Nanowahadełko ostrzega – sataniści obsypali cały zachód trucizną.

Uwaga: Na tym blogu ukazał się pocieszający komentarz „panów w czerni”, że ROZPYLONO ANTIDOTUM i mieszkańcy będą bezpieczni.
Ja odbieram to jako informację ze strony sił bezpieczeństwa Prezydenta Donalda Trumpa. Nanowahadełko pokazuje mi, że 98% skażenia udało się zniwelować. Chorować będzie jednak jeszcze ok 180 tys ludzi, z czego niestety ok 120 tys umrze.

A tu jest filmik, o który była ostra batalia z magami:
Nanowahadełko o możliwym skażeniu promieniotwórczym Europy


https://www.youtube.com/watch?v=ybXzi4cUFm8&feature=youtu.be


Nanowahadełko widzi radioaktywność 70% Polski, 30% Niemiec, 80% Belgii, 85% Holandii, 60% Francji, 30% Czech. Pozostałe kraje bezpieczne.
Pokazuje mi, że śmiertelność może wynieść nawet 3% populacji – w ciągu 6 dni, w ciągu kolejnego tygodnia do 5,5% populacji, w ciągu 2 tygodni 7%, w ciągu miesiąc do 8%. Może to być razem nawet 8 milionów ludzi w ciągu roku (taką ilość pokazało nanowahadełko).
 
Polska jest skażona do linii Wisły. Tam gdzie nie doleciały samoloty skażono nas z satelitów, stąd dziwna poświata nieba.Skażenie z satelitów jest 2 x słabsze.
 
Widzę 3 radioaktywne pierwiastki – polon, rad, stront. Pierwsze objawy zaczną się za 5-6 godzin:
– rozwolnienie
– nudności
– ból głowy itd.
Jak najszybciej (przed 2 po południu jutro aby skuteczność była 100%) powinno się wypić 1 szklankę wody ze smartfona. Wgrajcie ten obrazek na smartfona, postawcie na nim szklankę wody kranowej na 16 minut. Jutro to samo tylko na 27 minut.
 
Innym rozwiązaniem jest woda z gansu CO2 – 1 szklanka dziennie. Płynna plazma zneutralizuje te pierwiastki.
Płyn Lugola widzę też pomoże – co najmniej 8 kropel raz dziennie, nawet do 20 kropel przez 3 dni. Dzieci zależnie od stosunku masy (informacja od znanego bioenergoterapeuty)
Także pokazuje, że dobrze zadziała rozmaryn lekarski – 3 krople olejku na szklankę wody 2 x dziennie. Do pół wanny dolać 9 kropel.
 
Zdjęcie po prawej zawierające 6 szklanek jest do druku lub na laptopa lub tablet, jeśli chcecie od razu zrobić więcej tej wody. Słoik litrowy powinien stać na wydruku 3 godziny w świetle dziennym lub jasnym sztucznym, a na laptopie lub tablecie przez godzinę. Jasność ustawić na max.W drugim dniu 2 x więcej. Można wziąć kąpiel – do pół wanny dolać 3 szklanki tej wody ładowanej przez 27 minut na smartfonie lub 2 godziny na tablecie.Stosujcie to wszędzie tam, gdzie były szatańskie opryski.
Z nanowahadełka, że 5 osób stojących za decyzją ludobójczego spryskania Europy już zaczęło chorować 4 godziny temu, ich śmierć nastąpi w ciągu kolejnych 7 godzin. Podobny los czeka 582 osoby biorące udział w tej „akcji”. Z tym, że pozostałe mogą jeszcze prosić Jezusa Chrystusa o wygonienie demonów – to On zdecyduje kto ma żyć, a kto nie.

 

50 komentarzy Nanowahadełko ostrzega – sataniści obsypali cały zachód trucizną.

