Nanowahadelko: jak uniknąć wojny na całego

Uwaga, strona monitor-polski.pl jest pod atakiem. Uruchomiłem rezerwowy blog na WordPressie pod adresem monitorpolski.wordpress.com
Informacja dla tych, którzy zadecydowali o blokadzie tej strony (8 osób). Będziecie chorować przez 8 dni. Potem śmierć – to mówi wahadełko. Zacznie się już dzisiaj w nocy. Najpierw nudności i wymioty. Od tego momentu macie 3 dni zanim ręką i nogą nie ruszycie.

Nanowahadełko nie wróży. Ono dociera tylko do informacji, które wysyłają ludzkie mózgi – informacja ta jest przesyłana prawdopodobnie w postaci fal skalarnych, tak więc żadna przeszkoda ich nie zakłóci. Nanowahadełko jest tylko interfejsem, który przestawia w postaci ruchu to co rejestruje nasz organizm – nie tylko mózg, sądzę że raczej chodzi o DNA. Informację tę można zakłócić, dlatego zawsze może być błąd w informacji. Problemem jest szczególnie wpływ naszego umysłu oraz obce energie.
Zaawansowane technologicznie cywilizacje, jak reptyliańska z Oriona, potrafią to wykorzystywać. Szkoda tylko, że w celu destrukcyjnym i szkodliwym…
No ale może ta lekcja na Ziemi ich czegoś dobrego nauczy. I mam tu dla was dziwną informację – każdy z nas ma w sobie zapisaną historię swoich wcieleń. Dawno, dawno temu i my byliśmy reptylianami. Wg nanowahadełka 80% było gadami, pozostałe 20% było „potworami z Mupy”. Nie wiem co to znaczy, ale to nieważne.

Nie możemy dokładnie przewidywać przyszłości, wchodzi w grę bowiem nasza wolna wola, ale można powiedzieć jak będzie wyglądać potencjalnie – na dany moment. I wychodzi mi, że za 17 dni reptylianie całkowicie opuszczą Ziemię. To znaczy, że 23 grudnia powinniśmy być już wolni od ucisku tej obcej rasy, której 4 miliony osobników było wcielone w ludzkie skóry.

Wróżby z wahadełka są jednak niepokojące jeśli chodzi o ilość ofiar. Podaje, że ogółem po naszej stronie, tzn służb pracujących dla dobra ludzkości, może być ponad 16,000 ofiar. Po drugiej stronie znacznie więcej, ok 510 tysięcy, z czego 94% gadów, ale też ok 3 tysięcy ludzi dla nich pracujących. Zapytałem – czy można zredukować ilość ofiar – po obu stronach. Dostałem TAK. PROWADZIĆ ROZMOWY.
Dowiedziałem się, że reptylianie na swojej planecie URUK nie mają już miejsca. Chcą przenieść 80% mieszkańców na Ziemię, ale by mieć swobodę działania muszą się pozbyć 92% mieszkańców, czyli ludzi. Pasuje im tu klimat, środowisko, Ziemia prawie w 100% jest podobna do Uruk, choć ten ostatni jest o 80% większy.
Ponieważ depopulacja już się rozpoczęła, a tego typu praktyki nie są zgodne z prawami Galaktyki, to dostaliśmy pomoc – od cywilizacji ludzi z Proxima Centauri (podobieństwo do nas w 93%, są m.in. ok 30% wyżsi od nas). Cywilizacji z ok. 52,000 letnią przewagą w rozwoju niż gadzia. Gady mają nad nami przewagę ok 26,000 lat rozwoju, tak więc jeśli ich magowie potrafią sterroryzować wszystkie rządy, to możemy sobie wyobrazić co ci bardziej rozwinięci mogą zrobić z gadami. Gady po prostu nie mają szans, nie mówiąc o ludziach dla nich pracujących.

