Nanowahadełko ostrzega dziennikarzy i polityków

UWAGA do bandytów blokujących od 6 godzin dostęp do mojego serwera na świecie. Właśnie dostałem informację o blokadzie. Nanowahadełko pokazuje, że blokada obejmuje 98% powierzchni świata, w tym 69% powierzchni Polski. Podobnie jest z moim profilem na Facebooku – dostęp mają tylko dotychczasowi znajomi i agencje rządowe. Decyzję o blokadach podjęło 8 osób, sami rabini z Izraela. Jeśli natychmiast nie zostanie zdjęta, to wszystkie te osoby w ciągu 3 dni zejdą z tego padołu w mękach. A te jak widzę zaczną się za 2 godziny. Powodzenia, jeśli tak się chcecie ze mną bawić.
Widzę, że zarówno Facebook, jak i agencje rządowe i prywatne na serio posłuchały moich apeli o zaprzestanie podsłuchiwania mnie. Dzisiaj chcę rozszerzyć apel, bo widzę, że nie jest dobrze. Sprawdziłem na nanowahadełku* – na Facebooku 96% osób jest podsłuchiwanych i kontrolowanych (chodzi o Messengera, tzw. priv). Jeśli nie zrezygnujecie natychmiast z podsłuchiwania WSZYSTKICH to waszych kontrolerów czeka istny pomór. Na razie dla FB pracuje ok 3 tysięcy kontrolerów, w 162 językach.  80% z nich operuje z Izraela, z USA 18%, reszta z innych krajów. 91% kontrolerów to żydzi. Za ok 8 godzin zacznie się pomór, tzn. kontrolerzy nagle zaczną ciężko chorować. Jutro do pracy przyjdzie tylko 68% składu, we wtorek zostanie 36%, a w środę 14%. Później już nie będzie komu kontrolować Facebooka.

To samo dotyczy innych mediów. YouTube jest kontrolowany przez 8374 osób na etacie, 28 zewnętrznych agencji oraz 794 osób „niezależnych”. Również w 162 językach. I tu ostrzeżenie nanowahadełka jest podobne – w czwartek tylko 0,4% wyżej wymienionych będzie w stanie podnieść się z łóżka. Ale najgorzej oberwie się zleceniodawcom. Jeśli nie zrezygnują natychmiast z kontroli, to za 2 dni 95% z nich nie będzie już żyć. Dotyczy to 948 osób – właścicieli mediów i decydentów (także tych „oficjalnych).  78% z nich to satanistyczni rabini. Nawet jeśli zrezygnują z kontroli, to w 100% grozi im śmierć w mękach po 8 tygodniach, chyba że okażą publicznie skruchę i przekażą cały swój majątek na rzecz społeczeństwa. A jest tego sporo, bo 5 bilionów dolarów!!! Mówię ogólnie, nie tylko o Facebooku i YouTube, ale także o WordPressie, Blogspocie, w Poslce – Onecie, WP itd. Mediach internetowych ogólnie.

No a teraz zabieram się za „naszych” ananasków, czyli media tzw. „oficjalne” – państwowe i prywatne. Nanowahadełko pokazuje, że w tym momencie ciężkie choroby rozwijają się u 746 osób, z czego 93% to są żydzi. Jutro do pracy nie przyjdzie 38% personelu! W środę – już 63%. Najbardziej oberwie się sypiących jadem znanych spikerów – jutro ze znanych twarzy pozostanie 37%, a w czwartek tylko 1 znany spiker będzie jeszcze w stanie się pokazać. Pozostali – brodawica, wypryski i inne choróbska.  Jeśli chodzi o personel wykonawczy i techniczny, to w środę 38% będzie na tyle chorych, że nie przyjdą do pracy. Podobnie jak w mediach ogólnoświatowych, oberwą i rodzimi właściciele i decydenci. 86 osób wg. nanowahadełka podejmuje 96% decyzji w polskich mediach. 94% z nich to satanistyczni rabini. Ich majątek nanowahadełko ocenia na 848 miliardów dolarów, widać nieźle się nachapali. Jeśli chcą przeżyć, to w ciągu 3 tygodni powinni przekazać ten majątek w całości społeczeństwu, z majątkiem trwałym włącznie. Nanowahadełko uważa, że każdy może sobie zostawić 5 tysięcy dolarów gotówki i że jak tylko wyzdrowieją (w 3 dni od przekazania majątku i okazania publicznie skruchy), powinni się wziąć za solidną pracę. Nanowahadełko poleca sprzątanie chodników, ulic, pomoc bezdomnym, opiekę nad zwierzętami itd. Ale nie mogą mieć żadnego kontaktu z mediami – inaczej choroby wrócą w 1 dzień. Nawet nie pytałem o mordy rytualne, ale to inna sprawa – za to będą osobne rozliczenia.

