Nanowahadełko demaskuje ostatnie ośrodki dywersji chazarskiej w Krakowie

Uwaga, 3 chazarskich żydów sprowadziło do Krakowa urządzenie do manipulacji czasem, skonstruowane przez Uniwersytet w Tel Avivie. Założyli swoją bazę w Teatrze Nowym na Krakowskim Kazimierzu. W tej chwili chcą cofnąć całą Ziemię tydzień wstecz, by nie dopuścić do przejścia do 5D. Mamy 6 godzin na uniemożliwienie im tego. Udało im się już stworzyć kilka ścieżek czasowych, dzięki czemu mogą wysyłać fale broni reptyliańskiej z przyszłości w chwilę obecną. 5 Avatarów zostało już zaatakowanych – ja, moja matka i kolega w Krakowie oraz osoby w Tarnowie i niedaleko Częstochowy. Tak, to jest możliwe.

Proszę dzisiaj o wsparcie mentalne dla zablokowania tych ludzi oraz producenta tego typu urządzeń. Także o całkowitą likwidację broni telepatycznych i psychotronicznych, także tych z przyszłości i przeszłości, które mogą być stosowane na Avatarach, co bardzo utrudnia nam działanie z pełną efektywnością. W walkę z nami zaangażowane są też chińskie przyspieszacze cząstek (podobne do CERN), stosują m.in. portale czasowe dla zmiany historii – proszę więc o mentalne ich zniszczenie. Siła oddziaływania ponad 100 tysięcy ludzi wystarczy by te ośrodki całkowicie unieszkodliwić.

Druga prośba – o całkowite oczyszczenie Avatarów, którzy byli szczególnie atakowani. Jest to jeszcze 5 osób. Jeden z nich, M. jest autorem straszliwych komentarzy pod moim adresem. Nie jest to jego wina, gdyż duszę ma całkowicie zakrytą przez sztuczną energię reptyliańską. M. wymaga szczególnej intencji, bowiem był bardzo długo pod wpływem tych złych energii, m.in. psuł mi relacje z innymi ludźmi.
Inicjatorem ataków jest żyd-chazar Mosze Pylowicz przebywający obecnie na krakowskim Kazimierzu w budynku Chabad Lubawicz, ostatni Iluminata – bilioner (majątek ponad 6 bln dolarów). W tym momencie Pylowicz wraz z 7 pomocnikami zostali zneutralizowani. Przy wejściu do budynku proszę uważać, zastawione są pułapki elektromagnetyczne – dobrze jest użyć broni impulsowej do niszczenia sprzętu komputerowego. Nie zdziwcie się za bardzo – Pylowicz może być w formie świni. Trzeba ją jak najszybciej zarżnąć by jego dusza trafiła spokojnie w nową fazę rozwoju na 2D.

Nowa centrala Mossadu na krakowskim Kazimierzu, mBank SA Oddział Korporacyjny. Mają 2 rakiety z pociskami jądrowymi, 5kT, 4 bomby walizkowe po 2kT, 57 uzbrojonych agentów terroryzujących Kraków, z Prezydentem Miasta Jackiem Majchrowskim na czele. Realizują zamach na instytucje państwowe, np. chcą przejąć MPK rujnując go – wysyłają na trasy pełne tabory, ostatnio zatrudniono 240 osób – zupełnie niepotrzebnych. Konsekwencją będzie podniesienie cen biletów do prawie 6 zł i cen kart miejskich, co spowoduje duży spadek pasażerów – 2 osobom bardziej się będzie opłacało wziąć taksówkę. Inne przedsiębiorstwo, to wodociągi – chciano w ten sposób wytruć rodowitych mieszkańców Krakowa, by z tego miasta uczynić Kroke – stolicę europejskich żydów.
Za tym zamachem stoi w tej chwili  jeden bardzo bogaty Chazar z Izraela Mosze Lodoski (reszta się już przeniosła gdzie trzeba), mieszka na krakowskim Kazimierzu w bunkrze na głębokości 6 m pod boiskiem VI Liceum Ogólnokształcącego, wejście w budynku po prawej stronie (na mapie) od restauracji Kuchnia i Wino. Wszystkie okoliczne biznesy to jego własność. Siedmiu zaginionych młodych ludzi w tym uczniów VI Liceum, zostało przez niego porwanych. Niestety trzech już zamordował w mordzie rytualnym i zjadł. Resztki powinny być w lodówce. Czterem pozostałym nie grozi już niebezpieczeństwo, cała załoga bunkra (4 osoby) z Mosze na czele leży nieprzytomna.