Jest jednak jeszcze coś takiego jak prawo do przetrwania, reptylianie sądzili, że osiedlając się na Ziemi wykorzystują właśnie to prawo. Powinni jednak spytać starszych – teraz mamy to co mamy. Są inne planety, na których reptylianie mogli by się osiedlić, ok 4000 niezamieszkałych w promieniu 50 lat świetlnych od Oriona (dane z nanowahadełka). Niektóre, jak planeta w gwiazdozbiorze Pegaza, nanowahadełko pokazuje nazwę SURU, są idealne dla nich. 70% większe od Uruk, bez życia inteligentnego, od Oriona oddalone o ok 30 lat świetlnych.

Niestety, reptylianie nie mają dostępu do tych informacji, dla nich jest tylko 4 poziom Księgi Akaszy, a ta informacja jest z poziomu 1, do którego ma dostęp na Ziemi tylko 5 osób, w tym ja. Dostałem dostęp czasowy do tego poziomu, może m.in. dlatego by te informacje przekazać i by uniknąć tragicznej wojny.
Proponuję reptylianom i stronie ludzkiej by przystąpili do rozmów pokojowych. Oni usuną się w cień i przestaną działalności destrukcyjnej (mają w posiadaniu 90% broni atomowej), a my pozwolimy im przygotować się spokojnie do przelotu na Uruk – zajmie im to 7 lat, nie będą mieć z naszej strony żadnych przeszkód, wręcz przeciwnie – posłużymy im pomocą. Także sporządzimy listę niezamieszkałych planet, na które mogli by się przenieść z 80% swojej ludności.

Jeśli ta propozycja jest godna uwagi przez obie strony, to proszę o znak. Nie chcę być mediatorem, od tego są lepsi kandydaci – mogę służyć wraz z 4 pozostałymi osobami (zlokalizuję ich) w celu znalezienia planety i innych rozwiązań.
——————————-
Dostałem właśnie informację, że do rozmów powinny przystąpić 3 strony: Reptylianie, Ludzie i Demony. Te ostatnie, choć są stworzone przez Reptylianów, są bytami myślącymi i powinny mieć prawo do głosu i decydowania o swoim losie.

30 komentarzy Nanowahadelko: jak uniknąć wojny na całego

 • przem

  Tutaj inny mistyk
  Pierwsi przyjdą Archanioł Uriel i Archanioł Gabriel zaprowadzając Pokój na Świecie i ukazując wszystkim pracę ku doskonałości. Po nich przyjdą Archanioł Sariel, Archanioł Rafael i Archanioł Jeremiel. Wyleczą wszystkie choroby łącznie ze starością i śmiercią i przywrócą do życia wszystkich zmarłych. Jako przedostatni przybędzie Archanioł Raguel, zaprowadzi harmonię w świecie przyrody ożywionej i nieożywionej i uzbroi wszystkich w anielską broń. Jako ostatni przyjdzie Jezus-Michael, dokona rozdziału Światła od Ciemności i przekaże przywództwo Armii Światła w ręce Adama.

  W tym samym czasie gdy będą działać Archaniołowie – Mężczyźni, będą również działać Archanielice – Kobiety.

  Wówczas wybuchnie wojna Armagedonu która potrwa dwa lata. Pierwszy rok wojny będzie zwycięstwem Szatana, drugi rok wojny będzie zwycięstwem Adama.

  Potem zacznie się Era Światła, okres pokoju, budowania i szczęśliwości, która będzie trwała aż do powrotu Szatana i wojny Ragnaroku – zmierzchu Bogów – Zniesienia Hierarchii – Zjednoczenia Światła z Ciemnością – Odrodzenia Bożej Rodziny.