Kolejnym razem sprawdzę nanowahadełkiem polskich posłów i senatorów. Już widzę, że 35% tych naszych „ananasków” zaczyna chorować i jutrzejsze obrady opuści ok 50 osób, z uwagi na brodawki, pryszcze i w ogóle ohydny wygląd…
*Nanowahadełko pokazuje mi, że mogę się mylić w 3% w tych statystykach.

31 komentarzy Nanowahadełko ostrzega dziennikarzy i polityków

 • ninanonimowa

  ——-po kilku godzinach udało mi się wejść na monitora . Za każdą próbą pojawia się : NIE MOŻNA NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA. Panie Marku ma Pan wyjście awaryjne ?? . Inny kanał lub zaprzyjazniony ?, gdzie będzie można zasięgnąć informacji ? .

  • Franek

   Miałem tak samo od wczoraj. Już się zacząłem obawiać, że Marka dopadli. Pozdrawiam.

 • Xellos

  Od jakiś 3-4h ciągle są problemy z wejściem, a to certyfikat nie ten a to z bazą postów nie ma połączenia a to…. a wszystko NADAREMNO bo tą walkę upadlaki PRZEGRAŁYŚCIE ponad 40 lat temu wraz ze ZWIASTOWANIEM NARODZIN Syna Człowieczego… tego samego co to Jan Pedofil Katz wraz ze swoją bandą „kondomów” próbował RYTUALNIE ZJEŚĆ w Krakowie zaraz po jego narodzinach……

 • denuo

  Ole Dammegard – TERROR? ŻARTUJESZ SOBIE? Praga 22.07.2017
  .https://www.youtube.com/watch?v=BChZGChl5QA

 • Marku ! Podałem na końcu swej książki te 3 warianty, 1/ walka słowa – co od dawna robimy, 2/ interwencja dobrych Kosmitów – co wierzę dzieje się poprzez Ciebie teraz, 3/ Arka genów. Na potwierdzenie tego, że 2-gi wariant jest w toku podaję najnowszy przekaz Federacji Galaktycznej – też jest w projekcie książki: Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !!! Oto przekaz: Federacja Galaktyczna prosi nas o POKÓJ

  Konrad Glowacki

  Pozwólcie, że opiszę wam pierwsze spotkania z przedstawicielami innych cywilizacji. otóż zacząłem słyszeć głosy w głowie niby nic nadzwyczajnego ot zwykła choroba psychiczna schizofrenia by ktoś powiedział. ale głosy mówiły co się wydarzy w przyszłości i to się działo. Szybko zorientowałem się, że schizofrenia ani żadna inna choroba psychiczna nie potrafi przewidywać przyszłości.

  Głosy przedstawiły się, że są przedstawicielami cywilizacji znanej jako federacja galaktyczna. Mają oni technologie – że potrafią wejść do głowy każdemu człowiekowi – potrafią też przybrać ciało człowieka, a nawet konkretnego człowieka, tak że możecie rozmawiać z kosmitą myśląc, że rozmawiacie ze znajomym. Tak, że gdyby chcieli już dawno by podbili Ziemię i to rękami samych ludzi. Jednak oni przybywają w pokoju i nie chcą zrobić nam krzywdy. Przybyli tu za inną cywilizacją, która jest obecna na Ziemi już od bardzo dawna. od czasów gdy wygrali Ziemię od orian naszych bardziej zaawansowanych technologicznie kuzynów.

  Cywilizacja ta posiada podobna technologie co federacja galaktyczna jeśli chodzi o techniki kamuflażu choć ich technologia jest nieco słabsza. Żywią się oni tym co macie najcenniejsze czyli waszymi emocjami, a zwłaszcza waszym cierpieniem i negatywnymi emocjami np. strachem. Sama siebie ta cywilizacja uważa za pasterzy, a ludzi za trzodę [bydło]. Jednak proszą oni bez wstępnych skojarzeń gdyż pasterze są bardzo sprytni jeśli chodzi o manipulowanie i zmylanie – rzucanie fałszywych tropów.

