Newsbook: tajemnicze morderstwa lekarzy holistycznych

Sprawa jest bardzo poważna, pozwolę sobie zacytować w całości trzy artykuły z portalu Newsbook.pl.

Zamordowali lekarkę, teraz usuwają wyniki jej przełomowych badań z sieci

Ann BorochW kilka dni po tajemniczej śmierci Ann Boroch, lekarki holistycznej i autorki poradników o zdrowiu, wyniki jej badań są usuwane z Internetu. Wygląda na to, że jej wrogowie chcieli zabić nie tylko ją, ale także zniszczyć jej dorobek. Czy stoi za tym przemysł farmaceutyczny?

Ann Boroch, została znaleziona martwa w Los Angeles w czwartek, 3 sierpnia. Lekarz stwierdził, że kobieta popełniała samobójstwo, wieszając się w swoim garażu. Jednak nikt z jej rodziny i przyjaciół nie wierzy, aby Ann zabiła się z własnej woli. Była osobą szczęśliwą, zdrową, miała wiele planów. Prawdopodobnie jej śmierć jest dziełem „seryjnego samobójcy”, który ma na sumieniu blisko siedemdziesięciu holistycznych lekarzy oraz badaczy. Wszystkich ich znaleziono martwych w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Wszyscy oni kwestionowali skuteczność medycyny konwencjonalnej a zwłaszcza terapii farmaceutycznych. Ich śmierć nie jest zapewne przypadkowym zbiegiem okoliczności. Ludzie ci, w tym Ann Boroch, narazili się potężnemu lobby farmaceutycznemu. Oni i ich badania stanowili dla przemysłu farmaceutycznego realne zagrożenie.

Ann Boroch nie tylko musiała ponieść śmierć, ale także jej prace na temat zdrowia i leczenia chorób muszą zginąć, być wymazane z ludzkiej świadomości. Pozostawiona przez nią wiedza dla niektórych jest bardzo groźna.

Już teraz wiele jej przełomowych badań, prowadzonych przez dziesiątki lat, jest usuwanych z Internetu. Zaledwie kilka dni po tym, jak Boroch została znaleziona martwa. Wiele z jej stron internetowych, wypełnionych informacjami o metodach leczenia, zostało już zlikwidowanych, a tajemnicze siły próbują wymazać jej nazwisko z Internetu.
erol

Za: https://newsbook.pl/2017/08/09/zamordowali-lekarke-teraz-usuwaja-wyniki-jej-przelomowych-badan-z-sieci/

LOS ANGELES: Tajemnicza śmierć lekarki walczącej z przemysłem farmaceutycznym! To 60 ofiara w ciągu 1,5 roku

Ann Boroch, znany autorytet medycyny holistycznej, została znaleziona martwa 1 sierpnia, w swoim mieszkaniu w Los Angeles. W ciągu ostatnich 18 miesięcy zostało zabitych lub zmarło w niewyjaśnionych okolicznościach, ponad 60 lekarzy krytycznych wobec przemysłu farmaceutycznego.
W lipcu tego roku , została zastrzelona przez policję z Minneapolis obok swojego domu Justine Damond, lekarka medycyny holistycznej. Australijka, polskiego pochodzenia, znana był też jako Justyna Ruszczyk. 40-letnia lekarka była krytyczna wobec medycyny konwencjonalnej i przemysłu farmaceutycznego.