Druga centrala Mossadu w Krakowie mieści się w dupie, jest to Auto Robot Systems. Pracuje tam 47 doskonale przeszkolonych Chazarów z Izraela i Rosji. Mają do dyspozycji bardzo niebezpieczną broń indukcyjną, psychotroniczną i telepatyczną. Produkowane przez nich bioroboty są wykorzystywane w całej Europie – pełnią rolę „zombie”, czyli wyglądają jak ludzie lecz są w całości zdalnie sterowane. Firma „przerabia” porwanych ludzi, zakrywając ich mózg implantem astralnym. Technologia pochodzi od Mimów, mieszkańców jednej z planet Syriusza, potworów o 26 kończynach, którzy już od czasów faraonów tworzyli zalążki „cywilizacji żydowskiej”. Wykorzystali sprytnie Chazarów i przez Mojżesza (późniejszy Rotszyld) kierowali tym „wybranym” narodem. Prawdą jest to co mówi Simon Parkes, że żydzi są najbardziej pokrzywdzonym narodem świata – w tym sensie, że zabrano im ich własną wolę i przekierowano ich kierunek rozwoju. Po usunięciu kilku szkodników, a jest ich jeszcze tylko 6, naród ten będzie mógł decydować o swojej przyszłości.
Uwaga: przy pacyfikacji centrali w dupie należy użyć silnej broni obezwładniającej, bowiem bioroboty nie reagują na zdalne usypianie czy paraliżowanie. Jest ich tam 37, po usunięciu implantów staną się znów normalnymi ludźmi.

Pozostałych 4 bardzo bogatych żydów, którzy mają 70% biznesów na krakowskim Kazimierzu jest bardzo przychylnie nastawionych do Polaków, nie powinniśmy im blokować działania w tej kiedyś w całości żydowskiej dzielnicy Krakowa. Można być pewnym, że już niedługo stosunki polsko-żydowskie wkroczą na stary dobry tor przyjaźni i współpracy, szczególnie gdy znikną podziały religijne.

Dziękujemy wysoko rozwiniętej cywilizacji za usunięcie zagrożenia w postaci sondy rozpoznawczej Mimów i ich punktów działania na Ziemi, które znajdowały się na Łotwie. Informacja dla rabinów – nie powinniście panikować, bowiem jest to wasze uwolnienie, a nie pozbawienie poparcia wyżej rozwiniętej „cywilizacji”. Mimowie to pomyłka ewolucyjna, która powinna zostać jak najszybciej poddana reedukacji.

W następnym odcinku zajmę się Warszawą, bo tam jest totalny syf.
========================================
Uwaga, płatni agenci w Yahoo: Każda próba zablokowania maila do mnie skończy się odesłaniem was do jaszczurów, nie żartuję. Tak mi pokazuje nanowahadełko. Wysoko rozwiniętej cywilizacji, która się teraz Ziemią opiekuje bardzo zależy na tym byśmy jako ludzkość szybko swoim poziomem do niej dorównali. Każda próba blokady spotka się z najbardziej dotkliwą karą. Nazwiska agentów w Yahoo Polska: Ptaszyńska, Sułowski, M. Łodziński, O. Notecki, Gibała, Ojdowski, Niboski (szef z USA). Dokładne dane znajdują się w szafie Niboskiego na zaszyfrowanym pendrivie. Trzech szefów mieszka w Izraelu: Mosze Siwinski, Abraham Lubawicz oraz Jakub Stapygowski. Ci sami stali za zablokowaniem mojego głównego profilu na Facebooku. Wszyscy zostali już odtransportowani tam gdzie trzeba. Odradzam więc kolejnym chętnym zakłócania nam pracy. Profil na FB musi być odblokowany, inaczej 9 osób odpowiedzialnych za jego blokowanie w Polsce i USA dołączy do prowodyrów.