  Jakiś czas temu „pasterze” – przedstawili się pewnie już wieloma nazwami. przegrali wojnę z federacją galaktyczną. Ci co nie chcieli podporządkować się rezolucji pokojowej, która została im narzucona uciekli między innymi na Ziemię. „Dlatego będziemy przez jakiś czas na waszej orbicie. Przyglądamy się i obserwujemy was z ciekawością. Będziemy dla was niewidoczni jednak eliminując pasterzy możemy oddziaływać na Ziemię jako efekt uboczny. Niestabilność pogodowa może wynikać z naszych bitew gdyż technologia tak nasza jak i ich tak może działać na pole ziemi. Ujawni się też na świecie wiele kłamstw i oszustw gdyż za nimi czają się oni. Zauważyliśmy, że pasterze wiedząc, że ich czas się kończy chcą zlikwidować też swoją trzodę czyli was. Zrobią to poprzez wywołanie trzeciej wojny światowej. Tak, że ostrzegamy i prosimy byście zrobili wszystko by do niej nie doszło”.

 • denuo

  O opresji systemu medycznego – Dr Hubert Czerniak
  .https://www.youtube.com/watch?v=S7V4U5VJgzk

 • Formoza

  Witam panie Marku pisze tutaj bo za FB jestem non stop blokowany za prawdę . Obserwuje pana od dawna i jestem pańskim fanem i mocno trzyma kciuki .. Wczoraj modliłem sie za pana i za prawdę !! Aby wszystko co pan pisze sie sprawdziło .. Czekam na to od dawana! Na początku myślałem ze jest pan ostro walnięty, normalny wariat jakich pełno na FB .. Ale cos w środku mi mówi zeby byc za panem zeby w pana wierzyć. Chciałbym tez sie przyłączyć i pomoc jakaś, chciałbym sie wykazać ale nie wiem jak moge to zrobić .. ? Czuje sie zagubiony jakby mnie ktoś blokował i potrzebuje kogoś aby mnie wyzwolił i pomógł, abym to co mam w sobie, mogł podzielić sie z innymi ..
  Jesli wszytko co pan pisze to prawda a czuje ze tak jest . Bedzie pan wiedział kim jestem lepiej odemnie . I moze to Pan pomoże mi pójść odpowiednia droga .. Czekam na to od dawna jak uczeń na nauczyciela … Czekam na znak .. Aż ktoś poruszy kamyczek aby wywołać lawinę .. Panie Marku .. Szczere pozdrowienia prosto z serca odemnie .. Nie chce sie podpisywać bo troszkę sie boje .. Mam nadzieje ze mnie pan zrozumie i pomoze zrozumieć kim jestem … Moze wahadełko panu podpowie co ze mną zrobić ???

 • Patriota

  Marku, po badaniu wahadełkiem wyszło mi, że to Ty będziesz Imię Jego 44, który wprowadzi Polskę w Nową Erę. Gdyby jednak Żydzi Cię dopadli, po Tobie nadejdzie Jan Taratajcio, który zasiądzie na królewskim stolcu w Krakowie.Tak mi wychodzi na 97%.

  • Admin

   Coś w tym może być, z tym, że nie ma to nic wspólnego z religią. Takich jak ja jest wielu, nawet ty taki jesteś. Po prostu mnie się udało utrzymać niezależne media o w miarę dużym zasięgu – dlatego mnie wybrano.

 • Zielona wróżka

  Ps. Co do ataku na Polskę bombą to wierzę Panu. Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie bomba, i wizja grzyba atomowego. Jak to do mnie przychodziło to mówiłam,że nie chce żadnej bomby. Myślałam,że to jakiś demon,bo mnie całe życie atakują.
  Albo czasami miałam różne informacje,że coś jest planowane a potem nawet po długim okresie czasu się spełniało. Nie za bardzo ufałam temu. W tamtym tygodniu,w niedzielę martwiłam się co będzie z Polską. Przekaz był taki. Będzie dobrze. Taki spokój w tym czułam,jakby ktoś chciał dać mi otuchy.
  Ps. Czy może Pan sprawdzić czy nadal jest jakiś atak planowany. I czy np. na Warszawe?

