Nanowahadełko o oprawcach dr Jerzego Jaśkowskiego

Otrzymałem dzisiaj w nocy pewną informację – by sprawdzić kto stoi za pozbawieniem praw wykonywania zawodu przez dr Jerzego Jaśkowskiego. Nanowahadełko mówi, że są to dwie osoby. Prowodyrem jest sędzia Wojciech Słomiński, prawdziwe nazwisko Unum Wyros, natomiast wykonawcą sędzia Tymoteusz Zwoziński, prawdziwe nazwisko Sowyno Yzut.
Wg nanowahadełka nie pozostanie to bez skutków zdrowotnych dla obu sędziów. Słomińskiemu grozi rak tęczówki i rozpocznie się dzisiaj. Skutkiem jest ślepota, która nastąpi po 2 tygodniach.
U drugiego sędziego pojawi się wolny stolec, zacznie się dzisiaj i nie ustąpi nigdy. Sędzia umrze po 4 miesiącach. Przywrócenie praw wykonywania zawodu dr Jerzemu Jaśkowskiemu spowoduje ustąpienie chorób w ciągu 2 dni. Sędziowie mają na to 6 dni.

W kolejnych materiałach mam się zająć rozliczaniem posłów, którzy proponują antypolskie i antyludzkie ustawy, a także ludzi, którzy za tym stoją. Jest to  60 osób, a więc nie zabraknie dobrej zabawy. Dodatkowo uwagę poświęcę tym, którzy stoją za sypaniem truciznami na nasze głowy w formie tzw. chemtrailsów, czyli oprysków chemicznych. Stoi za tym 809 osób, a więc będą to rozliczenia grupowe. Prowodyrów jest 5, a kierujących akcją 9, więc posypią się nazwiska.

Oczywiście proszę ten materiał traktować jako fantazję ezoteryczną, chyba że zauważycie, że się sprawdzi. A mam wrażenie, że tak będzie.

8 komentarzy Nanowahadełko o oprawcach dr Jerzego Jaśkowskiego

 • Ja rowniez czuje demona w sobie 🙂 szczegolnie jak kilku jurnych facetow rucha mnie we dwa otwory wowczas zaczyna mna wstrzasac i wtrdy czuje wyraznie demona ale ….jest taki : slodki i rozkoszny ze chce aby jeszcze kilka razy wstapij we wmnie

 • „Bez waszych modlitw będą zgubieni i zostaną wrzuceni do jeziora ognia.” A niech będą, na co mi oni. Będę się modlić o to żeby tam trafili jak najszybciej. Wspólnota jest dla ludzi dobrej woli.

 • Rycerz

  „Jest to 60 osób, a więc nie zabraknie dobrej zabawy” – bo chyba jest to długo oczekiwana przez nas, kara Boża dla nich Panie Marku. Moja wielka radość że widzimy światełko nadzieji o wolnej Polsce o Polsce dla Polaków sprawiedliwych i ducha Bożego.
  Żydy i mossad zacznie spieprzać z Polski aż pogubią buty- ay. way !!!..Tak nam dopomóż Bóg !!! Dość okupacji przez wieki i bez końca.
  Ale na litość Boską niech Pan tego nie nazywa dobrą zabawą. Niech Pan Powie -Bogu dzięki za Łaskę poznania, zdrajców i ludobójców,,,Boże pomagaj nam dalej i nie opuszczaj nas.,
  A nie jakieś tam siły wyższe,jak to Pan wcześniej gdzieś określił.

  Widzę tu związek Oredzia Pana Jezusa z dnia 13 pazdz,2012roku – całość jest na Gloria.TV

  JEZUS: Zostaną też wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie.

  To czas, kiedy tylko modlitwa, wiele modlitwy, może złagodzić skutki tej straszliwej nikczemności wytworzonej przez elitarną grupę ludzi u władzy. Pracują w każdej części waszych rządów; a ci, którzy pracują z nimi ramię w ramię każdego dnia, wiedzą, co robią. Są tak przebiegli, że przedstawią każdy zły uczynek jako rzecz wspaniałą, znakomicie służącą ludzkości. Zrobią wszystko, co mogą, aby zbezcześcić wszystko to, co ma związek z Bogiem.
   Będą szerzyć i promować pogaństwo.

  Dzieci Boże, które zaakceptują ich prawa i ich nauki, zostaną skażone za pomocą ich niegodziwych metod.

  Musicie się modlić o ochronę, ale przede wszystkim musicie się modlić za te dusze. Bo Mój Ojciec zamierza je ukarać. On wybierze każdego z nich z osobna i wyniszczy. Bez waszych modlitw będą zgubieni i zostaną wrzuceni do jeziora ognia.

  Wasz Jezus

 • Świat jest zupełnie inny niż nam się wydaje. Roli edukacyjnej z powodu kryzysu w szkołach, skostnienia i ogłupienia oficjalnej nauki podjął się Hollywood. Wyprodukowano parę filmów które zasugerowały prawie wszystko bez tej końcowej kropki nad i. Filmy zdobyły ogromną popularność, kto nie widział to nawet puszczano w telewizji w porach max oglądalności, ludziska oglądneli, pokiwali głowami i dalej nic z tego nie rozumieją. Pierwsze z brzegu: Men in Black, Matrix. No już trudno bardziej dosłownie, chyba tylko cepem. Spoko, prędzej cep się rozpadnie.

 • abit

  Fantazja czy nie nareszcie czuję że coś we mnie odpuszcza i rodzi się nadzieja na normalne życie .

 • Precz z GMO

  Marek rób z nimi porządek, kibicuję Tobie.

 • Stanisław

  Czyż nie doczekaliśmy się czasów że niedawna fantazja staje się faktem ? Daj Bóg abyśmy w końcu wyszli na prostą gdyż to kluczenie po bezdrożach staje się bardziej niż wyczerpujące i niszczy nas jako jedność.

 • ninanonimowa

  ———– WYKŁAD -SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=7GyRFlqr6Qw