Nanowahadełko ostrzega…

Dzisiaj rano sprawdziłem na wahadełku czy istnieje jakieś zagrożenie dla mnie. Wyszły dwa – Wociech Zorka, morderca CIA i Zbigniew Opania pracujący dla „polskich” służb wojskowych, obaj sataniści.
Obaj panowie mają ZERO procent szans sukcesu w swoich planach zamordowania mnie – same planowanie będzie miało w skutkach bardzo przykre konsekwencje zdrowotne – rak fallusa trwający ok 2 lat, a próba realizacji skończy się dla nich śmiercią w tym realu.

Rozumiem, że obawiacie się ujawniania kolejnych „tajemnic” waszej brudnej działalności. Jednakże nie macie żadnych możliwości zablokowania tego. Wraz z ujawnieniem konstrukcji nano-wahadełka, wiele osób jest już w stanie zobaczyć kto jest kim i nie tylko ja jestem dla was zagrożeniem.

Jarosław Kaczyński po oczyszczeniu z demonów ma poważny problem zdrowotny,ogólny stan zdrowia to 10%, a stan prostaty to zaledwie 5%. Pozostanie w szpitalu przez ok 3 miesiące, będzie w pełni zdrowy za 8 miesięcy. Szansa na to, że wróci do polityki wynosi 60%. Na razie zastąpi go jeden z 4 sobowtórów. Przypominam, że te informacje pochodzą z mojego wahadełka i częściowo są potwierdzone przez inne osoby posiadające te zdolności. 

A dla tych, którzy bezpośrednio mnie podsłuchują lub śledzą mam przykrą wiadomość od wahadełka: „RODZINA BĘDZIE CIERPIAŁA”. Na pytanie o szczegóły jest odpowiedź: „MOŻE SIĘ STAĆ, ŻE PÓJDZIE ŻONA” lub”SYN POWIE, ŻE NIE KOCHA” – tego typu kary.
U zleceniodawców w ciągu dwóch tygodni rozwinie się rak prostaty. Dobre 7 miesięcy z siusianiem co pół godziny, także w nocy. Jest ich trzech, nie mam czas szukać ich nazwisk, podam imiona: Tomasz (polskie służb), Piotr (Mossad), Gregory (CIA).

Nadal nie wierzycie, że są takie możliwości jakie daje wahadełko. Zrozumcie, że to jest koniec dominacji agentury. Wszyscy zostaniecie rozliczeni. Posłuchajcie Merana Tavakoi Kehe – wszystkie czyny są zapisywane!

Oberwie się też tm, którzy blokują mi dostęp do internetu, doszedłem, że Play blokuje centrala w Pabianicach. Wojciech Renowski z Mossadu, który zażądał tej blokady za ok 3 dni dostanie raka fallusa. Miłych wieczorów z żoną życzę. Wykonawcy zlecenia też oberwą. Odkąd to Mossad wydaje rozkazy Polakom? Tyle wahadełko na dzisiaj.

25 komentarzy Nanowahadełko ostrzega…

 • Amon

  A propos tego Pana „wahadełka” – jest Pan pewny że poprzez to wahadełko nie został Pan zainfekowany duchami upadłymi?
  Zachowuje się Pan jakby był Pan pod wpływem złego ducha 🙂

 • lucjan

  Panie Marku, a co Pan powie o mnie?

 • Demostenea

  Co Pan o mnie powie, bo czuję że coś jest nie tak, tak jakby starość to była, mam 39 lat i jestem wierzącym chrześcijqninem. Pozdro.

  • Admin

   15 karm do odrobienia. Polecam kontakt z Katarzyną Jędrzejczyk – jej namiary są w filmie na YouTube – jej nazwisko i imię w tytule.
   Bardzo pomoże woda ze smartfona, niedługo o tym więcej napiszę. W 70% będzie ci lżej. Zaoszczędzisz 15 lat życia, skrócisz to do jeszcze niecałych 2 lat.

   • Demostenes

    Skrócę co, Panie Marku, do nie całych dwóch lat ?

