Nanowahadełko: Lekarze w polskich szpitalach przestaną już zabijać.

Nanowahadełko pokazało mi, że w zeszłym roku lekarze zabili w szpitalach ponad 6300 ludzi na narządy, czyli prawie 20 osób dziennie!
Otrzymałem przekaz zza grobu od niedawno zmarłego w poznańskim szpitalu przyjaciela mojego ojca, Franciszka N.
„Marku sprawdź na swoim wahadełku prawdziwe przyczyny mojej śmierci”. Otrzymałem odpowiedź: „Franciszek N. został zamordowany przez 2 lekarzy: Ryszarda W. oraz Krzysztofa R. poprzez wymuszenie ustania pracy płuc, czyli po prostu go udusili.”
Wcześniej Franciszek N. uciekł z tego szpitala do domu, po czym z pomocą policji zabrano go na siłę ponownie do tego szpitala i tam zamordowano. Nanowahadelko podaje, że za jego narządy wzięto dobrze ponad 200 tysięcy złotych, a nie był on młodym człowiekiem, więc i narządy nie były że tak powiem pierwszego sortu.
Nanowahadełko podaje też, że ok 2,5 roku temu w szpitalu zamordowano mojego ojca. Potwierdzają to inni radiesteci i osoby komunikujące się ze zmarłymi. Mojego ojca zamordował rzekomo Marek O. na zlecenie żyda – miliardera Lodi Towi. O. dostał za to 500,000 złotych. Towi od 3 dni nie żyje po pogromie żydowskich magów przez cywilizację z Proxima Centauri.
Mój ojciec już wychodził ze śpiączki po wylewie. Dzięki ćwiczeniom opisanym w książce prof. Jana Talara udawało się nam z matką powoli wyprowadzać mojego ojca z szoku pourazowego. Nanowahadełko podaje, że jakby O. nie zatrzymał pracy serca, to mój ojciec po 2 tygodniach wróciłby do zdrowia w 100%. Choroba Parkinsona już u niego ustępowała, więc pewnie byłby dzisiaj z nami.
Sprawdziłem też kto zamordował ojca Zbigniewa Ziobro i na czyje zlecenie. Zbigniew Ziobro ma 8 niezależnych ekspertów potwierdzających, że jego ojciec nie zmarł śmiercią naturalną lecz mu ktoś w tym musiał pomóc.
Nanowahadełko podaje 2 lekarzy – Ryszarda J. oraz Pawła S. Wg. nanowahadełka zrobiono to na zlecenie Mirosława N. który wydał po prostu masoński wyrok śmierci, a lekarze – masoni go wykonali.
Nanowahadełko podaje, że wszystkie wymienione osoby od jutra nie będą w pracy, gdyż na 3 dni dotknie ich paraliż, głuchota i ślepota. Rewizje w ich domach przyniosą takie dowody, że już do końca życia nie wyjdą z więzienia.

Podobny los nanowahadełko przewiduje w przypadku każdego morderstwa szpitalnego, z tym że lekarze lub inny personel, który go dokona, 3 dni po morderstwie sam straci życie, umierając powoli w mękach – sparaliżowany, bez wzroku, słuchu i możności wypowiedzenia słowa. Zanik taki delikwent dokona mordu, będzie miał ostrzeżenie we śnie, oraz zaraz po przebudzeniu dostanie ostrzegawczego paraliżu, ślepoty i głuchoty na 5 minut.

Zobaczymy czy to prawda.

140 komentarzy Nanowahadełko: Lekarze w polskich szpitalach przestaną już zabijać.

 • Vismaya

  A ja widzę gorsze zło na ziemi … niż wahadełka, tarot … może rybak powalczysz z prawdziwym złem … np szczepionki… gorszego diabła w Polsce ponad to już nie ma …. to jawny mord na ludziach… i co ryba, na to zło oczy ci zarosły?

 • Rybak

  Ciekawy,mówię ci że nie minie to pokolenie a nie ujrzysz na Polskiej ziemi ani tarota ani wahadełek ani wszelkiego szatańskiego badziewia. A wy jeżeli się nie odwrócicie się od zła skończycie tam gdzie jest miejsce dla zła. I wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów bo już nigdy nie ujrzycie ani ptaka ani ryby ani Boga !

 • Rybak

  Waldemar Resiak,czy wierzysz w to że jakieś gówno wahadło może powiedzieć prawdę? Marek będzie dawał pokrętne,wymijające odpowiedzi na trudne pytania. Miejmy nadzieję że zoriętuje się w porę że to jego wahadło jest gównem. Wystarczy dostarczać mu na to dowody. Miałem oślepnąć nie oślepłem,nie spatpraliżowało mnie ani nie umarłem,moja rodzina jest w komplecie ! Jakich jeszcze potrzebujecie dowodów że to wahadło jest nadziewanym gównem szatana?