 • Miriam

  Witam Panie Marku,prosze o ocene,mojej osoby,poniewaz szumy w glowie sie nasilaja,jak sie ich pozbyc,pozdrawiam

  • Admin

   Pokazuje mi „to wynik rwania zębów”. Mam bardzo duże zakłócenia wahadełka, więc nie wiem czy na 100% tak jest

 • co do wpisu głównego: czy admin zmierzył poziom radiacji geigerem?

 • nawakacjach

  Panie Marku idac za ciosem jakie to rewelacje generuje nanowahadelko w ktore az trudno uwierzyc zapytam sie o incydent z dzisiejszego dnia ktory wydarzyl sie w Warszawie a chodzi mi o nieszczesnego wieloryba ktory wplyna do Wisly i utknal w Wawie czy ma to zwiazek z Krakowem uspionymi rycerzami krolow Lechii wiem jak to brzmi ale niby te stworzenia sa inteligentne i powiazane z losami Ziemi i dobrze wiedza co sie dzieje aktualnie

 • ninanonimowa

  ———— nie radzę sobie z tym Jezusem Chrystusem . Czyli co! ? NIE MA LEHII , jest żydoska religia ??. O którym Jezusie jest mowa ??.

  • Admin

   Wiesz ilu w Polsce jest potomków Jezusa? Nanowahadełko mówi mi, że ok pół miliona. On był Słowianinem, możesz to sobie sprawdzić na wahadełku, po „zmartwychwstaniu” (zregenerował się dzięki sile duszy) żył na terenie dzisiejszej Słowacji przez 189 lat i zmarł w wieku 240 lat pozostawiając 59 dzieci.

   • Ania

    Jakbyś mógł , oczywiście, to sprawdź dzień i rok narodzin tego słowiańskiego Jezusa.

    Nie zdziwiłabym się, jakby Ci wyszło coś między 1000 a 1200 rne.

   • brader74

    Z tego co sie orientuje to pierwsze dziecko Jezusa, córka została potajemnie wywieziona do ówczesnej Lechii i dała początek nowej linii krwi o zmienionym DNA, dzięki czemu powstał człowiek zdolny zaabsorbować podwyższone wibracje obecnych czasów. Może wahadło ICH pokazuje? może to DNA ma większość Słowian obecnie?

   • Pytanie za złamanego dolara: czy Ewangelie były pisane po polsku oraz czy Poncjusz Piłat to w rzeczywistości był jakiś Pramieszko I a Jezus został ukrzyżowany na górze Ślęży.
    I szklanka zimnej wody na głowę (kranówa).

   • https://grypa666.wordpress.com/2017/12/04/co-zostalo-z-niedawnych-e-burd-mgra-inz-jozefa-bizonia/
    Spis treści

    Akcje, alerty, alarmy

    Bieżączki

    Nasze

    Rosja, Ukraina

    Zdrowie

    Co zostało z niedawnych e-burd mgra inż. Józefa Bizonia

    :(( ALERT Marek Podlecki (MonitorPolski) odleciał

    ALERT Niski poziom świadomości rodaków

    PB: Przy dobrej świadomości byłoby ponad 50% w Jest mi obojętne…

    sonda
    pytajnikCzy Beata Szydło powinna pozostać premierem po rekonstrukcji rządu?
    Tak 50%
    Nie 26%
    Jest mi to obojętne, i tak rządzi Jarosław Kaczyński 23%

    ALARMO–AKCJA w Kanadzie, kraju 1-go multi-kulti — Multi-kulti to etnocyd

    Piotr Bein: List otwarty do Jacka Międlara — Znów schodzisz na manowce zmylony hasbarą

    Naczelny ludobójca Polaków, płemieł Szydło 21.9.2017 o szczepieniach

  • Na temat Lechii to obejrzyj sobie wczorajsze obrady parlamentu. To jest dzisiejsza Lechia a to co było 10 tys lat temu (a historycy twierdzą że nic nie było) nie ma dzisiaj NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA. Przepraszam za capsa.

