Niesamowity zapper Jana Taratajcio

Nie mogę się pokusić by tego nie opublikować. Właśnie dostałem maila od żony znajomego, który niedawno otrzymał zapper „Nunczako”, wersję 3-pozycyjną:

Panie Marku ,uprzejmie donoszę że mojemu pięcioletniemu K. [imię znane redakcji]  pięknie leczy Zapper łysienie plackowate. Leczenie konwencjonalne trwa już 3 lata i nic. Zapper zrobił to w 2 tygodnie-prawie dobrze. Co będzie dalej-zobaczę. J[imię znane redakcji, chodzi o męża] rosną nowe czarne włosy a z racji wieku miał siwe. Pozdrawiamy B. i  J.

O zapperach „Nunczako” pisałem m.in. tutaj: http://www.monitor-polski.pl/rozmowa-z-konstruktorem-zapperow-nunczako/

pojawiają się pasemka ciemnych włosów

Dodam od siebie, że i u mnie dziejąsię niesamowite rzeczy. Mój 80-letni ojciec rzekomo chory na nieuleczalnego Parkinsona odzyskuje stopniowo kotrolę nad swoimi mięśniami. Jeszcze niedawno przykuty do łóżka, zdany na mnie by się choć odrobinę poruszyć, ok. 10 dni temu zaczął ruszać bezwładną dotąd nogą. Od wczoraj jest w stanie podnieść tułów z pozycji leżącej oraz unieść obie nogi naraz też leżąc. Jeszcze sam nie chodzi, brakuje mu poczucia równowagi, ale widzę znaczną poprawę. Dzisiejszy 40-stopniowy upał zniósł świetnie, a przecież jeszcze jako zdrowy człowiek ledwo zipał w nieco chłodniejsze dni.
Muszę tu jednak zaznaczyć, że jest w rękach znakomitego neurologa, tak więc nie można być na 100% pewnym, że to jest tylko zasługa zappera. Ale na pewno neurolog nie spowodował, że jego włosy nabierają brązowej naturalnej barwy, podobnie jak u mojej mamy, której włosy są coraz czarniejsze! Już nie mówię o tym, że ta 83-letnia kobieta ma wigor osoby o 40 lat młodszej. Ojcu ciemnieją też brwi. Dodam jeszcze, że stosujemy wodę utlenioną i LDN (Low Dose Naltrekson – rozrzedzony Adepend, o którym pisałem tutaj: http://www.monitor-polski.pl/cudowny-lek-naltrekson-adepend/).

Powyższy mail potwierdza, że zapper może odgrywać istotną rolę w leczeniu chorób. To co twierdziła dr Huldy Clark, a po niej wiele innych osób, zappery wybijają szkodliwe drobnoustroje, a dodatkowo, w przypadku „Nunczako” Jana Taratajcio, wielką rolę może odgrywać budowa samego zappera, o której jego twórca mówi, że jest zgodna ze „Złotą Proporcją”.

Zapewniam Was, że to nie jest wszystko co będziemy mieć do powiedzenia o zapperach i innych sposobach alternatywnego leczenia. I wreszcie, mamy lekarzy, którzy nas wspierają swoją wiedzą.


35 myśli na temat „Niesamowity zapper Jana Taratajcio

 1. „Panie Marku ,uprzejmie donoszę że mojemu pięcioletniemu K. [imię znane redakcji] pięknie leczy Zapper łysienie plackowate. ”

  Piecioletniemu? Leczy lysienie plackowate?
  No,nie p. Marku zebym sie czepiala detali 😉

 2. Pewnie pani doktor się odezwała,która wszystko wie.Albo konkurencja od Zapperów.

 3. Ok,sorry. Tylko niech z kontekstu nie wynika,ze dotyczy to osoby doroslej.Chyba,ze ten pieciolatek jest mezem tej pani. Wiem,wiem…Jak mi sie nie podoba moge nie czytac itd.

  ps. Zamiast podejsc do sprawy z humorem,poprawic byka,pan woli ze mnie zrobic debila. Nizej kopernikus,konkurenta zappera,za piec minut bede obcym agentem 😛

  Mimo wszystko pozdrawiam.

