Nanowahadełko podaje dane międzynarodowych mafiozów z Izraela

Sprawdziłem na nanowahadełku kto stoi za zamknięciem mojego kanału monitorpolski na YouTube i za częściową blokadą tego profilu na FB oraz mojego bloga monitor-polski.pl. Chodzi o osoby, które podjęły decyzje, za które odpowiedziało życiem już 5 osób.

I tak, za zamknięciem kanału monitorpolski oraz całego konta AdSense, pod które podpięte były jeszcze 2 inne kanały odpowiadają 2 osoby z Izraela:
Lubo Gogunow
Mewi Ritiwski
Majątek pierwszego to 1,4 bln dolarów, drugiego to ok. 1,6 biliona dolarów. Rozlokowany jest w 3 krajach – Izraelu (62%), Rosji (33%) oraz w Polsce (5%).
Majątek drugiego znajduje się w 4 krajach, j.w. plus jeszcze Grecja. W Izraelu ok. 37%, w Rosji 39%, Polsce 18%, a w Grecji 5%.
Wg nanowahadełka 3 godziny zanim zabrałem się za sprawdzanie rozpoczęła się ich gehenna – u pierwszego cała 17 osobowa rodzina zaczęła ciężko chorować, u drugiego są to 24 osoby. Nanowahadełko daje im 5 dni na przekazanie w całości majątków na rzecz w.w. krajów w odpowiednich proporcjach – czyli takiej wartości jaka jest w postaci trwałej lub zdeponowana w bankach danego kraju.

Jeśli chodzi o Facebooka, nanowahadełko podaje jednego winnego blokady zasięgu tej strony, jest nim Mosze Towin z Izraela, z majątkiem 1,3 bln dolarów rozlokowanym w 4 krajach: Izrael ok 37%, Rosja ok 25%, USA ok. 16% i Ukraina ok. 11%.
Warunki są podobne jak powyżej, 3-osobowa rodzina ciężko choruje już od 3 godzin.

W przypadku mojego bloga, blokada zasięgu została sfinansowana z pieniędzy Donny Towin, też z Izraela, której łączny majątek przekracza 800 mld dolarów i jest rozlokowany w 2 krajach – Izraelu (48%) i Rosji (52%). Jej cała pokaźna 38-osobowa rodzina zaczęła chorować 9 godzin temu. Nanowahadełko podaje podobne warunki jak u poprzednich.

Nie muszę podawać danych wszystkich 72 osób opłaconych przez tych mafiozów – to wyjdzie podczas przesłuchań, nowoczesne metody wydobędą z nich wszelkie potrzebne informacje.

Wg nanowahadełka wszystkie wymienione osoby finansowały działalność kryminalną – handel organami, handel dziećmi i niewolnikami seksualnymi, prostytucję, pornografię, handel narkotykami itd. Ogółem jest to 25% tego procederu w Izraelu, podobnie w Rosji, 13% w USA, 25% w Polsce, 47% na Ukrainie, 47% w Grecji, 78% we Włoszech (!) i w 3 innych krajach.
Nanowahadełko podaje, że w działania kryminalne tych osób włączone było ogółem 472 osoby na całym świecie. Nie powinno więc problemu z przygotowaniem aktu oskarżenia.

236 komentarzy Nanowahadełko podaje dane międzynarodowych mafiozów z Izraela

 • benito

  z innej beczki..
  skąd inąd wiem,że ta walka żydostwa przeciwko nam polakom podobno toczy się równierz w strefie astralu…za przeproszeniem jak pojebani latają tam ich agenci i rzucają klątwy na przeciwników…skutek jest taki,że ciemna energia otacza ich coraz bardziej…prawo wszechświata ich dosięgnie…zostaną nawozem…
  a co z tymi 4 żydami z chabad lubawicz ?…panie Marku oni mają tu jakąś misję?…słyszał pan o nich ?…pani Piepiórka o nich wspomniała w programie o gdyńskich piramidach….

