Nanowahadełko ostrzega K. przed próbami zabójstwa

Przypominam, że kopia zapasowa tej strony jest na www.monitorolski.wordpress.com

———————————————–
Aktualizacja 12:15
czasu polskiego. Wszystkie wejścia na tę stronę są notowane przez reptylianów. Jeśli chcesz uniknąć rejestracji twojej lokalizacji to wchodź przez serwery proxy, 100% amerykańskich jest bezpieczna.  Tu jest lista: https://www.us-proxy.org/
Ważna informacja dla K. jeśli jesteś na tej stronie nie przez proxy i jesteś w swoim mieście, to masz tylko 20 minut na zmianę lokalizacji. Zmieniaj serwery proxy co 8 godzin max. Pamiętaj, ich technologia przewyższa naszą o ponad 20 tysięcy lat rozwoju. Z tym, że szybko nadrabiamy, no i mamy pomoc. Wejście na monitorpolski.wordpress.com jest bezpieczne bez proxy na max 4 godziny.
———————————————–

Uwaga, kolejna ważna informacja dla osoby, którą wczoraj ostrzegałem. Mają twoją charakterystykę DNA, dzięki czemu mogą cię zabić mikrofalami. Musisz owinąć swoją komórkę co najmniej 5 razy folią aluminiową, albo lepiej ją zostawić. Pójście do pracy bardzo niewskazane – wysłany jest na ciebie samochód z emiterem mikrofal by cię sprzątnąć. Masz ok 2-3 godziny czasu, to nie są żarty, taka wiązka zabija w 5 minut. Nikt inny nie ucierpi tylko ty. Ja słyszę mikrofale, ty nie – dlatego dzisiejsza próba im nie wyszła. Poza tym próbowali z satelity nie z samochodu (jestem chroniony, żaden samochód tu nie podjedzie, próbowali 3 razy), a z satelity nie mogą puścić tak mocnej wiązki jak z samochodu.
Jak będziesz się poruszać, to musisz sobie wyobrazić, że wchodzisz pod wodę – wtedy znikniesz z ich urządzeń namierzających. Rób to co mniej niż 3 godziny, zanurzenie tyle może trwać maksymalnie. Możesz jednak zanurzyć się w rtęć, wtedy będziesz chroniona przed lokalizacją przez 4 dni. Nie każdy jednak może to sobie wyobrazić. Nanowahadełko podaje, że można samemu stwierdzić czy dana osoba jest obserwowana: „to widać po drodze jaką przebywa ciało w stosunku do ducha”, jak to zrobić? „rozłożyć nogi i obserwować stosunek ich długości do cienia”. Nie za bardzo wiem o co chodzi, ale ty możesz po prostu wziąć wahadełko (zrobić z obrączki, czegokolwiek ciężkiego), napisać litery po lewej N po prawej T i machać nim góra dół pomiędzy literami. Zadać pytanie – czy mnie obserwują? Zobaczysz jak to się będzie odchylało. Masz takie same zdolności jak ja, nie rób jednak literówek, bo nie masz ochrony egzorcysty. Możesz sobie sprawdzać zdrowie w procentach, czakry itd, tu nie ma problemu (tak a propos, zdrowie masz na 100%).
Nie idź do żadnego sklepu ezoterycznego, nie pojawiaj się też w pracy, choć Amerykanie dają ci już ochronę, to jednak nie ryzykuj. Tak a propos, bardzo dobrze wnioskujecie, dziękuję. Nie mogą ci dać ochrony w domu, to wymaga specjalnych środków, a reptyle tam są w przeważającej sile. Inne osoby z twojego domu są bezpieczne jeśli chodzi o mikrofale, choć powinnaś wziąć kogo trzeba z sobą – wszystkie komórki owinąć dobrze folią! Pies jednak ma czipa, nie wiem co z nim zrobisz. Nie jesteś na razie w stanie go zneutralizować. Sądzę, że najlepiej jest dobrze zapłacić komuś by się nim zajął przez 3 dni, widzę konieczną kwotę rzędu 500 euro. B. to bardzo dobra opcja. Psa nie zlikwidują, gdyż uważają go za element szantażu wobec ciebie, gdyby im nie wyszło. U B. czy u kogokolwiek do kogo zadzwonisz po pomoc będzie specjalnie chroniony. W ciągu 3 dni czip będzie zneutralizowany (jest w oku, założył go R., podpatrywali cię).