  • Xellos

   W Krakowie jest czakram, w Krakowie są żydzi jacy już sobie tam knesejm urządzili, Kraków ma być wedle map wchłonięty w Banderostan/ judeopolonie więc Krakowa nie wysadzą za to planują wysadzić Warszawę chociażby tego względu iż jest ona CENTRUM PAŃSTWOWOŚCI i jej zagłada będzie SYMBOLICZNĄ ZAGŁADĄ Polski co jest im potrzebne do ROZBIORÓW ugadanych już jak mówił Zyrinwski ze 30 LAT TEMU…..

 • Witajcie Kochani !

  Wkrótce ukażą się 3 moje książki – w niewielkim nakładzie.

  1/ Bóg Jest Miłością …
  2/ Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów …
  3/ Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość

  Książki są też aktualnie dostępne na chomiku, blogu, część na stronie int. oraz u mnie – w wersji projektowej

  Zapraszam do zapoznania się.

  Pozdrawiam

  Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

  PS. em.; mjacek2013@interia.pl , http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

 • 4/ Oprócz słów bezinteresowna Miłość, Miłosierdzie istnieje i inne piękne słowo PRZEBACZENIE – Bóg = Bogini = Źródło i wszyscy Zbawieni w tym stanie trwają = trwają zawsze ! A Ludzie ? – kiedy Ludzie zaczną trwać ?

  5/ Dajcie innym Miłość i dobroć – a sami to samo otrzymacie !

  6/ Nie oczekujcie niczego złego – oczekujcie tylko dobrych rzeczy – bo to do człowieka przychodzi na co sam czeka !

  7/ Teraz obietnica – obietnica Nieśmiertelności, nie tylko duszy ale i ciała. Wielu mistyków, proroków, …. , przepowiadało i przepowiada, że to nastąpi – bo całe Stworzenie – i dusze i ciała – ku tej Nieśmiertelności z utęsknieniem dążą.

  Oto Słowo z moich natchnień – wprost od Boga = Bogini = Źródła = Pełni.

  PS – koniec tej baki

  ZIEMIA PEŁNI
  Jest to stan gdy cała Ludzkość i cała Ziemia
  są Chwalebnie Przemienieni
  NIEŚMIERTELNI w Duchu i w Ciele
  Nie ma już żadnej hierarchii, zwierzchności, władzy i mocy
  Nie ma prawa i proroków
  Nie ma żadnego grzechu i żadnej Ciemności
  Nie ma pragnień materialnych ani cielesnych
  Zło przestało istnieć
  Nie ma śmierci
  Ewolucja zakończona.
  JEST CZŁOWIEK
  PROMIENIUJĄCY PEŁNIĄ ŚWIATŁOŚCI I MIŁOŚCI

  Czego każdemu i sobie życzę. Amen
  i na zakończenie:
  Wydałem Walkę Szatanowi i Zwyciężę !
  Ludzie poznają PRAWDĘ, że Bóg w Nich mieszka
  – we Wszystkich bez wyjątku –
  i mieszka w każdej Duszy,
  nawet tej rzekomo wiecznie potępionej !!!
  Zwyciężę SŁOWEM –
  i Ostatecznie Objawieniem –
  i Wszystkich Was przyciągnę ku Bogu !!!

  I zdejmę Boga z ołtarzy i umieszczę tam gdzie Jego właściwe miejsce –
  w Człowieku
  Archanioł Michał

  Życzę Wam = Nam !
  Wszystkiego najlepszego; miłości, mądrości, sprawiedliwości, wolności, równości, jedności, szczęścia i radości, zdrowia, spotykania zawsze dobrych = ludzkich i przyjaznych Ludzi i Istot, dobrego humoru i dostatku = obfitości.
  A przede wszystkim życzę Wam = Nam życia w Pokoju i w Spokoju.
  Wszystkim razem i każdemu z osobna za danie mi natchnień dziękuję.
  Jacek człowiek

 • Tak to prawda – inkarnacji z Nieba jest już ok. 200 milinów na całej Ziemi – w tym ok. 2 miliony w Polsce.

  Z projektu mojej 3-ciej książki: Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !!!

