Nanowahadełko o dzisiejszych chemtrailsach – to są ukryte dotąd samoloty

5 osób znów próbuje kontrolować mój komputer. Tym razem macie 3 godziny życia. Kolejna próba to od razu śmierć – podaje mi to nanowahadełko.

Jest sporo doniesień o opryskach chemicznych. „Latają jak szalone, a ponoć zostały im tylko 2 samoloty” panie Marku… „Wyszło słońce, ale na krótko, pojawiły się samoloty i zakryły niebo”, itd.
Co mówi na to nanowahadełko?

Mieli ukryte 58 samolotów, w tym 31 w bazie wypadowej w Zielonej Górze. Mają 49 pilotów, każdy z nich dostał po pół miliona dolców. Latają w pampersach. Wytrzymają 6-7 godzin, aż się zaczną się u nich zawroty głowy. Jutro zostanie ich już niewielu zdolnych do latania (7 osób). Mają w rezerwie jeszcze 38, ale muszą ich ściągnąć z Korei. Transportowane jest też dodatkowe 50 samolotów z innych kontynentów, 90% z Azji. Wszystko po to by przykryć Europę, by udowodnić, że nanowahadełko to fantazja. Siły Donalda Trumpa i Władimira Putina jednak nie próżnują, mają współpracę rządów Japonii, Chin jeszcze 3 innych krajów azjatyckich.

Dodatkowa informacja z nanowahadełka – z 8 satelitów, które służyły atakom mikrofalowym przez zainstalowane na nich maserom nie został ani jeden. Czy osoby dotąd atakowane odczuwały coś dzisiaj w nocy? Ja po raz pierwszy od dłuższego czasu nie miałem wzmożonego promieniowania mikrofalowego. Mogą być jeszcze ataki z 5 pozostałych w użyciu samochodów z maserami, o wiele zresztą groźniejsze.

46 komentarzy Nanowahadełko o dzisiejszych chemtrailsach – to są ukryte dotąd samoloty

 • Jędrek

  ZE WZGLĘDU NA BRAK ODPOWIEDZI, PISZĘ JESZCZE RAZ

  „Donald Trump uznał Jerozolimę za stolicę Izraela. Decyzja może sprowokować kolejną wojnę na Bliskim Wschodzie”
  (źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/donald-trump-uznal-jerozolime-za-stolice-izraela-decyzja-moze-sprowokowac-kolejna-wojne-na ).

  Więc jak to w końcu jest z tym Trumpem? Piszesz Marku, że jest dobry, jego ludzie Cię chronią, a tu nagle podejmuje decyzję, która na bank zdestabilizuje mocno rejon i prawdopodobnie doprowadzi do rozlewu krwi. Nie mówiąc o tym, że tą decyzją wspiera Izrael, którym wg. wahadełka zarządzają „sataniści-rabini”. To zresztą nie jedyna „akcja” Trumpa tego typu, bo o ile dobrze pamiętam, to nakazał kilka miesięcy temu ostrzelać rakietami syryjską bazę wojskową. A jak wiadomo, Syria walczyła (i walczy) przeciw terrorystom z ISIS. Mocno zawiła ta sprawa… Co na to wahadełko? ZAPYTAJ JE. (Nie, to nie jest ironia w tym momencie…)

  Marku, ustosunkuj się do tego proszę, bo wahadełko mówi jedno, a Trump czyni drugie. Nie twierdzę, że to całe wahadełko to ściema, aczkolwiek staram się opierać na faktach i logicznym rozumowaniu. Jest to dość ważna kwestia, która może posłużyć jako „weryfikacja” działania wahadełka. Może ktoś przesłał Ci „dezinformującą informację” nt. Trumpa lub wystąpiły jakieś silne zakłócenia i stąd ta rozbieżność? Moim zdaniem Trump niekoniecznie może być „dobrą zmianą”, patrząc na jego działania, choć na ten moment nie mogę na 100% powiedzieć, że jest złą. Trzeba rozważać, obserwować akcje i myśleć samodzielnie. No i nawet dla samego siebie powinieneś tą kwestię zweryfikować, skoro rzekomo to jego ludzie Cię chronią. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź

