Nanowahadełko i lampa zdrowia i młodości

Oto nasze pierwsze dwa produkty, które wypożyczamy – można je w każdej chwili w ciągu miesiąca oddać (odesłanie na koszt klienta):

1. Nanowahadełko 150 zł (wraz z przesyłką) – wraz z 3 planszami z zabezpieczeniem i ochroną, opisem działania i listą pasożytów, które można nim wykryć. Na nanowahadełko nałożone jest kilka warstw nanofarby (4 kolory) posiada też ostrze wzbogacone o superciężki pierwiastek transuranowy Kovalium, dlatego jest ponad 30 razy bardziej czułe i skuteczne niż najlepsze wahadełka mosiężne i miedziane. Nanowahadełko będzie specjalnie dobierane przeze mnie dla odbiorcy, jeśli chodzi o jego wagę i kolory. Będzie też oczyszczone i zabezpieczone na przeprogramowanie na cały czas użytkowania.

2. Lampa zdrowia i młodości – 380,00 zł (wraz z przesyłką) – lampa halogenowa LED 200 W ze specjalnym filtrem „ognistym”. Specjalnie skomponowany filtr (kilka warstw informacji) powoduje, że światło ma działanie antyrakowe, goi rany, odmładza skórę, podnosi bardzo energetykę organizmu. W tym działaniu nasza lampa zdrowia i młodości jest 8 razy bardziej skuteczna niż tzw. Bioptron, która kosztuje dziesiątki tysięcy złotych (wersje o dużej mocy dla gabinetów). W nowej biologii krzemowej lampa ma działanie odmładzające, w pełnym tego słowa znaczeniu. Trzy sesje po 10 minut dziennie odmładzają organizm 8 razy szybciej. Z czterech lamp można zrobić kabinę balansującą, 9 krotnie bardziej skuteczną niż kabina balansująca Keshe oparta na MaGravach.
Na lampie można też produkować „wodę ognistą” (odpowiednik tzw. wody święconej, która we współczesnych kościołach ma znikome już działanie). Woda z Lourdes jest 6-krotnie słabsza. Woda ma działanie zdrowotne, działa na pasożyty – idealne jest jej połączenie z biorezonatorem. Woda może być wykorzystana do zwiększenia efektywności spalania paliwa. W moim samochodzie mam już oszczędność rzędu 35% plus 20% zwiększenie mocy (udokumentowane, gdyż mam miernik zużycia paliwa).
W opisie podamy dokładny sposób produkcji tej wody. Dodatkową moc (do 8 x więcej) można uzyskać naświetlając roztwór gansu CH3, które też już niedługo będzie dostępny w formie gęstego roztworu wodnego.  Do lampy dołączony jest bardzo wygodny rozkładany statyw.

Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć naszą działalność bez kupowania produktów, podaję numer mojego konta w ING Banku Śląskim. Od razu ostrzegam każdego kto by chciał nam przeszkodzić, że jesteśmy pod bardzo mocną ochroną wysoko rozwiniętej cywilizacji. Mój numer konta: 52 1050 1445 1000 0023 1351 4875. Każda pomoc mile widziana, odwdzięczę się intencją zdrowia i powodzenia.

Ceny są ustalone przez nanowahadełko i mogą ulec zmianie. Niedługo nagram filmik na YouTube, w którym przedstawię w zarysie możliwości nanowahadełka i lampy. Ponieważ nie mamy jeszcze dużych możliwości produkcyjnych, a mamy już sporo zamówień, bardzo proszę o zapisy drogą mailową na tymczasowy adres videopolonia@wp.pl. Mail należy zatytułować dużymi literami ZAMÓWIENIE. Na każdy mail dostaniecie automatyczną odpowiedź zwrotną – jeśli jej nie będzie, tzn. że mail został zablokowany. W mailu proszę podać adres do wysyłki, w odpowiedzi podamy formę zapłaty i kurierów. Zamiast wysyłania maila można też wpisać komentarz z treścią ZAMÓWIENIE – nie ukaże się on publicznie. Odpiszę na mail podany przy wpisywaniu tego komentarza.

Uwaga – zmieniłem adres mailowy na videopolonia@wp.pl z monitorpolski@yahoo.com i z marekpodlecki@protonmail.com gdyż w Yahoo pracuje 9 agentów mafii chazarskiej, w tym 5 na kierowniczych stanowiskach: Piotr Łowacki, Łukasz Motewski, Dorota Ster, Monika Gniadek, Ryszard Ułowiński, Sławomir Tubiński, Henryk Biodiński, Katarzyna Talkowska oraz szef Szczepan Ukowicz. Każdy z nich ma w domu 250,000 euro – nielegalnie zdobytych – policja powinna tam wejść bez problemu, gdyż będą przez kolejne 10 godzin unieszkodliwieni. Szef dostał 500 tysięcy euro. Najważniejsze jest to, że zlecenie blokady moich maili otrzymali od samego prezesa Yahoo, który od Chazarów otrzymał 500 mln łapówki. Cztery osoby to sfinansowały: Luba Nugowska, Lucjan Gobowicz, Władysław Kowalski, Dorota Kotowicz. Dysponują one ogólnym majątkiem 9 mld dolarów. W tej chwili już są pod opieką stróżów prawa. Protonmail też jest przejęty, nie chce mi się nawet szukać nazwisk agentów mafii. Sponsor z Izraela jest już pod odpowiednią opieką.

