszasz .Typowe.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 dla tych co mają kłopot z czytaniem tekstu z ekranu.

  https://zachowajto.pl/!PJUNLj4dVvCA/nanowahadelko-analizuje-wydarzenia-biezace-mp3

 • M

  można prosić o kontakt do Pana Marka

 • Wilczur

  Tymczasem… zdrowe jest chodzenie boso, można wspomóc organizm olejem z czarnuszki