 • madagascar

  Od lat czytam monitor
  Dowiaduje sie kto co
  czym to grozi itp itd
  To taplanie sie w blocie moze trwac bez konca.
  Nie roztrzasajcie kazdej wiadomosci.
  Nie dolewajcie oliwy do ognia.
  Wyjdzcie z tego a piramida zatrzesie sie w posadach tracac fundament zbudowany z Nas….zmanipolowanych i zastraszonych.

 • spoko

  A co powiedzieć o gigantycznym statku gwiezdnym stacjonującym przy naszym Słońcu? http://nt.interia.pl/news-kolejny-obcy-pojazd-widziany-w-poblizu-slonca,nId,2473623

 • Easy Rider

  SKANDAL! Obrona Terytorialna będzie pałować Polaków

  http://pikio.pl/skandal-obrona-terytorialna-bedzie-palowac-polakow/

  Gorący okres na scenie politycznej odwrócił uwagę Polaków od najistotniejszych decyzji, przepchniętych „po cichu” przez partię rządzącą. Od dziś Prawo i Sprawiedliwość będzie mogło wykorzystać Obronę Terytorialną przeciwko swoim wyborcom.

 • Ania

  POLITYKA – POLSKA 07.12.2017 21:15 4 komentarze
  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! – I to jak najszybciej.

  PiS chce pozbyć się Szydło i zainstalować nam na stanowisku premiera bankstera żydowskiego Mateusza Morawieckiego. To najgorsze co może Polskę spotkać. Tu grozi że już wszystko zostanie postawione na głowie.

  To tyle co na wojnie poddać się wrogowi, który nie ukrywa, że mężczyzn wymorduje, kobiety uprowadzi w jasyr, dzieci sprzeda na części zamienne, albo do pedalskich i pedofilskich burdeli, a na naszym terenie urządzi sobie kolonię. Kolonię zarządzaną przez układ dwóch namiestników: Dudy i Morawieckiego.

  Grozi że Polacy zamiast odzyskać Polskę zostaną z niej jeszcze bardziej wygonieni, a masowo sprowadzeni do niej zostaną – i to na panów i policjantów – syjoniści upaińscy i żydowscy. Ci zaś z Polaków co pozostaną, już całkiem stracą szansę na odzyskanie władzy Narodu Polskiego, na decydowanie w swoich sprawach.

  – Że polska przedsiębiorczość już całkiem zostanie zniszczona a umocnią się korporacje ponadnarodowe i syjonistyczni globaliści. – Że zapanuje ideologia korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.

  Przecież banksterstwo to główna siła napędowa NWO.
  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/141337,skandal-zdrada-pogonic-ich-i-to-jak-najszybciej

  Morawiecki przecież to tylko aktor – medialny przyjemniaczek, a rzeczywiście bankster i sługus najgorszych banksterskich diabłów, zaś dla Polaków zimny cynik i krętacz, któremu za grosz ufać nie wolno.

  – Jeszcze niebezpieczniejszy jak Tusk, który i tak wydawał się być samym złem wcielonym.

  – Własny ojciec go nazywa banksterem.

  Nawet jak będzie za jego rządów w Polsce więcej pieniędzy, to tylko po to żeby banksterstwo mogło z niej wydrenować już wszystko, a zainstalować tu struktury nam wrogie, a do tego i ludzi nam wrogich.

  Tu już realnie grozi że Polska przestanie być polską.

