Nanowahadełko (i nie tylko): Ziemia jest już bez reptylianów

Wczoraj unicestwiono ostatnich pięciu reptylianów, w tym jednego bardzo silnego maga – 9 jeśli chodzi o moc w 6-miliardowym społeczeństwie reptylianów na planecie Uruk w Orionie. Ogółem z Ziemi ewakuowało się ponad 3,3 miliona, w wojnie zginęło ok 610 tysięcy, w tym 72% magów, 93% sędziów, 50% arystokratów, 34% bankierów i 65% wyższego wtajemniczenia . Straty po stronie ludzkiej to 17-18 tysięcy, z czego 64% po stronie sił lojalnych prezydentowi Donaldowi Trumpowi, 28% to siły lojalne wobec prezydenta Władimira Putina. W Polsce widzę 8% ogólnych strat, co stanowi ok. 1,4 tys ludzi.

Dlatego też można spodziewać się odwetu, ale nie wcześniej niż za 3 lata i 5 miesięcy. Dotarcie do planety Uruk zajmie im 15 miesięcy, pasażerowie nie potrzebują żywności gdyż nie są w postaci materialnej. Ich dusze są inaczej skonstruowane niż ludzkie, mają ograniczenie do 2,8 prędkości światła. Dusza człowieka ma ograniczenie wynoszące ponad 5 tys prędkości światła, a w specjalnych warunkach można go jeszcze zwiększyć. Te dane sprawdziłem na nanowahadełku, więc można je sprawdzić samemu – jeśli się ma dostęp do Księgi Akaszy (w Polsce sporo osób to ma).

Jeśli więc zobaczycie gdzieś na nagraniach Sorosa (już dawno nie żyje), bankierów, członków europejskich rodzin królewskich czy nawet Papieża Franciszka, to można zakładać, że są to sobowtóry, z czego 60% to bioroboty. Papieża Franciszka np. zastępują 3 bioroboty i 5 ludzkich sobowtórów. Bioroboty trudno odróżnić od ludzi, można jednak – kamerą kirlianowską. Mają aurę o sile 4% ludzkiej, nie sprawdzałem czym jest generowana. Wg nanowahadełka papież Franciszek był 75% reptylianinem. Obecnie na Ziemi największy udział duszy reptyliańskiej u człowieka to 20% – tacy ludzie mogą być odbierani jako „o słabych uczuciach” i mocno kontrolujący swoje emocje, nie znaczy to jednak, że działają wbrew naszym interesom. Owszem, jeśli są zainfekowani demonami, wszczepionymi przez reptyliańskich magów. Oczyszczenie ludzkości z demonów to będzie obecnie najważniejsze zadanie. Np. wśród polityków Unii Europejskiej 60% ich dusze kontrolują ciała w mniej niż 50% – objawia się to np. antyludzką legislacją. W polskim Sejmie takich ludzi jest jeszcze ok 25%, na skutek różnych czynników, powinno się to szybko zmienić.

Sprawdziłem zapowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego są w 100% szczere. Jest problem z kilkoma ministerstwami, zresztą zgodność ich działań z interesami Polski można łatwo sprawdzić. Zachęcam wszystkich radiestetów do sprawdzenia tych informacji na prostej planszy z procentami. Polecam nanowahadełko, jest 7-8 razy bardziej czułe i dokładniejsze niż standardowe. Jeśli masz wahadełko to pokryj go ciemną farbą akrylową (niebieską lub czarną) z 50% domieszką gansu CH3. Poprawi jego parametry 4-krotnie.

98 komentarzy Nanowahadełko (i nie tylko): Ziemia jest już bez reptylianów