Nanowahadełko – pytania polityczne cz.1

Uwaga, Ważna informacja dla osoby, z którą się nie widziałem od prawie 5 miesięcy – masz koło siebie płatnego agenta Mossadu – satanistę, z którym masz się znów spotkać w wiadomym celu za 2 dni. On cię chce zamordować. Zostawi ci truciznę, strofantynę, która rozwali ci serce. Wystarczą minimalne ilości w napoju lub aerozolu. Zresztą zacznie on chorować za godzinę, niedługo nie powinien być już groźny. Został nasłany by cię kontrolować już 3 lata temu.

Uwaga, jak by był problem z serwerem tej strony, zanotujcie adres rezerwowej kopii: monitorpolski.wordpress.com

Postanowiłem zadać nanowahadełku dwa ważne pytania dla administracji Donalda Trumpa. Pokazało mi, że odpowiedzi powinienem puścić publicznie ,zatem to czynię.
1. Jaki wrogi ruch wobec USA planuje Izrael?
Odp: Powstanie Mułłów w Pakistanie. Stoi za tym mag Pak Dog, znany w USA jako Nick Puson.
2. Ilu jest zdrajców w Białym Domu i kim są pracujących dla satanistów?
Odp: Stan Wizun (reptyliańskie Numo Mur), Mark Wozniak (rept. Pumo Uz), Zbigniew Kepinski (rept. Towi Mur) oraz Okune Rivos (ciemnoskóry, przepłacony kwotą 1 mln dolarów).
3. W jakich krajach ambasadorowie USA pracują dla satanistów?
Odp. w 15 krajach: Turcja, Węgry, Polska, Ukraina, Korea Płd., Nepal, Indie, Rosja, UK, Francja, Senegal, Etiopia, Tobago, Japonia, Chiny.
Jak im to udowodnić? Odp: Rozliczyć transfery walut.

Podobne pytania zadałem odnośnie Rosji, i tak:
4. Ilu jest zdrajców w otoczeniu Prezydenta Putina i kim są?
Odp. Jest ich trzech: Pinko Meskowskaja (rept. Riva Miro), Wowa Siłodski (Rymno Serog), Sasza Riwo (Towi Tor).
5. W jakich krajach ambasadorowie Rosji pracują dla satanistów?
Odp. W 8 krajach: Włochy, Polska, Węgry, Ukraina, Zimbabwe, Szwecja, Macedonia, Turcja. Udowodnić podobnie – przez rozliczenie transferów walut.

Info dla magów, którzy zakłócali mi przekazy – zrobiliście dobry ruch zaprzestając tego. Przeżyjecie, a wasze cierpienia zmniejszą się o 80%.
Do 5 osób planujących zamach na mnie dzisiaj w nocy. Wasze problemy się zaczęły zanim to zaplanowaliście. Jak nie zmienicie planów, to w ciągu 2 godzin będzie już po was – taki mam przekaz. Co wam z tych 5 milionów dolarów każdy? Zrozumcie – jestem chroniony przez silniejszych niż wasi zwierzchnicy z Izraela. Zresztą po tych 2 osobach jutro już będzie tylko wspomnienie i na to nie mam rady.
No i wreszcie blokada tej strony na świecie. 92% powierzchni świata nie ma dostępu do tej strony. Odpowiada za to 12 osób, mających do dyspozycji 72 wykonawców. Widzę śmierć tych 12 osób w ciągu 3 dni, wykonawcy pożyją 9 dni. Jeśłi blokada zostanie całkowicie zdjęta, decydenci pochorują 6 tygodni, a wykonawcy 2 tygodnie. Tak mi mówi nanowahadełko, dla którego sława chyba jest bardzo ważna.

Blog na WordPressie monitorpolski.wordpress.com jest dostępny wszędzie, bardzo mnie to cieszy. I nanowahadełko chyba też.

Oczywiście, jest to wszystko fantastyka ezoteryczna 🙂

22 komentarze Nanowahadełko – pytania polityczne cz.1

 • Ann Tonina

  Pieknie dziekuje za odpowiedz 🙂
  Tak zrobie.

 • Ann Tonina

  A ja mam Panie Marku takie pytanie: wydrukowalam sobie fotke butelek i energetyzuje ja w butelkach plastikowych (niestety). Mam problemy ze stawami, wiec zdecydowalam sie na kuracje „boraksowa”. Butelki z roztworem boraksu energetyzuje zdjeciem podanym na blogu i pije te wode, a takze ustawiam butelki w stosunku 100% i 1/6 przy chorych stawach. Czy moge ten roztwor boraksu energetyzowac zdjeciem, czy lepiej nie. Bylabym wdzieczna za odpowiedz, bo nie ukrywam, ze cierpie z powodu bolu stawow. Chcialabym takze dzialac takze tak, zeby sobie pomoc, a nie zaszkodzic (albo przegazowac z terapia). W kazdym razie sledze Pana dzialania i jestem z Panem calym sercem. Pozdrawiam cieplo 🙂

  • Admin

   Nanowahadełko pokazuje mi żeby po prostu przykładać butelkę z taką wodą do stawu. Proszę stosować zdjęcie, które jest na marginesie po prawej na głównej stronie bloga – jest najsilniejsze. Z piciem takiej wody ostrożnie, wyjaśnię to w osobnym artykule. Słoik 0,5l powinien stać na smartfonie przez 48 minut, wtedy ma pełną moc. Trzymać przy stawie przez 20 minut. Jeśli zrobi Pani system balansujący, to wystarczy 8 minut. 1 słoik wodą o pełnej mocy, a drugi który stał na smartfonie przez 6,5 minuty.