  • Nie no spoko jak to był tylko żart, ale wiesz, mowa tutaj o urządzeniu, które już pomogło parunastu osobom, a które za kilka lat może być powszechnie stosowane do leczenia raka itp. Może nie przez koncerny farmaceutyczne 🙂 ale przez ludzi, którzy chcą się wyleczyć ze swojej choroby i szukają dla siebie pomocy. No i nawet takie żarty/przejęzyczenie (celowe bądź nie) mogą być traktowane jako wrogość. Pozdro Maja.

   • Poprawka Jarson: zapper nie leczy. Może być pomocny w leczeniu, jako urządzenie niszczące pasożyty, w tym droboustroje. Już dawno powinno być stosowane w szpitalach. Mojemu ojcu uratowało niedawno życie, gdy dostał bardzo ostrego zapalenia płuc. Antybiotyki działają dopiero po 72 godzinach, a w tym przypadku pomylono się, więc kuracja rozpoczęła się z 24 godzinnym opóźnieniem. Lekarze byli bardzo zdenerwowani, nie chcieli ze mną rozmawiać o szczegółach.
    Ale po 3 zappowaniach ojciec zaczął dochodzić do siebie, po 3 dniach już chodził ze mną po korytarzu. Mam opis choroby – jak byk „zapalenie płuc”. A w rentgenie ani śladu! Cud?

    • Słuszna poprawka. Chodziło mi o pomoc w leczeniu. I szczerze wierzę, że te wszystkie historię, to nie ściemy. Niedługo się przekonamy, bo sam na pewno zakupię ten „sprzęt”.

  • Majka, nie odbieraj krytyki zbyt mocno do Siebie. Trzeba zawsze trochę dystansu mieć do otoczenia, no i się wcześniej doinformować zanim się postawi jakiś negatywny komentaż…

   Co do nunczako, mam teraz nędzę, ale planuję zakupić. Jesteśmy po trochę „elektryczni”, więc prąd, częstotliwości zapewne mocno oddziaływują na nas. Warto się zapoznać z tym :
   http://innemedium.pl/wiadomosc/mechanika-kwantowa-starozytnych-cywilizacji
   Świat przedpotopowy mocno kożystał z dobrodziejsw związanych z energią. Piramidy były nie tym czym nam się wciska. A te które wyglądają na starsze są młodsze, popotopowi faraonowie próbowali naśladować to co zastali na miejscu….Giza….Sorry za lekki offtop…

 4. Witam,wszystkich Panie Marku gdzie moge kupic zappera,mam bardzo chora mame.
  Prosze o odp na maila.
  Pozdrawiam wszystkich kometujacych

   • Panie Marku, dodaj Pan opcję „edytuj”, walnę czasami literówkę i nie mogę poprawić, nie wspomnę o ortografie. Choćby na 2-5 minut żeby była aktywna….

    • To wymaga wtyczki, która niestety źle działała. Mieliśmy poważne problemy ze strukturą bloga. Może poszukam czegoś lepszego, bo to faktycznie jest potrzebne.

 5. Panie Marku, a jak często stosuja zappowanie pańscy rodzice, raz, dwa razy dziennie, czy też rzadziej?

  • Mama 2 razy po 3 sesje, u ojca różnie – często w ogóle nie bierze zappera by wydalić toksyny, tak jest zatruty szczepionkami. Zapper powoduje obumieranie bakterii, a niektóre jak umierają to wydzielają duże ilości toksyn i człowiek jest jak zatruty. Trzeba być ostrożnym.