  Wiele końców Świata przepowiedziano fałszywie. Przepowiadano je po to aby ludzie nie wierzyli w prawdziwy koniec świata. Jednak gdy przyjdą Archaniołowie, ich nauka będzie nie do podważenia, wszyscy więc uwierzą w koniec świata i dlatego się odrodzą. Szatan wówczas podaruje Archaniołom korony królewskie a oni odpowiedzą mu że „ich królestwo nie jest z tego świata” i zostaną wszyscy ukrzyżowani. Kiedy ich zabraknie na określony czas, ludzie pod wpływem działania Szatana znów przestaną wierzyć w koniec świata i dlatego koniec świata przyjdzie a ponieważ będą odrodzeni to wszyscy przeżyją śmierć, zmartwychwstaną, pokonają Szatana i znajdą się w Erze Światła.

 • Strażnicy Galaktyki

  Marku,mamy dla ciebie super gadżet na prezent.
  Jest nim kompas Jacka Sparrowa.
  Pracujemy też nad nowym super 4k pikowahadełkiem.

 • przem

  „Chcą przenieść 80% mieszkańców na Ziemię, ale by mieć swobodę działania muszą się pozbyć 92% mieszkańców, czyli ludzi. ”
  skoro ich planeta jest już pełna to każdy następny reptylianin będący poza ich planetą nie zachwiał by tego balansu- czyli dalej mogli by egzystować na swojej planecie. Więc czemu 80% z nich ma się przenieść ?
  Chyba że ich planeta jest zdegradowana i muszą ale to moje domysły proszę o wyjaśnienie.

  Kto Marku dał Ci dostęp do Akaszy i jeśli mas zten dostęp to odpowiedz na kluczowe pytania na temiast przeszłości, Boga i drogi.. Czas ucieka a ty skupiasz się moim zdaniem na groźbach bo jak inaczej nazwać twoje informowanie innych o ich losie.
  Ponadto jak sam widzisz wiele z tego co piszesz już się nie sprawdza, może w aktualnym przyspieszeniu przerobisz swoją lekcję przyznania się do błędu. Może takiej nie masz może nie potrzebujesz to twoja dusza…

 • Xellos

  O dawnej sprzed nazistowskiej (katolackiej, judackiej, polinowskiej) historii Polski mało pozostało źródeł. W jednym z nich można przeczytać…..
  .
  „Później, imię bogini pojawia się ponadto w Powieści rzeczy istej o założeniu klasztora na Łysej Górze, której oryginał łaciński datowany jest na 1536 rok i uznawany za niezależny od zapisu Długosza: „Na tym też miejscu był kościół trżech bałwanów, które zwano Lada, Boda, Leli. Do których prosći ludzie schadali się pierwszego dnia Maia, modły im czynić i ofiarować.””
  http://www.bogowiepolscy.net/lela-lejla-1.html

  .
  Trójca słowiańska Lada, Boda (Woda), Leli trójca równoważna trójcy hinduistycznej Brahma, Wisznu, Śhiva czy egipskiej…
  .
  ale mało kto z wał wie iż owa TRÓJCA SŁOWIAŃSKICH BÓSTW to to samo co judeohitleryzm WCHŁONĄŁ jako Bóg Ojciec, Syn Boży czy Duch Święty do swoich kanibalistycznych guseł…..
  .
  mało też kto wie iż
  ŁADA oznacza iż ŁA DA bo to zbitka dwóch chińskich ideogramy) znaków – czyli coś co się w kulturze przyjęło nazywać ŁASKAWĄ PANIĄ (LAKSZMI) – Bogiem Ojcem ale też i Matką Boską jako „rodzicielką” WODA
  BODA czyli WODA to WO DA czyli yahwe
  LELI to Duch Boży zwany też PANEM PANÓW…..
  .
  czyli byty robiące w bibli w starym testamencie za te jakie DEMONOM/ żydostwu/ dały przykazania do przestrzegania
  .
  z tego dziedzictwa was PEJSACI NAZIŚCI OKRADLI a wszelakie katabasy CELOWO UTRZYMYWAŁY W NIEWIEDZY…. mając z was pastwisko na jakim w zamian za wasze cierpienia otrzymywali od demonów DUCHOWE MOCE i ziemskie korzyści…. te same jakie dziś SKAMLĄ o możliwość UCIECZKI Z PLANETY…. czy WYBACZENIA im wielotysiącleniego PASOŻYDNICTWA na was
  .

