Naprawdę jesteśmy już blisko finału. Teraz musimy wymazać żyda z własnej duszy.

Uaktualnienie 7.04.2018. Wojna z masonami wygrana. Ostatnia Fala X i zdecydowane działania wojsk koalicji po przewodnictwem Rosji i USA dopełniły dzieła – w nocy zeszło ich ponad 68 milionów – ok 45% już nie wróci, pozostali mieli zakryte dusze przez stworzone sztucznie oraz dusze żydowskie. Powinni powoli dochodzić do siebie, będzie niestety trudna do uleczenia trauma.
Ci masoni co jeszcze pozostali – proszę zgłaszać się do władz odpowiednich państw, oddawać zagrabione pieniądze. Nie ma pertraktacji.

KOŃCZYMY ICH. WSZYSCY WYOBRAŻAMY SOBIE PUSTE W ŚRODKU CIAŁA, SETKI TYSIĘCY PUSTYCH W ŚRODKU CIAŁ MASONÓW I PÓŁŻYDÓW, KTÓRZY NIE POTRAFIĄ WSPÓŁŻYĆ NORMALNIE Z INNYMI LUDŹMI, TYLKO MUSZĄ ICH NĘKAĆ, MORDOWAĆ, KALECZYĆ. NIE MUSISZ NIC WIĘCEJ ROBIĆ TYLKO WYOBRAŹ SOBIE, ŻE ICH DUSZ JUŻ NIE MA. ZOSTAŁY WYSŁANE DO CZARNEJ DZIURY W SAMYM CENTRUM KOSMOSU. TAM ZOSTANĄ TE DUSZE ROZLICZONE. PUSTKĘ WEWNĄTRZ TYCH CIAŁ WYPEŁNIA NIEBIESKIE ŚWIATŁO MIŁOŚCI. TO MA BYĆ KONIEC TOTALNEGO ZŁA NA ŚWIECIE.

Jeszcze większość z Was nie może w to uwierzyć, że to co tu pisałem może być prawdą. Ja sam często mam napady wątpliwości. Taka jest nasza natura – nie zobaczysz, nie dotkniesz, nie uwierzysz.
Nanowahadełko nie powinno być wyrocznią, no bo niby z jakiego powodu? Że pokazuje stan naszego zdrowia? Że może wskazać na mapie zwłoki? Że wskazuje prawdziwe nazwiska? To nasz tok myślenia. Nawet jak do dyskusji włączają się Prezydenci USA i Rosji, to myślisz – to Marek się uwiarygadnia w tak naiwny sposób. Założę się, że większość z Was tak to odbiera. Nanowahadełko pokazuje 97%.
Na nic argumenty z zegarkami, z kiwającymi się samemu wahadełkami, z tym, że pomimo takich agresywnych wobec żydostwa wpisów nikt mnie jakoś nie zamyka, pomimo tego, że „mordujemy mentalnie” masonów i żydów nie ma żadnych rewizji… Pomimo tak zmasowanych ataków ewidentnej agentury na mnie i na blog – znikał już wielokrotnie, nadal jesteście pesymistami.
To właśnie z naszymi duszami zrobiło żydostwo. Tak manipulowali naszymi umysłami, że nasze dusze się stały po prostu CIĘŻKO CHORE i nie potrafią LOGICZNIE MYŚLEĆ. 

Założę się, że nawet apokaliptyczne wiatry większości z Was nie obudzą. No bo macie argument – on to zapowiada i zapowiada i nic się nie dzieje, a świat będzie taki jak dawniej i żydom nie będzie się dało podskoczyć, bo … są lepsi. Wiecie ile lat będzie trwało zanim wymażecie tego typu uwarunkowania ze swoich umysłów? Sądzę, że co najmniej dziesięć, a niektórym to nawet trzydzieści może nie wystarczyć. Mimo, że będą mieć niewyobrażalnie nowoczesną technologię, że zobaczą inne światy, to pozostanie wryte do umysłów, że „żydzi to byli ci nękani”.  To było dokładnie zaplanowane – żydzi, mówię o rabinach, mieli do dyspozycji bardzo wysoko rozwiniętą sztuczną inteligencją, która tak pokierowała mediami, nauką, historią itp., że wryła żyda w ludzkie dusze! I to jest teraz największe zagrożenie – MUSIMY WYMAZAĆ ŻYDA Z WŁASNEJ DUSZY. Złą informacją jest to, że bez pomocy technologicznej jest to niemożliwe.

