Newsbook: tajemnicze morderstwa lekarzy holistycznych

Sprawa jest bardzo poważna, pozwolę sobie zacytować w całości trzy artykuły z portalu Newsbook.pl.

Zamordowali lekarkę, teraz usuwają wyniki jej przełomowych badań z sieci

Ann BorochW kilka dni po tajemniczej śmierci Ann Boroch, lekarki holistycznej i autorki poradników o zdrowiu, wyniki jej badań są usuwane z Internetu. Wygląda na to, że jej wrogowie chcieli zabić nie tylko ją, ale także zniszczyć jej dorobek. Czy stoi za tym przemysł farmaceutyczny?

Ann Boroch, została znaleziona martwa w Los Angeles w czwartek, 3 sierpnia. Lekarz stwierdził, że kobieta popełniała samobójstwo, wieszając się w swoim garażu. Jednak nikt z jej rodziny i przyjaciół nie wierzy, aby Ann zabiła się z własnej woli. Była osobą szczęśliwą, zdrową, miała wiele planów. Prawdopodobnie jej śmierć jest dziełem „seryjnego samobójcy”, który ma na sumieniu blisko siedemdziesięciu holistycznych lekarzy oraz badaczy. Wszystkich ich znaleziono martwych w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Wszyscy oni kwestionowali skuteczność medycyny konwencjonalnej a zwłaszcza terapii farmaceutycznych. Ich śmierć nie jest zapewne przypadkowym zbiegiem okoliczności. Ludzie ci, w tym Ann Boroch, narazili się potężnemu lobby farmaceutycznemu. Oni i ich badania stanowili dla przemysłu farmaceutycznego realne zagrożenie.

Ann Boroch nie tylko musiała ponieść śmierć, ale także jej prace na temat zdrowia i leczenia chorób muszą zginąć, być wymazane z ludzkiej świadomości. Pozostawiona przez nią wiedza dla niektórych jest bardzo groźna.

Już teraz wiele jej przełomowych badań, prowadzonych przez dziesiątki lat, jest usuwanych z Internetu. Zaledwie kilka dni po tym, jak Boroch została znaleziona martwa. Wiele z jej stron internetowych, wypełnionych informacjami o metodach leczenia, zostało już zlikwidowanych, a tajemnicze siły próbują wymazać jej nazwisko z Internetu.
erol

Za: https://newsbook.pl/2017/08/09/zamordowali-lekarke-teraz-usuwaja-wyniki-jej-przelomowych-badan-z-sieci/

LOS ANGELES: Tajemnicza śmierć lekarki walczącej z przemysłem farmaceutycznym! To 60 ofiara w ciągu 1,5 roku

Ann Boroch, znany autorytet medycyny holistycznej, została znaleziona martwa 1 sierpnia, w swoim mieszkaniu w Los Angeles. W ciągu ostatnich 18 miesięcy zostało zabitych lub zmarło w niewyjaśnionych okolicznościach, ponad 60 lekarzy krytycznych wobec przemysłu farmaceutycznego.
W lipcu tego roku , została zastrzelona przez policję z Minneapolis obok swojego domu Justine Damond, lekarka medycyny holistycznej. Australijka, polskiego pochodzenia, znana był też jako Justyna Ruszczyk. 40-letnia lekarka była krytyczna wobec medycyny konwencjonalnej i przemysłu farmaceutycznego.

Także Ann Boroch, która miała 44 lata, była w opozycji wobec przemysłu farmaceutycznego. Promowała naturalne metody leczenia oraz odrzucenie produktów farmaceutycznych.
Boroch w wieku 24 lat zachorowała na stwardnienie rozsiane. Gdy tradycyjna medycyna nie przynosiła jej poprawy zdrowia, stworzyła własny program leczenia i odkrył, że drożdże i toksyny grzybowe są główną przyczyną chorób autoimmunologicznych. Poprzez staranne utrzymanie ścisłej diety oraz skuteczny program przeciwgrzybiczny, Ann potrafiła wyleczyć się ze stwardnienia rozsianego. I przez ponad dwadzieścia lat nie miała objawów SM. Wdzięczna za powrót do zdrowia postanowiła, że jej misją będzie edukowanie społeczeństwa. W Polsce została wydana jej książka „Grzyby Candida przyczyna większości chorób”.
Boroch była również otwarta na wiele innych kwestii związanych ze zdrowiem, w tym na niebezpieczeństwa szczepienia, a także aktywnie walczyła o przejęcie kontroli nad swoim życiem i odrzuciła produkty farmaceutyczne na rzecz naturalnego uzdrawiania. Uważała, że edukacja jest najważniejszym narzędziem uzdrawiania umysłu i ciała.
Niespodziewana śmierć sprawiała, że zostawiła rodzinę, przyjaciół i pacjentów w wielkim szoku. Na jej oficjalnej stronie na Facebook czytamy: „Z ciężkim sercem dzielimy się z Wami tą wiadomością, że Ann Boroch, zmarła nagle we wtorek, 1 sierpnia 2017 roku. Wielu z Was zna historię Ann. Przez prawie 20 lat była światłem prowadzącym tysiące ludzi na całym świecie do uzdrowienia (…) Ann zostawiła spuściznę miłości, inspiracji i uzdrawiania. Jej wiedza będzie żyć przez jej książki i filmy wideo i nadal będzie się rozpowszechniać aby kolejni ludzi znaleźli drogę do uzdrowienia. Ann kochała to, co robiła…”.
eps

Za: https://newsbook.pl/2017/08/06/los-angeles-tajemnicza-smierc-lekarki-walczacej-z-przemyslem-farmaceutycznym-to-60-ofiara-w-ciagu-15-roku/


USA: Lekarka z Polski walcząca z przemysłem farmaceutycznym została zastrzelona przez policjanta Somalijczyka

Justine DiamondJustine Damond, lekarka medycyny holistycznej, została zastrzelona przez policję z Minneapolis obok swojego domu. Australijka, polskiego pochodzenia, znana był też jako Justyna Ruszczyk. 40-letnia lekarka była krytyczna wobec medycyny konwencjonalnej i przemysłu farmaceutycznego. Była też wykwalifikowanym instruktorem jogi.