   • Demostenes

    Postawiłem wodę na zdjęciu z buteleczkami na 12 minut.
    Nie wiem co mi sie ubzdurało że to ma być 12 minut. Niech pan zrobi podsumowanie art. z użyciem wody, bo pamiętam że jeszcze czytałem w komentarzach iż należy ją pić po 50ml dziennie przez pięć dni, a następnie zwiększać co pięć dni o następne 50ml. Działa, nie jestem taki zdojony i znużony, tylko czy te 12 minut to mnie niepokoi. A i jeszcze czytałem że traci 25% po kilku miesiącach. Pozdro.

 • FreeMan

  Panie Marku, ile mam demonów?

 • ninanonimowa

  ———– cóż ! albo żyć ! albo trupieć ! . Wiem ! że życie TO – dalej , głębiej , szerzej, może nieskończenie ..
  Moralność cokolwiek ona oznacza jest Człowiecza , wszystko inne to MATRIX. Połykam pigułkę.
  A wy ? . https://www.youtube.com/watch?v=63mP7LDe06I

 • Majestic

  rok 2021 najprawdopodobniej będzie przełomem walki z szatanowem „wszystkie czyny są zapisywane!” zgadza się WSZYSCY MORDERCY w myśli słowie uczynku będą unicestwieni energetycznie i duchowo , każdy szubrawca manipulator każdy który umyślnie okrada , okradanie to tak samo morderstwo zbrodnia nie w czynie ale w efekcie nastepstw , trucie świadome , pseudo leczenie,religie które robią kasę a nic w prawdziwym duchowieństwie to są ZBRODNIE -MORDERSTWA cale spektrum ANTY -LUDZKIE to świadome morderstwa tu niema tłumaczenia to nie ja .nieco kulis niema nic za darmo !
  XX NIE EMITOWAĆ! – Jak To Jest Być Duchem?
  Robert Alexander Gajdziński
  https://www.youtube.com/watch?v=X7R4LyZQXgA
  SPOTKAMY SIĘ WSZYSCY JAKO LUDZIE W DUCHU – Robert Alexander Gajdziński 01/11/2017
  Robert Alexander Gajdziński https://www.youtube.com/watch?v=2JluHxQCEEo
  11 Dlaczego Musiałem Zginąć – Dyktowanie Zbyszka Cybulskiego 18/05/2017
  Robert Alexander Gajdziński https://www.youtube.com/watch?v=l5Q1NNIHcsc

 • GG

  Marku jak sprawdzasz i ci to nano wahadełko pokaże ludzika bez duszy, to od razu się pytaj, czy i kiedy gościówa podpisał cyrograf. Opisywałem ci że cyrograf podpisuje się we śnie . Ten sen zakrywa się innym snem, żeby gościówa nigdy nie doszedł prawdy, [ja doszedłęm] . A dopiero potem przychodzi agent tu na poziomie fizycznym, i to już ostatni stempelek do trumny. Wiesz ilu ich jest. Na jak wysokich stołkach siedzą?
  GG

  • Świętowit

   https://ripsonar.wordpress.com/2015/03/04/satanizm-w-muzyce-wprowadzenie-od-rocka-po-metal/

   Black Sabbath
   Zawsze mówiliśmy, że między nami w zespole jest piąty członek grupy mistyczny członek.(…) Były bardzo silne wibracje w tamtym miejscu. Dosłownie siadaliśmy w pokoju i to było tak jakby te piosenki były już napisane. (…) Gdy pierwszy raz pisaliśmy ten rodzaj muzyki nie byliśmy pewni nawet czy to my robimy, to było po prostu: ‚o mam to!’ Podobało nam się, choć było to trochę dziwne, ale nam się podobało. (…) Chociaż jest to zespół rockowy to ma tu miejsce pewne zjawisko – wszystko to przychodzi skądś i akurat tak się składa, że jesteśmy tymi, do których to przyszło. – wypowiedz członków zespołu [8]

   ‚Pewnej nocy graliśmy i nagle ten duch wszedł we mnie, a ja grałem, ale to już nie byłem ja, który grał.” – gitarzysta John McLaughlin [11]

   „Wiele z tego grania na gitarze to nie jestem ja. Uświadamiamy sobie, że pomaga nam coś znacznie potężniejszego.” – gitarzysta Peter Destefano [12]

   ‚Ktoś inny steruje mną. Jestem tylko pasażerem.. Staję się opętany gdy jestem na scenie.” – gitarzysta Angus Young z AC/DC Hit [13]

 • fhfhj

  Max Spiers młody był. Dlaczego zmarł?