Także Ann Boroch, która miała 44 lata, była w opozycji wobec przemysłu farmaceutycznego. Promowała naturalne metody leczenia oraz odrzucenie produktów farmaceutycznych.
Boroch w wieku 24 lat zachorowała na stwardnienie rozsiane. Gdy tradycyjna medycyna nie przynosiła jej poprawy zdrowia, stworzyła własny program leczenia i odkrył, że drożdże i toksyny grzybowe są główną przyczyną chorób autoimmunologicznych. Poprzez staranne utrzymanie ścisłej diety oraz skuteczny program przeciwgrzybiczny, Ann potrafiła wyleczyć się ze stwardnienia rozsianego. I przez ponad dwadzieścia lat nie miała objawów SM. Wdzięczna za powrót do zdrowia postanowiła, że jej misją będzie edukowanie społeczeństwa. W Polsce została wydana jej książka „Grzyby Candida przyczyna większości chorób”.
Boroch była również otwarta na wiele innych kwestii związanych ze zdrowiem, w tym na niebezpieczeństwa szczepienia, a także aktywnie walczyła o przejęcie kontroli nad swoim życiem i odrzuciła produkty farmaceutyczne na rzecz naturalnego uzdrawiania. Uważała, że edukacja jest najważniejszym narzędziem uzdrawiania umysłu i ciała.
Niespodziewana śmierć sprawiała, że zostawiła rodzinę, przyjaciół i pacjentów w wielkim szoku. Na jej oficjalnej stronie na Facebook czytamy: „Z ciężkim sercem dzielimy się z Wami tą wiadomością, że Ann Boroch, zmarła nagle we wtorek, 1 sierpnia 2017 roku. Wielu z Was zna historię Ann. Przez prawie 20 lat była światłem prowadzącym tysiące ludzi na całym świecie do uzdrowienia (…) Ann zostawiła spuściznę miłości, inspiracji i uzdrawiania. Jej wiedza będzie żyć przez jej książki i filmy wideo i nadal będzie się rozpowszechniać aby kolejni ludzi znaleźli drogę do uzdrowienia. Ann kochała to, co robiła…”.
eps

Za: https://newsbook.pl/2017/08/06/los-angeles-tajemnicza-smierc-lekarki-walczacej-z-przemyslem-farmaceutycznym-to-60-ofiara-w-ciagu-15-roku/


USA: Lekarka z Polski walcząca z przemysłem farmaceutycznym została zastrzelona przez policjanta Somalijczyka

Justine DiamondJustine Damond, lekarka medycyny holistycznej, została zastrzelona przez policję z Minneapolis obok swojego domu. Australijka, polskiego pochodzenia, znana był też jako Justyna Ruszczyk. 40-letnia lekarka była krytyczna wobec medycyny konwencjonalnej i przemysłu farmaceutycznego. Była też wykwalifikowanym instruktorem jogi.

Jej zainteresowanie niekonwencjonalnym leczeniem rozwinęło się po tym, jak zobaczyła, że członkowie jej rodziny cierpią z powodu depresji, alkoholizmu czy raka. Po stracie dużej części swojej rodziny, spędziła wiele lat na badaniu, jak rodzą się złe nawyki, nałogi i choroby.

Lekarka i trenerka zdrowego stylu życia, aktywnie walczyła o przejęcie kontroli nad własnym zdrowiem i życiem, między innymi poprzez odrzucenie produktów farmaceutycznych. Niestety, dołączyła do długiej listy lekarzy holistycznych, którzy w ciągu ostatnich dwóch lat zostali zabici w niewyjaśnionych okolicznościach .

Doktor Damond zginęła stojąc w piżamie przed domem swojego partnera w Minneapolis. Wcześniej zadzwoniła na policję aby zgłosić obecność intruza, który kręcił się po posesji. Gdy przybyło dwóch policjantów (obaj nie mieli włączonych kamer na mundurach) od razu padło kilka strzałów, wszystkie były skierowane w stronę Justine Damond. Nie miała szans przeżyć. Ustalono jednak, że zastrzelił ją policjant Mohamed Noor.

Jej partner, Don Damond, powiedział, że policja ukrywała przed bliskimi przebieg incydentu: – Niestety, jej rodzina i ja prawie nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych informacji od organów ścigania dotyczących tego, co stało się po przybyciu policji.