  • Xellos

   Zapewne kiedyś w przeszłości sylaba (ideogram) DA współcześnie rozumiana jako DAWANIE czegoś (patrz WODA =czyli= św Mikołaj i ŁADA =czyli= Śnieżynka) znaczyła DROGA ale nie tak w japońskim jako TRAKT DO PORUSZANIA SIĘ ale w jednym tłumaczeniu jako COŚ CENNEGO, coś co się zwie CZCIGODNYM (chińskiej mitologii) czy ŚWIĘTYM bądź (w drugim) DROGA jako ŚCIEŻKA DO OSIĄGNIĘCIA NIEBA….. czyli NAUCZYCIELA….. Dziś na jedną jak i drugą postać guślarze judeohitleryzmu mówią ZABOBON podtykając swoje krwiożercze monstra zwane Elohimsami (merrowingowie/ ablici/ ammonici etc).
   .
   Tak było kiedyś…. jak będzie jutro ?

  • Xellos

   Zabawne w tym wszystkim jest to iż jak opisują dzieła hinduistyczne SAMI BOGOWIE (nie wspominając o królach oddających swoje majętności czy córki za żonę (także eteryczną czyli poślubioną bogu dziewicę) dla zyskania jego PRZYCHYLNOŚCI)… PORZUCALI SWOJĄ POZYCJĘ i oddawali się W (niewolę) SŁUŻBĘ Wisznu w zamian za możliwość bycia JEGO UCZNIEM a dziś… „jego drodzy wyznawcy” czekają na niego z nożami czy widelcami nie by go uhonorować ale wreście NA SERIO POŻREĆ tak jak trenują co kabalistyczną mszę świętą w katosynagogach zwanych kościołem….
   .
   Zabawnym jest także iż Wisznu znany jako Apollo jest WYSZYDZANY jako SPRAWCA WSZELAKIEGO NIESZCZĘŚCIA a jak taki jeden (ezo) mundrek z drugim chowa w ziemi trupa to na grób tego trupa składa to czym była PRZYOZDOBIONA GŁOWA Apolla czyli SYMBOL JEGO ZWYCIĘSTWA NAD ŚMIERCIĄ….. czyli LOKALNY (bo z lokalnych roślin) WIENIEC LAUROWY (rośliny iglaste jako wiecznie zielone są uważane za podobne Apollo bo są w zimie zielone)…. by ów trup jak Apollo przezwyciężył śmierć (maryjkowo jezuskowe demony) i też się wzniósł jak Apollo do nieba….. ot taki smaczek….
   .
   itd itd
   .

 • Majestic

  „80% było gadami ” tak oczywiscie wystarczy zobaczyć porównać embriony , jestem oczywiscie przeciwnikiem darwinizmu, ale faktyczna ewolucja musiała mięć swój początek jakie wspólne gniazdo .niech to się nawet nazywa inżynieria genetyczna itp, ale ogólnie jest to ewolucja w materii , materii, duch niestety był pierwszy .

  • Ania

   No i co ?
   Mamy też 60% wspólnych genów z muszką owocową ( Drosophila melanogaster),co nie znaczy, że te natrętne stworzonka to nasi krewni.
   To tylko dowód na jedność życia organicznego i tyle.