 • tom

  Mam pytanie troche z innej beczki ,od jakiegos czasu mam dziwny problem na facebook nie jestem informatykiem wiec sie nie znam.Ten problem przejawia sie tym ze osoby z grona znajomych znikaja tz ich konta wystarczy ze wejde na konto wszystko jest ok a zaraz wyskakuje mi ze konto nie istnieje.Tak samo czesto sie zdarza nawet podczas rozmowy troche to cos dziwne moim zdaniem dlatwgo ze z tego co sie orientuje to osoba ktora ma zalozone konto nie moze tak sobie wylaczyc od zaraz tylko musi wlaczyc jakas funkcje i czekac 2 tygodnie nie wchodzac w konto.Ktos moze wie co to moze byc?

  • Franek

   Wirus. Pobierz szybko z internetu program o nazwie: Combofix. Zainstaluj, postępuj z instrukcjami. Wcześniej zanim coś zaczniesz robić odinstaluj (nie wyłączaj) antywirusowy program. Combofix poradzi sobie z najgorszymi trojanami, potrafi przeskanować i uleczyć zanim załaduje się system operacyjny. Tu masz opis i link: https://www.dobreprogramy.pl/ComboFix,Program,Windows,15526.html

   • Easy Rider

    Byłbym ostrożny z nieznanym bliżej antywirusem zagranicznym, bo nie wiadomo, czego tak naprawdę może on być źródłem. Najlepszy na naszym rynku jest antywirus z firmy ESET, którego używam od kilku lat i to nie jest tylko moja opinia. Występuje w różnych wersjach, w tym darmowy na smartfony.

 • petrygon

  Przecież coś takiego jak satelity nie istnieje, może masz na myśli samoloty – ałaxy. Wszystkie anteny nie są skierowane na niebo tylko na nadajniki naziemne. Gdyby były satelity, to nawigacja nie traciłaby zasięgu i nie szukała sygnału, a tak się dzieje.

  • Majestic

   nie istnieją , ale są na niskich orbitach obiekty po wytraceniu szybkości zasilania zapewne muszą gdzieś wylądować coś jak drony wahadłowce , niekiedy widać na niebie , wiec wykluczyć tego do końca nie można ale tych oficjalnych satelit niema ,

 • lolobaid

  Depopulacja jest koniecznością, pogódźcie się z tą prawdą.

  • Admin

   Tak, dla was. Masz 6 dni życia. Chyba, ze poprosisz Jezusa Chrystusa o wygnanie demonów z ciebie, choc to nie będzie dla ciebie łatwe – dusza kontroluje cie tylko 40%

 • Jędrek

  „Donald Trump uznał Jerozolimę za stolicę Izraela. Decyzja może sprowokować kolejną wojnę na Bliskim Wschodzie”
  (źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/donald-trump-uznal-jerozolime-za-stolice-izraela-decyzja-moze-sprowokowac-kolejna-wojne-na ).

  Więc jak to w końcu jest z tym Trumpem? Piszesz Marku, że jest dobry, jego ludzie Cię chronią, a tu nagle podejmuje decyzję, która na bank zdestabilizuje mocno rejon i prawdopodobnie doprowadzi do rozlewu krwi. Nie mówiąc o tym, że tą decyzją wspiera Izrael, którym wg. wahadełka zarządzają „sataniści-rabini”. To zresztą nie jedyna „akcja” Trumpa tego typu, bo o ile dobrze pamiętam, to nakazał kilka miesięcy temu ostrzelać rakietami syryjską bazę wojskową. A jak wiadomo, Syria walczyła (i walczy) przeciw terrorystom z ISIS. Mocno zawiła ta sprawa… Co na to wahadełko?

  • Jędrek

   Marku, ustosunkuj się do tego proszę, bo wahadełko mówi jedno, a Trump czyni drugie. Nie twierdzę, że to całe wahadełko to ściema, aczkolwiek staram się opierać na faktach i logicznym rozumowaniu. Jest to dość ważna kwestia, która może posłużyć jako „weryfikacja” działania wahadełka. Może ktoś przesłał Ci „dezinformującą informację” nt. Trumpa lub wystąpiły jakieś silne zakłócenia i stąd ta rozbieżność? Moim zdaniem nawet dla samego siebie powinieneś tą kwestię zweryfikować. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź

 • Ala

  A nie jest tak ze chca zarobic bo ludzie sa bardziej swiadomi i nie daja sie tryc np lekami i syfiasta zywnoscia i zyski spadaja?