Jej zainteresowanie niekonwencjonalnym leczeniem rozwinęło się po tym, jak zobaczyła, że członkowie jej rodziny cierpią z powodu depresji, alkoholizmu czy raka. Po stracie dużej części swojej rodziny, spędziła wiele lat na badaniu, jak rodzą się złe nawyki, nałogi i choroby.

Lekarka i trenerka zdrowego stylu życia, aktywnie walczyła o przejęcie kontroli nad własnym zdrowiem i życiem, między innymi poprzez odrzucenie produktów farmaceutycznych. Niestety, dołączyła do długiej listy lekarzy holistycznych, którzy w ciągu ostatnich dwóch lat zostali zabici w niewyjaśnionych okolicznościach .

Doktor Damond zginęła stojąc w piżamie przed domem swojego partnera w Minneapolis. Wcześniej zadzwoniła na policję aby zgłosić obecność intruza, który kręcił się po posesji. Gdy przybyło dwóch policjantów (obaj nie mieli włączonych kamer na mundurach) od razu padło kilka strzałów, wszystkie były skierowane w stronę Justine Damond. Nie miała szans przeżyć. Ustalono jednak, że zastrzelił ją policjant Mohamed Noor.

Jej partner, Don Damond, powiedział, że policja ukrywała przed bliskimi przebieg incydentu: – Niestety, jej rodzina i ja prawie nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych informacji od organów ścigania dotyczących tego, co stało się po przybyciu policji.

Burmistrz Minneapolis, Betsy Hodges, stwierdziła, że będzie domagać się drobiazgowego wyjaśnienia tej tragedii: – Jako burmistrz naszego miasta jestem głęboko zaniepokojona tym, co zdarzyło się wczoraj. Lokalna społeczność jest oburzona tym zdarzeniem. Jest nam bardzo przykro z powodu straty doktor Damond, i mamy nadzieję, że śledztwo zakończy się wkrótce, i wyjaśni co naprawdę zaszło tej nocy.

Za: https://newsbook.pl/2017/07/19/usa-lekarka-walczaca-z-przemyslem-farmaceutycznym-zostala-zastrzelona-przez-policje/

221 komentarzy Newsbook: tajemnicze morderstwa lekarzy holistycznych

 • Tomasz

  Gdzieś w każdym z nas gdy rozpala się gniew
  budzą się niezłomni burzy się krew
  jak husaria! jak husaria! jak husaria!

  Gdzieś w każdym z nas niezłomny duch
  wiedzie nas do walki w bezimienny grób
  jak husaria! jak husaria! jak husaria!

  Tekst z piosenki Jak Husaria zespołu Luxtorpeda

  https://www.youtube.com/watch?v=N5kYZjLcC1g

 • gość

  Dziwne kręgi na radarowym zdjęciu wielkiej nawałnicy, która zaatakowała Polskę

  Potężna nawałnica z 11 sierpnia 2017 roku będzie z pewnością zapamiętana na długo. Nie żyje w sumie 5 osób, a ponad 2500 budynków zostało uszkodzonych. Wiatr położył też 40 tysięcy hektarów lasu. Ogromna burza widziana na radarze meteorologicznym zajmowała jedną trzecią Polski. Na niektórych zdjęciach radarowych widać dziwne kręgi, które zwróciły uwagę zwolenników teorii o broni klimatycznej HAARP i jej podobnych.

  Skala burzy, która spustoszyła Polskę była ogromna. Wielu specjalistów było zaskoczonych jej gwałtownością, która przerastała wielokrotnie zwykłe burze. Czy to zatem możliwe, że Polska padła ofiarą stosowania broni klimatycznej? Mało kto wierzy w takie wyjaśnienie, ponieważ większość społeczeństwa nigdy nie słyszała o stosowaniu broni wyzwalającej huragany. Jednak ci, którzy o tym słyszeli zwracają uwagę na dziwne kręgi, które można było zauważyć zwłaszcza na zdjęciach odbić radarowych typu CMAX.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwne-kregi-na-radarowym-zdjeciu-wielkiej-nawalnicy-ktora-zaatakowala-polske

 • gość

  13 tajemnic korporacji farmaceutycznych, o których nie chcą byś wiedział!

  Są obecne w telewizji, gazecie, Internecie, na bilbordach i w radiu. Mówią o nich specjaliści, gwiazdy, sąsiedzi. Obiecują rewelacyjne skutki, poprawę zdrowia i lepsze życie. Reklamy boskich specyfików.

  Ślepo wierzymy, że uratują nas przed bólem, cierpieniem i milionami dolegliwości. Łykamy je garściami, bo dostaliśmy je od lekarzy – profesjonalistów w dziedzinie medycyny, często nazywanymi cudotwórcami… A czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad skutkami ubocznymi fenomenalnych leków? Czy na ulotkach są wyłącznie prawdziwe informacje? Czy lekarze naprawdę tak dobrze znają się na wszystkim? Czy myśleliście o tym, że możecie być zdrowi bez łykania tych wszystkich kolorowych pigułek?