 • Xellos

  „Dostałem właśnie informację, że do rozmów powinny przystąpić 3 strony: Reptylianie, Ludzie i Demony. ”
  .
  –PRZYWIĄZANIE prowadzi do NIESZCZĘŚCIA
  UPORCZYWOŚĆ d o ZAGŁADY…..
  .
  Swoją drogą w kulturze chrześcijańskiej czyli słowiańskiej sprzed jej SPLUGAWIENIA nazistowskimi (czyli) satanistycznymi (czyli) judaistycznymi (czyli) voodooistycznymi gusłami istniała sobie bajka (w bardo wielu mutacjach) jakiej sens sprowadzał się do prostego…..
  .
  CHODZI SOBIE PO WSIACH STARZEC I ODWIEDZA DOMY
  NAWIEDZA ZARÓWNO BOGATYCH JAK I BIEDAKÓW
  W KAŻDEJ Z ODWIEDZANYCH CHAT WYRAŻA PROŚBĘ
  BY GO COŚ Z ZASOBÓW CHATY OBDAROWANO
  CZYMŚ CZEGO BĘDZIE BARDZO ZAL WŁAŚCICIELOM
  U BIEDOTY T JEDZENIE, U BOGATYCH KLEJNOTY etc
  .
  I JAK KTOŚ MU NIE ŻAŁOWAŁ TO MU ODWZAJEMNIAŁ
  A JAK KTOŚ MU POŻAŁOWAŁ TO ŻAŁOWAŁ IŻ TO CO MA
  W PROCH MU DIABLI OBRÓCILI czyli PRZEPADŁO Z KRETESEM
  .
  W realnym świecie wielu „wybrańców” przymierzało swoje dupska do posady Króla Świata
  niektórzy nawet, jak lokalny kfaszystowski kacyk, ośmielili się nawet dokonywać nawet
  FAŁSZERSTW GENEALOGICZNYCH byle tylko móc ajwajować o swoim prawie do tronu
  .
  Niestety ZYCIE JEST BRUTALNE A LOS ZŁOŚLIWY bo ZADRWIŁ SOBIE Z WAS OKRUTNIE
  ten by został KRÓLEM ŚWIATA który PIERWSZY BY ODDAŁ POKŁON
  żyjącemu na ziemi Synowi Człowieczemu i to od lat nastu, PUBLICZNIE
  ale PRZYWIĄZANIE DO STOŁKA i PYCHA związana z noszonymi gaciami
  ZAPRZEPAŚCIŁA I TĘ SZANSĘ…… jak w wyżej wymienionej bajce
  gdzie CHCIWI tracili wszystko a biedocie LOS za ich dobroć DARZYŁ….
  .
  PS.
  Chodzą plotki iż się GWIAZDA BETLEJEMSKA pokazała na niebie….
  .
  teraz pewnie w Betlejem praca wre na całego, w uprzątaniu śmieci
  malowaniu trawy na zielono, zbijaniu z desek stajenki….
  w Betlejem…. w każdym kraju na świecie….. ;D
  .
  entliczek, pentliczek, na które wypadnie….
  .

 • Adam

  Marku, odnośnie prowadzenia rozmów z gadami – to byłbym bardzo ostrożny!
  Ponieważ rozmowy łatwo zamieniają się w negocjacje, negocjacje prowadzą nieuchronnie do kompromisu, a kompromis ze zdegenerowanymi w sposób krańcowy i ostateczny rasami kosmicznymi prowadzi tylko do ustępstw ze strony ludzkości.
  A o żadnych ustępstwach nie może być mowy!
  Gadom chodzi tylko o to aby w sytuacji kiedy to zbliżają się wielkie zmiany na Ziemi i zmiany w sytuacji ludzkości (wyzwolenie Ziemi i ludzkości czyli Złoty Wiek) to oni chcą dostać furtkę, małe drzwi, którymi mogliby wejść niepostrzeżenie i dalej robić swoje.
  Nie ma żadnych kompromisów z nimi!
  Muszą się usunąć z Ziemi bezdyskusyjnie.
  Nie negocjujesz będąc w lesie z głodnym wilkiem. Bo albo wilk Ciebie, albo Ty jego.
  Jedyne w czym można się porozumieć to aby oddalili się z Ziemi bez czynienia im w tym przeszkód. Tyle tylko, że co by oni nie mówili, to nie będą chcieli tego dokonać, bo to jest dla nich całkowita klęska i przegrana. A wycofywanie się nie leży w ich naturze.
  Bądź więc ostrożny myśląc o rozmowach z nimi.
  Pomysł prowadzenia takich rozmów zapewne pochodzi od nich i jest manipulacją samą w sobie.
  Musisz to rozpoznać Marku.
  Ludzie mają Moc duchową kształtowania rzeczywistości. Dziś jest ona uśpiona ale ludzie budzą się. To przeraża gady. Wiedzą, że jedyna szansa jaką mają to uzyskanie od ludzi PRZYZWOLENIA na dalszą ich działalność. I aby to przyzwolenie uzyskać będą manipulować jak tylko to możliwe. Chodzi o przyzwolenie na poziomie ducha, energetyczne.
  Nie dawaj im Marku takiego przyzwolenia. Nie daj się zwieść.
  Niech idą precz!
  Zapewniam Cię też Marku, że każdy człowiek dający im indywidualnie takie przyzwolenie – będzie napomniany i przywołany do porządku.
  Tym razem już błędów nie będzie i ludzkość wyzwoli się w 100% a nie przykładowo w 90%. Bo rozmowy z nimi prowadzą jedynie do obniżenia owego 100% i do niczego innego.