 • Antoni

  Panie Marku, wahadełko pokazuje u Pana złe odpowiedzi gdyż metoda pozyskiwania odpowiedzi jest zła. Prawidłowy sposób analizy radiestezyjnej przy użyciu wahadełka jest na tym filmiku:
  https://www.youtube.com/watch?v=boDr0ci-GX0

  • Admin

   Ok, dziękuję. Miałem dystrakcję e strony bardzo silnych magów, ok 30%. Przez wielokrotną weryfikację zredukowałem to do 15%

 • Thotal

  energię z wody czerpię całymi garściami…
  przysuwam do ekranu obydwie dłonie lekko ugięte, by mogły tworzyć czaszę, energia płynie przez kilkanaście sekund dając wyraźny sygnał wypełnienia.
  To wszystko!

 • Xellos

  W bardzo znanym wręcz kultowym filmie pt PIĄTY ELEMENT pod jego koniec pada FUNDAMENTALNE dla wydarzeń pokazanych w filmie PYTANIE… pytanie jakie zwę KWESTIĄ LeeLoo
  .
  a ponieważ hitlerowski przydupas TRAMP (czyli biblijny jezus/ jozue – ten od HOLOKAUSTU chrześcijan czyli Kannanitów) właśnie OGŁOSIŁ ROZPOCZĘCIE 3 Wojny Światowej
  .
  zostało wam jakieś 2 tygodnie na PUBLICZNE danie NAPRAWDĘ WAŻKIEGO POWODU do waszego ocalenia… dokładnie tak jak w owym filmie….
  .
  bo na razie przez ponad 5 lat bytności na tzw „uduchowionych forach” po przeczytaniu tysięcy postów TYLKO 2 OSOBY ZASŁUGUJĄ NA OCALENIE….. ze względu na POZIOM DUCHA jaki w owych postach prezentowały….
  .
  cała reszta jest jak BIOROIDY….. potrafiąca tylko pieprzyć 3 po 3 o rzeczach o jakich nie mają pojęcia czy obrzucać się jak małpy filmikami z YT, w większości PROPAGANDOWYMI gloryfikującymi NWO czy biblijne NAZI…..
  .
  tak więc 2 tygodnie na ODPOWIEDŹ…… DLACZEGO WARTO….. nie pozwolić was zalać ponownie potopem …… dlaczego ONE miały by was ocalić przez ZAGŁADĄ…..
  .
  brak takowej odpowiedzi też jest odpowiedzią by nie było niedomówień ;D
  .

  • Xellos

   Wczorajszej nocy napisałem poprzedni post a dziś w ARCHIWUM XxX odnalazł się powyższy wpis
   .
   „*W mediach pojawiły się informacje, że naukowcy niewłaściwie odczytali Kalendarz Majów, gdy zapowiadali koniec świata na 21 grudnia 2012 roku. Otóż Apokalipsa ma nastąpić 21 grudnia 2017 roku. Naukowcy przeprowadzają przy tym paralelę między wydarzeniami 2012 i 2017 roku, odnotowując dużą ilość kataklizmów naturalnych — huraganów, trzęsień ziemi itd. I twierdzą, że krzywe chaotycznych wydarzeń pokrywają się. A ponadto przypominają, że już w 2015 roku portal Zetatalks zapowiadał, że 21 grudnia 2017 roku cały świat ujrzy śmiertelną gwiazdę Nibiru.”
   .
   Zabawne jest jak to wszystko się wzajemnie uzupełnia…..
   .
   Jaki będzie koniec tej chucpy zapoczątkowanej MORDEM na Chrystusie w wykonaniu PIERWSZEGO NAZISTY (PRADAWNEGO WĘŻA) znanego jako ABEL NOE czy KOZIOMORDY (rytuał w tunelu gottarda) tj ABRAHAM ? Tej wielotysiącletniej wojny wywołanej jego ślubowaniem ?
   .
   SEZON WYMIERANIA DINOZAURÓW….. został (deklaracją jozuego czyli donalda dumpa) ROZPOCZĘTY…..
   .
   CZAS jaki ZMIENI WSZYSTKO, CZAS w czasie którego ŻYWI BĘDĄ ZAZDROŚCIĆ MARTWYM a ci PRZEKLINAĆ WSZELKIE dwunożne małpy jakie doprowadziły do ich SPŁODZENIA….
   .
   CZAS OCZYSZCZENIA…. w jakim biblijny hitleryzm zadął w już swoją TRĄBKĘ (patrz -> TRUMP -> TRUMPET) ogłaszając rozpoczęcie kolejnej WOJNY PRZECIWKO STWÓRCY…. JUŻ OSTATNIEJ….. 😀
   .