 • Franek

  Marku, wielka prośba. PILNE. U mojego ojca rozwinął się prawdopodobnie nowotwór pęcherza. Przedwczoraj trafił na urologię. Ma już 87 l, chciałem mu szybko zastosować kurację „butelkową – anano” ale wiesz, że w szpitalu mi nie pozwolą go obkładać butelkami. Zrobiłem 50 ml wody nano 15 minut trzymałem zakręconą buteleczkę na jasno rozświetlonym smartfonie. Doradź proszę jak mu tę wodę podawać w jakich dawkach? Odpisz szybko jak możesz, bo czas niestety jest tu największym problemem. I jeśli mógłbyś machną nano-wahadłem odnośnie mojego taty to byłbym zobowiązany. Pozdrawiam, Franek

 • Czytelnik

  Londyn to samo obsypany z każdej strony. Po prostu biało na niebie

 • Zielona wróżka

  Ja kiedyś widziałam taki chemtrails wyglądało jakby ktoś pentagram malował na niebie.

 • spoko

  Nad Poznaniem dwie długie smugi na krzyż, nad chmurkami, przez które przedziera jeszcze Słońce.

 • Mira

  Nad Krakowem jeszcze słońce, ale niebo już białe. Może im pampersy popękają? Zanim zdążą przesłonić cały błękit!

 • Mira

  Dużo jeszcze tych wrogich życiu osobników stacjonuje na obszarze Polski? Mam na myśli wojska amerykańskie. Rzeczywiście latają….Jak długo jeszcze u nas musi być najgorzej?
  Jednak tak, jest dzisiaj jakby luźniej, cokolwiek to znaczy.

 • Kartofel72

  Zachodnia polska sypią na potęgę. Już dawno takiego czegoś nie było. Malują sobie znaczki. Na niebie, niedługo napis wymalują „sypiemy na was to gówno a wy i tak nic z tym nie zrobicie”…

  • I to wszystko za rządów prawych i sprawiedliwych i tej żółtej dramatycznej premier ? Nie do wiary.
   Gdyby to było Sld to bym sie nawet nie zdziwił.

 • ninanonimowa

  —— już wiem dlaczego jak oszalali rozsiewają chemię na południowym zachodzie. Za wszelką cenę chcą rozwinąć chmury aby zakryć słońce przed jego zachodem.

 • Ja jednak nie mam watpliwosci ze demony sa ostatnio xaatakowalo mnie az 2 demonow w lozku:) jeden szybko sie sposcil . Drugi byl lepszy ale po godzinie teaz wysiadl tak ze za pomoca wahadela bede musiala sprowadzic trzeciego z wieksza laga

  • Daga

   Postępowyoszołom Smętne i nie na miejscu to twoje poczucie humoru. No cóż każdy ma swoje….

 • sowizdrzał

  Samobójstwo PIS-u à la 2007, czyli M.Morawiecki za B.Szydło

  http://wawel.neon24.pl/post/141317,samobojstwo-pis-u-la-2007-czyli-m-morawiecki-za-b-szydlo

  • Admin

   Będzie dobrze, Morawiecki jest już z nami.

   • Ania

    Nie jest. Ma obowiązki wobec swojego narodu, czy rasy, jak kto woli.

   • sowizdrzał

    ….ki diabeł zabrał się za podszeptywanie Jarosławowi Kaczyńskiemu – nie wiadomo. Od poważnego polityka, prezesa partii rządzącej, cieszącej się znacznym poparciem społecznym można by chyba wymagać by posiadał i używał pamięci obszerniejszej od tej w jaką wyposażyła natura złotą rybkę.