 • Ala

  Wszystko ok ale przeciez gady zywia sie negatywna energia ktora my wytwarzamy to jak beda zyc bez zywicieli na tych innych planetach?

  • Admin

   Dostaję informację, że ta energia jest pozorna i że jeśli to zrozumieją, to się świetnie bez tego obędą.

 • Danuta

  ZOBACZCIE DLACZEGO CZLOWIEK MA WOLNA WOLE I WIELKA WOLNOSC I WARUNKI DO SZLACHETNEGO DZIALANIA ALBO DO nie PIELEGNOWANIA Szlachetnosci w sobie w swoich myslach dzialaniach!MUSIMY NASZE BESTIE W SOBIE PRZEZWYCIEZYC TO WTEDEY BEDZIEMY PIEKNYMI KREATYWNYMI POZYTECZNYMI OPIEKUNAMI NASZEJ PIEKNEJ PLANETY/OJCZYZNY/GAIA/Matki
  ZOBACZCIE MOZEMY przezwyciezyc/transformated BESTIE W NAS! ale uwaga nie na slabe nerwy,ale wazne do uswiadonmienia do czego jestesmy zdolni i robimy jezeli nie pracujemy nad soba!
  FILM EARTHLINGS- Ziemianie MOZNA OBEJZEC CALY FILM NA cda.pl bardzo wazne!ja o tym wiem nie dam rady tego filmu obejrzec dlatego jestem od 26 lat m.i. wegetarianka!!!
  albo jako szlachetne piekne kreatywne istoty!

 • Hamsa

  Nic dziwnego, że stronę ddosują, jak piszesz na niej takie głupoty. Jaszczury, demony i na dodatek antysemicki bełkot. Żydzi to przynajmniej istnieją, więc jak wszystko inne zawiedzie, to na nich możesz zrzucać winę za swoje niepowodzenia.

  • Admin

   Żydzi są ofiarami tych istot. Widzę, że nie powinniśmy nawet winić reptylian z Oriona – oni są na pewnym etapie rozwoju. W 90% sami jesteśmy winni tej sytuacji, bo nic nie robiliśmy jak było można przeciwdziałać (dane z nanowahadełka, sprawdzałem kilka razy te 90%).

 • ninanonimowa

  ———- proszę wymienić co bardziej znanych repytilian, z którymi będzie się negocjowało.