Pamiętaj, kupując nasze produkty pomagasz też i sobie. Wejście w 5D i w biologię opartą na krzemie nie będzie bowiem bezproblemowe, żaden rząd nie zapewni nam odpowiednio skutecznego działania – musimy pobudzić całą ludzkość by poprzez kooperację i syntezę różnego typu działań stworzyła mechanizm obronny przed nadchodzącymi problemami.

———————————

Kolejne centrum produkcji broni czasoprzestrzennej – Izrael, oaza pomiędzy Ajul i Atara. Konieczna natychmiastowa likwidacja 1 bombą atomową, co najmniej 250 kT. Dajcie godzinę ludności na opuszczenie tego terenu. Należy koniecznie unieszkodliwić 4 bazy kosmiczne mimów, skąd ściągana jest ta technologia. Orbita geostacjonarna, wysokość orbitalna 35,895 metrów od powierzchni Ziemi na równiku, kolor pomarańczowy.

AGROMAX w Mizerce k. Warszawy – postarzała kuchnia jest portalem łączącym Syriusza z Ziemią. Należy użyć bomby neutronowej 5 kT na głębokości 5,5 m.

Ul. Kupa na krakowskim Kazimierzu, nowa centrala Mossadu, mają urządzenie do manipulacji czasem, bardzo pilne. 1 piętro, 6 uzbrojonych osób, mają laser lodowy, ogień siłowy, brudne bomby atomowe. Gotowi na wszystko, totalna kontrola umysłu. Obezwładnieni w tej chwili.
Drugie miejsce: https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Bez-nazwy-1.jpg niedaleko Vintage Classic
Trzecie miejsce:  https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Bazylia.jpg
Czwarte miejsce: https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Bez-nazwy-1.jpg

Za wszystkim stoi rząd Izraela, spanikowany, że mit tzw. Holocaustu im się wymyka spod kontroli. Rządem kierował jeden bilioner powiązany z cywilizacją mimów, Mosze Towin, został już aresztowany. Jak widzę te centrale też są już spacyfikowane.

Dzisiejszą całodzienną medytację dedykuję oczyszczeniu środowisk żydowskich, szczególnie tzw. mafii chazarskiej. Jest tam wiele osób, które są całkowicie pod kontrolą broni reptyliańskich i demonów w ludzkich ciałach. Proszę też wszystkich o intencję odesłania 5 mimów, którzy znaleźli się 4 lata w przyszłości 300 metrów od mojego mieszkania.  Odsyłamy ich wszyscy do wszechświata na poziomie 1, gdzie nie będą nikomu szkodzić. Jest to możliwe, gdyż znaleźli się w ludzkich ciałach. Intencją zablokujmy im też możliwy powrót. Z mojego krótkiego doświadczenia widzę jak groźne są to byty – nie ma co się dziwić, że przez tysiąclecia zdominowali cywilizację egipską, a później Żydów. Oczyszczenie należy się też nowemu księdzu z parafii gdzie mieszkam, gdyż zapewne celowo wysłano tu osobę przejętą przez 9 demonów, z uwagi na moją matkę, która uczęszcza do tego kościoła.

Jeszcze jeden cel medytacji wyniknął podczas moich dzisiejszych badań nanowahadełkiem. Otóż 19 największych miast w Polsce posiada centrale kontroli umysłu, których anteny są w kościołach, a sygnał idzie z Komend Policji. 75% duchownych i policjantów jest sterowanych, dlatego zachowują się jak zombie. Funkcjonariusze służb ABW, CBA  i innych też są pod kontrolą umysłu, nieco mniej bo 58%. Podobnie jest z politykami, tu kontrola umysłu wynosi 35%. Dziennikarze mediów państwowych są zablokowani dla kontroli umysłu, trochę gorzej jest z mediami komercyjnymi.
Tak więc niech naszą intencją będzie zablokowanie kontroli umysłu duchownych, policji, służb, polityków i dziennikarzy. A także oczyszczenie tych, którzy tą kontrolą sterują. No i unieszkodliwienie sprzętu.

Uwaga: w sobotę 3 lutego w Karpaczu miało miejsce pierwsze spotkanie organizacyjne niewielkiej grupy Avatarów z Janem Taratajcio i Irmą na czele. Ponieważ rozpoczynamy intensywne działania w celu przygotowania ludzkości do rozwoju w nowych warunkach poziomu 5D Wszechświata, a także napływu miliardów nowych ludzi na naszą planetę, potrzebujemy na to funduszy. Nie chcemy tego jednak za darmo – mamy na razie 2 produkty, których sprzedaż czy raczej wypożyczenie, zagwarantuje nam finansowanie pierwszych działań. O naszych poczynaniach będziemy systematycznie informować w kilku językach na naszej nowej stronie (adres podam już niedługo).

111 komentarzy Nanowahadełko i lampa zdrowia i młodości