Nie możesz korzystać ze swojego samochodu, ma urządzenie namierzające. Najlepsza komunikacja publiczna. Wtedy też nie namierzą cię po podczerwieni, zresztą te satelity które namierzały po podczerwieni są już spalone przez Amerykanów i Rosjan. Wcześniej cię nie zabili, choć mogli, bowiem chcieli wykorzystać w celu szantażu. Ponieważ jednak 3 osoby, które proponowały szantaż już nie żyją, zdecydowali się na ostateczność. R. dostał 5 milionów dolarów, będzie żył jeśli te pieniądze przekaże dzisiaj do Ambasady Amerykańskiej w formie darowizny dla administracji Donalda Trumpa lub tobie wpłaci na konto. Wyślij mu numer konta SMS-em z dopiskiem, że ma 13 godzin na to (jest 10:30 rano u mnie), tyle bowiem będzie w stanie jeszcze chodzić. W tytule: „zapłata za uratowanie życia”.

Special information for R.: dont’t even think about splitting in half that money. You can have 100,000 Euro for yourself not more. Hide yourself then, they’ll try to kill you. But you’re not that important, just change your location and tel nr. You have 6 demons, but your soul controls the body in 85%, so you can clean yourself out of it. Just go to old synagogue and pray to God, not Jahwe. Jahwe is a reptilian being , who is in control of those poor creatures (though he’s not a boss yet). Later you’ll get more money to be save.

Musisz być poza domem przez 3 dni, podaje mi 52 godziny – do momentu gdy wszyscy, którzy ci źle życzą nie będą w stanie wykonać zadania. W tej chwili jest 11 decydentów i 18 wykonawców (dostali w sumie 50 milionów dolarów). Nawet jeśli wykonawcy zadania zostaną usunięci przez siły, które nam sprzyjają, to przyjdą następni – dlatego masz być 3 dni poza domem.  – niedługo się dowiesz dlaczego jest dla nich takie ważne. Najlepiej kup laptop, nie loguj się z niego do żadnego FB czy na maile poza protonem (zgubiłem hasła, może w końcu je znajdę, jak nie to podam nowy adres). Mail yahoo też już jest bezpieczny, tym że reptylianie mają sposoby blokowania dostarczania maili. Niedługo to rozpracuję. Protona nie są w stanie zablokować, jest pod kontrolą służb amerykańskich lojalnych dla prezydenta Trumpa. Gmail niebezpieczny, jak większość innych skrzynek (hotmail, onet, wp, itd).
W miarę dostawania nowych informacji, będę je tu umieszczał.

19 myśli na temat „Nanowahadełko ostrzega K. przed próbami zabójstwa

 1. Bitmessage ma potwierdzenie dostarczenia, potwierdzenie przeczytania wiadomości.
  Działa jako p2p, dobrze działa z torem.

  Z każdą skrzynką e-mail można działać z PGP.
  Można ustawić autorespondery, potwierdzenia przeczytania i też da się żyć.

  W komunikatorach OTR.
  Dla grona znajomych świetnie działa RetroShare.

 2. Jednym ze znaków ZMIANY jest przepowiednia o „ISKRZE WYCHODZĄCEJ Z POLSKI”…
  .
  Wielu się głowiło nad znaczeniem tych słów… porównywano je do
  –OPRACOWANEJ W POLIN IDEI jak (na przykład) to wdrażane przez jana pedofila 2 PRAWO BEZKARNEGO DUPCZENIA DZIECI przez pedofilii w katolskich (i nie tylko) myckach
  –ZDARZENIA w czym (na przykład) obecnie przym wiedzie demenkratyczny gang o nazwie „ODDAJCIE NAM KORYTO” czyli KOD jaki próbuje WMÓWIĆ ludziom iż ową ISKRĄ ma być ich zgoda na NAZISTOWSKI ZAMACH STANU tj Majdan we Warsiafce w ich wykonaniu
  –OSÓB ZASŁUŻONYCH W KRZEWIENIU BIBLIJNEGO NIERZĄDU (demonicznych ideologii znanych jako torah/ talmud) jak wymieniony wyżej jan pedofil 2, czy obecnie udzielających się w necie takich tuzów jak kwakstęk sromotny, matka boska oszołomska, ryngraf zmarszczony…. itd….
  .
  ale to WSZYTKO NA NIC bo PRAWDZIWE znaczenie słowa ISKRA jest UKRYTE we FOLKLORZE Polski a każdy statystyczny Polak ma owe ZNACZENIE (graficzną reprezentację owej ISKRY) przed swoimi oczami CAŁY statystyczny miesiąc. ;D
  .
  I tak jak przepowiednia o NAWRACAJĄCYM SIĘ IZRAELU się spełnia mimo iż w hitlerowskim tworze o tej nazwie ludobójstwo Palestyńczyków nadal idzie „pełnym kominowym dymem” tak i ową ISKRĄ jest coś co jest i czego nie ma w tej samej chwili. ;D
  .
  I co bardzo śmieszne, ISKRA, choć pod innym mianem, jest bohaterką WIELU POLSKICH POWIEDZONEK. Popularnych zresztą nadzwyczajnie.
  .