  Zakończenie

  1 / Wielkie natchnienia wielkimi natchnieniami. Proste życie Życiem. Czy Ciebie i siebie już wystarczająco zachęciłem abyś – abyśmy pomogła = pomógł – pomogli znieść cierpienia i ucisk na planecie Ziemi ?!

  2/ Dla zachęty dam i krótkie informacje i obietnice i przestrogi. Wynika to z toczącej się obecnie walki sił Światłości i Miłości z siłami ciemności i zła. Walki o Ziemię – walki o Ludzkość i Naturę – walki o przetrwanie. Walka ta trwa i narasta. Podsumuję jaki zakres przybiera lub przybierze.

  A / Walka słowa
  Walka słowa pokojowa zdąża do poruszenia sumień i serc tych ludzi, którzy zło czynią i innym ludziom i innym istotom i tej planecie = Ziemi. Słowo ma ich uświadomić aby nigdy już tego nie robili. Dziękuję każdemu kto się tego podjął.

  B / Interwencja z Kosmosu
  Kto jest otwarty lub po prostu wie zdaje sobie sprawę i każdy zda sobie sprawę, że potężne Istoty z Federacji Galaktycznej, grupy RA i inni wyposażeni w nieprawdopodobne technologie stanęli w obronie Ziemi i Ludzkości. Dziękuję !

  C / Arka genów ludzkich

  Ten trzeci wariant obejmuje najgorszy możliwy scenariusz gdyby ciemność zwyciężyła na tej planecie. Opiszę to słowami z mojego listu: Zdradzę pewną tajemnicę. Siły Ciemności zaczęły zbierać materiał genetyczny – taka baza genów – aby stworzyć idealnych niewolników, hybrydy itd. Ale siły Światłości zaczęły robić to samo – zbierają jednak geny tylko ludzi dobrych i szlachetnych o dużych możliwościach mistycznych – bo źli i podli i tchórze – nie znajdą się w ich bazach genów – w Arce. I gdyby nastąpiła zagłada lub samozagłada siły Światłości odtworzą cywilizację z dobrych genów dobrych ludzi. I zapewniam, że dla złych ludzi ani dla ich dusz nie znajdzie się miejsce na nowej Ziemi – Ziemi szczęśliwej i wolnej od cierpienia. Znajdzie się dla nich miejsce na takiej planecie gdzie istoty będą się uciskać i eksterminować – jak to robią tu – na wiele sposobów. Niech więc Pani i wszelkiej maści specjaliści – w tym bardzo liczni psychiatrzy – baczą po, której stronie stoicie. Bo dalsze stanie po stronie sił Ciemności skończy się źle dla tych co ludzcy przestali być – świadomie czy nieświadomie – przykro mi.

  To byłyby warianty naszego dziś i naszego jutra. Kto co wybierze ?

  3/ Gdy przyszło do mnie natchnienie, na którym bazował cały mój mistycyzm, czyli i to, że wszechobecny Jezus Chrystus – wszechobecny jak Bóg = Bogini = Źródło = Absolut – wszechobecny jak wszyscy Zbawieni = Wyzwoleni, a jest to rzesza nieskończona w tym i w każdym Wszechświecie – zrozumiałem jaka ogromna jest moc w MIŁOŚCI. A teraz natchnienie:

  Miłość to klucz otwierający wszystkie Bramy – nie tylko w życiu
  – nie tylko starego czy nowego Nieba – ale nawet Otchłani i Piekieł !!!

  Kochani !