 • pi

  czas rozpadu połowicznego polonu 150dni, strontu 29lat, radu 1599lat (tyle Wikipedia) Rozpylano nad zachodnią Europą zapewne dlatego, że wg prognoz kierunek wiatru i opadów deszczu swoim zasięgiem obejmie całą w ciągu dwóch dni.

 • sowizdrzał

  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! – I to jak najszybciej.

  PiS chce pozbyć się Szydło i zainstalować nam na stanowisku premiera bankstera żydowskiego Mateusza Morawieckiego. To najgorsze co może Polskę spotkać. Tu grozi że już wszystko zostanie postawione na głowie.

  To tyle co na wojnie poddać się wrogowi, który nie ukrywa, że mężczyzn wymorduje, kobiety uprowadzi w jasyr, dzieci sprzeda na części zamienne, albo do pedalskich i pedofilskich burdeli, a na naszym terenie urządzi sobie kolonię. Kolonię zarządzaną przez układ dwóch namiestników: Dudy i Morawieckiego.

  Grozi że Polacy zamiast odzyskać Polskę zostaną z niej jeszcze bardziej wygonieni, a masowo sprowadzeni do niej zostaną – i to na panów i policjantów – syjoniści upaińscy i żydowscy. Ci zaś z Polaków co pozostaną, już całkiem stracą szansę na odzyskanie władzy Narodu Polskiego, na decydowanie w swoich sprawach.

  – Że polska przedsiębiorczość już całkiem zostanie zniszczona a umocnią się korporacje ponadnarodowe i syjonistyczni globaliści. – Że zapanuje ideologia korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.

  Przecież banksterstwo to główna siła napędowa NWO.

  Morawiecki przecież to tylko aktor – medialny przyjemniaczek, a rzeczywiście bankster i sługus najgorszych banksterskich diabłów, zaś dla Polaków zimny cynik i krętacz, któremu za grosz ufać nie wolno.

  – Jeszcze niebezpieczniejszy jak Tusk, który i tak wydawał się być samym złem wcielonym.

  – Własny ojciec go nazywa banksterem.

  Nawet jak będzie za jego rządów w Polsce więcej pieniędzy, to tylko po to żeby banksterstwo mogło z niej wydrenować już wszystko, a zainstalować tu struktury nam wrogie, a do tego i ludzi nam wrogich.

  Tu już realnie grozi że Polska przestanie być polską.

  Nie można powiedzieć ani że Morawiecki jest Polakiem, ani że jest Żydem zintegrowanym z Narodem Polskim. Nic nie wskazuje na to żeby myślał po polsku, ani że chce pełnić obowiązki względem Polski i służyć Polakom.

  Prywatnie może sobie jarmułkę nosić, ale on ją nosił i publicznie jako wicepremier, a pewnie zamierza i jako premier.

  Takich ludzi, z których kapie fałsz i potencjalna przynajmniej zdrada nie wolno dopuszczać do polityki jako równouprawnionych z Polakami.

  Takiemu to żeby złote góry i bycie już świętym obiecywał nie wolno wierzyć.

  Zamiast oczyszczać scenę polityczną z elementów obcych kulturowo, cywilizacyjnie i moralnie, oni tu jeszcze szykują ich zwiększenie?

  To skandal! To zdrada!

  Trzeba się już przymierzyć żeby ich zdecydowanie pogonić.