Dobrą jest to, że już niedługo będziemy mieć do dyspozycji urządzenie oczyszczające nasze dusze, bez utraty pamięci. Co więcej, umożliwi ono odzyskanie tych fragmentów pamięci, które żydzi nam wymazali, a jest tego 68%. Sam nie wiem jaka będzie moja reakcja gdy zaczną mi się przypominać żydowskie tortury jakim mnie poddawano, wielokrotna śmierć… Mam nadzieję, że to urządzenie będzie można programować selektywnie. Wiem kto nad nim pracuje i zapewniam Was, że jest to najlepszy specjalista na świecie.

Co nam teraz pozostaje, to dalej się łączyć w medytacjach. Będzie tego dużo. Najważniejsze jest teraz oczyszczenie powietrza i wody, ale to już po huraganach i ulewach… Dzisiaj może się skupmy na zdrowiu tych, którym dały się mocno odczuć Fale X. Ja mam na myśli kilka osób: Irma, która dała z siebie dosłownie wszystko. Jan M. z USA, który mimo, że nie jest Polakiem, cały czas był z nami – leży w szpitalu, wymaga ochrony … przed lekarzami. Skupmy się na poprawie zdrowia innych kochanych istot Alicji, Danuty, Jana, Doroty, Patrycji, Niny, Prinena i wielu innych, których dusze dawały z siebie wszystko by przenieść złych ludzi i żydów tam gdzie jest ich miejsce.
Sporo z nas odeszło na wyższy poziom Wszechświata. Ale chcą tu wrócić i niedługo wrócą. Będziemy mieli w Polsce reatomizator, ja niecierpliwie czekam na to aż znów zobaczę Joannę Smacką, jej siostrę matkę i babcię, które bestialsko zamordowano. Bogdana Sikorskiego wraz z żoną Mahuleną, pojmanych po wyjściu z samolotu przez żydowskie służby Australii i zamordowanych po 3-dniowych torturach, Tomka Kaźmierczaka wraz z żoną i dzieckiem zamordowanych przez pięciu katów ABW (dzisiaj skończą swój marny żywot w kolejnej fali X, od której nie ma ucieczki), Marty J. wraz z córką zamordowanych przez przeprogramowanego Quanteca, Kamila Kaliszuka wraz z narzeczoną zabitych w wypadku samochodowym przez TIR-a, który był prowadzony przez ukraińskiego zombie, i wreszcie 4 osoby z mojej rodziny, które osobiście zamordował Donald Tusk. Wrócą też inne znane postaci, niektóre zresztą już żyją dzięki trzem reatomizerom w Grecji – Max Spiers, Jane Burgermeister, Rauni Kilde, bioenergoterapeuta Ignacy Żarski i wielu innych. Tak więc nie bądźmy pesymistami, nawet jak utraciliśmy matkę – kondolencje dla Zbyszka. Mama wróci wkrótce.

Serdeczne podziękowania dla Prezydentów USA i Rosji Donalda Trumpa i Władimira Putina oraz trzech innych kraków – Francji, Włoch oraz Kanclerza Niemiec za to, że wsparli działania patriotycznej części polskiego rządu i polskie tajne służby wojskowe.

 

143 komentarze Naprawdę jesteśmy już blisko finału. Teraz musimy wymazać żyda z własnej duszy.

