Nanowahadełko odkrywa centralę Mossadu w Polsce! Kozienice – Stężyce

Tak wygląda Jarosław Gowin po usunięciu hologramu (kliknij)

Baza dla około 7 tysięcy Mosadczyków, największa w Polsce – Kozienice – Stężyca. Mam nadzieję, że się nie mylę – nanowahadełko pokazało to kilka razy. Bardzo proszę inne osoby, które posługują się wahadełkami o potwierdzenie. Informacje pośrednio przekazała mi osoba jasnowidząca, dlatego zacząłem się tym interesować. Helikoptery startujące z tej bazy lądowały w Mninie, a stamtąd atakowały trującym gazem w nocy niewygodne osoby. W ten sposób zamordowano 79 osób, w promieniu ok 80 km od Kozienic. Podobnych baz jest w Polsce 6, ta jest największa. Co najgorsze nanowahadełko pokazało, że planowany był atak za pomocą rakiet z głowicami jądrowymi na Warszawę i Kraków – wyznaczono datę 1 lutego. Do tego planowano użyć też brudnych bomb jądrowych na Katowice, Łódź, Lublin, Piaseczno, Kielce i Radom. Widzę, że nie są jeszcze gotowi, potrzebują 3 dni by wystrzelić pociski.

4 łodzie podwodne mają dostęp do Wisły przez podziemny kanał. 3 samoloty rozpryskujące ostatnio proszek promieniotwórczy właśnie tam miały swoje hangary i lądowiska. Uwaga, na terenie miasta pracuje 465 osób nie mających w ogóle pojęcia co tam się dzieje. Mosadczycy nie są przygotowani na atak ze strony Wojska Polskiego, co więcej – dostałem informację, że wysoko rozwinięta cywilizacja z Proxima Centauri sparaliżowała całe dowództwo, tak więc będzie można się dowiedzieć nt pozostałych baz w Polsce – tam też dowództwo jest sparaliżowane. Inne lokalizacje w Polsce, to wg. nanowahadełka: Męka k. Sieradza, Krotyń na Mazurach (2 rakiety z głowicami jądrowymi miały wesprzeć atak), Chojnice 3 km w stronę Klawkowa, ul Norymberska w Krakowie oraz druga co do wielkości baza w Polsce w Wilkocinie na Dolnym Śląsku, 3 rakiety z pociskami nuklearnymi wycelowanymi we Wrocław (1) i Śląsk (2) w lesie w wycince 3 km na płd wschód od centrum miasta.

Kozienice – Stężyca. Kliknij by powiększyć

UWAGA, z ostatniej chwili – wg nanowahadełka ci ludzie w Rządzie Polskim są kontrolowani przez wrogą sztuczną inteligencję: Mateusz Morawiecki, Piotr Gliński, Jarosław Gowin, Mariusz Błaszczak, Marek Gróbarczyk, Mariusz Kamiński, Teresa Czerwińska. Można to poznać m.in. po tym, że śpią 3 godziny dziennie, śmieją się o połowę rzadziej niż przeciętny człowiek, mają nanoczipy we krwi, włosy zawierają nikiel, kadm i stront, ich odchody nie wydzielają żadnego zapachu, nie pocą się, są zupełnie bez emocji, lubią łowić ryby gdyż wówczas im nikt nie przeszkadza w dialogu z inteligentnymi bakteriami, są jaroszami ale tylko dla odwrócenia uwagi od ich prawdziwej diety (wiadomo). Twarze ich pokazują prawdziwą strukturę starych ludzi (300 lu więcej lat) po odpowiednim zabiegu w Photoshopie (podniesienie kontrastu i filtr emboss).

63 komentarze Nanowahadełko odkrywa centralę Mossadu w Polsce! Kozienice – Stężyce