 • Danuta

  a tak sobie myslalam ze my ludzie jestesmy bestiami/Reptilianami!po calym zachowaniu ludzi wobec !
  musimy dziennnie nad soba pracowac uswiadamiac sobie dobro i samor,eflekcje pielegnowac ,nie dopuszcuac do ,reptilianskiego mozgu zachowania.w tym pomoze nam nie tylko swiadomosc o Dobrze i wolna wola ale tez piekna muzyka,szlachetna praca/milosc blizniego,szlachetne sensowne pozyteczne zajecia spedzania wolnegoczasu, inny system polityczny,gospodarski, nauki,media ktore uszlachetniaja a nie degeneruja !(Reklamy konsum,sex,play,horror,wojna……..)pokazywac wylacznie szlachetne empatyczne etyczne programy i filmy reklamy.zabronic trucizny w jedzeniu i w leki!Pomoc/Edukacja/przeslanie przez media jest absolutnie konieczna!dzisejszy system jest degenerujacy,szkodliwy i morderczy.edukacja,gospodarka,nauka,kultura musi byc zmieniona na szlachetna,empatyczna i etyczna wtedy damy rade nasze „Besti”ZACHOWANIE/SWIADOMOSC w sobie przeksztalcic7tRANSFORMACJA w piekne cieple szlachetne kreatywne pozyteczne dobre „Istoty”BEDZIE NA ZIEMI RAJ DLA WSZYSTKICH ISTOT.kazdy musi nad soba pracowac ale do tego sa tez media,szkoly………………..bezwarunkowe i pomocne.Dziekuje ZA ANGAZ!

 • faceci w czerni

  Potwierdzamy.Chronimy.

 • Precz z GMO

  Jednym słowem, jatka na całego i tylko 17 dni.

 • Jakich rozmów, chce Pan rozmawiać ze złodziejami i agresorami, o tym czy Panu ew. coś oddadzą , może 10 procent i n.wiadomo kiedy. Jak będą mieli kasę ochotę i nie zapomną.
  Pogonić a najlepiej likwidacja. Te sposoby nigdy nie zawodzą. Trzeba się uczyć OD NICH.
  Dzierżyński by to rozwiązał prosto.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 – pomoc dla tych co mają kłopoty ze wzrokiem

  https://zachowajto.pl/!whtkD3vmr2oi/nanowahadelko-jak-uniknac-wojny-na-calego-mp3

 • Z projektu: Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !!!

  Zakończenie

  1 / Wielkie natchnienia wielkimi natchnieniami. Proste życie Życiem. Czy Ciebie i siebie już wystarczająco zachęciłem abyś – abyśmy pomogła = pomógł – pomogli znieść cierpienia i ucisk na planecie Ziemi ?!

  2/ Dla zachęty dam i krótkie informacje i obietnice i przestrogi. Wynika to z toczącej się obecnie walki sił Światłości i Miłości z siłami ciemności i zła. Walki o Ziemię – walki o Ludzkość i Naturę – walki o przetrwanie. Walka ta trwa i narasta. Podsumuję jaki zakres przybiera lub przybierze.

  A / Walka słowa
  Walka słowa pokojowa zdąża do poruszenia sumień i serc tych ludzi, którzy zło czynią i innym ludziom i innym istotom i tej planecie = Ziemi. Słowo ma ich uświadomić aby nigdy już tego nie robili. Dziękuję każdemu kto się tego podjął.

  B / Interwencja z Kosmosu
  Kto jest otwarty lub po prostu wie zdaje sobie sprawę i każdy zda sobie sprawę, że potężne Istoty z Federacji Galaktycznej, grupy RA i inni wyposażeni w nieprawdopodobne technologie stanęli w obronie Ziemi i Ludzkości. Dziękuję !