  • Ciekawyyy

   Rybka odczuwasz jakąś ulgę powtarzając już wielokrotnie Twe zdanie o wahadełku ?
   Nikt nie jest kretynem i zrozumiał co Ty sądzisz o gównie wahadełku jak je nazywasz i jeżeli tak uważasz to nie korzystaj nie używaj wahadełka i daj spokój innym którzy jednak chcą zgłębiać tajniki takich praktyk.
   Podobnie jest z Tarotem tabliczkami Ouija https://strasznehistorienafaktach.files.wordpress.com/2016/02/ouija-970×545.jpg?w=620 czy innymi laleczkami woodoo uważasz je za narzędzie Szatana to się nimi nie zajmuj Rybko a najlepiej spływaj bo nudzisz powtarzając się.

 • Rybak

  Przebudzona,co ty za dyrdymały opowiadasz? Wy ludzie nie wiecie że oczyszczanie czy raczej egzorcyzm przeprowadza ksiądz egzorcysta? Wasze oczyszczanie ma tyle wspólnego z odpędzaniem demonów co Pudzianowski że skokami narciarskimi. Demony tam z drugiej strony śmieją się z was” ,po takiej terapii udają że odchodzą i przyprowadzają ze sobą następne. Te wasze gówno wahadełka i rytuały służą do przyciągania demonów.

  • Vismaya

   Bardziej demony przyciąga krew i energia zabijania, choćby takich rybek niż wahadełkowania…. tak, że Ryba od głowy zepsuta, nie bądź z siebie taka dumna.

  • Ciekawyyy

   W państwach Islamskich (z 2 miliardy ludności) czy Indiach (1,2 miliarda ludności) czy innym Pakistanie egzorcyzmy również przeprowadza ksiądz egzorcysta?

 • Przebudzona

  Panie Marku, piszę do Pana bezpośrednio bo to najpierw Pan czyta komentarze. Chciałam sprostować
  informacje na temat demonów. Otóż 60 % ludzkości jest nimi zainfekowana i zwykłe oczyszczenie
  przestrzeni danej osoby nie wystarczy. Należy zadziałać bezpośrednio na ten byt i potem uzupełnić energetykę osoby, którą on zamieszkiwał. Są przypadki że osoba po oczyszczeniu z takiego stwora ma tylko
  30% energii. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

 • Majestic

  „Płaska Ziemia – Masoński kabaret z ISS zaprasza na orbitalny skecz.”

  AREA 51 https://www.youtube.com/watch?v=UP7MLEB03FY

 • Ania

  Ojej !
  Coś jednak ze słowiańszczyzny w prostym ludzie przetrwało …
  http://img.wiocha.pl/images/8/a/8aa5be38e5a96edc35e5b341c2814f59.jpg

 • Vismaya

  Macie tu terapię:
  prosta w obsłudze,
  stara jak świat,
  w 100% bezpieczna
  i całkowicie za darmo ….
  i gwarantuję, że lepsza niż smartfonowa woda ….

  http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_hooponopono_-_hawajski_sposob_wybaczania.html

 • Waldemar Resiak

  Dziwne, że o tych oślepieniach, paraliżach i ogłuchnięciach nikt nie słyszał…nikt nie widział…przecież już dawno by trąbiono o „cudach na kiju”. Chyba, że nagle cały świat oślepł i ogłuchł. Nikt mi nie wmówi, że każdy z tych złych wykonawców wyroków – morderców, innych pomagierów tych złych nie był w czasie kary między normalnymi ludźmi. Chyba, że oni cały czas w ukryciu…więc o ich śmierci, ogłuchnięciu itp cisza, bo dalej siedzą w jaskiniach czy innych bunkrach.
  To tak na czystą logikę. Z resztą przez ostanie kilka tygodni na tym blogu na bakier z jakąkolwiek logiką…świat magii, wierzeń, innych bytów i kompletny odlot…co widać po komentarzach.

  A tak poza tym chciałem powtórzyć apel/zapytanie do Pana prowadzącego. Jak to jest Marku z tobą?! Dlaczego nie ma żadnego dowodu twojego istnienia odkąd „opętało” cię wahadełko?! Chyba, że coś przegapiłem…w sensie, że nie ja pierwszy podejrzewam, że Marek:
  A – Zwariował całkowicie.
  B – Marka dopadli i jego już nie ma, a teraz blogiem kierują jacyś agenci i próbują teraz ośmieszyć całą jego pracę na tym blogu przez wiele lat jak i przy okazji wszystkie teorie jakie tu były poruszane.
  C – Marek dał się przekupić/zastraszyć…reszta już przyjmuje stan rzeczy spod B.
  D – Tak go wciągnęło wahadełkowe szaleństwo, że porzucił to co do tej pory robił całkiem dobrze, a skupił się całkowicie na tym wahadełku, ale kto nim kieruje (czy to Markiem, czy wahadełkiem) to już ciężko ocenić tak jak ciężko ocenić wiarygodność jego ostatnich doniesień we współpracy z tym narzędziem…

  Nie śledzę od kilkunastu dni tak uważnie wszystkich komentarzy, bo w tej gównoburzy opętanych – czyli to co się wyczynia w komentarzach ostatnio – kto bardziej nawiedzony, zwyczajnie ciężko coś wartościowego znaleźć. Zamulanie rozmowy przez fanatyków religijnych…wręcz zalanie blogu pierdolamento uniemożliwia jakąkolwiek dyskusję na tym blogu ostatnio.