  Osobiście rozumiem już moc tych słów. Spotkałem wszechobecnego Jezusa, był w starym i w nowym niebach, był nawet w Otchłani gdzie nie pozwolił umrzeć mej duszy. Wraz z siłami Światłości nauczył mnie, że można wejść nawet do Piekieł – w Ciemność i pokonać nawet samego Szatana miłością i miłosierdziem, bo ‘Światłość w Ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnia’, a Miłość zawsze zwycięża. Osobiste współczucie i miłosierdzie nauczyły mnie też, że można wielkim poświęceniem wyrwać wiele dusz nawet z Ciemności – tych dusz rzekomo wiecznie potępionych ?! – więc nie ma żadnego wiecznego potępienia, na pewno nie ze strony Boga = Bogini = Źródła = …, na pewno nie ze strony Jezusa, Matki, a raczej Matek Boskich i wszystkich Zbawionych, na pewno nie ze strony dobrych Ludzi i dobrych Istot – bo wierzę, że tacy jesteście = jesteśmy. Bo ‘Światłość w Ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnia’, a Miłość zawsze zwycięża.
  Mój kolega – przyjaciel ezoteryk uważający, że wszystko na tej planecie – łącznie z religiami – jest jedną wielką manipulacją i oszustwem, łącznie z tym, że jego zdaniem tylko źli kosmici interesują się tą planetą, stoi na stanowisku, że tylko i wyłącznie bycie dobrym człowiekiem ratuje przed całą tą górą zła i manipulacji. I jest dobry – stara się – starajcie się więc i Wy = My, bo Jednym Jesteśmy. Bo ‘Światłość w Ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnia’, a Miłość zawsze zwycięża.
  Mój przyjaciel ateista, który kocha życie ale stroni od religii i bogów, bo czuje się oszukany i w to nie wierzy, uznaje ewangeliczną zasadę – i chce i pragnie aby ‘ludzie to jemu czynili co on im czyni’ – a, że czyni dobrze więc i dobra oczekuje. I Wy = My tacy bądźcie = bądźmy. Bo ‘Światłość w Ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnia’, a Miłość zawsze zwycięża.
  Zrozumieliście ?!

  4/ Oprócz słów bezinteresowna Miłość, Miłosierdzie istnieje i inne piękne słowo PRZEBACZENIE – Bóg = Bogini = Źródło i wszyscy Zbawieni w tym stanie trwają = trwają zawsze ! A Ludzie ? – kiedy Ludzie zaczną…

 • Zielona wróżka

  Dziękuję za od odpowiedź odnośnie Jezusa. 🙂 Fajnie,ciekawe czy w tym życiu jego mamą będzie nowa inkarnacja Maryi,a ojciec dusza Józefa.:-)

  • sefdesdf

   nie słuchaj głupot. Niemcy w latach 1939-1945 przeprowadzili intensywne badania na 6 milionach żydach i żaden nie zmartwychwstał.

 • Stanisław

  Tekst wpisu do pliku mp3 dla tych co mają kłopot ze wzrokiem

  https://zachowajto.pl/!uiHJKu65fsMh/nanowahadelko-ostrzega-dziennikarzy-i-politykow-mp3

 • Niusza

  Marku… Tutaj popełniłeś błąd, bo akurat to, ile osób stawi się na obrady sejmu może sprawdzić każdy – to nie bajki o Trumpie czy Putinie, które można ukryć za „tajnymi operacjami”. Teraz każdy będzie widział, że twoje przewidywania są gówno warte, a ty jesteś chory psychicznie. i skończysz w psychuszce.

  • Admin

   Bez obaw Staszku, nikt już nawet nie będzie tego próbował. Z tego co widzę, ci co próbowali źle skończyli.

 • Marcin

  Faktycznie, mam problemy aby wejść na tę stronę, czasami blokuje mi jak chcę wejść na inny post to mi internet siada. Zresztą i tak coś blokuje mi kontakt z Tobą Marku..
  Trzymam za Ciebie kciuki.

 • denuo

  Ole Dammegard – TERROR? ŻARTUJESZ SOBIE? Praga 22.07.2017
  .https://www.youtube.com/watch?v=BChZGChl5QA