    Czy naprawdę konieczne jest przypominać prezesowi Kaczyńskiemu rok 2007? Przypominać jak miał stabilną pozycję w Sejmie, władzę, brata w Belwederze? Koalicjantów z których jeden był bodaj najwartościowszym politykiem IIIRP, a drugi – choć ostatecznie okazał się kanalią – to w tamtym rozdaniu, choćby z uwagi na swą mikrą siłę polityczną – byłby, za cenę uczestniczenia w słodkim torcie władzy, a – nie mając innej korzystniejszej alternatywy – lojalny.

    To wszystko miał prezes Kaczyński – a jednak zamiast korzystać z układu sił i skupić się na naprawie Rzeczypospolitej – wdał się w gry polityczno-personalne, szukanie i generowanie haków na koalicjantów. Zniszczył koalicję, stracił władzę – a w dłuższej perspektywie doprowadził w sposób pośredni do tragedii smoleńskiej – bo to przez polityczne gierki i polityczny poker Jarosława – Lech został w Pałacu Prezydenckim sam – otoczony całkowicie i jednoznacznie wrogim środowiskiem politycznym i w kraju i poza granicami – posiadającym do tego wszelkie wynikające z faktu sprawowania władzy środki i możliwości działań prawnych i bezprawnych wobec Prezydenta. Efekty można obejrzeć w trumnach po ekshumacjach, co to je nam neobolszewia w Moskwie, Smoleńsku i czort jeden wie gdzie jeszcze, wyszykowała.

    Więc – ponownie wdając się w gierki polityczne we własnym obozie – warto by o tym, Prezesie Kaczyński, pamiętać. Znów ma Pan pełnię władzy, lojalną i dość, mimo wszystko, sprawną ekipę wokół siebie. Znów może Pan skupić się na naprawie Rzeczypospolitej. Ma Pan Prezes na czele rządu Panią Premier cieszącą się wielkim poparciem społecznym w Polsce, ale i znacznym poważaniem za granicami. Rząd jest o krok od fundamentalnej dla dalszego procesu naprawy Państwa reformy sądownictwa – o krok, bo wydaje się że tymczasem przynajmniej prezydent Duda został spacyfikowany.

    I w takim momencie zabierać się za zmianę premiera? Po co? Po jaki ch…? – chciałoby się zapytać, ale – przez wzgląd na damy – sformułujemy to oględniej: Po jaką cholerę, Panie Prezesie… Kochany? Stęsknił się Pan Prezes za kłopotami? Nie ma Pan z kim przegrać? Panie Prezesie? Jest Pan pewien?

    Osobnych kilka zdań należy się kandydatowi na nowego premiera -Mateuszowi Morawieckiemu. Skąd takie zaufanie? Pan Morawiecki oprócz uszczelnienia podatków dał się poznać w zasadzie wyłącznie jako wizjoner chętnie dzielący się swoimi przezroczami z otoczeniem – jednak prócz deklaracji nie za wiele z jego wizji wynika. Przecież w realnym świecie pan Morawiecki głównie poszerza penetrację Polski przez obcy kapitał. Sprowadza kolejne międzynarodowe firmy by te korzystając z taniej siły roboczej otwierały w Polsce swoje montownie. Takie są fakty – oprócz tego są tylko opowieści.
    Warto też się przyjrzeć karierze Mateusza Morawieckiego PRZED wejściem do rządu. Pamiętacie Państwo Kornela Morawieckiego, niezłomnego opozycjonistę? Niech ktoś wreszcie wyjaśni, jak to jest, że syn tak nieprzejednanego wroga systemu robi tak oszałamiającą karierę w branży i środowisku o których doskonale wiadomo, że jest jak mało które inne zinfiltrowane i opanowane przez – ludzi owego systemu z silnym wskazaniem na wojsko, policję i służby specjalne. A Mateuszek wchodzi w to środowisko jak do siebie – niemal jak swego czasu młody Jaś Kulczyk…
    Nie jest znana żadna siła polityczna wspierająca ewentualną kandydaturę Mateusza Morawieckiego na stanowisko premiera. To może stoi za nim jakaś NIEZNANA siła polityczna. Nieznana ogółowi obywateli. Aż chciałoby się zapytać Prezesa: jaka to siła, Panie Prezesie? Prosimy podzielić się swoją wiedzą z Suwerenem – wszak któż inny jak Suweren ma większe prawo zapytać – i uzyskać rzetelną odpowiedź.