106 komentarzy Nanowahadełko demaskuje ostatnie ośrodki dywersji chazarskiej w Krakowie

 • 19521031

  dokumenty MCK-mówią prawdę o liczbie ofiar obozów koncentracyjnych.dlaczego nikt z tzw.politykow i obrońców
  prawdy nie wspomni otym.W sieci gdzieś są te dokumenty liczba ofiar żydowskich to około 300tyś osób,drugie,tyle zgineło walcząc u boku Hitlera,który był wnukiem Rodszylda.Cała wierchuszka 3
  rzeszyto żydzi.

 • ArA

  czekam kiedy pan administrator ujawni swoją tajna święte wspaniałych współpracowników.

 • sowizdrzał

  Corona Temple – City of London Cooperation. Co to jest?

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19210&Itemid=119

 • Kassandra

  od 14.20 mój komentarz coś się nie może przebić…
  a szkoda, wielka szkoda
  cos nie po myśli Wielkiego Wahadłującego…

 • w

  za benjaminfullford.com

  […] according to documents and articles sent by Nina Sidorova of the Southern California Tenants Association, the Rothschilds have already made a decision to shut down their “Project Israel.” Instead, they have been moving key personnel, money, and weapons to the Ukraine, where they hope to establish a “New Khazaria.”[…]

  […] zgodnie z dokumentami i artykułami wysłanymi przez Ninę Sidorową ze Stowarzyszenia Najemców Południowej Kalifornii, Rothschildowie już podjęli decyzję o zamknięciu swojego „Projektu Izrael”. Zamiast tego przenoszą kluczowy personel, pieniądze i broń do na Ukrainie, gdzie mają nadzieję na ustanowienie „nowej Chazarii”.[…]

 • sprawdzam

  Za żywo
  https://www.youtube.com/watch?v=7_aadg7WbWI

  Polsko – ani kroku wstecz! Janusz Zagórski
  niezaleznatelewizja
  niezaleznatelewizja
  94 tys.
  W tej chwili oglądają 293 osoby
  Transmisja rozpoczęta 12 minut temu

 • celebryta

  W liście otwartym Sujecki oskarża całe społeczeństwo Izraela o antypolski atak i szkalowanie Polski i Polaków „na niewyobrażalna skalę”. Natomiast zachowanie ambasador Izraela określa tak: „Pani wystąpienie na terenie obozu Auschwitz uważam osobiście za skandaliczne. (…)

  https://wprawo.pl/2018/02/05/mocny-list-otwarty-polskiego-zyda-ambasador-izraela-nic-usprawiedliwia-pani-wystapienia/

 • nina

  ————— ILU Polaków zginęło w czasie 2 WOJNY ŚWIATOWEJ ?. Pan Premier Morawiecki mówi o 3 mln. Zastanawia mnie czy chodzi tu tylko o Auschwitz czy o całość ?.

  ——–TU ! żydoska NIENAWIŚĆ -Polacy nie są równymi partnerami do jakiejkolwiek dyskusji. Dotyczy to także wspólnej i dzisiejszej historii oraz polityki. Efekt jest taki, że młodzież izraelska widzi w Polakach ludzi drugiej kategorii, postrzega ich jako potencjalnych wrogów
  Powodem bez wątpienia jest instrukcja, która była rozdawana w przeszłości uczestnikom wycieczek.
  Znalazł się w niej zapis: „Wszędzie będziemy otoczeni przez Polaków. Będziemy nienawidzić ich z powodu udziału w zbrodniach” http://www.wicipolskie.org/?p=30097

  Pytanie czy ! młodzi żydzi wiedzą,że dr Mengele był żydem, szef GESTAPO, Frank rezydent na Wawelu
  właściwie najważniejsi ZBRODNIARZE // niemieccy // byli żydami .

  –Panie Marku -CO WAHADEŁKO MÓWI czy żydzi DOWIEDZĄ SIĘ PRAWDY o MORDERCACH ŻYDACH ??.

  • sprawdzam

   Pamiętam z lekcji historii w szkole w latach siedemdziesiątych. W podręcznikach było napisane, że zginęło:
   Polaków 6 mln., Żydów 3 mln. Pamiętam jeszcze liczbę 1,6 mln, ale nie pamiętam o kogo chodziło.

   • Vismaya

    Były jeszcze takie sumy jak: 21 mil. Rosjan, 9 mil. Niemców ….
    tych mniejszych już nie pamiętam …

   • pi

    1.6mln dotyczyło Romów/Cyganów

    • sprawdzam

     Też tak mi się wydawało, ale pewna nie byłam.