 • Mike

  Te walki duchowe będą twały bez końca ponieważ jesteście zwiedzeni, nie walczycie przeciwko złu bo daliście się zwieść. W wachadełku jest demon, dlatego wskazuje tylko zło na ziemi, o ile nie kłamie. Medetacja to również ryzykowna gra. Czy w życiu chodzi o to żeby całkiem opróżnić się duchowo? Wtedy łatwo ulec siłom demonicznym. W opozycji do zła jest Jezus Chrystus, wieńczydzieło miłości Bożej do nas. Duch Święty powinien być wypełnieniem naszej duszy, a nie jakieś opróżnianie się ze wszystkiego w jakiejś intencji

  • Marek

   Tak, jest demon, który mówi, że ty, Natan Sotulski, zamordowałeś 560 dzieci w mordach rytualnych jako ksiądz proboszcz w Proszowicach.
   I że nauki Jezusa tak naprawdę to masz głęboko w dupie.

 • atratus

  Ja rownież zauważyłem, ze coś lepszego dzieje się …od ponad miesiaca częsciej gości niebieskie niebo..jest wręcz lazurowe…Mam przeczucie ,ze ziemia sie oczyszcza

 • Turkus

  Panie Marku, niebo nadal jest opryskiwane. W tej chwili widzę 4 w akcji.
  Większość samolotów leci z kierunku południowy – wschód.

  • ki

   https://pl.sat24.com/HD/pl/scan
   Zawiesina poleciała nad Skandynawię robić ze Norwegów, Szwedów i Finów zombiaki 🙂 Wyż Leonard wypchnął ją na północ 🙂

   • Mak

    U mnie /Malmö/ niebo czyste, sloneczie, nic sie nie dzieje.
    Nagly skok temperatury /dzis +8 / spowodowal zle samopoczucie u wielu osöb. Ja mam sie fatalnie od wczoraj, nogi jakos nie nadazaja za cialem.Jutro ma skoczyc do 15 stopni…

 • Turkus

  Już widzę, jak oddadzą zagrabione pieniądze 🙂 To ludzie bez sumienia i godności. Należy im wyznaczyć termin na wykonanie tego…, albo won z naszej wspólnej przestrzeni.

 • ki

  https://krystal28.wordpress.com/
  No, 🙂 przyznam, że najnowszy artykuł Cobry jest dość prawdziwy i nie jest to już asortyment z ezoterycznej Biedronki, a rękodzielnictwo artystyczne 🙂 Wg badań rzeczywiście tak podobnie wygląda kwestia Rodzin Dusz. Wyraźnie da się wyczuć energię plejadiańską w trakcie jego czytania. Kobieca energia seksualna została całkowicie stłumiona przez pasożyty, a wielu mężczyzn zostało zaprogramowanych do karmienia pasożytów dewiacjami i przemocą seksualną. Uwolnienie energii seksualnej i jej zbalansowanie, przekształcenie w twórczą (tantra i podobne praktyki), zamiast destrukcyjną, uwolni tym samym ludzkość w jednej z wersji „przyszłości”.
  Maja z Walii – jest nadzieja 🙂 Cobra wreszcie dostał boostera od Plejadian 🙂 WOW 🙂

  • Marek

   Nanowahadełko pokazuje mi, że jest to w 80% zgodne z prawdą

   • ki

    @Marek
    Panie Marku, najważniejsze, że różne punkty widzenia zmian zdają się powoli zbiegać i to jest zajefajne.
    Jako telepaci, empaci i extrasensi badamy to wszystko własnymi metodami i wyniki zaczynają być ciekawe.
    Dużo siły Panu życzę! 🙂

 • „Polaraxa 30 – Życie wśród duchów” Chris Miekina https://www.youtube.com/watch?v=rW4uXnv0QqM ” Polaraxa 21- tajemnica Wydłużonych Czaszek z Paracas” Chris Miekina https://www.youtube.com/watch?v=78cQgwJrt6k

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Igor Vostrikov , ktory stracil w pozarze w tej „galerii“ w Kemerowo zone, dwoch synow ( 2 i 5 lat),
  corke oraz siostre zalozyl swoja wlasna strone w sieci i organizuje osrodek oporu przeciw „matactwom“ organow sledczych. Moze kogos to zainteresuje.