  Obalamy medyczne mity, które są nam wpajane od lat! Masz prawo wiedzieć.

  https://wolnemedia.net/13-tajemnic-korporacji-farmaceutycznych-o-ktorych-nie-chca-bys-wiedzial/

 • ninanonimowa

  —————- A TU !!! SŁOWIAŃSKIE SYMBOLE upominają się o swoje lechickie KORZENIE [ bez korzeni Naród nadaje się na boazerię ]

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/

  • Easy Rider

   Jak większość wynalazków, może to być wykorzystane zarówno w dobrych, jak i w złych celach. Artykuł wspomina tylko o dobrych, a przecież nie trzeba być genetykiem, żeby wyobrazić sobie nawet depopulację, poprzez modyfikację na skalę masową DNA. Właściwie to już się dzieje, przy pomocy GMO.

   • Zielona wróżka

    Pamiętam jak jakiś czas temu oglądałam jakiś materiał na youtube,albo czytałam artykuł,już nie pamiętam dokładnie,ale był o tym,że pewne siły pracują nad bronią która miałaby oddziaływać tylko na konkretną rasę.

 • Świętowit

  Illuminaci w latach 60-tych rozszerzyli swoją ofertę o tzw. celebrytów, którzy tak naprawdę nie potrafią zupełnie nic. Znani z tego, że są znani.
  Wystarczy podpisać kontrakt i być sławnym i bogatym, a illuminackie media zajmą się tym. W Polsce najlepszym przykładem może być Natalia Siwiec. Kto to jest, kto ją promuje, co ona sobą prezentuje.

  • Easy Rider

   Podobnym przykładem iluminackiej maskotki może być Michał Szpak, osobnik o nieokreślonej tożsamości płciowej, promujący jakby podprogowo ideologię gender.

 • Świętowit

  Usain Bolt. Kontrakt dobiegł końca, czas na zapłatę.
  http://eurosport.onet.pl/lekkoatletyka/ms-w-lekkoatletyce-2017-dzien-ix-relacja-na-zywo/chvfq7
  https://illuminatiadamz.wordpress.com/
  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW, KTÓRYCH PRZYJMUJE ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 500 000 USD w USD
  2. Nowy samochód o wyrafinowanym wyglądzie, o wartości 300 000 USD
  3. Dream House kupił w kraju własnym wyborem
  4. Wakacje na miesiąc (w pełni opłacone) do miejsca przeznaczenia.
  5.Ogólny pakiet dla użytkowników golfowych
  6.Ochrona VIP na wszystkich lotniskach na świecie
  7. Całkowita zmiana stylu życia
  8.Access to Grove Bohemian
  9.Miesięczna płatność w wysokości 1.000.000 USD na konto bankowe każdego miesiąca jako członka
  10.Onominutowe spotkanie z 5 największymi światowymi liderami i 5 największych gwiazd na świecie. Jeśli wstawisz do domu bogaty e-mail, nasz nowy adres eamil jointhehouseofriches@gmail.com

 • gość

  Jerzy Zięba do Polaków o lepszej Polsce

  https://youtu.be/EELgo5q4Mn0

 • Świętowit

  Polski HAARP w natarciu.
  Oto główny sprawca modyfikacji pogody w Polsce.
  https://pl-pl.facebook.com/LOFAR-Polska-1563705297192954/
  Przed powstaniem LOFAR, nikt nie słyszał o takich anomaliach pogodowych.
  Sprawdźcie co takiego odkryli „polscy” nałukofcy astrofizycy. Zero efektów w badaniu „kosmosu”, ale 100% w modyfikacji pogody.
  Jak działa technologia. Potężna moc fal elektromagnetycznych o odpowiedniej częstotliwości wysyłana z 10 000 anten systemu LOFAR, rozmieszczonych na terenie Polski, odbijana jest od firmamentu który znajduje się na wysokości ok. 100 km nad naszymi głowami.Fale te wracają na Ziemię wywołując po drodze takie właśnie anomalia pogodowe. Więcej na ten temat wiedział Nikola Tesla, który przeprowadził eksperyment, zwany katastrofą tunguską.
  https://www.tajemnice-swiata.pl/nikola-tesla/
  Rok 1908 w środkowej Syberii ma miejsce katastrofa Tunguska. Doszło tam wówczas do niezwykle silnej eksplozji, która skutecznie powaliła drzewa w promieniu do 40 kilometrów, z kolei widziana była w promieniu 650 kilometrów, a słyszana w promieniu 1000 kilometrów.
  Tego dnia sejsmografy na całej ziemi zarejestrowały silny wstrząs.
  Niewiarygodne, nagle dochodzi do ogromnej eksplozji na naszej planecie i nikt nie wie, co się dzieje, ale czy na pewno nikt nic nie wie? Oficjalnie mówi się o zderzeniu z asteroidą lub antymaterią, ale nieoficjalnie wspomina się nazwisko, Tesla.
  Tajemnicze urządzenie
  Jakiś czas przed wydarzeniami z roku 1908 Nikola Tesla stwierdza, że wynalazł urządzenie, dzięki któremu będzie zdolny przenieść konkretny ładunek energii w dowolne miejsce na świecie.
  Co robi dalej?
  Kilka dni przed dniem katastrofy, ustawia swoje urządzenie i podaje konkretne miejsce docelowe owego ładunku.
  Kilka osób wtajemniczonych zna godzinę i dokładne miejsce. Niestety okazuje się, że do niczego nie doszło, ale czy aby na pewno?
  Kilka dni później, światowe media zaczynają nagłaśniać wydarzenia na Syberii, których czas pokrywa się z eksperymentem Tesli. Czy to możliwe by urządzenie tego serbskiego naukowca zadziałało, ale w innym miejscu na ziemi niż przewidywał? Tak jest to możliwe.
  Po tych wydarzeniach Tesla stał się bardziej skryty i tajemniczy.
  Teraz możemy przejść do meritum. CIA przejęła prace Tesli i udoskonalała je przez kolejne dziesięciolecia.
  Dziś Stany Zjednoczone Ameryki posiadają broń o nazwie HAARP, którą można także nazwać emiterem promieni śmierci.
  Są to sygnały o konkretnej częstotliwości, dzięki którym można wpływać na umysły ludzkie, można je kontrolować w pewnym obszarze zachowań, mało tego, ostatecznie można zainicjować sygnał o częstotliwości pokrywające się z częstotliwością pracy danego organizmu, wówczas może dojść do śmierci takiego organizmu.
  Po co to wszystko? Dla władzy i kontroli społeczeństw, a także pogody, czy sądzicie, że dzisiejsze anomalie pogodowe są wynikiem naturalnych przemian na naszej planecie?
  Amerykański i Europejski sen o wolności przerodził się w koszmar, z którego nikt nas nie obudzi, chyba że my sami. Ostatecznie nasze życie ma wartość, pamiętajmy o tym.