    • Ania

     Sprawdzam, Vismaya, Pi :
     No widzicie ?
     Tak działa efekt Mandeli !

     A będzie tego wiecej.
     Zaraz będzie, że na naszych ziemiach od zawsze było 13 plemię izraela , a Słowianie to śmieć napływowy !!!!

   • Ciekawyyy

    Chodziliśmy nie wiedzieć dlaczego do dziś znienawidzonych socjalistycznych szkół i również pamiętam iż mowa była o 6 milionach obywateli Polski ofiarach II W.Ś. w tym 1,6 mln deklarowało narodowość żydowską z Rosjan ofiar szacowano nawet do 25 milionów a Niemców 9 milionów z tym że niektórzy badacze twierdzili że dwukrotnie więcej.
    Obecnych historyków dopadł chyba efekt Mandeli 🙁

 • Anastazja

  Chciałam po dobroci towarzyszu ale jak nie to urząd skarbowy w Krakowie, będzie gorzej.

  • Admin

   Ewo Nowak, Municypalna 45/67, Łódź, czy to prawda, że masz 390,000 nielegalnie zdobytych euro? Narkotyki, prostytucja… z twoim kochasiem kieszonkowcem Januszkiem R.?

 • Jack

  Marek, czy dostales moje wiadomosci?

 • zior

  Po dyplomacji niemieckiej także rosyjska udzieliła nam wsparcia. Nasi dwaj wielcy sąsiedzi de facto zaproponowali nam odwrócenie sojuszy. Po latach uzależnienia od USA zaczynamy mieć możliwości manewru geopolitycznego. A wydawało się, że nasza sytuacja jest beznadziejna. Tymczasem strategiczne położenie Polski powoduje, że wszyscy o nas walczą. Nie jesteśmy “brzydką panną”, lecz cennym sojusznikiem. Afera z nowelizacją to pokazała. Richelieu, Talleyrand i Metternich zatarliby ręce z radości, że jest polityczna “okazja” do gry o dużą stawkę. Ale czy mamy polityka takiego formatu?
  (“Naród polski cierpiał przez wszystkie okropności nazizmu i zapłacił za to tysiącami niewinnych żyć. Decyzja legislacyjna polskiego Senatu odzwierciedla opinię obywateli polskich, którzy nie chcą powtórki z tragedii II wojny światowej i którzy protestują przeciwko zmartwychwstaniu nazizmu na sąsiedniej Ukrainie (…). Polski parlament pokazał swoją mądrość i odpowiedzialność przed swoimi wyborcami, a także dał przykład innym zachodnim politykom, jak należy przeciwdziałać jakimkolwiek przejawom nazizmu” – powiedział Siergiej Żelezniak, zastępca sekretarza Rady Generalnej rządzącej partii Jedna Rosja).

  W sporze z Izraelem i USA o “polskie” obozy koncentracyjne najbardziej irytująca jest antypolska partia w Polsce, czyli ludzie, którzy nie rozumieją, że w krytycznej sytuacji zawsze należy stanąć po stronie swojego państwa i rządu, bez względu na to, co normalnie o tym rządzie myślą i jaki mają do niego stosunek. Są to jednak ludzie, którzy cierpią na swoistą obsesję wstydu, że są Polakami. Uważają więc, że czym bardziej swój kraj skrytykują, ośmieszą i sprofanują – szczególnie za granicą – tym będą bardziej “postępowi”, “nowocześni” i “europejscy”. Ich tożsamość stanowi przeto wypieranie się polskości, odcinanie się od niej i krytykowanie, najchętniej we fleszach zagranicznych dziennikarzy. Całe to towarzystwo stanowi zwartą grupkę, często powiązaną względami towarzyskimi, a nawet rodzinnymi, dodatkowo wypasioną na zagranicznych grantach i stypendiach. Paradoksem jest to, że dziś – po oświadczeniu szefa MSZ Niemiec – wyszli na zupełnych półgłówków, bo “Europa” stanęła po stronie Polski.

  Adam Wielomski (zapiski z facebooka)

  https://konserwatyzm.pl/wielomski-o-polskich-obozach-smierci-w-kontekscie-geopolitycznym-zapiski-z-facebooka/

 • Ola z Podola

  Jakie miliardy ludzi mają przybyć na naszą ziemię??