 • Rybak

  Marchewka,o dniu owym ani godzinie nikt nie wie,ani aniołowie,ani Syn,tylko Ojciec. Ale to nie zwalnia nikogo z czuwania ! Jest napisane w Ewangelii jakie będą znaki. Ten czas już jest blisko. .Nie przeminie to pokolenie nim to wszystko się wydarzy. Uważaj tylko byś stanęła po tej właściwej stronie !

 • Majestic

  „Syf językowy❗ Najczęściej popełniane błędy Logika wyrazów +18 W budach Wam tego nie powiedzą❗”

  Jasna Strona Mocy https://www.youtube.com/watch?v=PDJFW-xVZus

 • Majestic

  Obecnie jest 7526 rok i nieco ponad 3 miesiące nawet niema 2917 bo ukradli 300 lat , co potwierdzają inne kalendarze .

 • Ela

  i tu się zgadzam z Vismayą w 100%

 • Rambo

  To z Polski wyjdzie iskra która przygotuje świat na ostateczne przyjście Chrystusa i wyjdzie ona przez kościół katolicki. Wszystkie inne iskry będą fałszywe.

  • Ela

   tak taj na pewno, zapomniałeś jeszcze o różancu. Smutne to, ze tak mało katolikow zna korzenie chrzescijaństwa i ze wogóle chce poznac, tylko powtarza stare mantry i sie programuje na zniewalanie, czyli owieczki. Zapominaja ze czstkę Boga maja w sobie

   • Roma

    @ Ela

    oczywiście, że każdy człowiek ma w sobie cząstkę Boga
    (bo człowiek jest stworzony przez Boga),
    ale w drugą stronę to nie działa

    Bóg jest w każdym człowieku,
    ale to nie znaczy, że …. człowiek jest bogiem

    tak niektórzy myślą

    • Vismaya

     Roma nie zna Biblii …. hmmm a tak tu chce wiarygodnie zabrzmieć … do Glasa na nauki tłumoku, jak się wyuczysz tak jak trzeba, to wówczas bierz się za nauczanie… tępych nauczycieli dziś świat nie potrzebuje, bo już barany zmądrzały…. ubrały się w wewnętrzną mądrość.

     „Odpowiedział im Jezus: «Czyż nie napisano w waszym Prawie: Ja rzekłem: Bogami jesteście?”

     „A Pisma nie można odrzucić” … też tam tak stoi jak wół ….

     „Zapewniam was: Kto Mi wierzy, będzie czynił cuda takie, jak Ja—a nawet jeszcze większe, bo już odchodzę do Ojca.”

     I nic więcej dodać, nic ująć ….
     kto ma rozum zrozumie…
     a na tępych nie ma rady ….

    • Majestic

     „Ja rzekłem: Bogami jesteście?” tak jest Vismaya , ale ile to rozdroży trzeba z takimi pokonać bo kłody rzucają , jedyny ratunek to w armagedonie aby wszystko wyrównał i raz na zawsze wyeliminował te atrapy ludzkie chodzące hybrydy nie dziwi że im GMO i szczepionki smakują i inne syfy z atmosfery , kiedyś wieszcze żądali wojny powszechnej aby państwo wskrzesić teraz czas o armagedon woląc aby zakorzenioną zarazę wytępić , zdeptali wszystkie dekalogi i dusze wszystkich istnień !
     20 Przykazań Słowian / 20 Slavic Commandments (eng sub)

     BezChaosowania https://www.youtube.com/watch?v=qq3FYPSSCu8
     „My Słowianie – Wernyhora nas Ostrzegał, Słowianie Najbardziej tajemniczy lud Europy, „Polska w Biblii

     Mark Hal https://www.youtube.com/watch?v=bDHiC21XA6o

 • Kryspina

  Roma przeztań pitolić farmazony. Weź ten swój kościół i zakłamaną religie i idź do diabła. Dziwie się Markowi ze ma cierpliwość i pozwala na zaśmiecanie swego podwórka. No chyba że lubi ten śmietnik 🙂

 • Rambo

  Ela odrzucając kościół,odrzucasz także Chrystusa a odrzucając Chrystusa odrzucasz zbawienie. Zwycięstwo nad szatanem przyjdzie przez Maryję. Nie narzekaj że tak cierpisz bo znam ludzi ,którzy dźwigają strasznie ciężki krzyż i nie marudzą jak ty ! Chrystus się lituje nad nędzarzami i cierpiącymi,nawet nad tymi zwiedzionymi ! Więc nie bój się o nas katolików,my wiemy co się dzieje w naszym kościele.