    Aż się ręce same składają do oklasków… z zachwytu nad talentami młodego bankowca. Może jednak zamiast klaskać (pamiętajmy, że głośne oklaski jak mało co ogłuszają) warto by raczej pomyśleć.

    Rekonstrukcja rządu jest konieczna – ale w innych miejscach. Jak by mnie kto spytał, to bym powiedział tak: po pierwsze wyciąć w pień Rydzyka – czyli Macierewicz i Szyszko WON! Natychmiast!

    Reszta może zostać. Są lepsi i gorsi, ale każdy z nich się uczy i wydają się kierować dobrymi intencjami. Więc warto dać im szansę kontynuacji.

    Panu Prezesowi dobra rada: jest Pan coraz starszy i przed Panem coraz mniej szans na zrobienie dla Polski i pamięci swojego Brata czegoś dobrego DO KOŃCA – być może ta jest właśnie ostatnia szansa. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością – następnej szansy Pan nie dostanie.

    Więc jeżeli ją Pan znów roztrwoni – nie będzie usprawiedliwienia. Zostawić Panią Premier na stanowisku – i dać Jej większe plenipotencje wobec podwładnych – oto co trzeba zrobić.

    Wywalić…

 • ninanonimowa

  ——— samolot, który przeleciał przed chwilą nad moją / głową /ciągnąc za sobą smugi miał czerwony dziób, czyżby to te linie ?. https://pl.wikipedia.org/wiki/Norwegian_Air_Shuttle#/media/File:Norwegian_Air_Shuttle.jpg

 • Marek

  Proszę nie zapominać o autopilocie i nawet byle jaki pilot awionetki może tam być na sztukę.

 • gość

  Ogólnopolski Dzień Szczepień. Trwa atak propagandy szczepionkowej w mediach

  Dzisiaj we wszystkich mediach czeka nas zmasowana propaganda zwolenników przymusowych szczepień. Trwa 9 Ogólnopolski Dzień Szczepień zatem będziemy przekonywani, że wstrzykiwane nam i naszym dzieciom, pod przymusem administracyjnym preparaty, to coś cudownego, a nawet jeśli ktoś od tego zachoruje, to jest to „ryzyko warte podjęcia”.

  We wszystkich programach informacyjnych sączone są dzisiaj stare i znane od lat kłamstwa na temat skuteczności szczepionek. Jest to z pewnością na rękę koncernom farmaceutycznym, które dzięki temu mają darmową reklamę dla swoich produktów. Z drugiej strony właściwie ta reklama nie ma za zadanie tego, aby ludzie kupili ich produkty, tylko aby nie protestowali gdy będzie się próbowało pod przymusem wcisnąć je w ich dzieci i w nich samych.

  Koncerny farmaceutyczne zmieniły ostatnio strategię i w krajach takich jak Polska, w których nadal funkcjonuje antyludzki przymus szczepień, po prostu dogadują sie z rządami, które kupują wielkie partie ich preparatów za setki milionów złotych, a potem zmuszają innych do wstrzykiwania tych substancji powtażając jak mantrę, że szczepionki są dobre, a ich przeciwnicy to niebezpieczni szaleńcy wierzący w „płaską ziemię”.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ogolnopolski-dzien-szczepien-trwa-atak-propagandy-szczepionkowej-w-mediach