  C / Arka genów ludzkich

  Ten trzeci wariant obejmuje najgorszy możliwy scenariusz gdyby ciemność zwyciężyła na tej planecie. Opiszę to słowami z mojego listu: Zdradzę pewną tajemnicę. Siły Ciemności zaczęły zbierać materiał genetyczny – taka baza genów – aby stworzyć idealnych niewolników, hybrydy itd. Ale siły Światłości zaczęły robić to samo – zbierają jednak geny tylko ludzi dobrych i szlachetnych o dużych możliwościach mistycznych – bo źli i podli i tchórze – nie znajdą się w ich bazach genów – w Arce. I gdyby nastąpiła zagłada lub samozagłada siły Światłości odtworzą cywilizację z dobrych genów dobrych ludzi. I zapewniam, że dla złych ludzi ani dla ich dusz nie znajdzie się miejsce na nowej Ziemi – Ziemi szczęśliwej i wolnej od cierpienia. Znajdzie się dla nich miejsce na takiej planecie gdzie istoty będą się uciskać i eksterminować – jak to robią tu – na wiele sposobów. Niech więc Pani i wszelkiej maści specjaliści – w tym bardzo liczni psychiatrzy – baczą po, której stronie stoicie. Bo dalsze stanie po stronie sił Ciemności skończy się źle dla tych co ludzcy przestali być – świadomie czy nieświadomie – przykro mi.

  To byłyby warianty naszego dziś i naszego jutra. Kto co wybierze ?

  3/ Gdy przyszło do mnie natchnienie, na którym bazował cały mój mistycyzm, czyli i to, że wszechobecny Jezus Chrystus – wszechobecny jak Bóg = Bogini = Źródło = Absolut – wszechobecny jak wszyscy Zbawieni = Wyzwoleni, a jest to rzesza nieskończona w tym i w każdym Wszechświecie – zrozumiałem jaka ogromna jest moc w MIŁOŚCI. A teraz natchnienie:

  Miłość to klucz otwierający wszystkie Bramy – nie tylko w życiu
  – nie tylko starego czy nowego Nieba – ale nawet Otchłani i Piekieł !!!

  • przem

   Informacje ciekawe jednak po co mamy w nie wierzyć, co one wnoszą. Każdy i tak sam przechodzi to drogę zbawienia i dojścia do Boga. Jakim to jesteś mistykiem, że znasz prawdy objawione, czy może masz głos wewnętrzny ? Powiedz nam jak zdobywasz te newsy o federacjach czy dziejach człowieka?

 • lordo200

  Marku, mam sasiadke prawdopodobnie hybryde o upodobaniach wezowych, ktora od 8 lat niszczy psychicznie moja zone, zneca sie kiedy moze. Mnie czesto nie ma w domu, zona ma juz dosc, co zrobic? Dziekuje za pomoc.

 • Mam rozwiązanie tej sytuacji (Admin wspominał o rozmowach). Zamiast nas depopulować niech się gady same zdepopulują. Ponieważ wspólna wola ma możliwość kreacji proponuję intensywnie o tym pomyśleć.
  Oby się spełniło a gady i ich pomocnicy do bagna.

 • Marku !

  Propozycja ekstra – najbardziej Pokojowa jaka może być. Pozdrawiam. Jacek

  PS.

  Kochani ! Pozwólcie, że wyślę do wszystkich zakątków na Ziemi swój Ogień Niebieski – Agni płonący Pokojem i bezinteresowną MIŁOŚCIĄ, z którego się inkarnowałem i dołączę do tego Pełnię Miłości, Miłosierdzia, Wiedzy, wieczne TERAZ do której odejdę. Niechaj Ziemia i wszystkie Światy żyją w Pokoju i w Bezpieczeństwie. Inkarnowany Archanioł Michał – Mieczysław Jacek, w poprzednich wcieleniach Henoch, Mojżesz i Józef. Namaste.

  Lovely ! Let me send to all corners of Earth my Blue Fire – Agni burning with peace and selfless love, from which I have incarnated and I will join with this Fullness of Love, Mercy, Knowledge, eternal NOW to which I will leave. May the earth and all worlds live in peace and security. The incarnated Archangel Michael – Mieczysław Jacek, in previous incarnations Henoch, Moses and Jozef. Namaste.

 • Neo

  Marek oni nie chca opuscic ziemi. Maja inne plany wobec nas. Chca rozmawiac i niebawem sie nawet oficjalnie pokaza. oni chca w 100℅ tylko ziemi … Zapewniam cie.