  • To ma być chyba wojna przeciw obywatelom. Schrony już mają dawno porobione, przy oczywiście wielkiej pomocy mas. Żywności zapewne mają na kilkadziesiąt lat. Nasionka zgromadzone w Norwegi. Więc będą z lotu ptaka odstrzeliwać bez litości całe powierzchniowe bagienko. A w filmach prezentują jak ciężka walka czeka gawiedź z dronami.

 6. A w jaki sposób używać wody utlenionej w celach zdrowotnych ? Jakieś rady, wskazówki ?
  Dzisiaj zamówiłem zappera dla siebie oraz dla najbliższej rodziny w celu oczyszczenia się z pasożytów.

  Pozdrawiam

 7. No ok, tylko nie rozumien jednej rzeczy, cały ten system sprzedaży jest o kant d… potłuc, jakieś przekazywanie meila na który trzeba pisać, co to wogóle jest.
  Panie Taratajcio stwórz Pan normalną stronę www na której będzie opcja zakupu wybranego modelu, tak aby każdy mógł sobie obejrzeć, przeczytać co kupuje, za ile i jak to wygląda (dany model) i wszystko, bo to co jest teraz to woła o pomstę do nieba.
  Pozdrawiam

  • Tia, i jeszcze na kartę kredytową by żywić syjonistyczną hienę. Nie podoba się sposób, nie kupuj.

   • To Twoje słowa ja o karcie nic nie pisałem.
    Mimo to podejścia do klienta gratuluję, świetne hasło „Nie podoba się sposób, nie kupuj.”
    Brawo!

 8. W tym przypadku ” Ojcu ciemnieją też brwi. Dodam jeszcze, że stosujemy wodę utlenioną i LDN (Low Dose Naltrekson – rozrzedzony Adepend, o którym pisałem tutaj: http://www.monitor-polski.pl/cudowny-lek-naltrekson-adepend/).”
  działa Naltrexon Adepend. mamy podobne przypadki tutaj w Polsce. Od niedawna wielu członków Akademii Długowieczności dr Pokrywki w Klodzku stosuje ten specyfik oraz Baikaline Plus i wode z aktywnym wodorem (www.zyciodajna.pl).

  • Hmm, nie wiem co myśleć ale chyba najlepszą reklamą jest sam Pan Taratajcio,
   niestety kolor jego włosów nie potwierdza tego zjawiska.

  • No proszę zamieściłem chyba niewygodny aczkolwiek przedstawiający rzeczywistość komentarz i został usunięty, więc powtórzę go jeszcze raz i proszę nie usuwać bo tylko się kompromitujecie.
   Napisałem bowiem że najlepszą reklamą jest sam Pan Taratajcio i jego siwe włosy które swym kolorem zaprzeczają tej teorii jakoby włosy miały ciemnieć.

   • Nic nie usuwam. Jestem obecnie w drodze z Gdańska do Krakowa i nie jestem w stanie kontrolować komentarzy. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia, to proponuję wejście u mnie na log, żebym ci udowodnił, że nic nie „usuwałem”. I proszę o powściągliwość, bo jeśli się coś nie pokaże, to na pewno jest w kolejce moderacyjnej lub w spamie.

   • A propos Jana Taratajcio, to radzę się dokładniej przyjrzeć jego włosom i nie wprowadzać tu mętu. Gdzie ma siwe to ma, ale pod spodem są czarne. Na to co piszę mam dowody w postaci zdjęć włosów moich rodziców, zresztą nie tylko ja.

 9. Fakt , system sprzedaży jest pod zdechłym psem. Co to średniowiecze ? Nie wiem ile to urządzenie kosztuje , nie wiem jaki jest czas realizacji , nie ma nigdzie instrukcji obsługi i zastosowanie.

 10. Dziendobry mam na imie Jarwk jestem zainteresowany zakupem zaprpwra 3-pasmowego,nie moge jednak znalezc kontaktu do Was. prosze o kontakt na muj imeil „jarekw17@yahoo.com .Dzieki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.