  • Co za różnica Szydło czy Morawiecki? Oboje podlegają Kurduplowi Kalksztajnowi, a ten — żydłactfu globalnemu.
   Jeśli już, to Kurdupel podmienia Sżydło wobec rposnącego gniewu narodowego… żeby wyglądało, że zmiany są buhaha

   Płaczki pro-PiSraelickie „myślą” 500+ jak facet fiutem na widok rasowej laski.
   Co dobrego zrobiła Szydło? Za jej „rządów”:
   – udział w żydłackim „konflikcie” ż-sterowanej „lewicy” z ż-sterowaną „prawicą”
   – 500+ za lichwę od banksterii dla wszystkich: muślima z 6 żonami w worach i 15-ką szczeniąt, szabss goja przy wszawskim czy prowincjonalnym żłobie popisdzielnym
   – przymus scypień noworodków
   – obowiązek scypień dorosłych na życzenie guvnej sanepizdy
   – inwazja okupacyjnych wojsk USraela
   – Singer/Maciarewicz szaleje antyrusko w „państwowym” radiu co niemaryja
   – dotacje rządowe na rozdział Rebbe Prawdzivka od państwa
   – „amerykański” gaz katasrki z Jamalu
   – szmelc zwany rakietami patriot za jedyne 10.5 mld $
   – kazus Magdalena Żuk spuszczony do klozetu
   – zabójstwo Polaka przez muślima spuszczone do klozetu
   – dintojra mafijna utrzymana bez zmian
   – handel dziećmi Bednarza nieukarany
   – coraz więcej ciapatych niewiadomo skąd
   – przemyt banderowców z bronią do Polin
   – lepsze świadczenia dla obcych niż dla Polaków
   – postępy w inwazji GMO na Polin
   – pilotowy projekt 5G w Polin

   I ta Naczelna Ludobójczyni Polin ma czelność w wywiadzie co niemaryja chwalić się, ile zrobiła dla Polaków i ich dzieci!

 • jack

  Witam, Panie Marku. Czy parę słów o mnie nie będzie dla Pana problemem? Pozdrawiam serdecznie.

 • faceci w czerni

  Już rozpyliliśmy antidotum . Mamy dzisiaj mnóstwo roboty z klonami.

  • Jedyne co możecie rozpylić to spray do odświeżenia klawiatury. Dziwne że autor jeszcze nie sprawdził tych żartwonisiów.

 • Mira

  Miałam zamiar napisać, że dziś im coś nie wyszło, bo nie udało się do końca przesłonić nieba i był piękny zachód słońca. Zauważyłam, że jakieś inne były te smugi – węższe niż dotąd i jakby szybciej zanikały. Przypisywałam to działaniu dział orgonowych, których podobno sporo, a tu takie nowiny…. Szkoda, że tak mało „szaleńców”, bo „normalni” ludzie nie chcą uwierzyć – tylko niewielu udało się namówić na zastosowanie nano wody.

 • Xellos

  Panie Marku, jest pan w stanie określić DOKĄD, w jaki rejon kosmosu, hitlerowiec rotszyld, hitlerowiec rockefeler i inni ich bracia w naziźmie próbowali zwiać na owych statkach o czym pisał pan dni kilka temu ?

 • Robson

  Do ciebie zaraz zapuka pielęgniarz ul. Szpitalna 1, Tworki.

 • ninanonimowa

  ————- POSŁUCHAJCIE !! Pan Marek Podlecki –MÓWI PRAWDĘ !! . Opiszę za parę dni …….

  • Majestic

   Robi Wszystko z przekonaniem i to jest świadectwem , reszta to pikuś , sceptycy muszą się najpierw wywrócić „za swoje ” efekt się liczy a nie jakieś „racjonalne” wytłumaczenia z wzorem matematycznym i setkami teorii naukowych które na wieki będą teoriami bo kasę przynoszą za klepanie idiotyzmów i nic więcej . Trzymaj się Nina !

