Następna operacja fałszywej flagi Manchester

Grzegorz Skwarek:
Kryzysowi aktorzy. Podobnie jak podczas ataku w Londynie wiele faktów się nie zgadza w Manchesterze – pojawiło się nagranie na którym słychać wybuch kilkaset metrów od budynku – po wybuchu spiker obwieszcza że nic się nie stało i prosi o zachowanie spokoju. Śmierdzi to na kilometry jak podczas poprzednich fałszywych flag zatrudniani są KRYZYSOWI AKTORZY obecnie dość dobrze płatny zawód na świecie chyba się załapie. Oczywiście dowodów wciąż mało nic nie przesądzam – ale pojawiło się w sieci wideo ze szkolenia Kryzysowych Aktorów w Manchesterze kilka dni przed. Obejrzyjcie sobie – to nie jest naprawdę.

Za: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011437847119

Jak się okazuje opublikowane zdjęcia osób zaginionych są fałszywe! Są to po prostu powybierane przypadkowo zdjęcia celebrytów, YouTuberów i innych osób publikujących w internecie. Niektórzy z nich jak John – nastolatek prowadzący program Report of the Week już się wypowiedział na ten temat w nagraniu „I am Alive” (Ja żyję). Podobnie EvaDeMetal, stwierdziła że ktoś zrobił sobie „kiepski żart” umieszczając ją na liście zabitych.
Z kolei zdjęcie samej pokrwawionej i pobrudzonej Ariany Grande, które się pojawiło na Twitterze, pochodzi sprzed 2 lat i było zrobione podczas kręcenia Scream Queens.

81 komentarzy Następna operacja fałszywej flagi Manchester