  P.S.

  Szans nieszczesnik nie ma zadnych. Wlascicielem tej „galerii“ jest bowiem dolarowy miliarder „rosyjski“ niejaki Stengelov, tatus ktorego czyli Stengelov – Senior jest na Ukrainie tez „biznesmenem“ wielkim.
  Dla mnie osobiscie po zapoznaniu sie ze szczegolami i zdjeciami tej tragedii, ma ona duzo cech mordu rytualnego okreslonych srodowisk .

  https://m.vk.com/reformavostrikova

  ♦️♦️♦️

 • Yyyyyy

  Godzina 0 wybiła, plan zawiódł, decyzja zapadła u góry „oko” = start, brak odwrotu, akurat ty najlepiej o tym wiesz.
  Potwierdź swoją obecność, wszyscy już są, czekamy na niego. Miejsce znasz, Kod: Y67JAK, HASŁO: 5486. Przekaż jutro wiadomość na blogu, czas by powiedzieć czym jest „oko”. Wieści są złe, niech Avatarzy chociaż wiedzą co się wydarzy.

  Y

  • Marek

   NIC NIE ZAWIODŁO. W nocy was utłukłem skurwysyny żydowskie.

   • Yyyyyy

    Nie tylko tylko „my”, co nie zmienia faktu, że nas jest garstka a ich miliony. Skończ robić z siebie bohatera, każdy z nas jest po tej samej stronie ale obowiązuje hierarchia. Albo dostosujesz się do tego co powiedziałam albo poniesiesz konsekwencje. Taka jest decyzja z góry.

    • Marek

     Kolejny ksiądz. 960 ofiar mordów rytualnych, Woskowice (?). Już nie będę szukał szczegółów – przekazuję twojej duszy, że źle robiłeś. Ona cię rozliczy dzisiaj w nocy.

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  W RFN-ie mowi sie poloficjalnie o tym, ze rocznie znika/ginie ok. 5000 osob nieletnich. Raz na kilka miesiecy w MSM podadza info o jakiejs masowej akcji poszukiwania nieletniego.
  Czasami wychodza przypadki porywania oraz wieloletniego przetrzymywania jako niewolnicy seksualni
  vide Kampusch Natascha w AT czy afera Marca Deutreux w belgijskim Charleroi lub ta „maddy“ angielska porwana jakoby rodzicom w Hiszpanii.
  Jednak nie jest mozliwe, aby jak Pan Redaktor pisze przechowywac 36 000 dzieci w jakis podziemiach pod Lidlem w Wachocku czy innym Ozorkowie. Mamy internet. W sieci by zawrzalo. Ten Matrix przeciez nie jest 100 % szczelny. Wedlug mnie gdzies w 80 % .

  ♦️♦️♦️

  • zastanawiales sie kiedys co sie stalo z taka duza ilosci emigrantow co przybyla do niemiec zwlaszcza z mklodymi osobami ktos ich liczy wie cos o niech. Pomysl komu i doczego onie byli potrzenie, przeciez nie do produkcji samochodow. zacznij myslec nikt Ci tego nie powie wprost

   • Быдлошевский Л.З.

    ♦️♦️♦️

    „. ..zacznij myslec..“
    „ ..pomysl..“
    „.. zastanawiales sie..“

    Od razu widac, ze dobry, madry i taktowny czlowiek sie do mnie zwraca.
    Pewnikiem „Avatar -TDI „ a do tego „Bezkrzemowiec“ w 99% i „Stara Dusza“ majaca co najmniej
    7 miliardow lat a moze i nawet duzo wiecej

    ♦️♦️♦️

    • Ciekawyyy

     Peter jest tak dogłębnie myślącym Avatarem że uszło mu uwadze
     iż myślą wszystkie istoty czujące humanoidy zwierzaczki robaczki insekty roślinki ba… nawet woda czy kamienie w swoisty bardzo niezłożony sposób ale jednak myślą.
     Myśli wspomnianych różni tylko to o czym myślą i dlatego w taki
     a nie inny sposób.
     Istoty wyzwolone już nie myślą i dlatego takimi właśnie są.