 • Kalina

  A to Pacific Peter https://www.google.pl/maps/@35.1921364,-146.325188,870972m/data=!3m1!1e3
  Ciekawe bardzo ciekawe ksztalty ciecia ? Moze te gory to sa poprostu chaldy z wykopalisk . To zalezy jaka technologia operowali Ale cos mi sie wydaje , ze byla kolosalna jak na nasze wyobrazenie . https://www.google.pl/maps/@-9.8052034,-78.8844303,1045708m/data=!3m1!1e3
  Nie wiem ale tak mi cos po soul krazy , ze te gory byly zrobione a nie sa naturalna forma . ten caly fair zone na Pacyfiku wydaje mi sie wielkim klamstwem .https://www.google.pl/maps/@-16.0882863,-73.2102284,3506547m/data=!3m1!1e3

  • Świętowit

   Czy nie widzisz , że to są nieudolne kolorowanki. Zdjęcia niby „satelitarne” wykonywane są z dronów. Wystarczy przybliżyć brzegi mórz czy oceanów, a fale będą widoczne tylko do odległości ok. 800 m. czyli zasięg sterowania dronem.Najlepszym przykładem będzie morze czerwone i fale dookoła wysepek.

  • Świętowit

   Przejrzyj jeszcze raz te zdjęcia „satelitarne” z dronów na google earth i zbliż je do wysokości ok 10 000 m.Zobaczysz, że fale oceanów widoczne są tylko przy samym brzegu, reszta to masoński kit.

 • Kalina

  Peter
  Przestan z ta plaska ziemia . Moze jest i plaska moze jest concave i moze jest wypukla . Wszystko moze byc globalnym mind control via mozg .
  I tak jest matrix objeta sprawdzalysmy to w centrum w srodku maja komputerowy impuls w centralnym krysztale ziemi a firnament tez maja z krysztalow cos w sensie szkla i maja tez heperspace pod tym firnamentem Hyperspace jest komputerowym zapisem symboli . Tak wygladaja boskie poklady Matrix . Archoncki A.I technoligia kreowala to ponad 12 tysiecy lat . To znaczy struktura selicon zostala przejeta przez technologie az do centrum ziemi .
  Mnie zastanwia bardziej Pacyfic rowno pociety . Ciekawe jakich maszyn uzyli do wydobywania krzemu i innych potrzebnych materialow I co z tego zrobiono ?https://www.google.pl/maps/@31.3841488,-21.2886258,302422m/data=!3m1!1e3
  Nie jest to mozliwe zeby linie na dnie byly tak proste jakby je przecial jakis wielki noz . Natura raczej nie ma tendencji do ciecia terenu w ten sposob .

 • gość

  Protest przeciw przymusowi szczepień – w obronie rodziny!

  24.08.2017 r. o godz. 9:00 w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 42 odbędzie się drugie posiedzenie sądu o ograniczenie władzy rodzicielskiej za ochronę dziecka i odmowę szczepienia noworodka.

  „Stop ingerencji w autonomię rodziny! Zatrzymajmy to szaleństwo!” apelują organizatorzy protestu, którego uczestnicy pokażą solidarność z rodziną z Gniewkowa wysłaną przez kierownika przychodni do sądu rodzinnego za składanie skarg na zatrudnionego przez niego lekarza, który zignorował powikłania poszczepienne po wymuszonej szczepionce u starszego dziecka.

  „Przejdziemy całymi rodzinami ulicami Inowrocławia w proteście przeciw zamachowi na prawa rodziny, człowieka i pacjenta. W tym samym czasie pod przychodnią Esculap w Gniewkowie odbędzie się happening” zapowiadają organizatorzy.

  Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1099998653466176/

  http://prawy.pl/55661-protest-przeciw-przymusowi-szczepien-w-obronie-rodziny/

 • ninanonimowa

  ———stare zdjęcia od 2,5 min gwiazda Dawida na placu w Rosji

  https://www.youtube.com/watch?v=jwzZ_aIEiTQ

 • Peter

  to bylo do ninanonimowa film w 13min ze zyjemy na plaskiej
  https://www.youtube.com/watch?v=XU8twJwOQT8&t=0s
  PLAN SATANISTÓW

 • Peter

  wybij sobie płaską ziemie z głowy jest wklęsła. Jestem geodeta zapytaj się kogoś co się zajmuje geodezją.