  • Waldemar Resiak

   Marku daj mi choć cień nadziei. Szczerzę proszę o to byś spróbował za jego pomocą (wahadełka) podać jakieś moje dane, jakąś informację, coś co pozwoli mi uwierzyć w prawdomówność tego narzędzia i tego co ty podajesz.

  • Admin

   Poszukaj, a znajdziesz. http://www.zjawiskaniewyjasnione.pl/2017/12/17/samospalenie-mezczyzny-w-londynie-na-oczach-dziesiatek-osob-ogien-po-prostu-sie-pojawil/
   Jest blokada informacji na ten temat. Nie dziwi cię, że jak dotąd mnie nie zamknięto?
   Sprawdziłem informację czy mogę cię jakoś przekonać – dostałem informację, że aby cię przekonać zostaniesz dzisiaj oślepiony na 5 minut o takiej porze, że nie będzie ci to w niczym przeszkadzać.
   Aby się to nie powtórzyło musisz o tym napisać w komentarzu na tym blogu. Powtórka będzie trwała 10 minut. Kolejnej próby nie będzie, oślepniesz na zawsze. Oni się naprawdę nie cykają.

   Sprawdź sobie na wahadełku czy to jest prawda – tak czy nie.

   • Ciekawyyy

    Gorzej będzie jak Proximianie oślepią Waldka a ten już z wiarą będzie chciał opisać/potwierdzić fenomen lecz np. padnie mu komputer, zabraknie prądu czy tez nawali internet i zostanie choć przekonany to jednak już ślepy Waldek 🙁

 • Ania

  Wiatr z północy i pył saharyjski…
  Dziwne.
  „8 stycznia w większości kraju będzie słoneczny. Na Śląsku, Małopolsce i Podkarpaciu może popadać deszcz ze śniegiem. Z kolei we wtorek do Polski dotrze chmura pyłu saharyjskiego, dzięki któremu możliwe będzie oglądanie czerwonego zachodu Słońca.”
  https://wiadomosci.wp.pl/w-wiekszosci-kraju-bedzie-swiecic-slonce-temperatura-ma-byc-kilka-stopni-powyzej-zera-6207093402130049a

 • Ania

  „Wśród moich podopiecznych mogę na palcach jednej ręki policzyć tych, którzy się zintegrowali. Większość żyje z socjalu, mieszka w dobrowolnie stworzonych gettach i przebywa tylko z innymi muzułmanami” – mówi Rebecca Sommer*, aktywistka praw człowieka, która przez wiele lat pracowała z imigrantami.

  Wywiad dla Euroislam.pl przeprowadziła Natalia Osten-Sacken.
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/123932-jezeli-sie-nie-obudzimy-to-skonczy-sie-tragicznie

 • nina

  ————- MATRIX – z lenistwa dalej w nim siedzimy.

  księga Henoha – https://www.youtube.com/watch?v=ph89JvkXAy0

  gwiazdy z bliska -https://www.youtube.com/watch?v=jOUH6sdMzZ4

  jak przemyca się prawdę, Król Lew-https://www.youtube.com/watch?v=akc2hFiBEws

  • Majestic

   https://www.youtube.com/watch?v=8xGQJ_ZfYa0&t=809s a Henoch opisuje wszystko i górę i dól , już ktoś robi model Henocha chodzi o odszukanie tych „bram ” właśnie na modelu płaskiej , gwiazdy to światło generowane z lamp , słońce podobnie to promiennik , księżyc jest na pól materialny jest odkurzaczem energii wysysa nadmiar, jest obcy, w sąsiednim wymiarze jest w pełni materialny , ma określoną czestotliwosc wyświetlania nieco mniejszą od powiedzmy starych TV , dlatego jest sam w sobie dla ziemian hologramem , przy dobrych układach widać przez niego „gwiazdy” jest w obliczeniach względem płaskiej identycznej wielkości co słońce co potwierdza Henoch , płaska została już udowodniona , firmament jest sztuczny dopiero za nim jest jakiś kosmos ? https://www.youtube.com/watch?v=i_Oi4UYFgjA nikt żaden ludz nie był w kosmosie , niema marsów i innych planet ani łazików , tymczasem w kosmosie https://www.youtube.com/watch?v=nKwb-6B3l60 następnie kwestia podróży w matrixie to wehikuły NOL poza czasem i przestrzenią czyli miedzy wymiarami ale to odmienna bajka nie dla idiotów .

 • Mira

  https://krystal28.wordpress.com/2018/01/08/aktualizacja-sytuacji-7-stycznia-2018/ – to nieco studzi entuzjazm i także nieco wyjaśnia. Dla tych z Państwa, którzy nie chcą dłużej zagrzebywać się w nawracanie Pana Marka, albo innych blogowiczów na „jedynie słuszną drogę”. A może też ciekawy materiał do badań?