 • Kartofel72

  Witam Panie Marku. Zrobiłem sobie wahadełko zrobiłem sobie kilka tablic sprawdzam sobie jakieś proste sprawy ale chciałbym się dowiedzieć jak się Pan oczyszcza bo po krótkim czasie z wahadłowaniem boli mnie głowa… Myślę że to od braku zabezpieczenia ssie energię…

  • Admin

   Ostrożnie z literówkami. Masz za niskie wibracje i witalność. 700 Hz i 9 tys bovisów to zdecydowanie za mało – weszły w ciebie 2 demony. Przeglądnij materiały wideo ze Stanisławem Gołąbkiem na YT, on tłumaczy jak podnieść swoją witalność. Wibracje możesz podnieść wstrzymując powietrze na ok 60 s i szybko wydychając. Mierz to wahadełkiem.

   • Robert

    Marku,
    a jak wygląda moja witalność i wibracje?
    Pytam pod kątem ewentualnych zakupów 🙂

    • Admin

     8500 bovisów i 700Hz, pierwsza b. dobra, a druga średnia. Podnieś sobie wodą ze smartfona, na początek 1/5 szklanki dziennie.

   • Robert

    Adminie, nie wiem dlaczego nie ma mojego wpisu dlatego ponawiam prośbę.
    Jestem zainteresowany takim wahadełkiem ale widzę, że trzeba mieć pewne „parametry” życiowe na określonym poziomie bo w przeciwnym razie źle się to może kończyć.
    Na jakim poziomie są moje wibracje i witalność?

    • Admin

     Nie baw się lepiej z wahadelkiem, tzn nie rób literówek. Jedynie diagnozy żywności, zdrowia – na skali 1-100%, to ci wyjdzie.
     Do literówek masz 20% możliwości, to za mało bez wsparcia dobrego egzorcysty. To jest naprawdę niebezpieczna zabawa.
     Co do wibracji masz 800Hz, lepiej niż przeciętna, ale za mało. Bovisów masz dużo, 25,000. Zacznij sam to sprawdzać – na skali.

 • Stanisław

  Panie Marku – Czekam z niecierpliwością na czas kiedy będzie można zakupić Nanowahadełko razem z tablicą jaka widać na Pana materiałach filmowych.

  Jeżeli macie Państwo siłę aby uziemić tych bydlaków zdrowotnie, to w miarę możliwości należałoby też uczynić to z ich sponsorami, o ile dobrze rozumuję – to sprzedajne bydło o jakim Pan wspomina dla kasy zrobi wszystko, ale gdy źródełko wyschnie, bydło uschnie i rozwieje się jak piasek na wietrze.

 • sowizdrzał

  Na dzień dzisiejszy w Izraelu znajduje się 45000 proszących o azyl, których Netanyahu nazwał „wtyczkami”, mogącymi zagrozić demograficznej tożsamości Izraela jako państwa żydowskiego.

  http://ram.neon24.pl/post/141224,o-tym-jak-bibi-poradzil-sobie-z-imigrantami-afrykanskimi

 • Rick

  To na poważnie z tym wahadelkiem ? Spadłem ze stołka jak to przeczytałem. Skąd to wahadełko wie takie rzeczy ?
  Wyjaśni Pan ?
  A może to Pan jest satanistą, ukrytym. Bo to co Pan robi sprzeczne jest z religią katolicką nie wspominając o zwykłym rozumie i rozsądku. „A kto nie jest ze mną jest przeciwko mnie”.