  • Easy Rider

   Albo źle umieściłeś komentarz, albo nie dopisałeś, kto ma sobie wybić – bo ja nie jestem „płaskoziemcem” ani „wypukłoziemcem”.

  • Wojox

   To jest niezbywalna prawda. Geodezja wykazuje iż cała Polska jest wklęsła. Ale to mozna zawsze zwalić na efekt piłeczki do golfa. Ona też jest wszędzie wklesla. Ale kiedy wpiszemy koło w kulę to mamy wtedy całość. Jak komórka która jest kulą jednak w środku ma cały szereg urządzeń. I dlatego działa.

 • Easy Rider

  Afera Mateusza Piskorskiego: Areszt bez końca.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201708106052663-Afera-Mateusza-Piskorskiego-Areszt-bez-konca-Jaroslaw-Augustyniak/

  Po kolejnej rozprawie, w której kolejne przedłużenie aresztu, na żądanie prokuratury, dla Mateusza Piskorskiego, staje się dla sądu rutynową formalnością, rodzi pytanie – czy Piskorski będzie mógł opuścić areszt dopiero wtedy, gdy PiS straci władzę?

  W sprawie Piskorskiego nie ma znaczenia, kto rządzi. Gdyby tak było, to w ramach tej brutalnej walki politycznej tzw. totalna opozycja już dawno posłużyłaby się przypadkiem Piskorskiego, jednak nawet się o tym nie zająknie, chociaż byłby to dla PiS-u argument miażdżący. Dlaczego tak się dzieje – to zadanie domowe dla adeptów wiedzy o spiskowej rzeczywistości.

 • Peter

  a kto wydał Andrzeja Leppera

 • Prawda czy fake? Bo jeżeli tak to żyjemy w państwie dzikim w którym każdego publicznie można zamordować.

 • ninanonimowa

  ——————— BARDZO WAŻNY FILM !!!!! który DO KOŃCA !!!!!!!!!!! proszę oglądnąć.

  https://www.youtube.com/watch?v=Mrdi0NFCyZQ&list=PLsl9qhb8vVlJ0iiU9p0OIjr_cEK3ECDb0&index=1

  • ninanonimowa

   ——film—–ROSJA : żydzi jej nienawidzą bo !! NIE DAŁA ZJUDAIZOWAĆ PRAWOSŁAWIA.

 • denuo

  Mahomet, choroba dziedziczna. Marek Chodakiewicz – Światy Islamu. VIII.2017r.
  https://www.youtube.com/watch?v=LclGCMIpGKM

 • OBSERWATOR

  Panie Trump! Nie strasz Pan – nie strasz, bo się Pan zesrasz!

  (http://fakty.interia.pl/swiat/news-donald-trump-ponownie-ostrzegl-koree-polnocna,nId,2428119)

  Zajmij się Pan Twoim krajem bo CZEKA GO KATAKLIZM (przepowiednie nie kłamią!!!) i przestań SZCZUĆ ludzkość na bogu ducha winny kraj, który CHCECIE NAPAŚĆ ABY MIEĆ POWÓD DO WYWOŁANIA WOJNY ŚWIATOWEJ, której NIE UDAŁO SIĘ WAM WYWOŁAĆ u NAS bo O TO WAM – LUDOBÓJCZE BESTIE – NAPRAWDĘ CHODZI!!!

  PRZY OKAZJI CHCECIE ZNISZCZYĆ KOLEJNY KRAJ i WYMORDOWAĆ KOLEJNYCH MIESZKAŃCÓW KRAJU NA KTÓRY PRÓBUJECIE NAPAŚĆ BO NA TYM – obŻYDliwe BESTIE – POLEGA WASZE DIABELSKIE ISTNIENIE!!!

  ROBILIŚCIE TO JUŻ w WIELU KRAJACH – WY USraelSSkie LUDOBÓJCZE ŚCIERWA UDAJĄCE ŚWIĘTOSZKÓW – i TAKIE SĄ WASZE PRAWDZIWE CELE TAKŻE W TYM WYPADKU!!
  Myślisz – nieszczęsny człowieku – że ta marionetkowa funkcja uchroni Cię przed POTĘPIAJĄCYM CIĘ SŁOWEM LUDZKOŚCI które WYRZUCI CIĘ NA ŚMIETNIK HISTORII?!!

  Może najpierw WYTŁUMACZ SIĘ – KŁAMCO – gdzie jest REALIZACJA OBIETNIC z mowy inauguracyjnej:

  „We stand at the birth of a new millennium, ready to unlock the mysteries of space, to free the Earth from the miseries of disease and to harness the energies, industries and technologies of tomorrow. A new national pride will stir ourselves, lift our sights and heal our divisions” ???

  CO – LEDWO SIĘ URZĄD OBJĘŁO i OD RAZU WOJNY SIĘ ZACHCIEWA?!! CZY TY CZŁOWIEKU NAPRAWDĘ JESTEŚ TAK GŁUPI ŻE UWIERZYŁEŚ ŻE TEN URZĄD CZYNI CIE BEZKARNYM W POCZYNANIACH i POZA ZASIĘGIEM KRYTYKI KTÓRA CIĘ ROZDEPTA?!!
  JEŚLI w to WIERZYSZ TO SIĘ KURWA GRUBO POMYLIŁEŚ bo TO JUŻ NIE TE CZASY KIEDY MOŻNA BYŁO NAMI – SPOŁECZEŃSTWEM – BEZKARNIE MANIPULOWAĆ i OKŁAMYWAĆ NAS!!