  • Ela

   Wiedza i jeszcze raz wiedza. Czsami moze zaboleć. Nic nie jest constans, panta rei w każdej dziedzinie. Gdybyście wiedzieli co sie naprawdę dzieje, jakie sa odprawiane rytuały okultystyczne, to . Widzę, ze nie potrafisz czytac tekstu ze zrozumieniem. O jakim cierpieniu mowisz. To wy katolicy lubujecie się w cierpieniu,a nie w radości. Lepiej zacznij modli sie do prawdziwego Boga, nie tego kościelnego, ktory poprzez ksieży zabiera Wam energię. Włącz samodzielne myślenie , zapewniam to nie jest takie trudne. Zyciem należy się cieszyc, a nie vciagle sluchac o cierpieniu. i się na niego programować.
   Czy nie lepiej jak bys wstapił do zakonu, tam znajdziesz braci podobnych sobie i bedziesz taplał sie w ciagłej udręce i cierpieniu.
   A tak juz na marginesie- pomyliłeś portale, podobnie jak Roma. To nie jest katolicki portal, byc moze tego jeszcze nie zauwazyłeś, to Ci uswiadamiam to

   • Roma

    @ Elu

    dziś to jest forum okultystów ezoteryków i satanistów
    i dlatego tutaj piszę
    od kilku lat = min 5 lat
    5 lat temu tak nie było

    • Ela

     tyle, ze okultyzm jest tez praktykowany w kościele o czym malo ktory katolik wie, bo sie po prostu tym nie interesuje, czyli nie szuka wiedzy

 • Roma

  krzycz też głośno: precz szatanie !

  jeśli Marek nie wyrzeknie się szatana, to będzie z nim tylko gorzej

  dotyczy to każdego okultysty i wszystkich żyjących wbrew I przykazaniu

  • Vismaya

   … a ja jeszcze dodam…


   niech Marek mocno tupie nogami …
   a ja mu jeszcze podeśle gwizdek na niedźwiedzie ….

 • Roma

  zwracam się do Marka

  gdy będziesz widział tylko ciemność i czarną dziurę i czuł się w nią wciągany,
  to wołaj Jezusa na pomoc
  …..
  …….. Jezu Ufam Tobie !!! ……….. = to 3 słowa ratujące życie

 • Roma

  Trwać w prawdzie w czasach zamętu – ks. Piotr Glas

  https://youtu.be/tp0LW9A9LxI

 • Rambo

  Ela,nie mam wpływu na naszych pasterzy tak jak nie mam wpływu na to że wybrałaś złą drogę wśród okultystów prowadzącą do piekła. Oni robią źle ale ich złe życie nie może być usprawiedliwieniem dla twoich złych występków bo skończysz tam gdzie oni ! To są ślepi przewodnicy ludu Bożego bo szatan zaciemnił im umysły. Ale są też dobrzy księża. Nie gardź ludźmi bo nie jesteś od nich lepsza. Uwierz mi że nie brałem udziału w żadnym ludobójstwie,więc dlaczego obarczasz mnie cudzą winą? Polscy Katolicy też nie brali udziału w ludobójstwach.

 • Roma

  każdy człowiek ma wolną wolę i dokonuje wyborów, za które będzie sądzony
  Każdego z ludzi czeka Boży sąd
  także osoby duchowne !

  żyjemy w czasach ostatecznej rozgrywki między Ewangelią i jej zaprzeczeniem
  słowo : ostatecznej jest najważniejsze
  bo walka duchowa trwa od stworzenia świata, ale my jesteśmy pokoleniem,
  które przeżyje ponowne przyjście Chrystusa
  osoby duchowne też ludzie i ulegają pokusom jak każdy człowiek
  a są celem strategicznym szatana, więc atak na nich jest bardzo silny (kuszenie)
  trzeba trzymać się Świętej EWANGELII
  nie każdy duchowny może być autorytetem, ale jest wielu super kapłanów rekolekcjonistów
  np ks. Natanek, ks. Glas, Ojciec Augustyn Pelanowski, ks. Olszewski

 • Ela

  jesteście ubezwłasnowolnieni? wytłumacz mi,bo nie rozumiem?