 • Adam

  Marek, tak czytam co piszesz i nasuwa się pytanie – co się dzieje, że nagle ma chorować lub już choruje tak wielu ludzi wpływowych (u władzy), oczywiście według Ciebie.
  Zakładając, że masz rację, to przecież zło na naszej planecie, na Ziemi, jest obecne od tysięcy lat, albo dłużej i wcześniej źli ludzie radzili sobie całkiem nieźle, prosperowali całkiem nieźle i dożywali często późnej starości bezpiecznie, w dostatku i bezkarnie. Oczywiście dawniej źli ludzie byli tak samo źli jak są obecnie w naszych czasach.
  Dlaczego więc dawniej nie chorowali tak masowo i szlag ich nie trafiał mimo, że tyle zła czynili, a teraz, nagle, miałoby się to zmienić?
  Masz jakieś wytłumaczenie takiej zmiany?
  Co się dzieje?
  Czy na Ziemi dochodzi teraz do jakichś ostatecznych, decydujących rozstrzygnięć, kiedy to zło ma zostać ostatecznie z naszej planety „przepędzone”?
  Dlaczego teraz się to dzieje, a nie przykładowo sto dziesięć lat temu (uniknęlibyśmy wtedy dwóch wojen światowych, komuny, zimnej wojny, itd., itp.)? W czym nasz czas miałby być lepszy niż czasy poprzednie? Dlaczego teraz a nie wcześniej, lub później?
  Przecież aby źli ludzie mieli masowo chorować i\lub umierać i, co za tym idzie, odchodzić z Ziemi (lub zmienić się na lepsze pod wpływem choroby, czyli „upomnienia”) – to taką „operację” zarządzić by mogły tylko „Siły Wyższe”, a może tylko sam Pan Bóg.
  Kto więc jest władny aby to przeprowadzić? Kto za tym stoi? Kto podjął decyzję?
  Czy wreszcie Siły Wyższe, Siły Dobra – interweniują na Ziemi bezpośrednio teraz?
  Powiedz coś więcej na ten temat!
  I czym skończy się to wszystko? Przecież sam fakt, że mieliby źli chorować to musi być tylko mały wycinek takiej działalności a Plan musiałby być wieloaspektowy, szeroki, dotyczyć wielu spraw i zagadnień. Jakie będą inne zmiany na Ziemi?
  Czym to się skończy? Czy Nowy, lepszy świat nadchodzi wielkimi krokami? Czy wreszcie powróci Złoty Wiek? Czy skończy się wreszcie cierpienie tej normalnej części umęczonej ludzkości?

  • Admin

   Przyjdzie czas by to wyjaśniać. Sam zadaję sobie pytanie dlaczego obecnie inkarnują wszyscy apostołowie i to w Polsce?

   • Zielona wróżka

    No i fajnie,jeśli chodzi o apostołów . Kiedyś oglądałam program o takiej niezwykłej dziewczynce, Arkaine Kramarik,mam nadzieję że nie przekreciłam nazwiska. Maluje obrazy od dziecka,podobno z woli Boga i na jednym z nich chyba był Jezus. Z tego co pamiętam wg. tego co mówiła,że Jezus,jego dusza się inkarnuje,albo już to zrobiła,nie pamiętam dokładnie. Ciekawe czy się inkarnuje albo inkarnował?
    Umie Pan to sprawdzić? No i gdzie jeśli tak? O ile to bezpieczne jeśli ma inkarnować lub jeśli już tu jest.

    • Admin

     Ja już to sprawdzałem – dusza Jezusa ma 380 mln lat, nie inkarnowała się od tamtej pory na Ziemi. W ogóle Jezus żył 206 lat, przez 170 lat mieszkał na terenie Słowacji, zostawił 38 potomków. Inkarnuje się ponownie za 4 lata w … Polsce.

   • Adam

    Jeżeli apostołowie (ich dusze) są teraz na Ziemi (powrócili reinkarnując) i są w Polsce – to znaczy, że u nas po pierwsze będzie w miarę bezpiecznie, po drugie, że Polska będzie miała Misję, a Ich obecność się w tą Misję wpisuje. To może mieć związek z „Iskrą która wyjdzie z Polski”.
    Jeżeli apostołowie mieliby inkarnować w Polsce teraz, a są oni oczywiście niezwykle zaawansowanymi duszami, to znaczy, że nie tylko Oni są tutaj. To trochę jak z dawnym wysokiej rangi dworzaninem królewskim. Jak taki dostawał od króla misję – to nie wyjeżdżał wypełniać misji samotnie, tylko towarzyszył mu cały orszak ludzi.
    Tak zaawansowane dusze nie przychodzą same kiedy mają ważne zadanie, tylko pociągają następnych, zapraszają do pomocy i udziału (nie muszą być znani i widoczni).
    Apostołowie byliby więc tylko przysłowiowym wierzchołkiem góry lodowej, a towarzyszyłoby im wiele innych zaawansowanych dusz.
    Ktoś gdzieś twierdził, że także polscy królowie wrócili i inkarnowali…
    Mamy także od lat wysyp historii o dzieciach indygo i kryształowych, czyli duszach wyżej rozwiniętych, które są już na Ziemi.
    Mówi się także gwiezdnych nasionach, tj. duszach z innych światów, cywilizacji, systemów gwiezdnych, które przybyły by pomóc ludzkości.
    Jeżeli jest w tym choć małe ziarenko prawdy, to jest realizowany jakiś większy plan i siły zła na pewno nie pozostaną obojętne na takie brużdżenie na swoim podwórku (w ich mniemaniu).
    Musi więc dojść do konfrontacji. I niech dojdzie i niech się to już skończy.
    Ostatnio śniły mi się demony. Coś im odebrałem i następnie to coś wyrzuciłem poza oddaloną nieco furtkę, bramę, tak że było już poza ich zasięgiem. To wściekło demony. Odebrałem informację, że przez to „nie mogą się już pożywiać”. Słyszałem jak krzyczały po angielsku „kill them all, kill them all” i tyczyło się to chyba generalnie wszystkich ludzi na Ziemi. Ale to tylko zapewne głupi sen…
    A skąd w ogóle info o apostołach? Ja pierwsze słyszę.
    I trzeba też zwrócić uwagę, że apostołowie to nie były byle jakie dusze, a specjalnie dobrane aby towarzyszyły Jezusowi, wcześniej wyznaczone (przed narodzinami). Jeśli teraz wracają to mi nasuwa się logiczny wniosek – że powróci także Ten, któremu apostołowie towarzyszyli i służyli dwa tysiące lat temu… Bo po co komplet apostołów na Ziemi samotnie, bez Pana Jezusa? Drużyna Nieba musi być w komplecie!