  • „- Decyzja USA o uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela pogrąży Bliski Wschód i świat w „pożodze bez końca” – oświadczył dziś rzecznik tureckiego rządu.
   .
   – Ogłoszenie Jerozolimy stolicą (Izraela) jest lekceważeniem historii i prawdy w regionie; to jest wielka niesprawiedliwość, okrucieństwo, krótkowzroczność, głupota, szaleństwo; to pogrążanie regionu i świata w pożodze, której końca nie widać – napisał na Twitterze wicepremier Turcji Bekir Bozdag.
   .
   – Wzywam wszystkich, by działali logicznie, z poszanowaniem porozumień, które podpisali, i aby zachowywali się racjonalnie, unikali narażania światowego pokoju dla wewnętrznej polityki lub z jakichś innych powodów – dodał wicepremier.”
   (- Decyzja USA o uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela pogrąży Bliski Wschód i świat w „pożodze bez końca” – oświadczył dziś rzecznik tureckiego rządu.
   .
   – Ogłoszenie Jerozolimy stolicą (Izraela) jest lekceważeniem historii i prawdy w regionie; to jest wielka niesprawiedliwość, okrucieństwo, krótkowzroczność, głupota, szaleństwo; to pogrążanie regionu i świata w pożodze, której końca nie widać – napisał na Twitterze wicepremier Turcji Bekir Bozdag.
   .
   – Wzywam wszystkich, by działali logicznie, z poszanowaniem porozumień, które podpisali, i aby zachowywali się racjonalnie, unikali narażania światowego pokoju dla wewnętrznej polityki lub z jakichś innych powodów – dodał wicepremier.)
   (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-pograzy-swiat-w-pozodze-swiat-ostrzega/gx3xx2k)
   .
   –i to by było WSZYSTKO odnośnie MOTYWACJI tego rabinicznego PRZYDUPASA w kwestii jego „zagranicznej” polityki…. bo to co OGŁOSIŁ ma CELOWO WYWOŁAĆ wojnę w tamtym regionie….. wojnę pt. ARABOWIE kontra żydowscy terroryści okupujący Palestynę w tym Jerozolimę ponieważ się rabinom UJARAŁO w pejsolandii iż w owej wojnie „BÓG STANIE PO ICH STRONIE” i czynem trampka (biblijnego jozuego vel jezusa) chcą ją SIŁOWO WYWOŁAĆ (po fiasku syryjskich prowokacji czy szczucia AS na Iran)
   .

 3. Nie powinienem o tym pisać. Żadne wahadełka czy folia aluminiowa, nie ochronią Cię, przed promieniowaniem mezonowym. Na większą skalę to są bomby mezonowe, znane już w latach 60′, teraz się ogłasza, że to nie możliwe do skonstruowanie, ale fizycy nie zaprzeczają…

   • Oby, ale ja bym to sprawdził dokładniej. Fizycznie możliwe jest skonstruowanie karabinów mezonowych. Mogą strzelać przez ściany, nawet kilkadziesiąt metrów betonu, czy metalu… Ja tam, nie wiem, coś słyszałem, coś widziałem…

  • to co pisałem to nie prawda, nie czytajcie tego nawet. Pomyłka, nie ma żadnych bomb mezonowych, w książkach sci-fi to widziałem.

   • Strona nie jest kontrolowana, na pewno nie komentarze. Ale dzięki za zwrócenie mi uwagi – sprawdziłem, Mossad blokuje nowe publikacje przez godzinę.

Dodaj komentarz