  Zapamiętaj Pan, że pole morfogenetyczne całej planety INTENSYWNIE PROGRAMUJE SIĘ w taki sposób, że KŁAMCY i ZBRODNIARZE oszukujący ludzkość PADAJĄ TRUPEM tak, jak ten ukraiński banderowiec – zbrodniarz, próbujący wypowiadane KŁAMSTWA uwiarygadniać Bogiem: https://www.youtube.com/watch?v=yZ9GdkBaSDo !!!

  Pan robisz podobnie – przyjeżdżasz do Polski i ŁŻESZ PAN JAK BYDLE!! MYŚLISZ ŻE MASZ DO CZYNIENIA Z GŁUPAMI KTÓRYM WCIŚNIESZ KAŻDY ŻYDOSSKI KIT który PRZYKLASNĄ Ci ŻYDOSSKIE KLAKIERZYNY ?!! MYŚLISZ ŻE ŚWIADOMYCH POLAKÓW OSZUKASZ TYM OBŁUDNYM, FAŁSZYWYM BEŁKOTEM?!! 🙂

  KŁAMIESZ Pan – MIOTASZ te obŻYDliwe KŁAMSTWA i jeszcze próbujesz je „podpierać” BOGIEM więc nie zdziw się, jeśli – przy kolejnym kłamstwie – z prezydenta Trump’a staniesz się Pan prezydentem trupem!

  DOŚĆ JUŻ TYCH WASZYCH KŁAMSTW – obŻYDliwi USraelSScy ZBRODNIARZE!!!

  JESTEŚCIE – ZASRAŃCY – NAJWIĘKSZYMI LUDOBÓJCAMI JAKICH NOSI TA PLANETA i NIE UDA SIĘ WAM JUŻ DŁUŻEJ TEGO UKRYWAĆ PRZED CAŁYM ŚWIATEM!!!

  Waszych kłamstw już słuchać się nie da!!

  KŁAMSTWA MAJĄ KRÓTKIE NOGI i DLATEGO NIE DA SIĘ NA NICH DALEKO ZAJŚĆ a TEN CZAS TO JEST JUŻ CZAS KOŃCA WASZYCH obŻYDliwych KŁAMSTW…

 • ninanonimowa

  ————–PERUN

  Wszystko nam zmieniono , ukradziono. Własnych BOGÓW , HISTORIĘ JĘZYK ,PISMO ,WYBITNYCH , LACHÓW .Wyprani jesteśmy w żydoskich proszkach. Mówię do starego mohera,że JASNA GÓRA wcześniej była Świątynią ŁADY/LADY ? dlatego tłumy naiwnych Słowian tzn prawdomównych, stojących SŁOWEM !!honoru / już nie ?!/ pielgrzymują tam. Ot ! przyzwyczajenie powstałe przez tyś lat.

  Moher odpowiada mi,że bluznię. Faktem jest , że modlitwa do Maryi pomaga, ale przed 966 rokiem też się modlono, modlitwa znana jest od tyś lat.https://pl.wikipedia.org/wiki/Modlitwa

  Przytulił mnie, antyklerykała ANIOŁ STRÓŻ /jego prosiłam o pomoc/. Zastanawia mnie dlaczego był mojej karnacji tzn biały, dlaczego wianuszek osób otaczających Go też był mojej i jego karnacji.Dlaczego nie było tam murzynów, chińczyków itd.

  Dlaczego po tym wydarzeniu / ok 15 lat/ stałam się maniakalną Słowianką szukającą słowiańskich korzeni i prawdy o Słowianach.
  Pisanie w internecie rozpoczęłam od PRZEKAZÓW, których niestety nie dokumentowałam.Wyglądały one jakby pisała je analfabetka tzn wbrew dzisiejszej gramatyce.

  Jeżeli całe nasze istnienie zostało sfałszowane, to co dopiero wiedza o BOGACH.

  https://www.youtube.com/watch?v=y1YbhC5spzE

  ——————-

  moja działalność :)) uchowały się jakieś szczątki.

  http://ninanonimowa.ne.3lab.info/comments/339

 • Kalina

  Mnie interesuje bardziej takie rzeczy -kto cial technologia ten kamien a nie to co sie dzieje w Watykanie .https://www.youtube.com/watch?v=SmWum2RKwW0
  Homocapensis teraz morduja swiatlych ludzi zeby nic nie czatowali.
  / Rytualy sie dzieja Black magic i inne magiczno-egipsko-bizantyjeskie dewiacje /

 • Peter

  wyjaśnienie dla Kalina. Nie jestem Katolikiem ani Świadkowie Jehow, nigdy nie byłem chrzczony nie mówiąc o komuni i bierzmowaniu. W kościele byłem ze 3 razy nie pozwalam bytom zabierać sobie energii. Może powiesz co się dzieje w podziemiach Wtykanu po co to i komu?

  • Dlatego noworodki szczepi się zaraz na drugi dzień po porodzie aby uzależnić od ludobójców komercyjnych. Dziecko posiada przeciw ciała matki i nie ma żadnej logiki aby dziecko szczepić.
   Przepraszam jest logika taka aby dzieci były chorowite i zarobić na nich miliardy.

   • Easy Rider

    Tutaj warto wspomnieć o kwestii tzw. „ruchów obrony życia”, które interesują się tylko życiem prenatalnym, natomiast zupełnie nie interesuje ich, że jak już dziecko się narodzi, to wstrzykują mu przymusowo toksyczne dawki rtęci i aluminium. Dlaczego nie zainteresują się sprawą szczepionek? Bo tu nie chodzi o obronę życia, to jest taki ideologiczny taran Krk do wywoływania w społeczeństwie wojen religijnych, gdy jest to na rękę rządzącym lub ich nadzorcom.