   • Michał Rapczyński

    Marek, nie ma żadnej reinkarnacji!!
    Ostatnio wyjaśniono to, a mianowicie jest to tylko „pamięć genów”

  • Xellos

   Skoro bez prundu TV nie pobzyka tak i bez ENERGII ŻYCIOWEJ komórki biologiczne nie poskaczą….. Zasilanie ludzi idzie z ich wnętrza… pasożydy krwiopijce zasilają się jak komary WYSYSAJĄC tą energię z innych bo sami jej ŹRÓDŁA od dawna nie mają…. Jeśli takiego biblijnego pedofila/ pederastę odetniesz od możliwości PASOŻYDOWANIA NA INNYCH to komórki jego ciała z braku „prundu” zaczną umierać lub mutować w różne mniej energetyczno chłonne formy co nie jest bez szkody na „duszę” to ciało zamieszkująca… a jak ona odejdzie ciało (czy prędzej ciało straci połączenie (tzw nitkę) z centralą bo żydu jako twary duszy nie mają) zwane też pokrowcem umiera….. w artystyczny sposób. Zresztą ten los był żydkom i innym czapkującym im upadlakom zapisany w Apokalipsie więc…. pretensje do własnego kretynizmu….. czy też braku klepek w głowie… bo DINOZAURY ZACZĘŁY WYMIERAĆ…. zgodnie z zapisanym w niej terminarzem….

  • Xellos

   „Dlaczego teraz się to dzieje, a nie przykładowo sto dziesięć lat temu (uniknęlibyśmy wtedy dwóch wojen światowych, komuny, zimnej wojny, itd., itp.)? W czym nasz czas miałby być lepszy niż czasy poprzednie? Dlaczego teraz a nie wcześniej, lub później?”
   .
   –bo BIBLIJNYM IZRAELEM nie są żydki a SŁOWIANIE (LECHICI) i musiało ich wymrzeć „6 milionów” by się BÓG NA NOWO W ICH ŚWIECIE POJAWIŁ…… by sprawdzić
   .
   czy im WRÓCIŁ ROZUM DO GŁOWY I SIĘ NAWRÓCĄ czy jako katole (i inne przechrzty na biblijny nazizm znany jako judaizm) WOLĄ WRAZ z demonami ZOSTAĆ WYTRACENI…..
   .
   Do roku 2021 ziemia będzie posprzątana z wyznawców maryjki, jezuska, jana pederasty katza i innych DEMONÓW jakich pape był ABEL(znany też jako noe czy „kozia morda” abracham) pierwszy NAZISTA jaki ZBRUKAŁ TĘ PLANETĘ KRWIĄ Chrystusa… napadając na RAJ…..
   .
   A z tego co widać większość już PODJĘŁA DECYZJĘ…… więc diabły w piekle budują DODATKOWE KOTŁY dla chętnych. ;D
   .