 • Rambo

  Nina tak,niewątpliwie Rzym to synagoga szatana. Apokalipsa świętego Jana mówi o tym. Rzym to apokaliptyczny wielki Babilon ,miasto siedmiu wzgórz. My,Polscy katolicy nie mamy na to wpływu co robi Watykan,nie mamy też wpływu na to co robi Polski kler. Ale to wszystko nie usprawiedliwia niszczenia kościoła z zewnątrz. Bóg nas wyprowadzi z nierządnicy więc nie musisz się o nas martwić. Martw się raczej o siebie i o swoją duszę bo osąd nad kościołem nie należy do ciebie. Zawierzyłaś okultystycznym nauczycielom i myślisz że dzięki temu jesteś lepsza? Nie jesteś lepsza od tych którymi gardzisz.

  • Ela

   jak to nie macie wpywu na swoich pasterzy?

   • Roma

    człowiek nie ma decydującego wpływu na wybory na drugiego człowieka
    nikogo do niczego nie można zmuszać,
    można jedynie napominać i głosić słowo Boże
    ale,
    każdy człowiek dokonuje sam swoich wyborów i będzie sądzony z tychże wyborów
    okultyzm, ezoteryka itp to grzech przeciwko I przykazaniu

    • sprawdzam

     Roma, a napominasz swoich pasterzy? Bo jak dotąd po Twoich wypowiedziach widać, że stoisz za nimi murem.

     Powyżej napisałaś, że „każdy człowiek dokonuje sam swoich wyborów i będzie sądzony z tychże wyborów”
     Będzie sądzony. Ty też m.in. za to, że ich nie napominałaś. A miałaś wybór.

    • Roma

     @ sprawdzam

     a jakie ty masz prawo mi mówić co ja mam robić ?

     a kim ty jesteś, żebym ja miała ci zdawać raport z tego co robię i dlaczego ?

     twoja pycha diabelska ujawnia się w takim podejściu do mnie

     byle zabrać czas
     byle zniszczyć dobro
     byle atakować za cokolwiek, bo zmuszasz do obrony
     podobnie jak Viśka, bełkot i brednie, byle odciągać od szukania PRAWDY
     ad personam ataki na mnie to reakcja na sacrum

    • sprawdzam

     No i właśnie. Taka wasza pokrętna logika. Gdzie napisałam, co masz robić? Zadałam tylko pytanie. I nawet nie oczekuję na nie odpowiedzi. Dzięki niemu po prostu możesz co nieco przemyśleć.

    • Roma

     @ sprawdzam

     proszę przeczytaj jeszcze to co do mnie napisałaś …
     bo z logiką u cb coś nie teges ?
     ty nie tylko mi napisałaś co powinnam robić ( napominać pasterzy),
     ale mnie osądziłaś za to, że tego nie czynię !
     oskarżasz, straszysz mnie …
     a jakim prawem ?
     bije od cb wrogość … jak ci nie wstyd atakować bez powodu ?

  • Majestic

   „nie mamy też wpływu na to co robi Polski kler” tak ? a co próbowaliście ? z tego co widać to dręczyć i zaszczuwać ofiary
   „Bezmózgie owce bronią księdza pedofila”

   Dobry Dóch https://www.youtube.com/watch?v=SEQWCOXyr8k CO NIE USPRAWIEDLIWIA ??? a komu Ty zawierzyłeś ? SZATAŃSKI POMIOT tolerujecie zło, a pozostałych wyzywacie za okultystami tylko dlatego że chcą bronic ofiary , Doznajcie Siebie w Sobie i każde cierpienie ofiar , w myśli słowie i uczynku po tysiąc razy więcej , skoro dobro dla was jest to okultyzm to doznawajcie boskich objawień https://www.youtube.com/watch?v=oHSKTPGA71s