    • Przy okazji zawieszenia prawa wykonywania zawodu dr. Jaśkowskiemu wyszło na jaw uczestnictwo w tzw. sądach inkwizycji przedstawicieli Kościoła.
     Otóż jest komercyjne uzasadnienie ich obecności. Większość umieralni zwanych hospicjami są ich własnością i świadomie uczestniczą w dziele mordowania ludzi.
     Wpierw poprzez zatrucie organizmu, następnie zamęczenie organizmu zwanym leczeniem truciznami i na koniec pozostawienie samym sobie w umieralni.
     Są to trzy etapy dewiacji społecznej obliczone na ogromne zyski !!!

   • Zgadzam się z każdym słowem postu Easy Ridera. Tzw. „obrońcy życia” to w rzeczywistości sekta satanistyczna której celem jest zmuszanie kobiet do rodzenia, inaczej hodowla ludzi jak bydło. Bez prawa rodziców do osobistej decyzji.
    Dziecko w stadium płodowym jest w centrum ich zainteresowania, a później po urodzeniu szczepią i zostawiają swojemu losowi. Wybrane mogą być w centrum ich zainteresowania (np. przez zagraniczne adopcje), w jakim celu to tylko oni wiedzą. Dzieci i młodzież znikają, czasem publikowane są w mediach komunikaty, a skuteczność walki z tym procederem wynosi zero.

    • Ania

     Nie tylko dziecko w stadium płodowym jest obiektem ich zainteresowania. Płód jest od momentu wykształcenia się łożyska, tj. od ok 10 tygodnia ciąży. Przedtem to zarodek, powstały z zygoty.
     Zygota to komórka powstała z połączenia komórki jajowej i materiału genetycznego plemnika.
     Otóż oni chronią najbardziej … zygotę !

 • Kalina

  Panie Peter jest pan zarabistym tempym katolikiem .ja o plaskiej ziemi raczej nie mowie bo wiem , ze poza firnamentem nie jest plaska tylko w szklarni archonskiej chicken pen jest plaska z Archonskim Bogiem Panem dlugich czach A tutaj sa niezbite dowody jak homocapensis zaczely manipulowac wasza rzeczywistoscia i religiami I zaczelo sie to od 12 tysiecy lat I radze Panu sie pozbierac z ta szarlatanska religia . https://www.youtube.com/watch?v=diD_wULkPxY
  Watykan ma sluzby specjalne , ktorymi swietnie operuje nawet w Australii . Watykatani NATO to jedno stanistyczne miejsce , ktore ma swietne ze soba powiazanioe tak jak politycy wszystkich parti sie lubia za kurtyna a dla motlochu robia gre nienawisci wzajemnej .

  • tempo to masz podczas biegu-zdenerwowałeś mnie obrażaniem innych,może trochę szacunku i pokory wobec innych to że ktoś jest wierzący to jego osobista sprawa i nie nazywaj innych tępakiem-bo to ohydne ,podłe! nie pojmuje co przeszkadza i uwiera wiara ?? chcesz likwidacji chrześcijaństwa? a w to miejsce hordy islamskie i meczety !!

   • Majestic

    Sarna a kto Ci te alternatywę podsuwa ? „”” chcesz likwidacji chrześcijaństwa? a w to miejsce hordy islamskie i meczety !!””” DLACZGO znieważyłaś ISLAM !!!?? kto i co Ciebie do tego niby upoważnia ? widzisz kij ma dwa końce .

   • Kalina

    Ten ksiądz zdecydowanie zasługuje na miano potwora. 83-letni duchowny masowo gwałcił dzieci przez całe lata. Nikt nie przeszkodził mu w tym chorym procederze. Co gorsza, duchowny miał być nawet w zmowie z częścią rodziców, którzy pozwalali mu na gwałcenie swoich dzieci. Podczas procesu pedofila, sędzia nie mogła powstrzymać emocji i rozpłakała się.http://pikio.pl/ksiadz-zgwalcil-w-konfesjonale-setki-dzieci-to-czesc-bozego-dziela/

 • Pan Kracy

  To odpowiedź do tekstu „Deklaracja pokoju Fundacji Keshe końcem opresji ludzkości”. Wczoraj próbowałem odpowiedzieć i dostawałem komunikat:
  „SQL detected” i „Połączenie z http://www.monitor-polski.pl zostało przerwane podczas wczytywania strony. Żądana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych. Proszę poinformować właścicieli witryny o tym problemie.”

  Myślałem, że to przez linki, wyciąłem je (zostawiłem tytuły) i to samo. Potem pomyślałem, że to za dużo wątków pod jedną odpowiedzią, wstawiłem więc posta ciurkiem pod całością – niestety to samo. Na koniec zauważyłem, że tekst ma równo 100 komentarzy – osiągnąłem limit i „odbiłem się od ściany”. Chyba limit, zobaczymy czy to umieszczę. Dlatego piszę tu. I robię to nie dlatego, że mój wpis jest jakiś szczególnie ważny; robię to z dwóch powodów:

  1. INFO DLA ADMINA. Każdy większy tekst z przechodzi przez moderację, więc ten wpis admin raczej zauważy. BTW bardzo dobrze, że jest moderacja – czytałem kwękania na nią. Np. ktoś złośliwie podszyje się pod „pewniaka” – znany nick PLUS niewidoczna spacja – człowiek tego nie zauważy, system puści jako coś nowego. Linki będą złośliwe, ktoś kliknie (w końcu od „znanej” osoby) i zrobi sobie kuku. Moderacja jest potrzebna.