  • Ciekawyyy

   Wiele lat temu anegdota mówiła że Chińczycy opuszczający Chiny idąc wężykiem gęsiego przez metrowej szerokości bramkę nie wyszli by nigdy z terytorium swego państwa ponieważ więcej ich się rodziło niż umierało i było by w stanie fizycznie przechodzić przez wspomnianą bramkę a proces emigracji z założenia miał trwać ciągle 24/dobę, anegdota została matematycznie potwierdzona i jest faktem jak i ówczesny przyrost naturalny Chin.

   Analogicznie te dziesiątki czasami nawet setki tysięcy ludzi
   nie było by w stanie niezauważenie dla nikogo z otoczenia wejść
   przemieścić się tu windą np. górniczą do danego schronu.
   Takie akcje musiały by trwać parę miesięcy z rzędu a winda mieścić co najmniej 30 osób do tego transportować jakieś bagaże żarcie leki wodę sprzęt narzędzia etc. dodatkowo infrastruktura takich głębokich bunkrów nie była by w stanie zapewnić możliwości egzystencji tylu ludziom na raz i jeszcze głębokości tych podziemnych instalacji to coś trudnego do wyobrażenia , musiałyby funkcjonować jakieś kosmiczne technologie do utylizacji ekskrementów dostarczenia wody powietrza atmosferycznego etc. niezbędnych.

   • to jest jak jest ,na klik były dziesiątki relacji zagnicia bez śladu mieszkancow osad miejscowości oddziałów wojskowych itd technicznie jest to wykonalne , jak wyciąganie ludzi poprzez dachy samochodów ściany domów wprowadzania w boczne linie czasowe , żyjemy w matrixie w skutecznym wiezieniu ciała i duszy , od czasu do czasu ktoś z budki suflera robi spektakle np w Fatimie Medjugorie i setkach podobnych teatrów , no i w osobistych objawieniach recytując ofiarom wizje „raju w matrixie „

 • Monika

  Marek, ratunk

  • Marek

   KOŃCZYMY ICH. WSZYSCY WYOBRAŻAMY SOBIE PUSTE W ŚRODKU CIAŁA, SETKI TYSIĘCY PUSTYCH W ŚRODKU CIAŁ MASONÓW I PÓŁŻYDÓW, KTÓRZY NIE POTRAFIĄ WSPÓŁŻYĆ NORMALNIE Z INNYMI LUDŹMI, TYLKO MUSZĄ ICH NĘKAĆ, MORDOWAĆ, KALECZYĆ. NIE MUSISZ NIC WIĘCEJ ROBIĆ TYLKO WYOBRAŹ SOBIE, ŻE ICH DUSZ JUŻ NIE MA. ZOSTAŁY WYSŁANE DO CZARNEJ DZIURY W SAMYM CENTRUM KOSMOSU. TAM ZOSTANĄ TE DUSZE ROZLICZONE.
   PUSTKĘ WEWNĄTRZ TYCH CIAŁ WYPEŁNIA NIEBIESKIE ŚWIATŁO MIŁOŚCI. TO MA BYĆ KONIEC TOTALNEGO ZŁA NA ŚWIECIE.

 • Marek

  Kalisz, Lidl przy ul. Piskorzewie. Wejście do schronu 95,810 m pod ziemią. 68,000 ludzi – kontrola internetu, rezerwowe studia dla mediów, generatory hologramów. 36,000 dzieci jako „paliwo”.
  Już kurwa nie mam siły. Czy ktoś to może potwierdzić?