  • Ela

   Naukowa dokumentacja dowodowa ukazująca prawdę o ludobójstwie, zbrodniach i zwiedzenie Kościóła Katolickiego
   htp://www.yotube.com/watch?v=77Y5782yEWA cz.I

 • nina

  ———————–STOP SZCZEPIENIOM czyli ŚWIADOMEMU LUDOBÓJSTWU Słowian.
  W Polsce, kraju pod żydoską okupacją z nieludzką okultystyczną katolicką religią dokonuje się depopulacji jego rdzennych mieszkańców Polaków.
  MORDERCY z URZĘDU reprezentujący żydoski globalny interes czyszczą Polskę z jej rdzennych mieszkańców celem uzyskania PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ dla swojego rozmnożonego / w NYC żydówki rodzą od +-15 roku życia w sumie 10 ,12 dzieci/ narodu.
  Polskę ,w której żydzi będą stanowić większość można wreszcie będzie nazwać Polin. Syjonista NIE JEST CZŁOWIEKIEM , nie ma sumienia , postępuje jak zawsze w przeszłości .MORDUJE wszystko co stanie na jego drodze.MENGELE ŻYD !!! mordował min. żydów w Auschwitz , bo tego wymagał plan stworzenia przedsiębiorstwa HOLOKAUST.
  Dzisiaj podstępem przejęli władzę w Polsce . Wykorzystali w całości stworzony przez siebie katolicyzm do mordowania najsilniejszych , najinteligentniejszych Słowian. Dojście do władzy w Polsce podzielili na kilka etapów.
  Pierwszym etapem w XXI W było pozbawienie Słowian wszelkich zródeł dochodów, zdegenerowanie ,wynarodowienie, pozbawienie wszelkiej władzy. Po osiągnięciu 1 celów ,przystąpiono do 2 etapu .Depopulacji polegającej na PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIU szczepionkami powodującymi ciężkie choroby , zwłaszcza neurologiczne. Matka przykuta do niepełnosprawnego dziecka , nie urodzi już następnego , bo ani siły ani środków ale przede wszystkim strach !że kolejne też będzie chore. Tym sposobem Polska została ZDEPOPULOWANA wielokrotnie !! od 1989r. Teraz będzie DOBIJANIE !! resztówki ! szczepionkami, które dokonane zostanie za pieniądze Narodu polskiego.
  ———————-SZATAN nie człowiek mógł tylko wymyślić taki plan. Dramatem jest TO !! że polski katolik !!!!!!!!!!!!!! wspiera REŻIM SYJONISTYCZNY w Polsce, którego zaplecze stanowi WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA .
  DZIEL i RZĄDZ Polacy sobie u gardeł ! a wróg systemowo morduje pozostając poza wszelkimi podejrzeniami. Bo kto ? podejrzewać będzie MINISTERSTWO ZDROWIA o naśladownictwo żydoskiego lekarza z Auschwitz Mengele ??.
  —————————————————-Polaku ! Słowianinie ! BROŃ się !!! nie daj się zabić !
  http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/

 • Radoslaw

  Oczywiscie wszystko rozumiem O co chodzi w tym wszystkim.
  Ale EUTANAZJE NA POLITYKACH a szczegulnie Bankierach trzeba przeprowadzic I TO WTYBIE NATYCHMIASTOWYM.
  CALE NIESCZESCIE POLSKI TO ;;;;;;wladza Szatana nad Polska.I jego sludzy.Czyli establishment polityczny I koscielny.
  I WSZYSTKO CO JEST ZBUDOWANE NA KRZYWDZIE ludzkiej sie NIE OSTOII.AMEN

 • Rambo

  Nie próbujcie naprawiać tego świata bo się pokaleczycie. Zło opanuje internet całkowicie więc lepiej będzie wyrzucić komputer

 • Rybak

  Nie próbujcie naprawiać tego świata bo się pokaleczycie.

 • Rybak

  Nie próbujcie nawet ratować, czy naprawiać tego świata bo się tylko pokaleczycie . W najbliższej przyszłości będzie już tylko gorzej. Zło opanuje internet całkowicie więc lepiej będzie wyrzucić na śmietnik komputer,telefon . Ezoterycy intensywnie pracują dla szatana.