  • Czy pan Marek pokazał się ostatnio na jakimś przekazie na żywo ? Dailymotion, YT, wywiad w niezależnej telewizji ? Tak pytam. A kiedy ostanio był że tak powiem, widziany ?

 • Danuta

  Panie Marku jak to zdjecie otworzyc?!
  Dzieki

 • ASMO

  Oglądnijcie film „Wieści z wody” a nie jakieś bzdury o kładzeniu miednicy z kranówą na telefonie 🙂

  • Majestic

   no właśnie , przecież o intencje chodzi gadżety to blokada dla umyslu aby nie przeszkadzał , telefon zdjęcie przekonanie sugestia wzmacniają i kreują oczekiwany efekt , Czlowiek to cudotwórca dlatego się jego niszczy aby nieświadomie wyzbył się wszystkich atrybutów taka nieświadoma samozagłada .

 • Xellos

  17 dni do Wigilii, 17 dni do dnia jaki ma potencjał ZMIENIĆ WSZYSTKO… Ciekawe ile osób załapie się tego dnia na PREZENT a ilu zwyczajnie złoją dupsko RÓZGI…… znane też jako KIJE SAMOBIJE czy VALKIRIE ;D
  .
  Ciekawe dla ilu ten dzień będzie tym w jakim za swoje ZBRODNIE PRZECIWKO LACHOM napotkają na swej drodze PLUTON EGZEKUCYJNY…. .
  .
  .

 • Inglorii

  Kilka dni temu miało miejsce silne trzęsienie ziemi (6,1 stopnia w skali Richtera) na terenie Iranu. Wiele osób twierdzi, że właśnie tam umiejscowiona jest gadzia baza. Można to jakoś powiązać z Pana wcześniejszym wpisem o opuszczaniu Ziemi przez istoty gadzie?

  • zajawkę powinno uściślić nano-hadełko 🙂
   Marek zapytaj hadełka:
   – robota mosadu
   – naturalna trzęsionka
   – dywersja spec-suszp USraela
   – irański wypadek przy pracy
   – czy co innego?

 • Robson

  Eeee, Podlecki w co ty grasz? Bo tego, że jesteś durniem, aż tak hardcorowo udowadniać nie musisz. Po chuj takie bzdety piszesz, chcesz uchodzić za wariata? Chcesz rentę na żółtych papierach, aż tak cienko z kasą?Wystarczy, że będziesz sobą. Zawsze byłeś debilem, po co te heppeningi?

  • Admin

   Zaraz do ciebie zapukają, masz gacie?

  • Ela

   Wieś z chłopa wyjdzie, ale chłop ze wsi nigdy! Niestety a moze stety pewne rzeczy wynosimy z domu. Widac co Pan ze swojego domu wyniósł

   • Ela

    Wieś z chłopa wyjdzie, ale chłop ze wsi nigdy! Niestety a moze stety pewne rzeczy wynosimy z domu. Widac co Pan ze swojego domu wyniósł.
    To do Pana Robsona,

    • Admin

     Robson już się nie odezwie, wraz z 4 kolesiami z Mossadu jest pod odpowiednią opieką.

    • Mira

     Wszyscy ci robsono-podobni milkną – jeden popis i koniec! Następni chętni powinni wysnuć wnioski – we własnym interesie 🙂 Ale może oni tak muszą? Dobrze, szybciej będzie czysto.

   • sara

    do Ela -powinno byc „chlop ze wsi wyjdzie ale wies z chlopa nigdy”…

 • Robson

  Alarm!
  Jan Taratajcio zagrożony!
  Moje wskazania informują, że Jan Taratajcio wkrótce zostanie zaatakowany przez zgraję Żydów w jarmułkach. Dla ochrony powinien nosić ze sobą medalik z Matką Boską z Gwadelupy. Panie Marku, niech Pan go ratuje!!!

  • Admin

   Może po twojej śmierci. Widzę, że masz 6 godzin życia widzę Robercie Tomecki, Włocławek ul Szyszkowa 88