Burmistrz Minneapolis, Betsy Hodges, stwierdziła, że będzie domagać się drobiazgowego wyjaśnienia tej tragedii: – Jako burmistrz naszego miasta jestem głęboko zaniepokojona tym, co zdarzyło się wczoraj. Lokalna społeczność jest oburzona tym zdarzeniem. Jest nam bardzo przykro z powodu straty doktor Damond, i mamy nadzieję, że śledztwo zakończy się wkrótce, i wyjaśni co naprawdę zaszło tej nocy.

Za: https://newsbook.pl/2017/07/19/usa-lekarka-walczaca-z-przemyslem-farmaceutycznym-zostala-zastrzelona-przez-policje/

221 komentarzy Newsbook: tajemnicze morderstwa lekarzy holistycznych

 • Kalina

  Witaj majestic i witajcie inni 🙂
  Jak przeanalizowalam poludniowy biegun czyli Antarktyda to jest skret lewostronny jak sie orientujecie niby na drugiej polkuli jest splyw do zlewu w lewa strone a nie w prawa .To akurat wiem bo bylam niedaleko Antarktydy I powiem tak czulam na poludniu Tasmani dziwna energie . Co mi daje poczucie pewnej polarity . Biegun polnocny skret prawostronny i prawa polkola mozgu intuicyjna nad dole Antarktyda a za Antarktyda dalsze rozlazace sie kontynenty poza matrix . Atalantyda sie rozlazla jakby od centrum kreacji. Mam wrazenie , ze to 10 tysiecy lat trwa taki cyrk mind kontrol na ludzkosci a szczegolnie nad pewnymi liniami krwi w matrix .Obawiam sie , ze negatywna kreacja reptois, archons i giganty przeszly ze sciany Antarktydy prac na polnoc do centrum uspionego obecnie Edenu czyli bieguna polnocnego centrum symbol hyperspace kropka w centrum kregu w komputerze matrix . No wiec slynny BOG jest w srodku uspiony wylaczony zyjacy we wlasnym swiecie . Ta cala dlugoglowa cholota ze sciany Antarktydy podazala zeby byc blisko polnocnych rewirow . Nie moga sie dostac do vortex polnocnego wejscia do Centrum poniewaz ich polarity i brak organicznej swiadomosci w centrum nie pozwala na kontakt z tym miejscem w poprawny sposob.
  Majestic dlatego Puma punku i na Antarktydzie szarackie szkielety i gigantow potem w Cusco i cala Ameryka poludniowa
  Hitler probujacy szukac tam przyjaciol no i obecnie Obama i Kirll i inne reptalianskie- archontyczne psychopatyczne sily polityczne . Wniosek nasuwa sie taki , ze obecnie mamy dwie sfery na ziemi ( w totalnym nie balansie ) Pozytywna polnocna bardzo zawezona bo brak swidomosci u mind control ludzi i negatywna poludniowa Antarktyda i cala wojskowa flota i atomowe podwodne buldozery ziajajace atomowym ogniem rozwalajace sciane Antarktydy zeby bylo straszenie ociepleniem klimatu .
  Od wielu lat moja przyjaciolka ze Szwecji na polnocy przysyla mi zdjecia chemtrials .
  To jest blisko kregu lodowego otaczajacego polnocny biegun .
  O co im chodzi . My czujemy , ze chca powstrzymac rozszerzajacy sie vortex , ktory by wyparl archoncki syntetyczny swiat na ziemi
  Naszym zadaniem jest badac i analizowac i przekazywac do sieci publicznej. Budowac network swiadomosci na dole wsrod ludzi poprzez face book i inne strony , zeby ludzie zaczeli czuc i weszyc i w ten sposob jak odkryja prawde manipulatorzy beda w potrzasku . Swiadomosc na dole jest najistotniejsza .

  Ksiazka do przeanalizowania po angielsku Jest dosyc trudna https://archive.org/stream/paradisefound00warruoft#page/n18/mode/1up
  Ja bede z przyjaciolka nad nia pracowac jak bedzie ku temu okazja .