  Wracając do rzeczy – adminie – jest (chyba) limit, trzeba coś z tym zrobić. Np. ktoś o tym wie, widzi że zbliża się do limitu, nawrzuca kontrowersyjnych lub obraźliwych tez, porozbija to na kilka odpowiedzi, by osiągnąć limit; ze zrozumiałych przyczyn technicznych nie będzie odpowiedzi i wyjdzie na jego.

  2. PRZEZ GRZECZNOŚĆ. Po prostu nie wypada przerwać dyskusji w pół zdania.

  @Easy Rider

  „Ich (Fomienko i Nosowski) zasadnicza rola polega na stworzeniu swego rodzaju pozytywnego fermentu intelektualnego”
  Np. lekarze holistyczni (Newsbook: tajemnicze morderstwa lekarzy holistycznych na MP, sprawa dra Jaśkowskiego, Jerzy Zięba, dr Dąbrowska, Franc Zalewski, itp.) mogą wzbudzać „pozytywny ferment”, F i N raczej nie. Co zostaje z fermentu wzbudzonego ćwierć wieku temu i bez zasilania ze strony sympatyków czy wrogów? Wg mnie skisła kałuża.

  „prawda staje się niebezpieczna dla rządzących światem, stąd też nie ma zainteresowanych rozwijaniem i propagowaniem Nowej Chronologii”
  Tzw. „naukawcy” niezainteresowani – zrozumiałe. Środowisko alternatywne jednak też – jeśli to takie niebezpieczne dla systemu, olanie sprawy z ich strony nie świadczy dobrze o sile tej teorii.

  „zburzenie dotychczasowej wiedzy historycznej i religijnej miałoby nieprzewidywalne skutki”
  Ci wyżej wymienieni (Jaśkowski, Zięba, itd.) jakoś się skutkami dla systemu nie przejmują. Wręcz przeciwnie – oni chcą ten system zburzyć.

  „nie sądzę, aby Nowa Chronologia to była PsyOp”
  Ja też, ta teoria po prostu nikomu nie zagraża, nie jest podejmowana przez autorów, wrogów, nikogo, nawet w celach PsyOp.

  „teorię wklęsłej Ziemi […] potwierdziło ją doświadczenie naukowe”
  „Dzisiaj praktycznie każdy może tego rodzaju doświadczenie wykonać przy pomocy lasera, nad odpowiednio dużym akwenem”

  Zwróć uwagę na to:

  Eksperyment w Bedford [tytuł zmieniony i link ciachnięty, przez rzekomy SQL]
  Na ENG wiki. Ten eksperyment całkowicie obala teorię płaskiej lub wklęsłej Ziemi.

  „Nie są żadnym dowodem geodezyjnym zdjęcia z kosmosu […] (kamera w górę)[…] (kamera w dół)…”
  SpaceBalloon, Father, Son… [tytuł skrócony, jw.]
  To kamera BEZ tzw. „rybiego oka”. Chyba że ci goście to masoni / reptilianie / spiskowcy, itp.
  https://www.youtube.com/watch?v=IDIYX_kj0iE

  Na koniec 12-sekundowy filmik z Australii. Jak był możliwy przy wklęsłej Ziemi? I dlaczego możliwy tylko tam, a nie np. przy równiku?
  The Southern… [tytuł skrócony, jw.]
  http://imgur.com/AF2eLkZ

  Całun Turyński pominę – to dygresja dygresji w dygresji i wymagałoby to ode mnie co najmniej tysiąca słów wyjaśnień bez spodziewanego rezultatu (czyli wyjaśnienia Twoich pomyłek – wg mnie). Nie dogadamy się.

  • Easy Rider

   @Pan Kracy

   Dziękuję za elegancką kontynuację dyskusji, ale nie chodzi tylko o grzeczność, lecz o to, żeby inni się tymi różnymi kwestiami zainteresowali i jakieś wnioski może z tego dla siebie wyciągnęli.

   Nie można porównywać przewrotu „szczepionkowego” do ewentualnej rewolucji, mogącej wyniknąć z Nowej Chronologii. Zmiany poglądów w medycynie są stosunkowo częste i nie budzi to większego zdziwienia publiki. Kiedyś za panaceum uważano upuszczanie krwi, później – lewatywę, szczególnie w armii austro-węgierskiej. To nie są kwestie o charakterze światopoglądowym. Natomiast wątpliwość co do tego, kiedy żył Jezus i czy nie dopisano w historii 1000 lat – to już nie są żarty. A że nikt się tym nie interesuje? Cóż, trudno oczekiwać takiego zainteresowania od tych, którzy widzą niebo poszatkowane smugami chemtrails i uważają je za smugi kondensacyjne, albo w ogóle nie zwracają na to uwagi.

   Co do eksperymentu na kanale w Bedford – jeżeli refrakcja istnieje, to wszystkie dotychczasowe obliczenia astronomiczne, oparte na prostoliniowym biegu promieni świetlnych, zwyczajnie biorą w łeb.

   Kamera bez „rybiego oka”? Z której, z wysokości kilkuset metrów, horyzont zaokrągla się jak piłka?

   Co do tego filmu jakoby z Australii – chyba błędny link, bo nie wiem, co miałoby wynikać z tego GIF-a.

   Całun Turyński – temat-rzeka, powiem tylko tyle, że odwzorowanie postaci na zawiniętym całunie nie może być tożsame z płaskim, jak w lustrzanym odbiciu i dla mnie jest to argument wystarczający dla stwierdzenia fałszerstwa. Pytanie pomocnicze: dlaczego domniemany Jezus na Całunie nie ma semickich rysów twarzy, tylko europejskie?

  • Wojox

   Nafilozofowales się. ..
   A stylo tyle.
   Walka z kłamstwem…