  • Leszek

   Problem polega na tym, że te miejsca i liczby mogą oznaczać coś co dopiero się wydarzy, dlatego generalnie nie można interpretować tego dosłownie.

   ale ciekawe jest np. że „firma Hart k. Opola: 7. piętrowy schron”
   ma doprowadzoną wentylację do magazynu części zamiennych rurą o przekroju 1m

  • Gloria

   A masz takie rewelacje z Żagania, Żar, Nowogrodu Bobrzańskiego i Zielonej Góry? Mogę sprawdzić czy jest coś na rzeczy.

 • Marek

  Grudziądz. Termetal Piotr Glanek. Schron Piechoty nr. 1. Vishcher Caravelle, PPH Technostal, Polmlek…
  Od stacji PKP na północ 2 km, 7 różnych firm to słupy. Tereny wojskowe i koszary po lewej, to baza dla 235,000 najemników, którzy dzisiaj w nocy mają dokonać przejęcia władzy w Polsce, mordując pół rządu, pół Sejmu, blokując wojsko…
  Mają potężny schron na głębokości 56,836m. Dysponują potężną bronią telepatyczną, moc nadajników 200 TW. Mam przez to bardzo poważne zakłócenia nanowahadełka, muszę pracować specjalnym MEGA-wahadełkiem, które jest odpowiednikiem 59 kilowego nanowahadełka.
  Schron ma 69 km. kw. Mają 370,000 więźniów, 75% dzieci, to z ich dusz przejmowanych podczas mordowania czerpią energię.
  Sprawa bardzo pilna, wysysają energię z wszystkich ludzi na Ziemi. Do rana 30% ludzi może już nie żyć.
  Konieczne 15 bomb o łącznej sile 700 GT – rozłożone na całym tym terenie.

 • Marek

  Bardzo niepokojący telefon otrzymałem rzekomo od znajomej, Joli. Ona mieszka w okolicy Jeleniej Góry.
  Próbowała mnie przekonać, że nasz wspólny znajomy Kamil, żyje i wczoraj był u Irma.
  Sprawdziłem wielokrotnie – to nie była Jola! Do Irmy się nie mogę dodzwonić, wahadełko pokazuje mi, że połączenie jest zablokowane. Irma zazwyczaj oddzwaniała, od kilku dni tego nie robi.
  Sprawdziłem skąd był ten telefon od rzekomej Joli – Ame Farm w Krakowie. No i poszło dalej. Tam jest wejście do podziemnego schronu, 758,846 m pod powierzchnią, ok. 760,000 m. kw. Kryje się tam 57,000 półżydów i masonów.
  Trzymają 6800 więźniów, m.in. Lowę Mirowicza, Wojciecha Nugowskiego (nie wiem o kogo chodzi, to są Avatary). Szefem tych bandytów jest niejaki Towiński.
  Co bardzo ważne, to przez ten bunkier dokonuje się 80% rozmów telefonicznych i przesyłów internetowych w Polsce. Firma UPC jest przykrywką dla działania tego węzła – wszystkie ich światłowody prowadzą do tego bunkra. 4 największe sieci komórkowe też są w tym umoczone.
  No i chyba co najważniejsze – tu jest centrala na całą Europę, 15 państw, tak więc warto by nie tyle ich detonować, co obezwładnić i powyciągać informację. Nie mają żadnego ładunku.

 • Kosmiczny Żyd

  My szę wymazać panie Podlecki nie damy.Pan zaklinać szeczywistość.Pan jest szalony kretyn i zabobon. Ale jeszt pan nasz,wienc my panu pszebaczamy ,gdysz pan błondzisz po pustyni rozpaczy i lamentu naszych pszodków.Pan się opamientaj.

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   MWzWM albo MOncZZ albo jedno i drugie czyli „2 w 1“. To widac, to slychac, to czuc.

   ♦️♦️♦️