  • Irol

   Na stawy warto zaopatrzyć się w 99% DMSO i smarować stawy 30% roztworem na zmianę z Borax’em, lub tzw. oliwką Boraksową.

   • Admin

    Tej kobiecie już pomogło w 36%, w ciągu tygodnia będzie to ok 90% poprawy, więc chyba szkoda zachodu.

 • Bogusław

  Panie Marku jestem ciekaw co wychodzi na temat pana Romana Nacht ???

 • Neo

  Z tego co słyszałem od Dr Jaśkowskiego strofantyna właśnie pomaga na serce kiedyś była używana przez lekarzy. Chyba, że chodzi o coś innego (pomyłka) lub jakieś większe skondensowane dawki..

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 – dla osób mających problem ze wzrokiem

  https://zachowajto.pl/!lrTdXCoAmNjk/nanowahadelko-pytania-polityczne-cz-1-mp3

  • Witam BigStana 🙂
   Mam prosbe – wrzucaj tutaj jak masz przerobiony tekst na audio.
   http://ulub.pl (kliknij u gory muzyka zeby pokazalo sie w zakladce „wrzuć mp3”.
   Chodzi o to ze jak wrzucisz to podasz link a jak ktos go kliknie to ma mozliwosc odsluchania go na stronie lub moze go pobrac na dysk.
   (Ewa kijowo czyta troche – o wiele lepiej slucha sie Jana.)
   Pozdrawiam

 • ninanonimowa

  —–kim ? czym ? ma być dla Polski żyd Jonny Daniels ?? . http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/141289,komu-sluzy-jonny-daniels

 • Thotal

  Idź do lasu / parku, stań i obejmij ulubione drzewo,

  – wzywam wszystkie siły materialne i duchowe, całą faunę i florę, wszystkie postaci i żywioły do pomocy w odsunięciu od władzy na Ziemi sił ciemności… NIECH SIĘ STANIE!!!

  • halina

   Codziennie wieczorem dziękuję Bogu za wszystkich miłych ludzi, których tego dnia choćbym tylko minęła na ulicy. Ciekawe, ale mam wrażenie, że te osoby które odbieram pozytywnie (nie znając ich) odpłacają mi tym samym. To rodzaj porozumienia?

 • Tomek

  Podlinkowany news jest z 2015 roku. Na Węgrzech nie ma ambasadora od 20. stycznia 2017, co można łatwo sprawdzić na stronie ambasady. Nie kłamałbym w tak łatwej do zweryfikowania kwestii.

  • Admin

   Sprawdziłem, chodzi o b. ambasador USA na Węgrzech. I jeszcze jedno – wychodzi, że planowano otworzyć ponownie ambasadę.

 • Tomek

  Na Węgrzech, w Korei Płd. i w Tobago nie ma ambasadorów USA.

 • Prusu

  Wspieram bo duszyczka moja lata na jakieś misje 🙂 wcześniej poprzez mnie nawracała wzrokiem, niektórzy bali się mi patrzeć w oczy bo jak sam znak majów galaktyczne białe zwierciadło mówi wszystko, pozdrawiam i chronię barierami. W przyszłym roku idę na pielgrzymkę po Polsce pomagać ludziom i dawać im otuchę i wiarę w drugiego człowieka. Z niecierpliwością czekam na wiosnę. A jak będzie trzeba to przepędzimy ich stąd świetlistymi mieczami (nie mylić ze świetlnymi ;)), na razie to ona pokojowo załatwia sprawy ale słucha moich „wkurwów”. Reptylów/demony pieszczotliwie nazywam uszatkami :D, jako że 90% z nich ma ludzkie ciała z przyrośniętym uchem do głowy/szyi bez płatka usznego. Po tym ich łatwo poznać ale trafiają się wśród takich też dobrzy także trzeba ich z poziomu serca badać. Ja ich odczuwam w brzuchu. Przerabiam też negatywne energie (zjadam), choć później niekiedy na mnie przechodzi to ale walczę dzielnie. Jak czujecie cały czas napięcie zdenerwowanie itp czy depresje zastanówcie się czy to wasze. Odkąd dusza mi powiedziała żebym nauczył się rozróżniać własne emocje bo nie wszystko jest moje pozbyłem się depresji. Okazało się że 90% tego co odczuwałem było energiami z otoczenia przerabianymi przeze mnie. Pozdrowienia. Z Bogiem. Ojciec czuwa.

  • Meu

   Dzięki.
   Całuję Twoje lotosowe stopy za to wszystko co robisz, co zrobiłeś i co zamierzasz zrobić
   Nie jesteś sam. Jest nas wielu i każdy działa na troszkę innym poziomie.
   Cel jest ten sam.
   Najbardziej jest – Ziemia dla ziemiaków

  • Urartur

   „…Przerabiam też negatywne energie (zjadam)…” Dziękuję za te słowa, myślałem że źle odebrałem subtelną informację o tym, że Jezus je zło. Może ktoś miał taki przekaz? Ciężko mi zaakceptować metodę walki poprzez zjadanie zła. Przyznaję, że zauważyłem lepszy efekt; gdy częstujesz kogoś z niskich pól świadomości jabłkiem (wybrałem je jako symbol grzechu) z intencją miłości mówiąc: jabłuszko piękna sprawa, smaczniutkie, proszę, na zdrowie, osoba ta zmienia się o 180 stopni i przestaje atakować innych. Jabłko jako symbol go przyciąga a sprawia, że połyka miłość zamiast grzechu a ona go wynosi na wyższe wibracje. To jakby tonącemu podać dłoń. Czy może ktoś potwierdzić spostrzeżenie?